czy faceci się zmieniają ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-24, 20:13   #1
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Question

czy faceci się zmieniają ?


Tak mnie naszło, bo znam taki przypadek, facet lowelas, kobieciarz, życie od imprezy do imprezy. Urwał nam się kontakt, teraz po kilku rozmowach wydaje się być inny, zresztą sam to potwierdza, że kiedyś taki był, ale to już przeszłość.
Kiedyś kiedyś ktoś nadszarpnął moje zaufanie i teraz jest mi ciężko ufać ludziom.

Czy faceci się zmieniają? A kobiety?
Znacie jakieś przypadki ?

Zapraszam do luźnej konwersacji.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:36   #2
Christine Granville
Raczkowanie
 
Avatar Christine Granville
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 465
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

hmmm nie sądze, ze powinnismy wrzucać wszystkich do jednego worka tz. wszyscy faceci się zmieniają/nie zmianiaja...to samo z kobietami. Osobiście znam przypadek skrajnego ruchmena (sorka za wyrazenie), zaliczającego wszystkie superlaski w okolicy przemienionego o 360° za sprawą pewnej dziewczyny średniej urody:P
z tym to chyba jest róznie jezeli ktos chce sie zmienić (np. dla drugiej osoby) zrobi to, nie ma tu jakiejś reguły
__________________
...if that boy don't love you by now
he will NEVER EVER,NEVER EVER love you...
Christine Granville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 20:48   #3
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Oczywiscie, ze pod wływem czasu i doswiadczen zmieniamy się, to ze był kiedyś taki casanova nie znaczy ze nadal nim jest
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:00   #4
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

No cóż jedni się zmieniają o 180, inni o 360 stopni
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:21   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Cytat:
Napisane przez Christine Granville Pokaż wiadomość
hmmm nie sądze, ze powinnismy wrzucać wszystkich do jednego worka tz. wszyscy faceci się zmieniają/nie zmianiaja...to samo z kobietami. Osobiście znam przypadek skrajnego ruchmena (sorka za wyrazenie), zaliczającego wszystkie superlaski w okolicy przemienionego o 360° za sprawą pewnej dziewczyny średniej urody:P
z tym to chyba jest róznie jezeli ktos chce sie zmienić (np. dla drugiej osoby) zrobi to, nie ma tu jakiejś reguły
Skoro się zmienił, to chyba o 180 stopni, bo 360 to zatoczenie pełnego koła i trafienie w punkt wyjścia.

Myślę, że każdy się zmienia bo po prostu dojrzewamy, dorastamy do pewnych spraw i nikt nie pozostaje jednakowy przez całe życie. Oczywiście nie wszystkie rzeczy ulegają zmianie, są też stałe cechy charakteru, które raczej dobrze się "trzymają"
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:27   #6
ewusia8686
Raczkowanie
 
Avatar ewusia8686
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 40
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Mój TŻ się zmienił jego pełna metamorfoza wymagała ode mnie wiele wysiłku ale się udało
Tylko nie wiem czy ta zmiana jest na zawsze czy na jakiś czas ale ważne że się udało.
Facet raczej sam z siebie się nie zmieni potrzebuje bodźca, szczególnie typ lovelasa, jedni z tego wyrastają u innych trwa to całe życie
ewusia8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:27   #7
Artis684
Przyczajenie
 
Avatar Artis684
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Czy faceci się zmieniają tak zmieniają sie tak jak każdy na tym świecie jeśli ten chłopak sie bardzo zmienił to mogło to być z powodowane tym że może przeżył ostatnio jakieś duże doświadczenie życiowe

Edytowane przez Artis684
Czas edycji: 2008-11-24 o 21:30
Artis684 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 21:30   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

A moze to tylko okolicznosci zycia sie zmieniaja ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 22:13   #9
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A moze to tylko okolicznosci zycia sie zmieniaja ?
zastanawiające ...
tylko nijak nie mogę tego zrozumieć :P jeśli okoliczności życia się zmienią to wraz z nimi te przyzwyczajenia, charakter ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 22:41   #10
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Skoro się zmienił, to chyba o 180 stopni, bo 360 to zatoczenie pełnego koła i trafienie w punkt wyjścia.

Myślę, że każdy się zmienia bo po prostu dojrzewamy, dorastamy do pewnych spraw i nikt nie pozostaje jednakowy przez całe życie. Oczywiście nie wszystkie rzeczy ulegają zmianie, są też stałe cechy charakteru, które raczej dobrze się "trzymają"
Zgadzam się z powyższym.
Każdy się zmienia, jedni mniej, jedni więcej, niektórzy na lepsze, reszta na gorsze...

Znam 2 skrajne przypadki:
lovelas, ma 22 lata i chyba liczba panienek, z którymi spał jest sumą wszystkich liczb w jego dacie urodzenia (oczywiście z przymrużeniem oka), to jego życie, jego wybory. Żadna z jego dziewczyn/panienek/kochanek nie zmieniła go, bo dalej jest taki sam. I macha sobie tym ogonkiem na lewo i prawo, a największą krzywdę robi tym, które go kochają. Bo taka zdrada to wielki cios.

zdrajczyk, zdradził raz i to była taka chęć przygody, poznania czegoś nowego, wykorzystania okazji. I to chyba działa w ten sam sposób jak u pana numer 1. Ale ten osobnik bardzo tego żałuje i przeżywa bardziej niż jego dziewczyna. Co więcej - wie, że nigdy tego nie powtórzy, bo to najgorsze głupstwo. A więc zmienił się?

Nigdy nie wiadomo jak to u kogo jest. Być może facet nr 2 nauczył się na własnym błędzie, być może bylo mu to potrzebne, żeby zrozumieć jakim wielkim skarbem jest czekająca w domu kobieta, która kocha. I nie bawią go po prostu panienki na jeden raz. Ale przekonać się musiał Natomiast pan nr 1 może być taki zawsze i nic go nie ruszy.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 22:45   #11
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym.
Każdy się zmienia, jedni mniej, jedni więcej, niektórzy na lepsze, reszta na gorsze...

zdrajczyk, zdradził raz i to była taka chęć przygody, poznania czegoś nowego, wykorzystania okazji. I to chyba działa w ten sam sposób jak u pana numer 1. Ale ten osobnik bardzo tego żałuje i przeżywa bardziej niż jego dziewczyna. Co więcej - wie, że nigdy tego nie powtórzy, bo to najgorsze głupstwo. A więc zmienił się?

Nigdy nie wiadomo jak to u kogo jest. Być może facet nr 2 nauczył się na własnym błędzie, być może bylo mu to potrzebne, żeby zrozumieć jakim wielkim skarbem jest czekająca w domu kobieta, która kocha. I nie bawią go po prostu panienki na jeden raz. Ale przekonać się musiał Natomiast pan nr 1 może być taki zawsze i nic go nie ruszy.
wierzysz ze tacy ludzie istnieja? jak typ nr 2?a mzoe ogarniaja sie tylko na chwile,dopoki nie nadazy im sie kolejna okazja?
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 08:19   #12
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Cytat:
Napisane przez MartuFFFia Pokaż wiadomość
wierzysz ze tacy ludzie istnieja? jak typ nr 2?a mzoe ogarniaja sie tylko na chwile,dopoki nie nadazy im sie kolejna okazja?
no właśnie i to mnie czasem zastanawia, czy to naprawdę zmiana czy tylko chwilowa poprawa ...
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 08:42   #13
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Tak, ludzie się zmieniają. Doświadczenia zbieramy przez całe życie, stajemy się coraz mądrzejsi dzięki swoim błędom. Uczymy się
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 08:43   #14
nastychick
Zakorzenienie
 
Avatar nastychick
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z krainy dzwięków / 054 !
Wiadomości: 41 936
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
no właśnie i to mnie czasem zastanawia, czy to naprawdę zmiana czy tylko chwilowa poprawa ...

Też kiedyś ktoś nadużył mojego zaufania i ciężko jest mi uwierzyć, że facet się zmieni tak po prostu. Wydaje mi się, że natura człowieka siedzi w nim i okoliczności mogą sprawić, że to znów wyjdzie na wierz... Trudno byłoby mi uwierzyć w tak radykalną zmianę, ale jak już ktoś wcześniej powiedział, nie można wrzucić wszystkich do jednego worka. Trzeba albo zaryzykować, albo się wycofać, wszystko zależy od indywidualnych odczuć.
__________________
"Nie masz żadnych wrogów poza tymi w Tobie"

rsmt
nastychick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 09:26   #15
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Według mnie kobiety jak i meższczyzni zmieniają się...pod wpływem silnych przezyc,doswiadczenia,wie ku i wielu innych czynników.Moze nie wszyscy ale jednak


Ja np byłam zawsze szaloną imprezowiczka..duszą towarzystwa.Przeszło mi toZałozyłam rodzine i jestem typem domatora
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 09:27   #16
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Tak. Mogą się zmieniać i to drastycznie. Dzieję sie to w momencie gdy z chłopców stają się facetami. U każdego ten moment wypada w innym czasie. U niektórych nie przychodzi nigdy, niestety.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 10:21   #17
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Tylko to niekoniecznie oznacza zmianę, którą na myśli miała autorka wątku.
Według mnie.

Ogólne określenie "ludzie się zmieniają" jest moim zdaniem mało precyzyjne.
Jestem skłonna przyjąć założenie, że nie zmieniają się pewne cechy, które wyznaczają nasz charakter.
Jesteśmy jedynie w stanie bardziej lub mniej je kontrolować.

Czy to, że tak zwany kobieciarz aktualnie nim nie jest świadczy o zmianie człowieka, czy jedynie pewnych jego zachowań?
Bardziej skupiłabym się na tym, gdzie leży przyczyna.
Może stwierdził, że już go to nudzi, może się zakochał, a może zwyczajnie potrzebuje odmiany i wkrótce do tego wróci.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 10:47   #18
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Tylko to niekoniecznie oznacza zmianę, którą na myśli miała autorka wątku.
Według mnie.

Ogólne określenie "ludzie się zmieniają" jest moim zdaniem mało precyzyjne.
Jestem skłonna przyjąć założenie, że nie zmieniają się pewne cechy, które wyznaczają nasz charakter.
Jesteśmy jedynie w stanie bardziej lub mniej je kontrolować.

Czy to, że tak zwany kobieciarz aktualnie nim nie jest świadczy o zmianie człowieka, czy jedynie pewnych jego zachowań?
Bardziej skupiłabym się na tym, gdzie leży przyczyna.
Może stwierdził, że już go to nudzi, może się zakochał, a może zwyczajnie potrzebuje odmiany i wkrótce do tego wróci.
Jak zwał, tak zwał. Na swoim własnym przykładzie (więc absolutnie wiem co mówię) stwierdzam, że jest możliwa zmiana w zachowaniu (może nie o 360 ale o 180st).
Być może pewne cechy się nie zmieniają, ale nie mam obecnie najmniejszych pokus, by wrócić do dawnego stylu życia i nie muszę się wcale kontrolować. Dorosłem i mam inne priorytety. Współczuje jedynie tym, którzy musieli obcować ze mną wcześniej.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 10:51   #19
ellinka
Raczkowanie
 
Avatar ellinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 315
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Mój Tż (teraz już Ex) zmienił się. Zanim zaczęliśmy byc ze sobą był poprostu niedojrzałym chłoptasiem przez 5 lat związku zaszło w nim wiele zmian, ogólnie na lepsze.
ellinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 10:55   #20
azjatka13
Raczkowanie
 
Avatar azjatka13
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

...to chyba zalezy od człowieka... znam dobrze pewnego chłopaka który poprostu codziennie zalicza inna dziewczyne i ma prawie 30 lat więc nie wiem czy z wiekiem każdy się zmienia... on jest niemożliwy... poprostu ma taką gadke ze chyba każdą kobiete potrafilby poderwać... czyta książki psychologiczne i po krótkiej rozmowie wie jak dotrzeć do kazdej z nas... czasami boje się nawet z nim rozmawiać... wszystkie moje koleżanki mimo że wiedzą jaki jest lecą na niego i każda by się chyba z nim przespała....
azjatka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 11:05   #21
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Być może pewne cechy się nie zmieniają, ale nie mam obecnie najmniejszych pokus, by wrócić do dawnego stylu życia i nie muszę się wcale kontrolować. Dorosłem i mam inne priorytety. Współczuje jedynie tym, którzy musieli obcować ze mną wcześniej.
Mniej więcej o to mi chodziło.
Kwestia priorytetów.

Podobnie może być w przypadku przyjaciela autorki wątku.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 11:23   #22
fintela
Raczkowanie
 
Avatar fintela
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 32
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

mysle ze mozliwe jest ze sie zmienil...ja np. znam przypadek faceta lovelasa ktory wyrywal wszystkie a teraz ma dziecko zone i jest bardzo szczesliwy zmienil sie ..dziecko moze go zmienilo a moze naprawde sie zakochal..
__________________
[COLOR="Purple"][I][CENTER].bo kochać trzeba za coś i pomimo czegoś...jednocześnie.!
fintela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 12:28   #23
Michelle1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 54
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Kobiety i mezczyzni sie zmieniaja.
Ja 5 lat temu zmienilam sie dla mojego obecnego meza o 180 stopni. On jest spokojny, ja bylam imprezowiczka, jestem towarzyska i wesola. Bardzo go kochalam, dlatego zmienilam sie dla niego i.... musze sie przynac, z tego powodu tez mi ardzo przykro ale teskniedo mojego poprzedniego zycia. Z tego wynika ze nie wszyscy zmieniaja sie na cale zycie...
__________________
Ludzie, ktorzy nie lubia kotow, w poprzednim wcieleniu musieli byc myszami...
Michelle1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 13:03   #24
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Cytat:
Napisane przez MartuFFFia Pokaż wiadomość
wierzysz ze tacy ludzie istnieja? jak typ nr 2?a mzoe ogarniaja sie tylko na chwile,dopoki nie nadazy im sie kolejna okazja?
Wierzę, że istnieją, bo znam takie przypadki, o których wspomniałam.

W dodatku wierzę w ludzi, choć może to naiwne, ale wierzę, że mają w sobie również dobre cechy i potrzeba im czasu, żeby je odkopać. Wierzę, że bydlak, który zabił, zgwałcił ma w sobie resztki człowieczeństwa i istnieje w nim wśród tłumu wad, zła, także iskra dobroci. Choć niekoniecznie chciałabym mieć z tym człowiekiem do czynienia. Bo cóż mi pozostaje prócz tej wiary? Gdybym nie wierzyła, że są na świecie wspaniali ludzi, nie wierzyłabym w nic, bo nie wierzyłabym w miłość, przyjaźń, nic nie miałoby sensu.
A tak wierzę. I jestem szczęśliwa.

Sam przeszłam zmianę, dojrzałam. I wcale nie cielesność jest teraz dla mnie najważniejsza, jak kiedyś. Dlaczego więc nie miałabym wierzyć komuś, skoro sama święta nie byłam? Aczkolwiek pewnego dnia przeżyłam zmianę, bo poczułam, że najbardziej zależy mi jednak na kimś i na poczuciu bezpieczeństwa.

Wierzę w ludzi i wierzę w siebie.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 13:53   #25
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Ja obawiałabym się tych, którzy się NIE zmieniają..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 21:50   #26
Ruffian
Zadomowienie
 
Avatar Ruffian
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 160
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Z moich obserwacji wynika, że są typy, które już się nie zmienią. Trzeba się albo z tym szybko pogodzić, albo szybko uciekać
__________________
Odpisz proszę u mnie wtedy niczego nie przegapię!

Wymienię ubrania damskie i męskie, buty, różności:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87205770
Ruffian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 22:31   #27
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Tylko jak rozpoznać czyy ten typ tak ma
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 07:57   #28
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Myślę, że każdy człowiek na przestrzeni lat w jakimś stopniu się zmienia.
Doświadczenie, które nabywamy, ludzie, których spotykamy, sytuacje, w jakich się znajdujemy - wszystko to wpływa na to, że inaczej postrzegamy świat, inaczej postępujemy w jakichś sytuacjach, staramy się unikać błędów, które już nie raz i nie dwa przysporzyły nam kłopotów (choć pewnie nie każdego to dotyczy).

Na przestrzeni wielu miesięcy mojego związku, zauważyłam sporo zmian w moim TŻ. Stał się bardziej otwarty, zaczął mówić o swoich problemach, wychodzi do ludzi. Całe życie spędzał do tej pory sam ze sobą, nigdy nie wychodząc, z nikim się nie spotykając. Teraz wszyscy z jego otoczenia mówią, że zmienił się przy mnie na plus.

Z drugiej strony widzę siebie. Podobno zmieniłam się bardzo. Może to tak wyglądać - jestem spokojniejsza, mniej się buntuję, ulegam kompromisom. Ale tak naprawdę, gdzieś we mnie siedzi, to wszystko, co towarzyszyło mi przez lata - mam ochotę krzyczeć, komuś walnąć, zrobić kąśliwą uwagę. Wiem, że całkowicie swojej natury nie zmieniłam, ale po prostu umiejętnie ją maskuję...
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 08:47   #29
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

Hmmm...niektorzy się zmieniają ale tęsknią za poprzednim "sobą".
Ja tak miałam, i po pewnym czasie nie wytrzymałam.
Jak lubie imprezować, to nie będe udawać wielkiej spokojnej domatorki.
Na dłuższą metę to nie przejdzie.


Według mnie nikt się całkowicie nie zmienia.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 14:19   #30
justynkavip
Zadomowienie
 
Avatar justynkavip
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 886
Dot.: czy faceci się zmieniają ?

oj zmieniają się. mój facet zmienił się bardzo dzięki temu, że zaczęliśmy być razem. Za dużo by pisać. Facet zakochując się w kobiecie, bardzo często zmienia swoje poglądy na różne tematy.
__________________
A jeśli słowa - to banalne.
Takie dla których brakło stronnic.
Moja, Jedyna - Ukochana
Tak jakby Ci chodziło o nic.
#Kora
justynkavip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.