Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 08:57   #1381
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

a ja wczoraj robiłam zamówienie

kupiłam Wellens Packa - zobaczymy jak mi to bedzie służyło, tak chwaliłyście, że się skusiłam
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 08:59   #1382
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Pluszak jest słodki. Wzięłabym dla bratanicy, ale na pewno paczka nie dotrze przed niedzielą. :/
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:08   #1383
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Trochę późno dali te ulotki, ale to może i dobrze, bo mój portfel na tym nie ucierpi.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:10   #1384
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Asgoja Pokaż wiadomość
A masz teraz w zamówieniu min 1 rzecz z katalogu 5?? Bo mi sie redukują ceny
To moje 1. zamówienie z tego katalogu wiec produktów mam wiele a ceny sie nie redukuja sa takie same jak w ulotce ...
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:16   #1385
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
To moje 1. zamówienie z tego katalogu wiec produktów mam wiele a ceny sie nie redukuja sa takie same jak w ulotce ...
W ulotce są ceny Konsultanta
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:28   #1386
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
To moje 1. zamówienie z tego katalogu wiec produktów mam wiele a ceny sie nie redukuja sa takie same jak w ulotce ...
Mysłałam ze ceny nie zmieniają ci się na ceny ulotkowe.

To ulotka dla konsultantów z naszymi cenami, najłatwiej to rozpoznać po tym czy podawane są pp na ulotce jak sa to ulotka tylko dla nas i ceny sa już nasze, jak ich nie ma to ulotka dla klientek i cena katalogowa
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:04   #1387
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Kurcze, mam już zamówienie na 60pp z samych astaksantyn. Ja biorę sobie 2 opakowania, moja mama i siostra również z ciekawości biorą po 2 Zobaczymy czy to cudo działa
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 11:43   #1388
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Buniat
a ja wczoraj robiłam zamówienie

kupiłam Wellens Packa - zobaczymy jak mi to bedzie służyło, tak chwaliłyście, że się skusiłam
Cytat:
Napisane przez Natalie24
Kurcze, mam już zamówienie na 60pp z samych astaksantyn. Ja biorę sobie 2 opakowania, moja mama i siostra również z ciekawości biorą po 2 Zobaczymy czy to cudo działa
Dziewczyny życzę wytrwałości

uważam, że dobry wybór
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:58   #1389
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny jestem MEGA w☠☠☠☠!!! Czekam kiedy będzie dostepny puder sypki. Patrzyłam na daty dostaw i miała byc dostawa na 4 kwietnia więc mówie poczekam i zamówie wszystko razem.Gdy nadszedł ten dzien patrze data przeniesiona jest na 5 !!!!!!! Wkurzona na maksa czekam dziś kiedy będzie dostepny patrze na date a tu znowu przeniesiony na 6 kwietnia!!! Czekam tyle czasu żeby dostac ten produkt a oni sobie w kulki leca!! To jest naprawde żenujące jak sie czeka na cos a czekałam tez 2 katalogi z rzędu jak nie był w promocji. Robia na cos promocje i se czekaj do osranej śmierci!
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:40   #1390
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem MEGA w☠☠☠☠!!! Czekam kiedy będzie dostepny puder sypki. Patrzyłam na daty dostaw i miała byc dostawa na 4 kwietnia więc mówie poczekam i zamówie wszystko razem.Gdy nadszedł ten dzien patrze data przeniesiona jest na 5 !!!!!!! Wkurzona na maksa czekam dziś kiedy będzie dostepny patrze na date a tu znowu przeniesiony na 6 kwietnia!!! Czekam tyle czasu żeby dostac ten produkt a oni sobie w kulki leca!! To jest naprawde żenujące jak sie czeka na cos a czekałam tez 2 katalogi z rzędu jak nie był w promocji. Robia na cos promocje i se czekaj do osranej śmierci!
najlepszy jest tusz do kresek, na który niby jest promocja. wyprzedany. po prostu. dobrze, że dla siebie chciałam

z tego co widzę w 7 będzie nowa odsłona podkładu mineralnego?
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:59   #1391
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
z tego co widzę w 7 będzie nowa odsłona podkładu mineralnego?
Jeśli dobrze widzę to w 7 zapowiedź, w 8 będzie podkład.

Policzyłam te moje nieszczęsne kremy do rąk i wyszło, że mam ich 11. Te nieotwarte odłożyłam na inną półkę. Może coś sprzedam, bo przecież nie zużyję przez rok...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 13:08   #1392
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Szkoda że te ulotki dają teraz( tak późno). Muszę zamawiać na początku zamawiać żeby braków nie było, bo jak zwlekam to z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Jestem ciekawa co się dzieje w ostatni dzień kiedy można zamawiać. To wtedy chyba już całego katalogu nie ma.
Mogli by się troszkę postarać wiadomo, że ludzie zamawiają przez cały okres katalogu więc czemu ci co zamówią później muszą cierpieć. ?
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:23   #1393
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość

Policzyłam te moje nieszczęsne kremy do rąk i wyszło, że mam ich 11. Te nieotwarte odłożyłam na inną półkę. Może coś sprzedam, bo przecież nie zużyję przez rok...
Ja mam do zużycia 4, to co mi przestaje podchodzić, wpycham mężowi (niech se dba o łapy zimą) - i można szybciej znowu coś kupić

Bardzo jestem ciekawa tego pudru transparentnego ze Studio Artist - był kiedyś taki (tylko w kamieniu) matujący z Avonu, boski. Kiedy temperatura na polu wrze, nie robią się żadne zacieki z kolorów. Dwa, że fajna sprawa do matowienia podkładu, taka uniwersalna (ważne dla mnie, bo czasem muszę kogoś maźnąć). Boję się tylko, żeby nie robił mącznej warstewki
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:25   #1394
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Wiadomo może kiedy będzie dostępny Podkład Ujędrniający GG w odcieniu Porcelain?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:36   #1395
gosica90
Raczkowanie
 
Avatar gosica90
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Asgoja Pokaż wiadomość
Mysłałam ze ceny nie zmieniają ci się na ceny ulotkowe.

To ulotka dla konsultantów z naszymi cenami, najłatwiej to rozpoznać po tym czy podawane są pp na ulotce jak sa to ulotka tylko dla nas i ceny sa już nasze, jak ich nie ma to ulotka dla klientek i cena katalogowa
a mi ceny się jeszcze zredukowały jak dzisiaj składałam zamówienie, no to nie wiem już

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem MEGA w☠☠☠☠!!! Czekam kiedy będzie dostepny puder sypki. Patrzyłam na daty dostaw i miała byc dostawa na 4 kwietnia więc mówie poczekam i zamówie wszystko razem.Gdy nadszedł ten dzien patrze data przeniesiona jest na 5 !!!!!!! Wkurzona na maksa czekam dziś kiedy będzie dostepny patrze na date a tu znowu przeniesiony na 6 kwietnia!!! Czekam tyle czasu żeby dostac ten produkt a oni sobie w kulki leca!! To jest naprawde żenujące jak sie czeka na cos a czekałam tez 2 katalogi z rzędu jak nie był w promocji. Robia na cos promocje i se czekaj do osranej śmierci!
jak zobaczyłam dzisiaj, że znowu mi datę przesunęli tego pudru na jutro to sie wkurzyłam ;/ i złożyłam zamówienie, bo i tak już ponad tydzień czekałam ;/
no trochę to z ich strony niepoważne jest, pisałam dzisiaj do oriflame, ale odpisali mi aby "śledzić info na stronie" , ale nie mam już siły czekac i jak tak dalej pójdzie to pójdę do inglot i tam kupię puder ;/

gosica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:50   #1396
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Bardzo jestem ciekawa tego pudru transparentnego ze Studio Artist - był kiedyś taki (tylko w kamieniu) matujący z Avonu, boski. Kiedy temperatura na polu wrze, nie robią się żadne zacieki z kolorów. Dwa, że fajna sprawa do matowienia podkładu, taka uniwersalna (ważne dla mnie, bo czasem muszę kogoś maźnąć). Boję się tylko, żeby nie robił mącznej warstewki
Ja go nawet planowałam wziąć, ale nie wiem czy nie będzie odwyku w K7. Poza tym na lato chciałabym się zaopatrzyć głównie w kosmetyki pielęgnacyjne i jakieś nowe zapachy, a kolorówkę ograniczyć do kremu tonującego i może kredki.

Właśnie. Może kojarzycie czy w ofercie na lato pojawił się kiedyś jakiś fajny zestaw do włosów? Chodzi mi o specjalne odżywki albo coś z filtrami.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:53   #1397
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja go nawet planowałam wziąć, ale nie wiem czy nie będzie odwyku w K7.
Ja sobie robię odwyk w K6, praktycznie nic w nim dla siebie nie znalazłam (choćbym bardzo chciała, a chcę ).
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 14:16   #1398
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość

Właśnie. Może kojarzycie czy w ofercie na lato pojawił się kiedyś jakiś fajny zestaw do włosów? Chodzi mi o specjalne odżywki albo coś z filtrami.
Była kiedyś odżywka do włosów specjalnie na lato ochronna przed promieniami słonecznymi, słoną wodą itp. taka żółta (??) (opakowanie)
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 14:34   #1399
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość

Odkąd w wawie jest filia, to mam mniejszą ochotę na składanie zamówień, składam jak już muszę cos domówić (oprócz standardowego zamówienia co katalog). Nie chce mi się tam jeździć, mimo, że mam bliżej, ale brak magazynu mnie trochę odpycha a aktualnie mam do odebrania 2 reklamacje i calkowicie nie chce mi się ruszać z domu.
Ja mam dokładnie tak samo jak ty :p jakoś też mi się ostatnio nie chce chociaż mam teraz dużo wygodniej tam jechać...

Dziewczyny, proszę o kliki
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 14:56   #1400
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie tak samo jak ty :p jakoś też mi się ostatnio nie chce chociaż mam teraz dużo wygodniej tam jechać...

Dziewczyny, proszę o kliki
klik

Dzis tam się wybieram i tak mi się nie chce, jak nigdy. Muszę...


Dziewczyny, jak długo używacie tuszu do rzęs? Co jest wyznacznikiem, że czas go wyrzucić i zacząć nowy?
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:04   #1401
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Wkatalogu 7, jesli chodzi o nowości spodobał mi się na razie balsam do włosów narażonych na ciepło suszarki, prostownicy i lokówki
Dziewczyny nie wiem, czy zauważyłyście, że nowy puder sypki ze SA z katalogu 7 ma TYLKO 7 GRAM!!! Jakieś jaja chyba z nas robią... Ciekawe ile będzie kosztował, pewnie coś koło 19,9zł...

Co do PL, to u mnie ma być spotkanie wprowadzające w katalog 7 i 8. Z tego wynika, że prawdopodobnie w katalogu 6 będzie normalny PW i wpisowe 19zł ( ale to tylko moje przypuszczenia).

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
klik

Dzis tam się wybieram i tak mi się nie chce, jak nigdy. Muszę...


Dziewczyny, jak długo używacie tuszu do rzęs? Co jest wyznacznikiem, że czas go wyrzucić i zacząć nowy?
Ja tusze zmieniam co ok. 2 miesiące. Ponieważ:
1. Nie lubię długo mieć tego samego kosmetyku
2. O oczy trzeba dbać, więc wystarczająco dużo bakterii dostało się przez 2 miesiące
3. Mamy tak tanie tusze (zwłaszcza po CH), że nie widzę sensu używania jednego przez 6 miesięcy ( jak to niektórzy robią). Może źle myślę, ale zanim zapisałam się do Ori używałam tuszy od 30zł w górę. Więc jak teraz mam tusz za 13zł, to mam ochotę go często zmieniać
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:10   #1402
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie tak samo jak ty :p jakoś też mi się ostatnio nie chce chociaż mam teraz dużo wygodniej tam jechać...

Dziewczyny, proszę o kliki
klik klik

ja też proszę

już wzięłam pierwszą dawkę Wellness Packa
wyliczyłam, że całą subskrybcję zużyję do wakacji - do końca czerwca
ciekawe jakie efekty będą
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:21   #1403
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Ja tusze zmieniam co ok. 2 miesiące. Ponieważ:
1. Nie lubię długo mieć tego samego kosmetyku
2. O oczy trzeba dbać, więc wystarczająco dużo bakterii dostało się przez 2 miesiące
3. Mamy tak tanie tusze (zwłaszcza po CH), że nie widzę sensu używania jednego przez 6 miesięcy ( jak to niektórzy robią). Może źle myślę, ale zanim zapisałam się do Ori używałam tuszy od 30zł w górę. Więc jak teraz mam tusz za 13zł, to mam ochotę go często zmieniać
A no właśnie, sama nawet nie wiem ile czasu uzywam jednego tuszu, ale morduję się z nim jakos do upadłego, aż ciężko się rozprowadza, nie wiem czy już nie powinnam zmienić. Dziś zaczęłam się zastanawiać nad tym. Wczoraj malowałam się tuszem Revelation i on już po południu osypywał się co mnie wkurzyło, bo w sumie może maluję sie nim z 1,5 miesiąca. Nie wiem czy to jest TYLKO czy AŻ.
Dlatego właśnie pytanie do Was skierowałam jak długo Wy używacie tuszu jednego i kiedy zmiana.

Dziś pomalowałam rzęsy podkręcającym i znów moje uczucia do niego wróciły Revelation na jakiś czas idzie na półkę (ten kolejny nowy, który czeka w szufladzie).


===================
edit: Klikam Wam ile razy sobie przypomnę Każdej, która ma banerek
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-04-05 o 15:27
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 15:48   #1404
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
klik



Dziewczyny, jak długo używacie tuszu do rzęs? Co jest wyznacznikiem, że czas go wyrzucić i zacząć nowy?
Wg prawideł tuszu powinno się używać nie dłużej niż 3 mce. Wiadomo: gęstnieją, schną, psują się, bakterie. U mnie w praktyce wygląda to nieco inaczej Mimo, że maluję się właściwie codziennie, nie wiem jak to się dzieje, ale tusze starczają mi na 6 mcy, rekordzista na.. 8 (nie kupuję w Ori). Do samego końca czynią cudną robotę z rzęsami, więc żal mi ich wyrzucić - a nigdy mi nic złego nie zdziałały. Wywalam jak się kończą i zsychają za bardzo

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2012-04-05 o 15:49
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:04   #1405
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Wg prawideł tuszu powinno się używać nie dłużej niż 3 mce. Wiadomo: gęstnieją, schną, psują się, bakterie. U mnie w praktyce wygląda to nieco inaczej Mimo, że maluję się właściwie codziennie, nie wiem jak to się dzieje, ale tusze starczają mi na 6 mcy, rekordzista na.. 8 (nie kupuję w Ori). Do samego końca czynią cudną robotę z rzęsami, więc żal mi ich wyrzucić - a nigdy mi nic złego nie zdziałały. Wywalam jak się kończą i zsychają za bardzo
u mnie dokładnie tak samo szkoda mi wyrzucić tusz, który rewelacyjnie maluje
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:07   #1406
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja uzywam Revelation od konca stycznia, początek lutego (jakos tak) i wczoraj już osypał mi się. Powiem szczerze, że chyba to dość krótko :/ - 2 miesiące
Ostatnie dni to ciężko mi się go nakłada.Chyba juz go wyrzucę.
Kiedyś kładłam tusz na kaloryfer albo do gorącej wody, by przedłużyć mu "żywotność" bo szkoda mi było go wyrzucać po ok. 2 miesiącach, no i by w miarę fajnie jeszcze malował.
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:17   #1407
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Ja uzywam Revelation od konca stycznia, początek lutego (jakos tak) i wczoraj już osypał mi się. Powiem szczerze, że chyba to dość krótko :/ - 2 miesiące
też tak kiedyś miałam z tańszymi tuszami i zmieniałam co 2-3 mce max. takie tanie a drogie zarazem. Odkąd zamiennie używam Max Factora i Bourjois problemu się pozbyłam a efekty rewelacyjne - i taniej wychodzi mimo wszystko
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:22   #1408
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja u zywam tuszu do czasu kiedy czuje ze mi drazni oczy - nosze soczewki- wtedy wiem ze jest juz zbyt suchy i ciut opada z rzęs jak czasem sie zapomne i potre oko.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:51   #1409
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

orientujecie się czy można zwracać akcesoria ze stron wyprzedażowych (mam na myśli kosmetyczkę i okulary z kolekcji Stockholm z K6) ?
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 18:36   #1410
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky. Pokaż wiadomość
Mamy teraz wpisowe za 1zł więc mozliwe, że o to Jej chodziło.
Jesteś wtedy konsultantką ale nie masz obowiązku robienia zamówień z każdego katalogu, możesz robić kiedy chcesz i za jaką chcesz kwote, nawet za 1 zł

Jeśli potrzebowałabyś więcej informacji zapraszam na pw
No właśnie myślałam, że chodziło jej o konsultantkę, ale ona powiedziała, że to nie konsultantka. To ja nie wiem o co jej chodziło. Powiedziała, że do końca roku wszystkie kosmetyki 23% mniej i niezależnie u kogo bym je zamawiała i na jaką sumę.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.