Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-15, 18:30   #1171
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez mossonka Pokaż wiadomość
Ajj Twoje wloski wygladaja super, i wcale nie wygladaja na przyklapniete tylko na wyprostowane przez dobrego fryzjera
a czy duzo wczesniej musimy sie umawiac na taki zabieg?
No z przodu i na przedziałku są przyklapnięte (na zdjęciach tego nie widać) ... ale już się podnoszą (myśę że dlatego bo je umyłam)

Umawiać się nalezy z wyprzedzeniem conajmniej 3 dniowym
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 18:32   #1172
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
wlasnie, powiedzcie prosze mi tez, jesli teraz specjalnie zostawiam niepofarbowane, to czy po prostowaniu tak mniej wiecej 3 dni po moge je pofarbowac ? juz po 1 myciu ?????
p. Agnieszka mówiła mi że można bez problemu (oczywiściwe odrosty, bo na całą długość to itak są już straszliwie szorstkie więc narazie lepiej dać im odpocząć trochę )
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 18:35   #1173
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez MrUfKa87 Pokaż wiadomość
Ja juz sama nie wiem co mam robic
teraz juz prostuje tylko raz w tygodniu, zeby wlosy troche odetchly, bo wczesniej to codzienie prostowalam ale jak sobie pomysle ze jak bede w PL i znow bede wychodzila do ludzi:P to strach bierze:/ masakra
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 21:10   #1174
MrUfKa87
Raczkowanie
 
Avatar MrUfKa87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 144
GG do MrUfKa87
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
p. Agnieszka mówiła mi że można bez problemu (oczywiściwe odrosty, bo na całą długość to itak są już straszliwie szorstkie więc narazie lepiej dać im odpocząć trochę )
gaagatka masz szorstkie wlosy po tym prostowaniu??
__________________
Aparacik od 28.11.07
MrUfKa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 22:21   #1175
ania-niunia1
Raczkowanie
 
Avatar ania-niunia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
GG do ania-niunia1
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
Wloski po kilku myciach sie troszke odbija od skory.Mam nadzieje ze nie zalujesz i jestes zadowolona.Zobaczysz ze czas mycia i suszenia wlosow zajmie ci polowe czasu mniej niz jak robilas to wczesnie.Ja jestem bardzozadowolona.Pomimo tego ze mialam wlosy do polowy plecow a mam lekko za ramiona chcialam aby je tylko podcieto ze 3-4cm ale trudno, odrosna.
ania-niunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 08:57   #1176
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez MrUfKa87 Pokaż wiadomość
gaagatka masz szorstkie wlosy po tym prostowaniu??
Troszeczkę ... tzn. może źle określiłam że są szorstkie ... po prostu trochę inne w dotyku ... tak jakby szorstkie, ale nie jestem zdziwiona ... 3 x żelazko jednego dnia to itak jestem zadowolona że się nie połamały .... henna wax na głowę i powinno być ok
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 09:02   #1177
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez ania-niunia1 Pokaż wiadomość
Wloski po kilku myciach sie troszke odbija od skory.Mam nadzieje ze nie zalujesz i jestes zadowolona.Zobaczysz ze czas mycia i suszenia wlosow zajmie ci polowe czasu mniej niz jak robilas to wczesnie.Ja jestem bardzozadowolona.Pomimo tego ze mialam wlosy do polowy plecow a mam lekko za ramiona chcialam aby je tylko podcieto ze 3-4cm ale trudno, odrosna.
Jestem bardzo zadowolona ... skrócenie czasu suszenia w moim przypadku jest bardzo ważne, zwłaszcza po basenie miałam szopę na głowie ... a teraz nareszcie będę mogła pokazać się na ulicy .

Mi też trochę skrócono włoski, ale z tego co wiem kręcone włosy są jakby krótrze o 1/3 długości w porównaniu do wyprostowanych, więc itak mam teraz dłuższe
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 09:43   #1178
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a ja wczoraj poszlam do fryzjerki, scielam sobie wloski ( wrzucam Wam foty jak wygladaja moje wloski wyprostowane prostownica)... mam je bardzo pocieniowane takze mam nadzieje ze w 400 - 450 zl sie zamknie...

co tu wchodze to coraz bardziej mam stracha musze Wam powiedziec dlugo ratowalam moje wloski zeby byly zdrowsze, fryzjerka u ktorej bylam wczoraj powiedziala mi ze mam je bardzo zdrowe, nierozdwojone itp. ze jedyne co to moglabym je troszke nawilzyc...

jak jej powiedzialam ze w pon, robie trwala strasznie mi to odradzala, straszyla ze to zniszczy mi wloski itp...

dziewczyny, czy Wy rowniez odczulyscie po prostowaniu ze wloski sa szorstkie? zmienily jakby "fakture"??? bo moje teraz jak je wyprasuje sa gladziutkie i sypkie.. szczerze mowiac bardzo chcialabym, aby po trwalym prostowaniu rowniez takie byly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.JPG (105,9 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.JPG (95,7 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.JPG (110,7 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg andzior.jpg (70,5 KB, 129 załadowań)
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 13:47   #1179
mossonka
Przyczajenie
 
Avatar mossonka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 21
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

a znacie moze studio mio w warszawie? czy oni robia prostowanie na stale? slyszalam,ze sa swietni.
mossonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 15:32   #1180
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
a ja wczoraj poszlam do fryzjerki, scielam sobie wloski ( wrzucam Wam foty jak wygladaja moje wloski wyprostowane prostownica)... mam je bardzo pocieniowane takze mam nadzieje ze w 400 - 450 zl sie zamknie...

co tu wchodze to coraz bardziej mam stracha musze Wam powiedziec dlugo ratowalam moje wloski zeby byly zdrowsze, fryzjerka u ktorej bylam wczoraj powiedziala mi ze mam je bardzo zdrowe, nierozdwojone itp. ze jedyne co to moglabym je troszke nawilzyc...

jak jej powiedzialam ze w pon, robie trwala strasznie mi to odradzala, straszyla ze to zniszczy mi wloski itp...

dziewczyny, czy Wy rowniez odczulyscie po prostowaniu ze wloski sa szorstkie? zmienily jakby "fakture"??? bo moje teraz jak je wyprasuje sa gladziutkie i sypkie.. szczerze mowiac bardzo chcialabym, aby po trwalym prostowaniu rowniez takie byly
Nafie, sliczna fryzura

Mozesz zdradzic gdzie bylas na scieciu?
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 16:26   #1181
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

w salonie TRENDY na Bukowskiej w Poznaniu u p. Kasi - moje odkrycie jest cudowna i przetransportowalam juz tam cala rodzinke i kilku znajomych

to co dziewczyny, powiecie mi jak tam z "faktura" wloskow po prostowaniu Faroukiem ?
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 17:30   #1182
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
1. moje wlosy po prostowaniu za bardzo sie nie zmienily, maja taka sama "fakture" jak wtedy gdy je sama wyprostowalam, tylko ze po chemicznym prostowaniu przestaly sie puszyc i platac. nie byly ani nie sa suche, pozostaly gladkie tak jak wczesniej.
cytuje moja wyp gdzyz juz kiedys o tym wspomnialam i to chyba w odp na twoje poprzednie jakies pytanie nafie
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:57   #1183
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

moge tylko napisac.. uffffffffffffffffffffffff i dziekuje
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:31   #1184
Illegal_girl_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Exclamation Trwała na proste w wieku 14 lat?...

Witam

Mam problem z włosami: są pokręcone, a bardzo zależy mi na prostych włosach. Od kilku miesięcy codziennie (nawet 2 lub 3 razy na dzień) prostuję je prostownicą. Domyślam się, że takie prostowanie niszczy włosy, zresztą nie będę jeździć na wakacje z prostownicą... (np. obóz harcerski - przecież tam nawet nie ma gdzie prostownicy podłączyć!).


I zastanawiam się nad trwałą na proste. Może to głupie, bo mam 14 lat i ciągle wszyscy mnie straszą że jak się nie uda to wyłysieję xDD


Dlatego zwracam się z pytaniem do tych którzy się na tym ZNAJĄ..

1. Ile kosztuje taka trwała na proste?
2. Jak długo utrzymają mi się proste włosy i czy będą one idealnie proste?
3. Co zrobić jeśli po jakimś czasie zaczną mi się kręcić (czy jest możliwość reklamacji)
4. Oraz: czy takie zabiegi można wykonać w każdym salonie fryzjerskim?
5. I jeszcze jedno ;P : jakie są możliwe efekty uboczne?
Illegal_girl_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:38   #1185
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Trwała na proste w wieku 14 lat?...

A wiec...
Trwal;a wykonuje sie w prestizowych salonach fryzjerskich , metoda x-tenso kosztuje ~250 zl zaleznie od salonu.Skutki uboczne porownywalne sa do zwyklej trwalej, poprostu wysusza wlos. Z tym, ze wlos krecony z natury jest dosyc suchy i nie powinno sie go nadmiernie katowac prostownica tak jak to robisz.Po takiej trwalej podejrzewam ze musialabym wydac drugie tyle na zregenerowanie piorek.
Ponadto niestety nie na kazde wlosy trwala jest skuteczna, fryzjer musi ocenic jaki jest to rodzaj skretu , lecz pewne jest, ze nie beda sie one tak puszyly.
Wiec nie ma nigdy 100% pewnosci.
Moze zainwestujesz w porzadne, fryzjerskie kosmetyki do wlosow? Napewno sa skuteczniejsze od powiedzmy Hot Lissa. Drozsze ale lepsze.
Pozdrawiam
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:44   #1186
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Trwała na proste w wieku 14 lat?...

Cytat:
Napisane przez Illegal_girl_ Pokaż wiadomość
Witam

Mam problem z włosami: są pokręcone, a bardzo zależy mi na prostych włosach. Od kilku miesięcy codziennie (nawet 2 lub 3 razy na dzień) prostuję je prostownicą. Domyślam się, że takie prostowanie niszczy włosy, zresztą nie będę jeździć na wakacje z prostownicą... (np. obóz harcerski - przecież tam nawet nie ma gdzie prostownicy podłączyć!).


I zastanawiam się nad trwałą na proste. Może to głupie, bo mam 14 lat i ciągle wszyscy mnie straszą że jak się nie uda to wyłysieję xDD


Dlatego zwracam się z pytaniem do tych którzy się na tym ZNAJĄ..

1. Ile kosztuje taka trwała na proste?
2. Jak długo utrzymają mi się proste włosy i czy będą one idealnie proste?
3. Co zrobić jeśli po jakimś czasie zaczną mi się kręcić (czy jest możliwość reklamacji)
4. Oraz: czy takie zabiegi można wykonać w każdym salonie fryzjerskim?
5. I jeszcze jedno ;P : jakie są możliwe efekty uboczne?
Powiem krótko: nie warto. Po pierwsze jest to ingerencja w strukturę włosa. Włosy stają się sianowate, zniszczone, wypadają. Dodatkowo jeśli farbujesz włosy to po trwałej będziesz musiała odrazu je pofarbować- środki chemiczne używane do prostownaia chemicznego wypłukują kolor. A to wszystko nie jest warte efektu. Włosy nie będą idealnie proste i tak będziesz musiała je układać. Trwała trzyma ok.pół roku (tak było w moim przypadku), ale musisz liczyć się z tym, że włosy rosną, więc odrost będzie Ci się kręcił. Jest to naturalne, więc żadna reklamacja nie wchodzi w grę. Nie każdy salon wykonuje taki zabieg. Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się na trwałą prostującą to wybierz profesjonalny gabinet. Lepiej zapłacić więcej niż zaoszczędzić i potem żałować. Ja płaciłam za taki zabieg razem z farbowaniem ok.350zł (było to dwa lata temu).
__________________
05.07.- White Sensation 2008 Amsterdam !
29.08.- Egipt, czyli wakacje mojego życia !
PS. Wszelkie porady dotyczące wyjazdu do Egiptu mile widziane.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:47   #1187
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Trwała na proste w wieku 14 lat?...

Polecam ten o to watek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ne+prostowanie
Znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Wg mnie na prawde baaardzo duzo mozna sie z niego dowiedziec
Czyli jednym slowem... Wyszukiwarka...
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 20:49   #1188
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Trwała na proste w wieku 14 lat?...

nie jestem jakąś profesjonalistką w dziedzinie fryzjerstwa, ale jak juz w jednej odpowiedzi zostało wspomniane kręcone włosy z natury są suche
a czy wiesz, ze trwała też wysusza włosy?
ja bałabym sie ryzykować
sama robiłam sobie trwałą, ale miałam proste włosy i chciałam kręcone
przez pierwszy tydzień doprowadzałam sie do porządku, zeby nie wyglądać jak stóg siana, a włosy mam z natury przetłuszczające się i tak mi je wysuszyła trwała
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 21:09   #1189
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Trwała na proste w wieku 14 lat?...

Kup sobie lepiej porządną prostownicę i kosmetyki wspomagające prostowanie, bo skoro musisz prostować włosy 2-3 razy dziennie (???) to albo źle to robisz albo masz złą prostownicę. Ale przede wszystkim zaakceptuj swoje loki. Są teraz bardzo modne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 21:13   #1190
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Trwała na proste w wieku 14 lat?...

W tym wieku nie polecam zaczynać gnębienia włosów. Będziesz miała na to duuużo czasu
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 21:14   #1191
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Trwała na proste w wieku 14 lat?...

Cytat:
Napisane przez Illegal_girl_ Pokaż wiadomość
1. Ile kosztuje taka trwała na proste?
2. Jak długo utrzymają mi się proste włosy i czy będą one idealnie proste?
3. Co zrobić jeśli po jakimś czasie zaczną mi się kręcić (czy jest możliwość reklamacji)
4. Oraz: czy takie zabiegi można wykonać w każdym salonie fryzjerskim?
5. I jeszcze jedno ;P : jakie są możliwe efekty uboczne?
ad. 1
Zależy do salonu, długości włosów, ale najczęściej to od 250 zł wzwyż. Jeśli ktoś powie, że zrobi Ci to za np. 100 zł to nie daj się nabrać.
ad. 2
Do 3 miesięcy (czasem do 6 miesięcy - jeśli komuś bardzo wolno rosną włosy i ma lekko kręcone czy falowane). Włosy nie są tak proste jak po prostowaniu prostownicą przez fryzjerkę. Poza tym odrastają i mogą zacząć się skręcać u nasady a w dole pozostać proste - efekt nieciekawy.
ad. 3
Nie ma możliwości reklamacji, bo włosy przecież odrastają! Poza tym wybacz, ale 14-latki mogą nie potraktować poważnie (pamiętam jak to było w tym wieku).
ad. 4
Nie, nie każdy salon ma tego typu środki i odpowiednio przeszkolony personel.
ad. 5
Suche, a nawet bardzo zniszczone włosy, "siano" na głowie, dziwnie wyglądająca fryzura (szczególnie gdy zaczną odrastać). Jeśli zrobi Ci to ktoś, kto się na tym nie zna, może spalić Ci nawet włosy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 21:23   #1192
milkshake8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

nafie! jak tam prostowanko?? zadowolona??
milkshake8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 21:40   #1193
jenny1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 45
Wink Dot.: TARNÓW - Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

dziewczyny a wiecie moze gdzie w Tarnowie mozna zrobic takie prostowanie i w jakich cenach ? bylabym wdzieczna za odp
jenny1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 22:01   #1194
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

W Wawie dzisiaj był deszczowy dzień. I wiecie co? Po raz pierwszy cieszyłam się że pada ... kumpelka ze zdziwieniem przyglądała się moim włoskom. A one non stop proste !!! Nic a nic się nie kręciły i w dodatku coraz ładniej się układają
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 23:08   #1195
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
W Wawie dzisiaj był deszczowy dzień. I wiecie co? Po raz pierwszy cieszyłam się że pada ... kumpelka ze zdziwieniem przyglądała się moim włoskom. A one non stop proste !!! Nic a nic się nie kręciły i w dodatku coraz ładniej się układają

Jejuuu, ale Tobie zazdroszcze.

Ja musialam dzisiaj zwiazac wlosy, bo odrobina wilgoci i mam siano na glowie

Ehh, kiedy ja uzbieram na ta trwala
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 23:12   #1196
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

tak, jestem juz po prostowanku. Zdjecia wkleje w srode wieczorkiem
spostrzezenia po krotce:

- wlosy sa mega proste jak druty, niesamowicie wrecz (co mi sie osobiscie na razie do konca moze nie podoba, bo mam cieniowane wloski i wszedzie mi odstaja przez to) ale mam ogromna nadzieje ze po myciu bedzie ok i gladko uloza sie wokol glowy)

- sa bardzo przyklapniete przy skorze glowy ale to tez ponoc kwestia czasu
- bardzo milutkie w dotyku, sypkie, delikatne, gladkie

Sam zabieg przeprowadzony super dokladnie i delikatnie (bez zadnego wyrywania wloskow itp.:P)

trwa to rzeczywiscie baaaaaaaaaaaaaardzo dlugo, ale da sie wytrzymac

aha... po splukaniu 1 plynu niestety farba przy skorze glowy sie odbarwia ale nie jest to az tak zauwazalne, po prostu wloski sa nieco jasniejsze


wszystk ojeszcze opowiem Wam dokladnie kiedy wkleje zdjecia. Beda zdjecia sprzed prostowania = moich naturalnych wloskow, tuz po prostowaniu i zdjecia po 1 myciu. Wszystko w srode wieczorkiem

dziekuje wszystkim Wam za rady
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 23:16   #1197
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
tak, jestem juz po prostowanku. Zdjecia wkleje w srode wieczorkiem
spostrzezenia po krotce:

- wlosy sa mega proste jak druty, niesamowicie wrecz (co mi sie osobiscie na razie do konca moze nie podoba, bo mam cieniowane wloski i wszedzie mi odstaja przez to) ale mam ogromna nadzieje ze po myciu bedzie ok i gladko uloza sie wokol glowy)

- sa bardzo przyklapniete przy skorze glowy ale to tez ponoc kwestia czasu
- bardzo milutkie w dotyku, sypkie, delikatne, gladkie

Sam zabieg przeprowadzony super dokladnie i delikatnie (bez zadnego wyrywania wloskow itp.:P)

trwa to rzeczywiscie baaaaaaaaaaaaaardzo dlugo, ale da sie wytrzymac

aha... po splukaniu 1 plynu niestety farba przy skorze glowy sie odbarwia ale nie jest to az tak zauwazalne, po prostu wloski sa nieco jasniejsze


wszystk ojeszcze opowiem Wam dokladnie kiedy wkleje zdjecia. Beda zdjecia sprzed prostowania = moich naturalnych wloskow, tuz po prostowaniu i zdjecia po 1 myciu. Wszystko w srode wieczorkiem

dziekuje wszystkim Wam za rady
To super, bede czekala do srody

A u ktorej fryzjerki bylas umowiona?

Mam nadzieje, ze w lipcu/sierpniu tez bede mogla wybrac sie do Farouk'a na prostowanie.
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 05:52   #1198
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
tak, jestem juz po prostowanku. Zdjecia wkleje w srode wieczorkiem
spostrzezenia po krotce:

- wlosy sa mega proste jak druty, niesamowicie wrecz (co mi sie osobiscie na razie do konca moze nie podoba, bo mam cieniowane wloski i wszedzie mi odstaja przez to) ale mam ogromna nadzieje ze po myciu bedzie ok i gladko uloza sie wokol glowy)

- sa bardzo przyklapniete przy skorze glowy ale to tez ponoc kwestia czasu
- bardzo milutkie w dotyku, sypkie, delikatne, gladkie

Sam zabieg przeprowadzony super dokladnie i delikatnie (bez zadnego wyrywania wloskow itp.:P)

trwa to rzeczywiscie baaaaaaaaaaaaaardzo dlugo, ale da sie wytrzymac

aha... po splukaniu 1 plynu niestety farba przy skorze glowy sie odbarwia ale nie jest to az tak zauwazalne, po prostu wloski sa nieco jasniejsze


wszystk ojeszcze opowiem Wam dokladnie kiedy wkleje zdjecia. Beda zdjecia sprzed prostowania = moich naturalnych wloskow, tuz po prostowaniu i zdjecia po 1 myciu. Wszystko w srode wieczorkiem

dziekuje wszystkim Wam za rady
na pewno bedzie dobrze mowilam ci
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 05:53   #1199
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

Cytat:
Napisane przez gaagatka Pokaż wiadomość
W Wawie dzisiaj był deszczowy dzień. I wiecie co? Po raz pierwszy cieszyłam się że pada ... kumpelka ze zdziwieniem przyglądała się moim włoskom. A one non stop proste !!! Nic a nic się nie kręciły i w dodatku coraz ładniej się układają
hehe tak tak to jest super sprawa z tym deszczem
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:24   #1200
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Chemiczne Prostowanie Włosów!!!

ja jestem juz po farbowaniu u p.Agnieszki.Odwazylam sie zrobic sobie grzywke i nie zaluje jak do tej pory.Mam nadzieje,ze jakos sobie poradze i nie bedzie z nia wiekszych problemow
Na kolejne prostowanie wybieram sie w sierpniu badz we wrzesniu
Dowiedzialam sie tez od p.Agnieszki,ze Farouk wprowadzil nowa metode prostowania wlosow,ktora trzyma sie przez 3 miesiace i trwa o wiele krocej Jest ona jakby specjalnie stworzona do prostowania grzywek itp choc i cale wlosy mozna wyprostowac.Jak podejrzewam jest ona tansza od obecnej choc nie wiem,bo zapomnialam sie spytac

Co do moich wlosow...caly czas trzymaja sie proste-choc gdzieniegdzie potrafia zaczac sie DELIKATNIE falowac,ale to w malym stopniu i wiekszosc wlosow jest prosta jak drut.
Puszenie-moja zmora...udalo sie w pewnym stopniu zalagodzic ten straszny efekt choc caly czas borykam sie z tym problemem-glownie puszy sie zwierzchnia warstwa
U gory odstaja mi pojedyncze kosmyki,ktore sie kreca,faluja i odstaja,ale to przez mojego TZ(malo go o to nie zabilam),ktory nawyrywal mi wlosow przez przypadek
Ogolnie jestem zadowolona i wiem,ze dalej bede prostowac.Problemy z jakimi mialam wczesniej problem sa prawie niezauwazalne a jesli juz to w niewielkim stopniu.Efektem tego sa lepiej wygladajace wlosy.Choc musze wspomniec,ze kazdego wlosy moga innaczej reagowac.Jednemu zaczna sie w jakims tam stopniu falowac inny za to bedzie mial calkowicie proste az do kolejego prostowania
Ach chcialam na koniec wspomniec,ze tylko miejsce laczenia sie odrostow z wlosami poddanymi chemicznemu prostowaniu sa takie dziwneMam na mysli,ze czuc jakby zlaczenia szorstkie i wlosy sa tak smiesznie wygiete,ale to normalne...
wyglada to mniej wiecej jak odwrocona BOKIEM litera L
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.