Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki cz. XII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-26, 23:05   #2581
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Tydzień temu nie spałam bo tak czekałam 8 rano i zapoznania z Księciuniem
Teraz nie śpię bo patrzę na Ksieciunia i się napatrzeć nie mogę...

Niby tylko tydzień.
A zmienił prawie wszystko
I tylko i wyłącznie na lepsze

Eska, Silver, Elrosa - Wasze cudowne chwile już też tuż-tuż


Nutik się dziś odzywała?
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 23:05   #2582
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość

Gdzie się składa papiery do becikowego? Urząd Miasta/Gminy? Muszę zadzwonić i dopytać
U nas we Wro wnioski do becika składa się w MOPS-ie.


Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Munia do ortopedy dziecięcego, mnie pediatra od razu powiedziała, gdzie w moim mieście mogę to zrobić na NFZ. Z terminami słabo, ale udało mi się zarejestrować Kubę na koniec sierpnia
Gdzie idziecie do ortopedy? My mamy termin na 17.08 na Łowiecką.
W Promyku dopiero mieli miejsce we wrześniu, a tak chciałam robić USG bioderek właśnie.
Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Yousthyna przytulam. Przykro mi ze tak znosic poczatki macierzynstwa. Ale kto da rade jak nie my?

Co do antykoncepcji to u nas beda gumki a jak sie przeprowadzimy to chce tabletki anty.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Gabi ma biegunke i caly tylek odparzony, w nocy byla podwyzszona temp. Zęby jak nic. DOM WARIATÓW!!
Współczuję, oby zęby szybko wyszły.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość

Jednak chwalę sobie, że Starszak ma wszystkie zęby

Można tylko te jednoskładnikowe...
U mnie to była masakra jak zaczęłam je brać to miałam "okres" 30 dni
o lol, to jakie to tabletki?

Mój synek też, niedługo zacznie je gubić i będzie dawać zęby pod poduszkę, żeby dostać pieniążka od Zębowej Wróżki

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Oj żebyś wiedziała... Chodzę po tym domu, snuje się jak cień i kur.wi.cy dostaje. Niefajne jest rodzic na końcu
Lubie poczytać was, ale wkurza mnie ze jeszcze nie mam małej po tej stronie :/
No jasne, rozumiem to doskonale, dlatego ja do Was przyszłam, bo na czerwcówkach większość się rozpakowała i też już chciałam swoje bobo a tu nic....

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja dziś siedzę i wyje. Jestem beznadziejna
Kamila, nie jesteś beznadziejna. Zrób coś dla siebie, bo się wykończysz. Dzidzia jest ważna, ale Ty też. Nawet jak podasz mm, to nic się takiego nie stanie. Odpoczniesz, a mały będzie zadowolony


Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Jak Cię drażnią pytania 'i jak?', odpowiadaj 'srak'!
Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Jak nie masz chęci gotować, zjedz na mieście! Jeszcze przy okazji z tż-tem ostatnią randkę we 2 odbędziesz

Nie zastanawiaj się nad tym co powinnaś robić, a rób tylko to, na co masz ochotę!

I dużo wypoczywaj, spaceruj dla przyjemności a nie z myślą bo trzeba. Nic nie trzeba poza doczekaniem Wielkiej Chwili w jak najlepszym nastroju!!

Tulę i trzymam kciuki, żeby nastąpiło to jak najszybciej

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Kamila, co się dzieje?? Dalej kp??
Mnie denerwują pytanie w stylu: "Karmisz?". Nie, kufa, głodzę!
Dzisiaj na imieninach u teściowej jedna kuzynka właśnie zadała pytanie w ten sposób. Odpowiedziałam udając zdziwienie: 'Tak, karmię....." a ta do mnie: " W sensie, piersią karmisz?". A co ją to obchodzi, czy ja karmię piersią, czy mm?
Zapisz
Zapisz
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2


Edytowane przez Miqesi
Czas edycji: 2016-07-26 o 23:07
Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 23:15   #2583
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Eska, kochana, końcówka najgorsza ale trzeba sobie powtarzać, że tak blisko poznania Maleństwa nie byłaś jeszcze nigdy! Każda chwila Was zbliża!
A o porodzie wyczytalam kiedyś fajne zdanie -że to jedyna randka w ciemno co do ktorej możesz mieć pewność, że poznasz największą miłość swojego życia!!

Jak Cię drażnią pytania 'i jak?', odpowiadaj 'srak'!
Jak nie masz chęci gotować, zjedz na mieście! Jeszcze przy okazji z tż-tem ostatnią randkę we 2 odbędziesz

Nie zastanawiaj się nad tym co powinnaś robić, a rób tylko to, na co masz ochotę!

I dużo wypoczywaj, spaceruj dla przyjemności a nie z myślą bo trzeba. Nic nie trzeba poza doczekaniem Wielkiej Chwili w jak najlepszym nastroju!!

Tulę i trzymam kciuki, żeby nastąpiło to jak najszybciej

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Kamila, co się dzieje?? Dalej kp??
Olutka jak miło się to czyta staram się sobie to wszystko tłumaczyć, że to nasze ostatnie
chwile we 2, że ostatnie dni leżę i nic nie robię. Tylko z każdym dniem zaczynam się bać o wage małej, nie wiem czemu tak mi to siedzi w głowie...do tp jeszcze 3 dni, a ja czekam jak na bombe z opoznionym zaplonem:p normalnie nie mam z tym problemu ale dziś mam gorszy dzień.
A z ludźmi już prawie nie gadam, bo wszystko schodzi na jeden temat i wszyscy się cieszą z wyciskania klocka
Ja czekam na moją randke, wiem że już jest blisko

Jutro moja babcia ma 84 urodziny to może mała czeka żeby jej prezent zrobić




Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Po pierwszym karmieniu
Najgorsze, ze prawa piers nie moze doczekac sie kolejnego... a tu jeszcze tyle czasu...:p

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
Meza przystaw

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
U nas we Wro wnioski do becika składa się w MOPS-ie.




Gdzie idziecie do ortopedy? My mamy termin na 17.08 na Łowiecką.
W Promyku dopiero mieli miejsce we wrześniu, a tak chciałam robić USG bioderek właśnie.


Współczuję, oby zęby szybko wyszły.



o lol, to jakie to tabletki?

Mój synek też, niedługo zacznie je gubić i będzie dawać zęby pod poduszkę, żeby dostać pieniążka od Zębowej Wróżki



No jasne, rozumiem to doskonale, dlatego ja do Was przyszłam, bo na czerwcówkach większość się rozpakowała i też już chciałam swoje bobo a tu nic....



Kamila, nie jesteś beznadziejna. Zrób coś dla siebie, bo się wykończysz. Dzidzia jest ważna, ale Ty też. Nawet jak podasz mm, to nic się takiego nie stanie. Odpoczniesz, a mały będzie zadowolony


[B]

Mnie denerwują pytanie w stylu: "Karmisz?". Nie, kufa, głodzę!
Dzisiaj na imieninach u teściowej jedna kuzynka właśnie zadała pytanie w ten sposób. Odpowiedziałam udając zdziwienie: 'Tak, karmię....." a ta do mnie: " W sensie, piersią karmisz?". A co ją to obchodzi, czy ja karmię piersią, czy mm?
Zapisz
Zapisz
Nie no, ja do sierpniowek nie idę, u nich też już pewnie polowa rozpakowana:p ja jestem wierna lipcowka

Co to za głupie pytanie czy karmisz... Nie kur.wa tlenem się dziecko żywi... Gupi ludzie.
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 23:26   #2584
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Olutka jak miło się to czyta staram się sobie to wszystko tłumaczyć, że to nasze ostatnie
chwile we 2, że ostatnie dni leżę i nic nie robię. Tylko z każdym dniem zaczynam się bać o wage małej, nie wiem czemu tak mi to siedzi w głowie...do tp jeszcze 3 dni, a ja czekam jak na bombe z opoznionym zaplonem:p normalnie nie mam z tym problemu ale dziś mam gorszy dzień.
A z ludźmi już prawie nie gadam, bo wszystko schodzi na jeden temat i wszyscy się cieszą z wyciskania klocka
Ja czekam na moją randke, wiem że już jest blisko

Jutro moja babcia ma 84 urodziny to może mała czeka żeby jej prezent zrobić






Meza przystaw

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------



Nie no, ja do sierpniowek nie idę, u nich też już pewnie polowa rozpakowana:p ja jestem wierna lipcowka

Co to za głupie pytanie czy karmisz... Nie kur.wa tlenem się dziecko żywi... Gupi ludzie.
Podejrzewam, ze dziecko moze chciec jesc zanim moj maz wroci z pracy
Jakos przed 3konczy zanim dojedzie to befzie trzeba wstawac

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 00:09   #2585
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Eska, Babcia w słusznym wieku mam nadzieję, że w dobrej formie jest!

Margosia, chyba nie macie łatwo przy tym trybie pracy Męża...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 00:18   #2586
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Miqesi, piona siostro za pytanie "karmisz?". Ja niedługo będę odpowiadać, że nie, bo dziecko się żywi przez fotosyntezę :-/

Najlepiej jak w ten sposób zadają pytanie jakies obce baby, sąsiadki sąsiadek itp. A jakbym cyckow nie miala? Co kurna komu do tego jak karmie?? I jak odpowiadam, ze kp to prawie zawsze pada tekst"o, to dobrze, karm jak najdłużej"- do podstawówki najlepiej
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 00:50   #2587
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Eska, Babcia w słusznym wieku mam nadzieję, że w dobrej formie jest!

Margosia, chyba nie macie łatwo przy tym trybie pracy Męża...
Kwesta przyzwyczajenia ;>
Jsko, ze robi na 2 etaty i wychodzi rano i wraca jak juz spimy to nie wiem jakim cudem mam z nim 2dzieci

Wiedzialam, ze to nie moze byc zbieg okolicznosci, ze Maly to kopia listonosza
Dobra, dziwne mam poczucie humoru o tej porze dnia ))

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 00:52   #2588
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kwesta przyzwyczajenia ;>
Jsko, ze robi na 2 etaty i wychodzi rano i wraca jak juz spimy to nie wiem jakim cudem mam z nim 2dzieci

Wiedzialam, ze to nie moze byc zbieg okolicznosci, ze Maly to kopia listonosza
Dobra, dziwne mam poczucie humoru o tej porze dnia ))

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka



A jak Twój mąż fizycznie daje radę przy 2 etatach? Ciebie to już w ogóle podziwiam...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 01:02   #2589
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Ale sie nie chwalilam
Bylismy u pediatry dzis ;p
Mam tendencje do przekarmienia Malego
Ale co ja poradze, ze jak sie przyssie to jak smok wawelski do wisly ;p

A tak to zdrowiuski jak ryba
Polozna pozbyla nam sie pepka ;D i teraz pozostaje nam tylko rosnac ;D

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:54 ----------

Olutka on jest pracoholikiem tak naprawde to on chyba nie umie inaczej

Najgorzej ma Duzy, bo co to za tata, ktorego widzi od swieta (a to i tak szumna nazwa, bo w mpk pracuja piatek, swiatek i niedziela).
Ale On nie zna innej rzeczywistosci wiec dla niego to normalne )

Czasem jezdzimy autobusem od petli do petli, zeby pobyc z tatusiem choc troche czasu bardzo nudne zajecie hahaha

Ja nie narzekam moglo byc gorzej

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 01:46   #2590
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Migesi,idziemy na Ziemowita na usg bioderek,będzie to w 10 tyg życia.ale ortopeda dziecięcy powiedział,że niby nie jest za późno.

Eskav piękny wiek Babci 🌹
Ja powiem Ci,ze bardzo chciałam rodzić w lipcu,bo lubię ten miesiąc,I mam w nim urodziny i imieniny.w rzeczywistości wyszło.że jestem czerwcowka,ale miło.ze Kuba ma ten sam co ja znak zodiaku.

Odnośnie pyt o karmienie,to ponoć jest to na tzw liście zakazanych pyt do świeżo upieczonej mamy.to sprawa indywidualna i nikogo nie powinno to obchodzić.

Muszę pochwalić moje dziecko,w dzień pięknie spał.i dał mamie spokojnie ugotować obiad i zająć się sobą w nocy też cudownie,karmię teraz po 4.5 godz od ostatniego amciu 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 03:36   #2591
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Nie wiem czy to przypadek czy co ale Młody dziś spil dwa cycki i jeszcze 40 ml odciagnietego!!
I jeszcze szuka!!

Niestety tak mnie bolą sutki, że nie dam rady odciagnac na następny raz.
T jutro ( a właściwie już dziś ) kupi strzykawke i spróbujemy tak.

Jestem taka dumna z tego maluszka, że pokazał mamusi, że jeszcze umie współpracować <3
Tak mocno go kocham !

Teraz spróbuję iść spać. Ciekawe jak długo pospi.

A! No i pytanie: czy mógł mieć opory przed jedzeniem z cycka bo w brzuszku mu się robiła rewolucja i po karmieniu dostał wielkiego kupala?
Z resztą nie wiem czy to była normalna kupka bo rzadka i z grudkami...

---------- Dopisano o 04:36 ---------- Poprzedni post napisano o 04:02 ----------

No i wymusił 10 ml mm. Ja nie wiem. Teraz nawet spać nie chce. Czyżby już tersz miał coraz dłuższe fazy na zabawę ?
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 04:18   #2592
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Margosia - zaciekawiły mnie te tendencje do przekarmiania... ???

Kamila, rzadka, z grudkami, żółta czy pomarańczowa jest ok super, że tak pięknie pojadł

Wesoła_Aniu, super że Kubuś już takie przerwy Ci daje
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 04:57   #2593
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Witam z porannego cycolenia. Gorąco jak w piekle.
Nocka znowu była ok, dzidzia jest łaskawa :p
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 04:58   #2594
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Walczę ze snem przy karmieniu. Masakra :/

---------- Dopisano o 05:58 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------

A w ogóle confused sie odzywala? Ktos cos?
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 05:32   #2595
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
Walczę ze snem przy karmieniu. Masakra :/

---------- Dopisano o 05:58 ---------- Poprzedni post napisano o 05:57 ----------

A w ogóle confused sie odzywala? Ktos cos?

Nieee...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 06:17   #2596
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Migesi,idziemy na Ziemowita na usg bioderek,będzie to w 10 tyg życia.ale ortopeda dziecięcy powiedział,że niby nie jest za późno.

Eskav piękny wiek Babci 🌹
Ja powiem Ci,ze bardzo chciałam rodzić w lipcu,bo lubię ten miesiąc,I mam w nim urodziny i imieniny.w rzeczywistości wyszło.że jestem czerwcowka,ale miło.ze Kuba ma ten sam co ja znak zodiaku.

Odnośnie pyt o karmienie,to ponoć jest to na tzw liście zakazanych pyt do świeżo upieczonej mamy.to sprawa indywidualna i nikogo nie powinno to obchodzić.

Muszę pochwalić moje dziecko,w dzień pięknie spał.i dał mamie spokojnie ugotować obiad i zająć się sobą w nocy też cudownie,karmię teraz po 4.5 godz od ostatniego amciu 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawa dla Kubusia... Dorosleje Ci facet ))

Takie sie robia te dzieciaczki jeszcze cudowniejsze niz byly
Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to przypadek czy co ale Młody dziś spil dwa cycki i jeszcze 40 ml odciagnietego!!
I jeszcze szuka!!

Niestety tak mnie bolą sutki, że nie dam rady odciagnac na następny raz.
T jutro ( a właściwie już dziś ) kupi strzykawke i spróbujemy tak.

Jestem taka dumna z tego maluszka, że pokazał mamusi, że jeszcze umie współpracować <3
Tak mocno go kocham !

Teraz spróbuję iść spać. Ciekawe jak długo pospi.

A! No i pytanie: czy mógł mieć opory przed jedzeniem z cycka bo w brzuszku mu się robiła rewolucja i po karmieniu dostał wielkiego kupala?
Z resztą nie wiem czy to była normalna kupka bo rzadka i z grudkami...

---------- Dopisano o 04:36 ---------- Poprzedni post napisano o 04:02 ----------

No i wymusił 10 ml mm. Ja nie wiem. Teraz nawet spać nie chce. Czyżby już tersz miał coraz dłuższe fazy na zabawę ?
Przez zawirowania w brzuszku jak najbardziej mogl nie chciec jesc... ja tez bym nie chciala
Tak samo jak nie odbije i to powietrze Mu bardzo przeszkada to strasznie sie wierci )

Kamila a moze Maly ma mocny odruch ssania i dlatego tak pcha lapki do buzki a wcale nie chodzi o jedzenie?

Olutka polozna tak stwierdzila macajac Go po brzuszku... stwierdzila, ze jest pelniutki pod sam korek i smiala sie, ze ma brzuszek wiekszy od glowy ;p z jednej strony bardzo dobrze, bo napewno najedzony
Z drugiej jesli befe go karmic za duzo zacznie ulewac


I faktycznie (polozna o tym nie wiedziala) zdazy lo Mu sie juz dwa razy ciagnac cyca tak chlusnac, ze oboje bylismy do przebrania wiec Lakomczuch zjadl za duzo

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 06:17   #2597
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Mnie drażniły pytania o karmienie przy Mai teraz mnie jeszcze nikt nie zapytał

mezzaluna teraz oni mówią, żeby jak najdłużej, a jak minie rok i Ty dalej będziesz karmić to powiedzą, że po co tak długo, niepotrzebnie itd.
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 06:22   #2598
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Mnie drażniły pytania o karmienie przy Mai teraz mnie jeszcze nikt nie zapytał

mezzaluna teraz oni mówią, żeby jak najdłużej, a jak minie rok i Ty dalej będziesz karmić to powiedzą, że po co tak długo, niepotrzebnie itd.
No to jest dobre

Dzis Tesciowa sie wprosila
Ta Kobieta irytuje mnie swoim Jestestwem a jak sie odezwie to w☠☠☠☠ murowany
A ja mialam takie optymistyczne podejscie do swiata ostatnio

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 06:52   #2599
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Ania super ze Kubus dorosleje (o ile mozna tak powiedziec o niemowlaku &#128514

Elfka mnie nawet babka w OPS przy skladaniu dokumentow na becikowe zapytala czy kp 😂 zmiotla mnie tym hehe

Margosia przesylam energie na strawienie tesciowej ommmmmmm 😂

Kamila ja tez podejrzewam ze on ma duza potrzebe ssania i nie koniecznie jest glodny. Tym bardziej gdy mowisz ze ulewa
Kazdy noworodek wisi na cycu, kazda z nas to przeszla przez te pierwsze tygodnie. Moj skonczyl dwa tyg i dopiero teraz ma troche wieksze przerwy. Ale widze ze sie przejada bo zaczal lekko ulewac
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 06:54   #2600
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Margosiu,czyli wg jej teorii ulewanie wskazuje na przekarmianie? Kuba ulewa a je po 15min,to chyba niemożliwe,żeby jadl za dużo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 06:59   #2601
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Margosia, wiec jak dziecko ulewa tzn ze zjadlo za duzo? Moja ulewa praktycznie po kazdym jedzeniu, ale bezpośrednio po nim rzadko. Najczęściej ulewa tak po pol godzinie lub czasem nawet dłużej, gdy już śpi. No i po jedzeniu często płacze i nie da sie ułożyć w pozycji poziomej, z 15min w pionie musi być. Bałam się już, że to refluks, ale moze faktycznie sie przejada... tym bardziej, że ona na modyfikowanym, choc i tak zjadamniej prawie o polowe niż na opakowaniu, bo tam napisali 90-120ml, a ona zjada z 50-70ml (zależy). Choć też jest mała, bo ma prawie trzy tygodnie i kilka dni temu ważyła dopiero 3kilo.

W ogóle witam ponownie, dziewczyny. W ciąży napisałam tu parę postów, ale brakowało mi czasu, teraz czytam was w zasadzie na bieżąco.
7 lipca urodzilam Maję, 2750g i 51cm termin mialam na 17 lipca, ale z powodu ciśnienia 150/110 miałam CC na już.
Po CC walczylam z zapaleniem piersi, i Mają, która nie chciała jesc z piersi, ostatnie dwa tygodnie spędziłam wisząc na laktatorze. :/
Obecnie walczę z naciekiem po stanie zapalnym i w piersi; i w ranie po CC, a także z zahamowaniem laktacji.
Tyle o mnie.
Myślę, że teraz będę częściej tu zaglądać.
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 07:06   #2602
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Witaj Kosia,gratuluję Córci,mała kruszynka.piękna data narodzin.dwie 7!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 07:08   #2603
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Kosia wspolczuje zlych przezyc. :/ malutka slabo przybierala na wadze ze taka leciutka jest?
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 07:50   #2604
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Kattoo gdy wychodzilysmy ze szpitala wazyla 2600, po kilku dniach w domu wrocila do wagi 2750 a po dwoch tyg od wyjścia ważyła 3060. Nastepne ważenie w tym tyg, więc zobaczymy, ale mówili, że ostatnio ładnie przybrała. No i wtedy byla na moim mleku, nie na modyfikowanym.
Czy któraś z dziewczyn karmi tu tylko mm? Bo chętnie wymienilabym się spostrzeżeniami.
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 08:02   #2605
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Dziewczyny,jakie zalecenia dostalyscie odnośnie siusiaka? Mnie nic nie mówili,a ja zapomnialam zapytać 😒

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 08:13   #2606
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Kurczę chyba zrobił mi się zastój :/ dziwne, bo wczoraj młoda wisiała na cycu całe popołudnie, w nocy jadła co 2h jak zwykle, a rano obudziłam się z twardą, bolącą piersią :/ chyba, że ją jakoś ugniotłam ręką jak spałam na boku nawet kapusty w domu nie mam :/
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 08:16   #2607
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Elfka masuj delikatnie to miejsce i szybkio dostaw małą, jsk bedzie jesc to uciskaj to miejsce. Może faktycznie ucisnelas ta piers, spalas w staniku?
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 08:20   #2608
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Elfka masuj delikatnie to miejsce i szybkio dostaw małą, jsk bedzie jesc to uciskaj to miejsce. Może faktycznie ucisnelas ta piers, spalas w staniku?
Małą dostawiam co godzinę odkąd wstałam zawsze śpię w staniku inaczej nie da rady ale lipa, przy starszej nigdy mi się to nie zdarzyło
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 08:24   #2609
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

hej laski, poprosze hektolitry kawy

Młodzy dzisiaj od 23, robił pobudki CO GODZINĘ, chyba z tego gorąca, bo u nas parówa straszna... Nie pomogła ani zabka, spowijani i szumiś. Wewnetrzny zegar kazał mu wstac i koniec.
Mialam nadzieje, ze odespi od 6-9, bo zawsze po nawet najgoszej nocy , odsypialismy sobie, ale nie dziś.
Walcząc z powiekami o 9, podniosłam małego do odbicia... i dostalam takim twarogiem w ucho... że az poprawił mi się humor i sen przeszedł jak ręką odjął
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-27, 08:27   #2610
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Skurcze nas łapią, wody odchodzą- nasze dzieci się wreszcie rodzą!!! Lipcówki c

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Kurczę chyba zrobił mi się zastój :/ dziwne, bo wczoraj młoda wisiała na cycu całe popołudnie, w nocy jadła co 2h jak zwykle, a rano obudziłam się z twardą, bolącą piersią :/ chyba, że ją jakoś ugniotłam ręką jak spałam na boku nawet kapusty w domu nie mam :/
Tez w nocy zrobil mi sie zastoj. Rozgrzej to miejsce butelka z goraca woda i przystaw mala niech to wyciagnie
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-22 05:18:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.