Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 21:54   #241
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Będzie dobrze dziewczyny, a powiedzcie mi jakich specyfików używacie/używałyście i jakie efekty przy częstym stosowaniu, diecie i ruchu.
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 07:43   #242
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja wyrzuciłam z diety słodycze, staram się ograniczać fast foody i węgle, stosuje fioletowy balsam z avonu antylecellulitowy, zieloną soraye wyszczuplenie i antycellulit, eveline serum na cellulit smaruję się po kąpieli i stosowanej podczas niej syrence w zależności od humoru nie ćwiczyłam, 2 dni temu zaczęłam a6w ale to nie na nogi ani pupe i cellulit znika, mam jędrniejszą skórę i taką delikatną bardziej
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 14:07   #243
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

uuu a co tu taka cisza mam nadzieje ze sie nie poddalyscie, ja od dzis juz maksymalnie stawiam czola wrogowi, dieta, cwiczeniami, masazami i kosmetykami, skonczylam wczoraj sesje i mam teraz 3 miesiace zeby doprowadzic moje uda i pupcie do porzadku
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 14:21   #244
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

no mowilam , ze coś niedobrego dzieje sie z dziewczynami. Zreszta ze mna tez, bo stresuje sie sesja i nie mam na nic czasu i stracilam checi...
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 14:56   #245
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Co do mnie to na mnie sesja w zadny sposob nie wplynela, nawet przeciwnie - w dzien przed jednym egzaminem zaczelam po raz piewrszy w zyciu cwiczenia 8 min buns, legs i abs Wiec do diety, antycel. balsamow i masowania dolaczylam jeszcze fajne cwiczonka
Nie pisze tu czesto dlatego ze zamierzalam napisac jak juz zobacze jakies zmiany zeby sie pochwalic i was zmotywowac
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 17:18   #246
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziewczyny polecam lekturę: http://www.imbw.pl/artykuly.php --> Masaż w terapii cellulite LNE
może jeszcze nie wszystkie z Was czytały ten art.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 20:55   #247
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
uuu a co tu taka cisza mam nadzieje ze sie nie poddalyscie, ja od dzis juz maksymalnie stawiam czola wrogowi, dieta, cwiczeniami, masazami i kosmetykami, skonczylam wczoraj sesje i mam teraz 3 miesiace zeby doprowadzic moje uda i pupcie do porzadku
ja się nie poddałam

dieta, ruch, masaże, kremy i balsamy antycellulitowe i idę do przodu.
chociaż momentami tak mi ciężko i cholernie mi się nie chce..

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 21:17   #248
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

nie no koszmar dziewcxzyny jakie to jest niesprawiedliwe no mam dopiero 15 lat a pan c. dopadl mnie chyba wszedzie.jedynie nie mam na rekach i brzuchu. ale na udach to koszmar na lydkach takie malutkie a wczraj zauwazylam ze nawet na puliku mam;/ takie jakby 3 dziurkiale to jak sie tak dziwnie usmiechnelam eh teraz to nie wiem czy to moglbyc cellulit czy nie choc w to watpie.aszczescie nie doszlam jeszcze do etapu widocznej skorki pomaranczowej mam tylko jak scisne.wiec zaczynam regularnie robic peeling kawowy[wlasnie jak czesto?bo jak zaczelam go robic to praktycznie co 2 dni a gdzies czytalam ze 2 razy w tyg starczy?]a tak wogole to niefajnie i sie go robilo heh lezalam w wodzie bylo super smarowalam sobie tez ok ale jak splokiwac zaczelam to ta woda cala taka <blee> heh teraz bede robic pod prysznice.moze od czasu do czasu bede tez robvic zimne prysznice.w zeszlym roku kilka razy sprobowalam na biust i byl jedrniejszy
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 07:37   #249
kasia7989
Raczkowanie
 
Avatar kasia7989
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Dziewczyny nie ma to jak inneov ja już dzisiaj kończę pierwsze pudełko jutro jadę po drugie jestem zachwycona cellulit powolutku znika prawie nie ma skóra jest już bardziej napięta gładsza cieszę się,że zainwestowałam w inneov do picia prawda dałam 90 zł no,ale to mój najlepszy zakup na cellulit do tego nie piję kawy herbaty piję dużo wody jem 5 posiłków ćwiczę wklepuje balsam eveline i robię zimne prysznice. Czuję że do wyjazdu który mam 6 lipca pan c całkowicie mnie opuści ZACHĘCAM PRZEKONAJCIE SIĘ SAME
kasia7989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 08:29   #250
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez kasia7989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma to jak inneov ja już dzisiaj kończę pierwsze pudełko jutro jadę po drugie jestem zachwycona cellulit powolutku znika prawie nie ma skóra jest już bardziej napięta gładsza cieszę się,że zainwestowałam w inneov do picia prawda dałam 90 zł no,ale to mój najlepszy zakup na cellulit do tego nie piję kawy herbaty piję dużo wody jem 5 posiłków ćwiczę wklepuje balsam eveline i robię zimne prysznice. Czuję że do wyjazdu który mam 6 lipca pan c całkowicie mnie opuści ZACHĘCAM PRZEKONAJCIE SIĘ SAME
Kasiu wyjeżdżasz w moje urodziny ;D
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 08:46   #251
kasia7989
Raczkowanie
 
Avatar kasia7989
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

to wszystkiego najlepszego tak na zapas no i wytrwałości w walce z cellulitem
__________________
Waga 55kg--> ma być 50kg
Koniec z prostowaniem włosków:P powrót loczka
Odbudowuję paznokcie


kasia7989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 13:44   #252
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

witajcie
zastanawiam się czy czasem się nie przyłączyć
przyjmiecie mnie do gangu walczących wojwoniczek z panem C. ?

Czuję, że jesteśmy wszystkie bardzo podobne Wątek bardzo fajny i mądre w nim rady.
Jeśli chodzi o mnie to jestem typem figury "gruszeczka" , i to mi wcale nie przeszkadza Ogólnie jest oki ale bardzo bym chciała wygładzić i napiąć skórę ud i pośladków. Górną część ciała - od pasa w górę - mam drobną, szczuplutką, brzuch płaski, biuścik mały. Bioderka zaokrąglone. Podam wymiary pod wieczór jak się zmierzę Bardzo chciałabym wysmuklić uda i unieść pośladki nieco.
Cell jest widoczny po ściśnięciu skóry, ale jak śwatło pada jakoś nie tak, to na udach i pośladkach widzę nierówości. Od zawsze coś tam stosuję. Chwalę sobie serum z AA to z kofeiną. Ostanio skończyłam eveline 3D to chłodzące. Stosuję też od jakiegoś czasu Guam Freddo ale jakos tak nie systematycznie A rękawica sizalowa wisi sobie w łazience na wieszaczku Ostanio odkurzyłam rolki i chyba przeproszę się ze skakanką. Do tego peelingi np kawowy lub ten z erisa pomarańczowy, smarowidełka i od czasu do czasu guam. ?Słodycze może jakoś uda mi się odstawić i przerzucę się na wieśniaka No i minimum 2l wodyyyy. Kawy niet i ciemnej herbaty niet! Piję już długi czas zieloną. Zadnych doustnyhc specyfików nie biorę bo zażywam tabletki anty. i boję się interakcji.

tak więc.. DOłąCZAM SIę DO WAS!!! i postaram się Was informować o postępach, na które liczę bo w połowie lipca biorę urlopik i chcę być piękna na plaży zwłaszcza, że kupiłam nowe świetne bikini
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 17:09   #253
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

heh co za pytanie oczywiscie ze cie przyjmiemy.ja kawy[blee]ani czarnej herbaty nie pije.do niedawna wogole nie pomyslalam zeby pic cos innego niz mineralna.ale jakos przekonalam sie i czasem pije:czerwona,z afrykanskich czerwonokrzewow,zielona,a od dzisi zaczynam pic herbatke z pokrzywy. do tego czasami[raczej zadko]soczki z marchewki i obowiazkowo duuuuuzo pysznej wody<mniam> dzisiaj chyba zrobie soboe piiling kawowy a jak starczy mi odwagi to moze nawet zimne prysznice[musze je na nowo polubic wkoncu jest lato goraco to bedzie ok]
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 17:33   #254
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc



siedze właśnie upaćkana guamem, zawinięta folią i pod kocykiem i piję miętową herbatkę
Zjadłam dziś porcję gotowanego kalafiroka na obiad a w pracy kanapeczke razowego chlebka i jednego wieśniaka. I już mi się nie chce jeść I ja tak niemalże codziennie jadam (ilościowo) i jakość szczególnie nie schudłam A dodam, że nie głodzę się. Przemianę materii mam wzorową Ale słabość do słodyczy niestety Chociaż potrafię wytrzymać tydzień bez słodkiego
Wiecie.. czasem wątpię, że te wszystkie zabiegi i dietki coś dają

http://www.cellulitis.com.pl/cellulit_kremy_zele
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 21:52   #255
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

dziś cały dzień starałam się jeść w miarę lekko, zawsze dzień przed rozpoczęciem diety robię sobie takie przygotowanie, żeby organizm nie doznał szoku.

jestem już po intensywnym treningu wskoczyłam pod prysznic, zrobiłam sobie masaż baaardzo szorstką gąbką (prawie bolało ), potem zrobiłam sobie chłodny prysznic, wysmarowałam się balsamami: ujędrniającym St. Ives, antycellulitowym Soraya i zawinęłam się folią

mam nadzieję, że taki zmasowany atak podziała na to paskudstwo
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:13   #256
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

co taka cisza
piszcie o osiągnięciach, rezultatach.. o nowych pomysłach, sposobach..
Dajcie motywację ..
Zjadłam dziś drożdżówkę i wafelka



zapomniałam wspomnieć o swoich wymiarach..
wzrost chyba 167 cm
waga jakies 54 kg
buścik jakieś 87cm
talia 63 cm
biodra 95 cm
udo w najszerszym miejscu jakieś 56 cm
nad kolanem chyba 48 cm
w łydce 34 cm

kit z wymiarami. Chcę mieć gładką skórę.
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Edytowane przez cZaRnA_KiCiA
Czas edycji: 2008-06-24 o 10:19 Powód: wymiary
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:01   #257
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Red face Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
Zjadłam dziś drożdżówkę i wafelka
eeeeehhhh mi tez dzisiaj nalezy
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 14:52   #258
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja za to dziś cały dzień jem lekko i oparłam się słodyczowej pokusie

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:41   #259
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

eh jakbym ja miala sie bic za kazdym razem jak zjem cos slodkiego to by mnie za masochiste wzieli.trafila bym do psychiatryka i nigdy z tamtad nie wyszla.dzisiaj zjadlam az:2 kindreki,kawal jablecznika,kitketa,i 4 kostki czekolady truskawkowej.musialabym sie zabic;/nie wiem co sie ze mna dziej.nie umiem sie oprzec slodyczom.to chyba przez to ze okres mi sie zbliza;(
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 15:47   #260
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

zielonamorelka, faktycznie sporo słodyczy i pustych kalorii dziś zjadłaś, ale ja przed okresem też mam takie parcie na słodkie poćwicz więcej i będzie okej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:53   #261
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

No i ja musze się przyłączyć bo niestety mimo młodego wieku mam okropny cellulit i w dodatku widoczny !!

Od kilku tygodni masuje się syrenką i skóra dzięki temu jest gładsza.
Smarowałam sie Niveą ujędrniającą, a teraz kupie serum eveline
No i peeling kawowy to konieczność chociaż z raz w tygodniu.

Za to z dietą i ćwiczeniami jest gorzej.
Od kilku dni pije po ok. 2 litry wody, no i jem mniej słodyczy. Nawet troche ćwiczyć zaczełam przysiady, takie ćwiczenia na tyłeczek i A6W. Musze wkońcu zacząć robić 8min buns. Ale nie wiem czy dam rade
A dzisiaj tż mnie zabiera na kebaba ( na którego mam ochote od tygodni) więc chyba się skusze, chociaż na połowe małego ( chyba baciki powinnam dostać za to)

A i dzięki Fuksji ( )kupie folie i bede na noc się obwiązywać Albo pod dresikiem nosic w dzien

Teraz moja skóra wygląda troche lepiej, ale czeka mnie dłuuuga walka z moją zmorą- panem C.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 15:59   #262
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

martuś no to się wspieramy

a ta folia na dzień pod dresik u mnie by nie przeszła - szeleści strasznie i gorąco.. więc ja się owijam tylko na noc. już widzę efekty, ale nie zapeszam!

ja się ostatnio tak naładowałam i zmotywowałam, że nie odpuszczę. muszę schudnąć, wymodelować ciało i rozprawić się z cellulitem. zaraz idę na skakankę
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 16:38   #263
Lilaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witam !!!
Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ?
Ponoć jest to największy HIT !!!
I nazywa się STANDINGMATE.
Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach .
Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne .
Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???
Lilaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 17:47   #264
Nefreteetee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
martuś no to się wspieramy

a ta folia na dzień pod dresik u mnie by nie przeszła - szeleści strasznie i gorąco.. więc ja się owijam tylko na noc. już widzę efekty, ale nie zapeszam!

ja się ostatnio tak naładowałam i zmotywowałam, że nie odpuszczę. muszę schudnąć, wymodelować ciało i rozprawić się z cellulitem. zaraz idę na skakankę
Kochana a co Ty dajesz pod ta folię? Bo chyba zgubiłam trochę temacik? I jak dużo w niej spędzasz czasu?
Nefreteetee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 19:16   #265
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Kurcze, całkiem długo walczę, teraz naprawdę zredukowałam do cwiczen i do wklepywania ( zazwyczaj raz dziennie tylko) eveline serum. Po prostu nie mam czasu, wolę sobie poczytać coś albo paznokcie pomalowac:P Wydaje mi się, że jezeli będe miala porzadnie opalone (nie mylic ze spalone :P) nogi to cellulit bedzie mniej widoczny... Co do efektów to pan C. sie zmniejszył, mam go troche jeszcze ciut pod pupą ( wiec spodnczki wkładam bez zmartwien, gorzej z krociotkimi szortami). Robię teraz tylko i wylacznie ćwiczenia 8 buns, pupcia twardsza jest! Procz ego codziennie maraton na miescie i raz w tygodniu basen.
Nefreteetee, juz sporo chyba zrobiłąs kuracji z bańkami, widzisz rezultaty?
Dziewczynki, moj len własnie wychodzi, ale nie poddaje się, to minimum wysiłku zawsze robię.
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:16   #266
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja jestem zachwycona Dzisiaj rano zakładam majty na pupala, patrze w lusterko na mój tyłek... I szok! Mam wrażenie że cellulit naprawdę się zmniejszył! Od 2 tygodni, jestem na ostrej diecie, a od 3 tygodni 2 razy dziennie, masuje okropnie nie fajną rękawicą tyłek, nogi, brzuch, itd + smaruje Nivea Q1+ (balsam ujędrniający). Dziś zakupiłam balsam na cellulit, trzeba sobie pomóc! Ten cellulit naprawde się zmniejsza, naprawde warto jeść mądrze i dbać
Ale, cóż nie wolno spoczywać na laurach! Ostry masaż ciąg dalszy
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:18   #267
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

a ja dzis zauwazylam ze mam prawie widoczny cell z tylu ud.nie jest"gesty"to jest tak jakby kilka duzych dziur;/ ale postanowilam ze bede robila masaze podczas smarowania sie balsamem brazujacym i nawilzajacym[pisze tez ze jest ujedrniajacy]heh moze chociaz to pomoze no i cwiczonka zaczelam.co prawda bardziej sa na brzuch ale jak bede miala czas to bede robila 8buns legs...
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 20:31   #268
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
a ja dzis zauwazylam ze mam prawie widoczny cell z tylu ud.nie jest"gesty"to jest tak jakby kilka duzych dziur;/ ale postanowilam ze bede robila masaze podczas smarowania sie balsamem brazujacym i nawilzajacym[pisze tez ze jest ujedrniajacy]heh moze chociaz to pomoze no i cwiczonka zaczelam.co prawda bardziej sa na brzuch ale jak bede miala czas to bede robila 8buns legs...
Masaże, peelingi, zimno-ciepłe prysznice i będzie dobrze A i przy tym jeść z głową i problem zniknie
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:27   #269
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez .ups Pokaż wiadomość
Masaże, peelingi, zimno-ciepłe prysznice i będzie dobrze A i przy tym jeść z głową i problem zniknie
tak tak peelingi kawowe stosuje.a do tych prysznicow bede sie musiala przymusic bo juz troche mniej je lubie.ale z czasem znowu bede fane co do jedzenia to raczej staram sie odzywiac zdrowo tylko te slodycze.ale postanowilam od jutra zero.tylko warzywka owoce pieczywo tylko ciemne.no i to bialko eh
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 21:37   #270
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez .ups Pokaż wiadomość
Masaże, peelingi, zimno-ciepłe prysznice i będzie dobrze A i przy tym jeść z głową i problem zniknie
Te prysznice to sama przyjemność w taką pogodę jak teraz . Ja też walczę z cellulitem - teraz na pupie .
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.