biodra mi dokuczają - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-31, 15:50   #1
izbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3

biodra mi dokuczają


Cześć jestem na tm forum pierwszy raz i potrzebuje pomocy jestem brunetką 168 wzrostu , 53 kilogramy więc jak widzicie jestem wysoka i mam poważny problem przy mojej wadze 53 kilogramy ma waską talie ale troche zaszerokie i wystające biodra sa one bardzo widoczne i bardzo mi to przeszkadza. Stąd moje pytanie jak powinna sie najlepiaj ubierać do takiej figury aby to zatuszować a nie żeby efekt był odwrotny.
Izbi
izbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 16:56   #2
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: bidra mi dokuczają

To chyba nie to forum proponuje iść na Modę. Ale pamiętaj- szerokie bioderka sa sexi Faceci to lubią. A to, że kochają wąskie biodra to nieprawda. Moiże jest jakaś grupka, ale zdecydowana większość kocha baby fest
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 17:21   #3
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: bidra mi dokuczają

nom są sexi ja mam tez 169 i 90 cm w biodrach mam okrągłą pupę.Może nie szeroką , ale fajnie zaokrągloną
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:13   #4
izbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: bidra mi dokuczają

Dzięki za pouczenie . Lecz dla mnie szerokie biodra wcale nie są seksowne i bardzo utrudniaja szczególnie jak są odstające , a wiesz mi wiem o czym pisze .
izbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:34   #5
crazy-in-love
Raczkowanie
 
Avatar crazy-in-love
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Polska ;P
Wiadomości: 127
GG do crazy-in-love
Dot.: bidra mi dokuczają

aaajj...ja zawsze marzyłam o figurce klepsydry duzy biuścik, wąska talia i bioderka....(a gruszka jestem ;( )teraz może Ci to przeszkadza ale zobaczysz że to spory atut, zwłaszcza, że jak mówisz masz wąską talie...
__________________
...Prawdziwie kochasz tylko wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
crazy-in-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 21:05   #6
izbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: bidra mi dokuczają

tak wąska talia ale biodra niestety są wystające jak ubiorę dopasowane spodnie lub nieco zakrótki sweter to jest to bardzo widoczne i to jest ten problem jak to zamaskować
izbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 21:34   #7
crazy-in-love
Raczkowanie
 
Avatar crazy-in-love
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Polska ;P
Wiadomości: 127
GG do crazy-in-love
Dot.: bidra mi dokuczają

hee skoro Ci to tak przeszkadza straszliwie to nie zakładaj za krótkich sweterków...i spodni biodrówek raczej też nie...choć ja sie na tym nie znam więc moze już się wypowiadać nie będę :P buźki
__________________
...Prawdziwie kochasz tylko wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
crazy-in-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 07:30   #8
eyeangel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 246
GG do eyeangel
Dot.: bidra mi dokuczają

Cytat:
Napisane przez izbi
Dzięki za pouczenie . Lecz dla mnie szerokie biodra wcale nie są seksowne i bardzo utrudniaja szczególnie jak są odstające , a wiesz mi wiem o czym pisze .
odstaja po troszke moze za chuda jestes...choc moze i nie o to chodzi. Ja mam szerokie biodra mam chyba z 93cm...fakt faktem slysze zawsze ze mam fajny tyleczek taki "pelny" nie wiem o co biega ale czasem stoje patrze w lustro i nie wiem jakie ubrania tez mam nosic..przedwczoraj zabralam wujkowi rowerek z mysla ze moze to mi pomoze i z 5cm wstrace ale w co ja wierze, mam dziwna budowe..szerokie biodra i dosc dobrze zbudowane uda..a mam 170cm wzrostu i 60kg wagi
eyeangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 07:48   #9
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: bidra mi dokuczają

ja mam podobnie i myślę że trzeba trochę "pokombinować" czyli po prostu przymierzać i sprawdzać.. niektóre dzinsy i spódniczki wyglądają ładnie i nawet gdy widać "kościstość" bioder to w miły sposób...

może obejrzyj sobie parę pokazów mody? - tam wiele dziewczyn ..może nawet większość ma kościste bioderka i w niektórych ciuchach to wygląda sexi

zatuszować zawsze się da - nieco dłuższym sweterkiem..albo koszulą..marynarką..odpow iednio dopasowanymi spodniami i paskiem..ja w każdym razie czasem wygladam na ładnie zaokrągloną..a jak chcę inaczej to na bardziej szczupłą

i akurat to w sobie lubię.. choć wolałabym żeby te bioderka (skoro już są takie kościste) były troszkę bardziej wąskie - bo w niektórych ciuchach (zwłaszcza spódnicach) bardzo obcisłych, wygląda to nieciekawie..taka szeroka płaska przestrzeń zakończona dwiema górkami - na szczęście czasem daje się to zamienić w atut (wrażenie smukłości
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 08:19   #10
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: bidra mi dokuczają

ja tez mam szerokie tak mi sie wydaje biodra ale nic an to nie poradze Moj TŻ lubi te boje ''boczki'' i nie mam kompleksów na punkcie bioder, chociaz wiadomo pezydaloby sie zmniejszyc ich obwód ale krągły tyłeczek jest bardzo sexy wiec az tak mi sie nie spieszy zeby go likwidowac
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 12:08   #11
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: bidra mi dokuczają

ja mam totalnie kwadratowe biodra
ogólnie jestem krótka w tułowiu..

no i typowy kurczak ze mnie- 161 cm

jak schudnę w brzuchu, a mam niestety tendencję do tycia w pasie, to wyglądam jak zagłodzona szkapa- takie zapadnięte boki się robią, co potęgują właśnie szerokie biodra
i niefajne to jest

staram się dobierac ubrania do pół pupy
dobrze robi wczesniej wspomniana marynarka, rozpinany sweterek
staraj się odwracać uwagę od tego miejsca, gdzie wystają te nieszczęsne biodra

buziaki
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 17:16   #12
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: bidra mi dokuczają

ja też mam ten problem no i wykombinowałam, ogólnie to noszę dzinsy , zwykle dzwony i bluzki ale takie szersze , sportowe a jesli bardziej eleganckie to na to zakładam taką kurteczkę albo jakis sweterek rozpinany, rozsuwany i wtedy to zakryje i ta róznica nie bedzie taka widoczna, dzinsy nie zadne biodrówki, luznawe, nie za ciasne bez zadnych kieszeni no i wszystko czarne, bez zadnych wzorów tylko ze ja mam dobrze bo ja nie lubie jakis wariact tylko cenię prostote
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 22:11   #13
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: bidra mi dokuczają

Ja Mam Taki sam problem ... tylko niestety ważę jeszcze mniej od Ciebie ... wiesz w sumie to ja nie zważam na to za bardzo i nie tuszuje tego pozdrawiam
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 11:28   #14
miu- miu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: bidra mi dokuczają

Ja równiez mam szerokie biodra ok 95cm.Tez czasami mi to przeszkadza lecz wcale ich nie ukrywam wrecz przeciwnie nosze dopasowane ubrania podkreslajace biodra.Mam 168cm i taka figurke klepsydry spory biust szczupla talia i szerokie biodra.Ale wiem rowniez ze facetom bardzo podoba sie taka figura i ogolnie szerokie biodra Akceptuje to tak jak jest
Mnie sie podobaja dopasowane ubrania blisko ciała takze mimo to choc mam szerokie biodra wcale ich nie ukrywam
miu- miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 12:10   #15
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: bidra mi dokuczają

Eee wąska talia i szersze biodra są supersexy Nie traktuj tego jak wadę figury, ale jak zaletę!
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:11   #16
lilith_191
Raczkowanie
 
Avatar lilith_191
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: eŁDeZet
Wiadomości: 235
Dot.: bidra mi dokuczają

Cytat:
Napisane przez izbi Pokaż wiadomość
Dzięki za pouczenie . Lecz dla mnie szerokie biodra wcale nie są seksowne i bardzo utrudniaja szczególnie jak są odstające , a wiesz mi wiem o czym pisze .
Sądzę że mówiąc odstające miałaś na myśli nie biodra a kości miednicze. Biodra raczej nie mogą odstawać, przecież to tkanka tłuszczowa
Natomiast jeśli chodzi o kości miednicze - też mam ten problem, nie jestem zabójczo chuda (176cm,55 lub 56 kg) a jednak mocno się odznaczają pod ubraniem. Mysle że to wynika z grubokościstej budowy niestety
__________________
piszę pracę magisterską
lilith_191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:23   #17
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: bidra mi dokuczają

Co to znaczy 'mieć odstające biodra'? Odstającą to można mieć pupę ale biodra??!
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:23   #18
polarna
Raczkowanie
 
Avatar polarna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 211
Dot.: biodra mi dokuczają

Moim zdaniem autorce wątku chodzilo o szerokie biodra, nie kości miednicze.

Ja mam problem z szerokimi biodrami.
Mam 160cm wzrostu i figure gruszki. Biust mam fajny. Nie za duzy, nie za maly. Ale biodra mam wielkie. Obwod wynosi 97 cm W talii za to mam 70 cm, wiec roznica jest znacza. Kiedy sie patrzy na mnie z profilu wszystko wyglada fajnie. Szczupla dziewczyna itp. Ale od frontu taka łopata ;/ Juz nie wiem jak ukryc te biodra. Istnieja w ogole jakies cwiczenia, dzieki ktorym te biodra stracilyby na obwodzie?
__________________
Nie trac czasu na bycie z kims, kto nie ma go, aby spedzic go razem z Toba
polarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:55   #19
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: biodra mi dokuczają

Cytat:
Napisane przez izbi Pokaż wiadomość
Cześć jestem na tm forum pierwszy raz i potrzebuje pomocy jestem brunetką 168 wzrostu , 53 kilogramy więc jak widzicie jestem wysoka i mam poważny problem przy mojej wadze 53 kilogramy ma waską talie ale troche zaszerokie i wystające biodra sa one bardzo widoczne i bardzo mi to przeszkadza. Stąd moje pytanie jak powinna sie najlepiaj ubierać do takiej figury aby to zatuszować a nie żeby efekt był odwrotny.
Izbi
Na pocieszenie Ci powiem..
Ta sama waga, ten sam wzrost i ... ten sam problem! Czytając Twój post, czułam się jakby dosłownie to ja go napisała. Mnie również te biodra cholernie przeszkadzają. Koleżanki mówią mi, żebym się nie przejmowała, bo wcale nie są szerokie, a zresztą, że to typowa figura kobiety. Hmm... nie wiem, ale jakoś nie przekonują mnie takie opinie. Zresztą ja w ogóle myślę o sobie w samych negatywach
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 20:41   #20
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: biodra mi dokuczają

Jak tak czytam wypowiedzi pierwszych dziewczyn to chyba się nabawię kompleksów
Ja tez mam w biodrach ok 90cm (no niecałe 88 mniej więcej), ale mam zaledwie 155cm wzrostu! I nigdy nie uważałam, żebym miała dużą pupę czy szerokie biodra.. jestem raczej proporcjonalna (pomijając biust - marne 80cm )
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 12:18   #21
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: biodra mi dokuczają

Ja mam troszkę mniej niz 90cm i mam 168cm wzrostu a ważę 52kg. I nie wiem czy powinnam się szeroka w biodrach czuc bo raczej szerokie nie są tylko mam (zawsze mi się tak zdawało) taki okragły "tyłeczek" Udko mam dość takie znośne bo 40pare cm ale chciałabym spłaścić pupę Wiele dziewczyn chce ją własnie podkreślić, zaznaczyć
Nie wiem czy mając prawie 90 w biodrach i 168 wzrostu mam biodra szerokie Patrząc na modelki one mają takie wymiary przy 180cm wzrostu..
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.