Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-15, 12:03   #3511
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Siemanoo. Witam sie ja i moja córeczka 7 kg

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Dziewczyny moj Szogun kolejna noc z rzedu wstaje o 23 i nie spi ze 2-3 godziny. Plakac juz mi sie dzis chciało.
Na dodatek zaczela mniam mniam i mniam mniam. Chyba byla glodna. Co jej dawac? Butli nie chce a ja tez nie chce wracac do kp w nocy. Bulke dac? Kasze robic? Serek?

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------



Moja to nawet skierowali na echo serca i na usg brzucha teraz.
Moja mama ostatnio sprawdzila moja wage z dziecinstwa. I uwaga... w wieku dwoch lat wazylam 10,5 kg
Myślę że albo butla albo np w niekapku jakieś mleko?
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 12:18   #3512
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Dzięki za powitanie
Apropo poprawiania facjaty. .. ja zakupiłam serum i tonik korygujacy z bielenda - zielona seria z kwasami ale delikatnymi - ma świetne opinie. Używam dopiero 2"tyg niecałe wiec o efektach jeszcze nie mogę za wiele powiedzieć ale coś na plus zaczyna się już dziać i można używać w wakacje bo nie są to kwasy fotouczulajace.. choć oczywiście opalania intensywnego odradzam. Ma lka świetny krótki skład co jest rzadkością jak na kosmetyki drogeryjne. Swojego czasu x lat temu udzielałam się na wizażu na biochemii wiec radzę sobie w czytaniu składów kosmetyków Polecam

Fartuch Zaspa ale my juz miałyśmy przyjemność bo zamawialam od Ciebie torta dla Ola Pyszny był
Jak będę w domu wstawię z lapka fotki mojego szkodnika. Odstawiłam go do babci właśnie i jadę się relaksować w domu przy sprzątaniu :mdleje.

A wit C można w lecie?
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 12:25   #3513
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Jak najbardziej. Nawet wskazane. Dużo osób pod filtry stosuje.
Ja nie przepadam za prod z wit c. Kiedyś szalałam sporo z kosmetykami samorobnymi i filtrami ale efekt nie był zadowalający. Cera poprawiła mi się po regularnych wizytach u kosmetyczki...a może zbiegło to się z wiekiem ...ze problemy duże minęły uhm Teraz tylko dobry micel np bioderma różowa i delikatne nawilżanie. W gazu miałam za☠☠☠ista cerę, teraz tez nie jest źle ale już je idealnie a moja kosmetyczka zamknęła zakład buuu a inne za mizerne efekty życzą sobie bajońskie cent
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 12:35   #3514
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość

Moja to nawet skierowali na echo serca i na usg brzucha teraz.
Moja mama ostatnio sprawdzila moja wage z dziecinstwa. I uwaga... w wieku dwoch lat wazylam 10,5 kg
to wszystko jasne...

nie wiem co ci doradzić skoro butli nie chce. a z jakiegoś kubka by piła?


Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Dzięki za powitanie
Apropo poprawiania facjaty. .. ja zakupiłam serum i tonik korygujacy z bielenda - zielona seria z kwasami ale delikatnymi - ma świetne opinie. Używam dopiero 2"tyg niecałe wiec o efektach jeszcze nie mogę za wiele powiedzieć ale coś na plus zaczyna się już dziać i można używać w wakacje bo nie są to kwasy fotouczulajace.. choć oczywiście opalania intensywnego odradzam. Ma lka świetny krótki skład co jest rzadkością jak na kosmetyki drogeryjne. Swojego czasu x lat temu udzielałam się na wizażu na biochemii wiec radzę sobie w czytaniu składów kosmetyków Polecam

Fartuch Zaspa ale my juz miałyśmy przyjemność bo zamawialam od Ciebie torta dla Ola Pyszny był
Jak będę w domu wstawię z lapka fotki mojego szkodnika. Odstawiłam go do babci właśnie i jadę się relaksować w domu przy sprzątaniu :mdleje.
możesz podać jakiś link jak wygląda ta seria bielendy?

haha to wy się już z Fartuchem "znacie"
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 12:40   #3515
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość



możesz podać jakiś link jak wygląda ta seria bielendy?

haha to wy się już z Fartuchem "znacie"
Tez jestem ciekawa
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 12:43   #3516
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Myślę że albo butla albo np w niekapku jakieś mleko?
Przecie ona nie pije mm

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Myślę że albo butla albo np w niekapku jakieś mleko?
Butla

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
to wszystko jasne...

nie wiem co ci doradzić skoro butli nie chce. a z jakiegoś kubka by piła?




możesz podać jakiś link jak wygląda ta seria bielendy?

haha to wy się już z Fartuchem "znacie"
No wlasnie nie Mehja
Wode z kubka wypije i ze slomki a mm nie ciula
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 12:46   #3517
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Przecie ona nie pije mm

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------



Butla

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------



No wlasnie nie Mehja
Wode z kubka wypije i ze slomki a mm nie ciula
Aaa no taa..

Ja nie dałam wyboru lenie.. Albo butla albo smok, jak radziła Groszko..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 12:47   #3518
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Tez jestem ciekawa
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...i-tlustej.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html

Polecam kupić w Superpharm. Kupiłam serum w Rossmanie wczesniej go szukając przez kilka tyg i zapłąciłam 29,90 a jak kupywałam tonik w Supherpharm za niecałe 10 zł to patrzę a tam serum za 20 zł

A to mój szkodnik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resized_20160521_174157.jpg (94,0 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2016-07-16 o 21:35
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 12:51   #3519
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Jak najbardziej. Nawet wskazane. Dużo osób pod filtry stosuje.
Ja nie przepadam za prod z wit c. Kiedyś szalałam sporo z kosmetykami samorobnymi i filtrami ale efekt nie był zadowalający. Cera poprawiła mi się po regularnych wizytach u kosmetyczki...a może zbiegło to się z wiekiem ...ze problemy duże minęły uhm Teraz tylko dobry micel np bioderma różowa i delikatne nawilżanie. W gazu miałam za☠☠☠ista cerę, teraz tez nie jest źle ale już je idealnie a moja kosmetyczka zamknęła zakład buuu a inne za mizerne efekty życzą sobie bajońskie cent

Ja tez miałam kilka nieudanych podejść do vit C ale teraz kupiłam to serum i jest ok.
Tez kiedys kupowałam z biochemii urody i sama robiłam. Trzeba dużo próbować, testować zanim trafi sie na cos z czym skóra sie polubi.
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 12:52   #3520
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Marei rozmawiałam z panią psycholog kliniczna w ośrodku wczesnej interwencji i potwierdziła ze zazwyczaj (choć nie zawsze) dzieci rozwijające się później ruchowo szybciej rozwijają się umysłowo, szybciej mówią itp. i na odwrót. Podkreśliła ze zazwyczaj a nie zawsze. Chodzi o to ze za te obszary odpowiedzialne są różne polkule mózgowe i niedojrzały układ nerwowy nie ogarnia ich naraz. Dlatego kiedy dziecko rozwija się ruchowo często "zapomina" znane już wcześniej słowa
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 12:53   #3521
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...i-tlustej.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html

Polecam kupić w Superpharm. Kupiłam serum w Rossmanie wczesniej go szukając przez kilka tyg i zapłąciłam 29,90 a jak kupywałam tonik w Supherpharm za niecałe 10 zł to patrzę a tam serum za 20 zł

A to mój szkodnik
u mnie to tylko rossmann jest
ale mam lokalną drogerię, świetnie zaopatrzoną i ceny niskie mają to tam zerknę

wybiła mi 3 z przodu to chyba pora zacząć coś stosować nie?


Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Przecie ona nie pije mm

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------



Butla

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------



No wlasnie nie Mehja
Wode z kubka wypije i ze slomki a mm nie ciula
kurcze :/ to pozostaje mieć nadzieję, że szybko jej minie i nie będzie się budzić

to jak nie pije mm ani cyca to w ogóle mleka juz nie pije?
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 12:58   #3522
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Marei rozmawiałam z panią psycholog kliniczna w ośrodku wczesnej interwencji i potwierdziła ze zazwyczaj (choć nie zawsze) dzieci rozwijające się później ruchowo szybciej rozwijają się umysłowo, szybciej mówią itp. i na odwrót. Podkreśliła ze zazwyczaj a nie zawsze. Chodzi o to ze za te obszary odpowiedzialne są różne polkule mózgowe i niedojrzały układ nerwowy nie ogarnia ich naraz. Dlatego kiedy dziecko rozwija się ruchowo często "zapomina" znane już wcześniej słowa
Nam reha też to mówiła i u nas się sprawdza. Można z Leną normalnie się dogadać
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:00   #3523
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Heej. Podczytuje Was od dawna ale jakoś tak nie miałam odwagi wbijać się w wątek
Mam 36 l. Synek Olek 29.06 skończył roczek.
Waży jedyne 13 kg (mdleje)
Mieszkamy w Gdańsku. Pozdrawiamy wszystkie mamusie
Hej
Mój Szymon też z 29
Piękna waga

Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:03   #3524
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Mój ostatnio jakiś skok chyba przechodzi
Takie wariacje na wieczór ostawia. Nigdy z nim problemów nie było poza małymi wyjątkami (chyba skoki) a teraz zanim pójdzie spać to cyrki odstawia. Zazwyczaj dajemy mu butlę u nas w sypialni na łózku przed snem, i zanim zaśnie to się naryczy nastęka. Mamy łóżko dosynięte do ściany ale jest przerwa mała bo kaloryfer- i wrzuca tam pieluchy butelki i wszytsko co pod ręką a później się tam wciska i wyciąga, dupa mu się klinuje i ryczy oesuuu. Zazwyczaj wkłądamy wkońcu do łóżeczka, poryczy postęka i wygięty jak pałąk zasypia w końcu

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Marei rozmawiałam z panią psycholog kliniczna w ośrodku wczesnej interwencji i potwierdziła ze zazwyczaj (choć nie zawsze) dzieci rozwijające się później ruchowo szybciej rozwijają się umysłowo, szybciej mówią itp. i na odwrót. Podkreśliła ze zazwyczaj a nie zawsze. Chodzi o to ze za te obszary odpowiedzialne są różne polkule mózgowe i niedojrzały układ nerwowy nie ogarnia ich naraz. Dlatego kiedy dziecko rozwija się ruchowo często "zapomina" znane już wcześniej słowa
A ja nie jestem w stanie stwierdzić co u mojego się lepiej rozwija
Rozwijał się b dobrze, wybiegał przed szereg, zaczął raczkować w wieku 7 miesięcy i myśleliśmy ze szybko ruszy a ten się nie kwapi od kilku tygodni próbuje chodzić po kilka kroków, upada i tyle, co za rączkę to ten na dupkę i ni hu hu , ale ostatnio coś jakby rusza. Mowi kilka słów, jak mu się zachce oczywiście, mama, tata, baba, ko ko ko

Witaj Siacha

Cytat:
Napisane przez Aika213 Pokaż wiadomość
Ja tez miałam kilka nieudanych podejść do vit C ale teraz kupiłam to serum i jest ok.
Tez kiedys kupowałam z biochemii urody i sama robiłam. Trzeba dużo próbować, testować zanim trafi sie na cos z czym skóra sie polubi.

Aika, no tak trzeba znaleźć swoją drogę do piękna (jak to brzmi) każda cera jest inna i nie każdemu podpasuje to samo.
Btw też kiedyś mieszkałam na wyspach, ale w IRL
A testowałaś koreańskie bb kremy ? ja swojego czasu (przed ciążą) miałam fazę i zamawiałam na ebay Fajne są bo delikatnie kryją i rozswietlaja, najmilej wspominam SkinFood Peach Sake BB Cream, nawet jak byłam w Australii to twarzy nie miałam zjaranej pomimo ze sam podkład miałam...no i fajnie rozswietla i matuje. Minerały też kiedyś uzywałam ale zabawy z nimi i ciężko kolor dobrać ...
Ja od lat mieszam podkłady bo nie znalazłam idealnego albo za mocno kryje albo za słabo a tak 2 w 1 i mam idał

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2016-07-15 o 13:16
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:21   #3525
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Aaa no taa..

Ja nie dałam wyboru lenie.. Albo butla albo smok, jak radziła Groszko..
No tyle, że smok to za malo ostatnio. Butla u nas odpada, zreszta teraz czas kiedy sie powinno odstawiac butelki wiec juz z butla nawet nie probuje. Ale robilam kilka dni z rzedu w nocy mm i dawalam z kubkow ale jak tylko poczula smak to plakala i odganiala
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:21   #3526
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Mój ostatnio jakiś skok chyba przechodzi
Takie wariacje na wieczór ostawia. Nigdy z nim problemów nie było poza małymi wyjątkami (chyba skoki) a teraz zanim pójdzie spać to cyrki odstawia. Zazwyczaj dajemy mu butlę u nas w sypialni na łózku przed snem, i zanim zaśnie to się naryczy nastęka. Mamy łóżko dosynięte do ściany ale jest przerwa mała bo kaloryfer- i wrzuca tam pieluchy butelki i wszytsko co pod ręką a później się tam wciska i wyciąga, dupa mu się klinuje i ryczy oesuuu. Zazwyczaj wkłądamy wkońcu do łóżeczka, poryczy postęka i wygięty jak pałąk zasypia w końcu



A ja nie jestem w stanie stwierdzić co u mojego się lepiej rozwija
Rozwijał się b dobrze, wybiegał przed szereg, zaczął raczkować w wieku 7 miesięcy i myśleliśmy ze szybko ruszy a ten się nie kwapi od kilku tygodni próbuje chodzić po kilka kroków, upada i tyle, co za rączkę to ten na dupkę i ni hu hu , ale ostatnio coś jakby rusza. Mowi kilka słów, jak mu się zachce oczywiście, mama, tata, baba, ko ko ko

Witaj Siacha




Aika, no tak trzeba znaleźć swoją drogę do piękna (jak to brzmi) każda cera jest inna i nie każdemu podpasuje to samo.
Btw też kiedyś mieszkałam na wyspach, ale w IRL
A testowałaś koreańskie bb kremy ? ja swojego czasu (przed ciążą) miałam fazę i zamawiałam na ebay Fajne są bo delikatnie kryją i rozswietlaja, najmilej wspominam SkinFood Peach Sake BB Cream, nawet jak byłam w Australii to twarzy nie miałam zjaranej pomimo ze sam podkład miałam...no i fajnie rozswietla i matuje. Minerały też kiedyś uzywałam ale zabawy z nimi i ciężko kolor dobrać ...
Ja od lat mieszam podkłady bo nie znalazłam idealnego albo za mocno kryje albo za słabo a tak 2 w 1 i mam idał

Pewnie. Oglądałam na Yt azjatycki cukier, nawet u niej cos kupowałam z Singapuru. Na eBayu tez kupowałam próbki ale juz nie pamietam dokładnie jakie, napewno Lioele i skin 79, skin food chyba tez. Jakos wtedy nie bardzo sie polubiłam z kremami bb. Nawet ostatnio myślała zeby do nich wrocic
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:24   #3527
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Ma ktos jakas wizje na obiad?

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Marei rozmawiałam z panią psycholog kliniczna w ośrodku wczesnej interwencji i potwierdziła ze zazwyczaj (choć nie zawsze) dzieci rozwijające się później ruchowo szybciej rozwijają się umysłowo, szybciej mówią itp. i na odwrót. Podkreśliła ze zazwyczaj a nie zawsze. Chodzi o to ze za te obszary odpowiedzialne są różne polkule mózgowe i niedojrzały układ nerwowy nie ogarnia ich naraz. Dlatego kiedy dziecko rozwija się ruchowo często "zapomina" znane już wcześniej słowa
U nas to chyba tak jest. Laurka mowi naprawdę sporo slow, strasznie szybko wszystko lapie i nasladuje. Ale ruchowo... leniwiec pierwszej kategorii.
Ale jak mowi Gro tak to jest z naszymi trzynastkami

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
u mnie to tylko rossmann jest
ale mam lokalną drogerię, świetnie zaopatrzoną i ceny niskie mają to tam zerknę

wybiła mi 3 z przodu to chyba pora zacząć coś stosować nie?




kurcze :/ to pozostaje mieć nadzieję, że szybko jej minie i nie będzie się budzić

to jak nie pije mm ani cyca to w ogóle mleka juz nie pije?
Raz dziennie kp po kapieli. A tak to rano i wieczorem je kasze na mm taka na gesto z lyzeczki wiec chociaż tyle. No i raz dziennie jogurt lub twarog. Cale szczescie, ze te kasze je chetnie bo bym zwariowala chyba
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:29   #3528
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
No tyle, że smok to za malo ostatnio. Butla u nas odpada, zreszta teraz czas kiedy sie powinno odstawiac butelki wiec juz z butla nawet nie probuje. Ale robilam kilka dni z rzedu w nocy mm i dawalam z kubkow ale jak tylko poczula smak to plakala i odganiala
E tam, czas.. Przyjdzie czas i butla pójdzie won
Zaraz pewnie przestanie budzić się w nocy na mm więc zostanie jedna butla dziennie, a potem i na noc odstawie


Ja na obiad mam wczorajszy krem z cukinii
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:33   #3529
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Mój z kolei nie lapie slomek bidonow itp...mam smoczki niekapki z mam baby i one i do mleka i do picia. Tylko butle inne. Pije hektolitry soków i na drzemkę tez butelka z napojem konieczna. Wypija i zasypia a butla wala się obok. Wody nie tknie. ..ostatnio kompoty ciągle gotuje. Jak mu się spanie odwidzialo jak miał ok pół roczku i budzil się kilka razy w nocy a już wtedy byliśmy na etapie odstawiania od cyca to dawałam mu flache z napojem i tak kilka razy w nocy teraz się unormowalo i spi w nocy do 5-6-7 zależy od dnia..
marea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 13:37   #3530
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

U nas chya główny problem jest taki, ze Laurka jest generalnie malo pijąca. Mleko nie, soki nie, herbaty nie, nawet wody pije malo
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:41   #3531
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Marea to chyba naprawde dlugo nas podczytujesz skoro wiesz ze ja to ja

Wysiadl u nas prad a ja mam na jutro dwa torty chyba sie zapadne pod ziemie. Nie wiem co teraz.

Moje dziecko samo odstawilo sie od kaszy, wczoraj zjadl na kolacje jajecznice z 4 jaj. Na kaszę nagle ma odruch wymiotny..
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:48   #3532
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Fartuch no długo. Huh
Mój nie toleruje kaszek na gęsto. Zazwyczaj jemy płatki owsiane na śniadanie z jogurtem i bananem i lub owocami

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2016-07-15 o 13:52
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:48   #3533
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Fartuch ale masz cudne te torty
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 13:55   #3534
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Fartuch ale masz cudne te torty

Noooo fartuch jest bardzo zdolna. Zawsze sie nie mogę napatrzeć na te cuda
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:04   #3535
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Dzieki dziewczyny. Mam sporo nie dodanych zdjec tortow bo nie mam kiedy wstawic. Niech wroci prąd !!!
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:12   #3536
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny. Mam sporo nie dodanych zdjec tortow bo nie mam kiedy wstawic. Niech wroci prąd !!!
Ja kolo Galerii Bałtyckiej mieszkam która zalało ale prąd mam. Tyle że od strony Zaspy a zalało od strony wrzeszcza współczucia z tym prądem
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:24   #3537
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Hej Marea witaj! Trzeba było się od razu udzielać )
Kiedyś uwielbiałam BB azjatyckie, jakieś maseczki miałam tez, całkiem niezle. Nie.pamietam już dokładnie, jakaś na M najlepiej wspominam, ktora zluszczala fajnie skórę. BB miałam ze skin79 , ze ślimakiem. Też waham się pomiędzy nim a minerałami.

Aika jaki filtr ma olej z pestek malin? Jest u mnie w kolejce do wypróbowania.

Fartuch prądu życzę jak najszybciej!

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Aaa Aika też ogladalam azjatycki cukier, ale na ebay te kosmetyki są tańsze.
Teraz ma nową serię na yt o zmarszczkach.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:31   #3538
Aika213
Wtajemniczenie
 
Avatar Aika213
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 924
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Hej Marea witaj! Trzeba było się od razu udzielać )
Kiedyś uwielbiałam BB azjatyckie, jakieś maseczki miałam tez, całkiem niezle. Nie.pamietam już dokładnie, jakaś na M najlepiej wspominam, ktora zluszczala fajnie skórę. BB miałam ze skin79 , ze ślimakiem. Też waham się pomiędzy nim a minerałami.

Aika jaki filtr ma olej z pestek malin? Jest u mnie w kolejce do wypróbowania.

Fartuch prądu życzę jak najszybciej!

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Aaa Aika też ogladalam azjatycki cukier, ale na ebay te kosmetyki są tańsze.
Teraz ma nową serię na yt o zmarszczkach.

28-50. Zobacz tutaj, podają jaki olej ma ile http://dziecisawazne.pl/naturalne-op...ciwslonecznym/
Aika213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:38   #3539
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Hej Marea witaj! Trzeba było się od razu udzielać )
Kiedyś uwielbiałam BB azjatyckie, jakieś maseczki miałam tez, całkiem niezle. Nie.pamietam już dokładnie, jakaś na M najlepiej wspominam, ktora zluszczala fajnie skórę. BB miałam ze skin79 , ze ślimakiem. Też waham się pomiędzy nim a minerałami.

Aika jaki filtr ma olej z pestek malin? Jest u mnie w kolejce do wypróbowania.

Fartuch prądu życzę jak najszybciej!

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Aaa Aika też ogladalam azjatycki cukier, ale na ebay te kosmetyki są tańsze.
Teraz ma nową serię na yt o zmarszczkach.
Hej mam ten ze ślimakiem ale beznadziejny jest, skóra jest błyszczy po nim i tłusta taka. Mecze go od 2 lat Wypróbuj ten Skinfood peachsake - jest super, ( wypróbowałam sporo bb koreańskich) ma tuje ujednolica i twarz jakaś taka ładna po nim hihi. Sama musze zamówić uhm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...raznienia.html - ma świetne opinie też na wizażu
Pewnie mówisz o Mizon- jeszcze mi zostało kilka maseczek w szafce tyle tego kiedyś nazamawialam
Fajnie też wspominam maseczkę Tony Moly Tomatox, wybiela i rozjaśnia, dla jasnych cer super i ma śliczne opakowanie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...asniajaca.html

Moim odkryciem ostatnich lat jest też seria brzozowa z Betuiną z Sylveco, juz kilka koleżankom poleciłam a jedna która ma wybitnie tlustą cerę i zadnych kremów jej cera nie tolerowała ten lekki w pompce b jej służy i poprawił cerę.

Ledwo co wpadłam na wizaż i już pseudo reklamy sieję jakbym jakieś profity z tego miała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32fa0388b1ef439ad3ad04e29d719140.jpg (30,4 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2016-07-15 o 14:54
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:14   #3540
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Hej Prince a jakbys wiecej na kolacje dala?
Moja odkąd przeszła na butle to skończyło się jedzenie w nocy
Pomysł na obiad u mnie krem z pomidorów i cukini z ryzem
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-05 23:13:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.