Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Zapraszam do glosowania na kolejny tytuł wątku!
W majteczkach biegam, plecak noszę-przedszkolak będę za rok o tej porze 3 10,71%
Drugie lato już na nami, na zimę i sanki teraz czekamy 4 14,29%
Bunt dwulatka w pełnej krasie, żyć się jednak z tym jakoś da się 6 21,43%
Super mamy, super dzieci, drugi roczek szybko zleci 5 17,86%
Dzieciaki nasz maja 2 lata, a my w komplecie nadal "tratatata" 1 3,57%
Sikamy po kątach, psocimy że strach, a nasze mamy tylko "och" i "ach" 9 32,14%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-15, 20:23   #4231
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07..

hej

Wszyskiego najlepszego dla Naszych już 2 latków!!!!
Martynko wielki całus od E-ciotki!

o widzę,że ciekawy temat przerabiacie-jedzenie. Moje wsuwają sporo, jak sa głodnę to wyciagają chleb ze szafki i wołają by masło im dać i same smarują
na śniadanie uwielbiają jajka (najlepiej jak z dziadkiem jedzą), pomidory,
Na obiad kartofle muszą być (!) i Lila nie lubi polewki (kiedyś powiedziała,że jest nie smaczna )
ostatnio zażyczyły sobie ... rosół.
ze słodyczy ostatnio domowe ciastka tylko i wyłącznie, czasem czekolady kawałek.
i kolację to jakiś chlebek z wędlinką, czasem całego pomidora do tego
i w między czasie stale coś... także nie narzekam na nie pod tym względem.

Natko nie wyobrażam sobie bólu tej dziewczyny... okrutne życie... ech.

Madziara śliczne masz dziewczynki

Monia idę szukać Twojego brzuszka...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 21:35   #4232
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Martynko - sto lat!!!

Madziara - ale masz dwa słodkie blondaski

Stronczku - :cmok; za życzenia i przede wszystkim szerokiej drogi życzę!!!!!

Aga - i także najlepsze życzenia To Wy chyba macie najdłuższy wątkowy staż
A jak Antek po powrocie? Wytęskniony był bardzo?

Marzenko - nie wiem nic o zależnościach między tymi szczepionkami Nie wydawało mi się, że jakiekolwiek są. Może chciała poczekać z meningokokami, bo u starszego dziecka jest tylko jedna dawka Nie mam pojęcia.
Powodzenia u dentysty
A jakie biurko? Jakieś mini, jak rozumiem?
A Urodziny prosiaczka mamy od ponad roku


Dzień dobry
U nas dzień jak co dzień. Tyle że pod wieczór pojechaliśmy sobie do Łazienek, karmiliśmy kaczki i pawie A w drodze powrotnej na myjnię automatyczna pierwszy raz z Tymciem. I to była zdecydowania atrakcja tygodnia Był totalnie zafascynowany! Momentami się troszkę bał, jak szczotki najbardziej szalały nam nad głowami, ale i tak był bardzo dzielny Cały wieczór o tym potem opowiadał
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 09:19   #4233
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Sweet a nie lepiej zacząć od kawy i ciastka i tortu ? a potem ewentualnie zimna płyta, frankfuterki jakaś sałatka i ewentualnie pieczone udka? O której Ty chcesz te ur robić ? bo jak ok 16stej to wg mnie większość będzie już po obiedzie.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 09:23   #4234
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam!




Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

A co do mięsa - u nas nie ma różnicy, czy mięso, czy nie mięso. Wchłania wszystko i woła o więcej A tak serio to nie jada jedynie surówek na bazie kapusty. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, czego by nie lubił.


My spędziliśmy miłe popołudnie u mojej przyjaciółki Widziałyśmy się miesiąc temu, więc nie tak dawno, ale dziś nadziwić sie nie mogła, że Tymek tak już fajnie mówi. Ciekawe co by powiedziała, jakby np. Domka Natki czy Hanię Marzenki usłyszała

A z mężem mamy dziś malutką rocznicę (której w zasadzie nie obeszliśmy ) - 12 lat bycia ze sobą
Piekny staż!Mam nadzieje, że miło spedziliście wieczór

Ewka samej surówki tez nie zje ale jak jest zmieszana z ziemniakiem to juz co innego
Za to sałaty ją strasznie brzydza...
Myjnia tez robi u nas furroreCzy to reczna czy nie-jest szał

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Pierwsze spotkanie
Dalej trudno mi uwierzyć,że Ewcia tez była taka malutkaA Sophie wydaje sie taka dorosła!

Sweet nie pomoge bo u nas były same słodkości, w wiekszości tarty owocowe itd...ale Twoje menu "na bogato"



Marzena O!Ja też zaczęłam jeść mieso dopiero pod koniec studiów...wege rulez! To co sie w sumie dziwic...tż też żyje tylko na piersi kurczaka i rybach

Martynko 100latwidziałam tort!Boski!


A my kolejny dzieńspedziłysmy na placu zabaw i lepieniu z ciastoliny
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 10:12   #4235
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Bry Kuny

ciotki ciąg dalszy.........

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość

No dorosły facey to i łóżko musi być takie a nie spada z niego w nocy ?

?
póki co jeszcze się mu nie wypadło zdecydowanie polubił swoje wyrko

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość


A my kolejny dzieńspedziłysmy na placu zabaw i lepieniu z ciastoliny

hmmm ciastolina mówisz

nic muszę skoczyć do banku ale mi się nie chcę ehhhh

mój syn ma totalnego agresora jeśli chodzi o kuzyna 3 msc młodszego szczypie go jak tylko do niego się zbliży
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 12:31   #4236
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Martynko zalegly buziaczek

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
hej hej

Aga a gdzie dzisiaj byliście?
siedzę właśnie w necie i szukam pomysłu na jutro gdzie by tu jechać
wstępnie myślę o Koninkach albo o centrum w Borku
sama nie wiem....

o tym urządzeniu 3w1 co piszesz to już kiedyś właśnie słyszałam, ale już nie do kupienia było
zobaczymy co to za gofrownicę mi przyślą
eee my tak tylko w okolicy...wyskoczyliśmy na Kopiec Pilsudzkiego, bo z Antkiem tam jeszcze nie byliśmy. Antek jeszcze w pełni nie skorzysta z takich atrakcji jak te W Borku. A co jest w Koninkach?


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Aga - i także najlepsze życzenia To Wy chyba macie najdłuższy wątkowy staż
A jak Antek po powrocie? Wytęskniony był bardzo?

Dzień dobry
U nas dzień jak co dzień. Tyle że pod wieczór pojechaliśmy sobie do Łazienek, karmiliśmy kaczki i pawie A w drodze powrotnej na myjnię automatyczna pierwszy raz z Tymciem. I to była zdecydowania atrakcja tygodnia Był totalnie zafascynowany! Momentami się troszkę bał, jak szczotki najbardziej szalały nam nad głowami, ale i tak był bardzo dzielny Cały wieczór o tym potem opowiadał
Brumku dziękujemy
Tez mi się wydaje, ze najdluzszy, no ale coz, najstarsza, najwięcej dzieci, to i najdluzszy staz...

To zebys teraz nie musiala co tydzień myc samochod, jak tak mu się spodobalo...


Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
Bry Kuny

ciotki ciąg dalszy.........




mój syn ma totalnego agresora jeśli chodzi o kuzyna 3 msc młodszego szczypie go jak tylko do niego się zbliży

Wspolczuje ciotki, alez się do Was przyczepila.

A jeśli chodzi o dzieci... a tamten czasem nie zrobil kiedyś cos zlego Krzysiowi? Czy tak ot po prostu mu dokucza? Ciezka sprawa.


Kilka fotek z wczoraj:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6682.jpg (112,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6684.jpg (129,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6697.jpg (172,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6705.jpg (161,4 KB, 40 załadowań)
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 17:42   #4237
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Martynko wszystkiego najsłodszego błękitnooka dwulatko!

Brumku, dziękuję za odpowiedź. W przyszłym tygodniu idziemy na bilans dwulatka to dopytam co pediatra miała na myśli.
Czyli Cię prosiaczkiem nie zaskoczyłam - bardzo lubię czytać recenzje książek z tego bloga.
Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy. I jak spędziliście wieczór, Timo nie będzie miał rodzeństwa?
Na dole wklejam zdjęcie kącika artystycznego Hani Stolik mi się spodobał przez to, że ma podnoszony blat i można trochę skarbów upchnąć do środka.

Aga, super wypad mieliście. Antoś mógł się poczuć jak jedynak.
Dużo miłości z okazji tak "pokaźnej" rocznicy.

Isia, widzę, że dziewczyny mają wspólną pasję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (116,5 KB, 60 załadowań)
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 18:44   #4238
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hej hej

nadrabiam bo ostatnio coś czasu mi za mało

Madzaria dziewczynki przeurocze

Sweet u nas menu urodzinowe wygląda zazwyczaj tak, że są jakieś ciacha, tort oczywiście a późnym popołudniem/wieczorem coś na ciepło typu udka z kurczaka, jakieś żeberka - generalnie różne rodzaje mięs do tego jakieś pieczywko i ze 2-3 rodzaje sałatek + wędliny i kiełbaski
na obiad na urodziny to raczej nie zapraszam.

Brumku, Aga wszystkiego najlepszego z okazji Waszych rocznic!

Brumku, ale atrakcję Tymciowi walnęłaś

Aga świetne zdjęcia
ja rodowita Krakowianka a na kopcu żadnym nie byłam :P

oo Marzenko, ale fajne biurko ma Hania!!!

my byliśmy dzisiaj na wycieczce
super było
Aga w Koninkach to nie wiem czy coś ciekawego - ja mam podejście sentymentalne do tego miejsca/ośrodka bo często z rodzicami jako dziecko tam jeździłam
to jest taki ośrodek wczasowy jest plac zabaw, tam się szlaki zaczynają (np. na Turbacz), ale na to Ala jeszcze za mała - jest taka duuuuża polana niedaleko
dziewczyny się wyszalały na całego jakby nie było
plac zabaw zaliczyły, korcił nas wyciąg krzesełkowy - Hania bardzo chciała, ale baliśmy się, że Ala nam nie wysiedzi, będize cudować a w jedną strinę wyjazd trwa 10 minut.....
może we wrześniu jeszcze się przejedziemy i wtedy się odważymy bo to krzesełka 1 osobowe i dziewczyny na kolanach u nas musiałyby siedzieć
ale ogólnie super dzień
na koniec był debiut w MC'Donaldzie (wiem wiem zaraz pewnie lincz dostanę hehe) jeszcze po figurce Smerfetki dostały to już w ogóle szał ciał i Hani kurczak o dziwo bardzo posmakował. w ogóle to już się kiedyś zdziwiłam bo ja pamiętam jak tam głównie hamburgery się jadło a tu w zestawie dla dzieci np. jogurt albo pomidorki do tego można nugettsy sobie wybrać, sok albo szejk (bo gazowanej słynnej coli moje dziewczyny nie tykają), jabłko - ogólnie stwierdziłam, że raz od wielkiego dzwona to nic im nie będzie a tak jak mówię _ Hania 5 lat i jeszcze nigdy tam nie była a Ala no cóż załapała się
no a w tamtą stronę Ala wzięła się na sposób jak już jej się nudziło o w ciągu godziny jazdy 3 razy na sikanie się zatrzymywaliśmy z czego siku było raz ;P
ale nocnik wzięłam więc nie musiałam krzaków szukać tylko sadzałam ją tak przy samochodzie
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 19:09   #4239
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

e tam, mc donald czy kfc jest dla ludzi wiec czemu czasami nie mozna tam i dzieci zabrac? rpzynajmiej jak juz ktorys przedszkolak je zaprosi tam na urodzxiny to beda wiedzialy co jesc
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 19:14   #4240
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

a no Hania ze znanych mi dzieci to w tej kwestii właśnie w tyle do dzisiaj była
ale tak jak mówię ja też cały czas przekonana byłam, że tam głównie te hamburgery na tapecie a wiem, że tego to ona na 99% by nie zjadła
zostałam kiedyś przez przypadek oświecona, że i coś innego tam można do zjedzenia dostać
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:53   #4241
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
na koniec był debiut w MC'Donaldzie (wiem wiem zaraz pewnie lincz dostanę hehe) jeszcze po figurce Smerfetki dostały to już w ogóle szał ciał i Hani kurczak o dziwo bardzo posmakował. w ogóle to już się kiedyś zdziwiłam bo ja pamiętam jak tam głównie hamburgery się jadło a tu w zestawie dla dzieci np. jogurt albo pomidorki do tego można nugettsy sobie wybrać, sok albo szejk (bo gazowanej słynnej coli moje dziewczyny nie tykają), jabłko - ogólnie stwierdziłam, że raz od wielkiego dzwona to nic im nie będzie a tak jak mówię _ Hania 5 lat i jeszcze nigdy tam nie była a Ala no cóż załapała się
no a w tamtą stronę Ala wzięła się na sposób jak już jej się nudziło o w ciągu godziny jazdy 3 razy na sikanie się zatrzymywaliśmy z czego siku było raz ;P
ale nocnik wzięłam więc nie musiałam krzaków szukać tylko sadzałam ją tak przy samochodzie
Dlaczego lincz? Ja to raz na tydzień, przeważnie po zajęciach z logopedą ( jest po drodze centralnie ) jadę z młodym do mcdonalda na fryty i kurczakburgera . jak sobie poskubie i się ucieszy to nic mu nie będzie
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 21:00   #4242
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Martynko sto lat dwulatko!!

Aga śliczne zdjęcia!!

witam się
wróciliśmy dzisiaj z wojaży kolejnych. tym razem byliśmy w Łagowie. jakie piekne miejsce dziewczyny!!!! polecam dla miłosniczek małych, romantycznych miasteczek, jezior, lasów... !!!! cudnie było. odpoczęliśmy, na rowerach dwa dni jeździliśmy, dopiero dzisiaj plażowaliśmy bo cieplutko bardzo się zrobiło. pomęczę Was za chwilę zdjęciami, a co (tylko wybrać muszę i zmniejszyć...)
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)

Edytowane przez pieleszka
Czas edycji: 2013-08-16 o 21:33
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 21:40   #4243
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

trochę tego jest, ale co tam. zamęczam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (260,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (135,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (154,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (271,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (218,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (203,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (142,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 48.jpg (204,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 57.jpg (151,0 KB, 23 załadowań)
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 21:47   #4244
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Moje Dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (53,5 KB, 51 załadowań)
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 21:52   #4245
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam
.pieleszka - Cudne zdjecia Haniolek juz taki duzy I Tys sliczna
Aga- zdjecia sliczne, a Wy szczesliwi - super
Stronczku - spokojnej podrozy Ci zycze
Martynko Sto lat!
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 07:45   #4246
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

ale zdjęciami sypnełyście
wszystkie są przepiekne
Marzenko ten stoliczek prezentuje się przepięknie



Moje dziecko chyba pobiło rekord Guinessa w spaniu
Karol wczoraj jak zasnął o 17 ( po jego bardzo aktywnym dniu ) tak spał do 8 rano
Miałam go obudzic o 20, ale sobie myślę, co go będę szarpać, bedzie marudny chodził... najwyzej wstanie koło 4, w koncu raz nie zawsze... i tak spał do rana.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-08-17 o 07:51
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 10:28   #4247
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011

Hej.

Jestem w szpitalu, wczoraj myslalam ze wody mi odeszły ale to nie były wody. Czekam teraz na doktorka bo ma mi zrobic usg i go nie ma i nie ma.
Szlak mnie bierze bo leze bezczynnie, zostawili mnie tylko do obserwacji, jak n usg wszystko wyjdzie ok to uciekam stad nie bd leżeć 3 dni.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 13:49   #4248
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Hej.

Jestem w szpitalu, wczoraj myslalam ze wody mi odeszły ale to nie były wody. Czekam teraz na doktorka bo ma mi zrobic usg i go nie ma i nie ma.
Szlak mnie bierze bo leze bezczynnie, zostawili mnie tylko do obserwacji, jak n usg wszystko wyjdzie ok to uciekam stad nie bd leżeć 3 dni.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o kurka a moze już dzieć powoli pcha się na świat? Pewnie się denerwujesz.


A jak prace remontowe u Ciebie w domu? Masz już tą dobudówkę?


Ciekawe tez jak tam telik, czy już mieszka w nowym gniazdku!
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 14:38   #4249
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0


Wróciłam
__________________
Sposób na drogie paliwo
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 14:50   #4250
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-08.2011

MARINA fałszywy alarm. Jestem po usg i poki co wszystko w porządku, jutro raczej do domu.

Tak dobudowka dobudowana, mąz dzisiaj maluje i panele położy. W miedzy czasie jeszcze kaloryfery wymieniamy i sajgonik w gratisie jest
Ale ważne ze juz za nie długo bd mozna funkcjonować w sypialni i robic reszte.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 16:23   #4251
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

hej

Pieleszko, ale piękne zdjęcia
a Hania śpiąca na tym foteliku rozczuliła mnie

Madziara dziewczynki masz superowe

Gomra to się Karolek wyspał
u nas zdarzyło się takie coś jak u Was kilka razy

Żaneta dobrze, że wszystko w porządku
trzymaj się tam

Mamad jak było?
witamy


Hania kończy właśnie Smerfy oglądać - 1 część
byłam pewna, że będzie się bała albo znudzi jej się po 20 minutach a ona ogląda na całego bo to tak część bajki a trochę filmu, ale siedzi i jej się podoba
ma obiecane, że jak będzie chciała to na 2 część do kina pójdzie

i jestem happy bo kupiłam dzisiaj Ali buty już na jesień
podobno od przyszłego weekendu ma już być zimno, trampki ma już takie totalnie na styk. Hania była dzisiaj z TŻ na mieście z jedną sprawą to ja się z Alą zabrałam i pojechałyśmy do galerii.
upolowałyśmy coś takiego:
http://www.pl.altero.eu/show_product/213685#scroll
fajne bo mięciutkie, fajnie na nodze wyglądają tylko Ala się złości bo to jednak trudniej się ściąga niż sandały i sobie sama nie radzi ze ściąganiem

mierzyłam też dziewczynom kurtki i na jesień mają - Ala mogłaby mieć w sumie trochę mniejszą, ale jak nie znajdę nic fajnego nawet używanego w okazyjnej cenie to zostawię tą co po Hani mam.

ah no i mąż ma mi gofrownicę z paczkomatu odebrać jak będzie do domu wracać to pewnie dzisiaj albo jutro będę gofry robić
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 16:39   #4252
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Iwa jaką, jaką gofrownice? pokaż
Jeju nie mów, że już ma być zimno... aż mnie zmroziło jak napisałaś o jesiennych butach i kurtkach. Kurde no.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 16:51   #4253
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Iwa jaką, jaką gofrownice? pokaż
Jeju nie mów, że już ma być zimno... aż mnie zmroziło jak napisałaś o jesiennych butach i kurtkach. Kurde no.

no podobno ok. 14 stopni ma być w przyszły weekend
w tygodniu ostatnie dni lata :/

http://www.neo24.pl/gofrownica-mpm-m...FYWz3godZyoA5g
gofrownicę zamawiałam taką
duża moc (to podobno ważne) i cena ok porównując np, z Media Markt (160zł)
zdam relację


rodzice chcą mnie z dziewczynami gdzieś wziąść jeszcze w przyszłym tygodniu na pobyt z 1 noclegiem, ale chcielibyśmy jeszcze gdzieś nad wodę
nie mam pomysłu gdzie szukać żeby blisko było :/
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 20:36   #4254
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Hej mamolki

Składam zaległe życzenia wszyskim słodkim 2 latkom.

Strasznie za Wami mi teskno,
ale czasu ostatnio jak na lekarstwo
dziś złapała mnie jelitówka więc nie jestem w stanie układać, segregować, porządkować etc.

My w koncu zaczynamy normalne życie w nowym domku.
Przeprowadzka była cięzka, dużo cięższa niż myślałąm ale doświadczam nowej jakości życia teraz

strasznie kusicie tą ciastolina
nasza odezła w odstawke bo szybko zrobiła sie krucha i twarda
musze koniecznie kupić tą play-doh

a gofrownice mamy tez 3w1 tyle że z teffala
http://www.avans.pl/tefal-opiekacz-t...-w-1,id-141817
i gofry są całkiem niezłe

Baaardzo przepraszam że tak egoistycznie o sobie, muszę duuuuużo nadrobić
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 20:37   #4255
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Dzień dobry

Martynko, spóźnione wszystkiego najlepszego!!!

Natko, straszna tragedia

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Brumku,no to Tymek podsumował tż - uśmiałam się. To Haniowe gadanie robi przerażające, bo teraz wszystko neguje/robi na przekór. Ledwo to odrosło trochę od ziemi, a wykłóca się jak nastolatka.

Skojarzenia mojego dziecka mnie czasami powalają. Dzisiaj rozmrażałam szpinak (brykiet). Hania go dojrzała i mówi : "Mama, daj Hani jednego takiego ślimaka".
ciekawe co będzie dalej

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
bedzie chyba rosol i schabowy na drugie ze 3 salatki zrobie (z lososiem z kurczakiem i cos jak grecka ) wedline pokroje i pomidory z bazylia zrobie moze ze dwa maselka jedno czosnkowe drugie ziolowe a potem tort i jakies jeszcze ciacho chyba starczy nie???
wg mnie sporo Ci zostanie

Brumek, to ładnie Tymek tatę podsumował
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
w drodze powrotnej na myjnię automatyczna pierwszy raz z Tymciem. I to była zdecydowania atrakcja tygodnia Był totalnie zafascynowany! Momentami się troszkę bał, jak szczotki najbardziej szalały nam nad głowami, ale i tak był bardzo dzielny Cały wieczór o tym potem opowiadał
to miał chłopak przeżycia
Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Marzena O!Ja też zaczęłam jeść mieso dopiero pod koniec studiów...wege rulez! To co sie w sumie dziwic...tż też żyje tylko na piersi kurczaka i rybach
to tak jak ja, z tym że nie muszę ich zbyt często mieć
Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Kilka fotek z wczoraj:


Wszystkie pozostałe zdjęcia też śliczne!
Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Moje dziecko chyba pobiło rekord Guinessa w spaniu
Karol wczoraj jak zasnął o 17 ( po jego bardzo aktywnym dniu ) tak spał do 8 rano
Miałam go obudzic o 20, ale sobie myślę, co go będę szarpać, bedzie marudny chodził... najwyzej wstanie koło 4, w koncu raz nie zawsze... i tak spał do rana.
przynajmniej się wyspał
Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość

Wróciłam

przepraszam że nie odpisałam Ci dzisiaj, nadrobimy po weekendzie
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
rodzice chcą mnie z dziewczynami gdzieś wziąść jeszcze w przyszłym tygodniu na pobyt z 1 noclegiem, ale chcielibyśmy jeszcze gdzieś nad wodę
nie mam pomysłu gdzie szukać żeby blisko było :/
Jak blisko? Może np Niedzica?

Co do jesieni, obserwowałam dzisiaj odlot bocianów.... Co prawda młodych, rodzice odlatują kilka tygodni później, ale aż mi się łzy pojawiły, jakoś tak mi sie smutno zrobiło. Piękny widok, stado ok. 40 ptaków, krążyły kolejno nad domami jakby się żegnały, po czym poleciały już prosto na południe...

TŻ wreszcie zaczyna jakiś urlop, przynajmniej dwa tygodnie dostał. Niewiele, ale zawsze to coś
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 21:12   #4256
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

bociany odlatuja, zimno ma byc, ja tez kupilam dzis buty dla kini, nawet nei weidzac ze niedlugo juz bedzie zimnica...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 21:44   #4257
Vaniliova11
Zadomowienie
 
Avatar Vaniliova11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 849
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
w sumie mi pediatra mowila ze jak chodzi do zlobka to warto, za to mowila ze meningokokow nie warto. ale i tak zrezygnowalam. artur kiepsko rpzechodzil dodatkowe szczepienia. kinga moze jest inna a moze wlasnie przez brak tych dodatkowych mniej choruje... zobacze jak trzecie bedzie sie trzymalo i wtedy zrobie statystyki czy warto czy nie
Nasza pediatra twierdzi to samo . Według niej nawet po szczepieniu dziecko może zachorować
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Vaniliova - chyba jedyna
A czym to uzasadniła?
Tym że nawet po szczepieniu może zachorować
Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość

Dziewczyny, znajomej mojego Tż dwuletnia córeczka (miesiąc starsza od Domka) zaksztusiła się bananem W drodze do szpitala, (zabrał ją helikopter) zmarła .

Krystianek kiedyś zakrztusił sie kawałkiem szynki ale zdołałam mu go wyjąć
Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość

Za to Ewa od 3 dni mowi,mowi i mowi!!!
.
dla gadułki a Krystianek nic
Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Pierwsze spotkanie
śliczne dziewczynki
Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
trochę tego jest, ale co tam. zamęczam
Ale fajnie


Zaległe sto lat dla solenizantów

Krystianek marudził dziś od 6.30 ale jedna piątka już jest

A ja mam iść w poniedziałek na usg dowcipne ale czuje że @ sie zbliża
Vaniliova11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 22:26   #4258
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Witam!
Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość



Kilka fotek z wczoraj:
Jaki kopiec wysuszony
I znowu sie powtórze...młodzieniaszki z Was!

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
[B][COLOR="Plum"]

Isia, widzę, że dziewczyny mają wspólną pasję.
Tak, własnie skończyłam wykruszac resztki z dywanu
a komplecik cudny, Hania dosiega? Strasznie wysoki wydaje sie ten stolik

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość
trochę tego jest, ale co tam. zamęczam
ZamęczajWidze, że była prawdziwa siesta w siescie
Kolejne cudne zdjecia-az sie chce wskoczyc z WAmi na rowerpiekne okloice

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Moje Dziewczyny
kruszon boski! A Sophie śliczna dziewczynka, bardzo delikatna

TelikA jak Jasieczkowi sie podoba nowe lokum?


My wczoraj spedzilismy całe popołudnie u przyjaciół, pieklismy pizze, babeczki...jednym słowem
Zawsze oni odwiedzali nas, tym razem my pojechaliśmy do nich, Ewka szlała do 22
Nie maja dzieci i chyba nikt im nigdy nie naniósl tylu zmian w mieszkaniu co jedna mała Ewa A firany makarony-hit

Dzisiaj uzupełnilismy zapasy plastyczne bo nasze pedzelki do farb juz nie miały włosia a jutro przyjezdza moja przyjaciółka z 4 letnia córka
Życzymy miłej niedzieli
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-17, 23:30   #4259
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Oj babeczki, co straszycie Ja dziś dwa razy slyszalam, ze przyszly weekend ma byc niemalze upalny Jeszcze teraz sprawdzilam i pokazuja 28 stopni w Warszawie
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 08:50   #4260
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy. 07-0

Gejów Mamolków


ale piękna pogoda,
w planach mamy zoo

Isia Jaś polubił nowe miejsce
ale ostatnio poszliśmy odwiedzić teściową w naszym starym mieszkaniu i był mocno zdziwiony

a weekend macie świetny

brumciu
i my liczymy na dobrą pogodę
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.