Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-28, 08:30   #301
hostess
Raczkowanie
 
Avatar hostess
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 459
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hmm jesli chodzi o rozzstepy to moje tez sie nie opalaja a mam ale odkad zaczelam cwiczyc to ich stan sie ogolnie poprawil bo moja skora sie ujedrnila ladnie wiec mysle ze dlatego je mniej widac co do cellulitu to ja lykam clarinol z cla no i wlasnie cwicze do tego i pierwsze co zauwazylam to nie spaddek masy a wlasnie ladne ujedrnienie skory no i moja pomaranczka tez sie zmniejszyla
__________________
http://fainarete.blogspot.com/ zapraszam na BLOGA
hostess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 08:40   #302
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
U mnie ostawienie skutkuje. Poza tym zanim brałam tabsy nie miałam cellulitu a tryb życia mi się nie zmienił nic a nic,ale odstawić nie planuję bo to dla mnie najbardziej komfortowe zabezpieczenie.

Zresztą są różne rodzaje cellulitu-wodny jakiśtam jeszcze... wiec pewnie na każdy rodzaj działa coś innego, no i dużo zależy od organizmu..na jedną podziała krem,na inną bardziej masaże itd.

mój cellulit jest niewidoczny, tylko wysoko przy pupie trochę dopiero po naciśnieciu widać albo w sztucznym świetne,ale i tak wolałabym żeby go nie było chociaż ogólnie niewiele się nim przejmuje...cieszę się z tego,że mam ładną figurę...zawsze mogło być gorzej.
Wiadomo ze kazdy organizm inaczej to przyjmuje ale ja przed tabletkami tez mialam malo i jak odstawilam to wcale nie wrocil do poprzedniego stanu a jesli chodzi o tryb zycia to bylam bardziej aktywna niz wczesniej Ale jezeli ty jak odstawiasz to ci znika to naprawde swietnie

Hostess a od dawna bierzesz ten cla ?? Fajnie ze na Ciebie zadzialal.. bo na niektorych w ogole nie dziala ..
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 08:45   #303
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hehe o matko a ja myslałam ze rozstepy sie opalaja... ale nie mowcie ze po kremie brazujacym nie sa mniej widoczne.. bo lekko sa.. tzn zalezy jeszcze oczywiscie od rozmiarów tych kresek, jesli sie ma wieksze to moze i ciezko je zakryc nie zaprzeczam .
Im wiecej o nich mowicie tym bardziej zaczynam sie nimi przejmowac wcale sie nie da ich usunać? A co z kremami na rozstepy? Nic nie daja?
Ja dzis zapewne zgrzesze , bo moj tato organizuje grilla wiec szaszłyczki kielbaski itd beda
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 09:54   #304
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hmm te wszystkie kremy na rozstepy to za przeproszeniem g**** daja . Juz predzej masci takie na blizny, ale po nich rozstepy moga tylko zblednac ale nie znikna..
Ale ok juz przestajemy o tym mowic i zajmujemy sie Panem C. .. ja sie az tak nimi nie zadreczam, tylko jak mi sie przypomni to sie wkurzam bo dalej nie wiem skad sie wziely jakbym wiedziala ze przytylam i to dlatego to bym miala przynajmniej wytlumaczenie :p

Dobra zabieram sie za cwiczenia silowe a potem pod prysznic i masaz bo przez ostatnie dni cos leniuchowalam i tylko cwiczylam a te nogi az krzycza hehehe
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 10:00   #305
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

na pewno warto wykonywać masaż szorstką rękawicą.. to opprawia ukrwienie skóry i wykonywany systematycznie może spłycic rozstępy i zmniejszyć cellulit.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 10:46   #306
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Od jakiegos czasu mecze wlasnie skore szorstka rekawica zobaczymy jakie przyniesie efekty.. a ja jako ze juz po cwiczeniach to ide pod prysznic na masaz
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-28, 12:51   #307
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

jeszcze co do kremow na roztepy.one nie pomagaja ich zwalczyc tylko zapobiegaja ich powstawaniu.tak wiec np koibety w ciazy lub te ktore chca przytyc/schudnac smaruja sie nimi by rozstepow nie miec.
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-28, 13:53   #308
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
jeszcze co do kremow na roztepy.one nie pomagaja ich zwalczyc tylko zapobiegaja ich powstawaniu.tak wiec np koibety w ciazy lub te ktore chca przytyc/schudnac smaruja sie nimi by rozstepow nie miec.
no ok, tylko,że na opakowania kremów pisze,że pomagają zlikwidować rozstępy...to trochę ściema w takim razie. Ja już dawno przestałam wierzyć w takie specyfiki, wolę smarować się czymś na blizny albo masować rękawicą.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 13:52   #309
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

tez sie przylanczam do walki z paskudnym panem C,mam go od 3 lat jest widoczny tylko pod posladkami i tylko w takim cieplym sztycznym swietle wiec mam jednoczesnie szczescie bo w dziennym go wogole nie widac
ale pozbyc sie go musze
moj plan od dzis:
*cwiczonka na pupe i nogi do ktorych podalyscie linki+rowerek
*pelling kawowy+masaz+serum eveline antycelulitowe+zimne natryski+zawiniecie sie w folie co jakis czas
*dieta=wiecej wody+woda z cytrynka+chlebek wasa pelnoziarnisty tylko+0 slodyczy+czerwona herbata-odzywiam sie w miare zdrowo ale te slodycze przyczyniaja sie do tego ze tylko "w miare"

no i SAMOOPALACZ NA NOZKI ktory wyszczupla optycznie i nozki lepiej sie prezentuja

OD DZIS ZACZYNAM
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 14:08   #310
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Co do roztępów to pocieszę Was tym, że ja mam 21 lat i rozstępy na brzuchu i po bokach ciała od kolan, aż do pach ( nigdy gwałtownie nie utyłam ani nie schudłam ) Niestety mam do tego skłonności i nic nie jestem w stanie na to poradzić
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:40   #311
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

niestety to zadne pocieszenie Ja mam 20 lat i zadnych sklonnosci do tego ( genetycznie na pewno nie, nigdy nie schudlam ani nie przytylam wiecej niz 1 kg ) a niestety je mam :/ i najgorsze jest to ze nie wiadomo skad i dlaczego..
Ostatnio codziennie pod prysznicem tre te miejsca szorstka gabka i dzisiaj zauwazylam ze te rozstepy co mam na boku uda , z zewnetrznej strony, w sumie juz na biodrze .. zniknely praktycznie sa minimalnie widoczne...

Niestety jak na razie nie dziala to na te co mam po wewnetrznej stronie ud one sa glebsze ale moze chociaz troche uda mi sie je zlikwidowac..
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 17:58   #312
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hej wiecie co koszmar dzis jak przymiezalam wszystkie ubrania z szafy i szukalam jakis fajnych na wyjazd to zobaczylam jakie moje nogi sa okropne to naprawde masakra niewiem co sie stalo kilka dni temu tego nie widzialam tylko po scisnieciu a teraz jest na calych udach!! dzis chce zrobic cieplo zimne natryski potem wysmarowac sie kremem nawilzajacym[podobno rowniez ujedrniajacy]a potem mam zamiar wymieszac fusy z kawy z odrobina oliwki dzieciecej i posmarowac tym nogi,zawinac folia i pozostac tak na cala noc.rano splukac i moze posmaruje balsamem brazujacym.co o tym myslicie o tej kawie na noc?
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:58   #313
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Czy ktoras z Was testowala lipo control? (tabletki+balsam)
Hmm ja mam cellulit juz od 5-6 lat i walcze z nim praktycznie co lato. Gdy letnie ciuchy laduja gleboko w szafie to i cellulit przestaje mi przeszkadzac... Posladki i tyl ud - to najgorsze miejsca.
Na razie stosuje tylko krem Eveline i masaze, co do diety to nie dam rady jej zmienic. A o cwiczeniach jeszcze pomysle
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:20   #314
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Też przyłączam się do walki z tą wstrętną cholerą

Działa, które wytaczam:
- tabletki inneov cellulit
- wcieranie balsamów
- ćwiczenia na siłowni/fitness 4lub5xtyg.
- masaże różnego typu (rękawica, masaże philipsa)

Pod koniec września wyjeżdżam do Egiptu i mam nadzieję, że uda mi się bez wstydu wskoczyć w bikini (które zakupiłam kilka dni temu )
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:52   #315
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja wczoraj nie zrobiłam prawie nic i dzisiaj tez nie wiele, kilka dni temu kupiłam sobie balsam perfecta bronze stopniowo brązujący, który ma też zredukować cellulit i codziennie go używam, piję dużo wody i robię krótkie masaże, jestem zła sama na siebie bo jak wchodzę na ten wątek i czytam jak widzicie poprawę to myślę sobie że też dam rade, że przezwyciężę moje lenistwo, a jak przychodzi co do czego to nie robię nic życzę Wam powodzenia, bo mi to się chyba nie uda
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:56   #316
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

rose87 ja zamiast poprawy widze pogorszenie wiec sie nie zalamuj napewno dasz rade on nie jest taki mocny na jakiego wygladatylko chce zeys tak myslala ze nie dasz sobie z nim rady wtedy bedzie zwyciesca a to ty musisz dominowac
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:30   #317
Aglolga
Raczkowanie
 
Avatar Aglolga
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Przyłączam się do walki z panem C. Co sądzicie o tej gąbce z "Biedronki"? Tej co ma jedną stronę gładką, a jedną szorstką. Nadaje się?
__________________
"Never stop hoping,
Need to know where you are,
But one thing is for sure,
You're always in my heart."

Aglolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 21:56   #318
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

wiecie jaki jest dobry sposob na cellulit? tzn nie wiem moze juz gdzies tu pisal bo nie czytalam calego watku.
w kazdym razie :
trzeba zrobic masaz jakas rekawica albo czyms, posmarowac sie kremem i zawinac na gdzine albo dluzej w folie spozywcza.

ja stosuję i są efekty skóra jest tak fajnie napieta i cellulit się zmniejsza. mi jeszcze nie zniknął ale widac poprawę

więc polecam
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:18   #319
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Uh, ah, oh nie lubie tego cellulitu, ale najważniejsze, że chyba widzę jakieś zmiany na lepsze Cały czas smarowanie, masowanie, prysznicowanie, dietowanie ;D
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 09:59   #320
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Aglolga Pokaż wiadomość
Przyłączam się do walki z panem C. Co sądzicie o tej gąbce z "Biedronki"? Tej co ma jedną stronę gładką, a jedną szorstką. Nadaje się?
nie wiem czy skutkuje ale ja wlasnie czegos takiego uzywam.tak szoruje ze az mnie boli hehe moze pomoze a moze nie.
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 10:30   #321
aggaa
Raczkowanie
 
Avatar aggaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 40
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

i ja się dołączam do walki z Panem C... zaczynam od dietki ( ztn nic specjalnego tylko wyeliminowałam pieczywo, fast foody, makarony, napoje (bez)alkoholowe i ograniczyłam słodycze) do tego masażyki szorstką rękawicą i szcotką, peeling kawowy, owijanie folią itd. no i oczywiście ćwiczonka... gdzieś czytałam o smarowaniu się cytryną i owijaniu folią i to też stosuje no i oczywiście dziś zakupiłam bańki chińskie zastanawiam się nad kupnem tego specyfiku celludrenas- czy jakoś tak - takie coś do picia.. może ktos coś słyszał??

ja mam to dziadostwo od kilku lat i nie moge sie tego pozbyć w ogóle.. próbuje ale mi się n ie udaje jakoś...echh.. no ale tym razem już musi bo patrzeć na siebie nie moge... mój mąż tylko się czepia że więcej czasu poświęcam na błoto i folie niż dla niego on oczywiście nie widzi żadnego pana C. no ale większość chłopów tego n ie zauważa podobno..

powodzenia wszystkim!!
aggaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 16:27   #322
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez hostess Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie mozna kupic te bankio chinskie i za ile?? to bedzie dodatkowe dzialo do walki z moim cellulitem sesese cwicznoka + dietka + clarinol + banki chinskie =zestaw marzen ??
jeszcze tylko musze oduczyc sie picia kawy
Hostess bańki kupisz w najzwyklejszej aptece w cenie od 24 do 30-kilka złotych.Ja trafiłam że były od razu w aptece ale podobno nie zawsze są i trzeba poprosić o sprowadzenie.Trwa to do kilku dni.
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 13:26   #323
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

jestem na siebie zla bo wczoraj mialam wyniki matur i nic nie zrobilam przez to wszystko jezeli chodzi o cwiczeniaale dzis wskakuje pierwzy raz na rowereki juz nie moge sie doczekac i zawijam sie dzis w folie tylko jestm zla na termoaktywne serum wyszczuplajace bo wogole na mnie nie dziala tak jak te serum mrozace zero pieczenia zero jakigokolwiek efektu,wracam do poprzedniego serum,ale jestem z siebie dumna bo juz 2 dzien nie jadlam slodyczy a jestem od nich uzalezniona
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 11:43   #324
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

konewka i kwiat na początku jak to serum kupiłam to też tak miałam.. ale po pewnym czasie zaczęło dopiero grzać jak: pod prysznicem masowałam się szorstką gąbką, potem wsmarowywałam serum(nie za mało) okrężnymi ruchami aż calutkie wsiąkło i brzuszek był gładziutki, potem poszczypuję skórę jeszcze i wtedy dopiero zaczynam czuć że grzeje
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:17   #325
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hej dziewczyny! Pewnie wiekszośc z was zauważyla, ze cellulit nie jest zawsze widoczny, zależy od padania światła (przynajmniej tak jest u mnie). Poza tym jestem juz fajnie opalona i jest lepiej. Procz tego codziennie lub co dwa dni robie 8 buns i naprawde sa efekty! Moze wiec nie tyle udalo mi sie zmniejszyc cellulit co wzmocnic miesnie posladkow, a to dla mnie powod do radosci. Tak sie zastanawiam, czy moze nie isc do salonu kosmetycznego na takie dziewne urzadenie (tortur prawie:p), ma takie hmm roleczki , nazywa to sie rollmasaż. Może któraś z Was tego próbowala?
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 15:36   #326
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez hotaria Pokaż wiadomość
Tak sie zastanawiam, czy moze nie isc do salonu kosmetycznego na takie dziewne urzadenie (tortur prawie:p), ma takie hmm roleczki , nazywa to sie rollmasaż. Może któraś z Was tego próbowala?

Moja mama na to chodzi od jakichś dwóch tygodni Na początku przychodziła z siniakami na udach i żebrach..ale teraz już się wprawiła i jest ok. Efektu jeszcze nie ma ale ona chce poprostu schudnąć i to ma jej niby w tym pomóc oprócz jakiejś tam specjalnej diety (której nawiasem mówiąc nie do końca stosuje).

Edytowane przez Kasicka85
Czas edycji: 2009-01-11 o 10:36
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 17:15   #327
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
konewka i kwiat na początku jak to serum kupiłam to też tak miałam.. ale po pewnym czasie zaczęło dopiero grzać jak: pod prysznicem masowałam się szorstką gąbką, potem wsmarowywałam serum(nie za mało) okrężnymi ruchami aż calutkie wsiąkło i brzuszek był gładziutki, potem poszczypuję skórę jeszcze i wtedy dopiero zaczynam czuć że grzeje

tak tez probowalam albo ja mam skore jak slon albo juz nie wiem
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 09:01   #328
ambrozja
Przyczajenie
 
Avatar ambrozja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 27
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny przyłączam sie do Was!!
Ja swoją walkę zaczęłam w poniedziałek, tak więc dziś będzie mój 4 dzień a juz mam wrażenie ze jest troszke lepiej ( a moze to tylko autosugestia)
Przez około roku pobłażałam sobie jeśli chodzi o jedzenie i pielęgnacje...i niestety efekty widać już gołym okiem
Mój plan jest następujący:
-3 razy w tygodniu fitness (TBC i wzmacnianie na stepie)
-2 razy w tygodniu basen
-codziennie 30 minut na rowerku stacjonarnym,
-min.2 l wody niegazowanej i 3 kubki zielonej herbaty w ciągu dnia
-zero słodyczy, chipsów, tłustego jedzenia i używek (ehh..)
-dużo warzyw i chudego białka,
-codziennie masaż pod prysznicem szorstką szczotką, ciepło-zimne prysznice, balsam antycellulitowy Lirene, i ujędrniający nivea Q10,
-oprócz tego biorę clarinol

Ufff...troche tego jest ale jak sie juz wpadnie w ten rytm to jakos można sie przyzwyczaic, zwłaszcza że juz po tak krótkim czasie widać efekty wiec dokatkowo mnie to motywuje. Tak wiec życze Wam (i sobie) wytrwałości i powodzenia w tej nierównej walce.

pozdrawiam
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć."
ambrozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:27   #329
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ambrozja witamy

Dziewczyny mam takie pytanie odnosnie prysznica cieplo-zimnego .. Ile czasu to robicie ?? albo po ile razy na zmiane cieply/zimny. Bo niektore z was pisaly ze widzialy efekty po tym.. tylko ile czasu to trzeba wykonywac ??

Ja robie te naprzemienne prysznice od jakiegos czasu ale najbardziej to lubie zimny w te upaly hehe
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 13:43   #330
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
ambrozja witamy

Dziewczyny mam takie pytanie odnosnie prysznica cieplo-zimnego .. Ile czasu to robicie ?? albo po ile razy na zmiane cieply/zimny. Bo niektore z was pisaly ze widzialy efekty po tym.. tylko ile czasu to trzeba wykonywac ??

Ja robie te naprzemienne prysznice od jakiegos czasu ale najbardziej to lubie zimny w te upaly hehe
ja robie jakies 5 min,tak jak juz cale nogi obleje woda np.zimna to zmieniam na ciepla i zawsze koncze zimna woda

jak myslicie lepsza jest czerwona herbata czy zielona??
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.