Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 14:24   #121
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Z tego co wiem to mięśnie pośladków i brzucha można katować co dzień.
Też kupiłam książkę tą co ty KALLISTE i czekam na doręczenie.

Idę walczyć z panem C. ;-)
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:51   #122
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja przez ostatnie dni znowu sie zaniedbałam to trzeci dzień jak nie ćwiczę, ale za to dzisiaj zrobiłam sobie porządny masaż mam taki przyrządzik jak wiki124, ale ja sobie odczepiłam tą rączke bo jakoś mi niewygodnie było, cały czas pije dużo wody, ze słodyczy to głównie lody a tak poza tym to mam ochotę na pizze.... dlaczego żeby być piękną trzeba rezygnować z tylu przyjemności????
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 15:40   #123
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to mięśnie pośladków i brzucha można katować co dzień.
Też kupiłam książkę tą co ty KALLISTE i czekam na doręczenie.

Idę walczyć z panem C. ;-)

Kazde miesnie potrzebuja co najmniej dzien odpoczynku zeby sie zregenerowac. Brak przerw na pewno nie pomoze.. Mowie oczywiscie o cwiczeniach silowych, aeroby mozna wykonywac czesciej.. Najlepiej zostawic sobie jeden dzien w tygodniu wolny calkowicie od cwiczen zeby spokojnie odpoczely
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 15:52   #124
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Bo nie wiedziałam ze cellulit jest wynikiem uszkodzenia tkanek i brakiem wody w organiźmie. Myślałam ze nadmiarem....a tam jest ładnie wytłumaczone. Byłam niedouczona kiedys
Cellulit jest brakiem wody?O kur....de!!! Ja terż byłam całe życie przekonana że nadmiarem...Ja pierdzielę!!!
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:01   #125
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
Cellulit jest brakiem wody?O kur....de!!! Ja terż byłam całe życie przekonana że nadmiarem...Ja pierdzielę!!!
a dla mnie ten fakt o wodzie byl zawsze logiczny bo przeciez zawsze wsrod sposobow pokonania C. zaleca sie picie duzej ilosci wody. Nie spotykalyscie sie z tym?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:04   #126
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Nanaaaa87
Wiesz że i ja mam takie wrażenie? Wczoraj wspominałam o tym właśnie,I na innym forum czytałam że laski też tak miały.Ale dziś mam wrażenie jakby po ściśnięciu skóry mój kochany cellulitisik z fasolki prtzeobraził się w ryż więc może jednak to nie jest głupota z tym masowaniem?A może to tylko takie wrażenia(???) Zobaczymy jak to będzie dalej...
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:13   #127
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Maggda86,moja mama chciała kupić Bio CLA i powiedziano jej że to placebo,więc może zamiast tego kup sobie jakiś inny spalacz tłuszczu skoro naprawdę musisz coś zażywać.Jesli masz znajomych ,którzy ćwiczą w siłowni to poproś ich o pomoc.Ja właśnie dostałam pewien suplement dla sportowców i się wspomagam.Na razie o efektach nie mówię bo dopiero wczoraj zaczęłam więc jeszcze za wcześnie.Ale specyfik podobno bardzo dobry z opinii które wyczytałam o nim
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 16:27   #128
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
a dla mnie ten fakt o wodzie byl zawsze logiczny bo przeciez zawsze wsrod sposobow pokonania C. zaleca sie picie duzej ilosci wody. Nie spotykalyscie sie z tym?
Niby tak,ale dla mnie też logicznym jest fakt że sól zatrzymuje wodę w organizmie,ja okresowo jej używam ogromne ilości i to jest u mnie dodatkową przyczyną tycia oraz powstawania cellulitu.A wodę to też każą pić aby wypłukiwać jak najwięcej toksyn z organizmu bo na logikę biorąc - czym więcej pijesz tym, więcej siusiasz,a czym więcej siusiasz tym więcej pozbywasz się badziewia z organizmu.Podczas walki z cellulitem musisz jego cząstki wywalić z siebie czyli najlepiej "wypłukać" wodą... Dodam jeszcze że ja sporo piję,mało siusiam i prawie wcale się nie pocę (tylko trochę pod pachami) więc na logikę ja mam nadmiar wody w organizmie a nie brak...
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:48   #129
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziś zafundowałam sobie słynny peeling kawowy, skóra wygładzona i miękka
Po dwóch tygodniach umiarkowanej walki z panem C. widzę rezultaty, jeżeli w kolejnych tygodniach będzie coraz lepiej to nie omieszkam wkleić zdjęć
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:51   #130
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Przed kupnem naczytałam sie ogromnej ilości opinii i jak to zwykle bywa były różne zdania na ten temat ( a że przeważały pozytywne wiec kupiłam) . Te tabletki biore żeby sie lepiej zmotywować, podobnie jak aerobik(przecież można ćwiczyć w domu), jakoś tanie sposoby na odchudzanie mnie nie motywują, bo nie jest żal przestać. Dla mnie wykupinie karnetu do klubu fitness było dużym wydatkiem, wiec zapewne z nie przestane tam chodzic tylko dlatego, że mi sie nie chce
Co do tych tabletek, to z tego co do tej pory zauważyłam, że wiecej sie poce( po godzinie zajęć ubranie można było wyżąć) i nie mam takich ogromnych napadów głodu. wiec może choć dla samego tego warto je połykac
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 17:26   #131
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
Przed kupnem naczytałam sie ogromnej ilości opinii i jak to zwykle bywa były różne zdania na ten temat ( a że przeważały pozytywne wiec kupiłam) . Te tabletki biore żeby sie lepiej zmotywować, podobnie jak aerobik(przecież można ćwiczyć w domu), jakoś tanie sposoby na odchudzanie mnie nie motywują, bo nie jest żal przestać. Dla mnie wykupinie karnetu do klubu fitness było dużym wydatkiem, wiec zapewne z nie przestane tam chodzic tylko dlatego, że mi sie nie chce
Co do tych tabletek, to z tego co do tej pory zauważyłam, że wiecej sie poce( po godzinie zajęć ubranie można było wyżąć) i nie mam takich ogromnych napadów głodu. wiec może choć dla samego tego warto je połykac
To znaczy że jak ich nie brałaś to na aerobiku pociłaś się mniej? Masz porównanie co do tego ? Bo mojej mamie powiedział o tym zaprzyjaźniony pan aptekarz,więc chyba można w to wierzyć.Nie wiem czy tu można "reklamować" dlatego nie podaję nazwy specyfiku,który ja dostałam ale wiem na pewno że po nim efekt pocenia jest większy niż bez niego przy wykonywaniu tych samych czynności.Wcześniej brałam pewne tabletki,które też mi polecono w aptece i są od niedawna w telewizji reklamowane ale niestety brałam je przez miesiąc i zero efektu dopóki sama od siebie nie przestałam jeść kolacji.Niestety zrobiłam to trochę za późno bo może efekt byłby większy...
I jeśli mogę jeszcze narzucić Ci swoją opinię to przy tym co Ty robisz,czyli przede wszystkim przy chodzeniu na aerobik i dużym wysiłku fizycznym wolałabym zdecydowanie zażywać rzeczywiście pewny 100% środek dla sportowców niż jakiś nie do końca pewny medykament mający wiele zróżnicowanych opinii.Moim zdaniem sportowcy nie braliby i tym samym nie polecaliby byle czego.Poza tym te środki bierze się bezpośrednio około kwadransa do 30 minut przed planowanymi ćwiczeniami na przyspieszenie i zwiększenie termogenezy,które utrzymuje się również po zakończeniu ćwiczeń.No i co najważniejsze muszę dodać że to nie są żadne sterydy bo może niektóre z Was tak pomyślą.Oczywiście jeśli wolno to jak najbardziej podam nazwę tego specyfiku aby każda chętna z Was mogła sobie o nim co-nieco poczytać.
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 17:32   #132
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

przeczytałam wszystko od deski do deski
jutro ide po serum eveline - wywalam kosmetyki garniera - są bardzo kiepskie

tyle pozytwnej energii od Was bije diewczyny, że aż się chce walczyc !

Nefreteetee mówisz o termogenikach? Ja dwa dni temu odstawiłam takowy środek - jego przyjmowanie bylo ekstremalnym przezyciem (w sensie negatywnym)
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 17:34   #133
daga88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 167
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

wlasnie sobie leze owinieta w folie wysmarowana specyfikami i grzeje sie pod kocykiem pozniej masazyk i pozostaje czekac na efekty ;d
daga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:15   #134
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez hotaria Pokaż wiadomość
Dziś zafundowałam sobie słynny peeling kawowy, skóra wygładzona i miękka
Po dwóch tygodniach umiarkowanej walki z panem C. widzę rezultaty, jeżeli w kolejnych tygodniach będzie coraz lepiej to nie omieszkam wkleić zdjęć
ooo chociaz Ty hehe czekamy czekamy na foto pewnie bedzie to dla mnie niezla motywacja to walki- czyjs sukces

Nefreteetee a ja dzisiaj wlasnie gdzies na jakims innym forum wyczytalam ze to dobrze jak on tak wychodzi przy masazu bo to znaczy ze sie rozbija i wydala z organizmu i dziewczyny pisaly ze po takim profesjonalnym masazu to strasznie jest widoczny ale rano juz jest lepiej niz przed masazem, dziwne to, ale calkiem jak caly ten cellulit wiec sie nie dziwie :P
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:28   #135
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Nefreteetee po tych tabletkch bardziej sie poce, mam prównanie. Może to placebo, ale na mnie działa Proszę nazwe tego Twojego specfiku, jak skończe bio i nie zauważe poprawy to może na Twój sie skusze
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:17   #136
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
Nefreteetee po tych tabletkch bardziej sie poce, mam prównanie. Może to placebo, ale na mnie działa Proszę nazwe tego Twojego specfiku, jak skończe bio i nie zauważe poprawy to może na Twój sie skusze
Acha,no to jak masz porównanie to super.To może rzeczywiście to ma jakieś działanie...Może nie na wszystkich po prostu i pan,który mojej mamie powiedział że to placebo zwyczajnie się zawiódł niczym ja na tabletkach które niedawno skończyłam...Ja też mam porównanie jeśli chodzi o potliwość przy swoim specyfiku Nazwę napisałam Ci na PW bo nie wiem czy tu można.
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:22   #137
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Nanaaaa87
Dzięki serdeczne za info.Tak też przypuszczałam że to może tak właśnie wyglądać.Dziś już jestem po piątym masażu.Zobaczymy jak to będzie wyglądało...Poza masażem zrobiłam jeszcze naprzemienne letnio - zimne natryski.Teraz uciekam regenerować siły do łóżeczka.Pozdrawiam Was i życzę miłej walki i kolorowych snów...Buuuuuuuuuuuzia.
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:31   #138
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Nefreteetee Pokaż wiadomość
Nanaaaa87
Dzięki serdeczne za info.Tak też przypuszczałam że to może tak właśnie wyglądać.Dziś już jestem po piątym masażu.Zobaczymy jak to będzie wyglądało...Poza masażem zrobiłam jeszcze naprzemienne letnio - zimne natryski.Teraz uciekam regenerować siły do łóżeczka.Pozdrawiam Was i życzę miłej walki i kolorowych snów...Buuuuuuuuuuuzia.

czekam na relacje bo mosze tez sieskusze widze ze Ty pelna para uderzylas w cellulit i dobrze ja jeszcze ogladam mecz i tez przystepuje to wieczornego rytualu antycellulitowego wzajemnie kolorowych snow
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 22:51   #139
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

masowanko zaliczone czas rozkręcać się w dopieszczaniu swojej skóry

nasze ciało naszym najlepszym przyjacielem
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 23:42   #140
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja to dziewczyny własnie na odwót .wypalil mi sie zapał so zwalczania pana C. i ujedrniania nie widze efektow, do tego nie wiem czemu, czy to z wysilku czy cwiczen trzeci dzien mam krwotoki z nosa niesamowite i z sil opadlam... Ale wam zycze wytrwałości
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 23:47   #141
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Wiki a nie meczy cie alergia?? bo przy duzym katarze moze byc tak uszkodzona sluzowka ze moga wystapic krwotoki z nosa..

A jezeli nie to to pewnie przemeczenie :/ dobrze ze juz zaraz mam koniec sesji bo inaczej bym chyba z oslabienia tez miala krwotoki :/

I zawolaj ten zapal niech wraca nie odpuszczaj a za jakis czas efekty na pewno sie pojawia i wtedy to dopiero bedzie wieksza chec do dalszego dzialania
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 23:48   #142
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Aktywnie walczę z intruzem

dziś? 25 minut skakanki, abs8 na nogi, pośladki, inne takie tam ćwiczenia :P
peeling, masaż [ale krótki] i krem anty.


Mam nadzieję, że jakiekolwiek efekty będą, bo ćwiczę nie od tygodnia, ale od kilku miesięcy jedynie masaży i kremów anty C nie praktykowałam nigdy wcześniej :P
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 00:07   #143
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
Wiki a nie meczy cie alergia?? bo przy duzym katarze moze byc tak uszkodzona sluzowka ze moga wystapic krwotoki z nosa..

A jezeli nie to to pewnie przemeczenie :/ dobrze ze juz zaraz mam koniec sesji bo inaczej bym chyba z oslabienia tez miala krwotoki :/

I zawolaj ten zapal niech wraca nie odpuszczaj a za jakis czas efekty na pewno sie pojawia i wtedy to dopiero bedzie wieksza chec do dalszego dzialania
mmooonia powiem Ci , ze mam alergie na roztocza. Myslisz , ze to moze byc przyczyna?Co prawda katar mam caly rok i nie leczylam sie juz chyba z 1.5 roku na allergie...wiem fajna jestem, ale nie lubie chodzic do lekarzy szpitali i na badania bo nielubie tych klimatow ale ...chyba bede musiala sie udac na badania kontrolne chociazby. Swoja droga u mnie sesja własnie dopiero sie rozpoczyna wiec moze stres jest przyczyna.
Zapał wyjechał mam nadzieje , ze wroci , bo do sierpnia musze byc gladka jak niemowlaczek a jak narazie jeden wielki zwis heheh

Dziewczyny cos wynalazlam na allegro. Preparaty te maja niesamowicie duzo pozytywbych komentarzy odnosnie ich dzialania. Podobno sa skuteczne na pana C. i kosztuja po 30 i 40 zl opakowanie 500 ml. jak sadzicie ? w skladzie maja kofeine i algi. Pierwszy to krem rozgrzewajacy a drugi to zel na miejsca z cellulitem nawet NADAJE SIĘ DLA OSÓB KTÓRE MAJĄ PROBLEMY Z PĘKAJĄCYMI NACZYNKAMI I ŻYLAKAMI, czyli np ja

__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!

Edytowane przez wiki124
Czas edycji: 2008-06-12 o 00:46
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 01:36   #144
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hm troche nie pasuje ta kofeina jezeli mialoby to byc bezpieczne dla naczynek, bo kofeina rozgrzewa, a ogolnie wszystko co rozgrzewa jest chyba niebezpieczne dla naczynek. Ja tez mam wlasnie z tym problem i jestem psychicznie uczulona na wszystko co by mialo na to wplyw (no oprocz tej kawy chociaz jak tylko zaczne robic serie i pojawia sie jakies niepokojace objawy to odstawiam, cellulit mozna zwalczyc inaczej jakos a naczynka niestety juz pozniej zostaja :/ ) . Mam wlasnie krem firmy Norel do masazu bo on nie zawiera w sobie kofeiny.. no chyba ze ten zel z allegro mocno nie bedzie rozgrzewal.. sama nie wiem, w cuda kremowe nie wierze no chyba ze nadaje sie on do masazu to w porzadku


Jesli chodzi o te krwotoki to ja mam straszna alergie na praktycznie wszystko (pylki traw, drzew, roztocza, siersc, pierze, plesnie i tam drobniejsze jeszcze jakies :p ) i odczulam sie od jakos 4 lat (szczepienia) i lekarka kaze mi uzywac kropel do nosa bo mam straszny katar nieraz i ostatnio mi wlasnie powiedziala ze jak nie bede uzywac i sobie uszkodze sluzowke to moge miec wlasnie problem z krwotokiem. Ja oczywiscie nie uzywam bo mi to splywa do gardla i jest takie okropne fuuujjj.. ale jak mnie dalej bedzie meczyc to chyba zaczne bo kiedys uzylam pare razy to mi pomoglo.. A moze nalozylo sie u ciebie wiele czynnikow i organizm nie wytrzymal i jakos sie musi rozladowac
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:00   #145
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

widze, że chęci stygną wiec wrzucam coś dla podniesienia motywacji

mój ideał do którego dążę ( oczywiście nie za wszelką cene) ale bardzo sie staram
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:25   #146
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Twojego ideali..jezeli zamiescilas...to nie widze:/
moj ideal - brzuszek...pal licho z cala reszta!
brzuch musi byc piekny
na piersi to faceci lecą i taki i takie....ale brzuszek... ummm
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:39   #147
maggda86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 98
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez Rzeczywiscie15 Pokaż wiadomość
Twojego ideali..jezeli zamiescilas...to nie widze:/
moj ideal - brzuszek...pal licho z cala reszta!
brzuch musi byc piekny
na piersi to faceci lecą i taki i takie....ale brzuszek... ummm
tzn. nie widzisz obrazka pod postem??
brzuszek bardzo ważny jednak to nie wszytko ( moja kolezanka od pasa w góre to chudzinka - malutka i drobniutka, brzuch płaski, natomiast ma troche za dużo ciałka poniżej tali i psuje to cały efekt )
maggda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 09:59   #148
FAgatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewczyyynkkiii chce jakąs karę:/ pisałam jakies 2-3 dni temu,ze bede wszystko opisywac itd;/ a tymczasem NIC nie pisze... tylko czytam co piszecie
no i wlasnie: pije duzo wody, herbatki-czerwona i zielona, nie pije kawy. staram sie nie jest kolacji...posilki sa mniejsze,ale niestety nie moglam powstrzymac sie przez zjedzeniem czegos slodkiego:/ :[ uhhhhhhhhh :[ Staram sie cwiczyc rano-pierwszy raz ciwczylam na dworku proste cwiczonka...wieczorem nic:| nastaenego dnia-rano troche w domu, i wieczorem rowerek... do tego smaruje sie elevinem:p na dzien i na noc innym szkoda tylko,ze nie nie widac.. ale ok, ok...rozumiem,ze po 3 dniach nie zauwaze roznicy,wiec trzeba po prostu dalej walczyc..
aaa..i jeszcze cos-z tego moge sie cieszyc-moja mamusia powedziala mi,ze jestembardziej smukła <jupi>



Teraz będę już pisać: więc rano cwiczonka i evelinek na dzien
FAgatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 10:07   #149
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

o, nie widziałam wcześniej tego wątku

od kilku tygodni intensywnie walczę z cellulitem i powolutku widzę małe efekty. mam nadzieję, że ten wątek będzie dla mnie jeszcze większą motywacją.

maggda86, śliczne uda i pupa u tej dziewczyny ze zdjęcia
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 10:23   #150
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewczyny każda prawie ma z nas celluit niestety
w walce z nim pomagją zarówno diety bezsłodyczowe bez fast foodów
dużo ruchu aerobowy plus wzmacanienie
masaż plus peeling i komsetyki antycelluitowe fajne ma balsamy aa
i uwaga zielona herbata któa doskonale oczyszcza
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.