BEZROBOTNI łączmy się część 3 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 18:50   #4411
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Ale każda kobieta miedzy 20 a 40 rokiem życia może zajść w ciążę, zwłaszcza gdy nie ma jeszcze dzieci na koncie.
ale faceci sa tepi))
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 19:07   #4412
yoopiter
Raczkowanie
 
Avatar yoopiter
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 58
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
ale faceci sa tepi))
Że niby co, tylko faceci są pracodawcami/rekruterami?
yoopiter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 15:15   #4413
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Byłam w urzędzie ale powiedzieli tym razem co innego. Stwierdzili,że skoro zaniosłam osobiście cv i lm, to nie muszę od nich dostać skierowania
także fatygowałam się na darmo. Telefon milczy,więc raczej nie mam złudzeń,że niestety mnie nie wybrali
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 15:50   #4414
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Byłam w urzędzie ale powiedzieli tym razem co innego. Stwierdzili,że skoro zaniosłam osobiście cv i lm, to nie muszę od nich dostać skierowania
także fatygowałam się na darmo. Telefon milczy,więc raczej nie mam złudzeń,że niestety mnie nie wybrali



A ja od daaawna nie mam gdzie CV wysłać...
Idę znieść do podstawówki w mojej wsi CV pojutrze, bo otwierają stołówkę od stycznia.
Podobną będą w miasteczku obok otwierać Tesco i ruszyli z budową 'czegoś' , podobno sklep z artykułami ogrodniczymi.
Ciekawe ile potrwa budowa czy czy będzie w ogóle jakieś ogłoszenie, że kogoś potrzebują.
Czasem się zastanawiam skąd ludzie to wszystko wiedzą, co otwierają i wiedzą gdzie zanieść CV
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:16   #4415
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Mogę na rozmowę iść z pomalowanymi na czarno paznokciami?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:17   #4416
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez greenka19 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy był już tu poruszany ten wątek, ale podobno od stycznia w każdej jakiejś placówce państwowej czy tam szkolnej ma być doradca zawodowy. Jak coś pokręciłam to poprawcie.

Może na coś się te moje studia z doradztwa przydadzą

A i mam pytanie. Myślicie, że jeśli jestem aktualnie na 3 roku doradztwa zawodowego (licencjat) to mam szansę na zatrudnienie jako chociaż jakaś pomoc doradcy ?
Od stycznia zamieszkam w Warszawie i wiedziałabym czy w ogóle warto startować. Chociaż praktyki po nowym roku i tak w jakimś urzędzie pracy odbyć muszę.
a gdzie o tym czytałaś? mozesz zalinkowac jakies info, bo ja nie moge nic znalesc w sieci
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:20   #4417
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Mogę na rozmowę iść z pomalowanymi na czarno paznokciami?
Ja bym nie poszła. Chyba, że spełniasz wszystkie warunki:
1. Taki masz styl.
2. Starasz się o pracę, gdzie nie będą wymagać od Ciebie konkretnego stroju, np. w agencji reklamowej, "wyluzowanych" firmach marketingowych.
3. Nie będziesz się przez całą rozmowę zastanawiała, czy aby na pewno dobrze zrobiłaś, że masz na paznokciach czarny lakier i czy to aby na pewno wypada

Generalnie ja jestem za minimalizmem podczas starania się o pracę, ale kiedy miałam rozmowę o staż w radiu mój "szef" był ubrany dosyć luzacko, a ja jak pani z urzędu, więc myślę, że dużo zależy od specyfiki firmy, ale też od ludzi, którzy będą z Tobą rozmawiać

Rany, jaki wywód o paznokciach Nudzę się
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 18:22   #4418
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Mogę na rozmowę iść z pomalowanymi na czarno paznokciami?
ja bym tak nie poszła, myślę że to nie będzie dobrze widziane w oczach rekrutera/przyszłego pracodawcy. Z resztą, zależy też od stanowiska/rodzaju pracy...co nie zmienia faktu, że w większości przypadków może być to źle odebrane.
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:25   #4419
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość
Ja bym nie poszła. Chyba, że spełniasz wszystkie warunki:
1. Taki masz styl.
2. Starasz się o pracę, gdzie nie będą wymagać od Ciebie konkretnego stroju, np. w agencji reklamowej, "wyluzowanych" firmach marketingowych.
3. Nie będziesz się przez całą rozmowę zastanawiała, czy aby na pewno dobrze zrobiłaś, że masz na paznokciach czarny lakier i czy to aby na pewno wypada

Generalnie ja jestem za minimalizmem podczas starania się o pracę, ale kiedy miałam rozmowę o staż w radiu mój "szef" był ubrany dosyć luzacko, a ja jak pani z urzędu, więc myślę, że dużo zależy od specyfiki firmy, ale też od ludzi, którzy będą z Tobą rozmawiać

Rany, jaki wywód o paznokciach Nudzę się
stanowisko telemarketera.

Zastanawiać się nie będę na pewno bo szybko zapominam o takich rzeczach.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 18:26   #4420
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Mogę na rozmowę iść z pomalowanymi na czarno paznokciami?
ja też bym nie poszła
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 20:05   #4421
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Od piatku wracam na bezrobocie.
Kobieta którą zastepuję dostała pozwolenie od medycyny pracy i wraca na swoje stanowiko...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 21:23   #4422
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
stanowisko telemarketera.

Zastanawiać się nie będę na pewno bo szybko zapominam o takich rzeczach.
A musisz mieć te czarne paznokcie? Bo jeśli nie to lepiej nie kombinuj tylko nałóż coś bezbarwnego, albo delikatnego, żeby nie rzucało się w oczy.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Od piatku wracam na bezrobocie.
Kobieta którą zastepuję dostała pozwolenie od medycyny pracy i wraca na swoje stanowiko...
Współczuje A nie ma możliwości, żebyś na przykład zmieniła stanowisko? Chodzi mi o to, że bardzo często firmy, które poszukują pracowników, chętniej przyjmują osoby, które już dla nich pracowały, często niezależnie od stanowiska
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 07:15   #4423
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

U mnie w sumie bez zmian. Wczoraj bylam na tej rozmowie do call center i jakos mnie podbudowalo, ze przeszlam do ostatniego etapu Na wyniki trzeba czekac do srody, jednak zwalilam ostatnia czesc, czyli wlasciwa rozmowe kwalifikacyjna, a mianowicie powiedzialam (zgodnie z prawda), ze wole pracowac sama, bo tak mi lepiej, no chyba ze grupa zgrana, choc wg mnie tam tez bardziej liczy sie praca samodzielna przeciez (a moze sie myle?).
Po drugie, dlaczego chcialabym pracowac na tym konkretnym stanowisku. Oczywiscie mnie chodzi o te plany sprzedazowe, dlatego do samego banku srednio chcialam isc, ale ze tutaj sa polaczenia przychodzace, to jako tako planow nie ma. Kobieta zapytala sie, czy jakbym miala mozliwosc sprzedazy, to czy bym prosila innego pracownika do tego, czy sama bym sie podjela zadania.Odpowiedzialam, ze oczywiscie sama ale jak ona to odebrala nie wiem.
Jak juz wyszlam, przypomnialo mi sie, ze moglam dodac, ze brak planow sprzedazowych to np. na poczatek dobry na wdrozenie, a jakbym kiedys chciala pracowac juz ze tak powiem normalnie, nie na sluchawce, to juz bede jako tako wdrozona w sprawy zwiazane z bankowoscia. Ale wiadomo, po fakcie wiele rzeczy przychodzi do glowy.
Nie ukrywam, ze bardzo mi zalezy na tej pracy, bo nie dosc, ze nikt sie nie odzywa, to kasa niezla jak na moj region.
Wow, troszke sie rozpisalam
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 08:20   #4424
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość
Ja bym nie poszła. Chyba, że spełniasz wszystkie warunki:
1. Taki masz styl.
2. Starasz się o pracę, gdzie nie będą wymagać od Ciebie konkretnego stroju, np. w agencji reklamowej, "wyluzowanych" firmach marketingowych.
3. Nie będziesz się przez całą rozmowę zastanawiała, czy aby na pewno dobrze zrobiłaś, że masz na paznokciach czarny lakier i czy to aby na pewno wypada

Generalnie ja jestem za minimalizmem podczas starania się o pracę, ale kiedy miałam rozmowę o staż w radiu mój "szef" był ubrany dosyć luzacko, a ja jak pani z urzędu, więc myślę, że dużo zależy od specyfiki firmy, ale też od ludzi, którzy będą z Tobą rozmawiać

Rany, jaki wywód o paznokciach Nudzę się
Ja mam takie samo zdanie. Osobiście mi nie rażą paznokcie pomalowane na czarno. Ale ja bym się nigdy nie wybrała na rozmowę w czarnych. Nigdy nie wiesz jak zareaguje rekruter. Jego widzimisię może Cię odrzucić z powodu błahego powodu czarnych paznokci.
Poza tym ja wychodzę z założenia, że lepiej ubrać się zbyt elegancko niż zbyt niechlujnie
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 11:02   #4425
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

ja jesli mam na czerwono, niebiesko itd. pomalowane paznokcie to zmywam gdy ide na rozmowe,tak mi sie wydaje ze powinny byc neutralne.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 12:10   #4426
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Ja zazwyczaj mam pomalowane bezbarwnym lakierem, czasem na jasny rozowy lub fioletowy. Raz mialam srebrne, ale po prostu nie zdazylam zmyc (wg mnie tragedii nie bylo).
Szczerze mowiac, nie wiem jak reaguja rekruterzy, czy patrza na paznokcie, czy nie. Chetnie bym chciala poznac ich zdanie na ten temat. Ale np. na stanowisko sekretarki, asystentki szefa to raczej nie wypada miec koloru lub przy osobistym kontakcie z klientem, w innym przypadku uwazam, ze to ma mniejsze znaczenie lub nie ma, byleby byly zadbane, niezbyt dlugie i nie takie krociutkie obgryzione konuski
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 12:44   #4427
Palulina
Raczkowanie
 
Avatar Palulina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 344
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Po rozmowie kwalifikacyjnej w urzędzie pracy zapewniali mnie, że zadzwonią do mnie ze względu na to, czy odpowiedź będzie brzmiała na tak czy na nie. Dyrektor zapewniał, że on zawsze dzwoni bo on jest porządnym pracodawcą. I co? Mieli dzwonić do piątku, a dziś wtorek ...
__________________
- magister już jest!
- staram się myśleć pozytywnie
- jestem z moim M. już 5 lat !



Palulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 12:49   #4428
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Mnie tez obiecywali po ostatniej rozmowie i tez czekam juz 2 a moze i 3 tydzien
Po innej rozmowie, gdzie nieli dac znac max po 1,5 tygodnia, dali czas po ponad miesiacu. No ludzie tak sie nie robi. Rozumiem, ze rekrutacja sie przedluza, ale skoro ktos mowi, ze chce np. kogos zatrudnic od 1 listopada, a odzywa sie w grudniu, to cos nie tak:/
W zwiazku z powyzszym przestaje wierzyc w zapewnienia o poinformowaniu o rezultacie rekrutacji Hehehehe
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 12:56   #4429
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Witam,

dla mnie już niestety normą stało się, że "Oddzwonimy do pani na pewno, my nie jestesmy taką firmą co tylko tak mowi a nie oddzwania" i co i GÓWNO! Nie odzwonili! Co za buractwo!!
Co za czasy... ?!?!?!?!
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 13:08   #4430
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Palulina Pokaż wiadomość
Po rozmowie kwalifikacyjnej w urzędzie pracy zapewniali mnie, że zadzwonią do mnie ze względu na to, czy odpowiedź będzie brzmiała na tak czy na nie. Dyrektor zapewniał, że on zawsze dzwoni bo on jest porządnym pracodawcą. I co? Mieli dzwonić do piątku, a dziś wtorek ...
na co Ty czekasz?Telefon w rękę i ,, Dzień dobry. Chciałam uzyskać informacje... na jakim etapie jest postępowanie rekrutacyjne na stanowisko doradcy, w którym biorę udział. Nazywam się...'' nic nie tracisz. Rekrutacja toczy się z Tobą więc masz prawo a teraz to juz nawet obowiązek usłyszenia o jego przebiegu/
.
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 13:13   #4431
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Poszłam zczarnymi, które miałam zmalowane kilka dni temu, kobitka nawet pochwaliła, zapytała czy sama malowałam itp. Ale miała za duże wymagania co do płynnej wypowiedzi, 10 minut płynnego gadania z przerwami na oddech to niedopuszczalne widocznie.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 13:17   #4432
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

tez bylam na rozmowie do cyfrowego polsatu na stanowisko asystent biura, pani zapewniala ze oddzwonia bez wzgledu na wynik, i nie oddzwonili, tacy to jeszcze gorsi niz ci co wcale nie mowia

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Witam,

dla mnie już niestety normą stało się, że "Oddzwonimy do pani na pewno, my nie jestesmy taką firmą co tylko tak mowi a nie oddzwania" i co i GÓWNO! Nie odzwonili! Co za buractwo!!
Co za czasy... ?!?!?!?!
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 13:33   #4433
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
tez bylam na rozmowie do cyfrowego polsatu na stanowisko asystent biura, pani zapewniala ze oddzwonia bez wzgledu na wynik, i nie oddzwonili, tacy to jeszcze gorsi niz ci co wcale nie mowia
to ja często byłam na takich rozmowach gdzie oni wręcz domagali się by samemu się owyniki dowiadywać.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 13:37   #4434
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Ja też czekam na jakąs informację z tego stażu, też mieli informować niezależnie od wyniku. Jedyne co to wiem, że rekrutację przedłużyli o jakieś 2 tygodnie. A poza tym byłam w UP i się okazało, że mi staż od nich przysługuje jeszcze.
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:24   #4435
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość

Współczuje A nie ma możliwości, żebyś na przykład zmieniła stanowisko? Chodzi mi o to, że bardzo często firmy, które poszukują pracowników, chętniej przyjmują osoby, które już dla nich pracowały, często niezależnie od stanowiska
Niestety...
Tam na jedną pracownię przypada jeden terapeuta, więc dla mnie nie ma miejsca. Mam jednak nadzieję, że kierowniczka będzie mnie miała na uwadze, jakby coś kiedyś...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:33   #4436
Palulina
Raczkowanie
 
Avatar Palulina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 344
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Niestety...
Tam na jedną pracownię przypada jeden terapeuta, więc dla mnie nie ma miejsca. Mam jednak nadzieję, że kierowniczka będzie mnie miała na uwadze, jakby coś kiedyś...
Oj to nie fajnie ale może kiedyś jeszcze będą pamiętali o Tobie

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Pokaż wiadomość
na co Ty czekasz?Telefon w rękę i ,, Dzień dobry. Chciałam uzyskać informacje... na jakim etapie jest postępowanie rekrutacyjne na stanowisko doradcy, w którym biorę udział. Nazywam się...'' nic nie tracisz. Rekrutacja toczy się z Tobą więc masz prawo a teraz to juz nawet obowiązek usłyszenia o jego przebiegu/
.
No i jutro muszę tak zrobić
__________________
- magister już jest!
- staram się myśleć pozytywnie
- jestem z moim M. już 5 lat !



Palulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:41   #4437
yoopiter
Raczkowanie
 
Avatar yoopiter
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 58
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Od kilku dni w blokach reklamowych tv jest pokazywany filmik o pytaniach jakie nie powinny padać na rozmowach kwalifikacyjnych, widziałyście go już? Myślicie, że to coś pomoże?
Według mnie może chociaż świadomość bezrobotnych się zwiększy i da im do myślenia, bo pracodawcy po takim filmiku się co najwyżej uśmiechną...

Można go obejrzeć na głównej stronie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego (małe okienko), a w powiększeniu na youtube.
yoopiter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 15:57   #4438
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez Palulina Pokaż wiadomość


No i jutro muszę tak zrobić



Widziałam tą reklamę. Ale co to zmieni, co to da?
Człowieka może uświadomi, że na takie pytanie nie powinien odpowiadać, ale...jak na pracy mu zależy to pewnie i tak odpowie.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 16:09   #4439
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

Cytat:
Napisane przez yoopiter Pokaż wiadomość
Od kilku dni w blokach reklamowych tv jest pokazywany filmik o pytaniach jakie nie powinny padać na rozmowach kwalifikacyjnych, widziałyście go już? Myślicie, że to coś pomoże?
Według mnie może chociaż świadomość bezrobotnych się zwiększy i da im do myślenia, bo pracodawcy po takim filmiku się co najwyżej uśmiechną...

Można go obejrzeć na głównej stronie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego (małe okienko), a w powiększeniu na youtube.
mysle ze forma tego filmiku może zwrócić uwagę, o ile taki pracodawca w ogole to oglądnie.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 16:11   #4440
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 3

A ja myślę, że ta reklama może nieco pomóc, bo mam wrażenie, że niektórzy pracodawcy - ci drobni, nie korporacje - nie wiedzą, że takich pytań zadawać nie można. (Można pozwać w Polsce pracodawcę za takie pytania? Wiem, że w Wielkiej Brytanii grozi za to konieczność zapłaty odszkodowania.)
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.