Kosmetyki M.A.C - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-09, 20:13   #1711
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Viva glam V jest suuuper, potwierdzam
A ja wrzucam swoje nabytki VI-IX 2008 zamierzam póki co na tym poprzestać - DO KOŃCA ROKU!
łooo widzę różyk Peaches i tradycyjnie proszę o fotę najlpiej na Twojej ślicznej buzi ale za swatcha na ręce też się nie obrażę Piękna kolekcja!

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
lubię masełkowate, mam Butter Shine Clinique i b. ją lubię

i chciałabym dodać, ze MAC jest okropnie niebezpieczny! cokolwiek kupuję - jestem zachwycona! jestem uzależniona i ogarnięta żądzą posiadania
Butter Shine jest bossssski!!! Tylko też niestety w miarę szybko w porównaniu do innych szminek się zużywa...
Hmmm ja przysięgłam sobie w momencie składania zmówienia na MACa u moje Siory, że żadnych już kosmetyków przynajmniej do grudnia i wymogłam jednocześnie na TŻ wizytę w MACu we Wrocławiu tuz przed świętami! no ale niestety dziś odwiedziłam Clinique w Poznaniu :/ ożesz ja słaba i bezsilna... z jednej strony chce MACa w Poznaniu! Z drugiej to juz sama nie wiem, bo wtedy mój portfel by chyba zdezerterował...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 10:10   #1712
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Viva glam V jest suuuper, potwierdzam
A ja wrzucam swoje nabytki VI-IX 2008 zamierzam póki co na tym poprzestać - DO KOŃCA ROKU!
oj śliczności co myslisz o sea&sky? myślałam nad tą dwójeczką, ale ostatecznie zrezygnowałam, a teraz mam znowu ochote Jak Ci się nią maluje? Kolorki twarzowe?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 20:15   #1713
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wizaż strasznie muli, ale postaram się wkleić zdjęcia, Nevado
Wiem, że miały być w poniedziałek, ale nie mam siły - niedawno wróciłam do domku.
Dziś rano przed wyjściem zdążyłam zrobić fotki - gdybyś chciała na dłoni to napisz, który Cię interesuje - postaram się uchwycić efekt tym moim starym aparatem

I tak - od góry (najpierw lewa potem prawa strona):

1. Naked 2. Deep Purple
3. Circa Plum 4. Lovely Lilly
5. Vanilla 6. Chocolate Brown
7. Jardin Aires 8. reflects transparent pink
9. Fairylite 10. provence
11. silver-glitter briliants
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 001.jpg (55,6 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 002.jpg (99,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 004.jpg (103,8 KB, 54 załadowań)
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-10, 20:49   #1714
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
łooo widzę różyk Peaches i tradycyjnie proszę o fotę najlpiej na Twojej ślicznej buzi ale za swatcha na ręce też się nie obrażę Piękna kolekcja!
Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
oj śliczności co myslisz o sea&sky? myślałam nad tą dwójeczką, ale ostatecznie zrezygnowałam, a teraz mam znowu ochote Jak Ci się nią maluje? Kolorki twarzowe?
Dziewczyny kochane zdjęcia jutro, dzisiaj miałam zakręcony i nieprzyjemny dzień i jakoś głowy do tego nie miałam. Zrobię szybki makijaż sea&sky [ żebyś Willhelmino mogła zobaczyc jak wygląda dokładnie (dla mnie jest super, zwłaszcza ten indygo, świetnie napigmentowany, ładny odcień, sam lub z czymś wygląda naprawdę ciekawie)] z różem peaches dla Kasi Buziaki dla was!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 13:29   #1715
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dla zaintersowanych wrzucam swatches paru jesiennych kolorków z mojej małej kolekcji odsypek dimiti: Pierwsza fota podpisana, na następnych kolejność jest taka sama! Cienie nałożyłam z odrobiną bazy Duraline Inglota.

Zahran: Czekamy na fotki Dziś już, mam nadzieję, udany dzień całuski!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SWATCHE podpisane.JPG (87,0 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez lampy.JPG (84,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg W słońcu.JPG (91,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Z lampą.jpg (48,7 KB, 37 załadowań)
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 13:35   #1716
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dla zaintersowanych wrzucam swatches paru jesiennych kolorków z mojej małej kolekcji odsypek dimiti: Pierwsza fota podpisana, na następnych kolejność jest taka sama! Cienie nałożyłam z odrobiną bazy Duraline Inglota.

Zahran: Czekamy na fotki Dziś już, mam nadzieję, udany dzień całuski!
wsystkie piekne!
trzeba bedzie zelazny fundusz nadwyrezyc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 14:17   #1717
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

No i znów się waham na pigmentem Tan, boję się tylko że wydam pieniądze w błoto i nie będzie pasował do mojej karnacji, a na razie nie mam kiedy pojechać i sprawdzić...
+ obiecane zdjęcie, makijaz robiony szybko więc wybaczcie niedociągnięcia i średnią skórę, malowałam tylko oczy (sea&sky) + róż(peaches) dziś odpoczynek od wszelkich mazideł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lalala.jpg (59,9 KB, 223 załadowań)
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 14:47   #1718
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
No i znów się waham na pigmentem Tan, boję się tylko że wydam pieniądze w błoto i nie będzie pasował do mojej karnacji, a na razie nie mam kiedy pojechać i sprawdzić...
+ obiecane zdjęcie, makijaz robiony szybko więc wybaczcie niedociągnięcia i średnią skórę, malowałam tylko oczy (sea&sky) + róż(peaches) dziś odpoczynek od wszelkich mazideł

Jakie Ty masz śliczne oczy...takie duże..piękne...i te piegi..ah...w życiu to tak zawsze jest że chciałoby sie to czego się nie ma.. i te wielkie usta...
Ps..sea&sky ślicznie się komponuje z oczkami...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 16:11   #1719
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wsystkie piekne!
trzeba bedzie zelazny fundusz nadwyrezyc
hehe a to już urok MACa właśnie...

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
No i znów się waham na pigmentem Tan, boję się tylko że wydam pieniądze w błoto i nie będzie pasował do mojej karnacji, a na razie nie mam kiedy pojechać i sprawdzić...
+ obiecane zdjęcie, makijaz robiony szybko więc wybaczcie niedociągnięcia i średnią skórę, malowałam tylko oczy (sea&sky) + róż(peaches) dziś odpoczynek od wszelkich mazideł
Pigment Tan jest hmm delikatnie mówiąc, ciekawy... Jak ja nie lubię za bardzo złotych odcieni, tak ten wyjątkowo mi się podoba. No i jego dodatkowy plus to to, że ładny efekt daje na ustach z bezbarwnym błyszczykiem zmieszany w ogóle pigmenty MACa spawiły, że przekonałam się do wielu odcieni, których kiedyś tam bym nie użyła w ogóle. Mam wrażenie, że do Twojej urody pasują zarówno chłodne barwy (jak sea&sky ) jak i ciepłe... Najlepiej jakbyś sobie odsypkę zamowila na all- ja bym w ciemno nie kupiła pigmentu chyba...
Dzięki za fotkę. peaches tez piękniutki. Jako,że obiecałam sobie, TŻtowi i Siostrze, że do grudnia poszczę (ciekawe co z tego wyjdzie, hihi) to podjęłam decyzję, i już nic nie zmieniłam w moim zamówieniu. W grudniu zaplanuję sobie wyjazd do Wrocławia i ewentualne kupno całej reszty czyl m.in. obczaję wtedy Peaches i jak będzie sie na moim bladym licu ładnie prezentował to zakupię

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Jakie Ty masz śliczne oczy...takie duże..piękne...i te piegi..ah...w życiu to tak zawsze jest że chciałoby sie to czego się nie ma.. i te wielkie usta...
Ps..sea&sky ślicznie się komponuje z oczkami...
Podpisuję się pod wszystkim co napisała domcia1001
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 16:25   #1720
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
No i znów się waham na pigmentem Tan, boję się tylko że wydam pieniądze w błoto i nie będzie pasował do mojej karnacji, a na razie nie mam kiedy pojechać i sprawdzić...
+ obiecane zdjęcie, makijaz robiony szybko więc wybaczcie niedociągnięcia i średnią skórę, malowałam tylko oczy (sea&sky) + róż(peaches) dziś odpoczynek od wszelkich mazideł
Dziękuję ślicznie za zdjęcie Jeju, jaka ty jesteś piękna! Masz bardzo oryginalną urodę, taką "mocno nasyconą" Zazdroszczę A sea and sky kusi... A TŻ powiedział, ze mi nic z ebay'a nie zamowi. Szlag. Będę kombinować
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 17:24   #1721
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Jakie Ty masz śliczne oczy...takie duże..piękne...i te piegi..ah...w życiu to tak zawsze jest że chciałoby sie to czego się nie ma.. i te wielkie usta...
Ps..sea&sky ślicznie się komponuje z oczkami...
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe a to już urok MACa właśnie...


Pigment Tan jest hmm delikatnie mówiąc, ciekawy... Jak ja nie lubię za bardzo złotych odcieni, tak ten wyjątkowo mi się podoba. No i jego dodatkowy plus to to, że ładny efekt daje na ustach z bezbarwnym błyszczykiem zmieszany w ogóle pigmenty MACa spawiły, że przekonałam się do wielu odcieni, których kiedyś tam bym nie użyła w ogóle. Mam wrażenie, że do Twojej urody pasują zarówno chłodne barwy (jak sea&sky ) jak i ciepłe... Najlepiej jakbyś sobie odsypkę zamowila na all- ja bym w ciemno nie kupiła pigmentu chyba...
Dzięki za fotkę. peaches tez piękniutki. Jako,że obiecałam sobie, TŻtowi i Siostrze, że do grudnia poszczę (ciekawe co z tego wyjdzie, hihi) to podjęłam decyzję, i już nic nie zmieniłam w moim zamówieniu. W grudniu zaplanuję sobie wyjazd do Wrocławia i ewentualne kupno całej reszty czyl m.in. obczaję wtedy Peaches i jak będzie sie na moim bladym licu ładnie prezentował to zakupię


Podpisuję się pod wszystkim co napisała domcia1001
Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za zdjęcie Jeju, jaka ty jesteś piękna! Masz bardzo oryginalną urodę, taką "mocno nasyconą" Zazdroszczę A sea and sky kusi... A TŻ powiedział, ze mi nic z ebay'a nie zamowi. Szlag. Będę kombinować
Dziękuję Wam Dziewczyny za miłe słowa!
I dzięki Kasiu za opis, chyba rzeczywiście najrozsądniej będzie kupić sobie odsypkę, w ciemno takiego słoika bym nie kupowała hihi
Wilhelmino, może spróbuj przez którąś Wizażankę, zaanonsuj się na temacie zakupów na ebayu, może akurat
Miłego wieczoru!
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 20:16   #1722
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Byłam dziś w MAC we Wrocku żeby zakupić Shadestick w kolorze pale yellow. Co się okazało (pomijając cenę 70 zł) to to, że nie mają takich kolorów. Właściwie na moje oko było tam ok 10 kolorów, pigmenty natomiast 20 kolorów.

Pani mi wytłumaczyła, że mają wszystko co MAC przeznaczył na polski rynek, a że jest tego tak mało to co ona może.

Nie kupiłam nic
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-11, 21:19   #1723
luizinha
Rozeznanie
 
Avatar luizinha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam Dziewczyny za miłe słowa!
I dzięki Kasiu za opis, chyba rzeczywiście najrozsądniej będzie kupić sobie odsypkę, w ciemno takiego słoika bym nie kupowała hihi
Wilhelmino, może spróbuj przez którąś Wizażankę, zaanonsuj się na temacie zakupów na ebayu, może akurat
Miłego wieczoru!
mysle ze tan bedzie na tobie bardzo ladnie wygladal bo masz takie fajne piegi a jesli nie bedzie ci pasowal solo to zawsze mozesz go uzywac jako akcentu. sama tez nie bylam przekonana do takich kolorow, ale akurat ten odcien idealnie komponuje sie z moim odcieniem skory
luizinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 08:43   #1724
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja mam na stanie podkład mineralize i bazę z filterem 50 - obie te rzeczy nie pasują mi. Miałam juz nic nie kupować, ale dokupiłam puder blot powder, fluidline i róż i jestem bardzo zadowolona. Mam pytanie czy ma ktoś korektor pod oczy? Jeżeli tak to jaki jest.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:39   #1725
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, czy któraś z Was ma pigment 'grape"? Czy jest to taki ciemny fiolecik? Chcę go kupić, ale wiem że monitory często przekłamują kolor. Chciałabym taki niekrzykliwy fiolet, lekko zgaszony. Czy coś polecicie? Plus jakiś jasny na wewnętrzną część, pasujący do tego fioletu. Liczę na Wasza pomoc
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 13:56   #1726
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A ja ostatnio kupiłam sobie eyeliner ( w sumie dwa) w żelu. Jeden czarny ,drugi ciemny fiolet ale mam problem. Nie mam pojęcia jakie kolory cieni pasują do fioletowych kresek?Fioletowe? A może różowe?Mam szaroniebieskie oczy i oliwkowa ciepła cerę.Dodam ze nigdy nie robiłam sobie innych kresek niz czarne i w końcu chcialam poszalec.A samych fioletowych cieni uzywałam i mi nawet pasują, dobrze się w nich czuję.Pomóżcie ...
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 14:19   #1727
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma pigment 'grape"? Czy jest to taki ciemny fiolecik? Chcę go kupić, ale wiem że monitory często przekłamują kolor. Chciałabym taki niekrzykliwy fiolet, lekko zgaszony. Czy coś polecicie? Plus jakiś jasny na wewnętrzną część, pasujący do tego fioletu. Liczę na Wasza pomoc
Polecam ze swojej strony pigment Circa Plum.Wkleiłam wyżej fotkę na której był właśnie między innymi ten pigment (na ręce zdjęcia, na tej stronie). Na wewnętrzną część może Fairy Lite?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
A ja ostatnio kupiłam sobie eyeliner ( w sumie dwa) w żelu. Jeden czarny ,drugi ciemny fiolet ale mam problem. Nie mam pojęcia jakie kolory cieni pasują do fioletowych kresek?Fioletowe? A może różowe?Mam szaroniebieskie oczy i oliwkowa ciepła cerę.Dodam ze nigdy nie robiłam sobie innych kresek niz czarne i w końcu chcialam poszalec.A samych fioletowych cieni uzywałam i mi nawet pasują, dobrze się w nich czuję.Pomóżcie ...
No wydaje mi się, że filetowe cienie byłyby dobre. A skoro masz ciepłą cerę, to może także jakieś oliwkowe zielenie pod tą fioletową kreskę? A który to odcień fioletu? Macroviolet? jeśli tak to wydaje mi się, że ładnie tez by zgaszony róż wyglądał...Tylko nie taki pink ale delikatny, jakby przybrudzony.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 14:21   #1728
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Kosmetyki M.A.C

tak to własnie macroviolet. a nie sadzisz ze zielony/oliwkowy kolor cieni może się gryźć z fioletem? Z zielonymi cieniami nigdy sie nie bawiłam
ale ten zgaszony róż jak najbardziej.
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 14:23   #1729
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny potrzebuje kolor melona na ręku.. nie moge znalezc w watku

ma moze ktos i moze mi wkleic?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:05   #1730
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ranko: mam nadzieję, że coś pomogłam. Pierwszy swatch bez bazy, drugi z bazą.

zetafon: myślę,że może to być ciekawe połączenie dla kogoś o ciepłej cerze, mi w zieleniach nie za dobrze, niestety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Melon.JPG (86,0 KB, 72 załadowań)
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:07   #1731
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

kasia dziekuje pomoglas. po prostu dostalam dzis odsypke od kolezanki i jak zobaczylam to zwatpilam,myslalam ze jest bardziej brązowy. dziekuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 22:28   #1732
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Melon jest śliczny, taki pomarańczowo złoty, choć przyznam szczerze mnie bardziej kojarzy się z letnimi makijażami... Wooooe teraz czytam, że złoto w modzie w tym sezonie... Czas na odsypki pomału hehe jestem uzależniona
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 09:54   #1733
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma pigment 'grape"? Czy jest to taki ciemny fiolecik? Chcę go kupić, ale wiem że monitory często przekłamują kolor. Chciałabym taki niekrzykliwy fiolet, lekko zgaszony. Czy coś polecicie? Plus jakiś jasny na wewnętrzną część, pasujący do tego fioletu. Liczę na Wasza pomoc
grape tez mi sie podoba ogladalam na all pelno zdjec tego pigmentu i wydaje mi sie sliczny!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:31   #1734
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dotarł do mnie fluidline Blitz & Glitz, bardzo fajny, taka zgaszona czerń, nieco połyskująca (ale b. delikatnie). Nie jest głęboką, intensywną czernią, jak Blacktrack, mnie w takiej niestety niedobrze, dodatkowo zmniejsza mi oczy.

I muszę się pożalić, ostatnio jakiś pech mnie prześladuje Pomijam strzaskany Blot Powder o którym juz pisałam, złamałam teraz szminkę Viva Glam V - chyba się zastrzelę wrrrr. Ale na szczęście da się używać, końcówka tylko będzie ciężka wrrr. No i róż Breath of Blum przechwycił UC
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 11:33   #1735
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Dotarł do mnie fluidline Blitz & Glitz, bardzo fajny, taka zgaszona czerń, nieco połyskująca (ale b. delikatnie). Nie jest głęboką, intensywną czernią, jak Blacktrack, mnie w takiej niestety niedobrze, dodatkowo zmniejsza mi oczy.

I muszę się pożalić, ostatnio jakiś pech mnie prześladuje Pomijam strzaskany Blot Powder o którym juz pisałam, złamałam teraz szminkę Viva Glam V - chyba się zastrzelę wrrrr. Ale na szczęście da się używać, końcówka tylko będzie ciężka wrrr. No i róż Breath of Blum przechwycił UC
oj to faktycznie troche pecha masz ja mam ochote na blacktrack
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 22:20   #1736
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny powiedzcie mi jak mam obejrzez te wasze zdjecia ktore wstawiacie ale w powiekszeniu no za diabelka mi sie nie udaje, prosze o wskazowki
airish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 22:31   #1737
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez airish Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi jak mam obejrzez te wasze zdjecia ktore wstawiacie ale w powiekszeniu no za diabelka mi sie nie udaje, prosze o wskazowki
trzeba kliknąć na to zdjęcie i otwiera się w nowym oknie. Albo najedź na nie kursorem, naciśnij prawy klawisz myszy i kliknij "otwórz w nowym oknie".
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 13:24   #1738
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Zlamalam sie i kupilam kolejne trzy rzeczy z MAC
Cien prasowany Digit - olsnila mnie ta jasniutka lawenda, bedzie idealny do moich fioletow klinika Oraz...
Glittershimmer Astral Rays
Glittershimmer Sweet&Shy
Zobacze co to za cuda te rozswietlacze Jak przyleca to wkleje zdjecia.
Aha, wciaz mysle nad odsypkami pigmentow, za duzo ich i wybor trudny
Pozdrawiam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 13:48   #1739
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny mam kolejny problem: dzisiaj szukalam wsrod moich pigmentow pewnych kolorow i zobacztlam ze mam dwie odsypki Old Gold ale kazda wyglada inaczej

Wklejam zdjecia w pudeleczkach, moze ktoras z Was mi podpowie co nieco? Mam oba z wymiany, ale ten pierwszy raczej jest oryginalny , ten drugi - nie wiem, moze to po prostu inny kolor?

Zdjecia pokazuja obydwa pigmenty, 1 jest taki mieniacy sie, przetykany jakby zlotem a 2 to taka polyskliwa zielen, nic wiecej,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3448.JPG (39,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3447.JPG (39,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3441.JPG (24,8 KB, 29 załadowań)
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 14:07   #1740
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wklejam moja całą kolekcje MACów Postaram się wkleić opis, co jest co Trochę później.

Edit: Mam opis

Zdjęcie nr 2

Duża paleta 15-ka
pierwszy rząd od lewej: Mystery, Ricepaper, Carbon, Star Violet, Green Smoke
drugi rząd od lewej: Juxt, Sushi Flower, Espresso, Club, Sumptuous Olive
trzeci rząd od lewej: Embark, Sketch, Bisque, Antiqued, Mythology

Paletka czwórek z lewej Smoking eyes: Next to Nothing, satin Taupe, Showstoper, Smoking
Paletka czwórek z prawej Cult of Cherry - Tempting: Next to Nathing, Tempting, Shorp, Dark edge
Paletka piątek Colour Forms: Chillproof, Tancentric, Rolled Gold, Rustic, Fertile


Zdjęcie nr 3

Cienie podwójne - Mineralize: Odd Couple, Engaging, PinkSplit, Earthly Riches, Lovestone
Cienie pojedyńcze - StarFlash : Lotusland, Top Hat, Dreammaker

Pigmenty: Neked, Tan, Chocolate brown


Zdjęcie nr 4

Błyszczyki: Dazzleglass Date Night, Money,Honey, Spanking Rich
Cult of Cherry: Rich and Ripe, Jampacked
Plushglass: Ample Pink
Kredki StarFlash: Raven, Orpheus
Fluideline: Macroviolet, Blue peep

MAC Fix +


Zdjęcie nr 6

Róże od prawej: Springsheen, Feeling, Afterdusk
Mineralize Skinfinish Gold Spill
Iridescent Powder Belightful
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC cienie.jpg (93,9 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC palety.jpg (97,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC cienie i pigmenty.jpg (107,2 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC błyszczyki.jpg (89,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC kredki.jpg (84,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC roze i rozswietlacze.jpg (90,2 KB, 101 załadowań)

Edytowane przez 13ryjek
Czas edycji: 2008-09-14 o 15:04
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.