cellulitu nie da sie zlikwidowac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-16, 14:56   #1
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Red face

cellulitu nie da sie zlikwidowac


sluchajcie dziewczyny!!!

przeczytalam ostatnio w gazecie ukazujacej sie co miesiac wypowiedz pewnej pani kosmetyczki bodajze ktora stwierdzila ze cellulitisu nie da sie zlikwidowac. mozna go rozbic badz ujedrnic bardziej skroe przez co sie stanie mniej widoczny ale zlikwidowac calkowicie sie go nie da.

malo tego. jezeli ktoras z was stosowala jakies kremy ujedrniajace i na w/w chorobe (?) to po odstawieniu tychze balsamow cellulitis moze powrocic i to z wzmozona sila.

to taka ciekawostka a poki co uzywam balsamow z atw na rozstepy a teraz kuracje XXL i no nie chce zapeszac ale skora jest po nich ladniejsza i poki co to jestem zadowolona z tych balsamow najbardziej z dotychczas uzywanych.

i stosuje oczywiscie pilling z kawy przepis znaleziony oczywiscie na wizazu.
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 15:09   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Ta Pani ma rację co do tzw. "utraty". Nie da się zlikwidować. Ale masaż, kosmetyki, ćwiczenia naprawdę przynoszą u wielu wspaniałe efekty.
Ale nie zgodzę się z teorią, że odstawienie kosmetyków spowoduje jego wzmożoną aktywność. Jak wrócimy bezruchu, nie będziemy stosować tych wielu zabiegów, to po prostu cellulit stanie się ponownie widoczny Niestety
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 16:20   #3
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Przede wszystkim cellulit nie jest chorobą, a jedynie defektem kosmetycznym

Jak dla mnie cellulitofobia szerząca się od kilku lat to efekt sprawnych działań marketingowych firm kosmetycznych. Kobiety od wieków miały pupy w pomarańczowy wzorek i nikomu by do głowy nie przyszło, że coś jest nie tak Niestety, producenci kosmetyków zarabiają na naszych kompleksach, więc bardzo im na rękę wpędzać nas w coraz to różniejsze Reportaże w gazetach na temat cellulitu to nic innego jak napędzanie popytu na kremy, zabiegi i inne cuda na kiju-choć tak naprawdę, jak Olka pisze, to walka z wiatrakami

Mam piękny tyłek z jeszcze piękniejszym cellulitem i nie zamierzam napychać kieszeni ludziom, którzy chcą mnie wpędzić w kompleksy. Chętnie ćwiczę, odżywiam się zdrowo a latem z dziką rozkoszą wkładam bikini i prezentuję światu mojego kalafiora (całkiem zaawansowane stadium) A jak się komuś nie podoba, to już nie mój problem
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:09   #4
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Voodia to się nazywa zdrowe podejście do samej siebie. Jeszcze nie tak dawno temu (mniej więcej rok temu) miałam obsesje na punkcie mojej sylwetki, a zwłaszcza mojego cellulitu na pupie i udach. Teraz przestałam się tym przejmować, co nie znaczy że o siebie nie dbam, jednak nie robie już takiej tragedii z mojego kalafiorka (niestety nabawiłam się go przez pigułki antykoncepcyjne ). Chyba w końcu zaakaceptowałam siebie taka jaką jestem (z pewnymi niedoskonałościami) i dlatego zaczełam się sobie w końcu podobać . Dodam może, ze duzy wpływ na to miał mój TŻ
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 22:35   #5
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

To jakaś bzdura - ja zlikwidowałam.
No chyba że jest, ale go kompletnie nie widać.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:07   #6
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Cytat:
Napisane przez marcelina73
To jakaś bzdura - ja zlikwidowałam.
No chyba że jest, ale go kompletnie nie widać.
Kontynuujesz działania antycelulitowe, czy pozbyłaś się go i teraz już nic w tym temacie nie robisz ?

Z tego co mi wiadomo, cellulitu nie da się pozbyć raz na zawsze - to jest tendencja albo sie ją ma (nawet w formie zaleczonej nie bijącej po oczach) albo nie ma (w przypadku jak się jest przeciętnym mężczyzną )
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:52   #7
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Na pewno pojawianie sie cellulitu jest scisle zwiazane z trybem zycia.
Ja dorobilam sie cellulitu, kiedy nie pracowalam, mialam duzo wolnego czasu, ktorego niestety nie spedzalam zbyt czynnie.
Gdy ponownie zaczelam pracowac (praca stojaca), cellulit w bardzo krotkim czasie dal za wygrana
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 13:37   #8
claudiaab
Raczkowanie
 
Avatar claudiaab
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
GG do claudiaab
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

a mozna wiedziec jak zlikwidowałas? ;]
__________________
"Zazdrościsz ptakom ich lotu.
Wolności wiatr chciałbyś poczuć..."
claudiaab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 14:02   #9
*Aga*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Ja się nabawiłam tego świństwa też od tabletek anty...Nigdy nie miałam szczupłych ud, zawsze były trochę grubsze ale cellulitu nie było.A teraz za nic w świecie nie mogę się go pozbyć, a już cuda wyczyniam...Ale może to przez to,że łatwo się zniechęcam i jak nie widzę efektów to się trace zapał.Ale może dziś znów zacznę z nim walczyć
*Aga* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 15:46   #10
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Mój celulit nie jest zbyt widoczny ale wzmógl się torchę po ciąży. Próbowałam róznego rodzaju kremów i kremoków, chciałam wybrać dla siebie najlepszy. Rewelacyjny był żel firmy Yves Rocher kosztował okolo 70 zl ale naprawde było widac efekty- niestety nie mam juz stycznosci z ta firma a żel mi się skończył więc szukałam substytutu. Zostałam konsultantką Avonu i próbowalam ich kosmetyki- nie polecam , kase wydacie a efektów zero. I w końcu znalazłam!!!!!!!!!!!!:jup i:
Zwykły antycelulitowy żel Bielendy kosztuje okolo 10 zł pachnie rewelacyjnie zieloną herbatą i jest tak skuteczny jak ten wspomniany juz YR. Smaruję się nim codziennie a raz w tygodniu wmasowauję żel i owijam się folią (taka od zywnosci zwykła), przykrywam kocykiem i leże tak pol godziny.
Polecam
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 15:55   #11
madziks...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 215
GG do madziks...
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

to taki zielony z endrofinami?;p
__________________
''Otwórz oczy i umysł...Miłość to artystka Jesteś diamentem w piasku różą na blokowiskach.."
JeStEm JaK LsD - ŻyCiE Ze MnĄ NaBiErA BarW I KszTAŁtÓw...
madziks... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 15:59   #12
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Taka mała ale ważna uwaga:celulit a celulitis to NIE JEST TO SAMO!!!

Celulitis to ciężka choroba tkanki podskórnej a celulut to defekt kosmetyczny (tak w skrócie)
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 21:25   #13
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

padło na

http://www.agito.pl/product/29462?cid=572


za 3300
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 00:14   #14
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

A u mnie wylazł po tabletkach antykoncepcyjnych. Tabletki zostały wywalone do kibla, a on się ostał. I mogę potwierdzić, że wszelkie mazidła działają tylko w momencie ich zastosowania, a na jakieś działanie długofalowe/likwidację problemu chyba faktycznie nie ma co liczyć, pomimo tego, że ćwicze, dietuję się i inne takie, od zawsze. W tej chwili nawet kawę wew. zarzuciłam, (bo zew. regularnie), ale dopiero tydzień nie piję, więc może to pomoże?
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 07:39   #15
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Cytat:
Napisane przez Akszeinga
Taka mała ale ważna uwaga:celulit a celulitis to NIE JEST TO SAMO!!!

Celulitis to ciężka choroba tkanki podskórnej a celulut to defekt kosmetyczny (tak w skrócie)

No właśnie.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 07:42   #16
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Mnie na cellulit, który tak na marginesie dodam, że mam już widoczny gołym okiem, pomaga taka mikstura: krem antylellulitowy AA + kilka kropli olejku cynamonowego + kilka kropli olejku grapefruitowego + kilka kropli olejku jałowcowego. Mieszam. Nakładam na cellulit. Owijam się folią spożywczą. Na to spodnie z dresu. I na godzinkę pod kołderkę. Stosuję ok. 3 razy w tygodniu. Cellulit jeszcze widać, ale jest już trochę wygładzony.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:09   #17
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Cytat:
Napisane przez Voodia
Przede wszystkim cellulit nie jest chorobą, a jedynie defektem kosmetycznym

Jak dla mnie cellulitofobia szerząca się od kilku lat to efekt sprawnych działań marketingowych firm kosmetycznych. Kobiety od wieków miały pupy w pomarańczowy wzorek i nikomu by do głowy nie przyszło, że coś jest nie tak Niestety, producenci kosmetyków zarabiają na naszych kompleksach, więc bardzo im na rękę wpędzać nas w coraz to różniejsze Reportaże w gazetach na temat cellulitu to nic innego jak napędzanie popytu na kremy, zabiegi i inne cuda na kiju-choć tak naprawdę, jak Olka pisze, to walka z wiatrakami
Podpisuję się pod tym rękami i nogami
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:35   #18
lalinkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 290
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

co tu duzo mowic,zyjemy w epoce kultu szczuplego jedrnego ciala, ktore nalezy eksponowac...nie pochwalam tego niemniej ulegam troche tej fobii i walcze z moim cellulitem,moje cialo bardzo odbiega od idealu ale przyznam ze lepiej sie czuje, jak cos ze soba robie.bawie sie w zimne prysznice, masaze, kremy antycellulitowe i przyznam ze efekty jakies sa
lalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 12:24   #19
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Ta Pani ma rację co do tzw. "utraty". Nie da się zlikwidować. Ale masaż, kosmetyki, ćwiczenia naprawdę przynoszą u wielu wspaniałe efekty.
Ale nie zgodzę się z teorią, że odstawienie kosmetyków spowoduje jego wzmożoną aktywność. Jak wrócimy bezruchu, nie będziemy stosować tych wielu zabiegów, to po prostu cellulit stanie się ponownie widoczny Niestety
I bardzo slusznie najwazniejsze to zaakceptowac sama siebie jestes sliczna dziewczyna a wiadomo, ze nikt nie jest doskonaly, kazdy ma jakis mniejszy, badz wiekszy mankament, z ktorym trzeba sie nauczyc zyc albo go nawet polubic bardzo podoba mi sie takie podejscie

a co do kremow i tych innych wymyslow, to nie zgodze sie, ze jest to nieskuteczne. Moja mama, ktora jest bardzo szczupla, ale ma dosc zaawansowany cellulit na pupie i udach, w tamtym roku przed latem stosowala ampulki kolastyny i po 2 tyg cellulit naprawde baaaardzo sie zmniejszyl! Az nie moglam uwierzyc! Chociaz to prawda, ze po przerwaniu stosowania powraca po jakims czasie do stanu pierwotnego
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 12:31   #20
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Dokladnie...zkladalam niedawno temat na temat roznicy miedzy Cellulitem a Cellulitis, mialam wtedy o tym napisac (ze cellulitu nie da sie zlikwidowac), ale myslalam ze mnie tu zlinczujecie ze glupoty gadam ale widze ze nie
Sa rozne metody redukcji cellulitu, poczawszy na kremach i peelingach skonczywszy na laserze (nie mowie tu o operacji ani nacinaniu skory!) czy tez liposukcjii(kiepski pomysl...) ...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 13:22   #21
Aguska20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 358
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Dziewczyni Ty w temacie masz cellulit a w poscie o cellulitisie.Napisz o co ci chodzi bo to nie jest to samo!!!!!!
Aguska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 15:42   #22
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Cytat:
Napisane przez olka_222
sluchajcie dziewczyny!!!

przeczytalam ostatnio w gazecie ukazujacej sie co miesiac wypowiedz pewnej pani kosmetyczki bodajze ktora stwierdzila ze cellulitisu nie da sie zlikwidowac. mozna go rozbic badz ujedrnic bardziej skroe przez co sie stanie mniej widoczny ale zlikwidowac calkowicie sie go nie da.

malo tego. jezeli ktoras z was stosowala jakies kremy ujedrniajace i na w/w chorobe (?) to po odstawieniu tychze balsamow cellulitis moze powrocic i to z wzmozona sila.

to taka ciekawostka a poki co uzywam balsamow z atw na rozstepy a teraz kuracje XXL i no nie chce zapeszac ale skora jest po nich ladniejsza i poki co to jestem zadowolona z tych balsamow najbardziej z dotychczas uzywanych.

i stosuje oczywiscie pilling z kawy przepis znaleziony oczywiscie na wizazu.
Popieram slowa Aguska20: nie przeczytalam calego tematu tylko pierwsze pare slow i rzeczywiscie nie widzialam, ze ty piszesz w swojej wypowiedzi ciagle CELLULITIS!! Cellulit to nie Cellulitis!! Kurcze...moglam sobie pisac i wyjasniac roznice...widac nie wszyscy czytaja...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 19:24   #23
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Cytat:
Napisane przez Voodia
Przede wszystkim cellulit nie jest chorobą, a jedynie defektem kosmetycznym

Jak dla mnie cellulitofobia szerząca się od kilku lat to efekt sprawnych działań marketingowych firm kosmetycznych. Kobiety od wieków miały pupy w pomarańczowy wzorek i nikomu by do głowy nie przyszło, że coś jest nie tak Niestety, producenci kosmetyków zarabiają na naszych kompleksach, więc bardzo im na rękę wpędzać nas w coraz to różniejsze Reportaże w gazetach na temat cellulitu to nic innego jak napędzanie popytu na kremy, zabiegi i inne cuda na kiju-choć tak naprawdę, jak Olka pisze, to walka z wiatrakami

Mam piękny tyłek z jeszcze piękniejszym cellulitem i nie zamierzam napychać kieszeni ludziom, którzy chcą mnie wpędzić w kompleksy. Chętnie ćwiczę, odżywiam się zdrowo a latem z dziką rozkoszą wkładam bikini i prezentuję światu mojego kalafiora (całkiem zaawansowane stadium) A jak się komuś nie podoba, to już nie mój problem
Brawo!!! Jestem pod wrażeniem tak mądrej wypowiedzi .... Nie dajmy się zwariować. Na lekko opalonym ciele nie widać celulitu. Po drugie widać po kobiecie jej pewność siebie i zadowolenie z własnego ciała a to ważniejsze niż kilka centymetrów pomarszczonego ciała. Nie no podziwiam Cie za takie podejście do zycia!! Na bank robisz wielkie wrażenie swoją osobowościa.. brawo !!! Takich kobiet potrzeba, a nie masy zakompleksionych z powodu 2 cm tu i ówdzie za dużo
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 19:38   #24
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

Dla wszystkich, którzy chcą pogłębić nieco wiedzę na temat cellulitu i cellulitisu polecam artykuł Piotra Szczotki
http://www.wizaz.pl/images/masaz/cellulit_cz1/
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 16:58   #25
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: cellulitu nie da sie zlikwidowac

A ja jestem najbardziej zła n sówj delikatny cellulit na pupie i udach,dlatego,ze mam go praktycznie nie z mojej winy.
Kiedy miałam koło 13lat było u mnie podejrzenie o astme, i lekarz przepisał mi leki wziewne,moi rodzice, oczywiscie pytali sie go,czy nie bedzie jakichs skutków ubocznych,czy to nie sa jakies sterydy,lekarz odpowiedział.ze nie.Po jakims czasie stosowania z chudziutkiej dziewcazynki przeobraziłam sie w pulpeta I sama nie iwedziałam od czego,po czesci zaczelam sie winic,nie przyszlo mi do glowy,ze to przez leki.
Potem bylam skierowana do poradni allergologicznej i okazalo sie,ze to poprostu bardzo mocne uczulenie na kurz.Przestałam brac leki, i stttraaasznie schudłam,wszyscy podejzewali mnie o anoresje:/od tego czasu mam koszmarne doły pod oczami:/ No i cellulit na pupie i udach.Nie wspominajac o rozstepach,ktore sa prawie niewidoczne,ale jak wyjde z zimnej wody,to ja je widze niestety,a chucherko straszne jestem.mam ochotę zabic tego lekarza!!:/
Walcze z tym ,cwicze i w ogole,mimo iz nie jest to bardzo widoczne,to chce zeby tego swinstwa wcale nie bylo widac:P
__________________
Może to prymitywne, ale ludzie tacy są, chcą mieć coś co dla innych znaczy coś

wymianka
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 16:16   #26
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
terapia szokowa w walce przeciwko cellulitowi

Pojawił się nowy produkt Garniera, intensywna kuracja przeciwko cellulitowi, efekty widoczne po 8 dniach, czy któraś z was go używała??
http://www.gazeta.pedet.pl/x_C_I__P_...8-7010001.html
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.