Pierwsza Miłość part IV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 21:59   #2911
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
Nadrobiłam trochę i muszę przyznać, że Aleks w tych włosach wygląda obleśnie po prostu, już wolę Pawła.
Niech oni mu te kudły obetną.
to chyba taka moda w PM -Paweł, Aleks, Sebastian kiedyś Artur też miał orginalny fryz
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 22:02   #2912
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
to chyba taka moda w PM -Paweł, Aleks, Sebastian kiedyś Artur też miał orginalny fryz
Artur ma teraz wg mnie najlepszą fryzurę od początku serialu
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 22:29   #2913
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

W "lubianych" postaciach powtarza się najczęściej Patryk Popieram, też go lubię
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 22:40   #2914
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez kvetinka Pokaż wiadomość
W "lubianych" postaciach powtarza się najczęściej Patryk Popieram, też go lubię
ale mógłby nauczyć się już mówić Emilka a nie Emylka
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 23:31   #2915
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Artur ma teraz wg mnie najlepszą fryzurę od początku serialu
Wg mnie Artur to jedyna osoba, której nigdy nie zepsuli fryzury, zawsze dobrze wygląda w tym, co mu zafundują Nie wiem, czy aktor tak o to dba, czy po prostu ma dobry układ z fryzjerem Ale naprawdę zawsze wyglądał dobrze, na początku czesali go nowocześnie, ale taka stylizacja też mi odpowiadała
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 01:13   #2916
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ale mógłby nauczyć się już mówić Emilka a nie Emylka
Ale ja go lubię za to że tak fajnie mówi I te jego przysłowia
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:38   #2917
ssylvkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ssylvkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Wg mnie Artur to jedyna osoba, której nigdy nie zepsuli fryzury, zawsze dobrze wygląda w tym, co mu zafundują Nie wiem, czy aktor tak o to dba, czy po prostu ma dobry układ z fryzjerem Ale naprawdę zawsze wyglądał dobrze, na początku czesali go nowocześnie, ale taka stylizacja też mi odpowiadała
eeee nie zawsze mial dobrą fryz kiedys go taak przylizali i dlugo mial jakąs grzywkę nie wyglądal korzystnie
ssylvkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 11:41   #2918
Brydzia222
Raczkowanie
 
Avatar Brydzia222
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 149
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

NO WŁAŚNIE !!!
Mariusz brat Pawła ani słowa o nim ,przepadł.
Jak cała rodzinka Pawła.

Lubiłam przybranego ojca Pawła


A pamiętacie fryz Kingi w pierwszych odcinkach?
Te boki takie wygolone?

Moim zdaniem Kinga też zawsze ma ładne włoski

Edytowane przez Brydzia222
Czas edycji: 2011-03-21 o 11:43
Brydzia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:15   #2919
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

no to metamorfoza wiktorii rozpoczęta;p (co zresztą było pewne)
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:58   #2920
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Brydzia222 Pokaż wiadomość
NO WŁAŚNIE !!!
Mariusz brat Pawła ani słowa o nim ,przepadł.
Jak cała rodzinka Pawła.

Niebawem Mariusz powróci do serialu- okaże się, że ma białaczkę czy coś takiego ....
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:30   #2921
li90
Raczkowanie
 
Avatar li90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 337
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Dołączam do tematu! [Aż dziwne, że jeszcze tu nie pisałam ]. Oglądam "Pierwszą Miłość" od 1 odcinka :P

Nie lubię: ojca Maryśki - nigdy go nie lubiłam , Wekslera - bo mi się kojarzy z familiadą i zawsze jest wnerwiający, Sebastiana - bo jakiś psychol :P, Pałkowskiej - bo głupia swatka, Mirka - ale nie aż tak jak Radosza ^^ Aaa no i oczywiście Wiktorii i tej Malwiny rudej. A najbardziej [zaraz po Radoszu] to nie znoszę Anki

Lubię - Patryka, Emilkę - chociaż ostatnio jest irytująca nieco, Artura - ale bardziej to kiedyś niż teraz, bo zrobił się nieco dziwny, czyli mniej szalony. Paweł i Maryśka - kiedyś lubiłam, ostatnio nie za bardzo, ale od jakiegoś czasu znowu ich lubię. Kingę też lubię I Królów, chociaż Błażej się popsuł xD

Ja chcę już moment, jak Marysia mówi, że jest w ciąży. Jestem ciekawa jak to wyjdzie


ALEKS: Najwyższy czas do fryzjera.
PAWEŁ: I kto to mówi

Zgon. Zgadzam się w obu przypadkach! <lol2>

Edytowane przez li90
Czas edycji: 2011-03-21 o 17:03
li90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 17:33   #2922
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Pierwsza Miłość part IV


słyszałyście ten tekst? "najwyższy czas do fryzjera"

Aleks! Idź razem z Pawłem

może i ja otworzę sklep Żabka? w końcu nie jest to takie trudne
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie

Edytowane przez malina333
Czas edycji: 2011-03-21 o 17:41
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:57   #2923
Zakochanaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zakochanaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 703
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

jak Celinka powiedziała o malinowej herbatce od razu "wpadłam " na sage ....a tu ...nie Saga ;p
__________________


Zakochanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:39   #2924
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Właśnie już nie Saga tylko Minutka
kurde nie widziałam tej gadki z włosami
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:10   #2925
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Ja zaproponowałam ten mini-wątek a sama nie dałam swoich propozycji nielubianych postaci:

1)Majka- wzór cnót, idealna, nawet gdy zdradzała męża wyglądała i zachowywała się jak męczennica. zna się na wszystkim, we wszystkim jest najlepsza och ach. ciągłe pouczała Pawła na różne tematy..., myśli, że cały świat kręci się wokół niej.

2) Jan Radosz- nierób, leń i buc. Tak kocha Majkę ale jak ona ma problem to ona jakoś się nigdy do nie zwraca o pomoc. Ciągle czepiał się Pawła, że jest zbyt cienki dla jego córeczki. Z kolei on sam nie reprezentuje sobą nic, żyje z renty dziadka Antoniego chyba :P

3) Matka Pawła- dawno już jej nie było. Była pijaczka, obecnie pierwsza moralistka. Ciągle pokazywała synowi, że nic lepszego jak cudowna idealna Majka nie może mu się trafić. Ma świetnego męża, fajne życie a i tak ciągle chodziła niezadowolona.

4)Bartek- lubiłam go, jednak coraz bardziej zachowuje się jak d***a wołowa. Szczególnie te historie z ojcem Eweliny- ma już 30 dawno na karku a zachowuje się jak gówniarz, który boi się tatusia swojej dziewczyny. Jak zmężnieje to znów go polubię pewnie

5) Emilka- wrrr mam jej serdecznie dość, ciągle tylko pokrzykuje na Patryka. Ogólnie to podpadła mi już wtedy gdy ten jej były chciał jechać realizować swoje marzenia i zabrać ją, miała szansę zobaczyć trochę świata jednak wolała zostać w barze- zero ambicji.


Lubię np.

1) Patryk- słodki, luzacki, jednak odpowiedzialny, taki wieczny chłopiec ale na plus
2) Marek- taki ot zwykły facet, ma swoje grzeszki jednak ogólnie stara się dbać o rodzinę, żonę, zależy mu na dzieciach, chce pomagać im (Kindze) mimo, że jest już dorosła.
3) Król- fajny facet i tyle, zabawny
4)Stefani - nie trzeba tłumaczyć
5)Wiktoria postać negatywna jednak strasznie zabawna, te jej wstawki po włosku :p

a i jeszcze Śmiałka lubię ostatnio
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 20:34   #2926
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Wiecie, że aktor grający Aleksa ma 40 lat
Wygląda na starszego, ale że aż 40 ma to się nie spodziewałam.

Mi brakuje w serialu Edyty, fajna dziewucha z niej była
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 23:22   #2927
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Szczerze, wiek Aleksa mnie nie zdziwił. Ja wciąż wychodzę z szoku, że aktorka grająca Olkę nie ma 18-20 lat

Też się zawsze zastanawiałam z czego żyje Radosz. I dlaczego Mariola jak już miała super męża, nie chciała wyciągnąć własnych dzieci z domu dziecka...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 16:28   #2928
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Lubię:
-Stefani - bardzo pozytywna aktualnie postać, kiedyś mnie trochę denerwowała jej głupota i związek z Radoszem, ale to na szczęście za nami
-Śmiałka - cwaniaczek, ale sporo wnosi do serialu i jest nawet sympatyczny, choć bym mu osobiście nie ufała
-Grzesia Króla - poczucie humoru, odpowiedzialność, brak romansów. Taki fajny ojciec rodziny
-Bartka lubiłam, ale jeśli chodzi o związki to nieudacznik - za szybko się zakochuje, zaraz chce śluby brać, łatwo go omotać, ślepy jest na wady swoich wybranek ,
-Miksera nawet lubię - taki typowy studencik, ale w miarę odpowiedzialny, opiekuńczy
-Celinę, Łazankową i nawet Grażynę (taka ciepła postać) oraz Wiktoria (może niekoniecznie lubię jej charakter, ale jako postać w filmie mnie bawi i nawet lubię ją oglądać)

Nie lubię:
- Radosz - teraz strasznie denerwujący, kiedyś również - cały czas stękał i wzdychał (dosłownie oglądając jego rozmowy wyłapywałam każde westchnięcie i już czekałam, kiedy skończy mówić)
- Anka - żal mi jej, że Pawełek ją zdradził, czasami powie coś mądrego, ale no... nie lubię jej ogólnie
- ruda siostra Wiktorii - irytuje mnie to babsko strasznie
- Aleks - nie mogę na niego już patrzeć, obleśny jest w tej "fryzurze" i te jego małe świdrujące oczka. Dawniej był zauważalny i nawet wzbudzał sympatię w okularach i krótkich włosach
- Łukasza jakoś nie lubiłam, ale chyba go już nie będzie
- Ewelinki nie lubię

Jakoś żałuję, że Darii nie ma (dawnej koleżanki Oli)

Edytowane przez Reme
Czas edycji: 2011-03-22 o 16:30
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 18:59   #2929
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Lubię:
-Stefani - bardzo pozytywna aktualnie postać, kiedyś mnie trochę denerwowała jej głupota i związek z Radoszem, ale to na szczęście za nami
-Śmiałka - cwaniaczek, ale sporo wnosi do serialu i jest nawet sympatyczny, choć bym mu osobiście nie ufała
-Grzesia Króla - poczucie humoru, odpowiedzialność, brak romansów. Taki fajny ojciec rodziny
-Bartka lubiłam, ale jeśli chodzi o związki to nieudacznik - za szybko się zakochuje, zaraz chce śluby brać, łatwo go omotać, ślepy jest na wady swoich wybranek ,
-Miksera nawet lubię - taki typowy studencik, ale w miarę odpowiedzialny, opiekuńczy
-Celinę, Łazankową i nawet Grażynę (taka ciepła postać) oraz Wiktoria (może niekoniecznie lubię jej charakter, ale jako postać w filmie mnie bawi i nawet lubię ją oglądać)

Nie lubię:
- Radosz - teraz strasznie denerwujący, kiedyś również - cały czas stękał i wzdychał (dosłownie oglądając jego rozmowy wyłapywałam każde westchnięcie i już czekałam, kiedy skończy mówić)
- Anka - żal mi jej, że Pawełek ją zdradził, czasami powie coś mądrego, ale no... nie lubię jej ogólnie
- ruda siostra Wiktorii - irytuje mnie to babsko strasznie
- Aleks - nie mogę na niego już patrzeć, obleśny jest w tej "fryzurze" i te jego małe świdrujące oczka. Dawniej był zauważalny i nawet wzbudzał sympatię w okularach i krótkich włosach
- Łukasza jakoś nie lubiłam, ale chyba go już nie będzie
- Ewelinki nie lubię

Jakoś żałuję, że Darii nie ma (dawnej koleżanki Oli)



no właśnie, to była jej najlepsza przyjaciółka w czasie szkoły średniej a potem nagle na studiach zamieszkała z Sabiną- przez którą przecież przeszła trochę...
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 21:32   #2930
Gronostajka
Przyczajenie
 
Avatar Gronostajka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 25
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez li90 Pokaż wiadomość

Ja chcę już moment, jak Marysia mówi, że jest w ciąży. Jestem ciekawa jak to wyjdzie

Marysia będzie w ciąży?? Z Pawłem??

Ja nie lubie wręcz nie znosze syna Patryka, Mirka chyba
Podobnie nie lubie Anki i Renaty. Renata na początku ok, teraz jakieś takie ciepłe kluchy z niej są.

Nie lubie tez ojca Marysi, wkurzali mnie rodzice Kingi. Nie cierpie Aleksa, jego wygląd i fryzura są okropne.

Za to lubię Sabine i Miksera, podobał mi się Stasiak
Marysie zawsze lubiłam, ostatnio trochę mniej, podobnie Kinge.
Stefani mnie bawi, lubie Wekslerową. Głos Emilki mnie strasznie drażni. Patryk i doktorek są ok
Lubię tego gościa, który pracuje dla Artura
Gronostajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 22:41   #2931
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Wyjaśnijcie mi, o co chodzi z samochodem i kasą Sabiny. Bo dzisiaj się uczyłam, a moja mama z moim tatą komentowali: "ale ona ma dowód wpłaty na jego konto, tak łatwo się nie wywinie i może mówić, że jest najlepszym wykładowcą na uczelni". Czyżby Aleks puścił kantem Sabinę i ona poznała jego prawdziwe oblicze?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 22:46   #2932
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Wyjaśnijcie mi, o co chodzi z samochodem i kasą Sabiny. Bo dzisiaj się uczyłam, a moja mama z moim tatą komentowali: "ale ona ma dowód wpłaty na jego konto, tak łatwo się nie wywinie i może mówić, że jest najlepszym wykładowcą na uczelni". Czyżby Aleks puścił kantem Sabinę i ona poznała jego prawdziwe oblicze?
Mikser kazał Aleksowi wyznać prawdę Sabinie i on jej wszystko powiedział, do tego, że jest rozwydrzona i głupia była, ze myslała, że on tak z nią na poważnie i takie tam ....
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 23:02   #2933
Madame_Kitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Mikser kazał Aleksowi wyznać prawdę Sabinie i on jej wszystko powiedział, do tego, że jest rozwydrzona i głupia była, ze myslała, że on tak z nią na poważnie i takie tam ....

a jakim sposobem Mixer się o tym dowiedział? przegapiłam z dwa odcinki i dziś byłam nie w temacie...
Madame_Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 07:42   #2934
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Mikser byl obecny podczas rozmowy w knajpie Pawla i Artura na temat tych akcji Artura, ktore Aleks wtopił w tą upadającą firmę, przez co Artur wszystko stracił.. wiec domyslil sie co za szuja z tego Aleksa, probowal rozmawiac z Sabina zeby mu nie ufala, ale ta sie oburzyla.
Nastepnie Mikser byl swiadkiem rozmowy Artura i Aleksa na temat tego oszustwa. Artur powiedzial ze Aleks ma mu oddac wszystkie pieniadze ktore wtopil a kasę ktora Aleks dal mu za samochod zatrzyma sobie jako część długu. Po ich rozmowie Mikser namówił ( czy tam nacisnął) Aleksa zeby powiedzial o wszystkim Sabinie.
Obejrzyj sobie na ipli
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 08:18   #2935
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

to teraz ja mam pytanie
dlaczego Mikser nie przeprosił Oli? ja właśnie przegapiłam scenę, gdy Mikser wszystkiego się dowiedział. Później jak dzwonił po Olę myślałam , że ją wcześniej przeprosił za to że jej nie wierzył.
A może coś przegapiłam?
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:50   #2936
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

To może ja też:

Stefani - calkiem ciekawa postać, wnosząca trochę radości do serialu, prywatnie chyba by mnie irytowała, ale w filmie jest o.k. i ostatnio mam wrażenie, że zaczyna trochę mądrzeć
Kaśka - podobnie jak Stefanii, chwilami mnie drażni, ale generalnie śmieszna postać
Weksler - niestety lata familiady (której nie znoszę) zrobiły swoje i jakoś nie umiem patrzeć na karola inaczej dlatego nie przeadam, chociaż postać jakaś taka bezpłciowa jak dla mnie, albo wchodzi do domu albo wychodzi, raz po raz wypije jakąś służbową kawę i tyle
Grażyna Weksler- trochę zagubiona, ale fajna babka, trafiła na niezłego drania i tyle, żal mi jej, ale w sumie przez tyle lat widocznie jej to nie przeszkadzało, lubię chciałąbym tak wyglądać w jej wieku
Sabina - kiedyś nie lubiłam, teraz coraz fajniejsza babka z charakterem, chociaż wychodzi z niej czasem rozpuszczony bachor
Mikser - pozytywnie, taki sobie student (który oczywiście ma czas na wszystko i wcale sie nie uczy - ale to typowe w tym serialu, jak zresztą wypasione mieszkania studentów wiec to przemilczę
Olka - różnie, raz lubię, raz irytuje, ale generalnie raczej na plus
Błażej - za czasów liceum lubiłam, nawet bardzo, ale teraz nie mogę na niego patrzeć, bleeeeeh
G. Król - fajny, takie pomieszanie tatuska z dowódca pozytyw
żona króla - taka bezpłciowa trochę wypełniaczka luk dialogowych ;p
Kinga - ostatnio mnie wkurza, ale w sumie jest o.k.
Tomeczek - mam nadzieję, że moje dziecko będzie bardziej kumate
Ojciec Kingi - ani lubię ani nie lubię, mógłby równie dobrze nie istnieć, nie zauważyłabym
Marysia - kiedyś mnie wkurzała, jak biegała w tych swoich pantofelkach i uciągnietym kucyku (bllleeeeeh), od czasu obcięcia włosów jakoś lepiej ją odbieram i w ostatnich miesiącach nawet znośna się zrobiła, chociaż irytuje mnie jej zachowanie w stosunku do pawła i przekonanie, że jej pępkiem świata i jak wróci to on przyjmie ja z otwartymi ramionami
Paweł - matko, kim on nie był ;p od strażaka po barmana, podobnie jak Marysi - kiedyś nie lubiłam, ostatnio znośny się robi
Ania - nawet ją lubię, troche taka wredna (zwłaszcza kiedyś) teraz mi jakoś nie przeszkadza i zazdroszczę figury
Artur - pozytyw, cały czas, chociaż ostatnio przynudza
Berenika - pozytyw fajna konkretna babka, która do tego fajnie wygląda chociaż nie jest modelkowo chuda (a może właśnie dlatego)
Bartek - kiedyś jedna z moich ulubionych postaci, obecnie taka dupa z oczami, że nie mogę patrzeć
dziewczyna Bartka -taka zwykła, nie przekombinowana, przeciętne, miłe dziewcze, lubię
Emilka - kiedyś lubiłam (ten sposób mówienia nawet podziwiam, bo widziałam ją kiedyś w teatrze i mówiła normalnie , więc doceniam to, że tak potrafi ) ostatnio taka młoda stara się zrobiła i mnie irytuje trochę
Patryk - jedna z moich ulubionych postaci, wielki plus
Śmiałek - ani mnie ziębi ani parzy, zresztą jak połowa tych wszystkich kobiet z Wadlewa
Mirek - masakra jakaś :/ takie to głupio mądre, że będąc jego koleżanką ze szkoły na pewno by mnie wkurzał
Wiktoria - na początku nie oglądałam przez nią kolejnych odcinków, ale ostatnio robi się całkiem fajna, mniej ma tych irytujących wtrąceń z włoskiego (albo ja do nich przywykłam i ewidentnie widać, że rozpoczęła sie jej metamorfoza i na końcu okaże się, że jest w porządku, także o dziwo nawet ją lubię
ruda małpa - siostra Wiktorii - irytuje mnie pod każdym względem
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 12:21   #2937
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Lubię(w takiej kolejności):
Berenika- niezależna, inteligentna, w dodatku śliczna, wiadomo było że to będzie wielka love Artura
Artur- zwłaszcza teraz jak już jest z Bereniką(fajne było jak Weronika vel Wiktoria chciała o poderwać, on był miły więc zrobiła sobie nadzieję, podjechała Berenika a on się tak słodko ucieszył na jej widok, a tamtej mina zrzedła); poza tym jest dowcipny i uroczy
Stefani- wiadomo
Ziomek, który pracuje z Arturem- śmieszny
Mikser- bo to taki luzak
Nie lubię:
Weroniko-Wiktoria - typ zdziry, nie cierpię tego
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 12:27   #2938
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

http://www.passa.media.pl/index.php?...=cv&id_akt=480

poznajecie? śliczna, nie?

A pamiętacie jak ta aktorka grała w serialu "kopciuszek" czy jakoś tak?
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 12:28   #2939
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez aiko83 Pokaż wiadomość
http://www.passa.media.pl/index.php?...=cv&id_akt=480

poznajecie? śliczna, nie?

A pamiętacie jak ta aktorka grała w serialu "kopciuszek" czy jakoś tak?
o kurde
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 12:59   #2940
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Mnie się ona nie podoba na tym zdjęciu..jest bardzo masywna
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.