Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-19, 13:54   #361
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A wiecie ze zauwazylam róznice np miedzy ćwiczeniamy na steperku a na rowerku? tzn jak cwiczylam codziennie na steperku to w mig mi sie polepszyła jakoś skóry na udach i pupie ale gdy ćwiczylam na rowerku to słabe rezultaty... Jakby co polecam steperek A mam pytanie jeszcze do kinga2211 powiedz mi tak porządnie sie owijasz tą folią czy tak tylko raz w sensie ile warst folii dajesz? bo niby powinno sie czuć goraco i jakies mrowienie a ja nic nie czuje :P
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 10:52   #362
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Polecam cwiczenia na cellulit. Ja cwicze 8 minute buns i jestem naprawde zadowolona nie tylko nowym wygladem pupy, ale takze poprawieniem sie wygladu skory juz nie mam tak mocnej pomaranczowej skorki
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 10:53   #363
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Polecam cwiczenia na cellulit. Ja cwicze 8 minute buns i jestem naprawde zadowolona nie tylko nowym wygladem pupy, ale takze poprawieniem sie wygladu skory juz nie mam tak mocnej pomaranczowej skorki
To muszę się zabrać do tego Ile razy w tyg ćwiczysz?
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 11:01   #364
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Polecam cwiczenia na cellulit. Ja cwicze 8 minute buns i jestem naprawde zadowolona nie tylko nowym wygladem pupy, ale takze poprawieniem sie wygladu skory juz nie mam tak mocnej pomaranczowej skorki
ćwiczenia fajne ale dla mnie jak na początek było za szybko i za dużo powtórzeń wiec robiłam tylko tyle ile mogłam. Teraz wyboeram sobie z tego ulubione ćwiczenia i jest ok
dziś zaczełam jeszcze stosować oliwkę Zijaja antycel., masaż i na to dopiero krem antycel.

Zamierzam jeszcze zrzucić 3 kilo i przerzucić się na dietę antycellulitową ale z tym bedzie problem bo u mnie w domu są typowe, tłuste domowe obiadki i białe pieczywo a mnie nie stać na zdrową żywność i na to by sobie gotować. Ale chociaż ogranicze to czy tamto.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 12:19   #365
kinga2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 9
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Oj dziewczyny z taką mobilizacją chyba dam radę Chyba wskoczę jeszcze na rowerek albo "zainwestuję" w aerobic
Ja mam guam na naczynka, czyli ten, co mrozi a nie grzeje, a folią owijam się mniej więcej dwa razy. Teraz właśnie siedzę sobie owinięta i jest mi brrr zimno, ale biorąc pod uwagę ciepełko za oknem, czuję się bardzo przyjemnie Gdy po raz pierwszy robiłam kurację, owinęłam się tylko raz i nie czułam takiego zimna jak dzisiaj... Więc polecam większa ilość razy...
kinga2211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 12:25   #366
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja zauwazylam ze mam jedrniejsze nogi i chyba mniejszy cell.a nic dawno nie robilam tylko 2 razy posmarowalam sie maslem brazujaco ujedrniajacym i duzo spaceruje.mam zamiar cwiczyc tez nopgi.tylko jakos nie mam kiedy[przez te spacery]ani sily hehe lecz dzisiaj chyba pocwicze.domek bede miala dla siebie to bedzie lepiej
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 11:25   #367
sawb
Raczkowanie
 
Avatar sawb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 346
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A mi cellulit zszedł po dwóch seriach na Vacu Well + krem na cellulitis (przed snem + przed Vacu). Sama byłam zdziwiona, tym bardziej, że sporo ważę i mam dużo ciałka Teraz przynajmniej jest gładkie i jędrne
sawb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 12:12   #368
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Przed urlopem robilam te cwiczenia (8 minute buns) codziennie, gdyz sa one wg mnie proste, krotkie i bardzo skuteczne. Teraz wrocilam i sie troche zapuscilam, ale mam zamiar robic takze codziennie poki mam wakacje. Po wakacjach rozpocznie sie nowy rok szkolny co oznacza mase nauki i nowych obowiazkow. Wtedy zwykle staram sie cwiczyc lzej w ciagu tygodnia, a daje sobie wycisk w sobote.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 13:42   #369
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witajcie Jestem pierwszy raz na tym wątku. Mam nadzieję, że mogę się do Was przyłączyć?
Ja właśnie leżę owinięta folią. Wcześniej zrobiłam peeling kawowy. Posmarowałam się kremem z daxa z l-karnityną, bo żal mi było brać tego serum wyszczuplającego (nie wiem, czy wiecie, o czym mówię, bo jeszcze nie przeczytałam wątku całego:P), a ten był w propocji Powiem Wam, że jestem zaskoczona, bo uczucie mrowienia i chłodu czuję od czasu masażu do tej pory, a leżę już godzinkę równo (i jak wyślę tą wiad. szybko lecę pod prysznic)! Może się pokuszę myślą, że coś to da hihi Będę się tak owijać codziennie przez tydzień i pochwalę się Wam efektami. Nie mam jakiegoś wielkiego cellulitu, w miejscu łączenia uda z pośladkiem nie jest najlepiej, no i jak napne mocno pośladki to robi się bardzo nierówno... Do tego staram się utrzymać dietę i dużo ćwiczę.
Ahaa i każde miejsce owinęłąm 2 razy.
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 14:41   #370
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez borntoboogie Pokaż wiadomość
Witajcie Jestem pierwszy raz na tym wątku. Mam nadzieję, że mogę się do Was przyłączyć?
Ja właśnie leżę owinięta folią. Wcześniej zrobiłam peeling kawowy. Posmarowałam się kremem z daxa z l-karnityną, bo żal mi było brać tego serum wyszczuplającego (nie wiem, czy wiecie, o czym mówię, bo jeszcze nie przeczytałam wątku całego:P), a ten był w propocji Powiem Wam, że jestem zaskoczona, bo uczucie mrowienia i chłodu czuję od czasu masażu do tej pory, a leżę już godzinkę równo (i jak wyślę tą wiad. szybko lecę pod prysznic)! Może się pokuszę myślą, że coś to da hihi Będę się tak owijać codziennie przez tydzień i pochwalę się Wam efektami. Nie mam jakiegoś wielkiego cellulitu, w miejscu łączenia uda z pośladkiem nie jest najlepiej, no i jak napne mocno pośladki to robi się bardzo nierówno... Do tego staram się utrzymać dietę i dużo ćwiczę.
Ahaa i każde miejsce owinęłąm 2 razy.
Ja po 3 zabiegu jeszcze efektów nie widzę, a u Ciebie jak?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 15:48   #371
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Ja po 3 zabiegu jeszcze efektów nie widzę, a u Ciebie jak?
Jak na razie mogę powiedzieć, że mam MEGA gładką skórę, ale to pewnie w większości zasługa peelingu kawowego.
Mialam tylko problem dzisiaj. Jak "zdjęłam" z siebie folię, to nie miałam kropelek wody i nie wiedziałam, czy mam wchodzic pod prysznic czy nie? Bo wiadomo, że jak skóra się poci, to trzeba to zmyć i znów nałożyć balsam czy krem. A tu? Myślę, że po prostu ten mój krem się dobrze w chłonął i nie ma potrzeby się myć (krem był z efektem chłodzącym, więc może dlatego skóra się nie "spociła" heh). Jak myślicie? Nie znalazłam w żadnym z wątków o owijaniu się folią tego, żeby po zabiegu wchodzić znów pod prysznic, a przeczytanie tego wątku zajmie mi trochę czasu...
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 22:14   #372
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez borntoboogie Pokaż wiadomość
Jak na razie mogę powiedzieć, że mam MEGA gładką skórę, ale to pewnie w większości zasługa peelingu kawowego.
Mialam tylko problem dzisiaj. Jak "zdjęłam" z siebie folię, to nie miałam kropelek wody i nie wiedziałam, czy mam wchodzic pod prysznic czy nie? Bo wiadomo, że jak skóra się poci, to trzeba to zmyć i znów nałożyć balsam czy krem. A tu? Myślę, że po prostu ten mój krem się dobrze w chłonął i nie ma potrzeby się myć (krem był z efektem chłodzącym, więc może dlatego skóra się nie "spociła" heh). Jak myślicie? Nie znalazłam w żadnym z wątków o owijaniu się folią tego, żeby po zabiegu wchodzić znów pod prysznic, a przeczytanie tego wątku zajmie mi trochę czasu...

Trudne pytania

U mnie walka trwa, jestem nią trochę zmęczona, ale nie dam się. Najważniejsze że widać jakieś efekty
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 23:13   #373
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja w ogóle nie wiem jaki to chłodzący? Wyglada tak jak błoto? bo mój tak wyglada i nie da rady ale zawsze trzeba to zmyć...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 23:53   #374
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

nie, jest konsystencji dość rzadkiego kremu.
to, co użyłam nazywa się serum-koncentrat do szybkiego wyszczuplania (o, tak tak, na pewno...:P) brzucha, ud, pośladków i bioder.
dodaję zdjęcie, mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jak reklama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6556.jpg (11,5 KB, 63 załadowań)
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 08:14   #375
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja tez wczoraj uzyłam peelingu kawowego
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.

Edytowane przez anulka0016
Czas edycji: 2008-09-08 o 16:20
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:30   #376
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hm mi sie wydaje ze balsam to lepiej wsmarowac, wmasowac, bo on nawet zawiniety chyba nie wniknie tak gleboko w skore .. chociaz nie wiem, bo nigdy nie probowalam, kiedys sie posmarowalam takim na maxa rozgrzewajacym, ze skora jest czerwona i swedzi strasznie bez owijania sie a ja pomyslalam ze sie owine dodatkowo i po 5 minutach sciagnelam bo sie nie dalo wytrzymac hehe

Ale ja ogolnie owijam sie kawa, nieraz jeszcze przed tym robie peeling albo zwykly albo z kawy .. I ostatnio jak sie zawinelam kawa i mocniej scisnelam wieloma warstwami folii to do konca dnia nie mialam cellulitu widocznego jak stalam, a jak scisnelam posladki to te grudki byly takie porozdrabniane. To pozniej wraca ale w mniejszym stopniu , dlatego raz na jakis czas mozna to powtarzac.. albo robic tak jak Gugus napisala na poprzedniej stronie, raz na tydzien zawijanie kawa, 3 razy na tydzien peeling z kawy..


Anulka a posladki owijam tak :
Lece prawa nogi od lydki i zawijam az pod posladek i jak koncze zawijac w tym miejscu to zaczynam owijac lewy posladek, przeciagam folie z tylu zeby sie zahaczyla o tylek i tak bardziej do gory zeby sie nie zeslizgnela, przez przod i na prawy posladek i zaczynam zawijac druga (tym razem lewa) noge. Nieraz zeby dobrze owinac to trzeba w kroku porozrywac folie ktora tak jakby laczy dwie nogi zeby dotykala bardziej tylka. I pozniej jak juz zawine nogi to zawijam tylek od prawej do lewej (albo na odwrot, po prostu tak normalnie jakby to byla noga :P ) i wtedy patrze gdzie jeszcze mam luke i jakos przeciagam folie przez krok, posladek, krok posladek. No dokladnie nie wiem jak to wytlumaczyc ale musisz kombinowac hehe
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:42   #377
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a jak ktoś ma problemy z naczynkami i nie może stosować tych kawowych zabiegów.. znacie moze jakieś inne domowe sposoby? oczywiście poza ćwiczeniami i masażami ja ostatnio zrobiłam sobie peeling cukrowy tylko że on nie jest na cellulit..skóre mialam gładziutką i miłą w dotyku ale cellulit było widać
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:07   #378
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
a jak ktoś ma problemy z naczynkami i nie może stosować tych kawowych zabiegów.. znacie moze jakieś inne domowe sposoby? oczywiście poza ćwiczeniami i masażami ja ostatnio zrobiłam sobie peeling cukrowy tylko że on nie jest na cellulit..skóre mialam gładziutką i miłą w dotyku ale cellulit było widać

Hm , ja tez mam problemy z naczynkami, dlatego staram sie nie nakladac goracej kawy tylko juz taka letnia, bo taka ciepla jest lepsza tylko przy nakladaniu, bo jak wystygnie to sie sypie bardziej.. ale da sie przezyc.. No jak masz bardzo duzo popekanych to w ogole nie powinno sie wykonywac mechanicznego peelingu, ale czy sama kofeina jest przeciwskazaniem przy naczynkach to dokladnie wiem. Chyba bardziej chodzi o gorace..
A innych domowych sposobow niestety nie znam

Edit: A nie, przypomnialam sobie, ze w moim kremie co mam z Norela nie ma kofeiny bo jest on bezpieczny dla naczynek.. wiec jednak kofeina nie jest wskazana :/ ale mi odkad robie te kawowe zabiegi nic sie nie zmienilo , nie popekalo wiecej..
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria





Edytowane przez mmooonia
Czas edycji: 2008-07-22 o 11:09 Powód: olsnienie :P
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:32   #379
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja tez ostatnio sobie kupiłam ten krem do skóry naczyniowej czy jak to sie tam nazywa...ale ze wzgledu na to że jest taki drogi (jak dla mnie) to chciałam tak na przemian stosować go z jakimiś domowymi "miksturami" no trudno, jeszcze spróbuje peeling z grubej soli bo ostatnio gdzieś przeczytałam że ponoć lepiej działa na skórę niż z cukru

Edytowane przez Kasicka85
Czas edycji: 2009-01-11 o 10:54
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 11:49   #380
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witam wszystkie walczące
Poszukałam po necie i wczoraj postanowiłam postawić na nowy sposób walki z cellulitem. Kupiłam bańki chińskie na masaże i serum z Tołpy. Ciekawa jestem rezultatow.
Jedno co wiem - eveline nigdy więcej, strata czasu.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 11:56   #381
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny, jeśli pozwolicie przyłączam się do Was do walki z Panem C.
Przeczytałam już wczoraj cały wątek, a dziś postanowiłam napisać, bo brak mi czasem motywacji i potrzebuję, by ktoś dał mi kopa do walki
__________________
Rękodzieła Marci
66- 65- 64- 63- 62- 61- 60- 59,5 - 59- 58- 57- 56
17.10. 2010 66 kg


Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:17   #382
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Marcia_N Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli pozwolicie przyłączam się do Was do walki z Panem C.
Przeczytałam już wczoraj cały wątek, a dziś postanowiłam napisać, bo brak mi czasem motywacji i potrzebuję, by ktoś dał mi kopa do walki
Na kopa do walki to trzeba sobie zrobić fotkę w najbardziej niekorzystnym świetle.
Mnie osobiście bardziej zdołowało niż dało motywację no ale może Tobie pomoże.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:18   #383
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Witam wszystkie walczące
Poszukałam po necie i wczoraj postanowiłam postawić na nowy sposób walki z cellulitem. Kupiłam bańki chińskie na masaże i serum z Tołpy. Ciekawa jestem rezultatow.
Jedno co wiem - eveline nigdy więcej, strata czasu.
Bolesne aczkolwiek skuteczne ja nie uzywam bo boje sie o naczynka, ale kolezanka jedna uzywa regularnie (te ze szkla) i widac efekty, a ostatnio znajoma powiedziala mi ze byla na paru zabiegach u takiej babki i ja masowala mocno gumowymi i naprawde nie ma cellulitu [widzialam na wlasne oczy, tylko ze nie wiem jaki miala wczesniej ]. Samemu na pewno troche trudniej.. chyba ze wynajmiesz kogos z rodzinki do pomocy hehe

Cytat:
Napisane przez Marcia_N Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli pozwolicie przyłączam się do Was do walki z Panem C.
Przeczytałam już wczoraj cały wątek, a dziś postanowiłam napisać, bo brak mi czasem motywacji i potrzebuję, by ktoś dał mi kopa do walki
Witamy!
Motywacyjne baciki dla Ciebie
__________________
"..chodzi o to by pokonywać własne słabości i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie okłamuj samej siebie, po prostu więcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:24   #384
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

O! Dziękuję za baciki na pewno też rozbijają grudki cellulitu
__________________
Rękodzieła Marci
66- 65- 64- 63- 62- 61- 60- 59,5 - 59- 58- 57- 56
17.10. 2010 66 kg


Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:42   #385
7Kocham7Siebie7
Raczkowanie
 
Avatar 7Kocham7Siebie7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Smile Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Moja walka z cellulitem :

- 2x dziennie - krem anty-cellulitowy,
- 1x dziennie - rano - masaż ud i pośladków przyrządem z drewnianymi wypustkami - każdą nogę masuję po 4 minuty,
- 1x dziennie - ujędrniający żel pod prysznic (stosuję go na całe ciało ),
- 1x dziennie - wieczorem - masaż ud i pośladków szorstką rękawicą - każdą nogę masuję po 3 minuty,
- 1x dziennie - natrysk ud i pośladków zimną wodą (pod prysznicem ),
- 3x w tygodniu owijam uda i pośladki folią spożywczą na 1 godzinę,
- 3x w tygodniu peeling anty-cellulitowy.


Stosuję ten plan od kilku dni i jak na razie mam bajecznie gładką skórę .

Powiedzcie, czy przy dłuższym stosowaniu pozbędę się tego paskudztwa .

P.S. Oczywiście do tego zdrowa dieta i ćwiczenia (siłowe + cardio) .

Pozdrawiam .
__________________
;*
7Kocham7Siebie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:48   #386
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

7Kocham7Siebie7 wow! ty to musisz kochac swoje ciałko a moje to by chyba zwariowało od takiej ilości pieszczot i czułości
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 12:55   #387
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
Bolesne aczkolwiek skuteczne ja nie uzywam bo boje sie o naczynka, ale kolezanka jedna uzywa regularnie (te ze szkla) i widac efekty, a ostatnio znajoma powiedziala mi ze byla na paru zabiegach u takiej babki i ja masowala mocno gumowymi i naprawde nie ma cellulitu [widzialam na wlasne oczy, tylko ze nie wiem jaki miala wczesniej ]. Samemu na pewno troche trudniej.. chyba ze wynajmiesz kogos z rodzinki do pomocy hehe
Co do tych baniek to nie wiem czy mocno to przyssać czy slabiej, co lepiej, ale żeby nie przesadzić. Mniejsze czy większe ... eksperymentuje, chyba że ktoś już ma z tym doświadczenie to proszę o radę.
Co do pomocników ... TŻ już dawno stwierdził (czymkolwiek masowałam) że mi samej to najlepiej idzie i on może co najwyżej podziwiać
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:05   #388
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

xal mój pomocnik (czyt. TeŻet) angażuje sie w masowanie mojego tyłeczka i udek tylko wtedy kiedy chce żebym pozwoliła mu obejrzeć jakiś "baaardzo, waaaażny" mecz haha
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:52   #389
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hejka Jakie kremy są dla Was najlepsze na cellulit? Ja dziś kupiłam jakiś garniera żóły, pachnie ładnie ale czy będzie działał? Jakie wyprobowywałyście? Ja pamietaj z avonu chyba z 10 tubek az zuzylam i na mnie działał, do tego lirene tez mialam norel, eveline, ziaja :P boze ile tego ale chce wyprbowac wszytskie ja są i znaleźć najlepszy
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:55   #390
7Kocham7Siebie7
Raczkowanie
 
Avatar 7Kocham7Siebie7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Smile Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
7Kocham7Siebie7 wow! ty to musisz kochac swoje ciałko a moje to by chyba zwariowało od takiej ilości pieszczot i czułości

Dzięki . A no kocham, kocham . Hehe .
__________________
;*
7Kocham7Siebie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.