Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-17, 20:14   #3661
monisiuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

witam, mam takie pytanko.
czy Piotrek Sierpiński nadal pracuje u Tomasza Betleja?
jakie tam mają ceny? ile kosztuje strzyżenie i farba?
pozdrawiam
monisiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:38   #3662
chicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

A jakiś który zrobi mi fryzurę w stylu 'emo' (nie cierpię tego słowa ) i pocieniuje? Mam długie włosy, zawsze były u mnie wielkim atutem także mogę nawet sporą sumkę wydać, byle, żebym miała tak jak chce.
__________________
03.10.09 - nie palę
19.10.09 - codzienny rowerek
23.10.09 - dwa razy w tyg. siłownia + basen
26.10.09 - nie jem słodyczy, fast-foodów, nie pije gazowanego

Woda mineralna, czerwona herbata, marchew, jabłka, ciemne pieczywo.

Maturzystka 2010
chicaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 21:06   #3663
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ___ sylvviia Pokaż wiadomość
KURCZAKOWE

A niech sobie czytają, mi to nie przeszkadza:p

ruda7816 Nie uważam, że było to nie fair. W sumie to ja poruszyłam ten temat. Gdybym nic nie powiedziała, to pewnie by nie skomentował moich wpisów. Fajnie było się dowiedzieć, że jego argument o odroście KURCZAKOWYM a leeeekko złocistym hehe był marny.
ano to trzeba tak od razu
myslalam że napadł Cię słownie pierwszy i wyrzuty robił o komentarze na W.

choć nadal i tak twierdzę ,że co niektorym w glowach się poprzewracało po czytaniu postów na W.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 13:00   #3664
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

myślę, ze na plus jest to, ze bez gadania odrost w kolorze NIEFAJNYM usunął

jednakze komentowanie, ze nazwa NIEFAJNEGO odrostu nie taka, to mnie rozbawilo na maksa, hahaha czy bylby kurczakowy, zoltoserowy, jajkowy, czy pszeniczny, wazne, ze byl w innym kolorze niz reszta wlosow, czyli, drogi Panie fryzjerze, czytajacy forum, nadal byl to Bląd w Sztuce fryzjerskiej! I w piersi sie trzeba udezyc, a nie piłeczkę z klientem odbijac
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:26   #3665
magda_Lena80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez monisiuk Pokaż wiadomość
witam, mam takie pytanko.
czy Piotrek Sierpiński nadal pracuje u Tomasza Betleja?
jakie tam mają ceny? ile kosztuje strzyżenie i farba?
pozdrawiam
czesc, Piotrek Sierpinski pracuje teraz w samui spa na libelta.
magda_Lena80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:43   #3666
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Wiem, że Tomek Betlej też tu zagląda, głupio się czułam jak on komentował to forum podczas gdy ja siedziałam na fotelu...
ja byłam u Tomka kiedy był na topie na wizażu i cały czas o tym gadał, jaki to on jest rozchwytywany, a jaki wychwalany, jak wiele salonów od odejścia od waldka wagnera chciało z nim współpracować itd
jednym słowem woda sodowa mu za bardzo uderzyła do glowy i to (oprócz średniego ścięcia) bardzo mnie do niego zniechęciło
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 09:07   #3667
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
myślę, ze na plus jest to, ze bez gadania odrost w kolorze NIEFAJNYM usunął

jednakze komentowanie, ze nazwa NIEFAJNEGO odrostu nie taka, to mnie rozbawilo na maksa, hahaha czy bylby kurczakowy, zoltoserowy, jajkowy, czy pszeniczny, wazne, ze byl w innym kolorze niz reszta wlosow, czyli, drogi Panie fryzjerze, czytajacy forum, nadal byl to Bląd w Sztuce fryzjerskiej! I w piersi sie trzeba udezyc, a nie piłeczkę z klientem odbijac

zgadzam się całkowicie jakieś dziecinne to zachowanie
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 09:13   #3668
Dakinia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 13
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez francja Pokaż wiadomość
ja niestety nie. Dobrze, że w ogóle są jeszcze jakieś wolne miejsca, a wczoraj doszłam do wniosku, że też dobrze byłoby pojść gdzieś blisko domu, mojego mena nie będzie, więc będe skazana na spacerki i autobusy, a że mieszkam na kowalczyka koło niepodległości, to chyba najbliżej będę miała do tego Samui Spa i zadzwoniłam mają wolne terminy, czyli uratowana jestem, makijaż i fryzurka będąmam nadzieję, że będę zadowolona...była któraś z Was tam kiedykolwiek?
ja byłam w Samui Spa, bo pracuje tam Piotrek Sierpiński, który mnie obcina od roku. i Siłą rzeczy tak wędruję za nim A do kogo się zapisałaś, bo jest tam jeszcze fryzjerka? Makijaż też tam robi jakiś chłopak Fajne miejsce, no i w centrum

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
myślę, ze na plus jest to, ze bez gadania odrost w kolorze NIEFAJNYM usunął

jednakze komentowanie, ze nazwa NIEFAJNEGO odrostu nie taka, to mnie rozbawilo na maksa, hahaha czy bylby kurczakowy, zoltoserowy, jajkowy, czy pszeniczny, wazne, ze byl w innym kolorze niz reszta wlosow, czyli, drogi Panie fryzjerze, czytajacy forum, nadal byl to Bląd w Sztuce fryzjerskiej! I w piersi sie trzeba udezyc, a nie piłeczkę z klientem odbijac
ja mam z kolei na odwrót, odrost mam w pięknej platynie, natomiast przy końcówkach włosów, mam hm.. piwno- złotawy kolor. Podobno niebieski szampon jest w stanie zniwelować żółty pigment, jednak pozostawia taki stalowy połysk. Czy któraś z Was wie, jak sobie jeszcze poradzić, z wybijającymi żółtymi pigmentami? Znowu skusiłam się na blond ( z brązu) i z każdym myciem włosów, jestem coraz bardziej kurczakowa A marzy mi się taka śnieżna biel, chociaż z tego co słyszałam taki kolor jest nie do osiągnięcia
Dakinia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 11:47   #3669
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

są takie wlasnie szampony, ktore zolty wywabiaja

ja mialam kiedys blond, co mi zaczal zolcic, to pare razy umylam nim i doszedl do siebie. Nie zrobily sie niebieskie, bo przestalam nim myc. Moja kumpela natomiast chicala miec popielaty blond i caly czas nim myla, no i popielate miala.

nie pamietam jakiej firmy, regain chyba? w takiej niebieskiej butelce- ale to bylo 6 lat temu wiec moze cos sie zmienilo
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 19:16   #3670
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
są takie wlasnie szampony, ktore zolty wywabiaja

ja mialam kiedys blond, co mi zaczal zolcic, to pare razy umylam nim i doszedl do siebie. Nie zrobily sie niebieskie, bo przestalam nim myc. Moja kumpela natomiast chicala miec popielaty blond i caly czas nim myla, no i popielate miala.

nie pamietam jakiej firmy, regain chyba? w takiej niebieskiej butelce- ale to bylo 6 lat temu wiec moze cos sie zmienilo
gdy mialam blond, szukalam tego szamponu - choc nie wiem czy to ta nazwa, ale coś mi się kojarzy ,że tak, bo moja mama wieki temu go używala. Niestety nigdzie nie był juz dostępny.
Chyba firma joanna ma tego typu szampony .
i elgon - szampon silver.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 19:26   #3671
Citynight
Raczkowanie
 
Avatar Citynight
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 99
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny!
Czy znacie salon fryzjerski gdzie mogłabym obciąć TYLKO końcówki?
Byłam w Lovely Look w M1, ale za minimalne skrócenie włosów zapłaciłabym ... 52 zł - czyli tyle, co za normalne ścięcie.
Boje się jednak iść do fryzjerki ,,osiedlowej'' - same rozumiecie, strzyżenie a'la ciotka Hela.
Proszę o pomoc!
Citynight jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 21:45   #3672
dankafiranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej, od kilku dobrych miesięcy podczytuję to forum, nie raz i nie dwa skorzystałam z usług polecanych na forum fryzjerów, z lepszym lub gorszym skutkiem;( Dziś postanowiłam i ja napisać! Mam gęste i dość długie włosy, przeważnie robię baleyage. Samo ułożenie np. na imprezę zajmuje mi samej prawie 2 h. W środę zupełnie przypadkowo a właściwie z ciekawości i z racji tego, że fryzjer znajduje się 5 min od mojego domu, zaryzykowałam i poszłam pod nóż a właściwie nożyczki do zupełnie nowego salonu, idąc za ciosem zrobiłam też baleyage i o dziwo jestem mile zaskoczona!!! Mam bardzo ładnie dobrane kolory i samo cięcie też niczego sobie. Pani bardzo się starała, słuchała o co mi chodzi, troszkę ,,wyprostowała" moją wizję fryzury, nie spieszyła się a to dla mnie jest dużym plusem bo nienawidzę jak już czeka następna klientka a fryzjer pośpiesznie kończy cięcie czy modelowanie. Ten salon znajduje się na przeciwko Gazowni na ul Grobla nazywają się Diamante, niestety nie pamiętam jak miała na imię ta pani, która akurat mnie czesała. Są raczejnowi na rynku ( przynajmniej w tym miejscu) ale atmosfera i samo podejście do klienta bardzo mi się spodobało. Zapisałam się na samo modelowanie w Wigilię jak będzie oki to spróbuję i na Sylwestra i wówczas opisze co i jak, a i nie mają jakiś powalających cen ja w La Grande czy Life. pozdrawiam D>

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Znalazłam nawet ich stronkę www.diamante.pl , byłam u Pani Mileny, poznałam na zdjęciu
dankafiranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:46   #3673
malena5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

hejka!Dankafiranka, widzę z opisu,że masz takie włosy jak jaNapisz mi proszę jak masz je ścięte po wizycie w Diamente?w linii prostej, równe wszystkie, czy pocieniowane? przeczytałam Twoją wiadomość i pokusila mnie wizyta u Pani Mileny Moj ostatni baleyage nie wyszedł tak jak tego oczekiwałam(pomimo, że byłam już u przetestowanej pozytywnie fryzjerki) to kompletmie nie nałożyła mi tego kloru co ostatnio (a był piękny)...nie wiem, może miała zły dzień...ale w rezultacie moja noga juz tam nie postanie... no i szukam cały czas kogoś komu "oddam" me włosy na pocieniowanie licząc, że tego nie spartoli
malena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:58   #3674
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

o, P. Sierpiński się znalazł.
Chyba pójdę do niego na koloryzację..
ktoś wie, dlaczego przestał pracować u Tomka?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 08:44   #3675
malgosml
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cześć Dziewczyny .
Wczoraj wróciłam od Adama z Czesanki.
Chyba mogę powiedzieć, że jestem stałą klientką Adama. Chodzę do niego od roku i za nic w świecie nie zmienię na innego fryzjera. Mam grube, gęste włosy z którym do tej pory mało kto umiał sobie poradzić. Adam robi to świetnie do tego fantastycznie dobiera ścięcie. Przez dwa m-ce wystarczy, że umyję i wysuszę włosy i fryzura super.
Poza tym lubię do Niego chodzić bo stworzył fajne miejsce . Czesanka ma swój klimat, na który składa się nie tylko fachowość ale również miłe rozmowy, interesująca muzyka, podejście do klienta zarówno Adama jak i Łukasza mimo, że się nie jest Jego klientką.
Dla mnie jest to takie miejsce, że w lutym pójdę tam jak do znajomych, których z przyjemnością się odwiedza

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Zapomniałam dodać, że kolor mam po prostu CUDO ! Rozjaśniane od poprzedniego koloru o trzy tonacje .W tonacji toffi , orzecha laskowego . ( ? ) Nie wiem jak go nazwać ale wyglądam świetnie
malgosml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 10:12   #3676
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

to panowie w niedzielę też pracują?!
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 18:15   #3677
Dakinia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 13
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
o, P. Sierpiński się znalazł.
Chyba pójdę do niego na koloryzację..
ktoś wie, dlaczego przestał pracować u Tomka?
nabrał wody w usta i milczy jak zaklęty ja idę jutro do niego na koloryzację
Dakinia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 21:40   #3678
dankafiranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez malena5 Pokaż wiadomość
hejka!Dankafiranka, widzę z opisu,że masz takie włosy jak jaNapisz mi proszę jak masz je ścięte po wizycie w Diamente?w linii prostej, równe wszystkie, czy pocieniowane? przeczytałam Twoją wiadomość i pokusila mnie wizyta u Pani Mileny Moj ostatni baleyage nie wyszedł tak jak tego oczekiwałam(pomimo, że byłam już u przetestowanej pozytywnie fryzjerki) to kompletmie nie nałożyła mi tego kloru co ostatnio (a był piękny)...nie wiem, może miała zły dzień...ale w rezultacie moja noga juz tam nie postanie... no i szukam cały czas kogoś komu "oddam" me włosy na pocieniowanie licząc, że tego nie spartoli
Hej, moje włosy nie są pocieniowane na całej długości, mam tak jakby dwie długości z czego ta dłuższa jest bardziej w linii prostej a ta krótsza lekko pocieniowana, boki też bardzo lekko pocieniowane, ogólnie jestem mega zadowolona z efektu, włosy nadal wyglądają na grube i zdrowe. Układałam je już osobiście i nawet szybko poszło, pani wytłumaczyła mi jak mam to robić. Balayage jest dokładnie wykonany a kolory współgrają ze sobą i podkreślają kolor moich oczu Dodam, że dziś odwiedziła Diamante moja sąsiadka i też wróciła bardzo zadowolona, ale ona poszła na całość : z półdługich blond zrobiła sobie krótkie (a la Brodzik z rozlewiska ), ciemne z jasnymi refleksami, jak na razie ten nowy salon ma 2 duże plusy!
dankafiranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:22   #3679
francja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Dakinia33 Pokaż wiadomość
ja byłam w Samui Spa, bo pracuje tam Piotrek Sierpiński, który mnie obcina od roku. i Siłą rzeczy tak wędruję za nim A do kogo się zapisałaś, bo jest tam jeszcze fryzjerka? Makijaż też tam robi jakiś chłopak Fajne miejsce, no i w centrum

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------



ja mam z kolei na odwrót, odrost mam w pięknej platynie, natomiast przy końcówkach włosów, mam hm.. piwno- złotawy kolor. Podobno niebieski szampon jest w stanie zniwelować żółty pigment, jednak pozostawia taki stalowy połysk. Czy któraś z Was wie, jak sobie jeszcze poradzić, z wybijającymi żółtymi pigmentami? Znowu skusiłam się na blond ( z brązu) i z każdym myciem włosów, jestem coraz bardziej kurczakowa A marzy mi się taka śnieżna biel, chociaż z tego co słyszałam taki kolor jest nie do osiągnięcia


ja się zapisałam do p. Moniki, tak zachwalacie Pana Piotra, a ta Monika jaka jest? Też myślałam o pasemkach, żeby jednak stopniowo wracać do blond, tylko czy po moich dramatycznych przejściach z pasemkami myślisz, że mogę jej zaufac?. Fajnie, że można tam zrobić i fryzurkę i makijaż to nię będę latała od salonu do salonu. Już się cieszę

Edytowane przez francja
Czas edycji: 2009-12-22 o 09:23
francja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 14:04   #3680
malgosml
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Panowie z Czesanki w zeszłą niedzielę pracowali .
Swój czas pracy dostosowali do potrzeb klientek. Ceny mieli takie same jak w zwykły dzień.
Wszystkim Paniom i Dziewczynom życzę Wspaniałych Świąt !!!!!
malgosml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 22:22   #3681
talon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Hej!
Czy jest ktoś w stanie polecić mi dobrego fryzjera-stylistę męskiego w pzn?
Zależy mi na takiej osobie, która będzie potrafiła dobrać fryzurę do mojej twarzy, po prostu najlepiej mi pasująca.
Cena nie gra zbyt dużej roli.

pozdrawiam!
talon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 10:21   #3682
Justine85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez dankafiranka Pokaż wiadomość
Hej, od kilku dobrych miesięcy podczytuję to forum, nie raz i nie dwa skorzystałam z usług polecanych na forum fryzjerów, z lepszym lub gorszym skutkiem;( Dziś postanowiłam i ja napisać! Mam gęste i dość długie włosy, przeważnie robię baleyage. Samo ułożenie np. na imprezę zajmuje mi samej prawie 2 h. W środę zupełnie przypadkowo a właściwie z ciekawości i z racji tego, że fryzjer znajduje się 5 min od mojego domu, zaryzykowałam i poszłam pod nóż a właściwie nożyczki do zupełnie nowego salonu, idąc za ciosem zrobiłam też baleyage i o dziwo jestem mile zaskoczona!!! Mam bardzo ładnie dobrane kolory i samo cięcie też niczego sobie. Pani bardzo się starała, słuchała o co mi chodzi, troszkę ,,wyprostowała" moją wizję fryzury, nie spieszyła się a to dla mnie jest dużym plusem bo nienawidzę jak już czeka następna klientka a fryzjer pośpiesznie kończy cięcie czy modelowanie. Ten salon znajduje się na przeciwko Gazowni na ul Grobla nazywają się Diamante, niestety nie pamiętam jak miała na imię ta pani, która akurat mnie czesała. Są raczejnowi na rynku ( przynajmniej w tym miejscu) ale atmosfera i samo podejście do klienta bardzo mi się spodobało. Zapisałam się na samo modelowanie w Wigilię jak będzie oki to spróbuję i na Sylwestra i wówczas opisze co i jak, a i nie mają jakiś powalających cen ja w La Grande czy Life. pozdrawiam D>

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Znalazłam nawet ich stronkę www.diamante.pl , byłam u Pani Mileny, poznałam na zdjęciu
Ja też byłam w tym salonie. Ale moją fryzurkę robiła Pani Magda. Faktycznie stylistka poświęca sporo czasu na rozmowę z Klientką. Pyta, doradza, itp. Nie ma tu pośpiechu, co można zobaczyć w efekcie końcowym - moja fryzurka jest rewelacyjna. Kolor dobrany tak, że nie wygląda sztucznie. Pani Magda specjalizuje się w cięciach kreatywnych, więc postanowiłam zaryzykować - efekt? Trochę awangardy sprawiło, że moja fryzurka nie jest nudna. Cena warta świeczki. Tu Klient czuje się dopieszczony Polecam bardzo
Justine85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 11:20   #3683
talon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez talon Pokaż wiadomość
Hej!
Czy jest ktoś w stanie polecić mi dobrego fryzjera-stylistę męskiego w pzn?
Zależy mi na takiej osobie, która będzie potrafiła dobrać fryzurę do mojej twarzy, po prostu najlepiej mi pasująca.
Cena nie gra zbyt dużej roli.

pozdrawiam!
podbijam
talon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 12:58   #3684
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Justine85 Pokaż wiadomość
Ja też byłam w tym salonie. Ale moją fryzurkę robiła Pani Magda. Faktycznie stylistka poświęca sporo czasu na rozmowę z Klientką. Pyta, doradza, itp. Nie ma tu pośpiechu, co można zobaczyć w efekcie końcowym - moja fryzurka jest rewelacyjna. Kolor dobrany tak, że nie wygląda sztucznie. Pani Magda specjalizuje się w cięciach kreatywnych, więc postanowiłam zaryzykować - efekt? Trochę awangardy sprawiło, że moja fryzurka nie jest nudna. Cena warta świeczki. Tu Klient czuje się dopieszczony Polecam bardzo
hmm i znowu dwie osoby z jednym postem zachwalaja nowootwarty salon, coś mi tu śmierdzi.
słuchajcie, mam zamówiony termin do Macieja Piaseckiego na 30 grudnia ale niestety nie mogę iść, może któraś chciałaby wskoczyć na moje miejsce?
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 13:21   #3685
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez jadwisiamink Pokaż wiadomość
hmm i znowu dwie osoby z jednym postem zachwalaja nowootwarty salon, coś mi tu śmierdzi.
słuchajcie, mam zamówiony termin do Macieja Piaseckiego na 30 grudnia ale niestety nie mogę iść, może któraś chciałaby wskoczyć na moje miejsce?
he heracja reklama jak nic! ja tam idę do tego Adama z Czesanki zobaczymy czy bedę kolejną stała klientką. Pozdrowienia dla Panów z Czesanki, ponocz czytaja posty nasze ato znaczy ze przejmują sie nami

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez talon Pokaż wiadomość
podbijam
męski??? ztego co wiem to tylko męzczyzna potrafi ładnie sciąć mężczyzne. To może ten Klaudiusz z Koscielnej, gdzieś tam wczesniej pisałam o nim. Pamiętam że miał dużo facetów jak byłam jego klientką, i napewno nie uzywa maszynki tylko nożyczek, co za tym idzie włosy ładnie sie układaja i nie stercza ale może jeszcze ktośCi coś poleci.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 21:59   #3686
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja nie wiem, moze jestem przewrażliwiona..ale... reklama, jak nic
jeśli panowie z Czesanki tu zalądają, to dlaczeo nic nie napiszą? nie doradzą..? takie szpiegostwo nie jest fajne

wesołych świąt dziewczyny! życzę samych udanych wizyt u fryzjera.. )
__________________





Edytowane przez Papryczkaa
Czas edycji: 2009-12-23 o 22:00
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 22:46   #3687
Dakinia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 13
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez francja Pokaż wiadomość
ja się zapisałam do p. Moniki, tak zachwalacie Pana Piotra, a ta Monika jaka jest? Też myślałam o pasemkach, żeby jednak stopniowo wracać do blond, tylko czy po moich dramatycznych przejściach z pasemkami myślisz, że mogę jej zaufac?. Fajnie, że można tam zrobić i fryzurkę i makijaż to nię będę latała od salonu do salonu. Już się cieszę
no i mam wymarzony blond prawie biały i nowe cięcie, znów się skusiłam by skrócić, a już miałam zapuszczać... siedziałam ponad 2 godziny.
Nie wiem jaka jest Monika, aczkolwiek po ilości telefonów, które wczoraj usłyszałam chyba też dobra. W ogóle okres przedświąteczno-sylwestrowy jest wszędzie gorący. W kazym bądź razie tam się drzwi nie zamykały wczoraj...
wszystkiego dobrego Dziewczyny na święta
Dakinia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 13:19   #3688
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

dziewczyny podoba mi sie taki kolor włosów, czy ktoś może mi pomoć jak wytłumaczyć fryzjerowi co to za kolor he he
http://www.lansik.pl/16630/nie-jestem-w-ciazy-jeszcze/
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 00:46   #3689
Dakinia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 13
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
dziewczyny podoba mi sie taki kolor włosów, czy ktoś może mi pomoć jak wytłumaczyć fryzjerowi co to za kolor he he
http://www.lansik.pl/16630/nie-jestem-w-ciazy-jeszcze/
myślę, że najlepszy sposób to wydrukować i pokazać powodzenia
Dakinia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-26, 09:24   #3690
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Dakinia33 Pokaż wiadomość
myślę, że najlepszy sposób to wydrukować i pokazać powodzenia
no tak. ale nie posiadam drukarki ale jest to napewno złocisty blond, ale z czymś jeszcze..hmmm dzienki
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.