Zamachy terrorystyczne w Londynie!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-07, 13:23   #31
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez tootsie
to wszystko jest jakies chore!!!co jest w głowach tych terrorystów że za słuszność uważaja zabijanie niewinnych ludzi???szczerze współczuje wszystkim którzy maja tak kogos bliskiego.Londyn juz był,Madryt też,Nowy Jork,czy nastepna w kolejce ma byc Polska???po jaką cholere wysyłaja nasze wojska do Iraku?apel do terrorystów-zamiast zabijac niewinnych ludzi zróbcie porządek z politykami bo w dużej mierze to ich wina.Po zamachu w Nowym jorku i Madrycie wiele krajów wycofało swoje wojska z Iraku w trosce o bezpieczeństwo ale Tony Blair i oczywiście Kwaśniewski to wielcy sojusznicy Busha i trzeba zapewnic sobie poparcie prezydenat USA!!!Czy następna na celowniku zamachowców jest Polska???
Najprawdopodobniej... Jak dla mnie to gdybym mogla to wzielabym tych wszystkich terrorystow ze zrytymi beretami, wywiozla gdzies poza galaktyke i rozsadzila w powietrze, ot tak dla harmonii w przyrodzie!! Bo to debile do kwadratu!!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:29   #32
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez tootsie
to wszystko jest jakies chore!!!co jest w głowach tych terrorystów że za słuszność uważaja zabijanie niewinnych ludzi???szczerze współczuje wszystkim którzy maja tak kogos bliskiego.Londyn juz był,Madryt też,Nowy Jork,czy nastepna w kolejce ma byc Polska???po jaką cholere wysyłaja nasze wojska do Iraku?apel do terrorystów-zamiast zabijac niewinnych ludzi zróbcie porządek z politykami bo w dużej mierze to ich wina.Po zamachu w Nowym jorku i Madrycie wiele krajów wycofało swoje wojska z Iraku w trosce o bezpieczeństwo ale Tony Blair i oczywiście Kwaśniewski to wielcy sojusznicy Busha i trzeba zapewnic sobie poparcie prezydenat USA!!!Czy następna na celowniku zamachowców jest Polska???
Tootsie, bez urazy, ale naiwnie jest sądzić, że terroryzm w jakiejkolwiek dziedzinie (polityce) przywróci porządek, to są działania, które mają na celu właśnie wywołanie chaosu.
Wycofanie wojska z Iraku jest oczywiście słuszne, tu się zgadzam, ale nie jako odpowiedź na jakikolwiek zamach - w ten sposób wskazujemy terrorystom, że mogą osiągnąć cel właśnie stosowanymi przez siebie środkami...
Problem jest złożony, bo taka np. Al-Kaida nie pragnie już tylko -swoimi makabrycznymi metodami- bronić swojego kręgu kulturowego przed zalewem "zgniłego imperializmu amerykańskiego", ale prowadzi aktywną walkę PRZECIWKO naszemu kręgowi kulturowemu, która ma nas (ze strachu) nawrócić na ich wykoślawione rozumienie islamu... Ale to właśnie jest rykoszet, którym trafiła nas ekspansja zachłannego kapitalizmu i ogólnej "mcdolnaldyzacji" upraszczając, oczywiście...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:36   #33
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

,,Tootsie, bez urazy, ale naiwnie jest sądzić, że terroryzm w jakiejkolwiek dziedzinie (polityce) przywróci porządek, to są działania, które mają na celu właśnie wywołanie chaosu.'', Wszysto się zgardza co napisałaś Pixie7 ale dlaczego koszty decyzji polityków ponoszą niwinni ludzi???to wszystko jest takie niesprawiedliwe!!!
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:36   #34
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Mam siostre w Londynie, ale cale szczescie jestesmy w kontakcie przez msn i napisala mi, ze u niej wszystko wporzadku

Ale nie wiem, co u mojej kolezanki
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:43   #35
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Prawda Pixie. Poza tym zapominamy, że krzyżowcy też wycinali w pień wszystko co się ruszało w imię ideologii i religii ("Zabijajcie wszystkich, Bóg rozpozna swe owieczki" jak dowcipnie rzekł głównodowodzący krucjatą przeciwko Katarom, nie pamiętam jak się nazywał), nie jest to więc domena muzułmanów, jak się zwykło sądzić. Różnica jest taka, że obecni mordercy dysponują większą siłą rażenia. Spotkałam się w wiarygodnych źródłach z informacją, że obecni terroryści-samobójcy w kulturze islamu przejęli przekonanie, że ginący za wiarę idzie od razu do nieba, od chrześcijańskich krzyżowców, których w ten sposób zachęcano do udziału w wyprawach (poza obietnicą sławy i łupu).

Terroryzm jest potworny. Dlatego najbardziej ze wszystkiego na świecie boję się fanatyków. Wszelkich...
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:50   #36
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Też jestem przerażona sytuacją w LOndynie. Zwłaszcza, że w Anglii jest mój brat i od rana mam kołomyje w głowie... Co prawda nie mieszka w Londynie, wręcz daleko od Londynu, ale kwestia bicia się z myślami i z tym co się teraz wyrabia w W.B jest mi znacznie bliższa. Szkoda, że winę za polityke ponoszą zwykli ludzie...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:01   #37
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

No właśnie, Nan, ale powstaje pytanie skąd się bierze ten fanatyzm? Dlaczego akurat muzułmanie? Dlaczego akurat takie a nie inne kraje? Bieda i brak perspektyw - to oczywiste, nierówny rozkład dóbr na świecie i związana z nim frustracja biednych narodów - to też. Ale czemu nie słyszy się o terrorystach-Koreańczykach(Pn.)? Nigeryjczykach? A to biedne kraje z marnymi perspektywami... Czemu akurat Arabia Sudyjska, na przykład, jest taką kopalnią fanatycznych umysłów, a nie choćby Kuwejt, niby pozostający w "amerykańskich kleszczach" (a też kraina majętna), albo np. Maroko, także muzłmański kraj?... Co jest tą dodatkową pożywką dla terroryzmu?.. I czy siłą można ją poskromić?...
Też strach mnie oblatuje wobec fanatyzmu, boję się metod siłowych
Można oczywiście głosić pokój, tolerancję i miłość bliźniego, ale to są tylko słowa, w dodatku łatwo je wypowiadać z perspektywy ciepłego fotela i pełnego brzucha... Szkoda, że nie można cofnąć tej galopującej globalizacji, która jedne ziemie wyjaławia, żeby te drugie mlekiem i miodem płynęły, a przecież i tu i tam żyją ludzie...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 14:28   #38
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez pixie7
No właśnie, Nan, ale powstaje pytanie skąd się bierze ten fanatyzm? Dlaczego akurat muzułmanie? Dlaczego akurat takie a nie inne kraje? Bieda i brak perspektyw - to oczywiste, nierówny rozkład dóbr na świecie i związana z nim frustracja biednych narodów - to też. Ale czemu nie słyszy się o terrorystach-Koreańczykach(Pn.)? Nigeryjczykach? A to biedne kraje z marnymi perspektywami... Czemu akurat Arabia Sudyjska, na przykład, jest taką kopalnią fanatycznych umysłów, a nie choćby Kuwejt, niby pozostający w "amerykańskich kleszczach" (a też kraina majętna), albo np. Maroko, także muzłmański kraj?... Co jest tą dodatkową pożywką dla terroryzmu?.. I czy siłą można ją poskromić?...
To wszystko przepowiadano od dawna. Konflikt pomiedzy nasza cywilizacja, a cywilizacja wschodu. Bardzo madrze pisze o tym Samuel Huntington. Nie jest powiedziane, ze nagle Chinczykom nie odbije (choc watpie, za duzo kasy zarabiaja w Europie), lub jakiejkolwiek innej nacji. Muzulmanie robia to pod plaszczykiem religii, co tez jest nie fair, bo potem normalni Muzulmanie zycia nie maja, np. tutaj w Niemczech.
Za zaistniala sytuacje obwiniam arogancki narod amerykanski i jego prezydenta, ktory swoimi wypowiedziami i dzialaniami tylko terrorystow prowokuje i daje im kolejny pretekst do ataku. Ameryka na taka reputacje pracowala latami. Olewali Saddama przez 40 lat, bo im sie to oplacalo, zlapali go dopiero teraz... wszystko niezgodne z decyzjami ONZ, ktore paradoksalnie ma siedzibe w Stanach... ehhh I wsiadz tu czlowieku w metro... Choc i tak sie ciesze, ze Niemcy nie dali sie wpuscic w "wyzwalanie" Iraku, przynajmniej jeden pretekst mniej do ataku...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:31   #39
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez nan
Prawda Pixie. Poza tym zapominamy, że krzyżowcy też wycinali w pień wszystko co się ruszało w imię ideologii i religii ("Zabijajcie wszystkich, Bóg rozpozna swe owieczki" jak dowcipnie rzekł głównodowodzący krucjatą przeciwko Katarom, nie pamiętam jak się nazywał), nie jest to więc domena muzułmanów, jak się zwykło sądzić. Różnica jest taka, że obecni mordercy dysponują większą siłą rażenia. Spotkałam się w wiarygodnych źródłach z informacją, że obecni terroryści-samobójcy w kulturze islamu przejęli przekonanie, że ginący za wiarę idzie od razu do nieba, od chrześcijańskich krzyżowców, których w ten sposób zachęcano do udziału w wyprawach (poza obietnicą sławy i łupu).

Terroryzm jest potworny. Dlatego najbardziej ze wszystkiego na świecie boję się fanatyków. Wszelkich...
Mysle, ze Zachod, czyli nasza cywilizacja, jeszcze do konca nie pojal, ze okres naszej dominacji cywilizacyjnej powoli sie konczy i albo zmienimy nastawienie wobec "dzikiego wschodu", albo bedzie kiepsko...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:44   #40
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Z tego co mi wiadmomo to Koculek jest w pracy- ma taki opis na gg. Koculek jeździ na wczesną godzine (na 7:30) i ma 70 km. do pracy więc wstaje ok 4:00 rano (tak mi przynajmniej pisała). Jednak też się o nią martwie . Zostawiłam jej wiadomośc na gadulcu...
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:45   #41
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez svenja
Mysle, ze Zachod, czyli nasza cywilizacja, jeszcze do konca nie pojal, ze okres naszej dominacji cywilizacyjnej powoli sie konczy i albo zmienimy nastawienie wobec "dzikiego wschodu", albo bedzie kiepsko...
No ale na jakie, na jakie zmienić?? Bo ja to bym się teraz chętnie okopała w swoich przekonaniach właśnie, tzn. nadal głosiła tolerancję dla wszystkich religii, ale za to zdecydowane zmiany gospodarcze. Agresywna, grabieżcza wręcz gospodarka globalistyczna wydaje mi się głównym katalizatorem tego konfliktu...
Poddać mi się nie uśmiecha, nie widzę się w czadorze.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 14:45   #42
Kate_86
Rozeznanie
 
Avatar Kate_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kolbuszowa
Wiadomości: 852
GG do Kate_86
Unhappy Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Moja koleżanka z klasy jest w Londynie Mam nadzieje, że jej nic nie jest !! Łączę się z wszyskimi i pozdrawiam !!
Kate_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:48   #43
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez pixie7
No ale na jakie, na jakie zmienić?? Bo ja to bym się teraz chętnie okopała w swoich przekonaniach właśnie, tzn. nadal głosiła tolerancję dla wszystkich religii, ale za to zdecydowane zmiany gospodarcze. Agresywna, grabieżcza wręcz gospodarka globalistyczna wydaje mi się głównym katalizatorem tego konfliktu...
Poddać mi się nie uśmiecha, nie widzę się w czadorze.
Dokladnie, mysle, ze wlasnie wina lezy po stronie globalizmu i jego zwolennikow. Globalizm automatycznie oznacza dominacje cywilizacji Zachodu, ze szczegolnym uwzglednieniem USA. A nie wszystkim sie to podoba...
Ani sie nie widze w czadorze, ani sobie nie wyobrazam, ze moje dzieci beda zmuszone uczyc sie w szkole chinskiego, jak to kiedys z rosyjskim bylo.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:01   #44
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez svenja
Dokladnie, mysle, ze wlasnie wina lezy po stronie globalizmu i jego zwolennikow. Globalizm automatycznie oznacza dominacje cywilizacji Zachodu, ze szczegolnym uwzglednieniem USA. A nie wszystkim sie to podoba...
Ani sie nie widze w czadorze, ani sobie nie wyobrazam, ze moje dzieci beda zmuszone uczyc sie w szkole chinskiego, jak to kiedys z rosyjskim bylo.
Najgorsze, że wielkie pieniądze skupione są w tak niewielu rękach, którym baaardzo nie w smak je wypuszczać A nam szaraczkom pozostaje ochłap złudzenia że na coś mamy wpływ, pod pozorem kilku lokalnych wyborów do samorządów.... I możemy sobie zrewaloryzować kwietnik przed Ratuszem, oto co możemy. Możemy nie kupować produktów oznaczonych marką "Tesco" albo "Biedronka", ale co powiedzieć bezrobotnej matce ośmiorga dzieci, żonie alkoholika, której właśnie odcięto wodę i prąd, bo od trzech lat za nic płaci? Ech... Była tu już kiedyś ta dyskusja, strasznie ciężko coś zmienić....
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:13   #45
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez svenja
Mysle, ze Zachod, czyli nasza cywilizacja, jeszcze do konca nie pojal, ze okres naszej dominacji cywilizacyjnej powoli sie konczy i albo zmienimy nastawienie wobec "dzikiego wschodu", albo bedzie kiepsko...
Z całą pewnością nie pojął. I nie zmienimy tego tak szybko. Wiecie co, wracając jeszcze do religii, to zwróćcie uwagę, że zapędy do fanatyzmu mają z reguły religie typowo monoteistyczne... Islam jest chyba najbardziej monoteistyczną
religią jaka istniała kiedykolwiek. A chrześcijanie byli tolerancyjni wobec innych wyznań tak długo, jak długo chrześcijaństwo nie stało się religią państwową. Bo kiedy nią zostało, tolerancję szlag trafił i zaczęły się prześladowania Żydów i pogan. Stąd moim zdaniem po części biorąsię wojny w imię religii (co nie oznacza, że tak naprawdę toczone są o coś zupełnie innego).
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:41   #46
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

To wielka tragedia. Kochane Wizażanki z Londynu odezwijcie się. Wiem, że wiele osób jest z Anglii.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 16:10   #47
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

to naprawdę okropne
ale najgorsze jest to,że takie działania prowokują takich "władców świata" jak Bush ,żeby w imię zwalczania terroryzmu podbijał kolejne kraje i je okupował niestety to działa w obie strony
nie wiem tylko po co nasz kraj się miesza w nieswoje konflikty - ale to chyba nasza cehca narodowa - co już wiele razy pokazała historia
my możemy tylko solidaryzować się z rodzinami ofiar i im szczerze współczuć
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 16:26   #48
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

dziś jest jakiś feralny dzień :

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,2808983.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,2808730.html

w Budapeszcie alarmy bombowe - ewakuacje ludzi z centrów handlowych
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 16:38   #49
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Tak sobie teraz liczę ile moich znajomych i członków rodziny jest w Londynie i wychodzi mi, że 8 osób. Chyba teraz każdy w Polsce zna kogoś kto jest, był lub będzie w Londynie. Ciężka sprawa
Też się zastanawiam skąd aż taka chęć mordowania, chęć żeby atakować niewinnych ludzi. Choć pewnie dla tych zwyrodnialców ofiary nie są niewinne .
Może macie rację, że taki fanatyzm to specyfika religii monoteistycznych? Może każda religia monoteistyczna przechodzi taki etap fanatyzmu w swoim rozwoju? Nie wiem...tak sobie gdybam.
Najbardziej mi teraz chodzą po głowie słowa jednego z ekspertów wypowiedziane po którymś z wcześniejszych ataków, że tak właśnie będzie prowadzona wojna w XXI wieku -nie otwarty konflikt 2 armii tylko ataki terrorystyczne na ludność cywilną .
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 16:53   #50
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Uff londyn...:/ mnie akurat nic niejest jestem cala!ale niedaleko gdzie wybuch autobus byla moja szkola jezykowa mam nadzieje kochane wizazystki ze nikomu z waszych najblizszych nic sie niestalo... !!telefony sa tu przeciazone wiec pewnie trudno jest o kontakt z najblizszymi to co sie tu stalo bylo nieuniknione ... od ponad roku znajduja ladunki wybuchowe w metrze.NIekturzy mowia ze to przedsmak i pokaz sil jakimi dysponuja terrorysci .Oby to bylo tylko przypuszczenia...
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:00   #51
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

W takich sytuacjach zastanawiam się, czy chcę mieć potomstwo? Po co narażać kolejne istoty?
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:19   #52
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez bocian34
Dotąd do póki będziemy przestrzegali praw człowieka wobec terrorystów będziemy skazani na przegraną z nimi.
Oj, bocian, chcesz się stać takim jak oni?..
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:19   #53
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez bocian34
Dotąd do póki będziemy przestrzegali praw człowieka wobec terrorystów będziemy skazani na przegraną z nimi.

Ja bym uszczelnił ich granice nakazał w ciągu natychmiastowym deportować każdego Araba , Arabkę i wyznawców Islamu do Iraku. Zakazał korzystania z każdego środka łączności i komunikacji , godzina policyjna , ograniczył bym ich do wielbłądów , a kara za złamanie prawa - KS
To chyba ukryte marzenia GW Busha, na szczescie malo prawdopodobne.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:34   #54
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Unhappy Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

To wszystko jest chore. A miałam nadzieję, ze już nic takiego się nie wydarzy, ale cóż-nadzieja matką głupich

Kiedy ludzie pójdą po rozum do głowy??? Kiedy ludzie przestaną cierpieć???
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:51   #55
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Moja siostra zdązyła nam rano wysłać smsa że zaspała do pracy... a jeżdzi metrem codzienne z Viktorii... czekam aż odblokuja linie i reszta da znać... jutro mają je odblokowac, to dla bezpieczeństwa...
Zaczyam się bać tego świata...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:56   #56
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez bocian34
Dotąd do póki będziemy przestrzegali praw człowieka wobec terrorystów będziemy skazani na przegraną z nimi.

Ja bym uszczelnił ich granice nakazał w ciągu natychmiastowym deportować każdego Araba , Arabkę i wyznawców Islamu do Iraku. Zakazał korzystania z każdego środka łączności i komunikacji , godzina policyjna , ograniczył bym ich do wielbłądów , a kara za złamanie prawa - KS
Dla mnie Twój post jest złamaniem punktu 1 regulaminu forum:
1. Odnoś się do innych użytkowników Forum tak jak chcesz, aby odnoszono się do ciebie. Rasistowskie, obraźliwe lub dyskryminujące posty będą natychmiastowo usuwane.
Twój post jest wyraźnie rasistowski
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:08   #57
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

ehhh dziewczyny aż się boję pomyśleć co terroryści szykują na Polskę Ci co dziś zaspali spóźnili się na własną śmierć.... te słowa usłyszałam po tragedi WTC i dziś też pasują
mam kilku znajomych w Londynie i bardzo się o nich martwię
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:55   #58
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

czemu terroryści z dużej litery? to chyba literówka.

Na wizażu terrorystów raczej brak, ale Ty piszesz o Arabach - mieszkańcach państw arabskich, a nie terrorystach, którzy są Arabami. Taka drobna różnica.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:56   #59
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

Cytat:
Napisane przez bocian34
Dotąd do póki będziemy przestrzegali praw człowieka wobec terrorystów będziemy skazani na przegraną z nimi.

Ja bym uszczelnił ich granice nakazał w ciągu natychmiastowym deportować każdego Araba , Arabkę i wyznawców Islamu do Iraku. Zakazał korzystania z każdego środka łączności i komunikacji , godzina policyjna , ograniczył bym ich do wielbłądów , a kara za złamanie prawa - KS
Ależ proszę, już Ci wyjaśniam dla czego twój post jest rasistowski, obraźliwy i dyskryminujący...A o takich postach jest mowa w punkcie 1.
Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że utożsamiasz terrorystów z Arabami i wyznawcami Islamu. Zresztą potwierdziłeś to następnym postem, sugerując ze pisałeś tylko o terrorystach (a przecież ja wyraźnie widzę ze o wszystkich Arabach). A przecież nie każdy Arab/muzułmanin to terrorysta i nie każdy terrorysta to Arab/muzułmanin. Twoje poglądy to książkowy przykład uprzedzeń rasowych. W drugiej części sugerujesz stworzenie specjalnych państw-gett dla w/w nacji i wyznania, co jest już poglądem wysoce niebezpiecznym i prowadzącym do dyskryminacji a może nawet czegoś gorszego (kojarzy mi się z gettami żydowskimi podczas II Wojny Światowej i Apartheidem w Afryce).
Forum Wizaż ma wysoki poziom i myślę, że takie poglądy nie powinny się tu pojawiać. Twoją wypowiedź zgłosiłam do moderatora. Czekam na jego decyzję.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 19:00   #60
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Zamachy terrorystyczne w Londynie!!!

pięknie.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.