Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 17:59   #2071
Fryciaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Fryciaaaak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 201
Dot.: Prezent dla Eks

Ja tam ucieszyłabym się, gdyby przyszedł do mnie z jakimiś ciasteczkami własnej roboty Włączyc film i powcinac ciacha
Fryciaaaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 19:59   #2072
szazi
Raczkowanie
 
Avatar szazi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 69
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
mój tak samo

rok temu kupiłam mu bluzę z gramofonem, nosi ją do dziś -> www.unclegreg.pl

torba na winyle jak najbardziej wskazana! albo może samego winyla? jakiego typu muzykę gra?

moj TŻ tez jest dj'em ale ja jak najbardziej popieram akurat ma urodzinki w mikołajki wiec piecze dwie pieczenie przy jednym ogniu w tym roku dostanie kisiążke o tzw domowym studium muzycznym i czapeczke zimową, bo ostanią też dostał ode mnie i dzielnie nosi, ale chyba czas no odmianę mój gra w stylu funky, hiphop..a Twój?
szazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 21:27   #2073
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Dziewczyny też mam dylemat co do kupna prezentu pod choinkę dla TŻ. Mam do wyboru bluzę z House albo któryś z tych perfum.Co wybrać????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 490583763.jpg (34,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg David Beckham Instinct Cologne by Coty.jpg (23,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bluza.jpg (39,8 KB, 28 załadowań)
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 21:55   #2074
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

osobiście bluza nie jest w moim typie, ale jeśli Ci się podoba i znasz gust swojego TŻ'ta... to cieplutkie ubranko na zimowe dni jest całkiem ok

Pierwszego zapachu nie kojarzę, drugi średnio mi sie podoba. Za to magic man Bruno Banani jest dla mnie mmm...
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 00:08   #2075
cameleon91
Rozeznanie
 
Avatar cameleon91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z domu . ; )
Wiadomości: 531
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

cześć dziewczyny;p ja myśle nad własnoręcznie [komputerowo hehe] zrobionym kalendarzem coś typu. {w załącznikach} tylko nie wiem w jakim programie.. kilka ściagnełam ale jakoś nie porzypadły mi do gustu.. któraś z Was robiła może ? pomocy oczywiście kalendarz bedzie takim 'dodatkiem' do prezentu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kalendarz-1.jpg (23,9 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kalendarz2.jpg (29,5 KB, 70 załadowań)
__________________
09.05 - 60 kg
Twister - 4/50
Zero słodyczy - 5/30
Zero białego chlebka - 5/30
Zero gazowańców! - 5/30
Skakanka - 2/30

Biała perła - 1/30
Skrzypowita -
1/40


Uda się!



Edytowane przez cameleon91
Czas edycji: 2008-12-09 o 21:07
cameleon91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 11:36   #2076
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja mojemu TŻowi na Mikołaja kupiłam kubek termiczny żeby miał w pracy ciepłą kawkę, czy herbatkę (a zwasze to wygodniejsze niż termos, zwłaszcza gdy dużo czasu spędza się za kółkiem) oraz żel do włosów. Fryzjerka poleciła mi najlepszy żel, który utrwali włosy na ajmen Mianowicie Londa - Hot Metal Styler (żel akrylowy, do kupienia w sklepach fryzjerskich i na Allegro). Zobaczymy, czy faktycznie taki dobry.
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:16   #2077
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a tam marudzicie
ja mam 24.25 swieta
30 grudzien ur.taty
11stycz ur mamy
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 14:50   #2078
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja mojemu TŻ-towi kupię Name Belt na allegro
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 15:30   #2079
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
A mój Chłopak grywa na imprezach, jest didżejem. Dobraliśmy się całkiem zabawnie, przykładowo - ja nie lubię dużych imprez, a on tak. Ale jest nam ze sobą wspaniale.
Jesteśmy ze sobą już 4 miesiące i właśnie zastnawiam się nad prezentem gwiazdkowym.
Iść w stronę tego całego didżejowania? Jak myślicie? Jakaś propozycja?
Kompletnie się na tym nie znam.
mój również i ja też jestem domatorką chociaż jeżdżę z nim na różne tego typu festiwale i obowiązkowo jestem na imprezach, na których on gra. ale wracając do prezentów, jesteśmy ze sobą 2,5 roku. t-shirty z vinylami kupowałam mu bez okazji, między innymi dlatego, że pracowałam w sklepie z ubraniami, chciałam mu kupić case na płyty(taka przenośna np. metalowa skrzynka na płyty) ale na tyle pieniążków nie mam, kiedyś też chciałam mu kupić płytę vinylową, pewnie miałaby dla niego wartość sentymentalną jednak nie chciałam nie trafić w jego gust. różne rzeczy mu kupowałam jednak odeszłam od tematu jego zainteresowań. były to kosmetyki, ubrania, portfel, teraz ciężko mi sobie przypomnieć ale mnóstwo rzeczy kupowanych bez okazji.

w tym roku na gwiazdkę kupię mu elektryczną szczoteczkę do zębów(już dawno mówił, że chce taką) i chciałabym jakąś fajną książkę mu kupić tylko nie wiem jaką. tu pytanie do Was co mogłybyście mi dla niego polecić. i oprócz tego coś jeszcze dokupię. cały czas się zastanawiam.
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 15:35   #2080
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Cytat:
Napisane przez szazi Pokaż wiadomość
moj TŻ tez jest dj'em ale ja jak najbardziej popieram akurat ma urodzinki w mikołajki wiec piecze dwie pieczenie przy jednym ogniu w tym roku dostanie kisiążke o tzw domowym studium muzycznym i czapeczke zimową, bo ostanią też dostał ode mnie i dzielnie nosi, ale chyba czas no odmianę mój gra w stylu funky, hiphop..a Twój?
mogłabyś mi podać tytuł tej książki? jednak myślałam o jakiejś książce z fabułą.

mój gra elektroniczną muzykę-minimal, psychodelic trance, detroit
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 15:43   #2081
KatastrofaKulomiota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

A ja mam problem, bo chcę kupić jakiś fajny muzyczny telefon dla chłopaka, ale nie mogę się zdecydować jaki. Myślałam o motoroli motorokr e8, ale może znajdzie się jakiś jeszcze sensowny, poradzicie?
KatastrofaKulomiota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 17:32   #2082
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

dziewczyny, pomozcie!

Slyszalam o czym takim ( takim ubraniu), ktore jest cieple i nie poci sie w nim. To takie obcisle, do ciala. Sportowcy uzywaja czegos takiego podbno. Slyszalam o czyms takim, ale nie moge tego znalezc, nawet nie wiem dokladnie jak to opisac
Moze kojarzycie?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 18:05   #2083
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pomozcie!

Slyszalam o czym takim ( takim ubraniu), ktore jest cieple i nie poci sie w nim. To takie obcisle, do ciala. Sportowcy uzywaja czegos takiego podbno. Slyszalam o czyms takim, ale nie moge tego znalezc, nawet nie wiem dokladnie jak to opisac
Moze kojarzycie?
Pewnie o to chodzi?
http://www.allegro.pl/search.php?str...=538&country=1
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 18:13   #2084
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
tak! Ślicznie dziękuję!
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 18:27   #2085
szazi
Raczkowanie
 
Avatar szazi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 69
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Cytat:
Napisane przez karoola0 Pokaż wiadomość
mogłabyś mi podać tytuł tej książki? jednak myślałam o jakiejś książce z fabułą.

mój gra elektroniczną muzykę-minimal, psychodelic trance, detroit
wiesz co książka nosi tytuł: Komputerowe studio muzyczne i nie tylko
bo rzeczywiście w domu takie ma komputer, gramofony, pianino i w tej książce są opisna różne oprogarmowania muzyczne i sposoby ich zastosowań, mam nadzieje że nie okaże się dla niego za banalna
szazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 18:27   #2086
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Dla komputerowych gadzeciarzy i prawdziwych maniakow
http://www.czerwonamaszyna.com.pl/my...dy,1706,p.html
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 18:47   #2087
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

powiedzcie jak mam zapakować: piankę i balsam po goleniu? nie mam opakowania, i borykam się z tym byłabym wdzięczna za pomoc...
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 18:48   #2088
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
powiedzcie jak mam zapakować: piankę i balsam po goleniu? nie mam opakowania, i borykam się z tym byłabym wdzięczna za pomoc...
Ale masz papier pakunkowy jakiś? Ja bym z tego zrobiła takiego cukierka
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 19:41   #2089
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Mój TŻ bardzo ucieszył się z prezentu o którym Wam tu mówiłam [ koszulka Nightwish, Płyta Dark Passion Play Nightwisha i plakat + słodycze]. Nie mógł wyjśc z podziwu że na takie coś wpadlam w koszulce paradował po szkole, płyte na każdej przerwie wyciągał z plecaka, czytał książeczke, przyglądał sie zdjęciom

[ a wszystko zapakowałam oddzielnie w papier pakowy zielony, świąteczny, na pytanie jaką chce wstążkę - odpowidział czarną, więc przewiązałam plakat i koszulkę [ w koszulkę zawinięta była płyta] czarną wstążką, kupiłam 3 opakowania cukierków, dwie czekolady, obydwie związałam czarną tasiemką i do każdego cukierka dowiązałam czarną kokardkę siedziałam wczoraj na łózku i wązałam chyba z godzine to wszystko , ale było warto ]
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 23:23   #2090
jokas
Raczkowanie
 
Avatar jokas
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 42
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Dziewczyny trzeba postawić się na miejscu TZ. Kiedyś usłyszałam bardzo fajne powiedzenie MEŻCZYŹNI SĄ JAK DZIECI TYLKO Z WIEKIEM ZABAWKI SĄ CO RAZ DROŻSZE. Ja osobiście stawiam na gadżety i zabawki .
Moim zdaniem prezenty w stylu ramka ze zdjęciem, poduszka ze zdjęciem, koszulka ze zdjęciem, jakieś kubki z serduszkami i zdjęciami to tylko na walentynki ewentualnie na rocznice ale nie na gwizdkę czy urodziny - można kupić takie ustrojstwo raz czy dwa ale bez przesadyyyyyyyy.
Bardzo mi się niektóre pomysły spodobały w stylu wynajęcia samochodu (o którym marzy TZ ale niestety z przyczyn oczywistych jest poza zasięgiem).
Moje pomysły -o to niektóre z nich:
*bluetooth do komórki (naprawde przydatny podczas jazdy samochodem),
*mini helikopter latający sterowany (booommmbaa, sama też miałam radoche),
*pendrive a na nim wszystkie piosenki jakie tylko udalo mi sie znaleść jego ulubionego zespołu,
*gra taka ze kopie prąd (kurcze naprawde świetne można wykorzystać w różny sposób, hehehe bawiliśmy się jak dzieci),
*torbę na ramię taką męską,
*bilety na koncert ulubionego zespołu (ale niestety to musi podpasować termin a nie zawsze tak jest),
*taki długopis z niewidzialnym tuszem któy widać tylko w ultrafiolecie + list napisany owym długopisem, wiec wpierw zdębiał jak dałam mu czystą kartkę.
*takie farbki do malowania po ciele
Teraz też chce kupić jakiś gadżet bo one naprawde sprawiają wielką radość
__________________
KOCHAĆ kogoś- znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne
jokas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 00:01   #2091
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Tak czytam i czytam... i jakos nie moge sie zdecydować;/
Ja swoj prezent mikołajkowy dostałam juz dzisiaj, a jeszcze nie kupiłam nic dla swojego TZa;/ jutro rano wstane i pobiegne do galerii ale zupełnie nie mam pomysłu;/

Myślałam, żeby kupic jakies fajne bokserki, albo szalik-bo lubi..Ale boje się że jest juz troche za pozno Myślałam też o czymś na nasz wyjazd w góry, szczególnie rękawice, lub gogle, ale obawiam się ze nie trafie w gust.

Natomiast wiem już na pewno że na gwiazdkę kupie mu krawat śledzik bo szukał i nie mogł znaleźć
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 10:06   #2092
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Cytat:
Napisane przez jokas Pokaż wiadomość
*torbę na ramię taką męską,
a jakies typy? ogladalam na necie jedna ale kolega mi odradzil, no bo jak tz nie chodzi z takimi rzeczami a wszystko ma po kieszeniach(jak sie nie miesci to bierze maly plecaka taki laptopowy) to sie nie uscieszy znaczy tzci ze wszystkiego sie uciesza od nas ale malo..
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 11:01   #2093
aaggnniieesszzkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 26
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

wiecie co mozna tez kupic takie mniejsze saszetki np cat'a Teraz to jeszcze ujdzie bo jest zimno mój TŻ nosi kurtkę i w nią upycha wszystkie te telefony portfele klucze chustczki i tak dalej ale w lecie to jest tragedia. Chciałam mu sprawic taka sakiewke ale dzieki bogu wczesniej przypadkowo zapytalam go o zdanie na przykladzie innego faceta. I w rezultacie oczywiscie nie kupilam. Takie torby mozna kupic w heavy duty przeszukalam wlasnie allegro i tam ich nie ma ;/
aaggnniieesszzkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 11:10   #2094
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Ja swojemu łasuchowi kupiłam na mikołaja górę słodyczy skarpetki z mikołajem, jako prezent 'dla jaj' futrzane kajdanki i własnoręcznie zrobiłam kilka bonów z życzeniami. a na gwiazdkę dostanie miecze samurajskie, o których marzy
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 11:47   #2095
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Prezenty dla TŻa- Towarzysza Życia

Jak nazwyają się dokąłdnie te rękawice na siłownie, bo bez nazwy nie znajdę...i czy myslicie że są one przydatne na silownie...??

Może macie jakiś pomysł na prezent dla chlopaka ktlrego kręci taniec nowoczesny, coś takiego jak w you can dance? ma fioła na tym punkcie...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 12:02   #2096
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

moj TŻ dostal kalendarz z moim zdjeciem w formacie a1 byl bardzo zadowolony, az bylam w szoku, ze tak sie nim zachwycil i mowil ze bardzo oryginalny prezent a tak balam sie Jego reakcji;p
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 12:23   #2097
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Talking Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja dla TŻ na mikołajki ostatecznie kupiłam uchwyt do komórki do samochodu (zapytałam co by chciał:P) A od TŻ dostałam mikołajkowy termofor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1149.jpg (40,2 KB, 55 załadowań)
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 12:42   #2098
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Ale masz papier pakunkowy jakiś? Ja bym z tego zrobiła takiego cukierka
Mam próbowałam właśnie wczoraj takiego cukierka zrobić, ale papier się gnie i brzydko marszczy
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 13:34   #2099
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Wsadź to do jakiegoś pudełka choćby po butach, i dopiero opakuj. Sztywne pudełko łatwiej pakować.

Innym pomysłem jest zapakowanie w biały, śniadaniowy papier, celowo pognieciony - najpierw zgniatasz papier w dłoniach, potem pakujesz rzeczy, na wierzch przyklejasz udrapowaną z tego samego papieru różyczkę. Świetny efekt.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 14:01   #2100
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

ja dziś na szczęście pozbyłam się tego problemu )

kupiłam TŻtowi
- portfel Wiuttchena
-wode toaletow Azarro Chrome

znamy sie jakies 2 miesiące wiec nie wiem czy mu sie spodoba:/ ale mnie bardzo
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.