Rossmann cz. XXIX - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-20, 14:49   #3211
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Ja dostałam sms o niekompletnym zamówieniu (oczywiście polecany wczoraj przez Maxi w filmiku podkład nagle znalazł miliony chętnych), potwierdziłam w ciągu pół godziny i dosłownie po 15 minutach dostałam sms, że zamówienie do odebrania.

Myślę, że za 2-3 dni szał na zakupy ucichnie, dostawy przyjadą i każdej z nas uda się upolować to, co zniknęło z zamówienia
Po kilki dobrych godzinach dopiero dostałam się na swoje konto Zaakceptowałam brak było pudru bananowego z Wibo. Po jakiś 15 min. przyszło że do odebrania. No zobaczymy.


Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
Jaki wysuszacz do lakieru polecacie? Oprócz Sally Hansen?
Szkoda, że tylko bibułki wibo wchodzą na promocję
Seche Vite jest the best, ale to nie R.
A tego z bibułkami to nie wiem o co Ci chodzi.

Cytat:
Napisane przez emka144 Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj w dwóch Rossach z rana, w pierwszym tylko na szybko po EOS'a bo był większy wybór - wzięłam summerfruit. Ale zastanawiam się jeszcze nad podejściem w któryś dzień i kupieniem albo jagody acai albo miętowego. Ktoraś z was je miała ?
Zaś w drugim Rossmannie masakra. Przy szafach ze 100 osób. Kolejka na pół sklepu... Ja capnęłam jeden lakier i Matte Balm z Revlona
I na razie boję się tam zaglądać
Ja mam miętowo-waniliowy taki w paseczki i fajny jest.

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Perfect Stay - taka trochę bardziej komfortowa wersja Lasting Finish od Rimmela, dość przyjemnie kryjący long lasting. Co promocję kupowałam - szafy Astora pełne po brzegi, a teraz szał po jednym filmie Jak się trochę uspokoi to będę polować, jak nie - zadowolę się Rimmelem, bo tego zawsze jest mnóstwo w dostawach.

A te EOSy to coś warte? Czy po prostu mają ładne opakowania i przyjemnie pachną? Zawsze brałam Blistexy, ewentualnie Carmexy, raz się skusiłam na Perfectę w kostce i była mocno średnia.

I mam pytanie do różomaniaczek - polecicie jakiś ładny brzoskwiniowy, odmładzający kolor dla mamy? Bourjois odpada, dla siebie wybrałam kolejny z MF, ale nie ma tam takich kolorów, które by spodobały się mojej mamie
magia youtuba
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 14:54   #3212
Rayka
Rozeznanie
 
Avatar Rayka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdzies w Polsce:)
Wiadomości: 541
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny a jak zamówienie zostało anulowane to z jakiej przyczyny?? Nie miałam zadnej informacji o braku produktów, zwłaszcza że zamawiałam nie tylko produkty makijażowe ale i inne :/
__________________
Life is a bitch

To już 9 lat razem



http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 14:55   #3213
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
Jaki wysuszacz do lakieru polecacie? Oprócz Sally Hansen?
Szkoda, że tylko bibułki wibo wchodzą na promocję
Fajny mam z Cztery pory roku (z pipetką),ale chyba wycofany bo go u mnie w R. nie ma i na stronie też brak.
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 14:57   #3214
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Koszmar w tym rossmannie. Poszłam po produkty niemakijazowe i kolejka na cały sklep. Faktycznie tak jeszcze nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:12   #3215
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Ja byłam w 3 rossach a pudru bananowego nie uswiadczylam. Kupiłam dwie szminki airy fairy (jedna dla mnie, druga dla siostry), maybelline Hollywood Red dla mamy, szminkę w kredce dla koleżanki (ma urodziny, taki drobiazg), eyeliner maybelline i l'oreal Master precision czy jakoś tak, paletę do konturowania wibo, podkład fit me poreless, zielony korektor, i tusz do rzęs maybelline ten różowy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:14   #3216
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXIX

To wszystko xd Więcej do roska nie idę.1492697655617.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:15   #3217
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Hej, czy mogę zwrócić na tej promocji ZAFOLIOWANĄ rzecz (korektor), nie otwierany oczywiście? Czy będzie problem? Jak wyszłam zobaczyłam, że wzięłam z pośpiechu zły kolor...

Dziękuje za pomoc
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 15:15   #3218
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja byłam w 3 rossach a pudru bananowego nie uswiadczylam. Kupiłam dwie szminki airy fairy (jedna dla mnie, druga dla siostry), maybelline Hollywood Red dla mamy, szminkę w kredce dla koleżanki (ma urodziny, taki drobiazg), eyeliner maybelline i l'oreal Master precision czy jakoś tak, paletę do konturowania wibo, podkład fit me poreless, zielony korektor, i tusz do rzęs maybelline ten różowy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
A zapytalas kogoś o ten puder bananowy? U mnie go nie było, zapytałam panią i w szufladzie kilka opakowań zbiorczych dała mi i kilku innym babkom, ale do szafy nie dołożyła
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:15   #3219
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Coś okropnego. Poszlam na otwarcie, a nie mogłam dopchać sie do zadnej szafy. Z trudem zlapalam ostatni puder z Manhattanu i jeden podklad z Max Factor. Nie bylo juz ani korektora z Maybelline ani zadnego zmywacza Isany ani zadnej maskary Lash Sensetional. Nie bylo tez bronzera dla mamy wszyscy otwierali szuflady grzebali w szufladach oraz w tych pudlach w ktorych przychodza zamowienia. Ekspedientka otwierala rusze jak leci i pokazywala klientkom. Dziewczyny malowaly usta szminkami. Kazda z ekspedientek miala inna teorie na temat promocji. Jedna informowala ze jesli wezmie sie 4 produkty to dopiero ten czwarty bedzie na -55proc a trzy pierwsze na -49 bo musi byc wiecej niz trzy sztukiDoradzala by ta pierwsza trojka byla tansza a czwarty produkt drozszy to vedzie wieksza oszczednosc. . Kasjerka w jednej kasie rozbijala na paragony i szukala "trójek". Jeszcze inna mowiła że tylko produkty 3,9,12-wielokrotnosc. No cyrk na maksa. Stalam ponad godzine w kolejce. Szok. Jeszcze w kolejce zrobilam zamowienie online na ezebra. Zamowilam.tusz korektor Revlon i kilka pomadek z golden rose. Pojde moze jeszcze kiedys do Rossmanna w poszukiwaniu tego bronzera i zmywacza i to by bylo na tyle.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2017-04-20 o 15:17
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:20   #3220
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
skin79 bb wchodzą na promocje??

Wysłane z aplikacji forum wizaz
nie, skin79 to pielęgnacja, a nie kolorówka!


U mnie w Rossku 0 ludzi, przepychania, wojny

FARBA DO WŁOSÓW
Czy któraś z Was testowała kolorowe farby do włosó COLORISTA? W szczególności jestem zainteresowana Ombre i GreyHair Proszę, proszę
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:21   #3221
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Jakby któraś z was już używała peelingu do ust lub balsamu z evree to proszę o opinie.
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 15:24   #3222
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
U mnie kobieta powiedziała ze nie będzie dostaw, byłam w większym rossmanie i dzikie tłumy a kontenery stały na środku i każdy w nich grzebal
Załącznik 7027826

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
we Wrocławiu też tłumy jakby dawali za darmo :P i też towary w tych koszach, zafoliowane w trójpakach, trochę to nieroztropne imo

ale: mam dwa tusze bourjois (każdy po 7zł z groszami), zostało jeszcze kilka w Arkadach, w szafie (na półce testery bez zmienionych cen, na szczęście panie byłu bardzo pomocne i wyszukały w szufladzie )
wzięłam jeszcze na spróbowanie biały eyeliner z lovely ciekawe czy będzie dobry czy upierdliwie robił prześwity (jak to niestety lovely ma w zwyczaju)
__________________
Wymieniam
Focę

Edytowane przez Sasabina
Czas edycji: 2017-04-20 o 15:25
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:28   #3223
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Orientuje się ktoś czy zamówienie ze sklepu internetowego muszę odebrać osobiście czy mogę komuś przekazać sms/mail z kodem odbioru? Mam 72 godz. na odbiór a rozchorowałam się
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:30   #3224
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez BERRY21 Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś czy zamówienie ze sklepu internetowego muszę odebrać osobiście czy mogę komuś przekazać sms/mail z kodem odbioru? Mam 72 godz. na odbiór a rozchorowałam się
Możesz przekazać ja tak kilka razy robiłam i nikt nic nie mówił
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:32   #3225
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
A zapytalas kogoś o ten puder bananowy? U mnie go nie było, zapytałam panią i w szufladzie kilka opakowań zbiorczych dała mi i kilku innym babkom, ale do szafy nie dołożyła
Nie, ale szuflady były pootwierane i można było grzebać do woli, nie było go tam

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:35   #3226
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Możesz przekazać ja tak kilka razy robiłam i nikt nic nie mówił
Możesz przekazać. Ważny jest kod odbioru. Można odebrać bez kolejki i bez stania do kasy. Trzeba tylko zaczepić kogoś z obsługi i powiedzieć, że po odbiór zamówienia złożonego online.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:38   #3227
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Możesz przekazać. Ważny jest kod odbioru. Można odebrać bez kolejki i bez stania do kasy. Trzeba tylko zaczepić kogoś z obsługi i powiedzieć, że po odbiór zamówienia złożonego online.
Super, dziękuję Wam!
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:42   #3228
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Rossmann cz. XXIX

U mnie były takie dzikie tłumy, że słowo daję jak żyję nie widziałam takich kolejek. Do szaf nie mogłam się dopchać każda osoba, która przede mną wychodziła miała rachunek na ponad 300 zł. Tak się rzucili jakby wojna miała być nie ogarniam tego. Byłam przed 10 i nie wiem po południu chyba nic nie zostanie.
Chciałam puder ryżowy i bananowy ale na sklepie były tylko 2 kasjerki i żadna nie pofatygowała się (pewnie w szafie były) żeby zobaczyć czy są. Kazali jeszcze przychodzić i sprawdzać bo na bieżąco mają dokładać. Nie wspomnę już o tym, że wczoraj jak pobrałam już aplikację to nie mogłam się zarejestrować.
Pisałyście o tuszu z bourjoius za 7 zł nigdzie nie widziałam po zniżce żeby tusz był w takiej cenie to prawda?
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:43   #3229
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny, jeśli w moim rossmannie nigdy nie było tych bananowych pudrow, to czy mogę jeden zamówić?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 15:50   #3230
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli w moim rossmannie nigdy nie było tych bananowych pudrow, to czy mogę jeden zamówić?
Jeśli w esklepie jest jako dostępny to tak. Zamówienia kurierem wysyłają o ile się nie mylę z magazynu głównego. Jeśli w esklepie produkt niedostępny to nie da rady.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
U mnie były takie dzikie tłumy, że słowo daję jak żyję nie widziałam takich kolejek. Do szaf nie mogłam się dopchać każda osoba, która przede mną wychodziła miała rachunek na ponad 300 zł. Tak się rzucili jakby wojna miała być nie ogarniam tego. Byłam przed 10 i nie wiem po południu chyba nic nie zostanie.
Chciałam puder ryżowy i bananowy ale na sklepie były tylko 2 kasjerki i żadna nie pofatygowała się (pewnie w szafie były) żeby zobaczyć czy są. Kazali jeszcze przychodzić i sprawdzać bo na bieżąco mają dokładać. Nie wspomnę już o tym, że wczoraj jak pobrałam już aplikację to nie mogłam się zarejestrować.
Pisałyście o tuszu z bourjoius za 7 zł nigdzie nie widziałam po zniżce żeby tusz był w takiej cenie to prawda?
Te tusze chyba były w cenie na do widzenia (CND) dzień przed promocją. Wtedy dziewczyny o nich w wątku pisały.
Jak ktoś kupuje dla całej rodziny albo na cały rok zapas wszystkiego to do tych 300 zł można dobić.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 15:58   #3231
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Rossmann cz. XXIX

Jedno zamówienie już odebrane, było kompletne. Zostało mi jeszcze do odebrania w innym Rossmannie, ale odbiorę je najwyżej w weekend - teraz już mi się nie spieszy. Zamówiłam w nim dwa korektory i zmywacz, oba korektory były z ceną promocyjna z poprzedniej gazetki. Po weryfikacji jednego korektora nie ma, jakoś to przeboleję
Wszystko jest zafoliowane – nówka, sztuka nieśmigana. gdy przyjechałam na otwarcia Rossmanna po moje zamówienie to już większości kosmetyków nie było na których mi zależało. Świetna sprawa, że wymyślili te zamówienia online.
ImageUploadedByWizaz Forum1492700485.640947.jpgImageUploadedByWizaz Forum1492700504.868657.jpg

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-04-20 o 16:01
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:00   #3232
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jeśli w esklepie jest jako dostępny to tak. Zamówienia kurierem wysyłają o ile się nie mylę z magazynu głównego. Jeśli w esklepie produkt niedostępny to nie da rady.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------


Te tusze chyba były w cenie na do widzenia (CND) dzień przed promocją. Wtedy dziewczyny o nich w wątku pisały.
Jak ktoś kupuje dla całej rodziny albo na cały rok zapas wszystkiego to do tych 300 zł można dobić.
Tez uwazam ze dobic do 300 to zaden problem. Ja prawie nic nie kupilam i zaplacilamza swoje rzeczy 110 zlotych (jedna szminka jeden podklad jeden puder,wysuszacz, odzywka, jeden balsam do ust i trzy lakiery) a gdzie tu cienie kredka do oczu tusz do rzes roze,bronzery.
dokupilam dwoe szminki podklad korektor i tusz na ezebra i kolejne 90.zlotych nie moje wiec juz to 200 zlotych. A i tak w sumie nie mam zadnych zapasow. A i tak bronzerow i rozy i cieni nie kupowalam bo to akurat mam jeszcze. Jakby tak konkrernie chciec sie zaopatrzec to mysle ze raczek 500 trzeba wydac
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:01   #3233
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Dziewczyny a czy pomadki ochronne wchodza z rabatem czy nie? Czy tylko kolorowe?
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:03   #3234
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Weszłam po odbiór zamówienia i wyszłam, to co się dzieje podczas tej promocji to prawdziwa masakra, nie dałabym rady nic dzisiaj kupić. Pustki w szafach, ludzie grzebiący w pudłach z towarem. Jeszcze do tego niedawno wprowadzili u mnie te wózki na kółkach, tragedia, kilka osób z tymi wózkami i naprawdę nie ma jam przejść. Cieszę się, że obudziłam się wczoraj o 2 w nocy i zrobiłam to zamówienie.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:03   #3235
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Tez uwazam ze dobic do 300 to zaden problem. Ja prawie nic nie kupilam i zaplacilamza swoje rzeczy 110 zlotych (jedna szminka jeden podklad jeden puder,wysuszacz, odzywka, jeden balsam do ust i trzy lakiery) a gdzie tu cienie kredka do oczu tusz do rzes roze,bronzery.
dokupilam dwoe szminki podklad korektor i tusz na ezebra i kolejne 90.zlotych nie moje wiec juz to 200 zlotych. A i tak w sumie nie mam zadnych zapasow. A i tak bronzerow i rozy i cieni nie kupowalam bo to akurat mam jeszcze. Jakby tak konkrernie chciec sie zaopatrzec to mysle ze raczek 500 trzeba wydac
Też wydałam 110, a nie kupowałam ani pudru, ani podkładu, ani tuszu. Z droższych rzeczy skusiłam się tylko na jedną szminkę, ale nie wiem czy nie będzie jej w brakach. 10 rzeczy po ok 10 zł każda i rachunek można nabić.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:04   #3236
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXIX

W końcu wzięłam podkład Fit Me Matte&Porless i róż Max Factora . Zamówiłam też tusz Bourjois, zobaczę, czy zrealizują.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:04   #3237
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy pomadki ochronne wchodza z rabatem czy nie? Czy tylko kolorowe?
Wchodzą, kupilam eosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:05   #3238
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Orientujecie sie w jakie dni sa dostawy w rossmannach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:08   #3239
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXIX

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy pomadki ochronne wchodza z rabatem czy nie? Czy tylko kolorowe?
Wchodzą.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Orientujecie sie w jakie dni sa dostawy w rossmannach?
Chyba nie ma reguły. Trzeba pytać kiedy w danym sklepie spodziewają się najbliższej. Ponoć o dostawach decyduje system, a nie ludzie, więc nawet obsługa nie wie co w dostawie doślą.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-20, 16:09   #3240
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann cz. XXIX

a jak zmywa sie ten tusz? Tak samo opornie jak w standardowej wersji 200calorie?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 23:07:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.