Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-15, 21:51   #3421
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Brumek mamy Lotto, Domino, Puzlino Co pasuje?, Memo Zabawki, Memino Przeciwieństwa i Puzzle Zwierzęta.
Lotto i Domino mama wysoko na szafie i póki tż nie wróci to nie dam Radkowi
za to Puzlino i Memo zabawki się podobają Radkowi najbardziej.
Puzzle Zwierzęta póki co Radek nie rusza, nie potrafi układać jeszcze.
Na all są zestawy, np:
http://allegro.pl/granna-zestaw-6-gi...401084426.html
Dzięki!
Czyli Memino i Puzzlino fajne, to dobrze. A które fajniejsze z tych dwóch dla Was? A Lotto Dom myślisz, że mniej? Bo ja sobie też to do koszyka wrzuciłam. Wydaje mi się ciekawe.


Dziewczyny, poszukuje koszulki albo bluzy z Elmo. A jakiś pomór na Elmo chyba padł, bo tylko jednak osoba na Allegro sprzedaje. Inne to albo małe, albo piżamki. Wiecie gdzie można by takie dostać. Bo Tymek Elmo darzy miłością bezbrzeżną
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 21:51   #3422
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość
My miałyśmy dzisiaj przygodę z autem. Padł mi akumuloator (o który prosiłam się TŻta od listopada zeszłego roku). Szczęście w nieszczęściu, że pod sklepem motoryzacyjnym. 330 zł nie moje...
Świetnie rozumiem taki wydatek
Niedawno nam się auto rozkraczyło na ulicy. Zakręt był a auto odpalić nie chciało.
Kosztowało nas to 900zł, dwie zaślepki z kół, które ktoś zwinął i trzy tygodnie bez auta.
Musiałam to napisać


Iwa ja bym nie mogła z takim wiszącym tv żyć
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 21:56   #3423
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Dziewczyny, poszukuje koszulki albo bluzy z Elmo. A jakiś pomór na Elmo chyba padł, bo tylko jednak osoba na Allegro sprzedaje. Inne to albo małe, albo piżamki. Wiecie gdzie można by takie dostać. Bo Tymek Elmo darzy miłością bezbrzeżną

oj Elmo to dawna miłość Hani
pierwsza jej nierozłączna maskotka
ubrania z Elmo to czasami w H&M albo w Tesco bywały - miałyśmy kilka rzeczy z nim stamtąd
jaki Tymuś teraz rozmiar nosi?

http://allegro.pl/ulica-sezamkowa-el...387683672.html

http://allegro.pl/next-bluzka-sezamk...398965778.html


http://allegro.pl/ulica-sezamkowa-aw...398005788.html


http://allegro.pl/elmo-ulica-sezamko...398177427.html

w salonikach prasowych są książeczki o Elmo
jakoś co miesiąc nowy nr - ok. 6-7 zł kosztuje
jeszcze czasami kupujemy i czytamy


http://allegro.pl/kamizelka-sesame-s...389469806.html
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2013-07-15 o 22:01
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 21:59   #3424
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dzięki!
Czyli Memino i Puzzlino fajne, to dobrze. A które fajniejsze z tych dwóch dla Was? A Lotto Dom myślisz, że mniej? Bo ja sobie też to do koszyka wrzuciłam. Wydaje mi się ciekawe.


Dziewczyny, poszukuje koszulki albo bluzy z Elmo. A jakiś pomór na Elmo chyba padł, bo tylko jednak osoba na Allegro sprzedaje. Inne to albo małe, albo piżamki. Wiecie gdzie można by takie dostać. Bo Tymek Elmo darzy miłością bezbrzeżną

Myślę, że wszystkie są jak najbardziej ok. Bierz, na pewno nie będziesz żałować

Radek ma taki cienki sweterek z Elmo. Z H&M.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7152472.jpg (81,6 KB, 18 załadowań)
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 22:00   #3425
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Radek też bardzo lubi Elmo, zwłaszcza odcinek z piłkami
Czerwony Traktorek
Traktor Tom
czasem obejrzy Klub Myszki Miki
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 22:13   #3426
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dzięki Iwa
Kilka z nich widziałam, ale niektóre za małe z wymiarów. A kilku nie widziałam, bo ja szukałam z Elmo w nazwie, a Ty widzę byłaś sprytniejsza

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Myślę, że wszystkie są jak najbardziej ok. Bierz, na pewno nie będziesz żałować

Radek ma taki cienki sweterek z Elmo. Z H&M.
Cudny! Tyle że aktualnie nic z Elmo nie mają.

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Radek też bardzo lubi Elmo, zwłaszcza odcinek z piłkami
My Elmo znamy tylko jako śpiewającego pluszaka. Tymuś dostał kiedyś od mojej koleżanki i pokochał. I od tamtej pory jak tylko widzi coś przypominającego Elmo, to jest szał Teraz już mamy trzy pluszaki
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 22:17   #3427
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Ta mi się podoba
http://allegro.pl/ulica-sezamkowa-aw...398005788.html

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
My Elmo znamy tylko jako śpiewającego pluszaka. Tymuś dostał kiedyś od mojej koleżanki i pokochał. I od tamtej pory jak tylko widzi coś przypominającego Elmo, to jest szał Teraz już mamy trzy pluszaki
Nie puszczasz mu na YT?
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 22:20   #3428
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Brumku jak Hania była mała to nawet z maskotkami w sklepach były problemy :/
jak już coś było to strasznie drogie :/ teraz jest tego trochę więcej.
kuzynka TŻ ze Stanów nam przysyłała dla Hani jakieś niekapki, sztućce nawet właśnie z Elmo - miałyśmy też taka wielką butlę płynu do kąpieli

a na allegro to ja właśnie szukałam pod wszelkimi możliwymi nazwami

i fakt wymiary trzeba sprawdzać bo jak zamówiłam dla Hani bluzeczkę na 2 latka to chodziła w niej długo przed drugimi urodzinami a np. Ala w tym roku to już by w nią nie weszła na 100% bo chodziła w niej już rok temu w lecie czyli jak miała rok
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 23:05   #3429
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Brumek plywak prawdziwy olimpijczyk!I wszystko pod kolor


Ewka oglada bajki tylko z tata...no ale tata daje jej sie na wszystko namowic i najbardziej lubi ulice sezamkowa. Albo inaczej...tz bardzo lubi ulice sezamkowa i tylko to wlacza Ewie

Iwa jest walowka i tez dzisiaj mielismy fasolke

narzekalam,ze na naszej wsi nie ma zwierzat a taty przyjaciel kupil w tym miesiacu 50kur i 2 kozywzial tez pod opieke konia Przeprowadzil sie z Wroclawia i zapelnia zwierzakami swoe podworko.Ewa byla w raju! Kon rzadzil

I coraz wiecej mowi
Na wszystkie robaczki i owady mowi "bzi bzi"...Wziela kota na rece chciala pokazac mu mrowke i mowi "patrz kotko bzi,bzi"
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 06:37   #3430
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa- rośnie Ci mała geografka ale to dobrze, fajnie, że takie małe dziecko już interesuje się mapami
Co do TV, jakoś wcale mi nie przeszkadzał na tych zdjęciach, ale po wypowiedziach dziewczyn to może faktycznie nie powinno go tam być? To jest pokój tylko dziewczyn?Jak tak, to nie dawałabym w dziecinnym pokoju TV.
Kolorek ścian super-lubię żywe odcienie.

Mamad-kolejna tajemnicza gorączka-grunt, że skończyło się na katarku.


Bella- ale masz kochane dziewczyny bardzo psocą?czy raczej bawią się ze sobą, a mama ma czas dla siebie?

Natko-niewiem dlaczego Cię nie poznałam-może dlatego, że przeważnie kojarzę Cię ze zdjęć w okularach?
Fajne prezenty dostał Domek Już nie mogę się doczekać Julci urodzin

Eve-jakie włoski, cudny jest Śpi w nocy ładnie? Jaki wogóle jest?

DaKaro-niespodziewane wydatki są najgorsze.

Brumek- świetny pływak

Lili- ale fajny sweterek.

Isia- mój P. czasem ogląda bajki z większym zainteresowaniem niż Jula-często jest tak, że Julcia już dawno pójdzie, a ten leży i ostro ogląda rozwój akcji


Hejka.
Chyba dzisiaj już będzie ciepło.
Wczoraj byliśmy rysować kredą na dworze, ale Julcia była średnio zainteresowana wolała uciekać i ganiać wrony z kredą w ręce(może chciała je pokolorować)
Przegonił nas wczoraj deszcz, ale wyszliśmy jeszcze wieczorkiem na plac zabaw i każdy był zadowolony-Mateuszek, bo mnóstwo szalejących i krzyczących dzieciaków, Jula, bo zjeżdżalnie, różne przeszkody no i biegające dzieci, a ja bo szczęśliwe dzieci

Dzisiaj przejadę się do galerii zobaczyć na wyprzedaże, ale sama niewiem czy to dobry pomysł, bo w oko to zawsze mi coś wpadnie, a i tak szafa pęka
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek

Edytowane przez Oliweczka1985
Czas edycji: 2013-07-16 o 06:39
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 08:17   #3431
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Oliweczka Aleks jest zupelnie inny jak Marysia. W nocy... hmm jak usnie tak kolo 21.30 do polnocy spi, a pozniej budzi sie na cyca co 2-3 h. W dzien roznie spi, czasem dluzej czasem krocej. Marysia jako ze byla butelkowa, to spala dluzej, a on duzo czasu spedza przy cycu. Ponadto Marysia lezala sobie i sama usypiala i budzila sie nawet nie wiem kiedy. Aleks znow, jak nie spi, musi ktos przy nim byc, chocby na chwilke na rekach potrzymac. Dopiero jak usnie juz porzadnie mozna go odlozyc. Lece myc glowe poki spi i jakos chate ogarne, bo juz lepiej sie czuje.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 09:41   #3432
DaKaro
Zadomowienie
 
Avatar DaKaro
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mielec/Kielce
Wiadomości: 1 492
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0


Eve wracasz do siebie, super! Najgorsze już za Wami.

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
To jeszcze Wam pokaże mojego pływaka
Boski .

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Świetnie rozumiem taki wydatek
Niedawno nam się auto rozkraczyło na ulicy. Zakręt był a auto odpalić nie chciało.
Kosztowało nas to 900zł, dwie zaślepki z kół, które ktoś zwinął i trzy tygodnie bez auta.
Musiałam to napisać


U nas najgorsze jest to, że takie wydatki w związku z budową, a tu zawsze coś "extra" się przyplącze .

Wstałyśmy o 8, ale podnieść się nie mogłam, jakaś śnieta na maxa . Muszę zapodać jakąś mocną kawkę.

Rozmawiałam kilka dni temu z Agawoo. Poleciała na tydzień do Nowego Yorku! Ależ jej zazdroszczę .
__________________
23.08.11 - nasza coreczka jest juz z nami

Malwinka
DaKaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 09:58   #3433
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Eve-czyli całkiem różne masz dzieciaczki-to podobnie jak u mnie, ale za to: podobny uśmiech, błysk w oku(psota też)-śmieją się razem jak mama się wygłupia

DaKaro-wiemy, że Agawoo wyleciala
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:04   #3434
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hej hej

Oliweczko tv u dziewczyn był od dawna tylko w drugim pokoju i on był bardziej dla mnie jak z nimi siedziałam żeby chociaż czasami coś sobie obejrzeć.
tu bardziej mi chodzi o to, że tv wisi nad łóżeczkiem.....

Eve cieszę się, że dochodzisz do siebie.
ja obydwóch cesarek nie wspominam zbyt dobrze niestety i też trochę dochodziłam do siebie

lecimy na spacer, ale żeby dzień dobrze zacząć to zamawiałyśmy przed chwilą z Hanią sukienki dla jej Barbie bo biedne lalki nie mają w czym na tańce chodzić oczywiście róż i świecidełka rządzą z 3 szt. tylko jedna nie jest różowa
i w arosie zamówiłam Puzzlino i te przeciwieństwa z myszką
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:16   #3435
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

EWE no każde dziecko inne jest Marysia za niemowlaka była aniołkiem, a teraz nadrabia 4 kg tylko to i tak ładnie, a ile wg w ciąży przytyłaś? myślę, że spokojnie spadniesz, potem tylko trzymać swoją wagę.

IWA Tv powinien trzymać, choć dla mnie jest to zbędny gadżet w pokoju dziecka więc gdyby to ode mnie zależało nawet pewnie bym go tam nie wieszała...Natomiast nawet jak go dasz na stolik to tak samo może spaść ze stolika bo np. któraś pociągnię jak i ze ściany. Ja mam w salonie na ścianie i wisi sobie tak już 4 lata.

Ja nadal walczę ze słoikami.
Dużo radości mi to sprawia.
Wczoraj zrobiłam kiszone z chili i dżem porzeczkowo-malinowy.
Jeszcze chce jabłka na szarlotkę, salsę do słoików, koncentrat i może korniszone a i leczo mam nadzieję że chociaż z połową się wyrobię do porodu.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:57   #3436
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Ale szalejesz z tymi słoikamiŻanetko.
Mnie nie kręcą takie przetwory, ostatnio wogóle chyba przestałam lubieć gotować pewnie przez to, że brak czasu, że jak zacznę, to któreś zacznie płakać i takie gotowanie/robienie czegos na raty, to też do niczego, no i co najważniejsze wolę spędzić czas z dziećmi, a nie w garach.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

http://aros.pl/ksiazka/plecaczek-uli...elmo-fioletowy Brumek-przez przypadek trafiłam

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Przymierzam się do złożenia zamówienia w arosie i powiedzcie mi-ulica czereśniowa-nie ma takiej książeczki? jest lato na ulicy czereśniowej, zima itd.-tak?

Coś jeszcze polecacie? Są już różnimisie, tylko ta druga jakby część?już wiem znalazłam-są robimisie
Nawet doczytałam gdzieś, że pada tam słowo listonoszka -na kobietę, a listonoszka w j.polskim oznacza czapkę listonosza. Pewnych zawodów nie powinno się odmieniać
Ciekawe co na to Scio?


A!Brumek-ile płacisz za przesyłkę w reserved?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek

Edytowane przez Oliweczka1985
Czas edycji: 2013-07-16 o 11:04
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:13   #3437
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
http://aros.pl/ksiazka/plecaczek-uli...elmo-fioletowy Brumek-przez przypadek trafiłam

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Przymierzam się do złożenia zamówienia w arosie i powiedzcie mi-ulica czereśniowa-nie ma takiej książeczki? jest lato na ulicy czereśniowej, zima itd.-tak?

Coś jeszcze polecacie? Są już różnimisie, tylko ta druga jakby część?

A!Brumek-ile płacisz za przesyłkę w reserved?
Dziękuję, widziałam Ale na razie plecaka mu nie kupuję, bo nie wiem, po co

Mi Czereśniowa dużo mniej przypadła do gustu niż Mamoko. Ale wiem, ze to bardzo zależy, bo świat się chyba dzieli w miarę po równo na tych co wolą Mamoko i tych co nie lubią Mamoko a lubią Czereśniową

Ta druga część to Robimisie, ale my jej nie mamy. I nie planuję U nas teraz znowu faza na książeczki bardziej czytane niż oglądane. Po raz kolejny Pan Kuleczka przeżywa swój renesans I Mama Mu.
No i nudna będę, ale Mamoko wciąż i wciąż nas zachwyca. Teraz częściej Tymek zagląda sobie do Mam oko na litery, niż tej tradycyjnej, dużej.

Za przesyłkę w Reserved nie płacę nic Bo zamawiam do najbliższego salonu i sobie tam odbieram.

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Wczoraj byliśmy rysować kredą na dworze, ale Julcia była średnio zainteresowana wolała uciekać i ganiać wrony z kredą w ręce(może chciała je pokolorować)
U nas kreda rządzi
Daj znać, jak coś fajnego upolujesz

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Ta mi się podoba
http://allegro.pl/ulica-sezamkowa-aw...398005788.html


Nie puszczasz mu na YT?
- Już kupiona
- Ano nie

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość
Rozmawiałam kilka dni temu z Agawoo. Poleciała na tydzień do Nowego Yorku! Ależ jej zazdroszczę .
Nooo, widziałam! Marzenie

Marinko - jak próby ze zwykłym mlekiem? BYły już jakieś?

Teliczku - właśnie się delektuję lavazzą

Dzień dobry
No i miało być pięknie, a na razie nie jest
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 11:34   #3438
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Brumeczku tak. Były, tak w zasadzie odkąd Was pytałam i odkąd powiedziałyście, że dajecie dzieciom krowie to dałam w ten sam dzień.
Brak uczuleń, jakichś krostek ale lekkie zatwardzenie ma. Chociaż dzisiaj kupa była już taka raczej ok.
Z tym, że nie bardzo mu chyba pasi w smaku. Nie dopija do końca, a przecież to mlekopijca był. No ale nic, dalej dajemy ( podgrzewam w mikrofali, mówiłaś, że nie trzeba UHtego przegotowywać ).

Natko pięknie wyglądasz! Mój ma podobną biegówkę i nie wejdzie na nią za Chiny ludowe... Może musi dorosnąć? Leży i się kurzy.

cdn
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:24   #3439
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej mamolki

Brumciu i jak ta lavazza?
ciuszki z postaciami z ul.sezamkowej włzasnie w hm widziałam
a u nas jest szał na ciasteczkowego potwora
Twój pływak mnie rozczulił

kusicie tymi puzzlami, jak juz sie wprowadzimy to bedzie wiecej miejsca na zabawki i na pewno sie skusze

Natko świetny tort i fajne zdjęcia, a Ty masz nieziemską figurę
Evve Aleks boski

zaneta ile przetworów wooow, kiedy Ty to kobitko wszystko robisz:confused :
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 12:41   #3440
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Ale szalejesz z tymi słoikamiŻanetko.
Mnie nie kręcą takie przetwory, ostatnio wogóle chyba przestałam lubieć gotować pewnie przez to, że brak czasu, że jak zacznę, to któreś zacznie płakać i takie gotowanie/robienie czegos na raty, to też do niczego, no i co najważniejsze wolę spędzić czas z dziećmi, a nie w garach.

Mam czas do południa to robię przetwory.
Naprawdę fajna sprawa, a jak mnie cieszą ogórki w słoiku
są takie piękne zielone, fakt potem kolor tracą, ale słoik "dekoruje"

Ja spędzam czas z Emilie, tyle że ona jest do południa w żłobku to wykorzystuje ten czas i robię słoiczkowe cuda. A po za tym to będzie "MOJE" i w nowej kuchni jak będzie w końcu w tym roku może zrobiona będę królową

Ja lubię gotować, pichcić więc dla mnie to nie mus tylko przyjemność


TELIK do południa jak Emilie w żłobku jest i w sob teraz robiłam razem z nią ogórki, ona miała frajdę że je mogła być i próbować nowych owoców a Ja mogłam zrobić to co chciałam.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:19   #3441
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej

Brumek, jaki boski pływak My chyba w niedziele wybierzemy się wszyscy w końcu na basen.
Telewizor zepsuł się nagle, a laptop już był zalany i zdemolowany przez Domka, ale działał-do wczoraj :/ Wczoraj TV się jeszcze włączał po godzinie, a dzisiaj już całkiem padł. To nie koniec pecha, ale o tym niżej...

Eweve, ale Aleksik jest kudłaty

Iwa, fajny pokoik , jednak i ja zlikwidowałabym ten wiszący nad łóżeczkiem telewizor...

DaKaro, ale pech z tym akumulatorem...
Już strop? Super, lada moment dach będzie!

Poszliśmy dzisiaj z domkiem na parking po samochód, zaczepił nas właściciel parkingu z przykrą wiadomością- facet cofając uderzył w nasz samochód, wbijając swój hak w nasz zderzak Zostawił kartke z namiarem żeby się spotkać i on ze swojego ubezpieczalnia pokryje wszystkie koszty naprawy. Tż wściekły... Ostatnio jak jechałam na budowę to na bramkach uderzył we mnie facet busem. Cholera, uparli się na moją audiczke Co za pech!

A z dobrych rzeczy:
Byliśmy na bilansie dwulatka. Domek waży 12 200, mierzy 88cm. Rozwija się prawidłowo, pani doktor była pod wrażeniem jego mowy. A jak na koniec zapytał "mogę nakejke i patycka?" to zaniemówiła
Dostaliśmy skierowanie na mocz i morfologie, jak wyjdzie ok to szczepimy się na meningokoki.

Edytowane przez Natka_
Czas edycji: 2013-07-16 o 13:40
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:36   #3442
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Żaneta a ta salsa do słoików to masz na myśli taki sos z papryką, ananasem z konc. pomidorowym?
zapodasz przepis?

Oliweczko ja tej robimisie też już nie zamawiam. nawet wczoraj jeszcze przeglądałam, ale aż tak do mnie nie przemówiła
listonoszka to też torebka

Brumku dzisiaj słońce u nas rządzi

Marina może Igor musi się do zmiany mleka przyzwyczaić

Natko dobre w tym złym jest to, że chociaż facet namiar na siebie zostawił.
kiedyś pod Almą u nas gość wjechać w inny samochód, wysiadł, oglądnął i odjechał a wgniótł facetowi innemy zderzak i lakier porysował.
no i ja musiałam zareagować spisałam nr rej. tego faceta cu walnął i miałam włożyć poszkodowanemu za wycieraczkę, ale akurat przyszedł to mu powiedziałam co i jak nie wiem czy wykorzystał, ale tego uciekiniera to bym siekierą pogoniła
współczuję pecha samochodowego ostatnio
za to brawa za Domeczka za dialog z Panią Doktor


czekam jak pomidorówka przestygnie i zjemy a później robię naleśniki
mam pyszny dżem truskawkowy od teściowej to będzie w sam raz
i jeszcze borówki od rodziców z działki
mniam mniam
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:37   #3443
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Natko super prezenty dostał Domek!
co do steperów jak i biegania to ja coś mam obiekcje o moje kolana. jak dłużej Alę nosiłam swego czasu to mi się później kolana odzywały więc stawy tam pewnie nie są w super stanie :/
za skalpela Chodakowskiej miałam się ostatnio zabrać i co? na planach póki co się skończyło :/
Chodakowską kiedyś ćwiczyłam, fajne efekty

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
NatkaNa czym bys nie cwiczyla wyglafasz oblednie!
a zdjecia z urodzin fantastyczne-rozsmieszyl mnie rowerzysta A tort bardzo ladny


Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość

Miałam steper ale go sprzedałam Leżał i się kurzył.
Zazdroszczę samozaparcia

Jakie książeczki Domek dostał? I co to za rowerek? Najlepiej jakbyś mi linka podesłała
A wiesz, że mój się też bardzo kurzył, ale w końcu go dopadłam
Rowerek z decathlonu http://www.decathlon.pl/new-run-ride...d_8237693.html
A książeczki dostał Dawno temu w Mamoko, , Wiosna na ulicy Czereśniowej i reszta takie tematyczne o koparce, policji, karetce... Aaaa i dostał takie super Zeszyty dwulatka z naklejkami- i one mu się najbardziej spodobały

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość


Dziewczyny, poszukuje koszulki albo bluzy z Elmo. A jakiś pomór na Elmo chyba padł, bo tylko jednak osoba na Allegro sprzedaje. Inne to albo małe, albo piżamki. Wiecie gdzie można by takie dostać. Bo Tymek Elmo darzy miłością bezbrzeżną
Domek też uwielbia Elmo, ma maskotkę z H&M i wszędzie ją taszczy, mówi na niego "Ebum"

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość

I coraz wiecej mowi
Na wszystkie robaczki i owady mowi "bzi bzi"...Wziela kota na rece chciala pokazac mu mrowke i mowi "patrz kotko bzi,bzi"


Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Wczoraj byliśmy rysować kredą na dworze, ale Julcia była średnio zainteresowana wolała uciekać i ganiać wrony z kredą w ręce(może chciała je pokolorować)
Przegonił nas wczoraj deszcz, ale wyszliśmy jeszcze wieczorkiem na plac zabaw i każdy był zadowolony-Mateuszek, bo mnóstwo szalejących i krzyczących dzieciaków, Jula, bo zjeżdżalnie, różne przeszkody no i biegające dzieci, a ja bo szczęśliwe dzieci

Dzisiaj przejadę się do galerii zobaczyć na wyprzedaże, ale sama niewiem czy to dobry pomysł, bo w oko to zawsze mi coś wpadnie, a i tak szafa pęka
Jak Domek ma w ręce kredę to wszyscy dookoła jesteśmy pomalowani

A w szafie zawsze się coś "świeżego" przyda

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość

Natko pięknie wyglądasz! Mój ma podobną biegówkę i nie wejdzie na nią za Chiny ludowe... Może musi dorosnąć? Leży i się kurzy.

cdn
Czytałam, że czasem wystarczy chwile poczekać i dziecko się przekona Może Igorek jeszcze nie jest gotowy.

Edytowane przez Natka_
Czas edycji: 2013-07-16 o 13:44
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 13:50   #3444
DaKaro
Zadomowienie
 
Avatar DaKaro
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mielec/Kielce
Wiadomości: 1 492
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
DaKaro, ale pech z tym akumulatorem...
Już strop? Super, lada moment dach będzie!

Poszliśmy dzisiaj z domkiem na parking po samochód, zaczepił nas właściciel parkingu z przykrą wiadomością- facet cofając uderzył w nasz samochód, wbijając swój hak w nasz zderzak Zostawił kartke z namiarem żeby się spotkać i on ze swojego ubezpieczalnia pokryje wszystkie koszty naprawy. Tż wściekły... Ostatnio jak jechałam na budowę to na bramkach uderzył we mnie facet busem. Cholera, uparli się na moją audiczke Co za pech!

A z dobrych rzeczy:
Byliśmy na bilansie dwulatka. Domek waży 12 200, mierzy 88cm. Rozwija się prawidłowo, pani doktor była pod wrażeniem jego mowy. A jak na koniec zapytał "mogę nakejke i patycka?" to zaniemówiła
Dostaliśmy skierowanie na mocz i morfologie, jak wyjdzie ok to szczepimy się na meningokoki.
1. Już się nie mogę doczekać .
2. Szczęście w nieszczęściu, że facet się poczuł do odpowiedzialności. Ale przygody z autem, oby takich jak najmniej.
3.

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Natko dobre w tym złym jest to, że chociaż facet namiar na siebie zostawił.
kiedyś pod Almą u nas gość wjechać w inny samochód, wysiadł, oglądnął i odjechał a wgniótł facetowi innemy zderzak i lakier porysował.
no i ja musiałam zareagować spisałam nr rej. tego faceta cu walnął i miałam włożyć poszkodowanemu za wycieraczkę, ale akurat przyszedł to mu powiedziałam co i jak nie wiem czy wykorzystał, ale tego uciekiniera to bym siekierą pogoniła
Mojego taty koledze facet załatwił auto pod Lidlem i uciekł. Na szczęście w takich miejscach jest monitoring, bo akurat nie było świadków.

Natko pięknie Dominik mówi . W Malwinkowej wersji budowa to budena .

Zaneta podziwiam za zacięcie do przetworów. Ale będziesz mieć zapasów na zimę .
__________________
23.08.11 - nasza coreczka jest juz z nami

Malwinka
DaKaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:19   #3445
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0



Dziewczyny powiedzcie mi, bo duzo z Was ostatnio tez remonty przechodzi, widziałyście gdzieś białe panele? albo bardzo jasne?
Bo marzy mi się założyć białe panele na korytarzu, pomalowac na ciepły szary ściany i popowieszać białe ramki ze zdjęciami.
Drzwi mamy jeszcze starego typu, dopiero zimą albo wiosną bedziemy je wymieniać, to też przemaluje na biało, a co tam

Remont dochodzi konca, w koncu...
Już jutro bedziemy malować ściany. Nasza góra na szaro, klatka na jakiś spokojny brąz, a rodzcice, nie wiem jaki kolor sobie na dole zażyczą.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-07-16 o 14:20
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 15:31   #3446
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość
My miałyśmy dzisiaj przygodę z autem. Padł mi akumuloator (o który prosiłam się TŻta od listopada zeszłego roku). Szczęście w nieszczęściu, że pod sklepem motoryzacyjnym. 330 zł nie moje...
oj...nieprzyjemne są takie niespodzianki...


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
No i Tymek ma może nie dziewczynę, ale sympatię Zaczęło się już jakiś czas temu - Ania z osiedla mu bardzo przypadła do gustu. Ze wszystkich dzieci tylko ją woła, gania za nią, inne olewa. Czasem rano wyłazi na balkon i woła "Aaaaaaania", bo ona na przeciwko mieszka No a dziś bawili się ze sobą cudnie przez ponad godzinę, to rekord zabawy z innym dzieckiem w wykonaniu Tymka. Ania mu się kazał ganiać, uczyła które kamieni warto zbierać, a które nie, rysowała z nim kredą po chodniku i ... zjadła nam prawie wszystkie maliny, które nieśliśmy ze sklepu A mój Romeo wniebowzięty i cały dzień 'Ania" powtarza
wcześnie zaczyna
Dobry wybór, Anie są super
Przesłodki ten Twój pływak Wiesz że my jeszcze nigdy nie zakładaliśmy małemu czepka na basenie? I nikt się nie czepia...

Oliweczka, jak zakupy?

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
na Minimini nie które bajki są fajne, ale są takie, których dzieci mogą się bać
Ja o ile w ogóle, to włączam Polsat JimJam. Tam są same spokoje bajki, raczej bez agresji, w tym klasyka w stylu Reksia lub Bolka i Lolka

iwa_iw, ja się też chcę za Chodakowską wziąć. Strasznie mnie mobilizują te zdjęcia metamorfoz, które wrzuca na fb.

Nateczko, ja sie nie mogę doczekać spotkania!!! Za planami sierpniowymi jestem zdecydowanie, poza tym namawiam TŻa żebyśmy pojechali do Gl.,, on by się z kumplami spotkał a ja z Tobą, ale nadal nie wiem kiedy będzie miał urlop, i czy w ogóle go będzie miał....
- brawa dla Dominika!!!
- auta współczuję Dobrze że choć facet poczuwa się do winy

Zaneta, podziwiam za cierpliwość do robienia przetworów!

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Aniajuz wiesz co to za bole brzuszka?
A więc tak: (wiem, nie zaczyna się zdania od a więc ). pojechaliśmy do przychodni ale do innej pediatry, bo nasza jest niestety na urlopie. Pani Adasia wybadała i w sumie nic nie znalazła, ale dała skierowanie na badanie w kierunku salmonelli. Muszę jutro próbkę do badania zawieźć.
ale generalnie ta pediatra niby miła, ale bardziej oschła i mniej sympatyczna niż ta "nasza", co Adaś zaraz wyczuł bo niezbyt chętnie dawał się jej badać, tylko do mnie na kolana uciekał.
Wzięłam Bartusia więc przy okazji go zważyłam, ma już 6,5 kg czyli prawie podwoił wagę urodzeniową
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 16:14   #3447
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Aniu - u nas bez czepka nie wpuszcza. Pierwszy raz jak podzliśmy, to nie mielismy (Tymus mial nieco pow. 4 m-cy), to nas ratownik z wody wywolal (wygwizdał jesli chodzi o scislosc ) i mąż leciał mokry do sklepiku basenowego kupować

A ja tak na szybko z pytaniem: maja Wasze dzieci nożyczki? Polecacie jakieś? Bo chce kupić Tymusiowi i nie wiem, jakie sa łatwe i bezpieczne. Scio, pewnie Ty coś wiesz
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2013-07-17 o 09:43
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 16:57   #3448
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

gomra - te panele chcesz na sciane? to szukaj sidingu a nie paneli. to i biale sie znajdzie.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 20:03   #3449
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

monia podłogowe, ściany będą pomalowane na siwo.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 20:30   #3450
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Gomra teraz modne sa wszelkie bielone rodzaje paneli

Cs tańszego

Lub droższego
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.