Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-25, 07:28   #271
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dzień dobry kochane

wczoraj byłam zła na siebie, że się pokusiłam na tą drożdżówkę i wafelka ale dziś już naprawdę słodyczom mówię niet
Zjadłam dziś o 08:00 twarożek grani ze szczypiorkiem z ogórdka i piję wodę Zaraz zaparzę sobie zielonej herbatki i za jakąś 1h-2h zjem np moją kanapeczkę ciemnego chlebka ukrojonego cieniutko, z serkiem topionym lactima. I dużo woooody
Wrócę też do masowania udek i pupki moją rękawicą szorstką. A po wypłatce - czyli chyba w czwartek lecę uzupełnić braki w postaci serum Eveline i serum z kofeiną AA , bardzo sobie oba chwalę , tylko chciałabym też na noc się owinąć folią jak niektóre z Was, ale nie wiem po czym sie owinąć- czy po evelince czy po kawowym AA? i czy mogę całą noc tak w folii spać?
poza tym muszę się wyłożyć na leżaczku bo na ciemniejszej skórce mniej widać tego dziada C. bo "Pan" to za duży szacunek w stosunku do tego upierdliwca
Życzę wszystkim miłego dzionka
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 08:56   #272
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hej dziewczyny! Cztery dni mnie nie bylo, odpoczywalam wiec nie bylo masazy ani nic takiego ale za to opalilam sie wiec pan c. jest mniej widoczny i od dzisiaj powrot do planu
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:03   #273
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
dzień dobry kochane

wczoraj byłam zła na siebie, że się pokusiłam na tą drożdżówkę i wafelka ale dziś już naprawdę słodyczom mówię niet
Zjadłam dziś o 08:00 twarożek grani ze szczypiorkiem z ogórdka i piję wodę Zaraz zaparzę sobie zielonej herbatki i za jakąś 1h-2h zjem np moją kanapeczkę ciemnego chlebka ukrojonego cieniutko, z serkiem topionym lactima. I dużo woooody
Wrócę też do masowania udek i pupki moją rękawicą szorstką. A po wypłatce - czyli chyba w czwartek lecę uzupełnić braki w postaci serum Eveline i serum z kofeiną AA , bardzo sobie oba chwalę , tylko chciałabym też na noc się owinąć folią jak niektóre z Was, ale nie wiem po czym sie owinąć- czy po evelince czy po kawowym AA? i czy mogę całą noc tak w folii spać?
poza tym muszę się wyłożyć na leżaczku bo na ciemniejszej skórce mniej widać tego dziada C. bo "Pan" to za duży szacunek w stosunku do tego upierdliwca
Życzę wszystkim miłego dzionka
Cóż ambitny plan dnia ;D Ja jestem opiekunką do 15 więc mogę pomarzyć o wyłożeniu się na leżaczek, ale nadrobimy to z TŻ'tem w sobotę, bądź niedziele. Ja mam dylemat co zjeść na śniadanie, biorąc pod uwagę że nie jem chleba ;D Ale damy radę Wczoraj wieczorem wysmarowałam się balsamem antycellulitowym Eveline i mnie mroził strasznie długo, ale było powiedzmy że przyjemnie ;D
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 09:22   #274
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

też nie mogę wyłożyć się póki co na leżaczku, bo pracuję dzień w dzień do 15:30 więc najlepsze słonko mi ucieka ale może wczesnym wieczorkiem mnie przysmaży troszku A jak nie to też w weekend W lipcu biorę urlopik to nadrobię. Ale póki co walka o gładką skórkę trwa
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:36   #275
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cześć dziewczyny Jestem tu nowa na tym wątku. Nie mam co prawda problemu z cellulitem, chociaż wydaje mi się czasami, że zaczyna mi się 'tworzyć' na pupie :P
A jak nie to i tak lepiej zapobiegać niż leczyć

Znalazłam w starej już gazecie artykuł o cellulicie i chciałam się z Wami nim podzielić
Wiele z tych rzeczy, które przepiszę zapewne już wiecie, ale myślę, że nie zaśmiecę Wam tym wątku, jak co to bić

10 grzechów przeciw gładkiej skórze
1. Dużo soli w diecie.
Obficie przyprawione potrawy sprawiają, że organizm zatrzymuje wodę. Sprzyja to obrzękom. Zastąp sól ziołowymi przyprawami albo ogranicz solenie.
2. Siedzenie z nogą założoną na nogę.
Zrezygnuj z tego nawyku. Sprzyja on zarówno tworzeniu się cellulitu, jak i żylakom.
Utrudnia bowiem swobodny przepływ krwi.
3. Gorące kąpiele.
Pomarańczowa skórka rozkwita pod wpływem wysokich temperatur(zaburzenia krążenia). Zamień wylegiwanie w gorącej wannie na letni prysznic.
4. Ponad 2 filiżanki kawy dziennie.
Picie jej w dużych ilościach prowadzi do zwiększonego zatrzymywania płynów w organizmie i odkładnie się toksyn. Zachowaj umiar.
5. Tłuste jedzenie.
Zazwyczaj oznacza nadwagę i kłopoty z krążeniem. Zastąp tłuszcze zwierzęce oliwą z oliwek, wybieraj produkty mniej energetyczne. Licz kalorie.
6. Bardzo obcisłe spodnie.
Tak samo jak podkolanówki i samonośne pończochy nadmiernie uciskają żyły na nogach i spowalniają mikrokrążenie. Pozwól nogom poczuć się luźniej.
7. Pracoholizm.
Wielogodzinne przesiadywanie w nerwowej pracy może zaowocować cellulitem, ponieważ stres sprzyja gromadzeniu się tłuszczu w komórkach. Relaksuj się!
8. Zbyt mało płynów.
Absolutne minimum dla zdrowia i urody to 1,5 litra niegazowanej wody dziennie. Nie ma lepszego sposobu na skuteczne oczyszczenie organizmu z toksyn.
9. Palenie papierosów.
Nikotyna pogarsza zaopatrzenie skóry w tlen, ponieważ zwęża naczynka krwionośne. Powstałe pod jej wpływem wolne rodniki uszkadzają włókna kolagenowe.
10. Wszystkie weekendy przed telewizorem.
Brak ruchu to jedna z podstawowych przyczyn cellulitu, bo siedzący tryb życia prowadzi do zastoin limfy. Pływaj lub regularnie spaceruj.

Automasaż po kąpieli: łatwy i skuteczny
1. krok: uciskanie
Dla wygody oprzyj nogę podczas zabiegu nieco wyżej, np. na wannie. Jedną dłonią uchwyć udo od spodu, a drugą oprzyj powyżej kolana. Następnie przesuń ręce do góry, jednocześnie silnie uciskając skórę uda. Powtórz ten gest trzykrotnie. Taki zabieg pobudzi krążenie krwi i limfy.
2. krok: szczypanie
Teraz ponownie ułóż dłonie na udzie. Ujmij kciukami i palcami wskazującymi fałd skóry. Powoli przesuwaj dłonie ku górze, cały czas chwytając i delikatnie poszczypując skórę, miejsce przy miejscu. Rób to tak długo, aż się lekko zaczerwieni. Dzięki temu tkanki lepiej się dotlenią.
3. krok: głaskanie
Ostatni etap zacznij od łydek. Ułóż dłonie płasko na łydce i przesuwaj je ku górze głaszczącymi ruchami. Gładź kolano, a następnie całe udo(także od wewnątrz). Kiedy dojdziesz do linii pośladków, powtórz ten gest co najmniej dwukrotnie. Skóra będzie zrelaksowana i gotowa na przyjęcie kremu.
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 10:46   #276
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja to w lipcu raczej nie znajdę ani chwili wolnego dla siebie chyba że soboty po południu, bądź niedziele W sierpniu wyjeżdżam ale nie na wypoczynek, tylko na zakupy do Londynu xD Więc nie wiem kiedy znajdę czas na poleżenie nad wodą na leżaku, aczkolwiek jak w te wakacje mi się nie uda wyjechać, to nadrobię to zimą
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-25, 11:11   #277
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

renia90 bardzo dzikeujeteraz dokladniej wiem jak masowac dzisiaj wieczorem wyprobuje.
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-25, 12:38   #278
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

długo mnie nie było, chociaż sesja już dawno zaliczona ale jakiegoś takiego lenia złapałam że nie mogłam się do niczego zmobilizować (tylko biegałam wieczorami co drugi dzień bo jakimś cudem to polubiłam i piłam duuuuuuużo wody)
ale już koniec tego lenistwa dzisiaj rano ćwiczyłam, zaraz zrobie sobie masażyk i obiecuję że codziennie będę zdawać raporty (może to mnie w końcu jakoś zmobilizuje)
postanowiłam że diety też muszę zacząć przestrzegać (spróbuje ograniczyć słodycze praktycznie do zera-tylko raz na tyd, mniej pustych kalorii, węglowodanów) bo chce schudnąć, już nawet sie pomieżyłam dzisiaj i za miesiąc zobaczymy czy to coś da

pozdrawiam
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 08:22   #279
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

witam!dziewczyny czy wiecie moze czy ten krem z Vichy na pomarancze jest skuteczny?moze ktoras z Was go uzywala?mam zamiar go kupic ale nie jest to tani interes wiec nie chce eksperymentowac...prosze o opinie dziewczynki
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 08:45   #280
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
witam!dziewczyny czy wiecie moze czy ten krem z Vichy na pomarancze jest skuteczny?moze ktoras z Was go uzywala?mam zamiar go kupic ale nie jest to tani interes wiec nie chce eksperymentowac...prosze o opinie dziewczynki
mi sie wydaje ze szybciej to sprawdzisz na KWC
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 18:24   #281
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

tez walcze z pomarancza...niestety nie uzywalam kremu vichy wiec nie moge nic powiedziec...mam kremik eveline i jest ok super chlodzi brrrr do tego lykam Clarinol CLA i cwicze regularnie zeby dzialanie clarinolu bylo lepsze efekty?...jest coraz lepiej skora sie ujedrnila ma ladniejszy kolor
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 18:47   #282
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez hotaria Pokaż wiadomość
Nefreteetee, juz sporo chyba zrobiłąs kuracji z bańkami, widzisz rezultaty?
Dziewczynki, moj len własnie wychodzi, ale nie poddaje się, to minimum wysiłku zawsze robię.

Tak szczerze mówiąc to od około półtora tygodnia nie robiłam nic.Ani nie ćwiczyłam ani nie masowałam ;( miałam trochę zajęć i trochę lenia.Dziś robiłam pierwszy masaż od trzynastu dni(i do tego taki na "odwal się" czyli na szybkiego aby tylko zrobić).W międzyczasie może raz lub dwa razy ćwiczyłam ośmiominutówki.:at yaty: ale od dziś znów ostro sie biorę.Póki co w trakcie tego lenistwa jedynie udało mi się zmienić dietę i mam nadzieję że w niej wytrwam... Cellulit tak szczerze to chyba jednak wcale mi się nie zmniejszył,sama już nie wiem,ale za to skóra zaje....ście się wygładziła po tych masażach.No i największa radość pod słońcem <lol> zgubiłam trwale dwa kilo.Zawsze gubiłam na chwilę kilogram lub półtora i zaraz następnego dnia waga wracała spowrotem (to pewnie był ubytek wody a nie tłuszczu) a teraz zgubiłam dwa kilo i tak trzymam od tygodnia <hurra>
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 19:00   #283
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewczyny kochane mam poważny problem i chciałam was zapytać,
otóż, jakoś tak od miesiąca mój cellulit stał się okropny, ale to jeszcze nie byłaby taka straszna tragediua jak to ze dostałam "wysyp" rozstępów !!! poprostu na przodzie na udach mam sino-fioletowe 5cm pasma, tak samo na pośladkach (ogólnie duzo ich jest),a z tyłu ud mam rozstępy takie gęsto rozsiane, tzn. ktróciutkie, i fakturą przypominają taką ziarnistą powierzchnię ( no stram sie to jaknajlepiej obrazowo przedstawić). Wygląda to strasznie (
Dodam że nie jestem osobą okrągła -- przy wzroście 173 waże 64 kg. Nigdy czegos takiego nie miałam, zastanawiam sie czy walczyc z tym na wlasną ręke czy iść do dermatologa. Rozstąpy zwiazane sa z nadmierną rozrywalnością włokien kolagenowych w skórze, a cell. z nieprawidłowym przepływem limfy - może dostępne są jakieś leki pomagające to przywrócić do normy ? co o tym myslicie ? czy u was tez to tak wyglada ?
jestem przerażona ;(( mam 18 lat, i miec cos takiego w ciagu roku szkolnego moj jadlospis wygladal przecietnie, bez zdrowcyh rewelacji, ale nie byl znowu jakis najgorszy. Teraz staram sie unikac tlustego, gazowanego i slodkiego, no ale to nie zmienia faktu ze jestem w totalniej kropce
Co o tym sądzicie ???
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-26, 20:17   #284
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
Kochana a co Ty dajesz pod ta folię? Bo chyba zgubiłam trochę temacik? I jak dużo w niej spędzasz czasu?
aktualnie pod folię smaruję się najpierw balsamem ujędrniającym St. Ives, a potem antycellulitowym Soraya.
Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Jestem tu nowa na tym wątku. Nie mam co prawda problemu z cellulitem, chociaż wydaje mi się czasami, że zaczyna mi się 'tworzyć' na pupie :P
A jak nie to i tak lepiej zapobiegać niż leczyć

Znalazłam w starej już gazecie artykuł o cellulicie i chciałam się z Wami nim podzielić
Wiele z tych rzeczy, które przepiszę zapewne już wiecie, ale myślę, że nie zaśmiecę Wam tym wątku, jak co to bić
dobrze, że bierzesz się już teraz, bo ta zasada, że lepiej zapobiegać niż leczyć, to najlepsza metoda

dobre te rady, chociaż o tej 10tce już słyszałam. techniki uciskowo-masażowe za to będą bardzo pomocne, dzięki.

u mnie coraz lepiej.
zmieniłam dietę - jem regularnie, bez jedzenia na mieście, nie piję gazowanych napojów, nie jem słodyczy, nie solę, piję duużo wody (minimum 2 litry dziennie). codziennie sporo ćwiczę, smaruję się balsamami, robię zimne prysznice i cellulit znika!
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:11   #285
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ViVian66 nie wiem jak Ci pomóc Może warto wybrać się do dermatologa, może coś poradzi?

Wczoraj uzupełniłam braki w kosmetyczce
Kupiłam wczoraj peeling z erisa pomarańczowy oraz evelinke 3D oraz folię

Jak myślicie, czy paróweczki "Jedynki" są kaloryczne, tuczące? bo mam do nich słabość
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 08:26   #286
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez ViVian66 Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane mam poważny problem i chciałam was zapytać,
otóż, jakoś tak od miesiąca mój cellulit stał się okropny, ale to jeszcze nie byłaby taka straszna tragediua jak to ze dostałam "wysyp" rozstępów !!! poprostu na przodzie na udach mam sino-fioletowe 5cm pasma, tak samo na pośladkach (ogólnie duzo ich jest),a z tyłu ud mam rozstępy takie gęsto rozsiane, tzn. ktróciutkie, i fakturą przypominają taką ziarnistą powierzchnię ( no stram sie to jaknajlepiej obrazowo przedstawić). Wygląda to strasznie (
Dodam że nie jestem osobą okrągła -- przy wzroście 173 waże 64 kg. Nigdy czegos takiego nie miałam, zastanawiam sie czy walczyc z tym na wlasną ręke czy iść do dermatologa. Rozstąpy zwiazane sa z nadmierną rozrywalnością włokien kolagenowych w skórze, a cell. z nieprawidłowym przepływem limfy - może dostępne są jakieś leki pomagające to przywrócić do normy ? co o tym myslicie ? czy u was tez to tak wyglada ?
jestem przerażona ;(( mam 18 lat, i miec cos takiego w ciagu roku szkolnego moj jadlospis wygladal przecietnie, bez zdrowcyh rewelacji, ale nie byl znowu jakis najgorszy. Teraz staram sie unikac tlustego, gazowanego i slodkiego, no ale to nie zmienia faktu ze jestem w totalniej kropce
Co o tym sądzicie ???
Vivian mam to samo. Tylko ze ja mam tak jakby na wewnetrznej stronie ud ale bardziej z przodu uda , pelno takich poziomych paskow od gory uda az do kolana. I nie mam pojecia co z tym zrobic.. bo pierwszy raz zauwazylam je jakos rok temu a teraz widze je na kazdym kroku Na posladkach na gorze tez troche mam ale ich jakos tak nie widac jak sie majtki czy stroj zalozy ale te na udach mnie zalamuja. Myslalam moze ze to przez tabletki antykoncepcyjne ktore bralam przez ponad 3 lata , bo po nich tez sie rozne rzeczy dzieja i jakos ta opcja najbardziej wydaje mi sie prawdopodobna. A Ty bralas/bierzesz tabletki ?.. ale moze brak nam jakis witamin czy jakiegos skladnika i ta skora jest taka "wrazliwa" . tylko ja nie moge sobie wyobrazic jak mogly mi sie zrobic te poziome rozstepy. To nie jest kwestia przytycia /schudniecia/urosniecia tylko wlasnie cos sie poprzestawialo w organizmie
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 10:03   #287
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja nie mam cellulitu za to mam rozstępy co prawda nie widać ich tak mocno, ale jak sie lekko przyjrzy to tak.. mam na wew stronie ud(bardziej widoczne na prawym) i chyba na pupie też mam lekkie, ale nie przejmuje sie tym zbytnio
Staram sie akceptować siebie taką jaka jestem Ja mam serum termoaktywne z Eveline i nim sie smaruje Co do peelingu to używam Under Twenty Pink Bloom, ma świetne dość duże drobinki, które idealnie ścierają, skóra jest mieciutka, gładka i miła w dotyku
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 10:07   #288
ViVian66
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
Vivian mam to samo. Tylko ze ja mam tak jakby na wewnetrznej stronie ud ale bardziej z przodu uda , pelno takich poziomych paskow od gory uda az do kolana. I nie mam pojecia co z tym zrobic.. bo pierwszy raz zauwazylam je jakos rok temu a teraz widze je na kazdym kroku Na posladkach na gorze tez troche mam ale ich jakos tak nie widac jak sie majtki czy stroj zalozy ale te na udach mnie zalamuja. Myslalam moze ze to przez tabletki antykoncepcyjne ktore bralam przez ponad 3 lata , bo po nich tez sie rozne rzeczy dzieja i jakos ta opcja najbardziej wydaje mi sie prawdopodobna. A Ty bralas/bierzesz tabletki ?.. ale moze brak nam jakis witamin czy jakiegos skladnika i ta skora jest taka "wrazliwa" . tylko ja nie moge sobie wyobrazic jak mogly mi sie zrobic te poziome rozstepy. To nie jest kwestia przytycia /schudniecia/urosniecia tylko wlasnie cos sie poprzestawialo w organizmie

mmooonia dokładnie to samo mam - brak u mnie jakiś wahań wagi, no sama nie wiem, chyba rzeczywiście brak mi jakiś witamin (dodam ze troche wypadają mi wlosy i rzęsy, ale używam już od tygodnai capivitu, dermeny i olejku rycynowego, widze wiec delikatna poprawe ). Chyba musze jeszcze zaczac zazywac cynk, bo gdzies wyczytlam ze rozstepy robia sie gdy jest niedobor cynku w organizmu.
Ale ogołnie moja mama radzi mi zebym jednak poszla do dermatologa, bo to podejrzane jest
ViVian66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 10:20   #289
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Oj dziewczynki współczuje Wam Też mam rozstępy, ale blade, niemal że nie widoczne Ale spokojnie, popracujecie nad nimi, to sie zrobią płytsze i zbledną Mnie i tak najbardziej przeszkadza moje zacellulicenie Zimno-ciepłe prysznice, balsamy, masaże, woda, dieta, ruch efekty są niewielkie, ale są. Zawsze mówię lepiej robić coś, nawet jeśli nie ma efektów niż nic i się zaniedbywać Tak to chociaż można troszkę pana C. kontrolować, aczkolwiek on i tak jest zbuntowany
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 11:21   #290
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

zgadzam sie z toba .ups zaniedbywanie sie sie jest najgorsze dobrze ze jaet takie miejsce jak wizaz gdzie mozemy sie wzajemnie moptywowac
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 12:02   #291
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

myślicie, że mogę owinąć uda folią na noc po wcześniejszym nasmarowaniu się evelinką 3D? czy to nie zawiele godzin Albo chociaz w ciągu dnia na jakiś cza? (na jaki?) Doświadcozne Wizażanki w tym temacie - proszę o radę

Dbanie o siebie to domena kobety Bardoz przyjemna sprawa
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 12:41   #292
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

co do rozstepow to ja rowniez je mam.naszczescie tylko na gorze ud.chociaz niedawno zauwazylam ze zrobily sie jeszcze bardziej na zewnatrz dua.najsmieszniejsze jest to ze ja wcale nie zauwazylam ich w tej pierwsze fazie w ktorej mozna je jeszcze wyleczyc lub chociaz zmniejszyc.[twedy gdzy sa wlasnie takie sino czerwone i bardzo widoczne bo jak zbledna to podobno nic sie juz nie da z tym zrobic]tak jakbym wogole jej nie miala.ale to co wiekszosc kobiet ma rozstepy jedne wieksze drugie mniejsze no i co z tego?przeciez nie ma ludzi idealnych.przecez "jakby facet zobaczyl dziewczyne bez zadnych wad to by sobie zaczal myslec ze cos jest ie tak i ona nie jest dla niego"hehe[kiedys tak w tv uslyszalam]wiec sie nie zalamujemy i walczymy z ta znora C.powodzenia
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 16:26   #293
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja za chwilkę biorę sie za 8 buns, bo ma jakaś chęc. Dzis bylam w solarium i stwierdzam (juz to chyba pisalam) ze na nodze opalonej cellulit znacznie mniej widac, zatem jeszce dwie wizyty w solarce i styknie (ne chce mi sie na sloncu lezec:P).
Nefreteetee, ja cię zmotywuję do robienia masaży bańkami chińskimi, gdyż naprawde w telewizji (rozmowy w toku) gwarantowano ich skutecznosc, chcialabym wiedziec, jak dlugo tzreba to robic, wiem,z e i ciebie tez dopadl len ale nie martw sie,dasz rade
Trzymam za wszystke dziewczyny kciuki
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 17:48   #294
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ile mam siedzieć w tej folii? zawinęłam się i siedzę pod kocykiem zimno mi jak nie wiem co Wiem, że niektóre z was siedzą 3 godziny, ale to w nocy...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 21:50   #295
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hej, miałam pisać codziennie, wczoraj nie pisałam, ale to nie znaczy ze nic nie zrobiłam, 3 godzinne zakupy i zero słodyczy dzisiaj już tak dobrze nie poszło bo były rurki waniliowe w mlecznej czekoladzie ale myślę że Wasze sukcesy mnie w końcu skutecznie zmotywują
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 22:30   #296
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny rozstępami nie ma co sie tak bardzo przejmowac, bo skóre sie opali lub nasmaruje brązerem i są mniej widocznie. Ja tez mam na pośladkach i na wewnatrznej stronie ud , tez z przodu , przyczyna oczywista przytycie potem schudniecie o 3 rozmiary .Stwierdzilam ze narazie zwalcze jedno potem zabiore sie za drugie Najwiekszym utrapieniem jest pan C. który się u Nas zadomowił. Ja tez mialam codziennie pisać ale jakoś nie bede tu sciemniac ile zrobilam, bo nic nie robie oprócz smarowania sie kremami no i moze czasem sie pomasuje i zrobie peeling. Ale zero ruchu, zero diety jem na co mam ochote . w szafeczce 3 paczki chipsów, cukierasy tiki taki, czekolada z orzeszkami no i jak ja mam z tego zrezygnowac hehehe.
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 22:38   #297
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewczyny gdzie mozna kupic te bankio chinskie i za ile?? to bedzie dodatkowe dzialo do walki z moim cellulitem sesese cwicznoka + dietka + clarinol + banki chinskie =zestaw marzen ??
jeszcze tylko musze oduczyc sie picia kawy
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 22:42   #298
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Z tego co wiem rozstępy się nie opalają ani nie wchłaniają samoopalacza..u mnie na opalonej skórze są o wiele bardziej widoczne niż na białej. bo u mnie to są takie białe kreski wiec na brązowej skórze bardziej kontrastują, cellulit na opalonym ciele w moim przypadku też jest bardziej widoczny dlatego staram sie nie opalać pupy.

Rozstępy mam wielkie białe na tyłku, pod kolanami i na dole pleców... nie miałam wahań wagi od gimnazjum ważę 55kg przy 176cm wzrostu, a mam już 22 lata wiec waga mi się nie zmienia.
W rozstępach nie jest nawet najgorsze to,że je widać ale to,że niektóre są wypukłe i to brzydko wygląda.

Ja jestem szczupła, jem co chce i nie tyję. Mimo ładnej sylwetki mam cellulit, predyspozycji do niego nie mam bo pojawił się on dopiero od kiedy zaczełam brać tabletki anty. Na cellulit od tabletek anty nic raczej nie pomoże poza odstawieniem tabletek,dlatego to chyba walka z wiatrakami. Przynajmniej w moim przypadku bo nie zamierzam zrezygnować z fast foodów, no i raczej prowadze kanapowy styl życia

Co do kremów..stosowałam Vichy najróżniejsze Lipometric, Lipocure, Lipostrech, słynny Eveline itp. i nic... natomiast warto dla samego ujędrnienia skóry. U mnie nie pomagają też masaże rękawicą i ogólnie nic nie pomaga.

Ale życzę powodzenia w walce... ja osobieście nie wierzę,że z cellulitem można wygrać samymi kremami i masażem, potrzebna jest jeszcze dieta i ruch a to nie dla mnie
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 23:03   #299
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

No niestety rozstepy sie nie opalaja :/ Chii1986 ty pewnie masz na plecach od tego ze jestes taka wysoka..

Ja mam tez z boku ud przy pasie ale tymi sie nie przejmuje bo to sa takie normalne tak jakby od przytycia (chociaz nie mam pojecia skad sie wziely bo nigdy nie przytylam wiecej niz 1 kg no ale juz trudno, bo one wygladaja normalnie), ale te co mam na udach na calej dlugosci sa dla mnie w ogole niezrozumiale. I ich jest naprawde duzo, takie cienkie kreski ale pelno mnie to nawet nie tyle doluje co denerwuje strasznie bo nie mam pojecia czemu one sie pojawily i moze faktycznie brakuje mi jakiegos cynku czy nie wiadomo czego a chcialabym do tego dojsc zeby to sie nie poglebialo.. bo cellulit mozna zwalczyc a rozstepy zostaja .. dlatego sie nawet mniej martwie tym cellulitem bo wiem ze mozna cos z tym zrobic. a skory sobie nie wymienie ..

Aha i Chii odstawienie tabletek nie pomoze niestety.. po prostu jak sie nie bierze to latwiej sie walczy z tym okropienstwem (bo biorac tabletki tez mozna sie go pozbyc aczkolwiek ciezsza i dluzsza droga, ale jak ktos ma zaparcie to wszystko mozna zrobic). Mi sie po odstawieniu nawet troche nie zmniejszyl.. w ogole to mialam problem po tabletkach ogromny z cellulitem . Bo bralam jedne tabletki 3 lata i wcale nie mialam duzego cellulitu (taki normalny ) a jak zmienilam to biorac te drugie przez 2 miesiace nagle zrobila mi sie taka masakra ze myslalam ze sie poplacze. A teraz nie biore w ogole i dalej mam taki sam, znaczy walcze z nim i jest lepiej ale wcale nie zmalal po odstawieniu
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-27, 23:10   #300
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

U mnie ostawienie skutkuje. Poza tym zanim brałam tabsy nie miałam cellulitu a tryb życia mi się nie zmienił nic a nic,ale odstawić nie planuję bo to dla mnie najbardziej komfortowe zabezpieczenie.

Zresztą są różne rodzaje cellulitu-wodny jakiśtam jeszcze... wiec pewnie na każdy rodzaj działa coś innego, no i dużo zależy od organizmu..na jedną podziała krem,na inną bardziej masaże itd.

mój cellulit jest niewidoczny, tylko wysoko przy pupie trochę dopiero po naciśnieciu widać albo w sztucznym świetne,ale i tak wolałabym żeby go nie było chociaż ogólnie niewiele się nim przejmuje...cieszę się z tego,że mam ładną figurę...zawsze mogło być gorzej.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.