DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 14:06   #3451
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
grtuluje III fazy! zobaczysz, dobijesz na niej do tych -20 kg
dobrze że ta pizza nie w DaGrasso bo też bym pozazdrościła
powoli wszystkie idą na III, niedługo sama zostanę na II będę czekać na niej te 20 kg...
nie zostaniesz sama, jest jeszcze kilka dziewczyn , bo my mimo że na III to jestesmy tutaj, przeszłysmy razem I, II, to i będziemy do końca, a pomyśl sobie jaka za te 2o kg będziesz laska, więc nim sie spostrzeszesz to też będziesz na III
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 14:45   #3452
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

łłłiii

kupiłam sobie butki w końcu na wyprzedaży za 80zł całe z mięciutkiej skórki i takie wygodne jak kapcie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 16:21   #3453
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

wyniki w środę

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dobrze będzie !! Trzymamy mocno kciuki a kiedy wyniki? Czy nie wiadomo?


---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

no a jak

o to miłej pracy , najważniejsze że już coraz lżej będzie ja tez myślę nad pracą na wakacje ale nie wiem czy uda mi się coś znaleść jeszcze

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
no cóż, rewelacyjne nie są, bo 2,0 mam poprawkę we wrześniu....

to widzę, podobne jesteśmy

haha, to mam tu bliskie dusze
no i z przecenami trochę roboty jest... jak było mało towaru i poukładane kolorystycznie, teraz wszystkie stoły, regały trzeba przestawiać, wywiezsa się typami, koszulki razem, spódnice razem itp... no i wywiesza się nową kolekcję - jesienno zimową. wczoraj siedziałyśmy 4 h ale podobno bywa gorzej :P dziś też coś koło tego i już lżej, bo metkowanie, przecenianie, itp


---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Spokojnie do czwartku jeszcze troszkę czasu napewno coś znajdziesz

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Cześć Chudzinki

Metalku, Zingiber dzięki za kciuki za Mamę
Czuje się w porządku, teraz czekamy na wyniki badań




Mnie dół straszliwy złapał, bo dalej nie mam sukienki a wesele w czwartek
Tzn. wybrałam sobie jedną w Jacqueline Riu, ale nie jestem na 100 % przekonana, wymyśliłam sobie coś innego, ale w sklepach nic takiego nie mają
Dzisiaj juz mam megadolinę bo @ będzie lada chwila i nie dość że nic mi się w sklepach nie podoba, to dzisiaj zanim wyszłam z domu przymierzyłam tonę ciuchów i we wszystkich wyglądam brzydko
I nie mam w co się ubrać

W dodatku, przez te szalone dni ostatnio w pracy, plus codziennie 2 razy do szpitala i ząbkującego wyjca, nie jem regularnie, nie mam czasu gotować obiadów, ani siły żeby codziennie ćwiczyć. Czyli generalnie
Dobrze, że chociaż waga nie wzrosła, ale spadków też większych nie mam już od 2 miesięcy

Jeszcze 3 dni i wakacje, to przynajmniej chodzenie do roboty odpadnie i będę mogła więcej ćwiczyć

Tchnienie widziałam dziś w H&M tę Twoją sukienkę, jest śliczna


Mroziku z tym Twoim Ukochanym to masz wesoło
A pracy może lepiej poszukaj innej, bo nie dość że Cię tam źle traktują, to ciągle chodzisz zmęczona, a przecież planowałaś sobie ćwiczenia, basen i coś tam jeszcze. Współczuję stresów


---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Dokładnie zleci Ci waga ;D ja dość często grzeszę na III fazie i moja waga stoi w miejscu wiec jestem zadowolona po wczorajszej uczcie kebab + 3 gałki lodów + 3 piwa i drink dziś 55.5 byłam w szoku ;D wiem wiem nie powinnam aż tyle no ale b, dużo tańczylam

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
hmm, nie rozumiem:P
ale robisz 1 level przez tyle dni aż Cię przestanie męczyć i wskakujesz na 2 level. i tak samo z 3 potem.


noo,może jeszcze znajdę na przecenach


DZIEWCZYNY! przeszłam dziś spontanicznie na III fazę!

Słabo mi wczoraj było w pracy i dół przez niezdany egzamin i wszystko naraz, a jak dziś TŻ jadł bułkę to nie wytrzymałam i poszłam na zakupy:P na dziś truskawki! (jedną zjadłam, reszta porcji wieczorem, po pracy, jakby rewoulcje były :P), teraz kawałek pełnoziarnistej bułki i w planach mam kanapkę z warzywkami i wędliną do pracy

jutro uczta pizza hut + moje ulubione piwko

mam tylko nadzieję, że spadnie mi chociaż to 0,6 g, żeby równe 20 było:P a dziś znów wzrost 1kg po P, więc II faza chyba nie miała już sensu

ale jestem happy bułka tak smakowała po pół roku, że szok


---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

haha ja miałam podobnie z tym ,że kupiłam sobie na III fazie nie dawno moje ulubione konder bueno białe i wiecie co? wcześniej dała bym się prawie za nie pokroić a teraz BLEEE JAKIE TO SŁODKIE

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
brawoooo fantastyczny wynik,a zleci jeszcze na III na pewno zobaczysz teraz jak bedzie smiesznie, jak ja po IIf robilam makaron z brokulami i smietana to czulam tylko ta smietane, chociaz inni mowili ze ledwo czuc itd albo po tych jogurtach bezcukrowych sprobuj sobie lyzeczke Danio, czujesz jakbys jadla cukier lyzka
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 16:22   #3454
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

ale super ;D ja też chcę wstaw fotkę

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
łłłiii
Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość

kupiłam sobie butki w końcu na wyprzedaży za 80zł całe z mięciutkiej skórki i takie wygodne jak kapcie
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 16:44   #3455
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
nie zostaniesz sama, jest jeszcze kilka dziewczyn , bo my mimo że na III to jestesmy tutaj, przeszłysmy razem I, II, to i będziemy do końca, a pomyśl sobie jaka za te 2o kg będziesz laska, więc nim sie spostrzeszesz to też będziesz na III
no mam nadzieję że mimo III-fazowania mnie tu samej nie zostawicie tylko czasem mi szkoda że tak u mnie powoli leci mimo dużej ilości kg i niegrzeszenia... nie dla mnie kabanosy drobiowe czy truskawki - a wszystko dzięki tarczycy mojej kochanej

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
łłłiii

kupiłam sobie butki w końcu na wyprzedaży za 80zł całe z mięciutkiej skórki i takie wygodne jak kapcie
chcemy zobaczyć! dawaj foto lub linka (jeśli to z sieciówki)
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 16:48   #3456
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
no mam nadzieję że mimo III-fazowania mnie tu samej nie zostawicie tylko czasem mi szkoda że tak u mnie powoli leci mimo dużej ilości kg i niegrzeszenia... nie dla mnie kabanosy drobiowe czy truskawki - a wszystko dzięki tarczycy mojej kochanej

)
Nie zostaniesz sama, ja raczej też na wieki utknę w II fazie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 17:34   #3457
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
no mam nadzieję że mimo III-fazowania mnie tu samej nie zostawicie tylko czasem mi szkoda że tak u mnie powoli leci mimo dużej ilości kg i niegrzeszenia... nie dla mnie kabanosy drobiowe czy truskawki - a wszystko dzięki tarczycy mojej kochanej
kochana nie zostawimy nie zostawimy
nie ważne że waga powoli leci, najważniejsze że leci, a im wolniej tym łatwiej bedzie utrwalić zgubiony balast który nadrabiałysmy też latami
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 18:11   #3458
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
[CENTER]ale super ;D ja też chcę wstaw fotkę
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
no mam nadzieję że mimo III-fazowania mnie tu samej nie zostawicie tylko czasem mi szkoda że tak u mnie powoli leci mimo dużej ilości kg i niegrzeszenia... nie dla mnie kabanosy drobiowe czy truskawki - a wszystko dzięki tarczycy mojej kochanej


chcemy zobaczyć! dawaj foto lub linka (jeśli to z sieciówki)
nie moge ich znaleźć na stronie CCC może dlatego że juz nowa kolekcje wkleili, buciki sa od Lasockiego i są straszniej wygodne ideale do biegania na codzien

nie wiem jak zwiększyć zdjęcie
tu chyba więcej widać http://img854.imageshack.us/img854/4553/dsc0058mo.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0057 (300 x 325).jpg (13,7 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez popolka
Czas edycji: 2011-06-18 o 18:19
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:18   #3459
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Paati - razem będziemy trwać na dukanie, weteranki

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
kochana nie zostawimy nie zostawimy
nie ważne że waga powoli leci, najważniejsze że leci, a im wolniej tym łatwiej bedzie utrwalić zgubiony balast który nadrabiałysmy też latami
akurat mój gigantyczny balast narósł w baaardzo krótkim czasie - tak się złożyło na to kilka czynników... ale to nieważne - ważne że kiedyś spadnie i tak myślę że pociągnę teraz II fazę max do bożego narodzenia, wtedy akurat będę mogła mieć ucztę na wigilię najwyżej potem wrócę na II.

jutro ważenie! staram się to robić jak najrzadziej, zobaczymy co wyjdzie bo ostatnio znowu problemy w wc no i muszę się nie zapomnieć rano z piciem (zawsze się rzucam na wodę) bo wynik będzie zafałszowany

popolka jak lasocki to na pewno będą wygodne za to lubię ich buty, ostatnio sprawiłam sobie sandały takie do biegania, właśnie lasocki, żeby wygodne były
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:19   #3460
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

coś bym zjadła ale nie wiem zupełnie co jakies zachcianki mam ale nie wiem za bardzo na co.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:23   #3461
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

teraz widzę że foto dałaś popolka - buty są cudne! wybitnie w moim stylu a te nogi to twoje? jeszcze cudniejsze od butów

zaraz mnie chu...lera strzeli! jakiś festyn jest w parku koło mojego domu nagłośnienie takie, jakby mi nad uchem grali i ja mam się tu uczyć? a jak zamknę okno to duchota...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 18:30   #3462
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY! przeszłam dziś spontanicznie na III fazę!

Słabo mi wczoraj było w pracy i dół przez niezdany egzamin i wszystko naraz, a jak dziś TŻ jadł bułkę to nie wytrzymałam i poszłam na zakupy:P na dziś truskawki! (jedną zjadłam, reszta porcji wieczorem, po pracy, jakby rewoulcje były :P), teraz kawałek pełnoziarnistej bułki i w planach mam kanapkę z warzywkami i wędliną do pracy

jutro uczta pizza hut + moje ulubione piwko

mam tylko nadzieję, że spadnie mi chociaż to 0,6 g, żeby równe 20 było:P a dziś znów wzrost 1kg po P, więc II faza chyba nie miała już sensu

ale jestem happy bułka tak smakowała po pół roku, że szok
Gratulacje Trzymam kciuki za spadki na III
Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
brawo za mądrą decyzje
tej pizzy to Ci będę jutro zazdrościć
Oj też będę zazdrościć pizzy Uwielbiam ją
Oczywiście na wyjeździe wybiorę się na pizzę gdzieś do lokalu, ale potem będę sobie ją sama robić w domu w zdrowszej wersji, mam świetny przepis Kiedyś zrobiłam ją nawet w wersji pełnoziarnistej i też wyszła pycha
Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
nie moge ich znaleźć na stronie CCC może dlatego że juz nowa kolekcje wkleili, buciki sa od Lasockiego i są straszniej wygodne ideale do biegania na codzien

nie wiem jak zwiększyć zdjęcie
tu chyba więcej widać http://img854.imageshack.us/img854/4553/dsc0058mo.jpg
Bardzo ładne Bardzo lubię buty z Lasockiego, aktualnie mm chyba 6 par
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
akurat mój gigantyczny balast narósł w baaardzo krótkim czasie - tak się złożyło na to kilka czynników... ale to nieważne - ważne że kiedyś spadnie i tak myślę że pociągnę teraz II fazę max do bożego narodzenia, wtedy akurat będę mogła mieć ucztę na wigilię najwyżej potem wrócę na II.

jutro ważenie! staram się to robić jak najrzadziej, zobaczymy co wyjdzie bo ostatnio znowu problemy w wc no i muszę się nie zapomnieć rano z piciem (zawsze się rzucam na wodę) bo wynik będzie zafałszowany

popolka jak lasocki to na pewno będą wygodne za to lubię ich buty, ostatnio sprawiłam sobie sandały takie do biegania, właśnie lasocki, żeby wygodne były
Mojej mamie przez tarczycę przybyło w krótkim czasie ponad 15 kg, a że jest niska (jakieś 155cm) to bardzo to widać. Niestety nie da sobie wytłumaczyć, że da się jednak coś z tym zrobić Moim zdaniem traktuje problemy z tarczycą jak wymówkę żeby się za siebie nie wziąć Widzę jak ona się odżywia i wiem że te dodatkowe kg to nie tylko tarczyca

Też ostatnio kupiłam sandałki Lasockiego do biegania na co dzień

Zrobiłam 1 dzień z BBL Pokręciłam moim hula hop z masażerem i chyba jeszcze zrobię 30 Day Shred
Co prawda BBL robiąc BumBum ledwo dawałam radę ale to dlatego że nie radziłam sobie z niektórymi ćwiczeniami strasznie mnie to frustrowało

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
coś bym zjadła ale nie wiem zupełnie co jakies zachcianki mam ale nie wiem za bardzo na co.
Ja dziś cały czas jem ciągle czegoś mi się chce
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:34   #3463
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
teraz widzę że foto dałaś popolka - buty są cudne! wybitnie w moim stylu a te nogi to twoje? jeszcze cudniejsze od butów

zaraz mnie chu...lera strzeli! jakiś festyn jest w parku koło mojego domu nagłośnienie takie, jakby mi nad uchem grali i ja mam się tu uczyć? a jak zamknę okno to duchota...
moje
dziekuje

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

Bardzo ładne Bardzo lubię buty z Lasockiego, aktualnie mm chyba 6 par


Mojej mamie przez tarczycę przybyło w krótkim czasie ponad 15 kg, a że jest niska (jakieś 155cm) to bardzo to widać. Niestety nie da sobie wytłumaczyć, że da się jednak coś z tym zrobić Moim zdaniem traktuje problemy z tarczycą jak wymówkę żeby się za siebie nie wziąć Widzę jak ona się odżywia i wiem że te dodatkowe kg to nie tylko tarczyca

Też ostatnio kupiłam sandałki Lasockiego do biegania na co dzień

Zrobiłam 1 dzień z BBL Pokręciłam moim hula hop z masażerem i chyba jeszcze zrobię 30 Day Shred
Co prawda BBL robiąc BumBum ledwo dawałam radę ale to dlatego że nie radziłam sobie z niektórymi ćwiczeniami strasznie mnie to frustrowało
dziękuje
ja zaraz tez będę robić bum bum odzwyczaiłam sie trochę od tego tępa i lejącego sie potu po High and Tight i Tummy Tuck
na początku tez sie myliłam ale na drugi dzień juz szło lepiej i nie przerażaj sie jak jutro bedziesz miec mega zakwasy jak zaczniesz cwiczyć to wszystko ujdzie
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:57   #3464
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

witam

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Gratulacje Trzymam kciuki za spadki na III
Mojej mamie przez tarczycę przybyło w krótkim czasie ponad 15 kg, a że jest niska (jakieś 155cm) to bardzo to widać. Niestety nie da sobie wytłumaczyć, że da się jednak coś z tym zrobić Moim zdaniem traktuje problemy z tarczycą jak wymówkę żeby się za siebie nie wziąć Widzę jak ona się odżywia i wiem że te dodatkowe kg to nie tylko tarczyca

Zrobiłam 1 dzień z BBL Pokręciłam moim hula hop z masażerem i chyba jeszcze zrobię 30 Day Shred
Co prawda BBL robiąc BumBum ledwo dawałam radę ale to dlatego że nie radziłam sobie z niektórymi ćwiczeniami strasznie mnie to frustrowało

Ja dziś cały czas jem ciągle czegoś mi się chce
dziewczyno podziwiam - że masz jeszcze siłę na 30 day ...

moja mama nie ma chorej tarczycy - ani nic co powodowało by jej tycie, po prostu zawsze była "przy sobie" - ja sobie tłumaczę że mam to w genach , i jak jej mówiłam by też przeszła na dukana, bo we dwie byłoby nam łatwiej, to też zawsze znalazła jakąś wymówkę, a bo ojcu musi gotowac (ja mężowi i dziecku też gotuję) a gdyby tatuś troszkę też schudł by się nic nie stało, ale jak się nie chce to nic sie nie wskóra, tym bardziej że wieczorkiem chętnie pifko się pije - a u dukana nie wolno - więc wymówka się zawsze znajdzie, a widzę że zazdrosci że zgubiłam te kg ale zmotywować się nie może, nawet tatuś kiedyś szepnął że byłoby fajnie gdy mamusia też troszkę się zmniejszyła, ale udała że nie słyszy ... , a najlepsza wymówka "gdzie ja znajdę dukanowe produkty" - to już mnie powaliło - przecież jak robie zakupy mogę kupić x 2, no ale ... szkoda gadać
no a mój tatus najlepszy motywator - on mnie zmotywował do diety - jak którys raz z rzędu powiedział mi - ale Ci dupsko urosło - a teraz mnie motywuje w ten sposób - zobaczysz znów będziesz wygladac jak wyglądałaś - a ja na przekór jemu ale i dla siebie pokaże że nie przytyje

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
moje
dziekuje

dziękuje
ja zaraz tez będę robić bum bum odzwyczaiłam sie trochę od tego tępa i lejącego sie potu po High and Tight i Tummy Tuck
na początku tez sie myliłam ale na drugi dzień juz szło lepiej i nie przerażaj sie jak jutro bedziesz miec mega zakwasy jak zaczniesz cwiczyć to wszystko ujdzie
widzę że Ty ćwiczysz BBL - czy regularnie?
bo chciałam zapytać czy ćwiczysz tak - jak jest rozpisane na tygodnie, co każdego dnia trzeba ćwiczyć? - jakoś nieskładnie to napisałam chyba zrozumiesz o co pytam
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:57   #3465
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
nie moge ich znaleźć na stronie CCC może dlatego że juz nowa kolekcje wkleili, buciki sa od Lasockiego i są straszniej wygodne ideale do biegania na codzien

nie wiem jak zwiększyć zdjęcie
tu chyba więcej widać http://img854.imageshack.us/img854/4553/dsc0058mo.jpg

Ładnee I za 80 zł skórkowe to okazja. Ja wszystkie swoje szpile posprzedawałam bo TŻ mojego wzrostu i źle się czuł jak byłam na 12 cm szpili.

U mnie oberwanie chmury, ściana deszczu wali mi w dach, samochody ledwo jadą Będzie zimno i nie będe miała problemu z ubiorem do pracy bo przy niższych temperaturach nie ugotuje się w długich spodniach
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:59   #3466
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość

widzę że Ty ćwiczysz BBL - czy regularnie?
bo chciałam zapytać czy ćwiczysz tak - jak jest rozpisane na tygodnie, co każdego dnia trzeba ćwiczyć? - jakoś nieskładnie to napisałam chyba zrozumiesz o co pytam
tak ćwiczę regularnie wg rozpiski
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 19:17   #3467
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja dziś cały czas jem ciągle czegoś mi się chce
no dokladnie
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 19:42   #3468
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Mojej mamie przez tarczycę przybyło w krótkim czasie ponad 15 kg, a że jest niska (jakieś 155cm) to bardzo to widać. Niestety nie da sobie wytłumaczyć, że da się jednak coś z tym zrobić Moim zdaniem traktuje problemy z tarczycą jak wymówkę żeby się za siebie nie wziąć Widzę jak ona się odżywia i wiem że te dodatkowe kg to nie tylko tarczyca
u mnie poszło szybko bo na raz zawiniła i tarczyca i złe odżywianie... na pierwsze działam lekami (choć przy hashi ciągłe wahania hormonów to standard, zwłaszcza z moim poziomem przeciwciał, więc o stabilność będzie tu trudno) a na drugie dukanem - trzeba z każdej strony atakować. teraz jeszcze atakuję kilogramy ruchem - regularnie biegamy, choć chwilę dziennie z koleżnką, po sesji planuje kontynuować sama, albo na rolki się przerzucić...
dziś biegałyśmy mimo deszczu który zaczął kropić na początku

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
moje
dziekuje
więc jeszcze raz mówię - cuuudne taaakie nogi, jeszcze w takich butach - męska populacja na ulicach będzie padać z wrażenia!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 19:45   #3469
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
witam



dziewczyno podziwiam - że masz jeszcze siłę na 30 day ...

moja mama nie ma chorej tarczycy - ani nic co powodowało by jej tycie, po prostu zawsze była "przy sobie" - ja sobie tłumaczę że mam to w genach , i jak jej mówiłam by też przeszła na dukana, bo we dwie byłoby nam łatwiej, to też zawsze znalazła jakąś wymówkę, a bo ojcu musi gotowac (ja mężowi i dziecku też gotuję) a gdyby tatuś troszkę też schudł by się nic nie stało, ale jak się nie chce to nic sie nie wskóra, tym bardziej że wieczorkiem chętnie pifko się pije - a u dukana nie wolno - więc wymówka się zawsze znajdzie, a widzę że zazdrosci że zgubiłam te kg ale zmotywować się nie może, nawet tatuś kiedyś szepnął że byłoby fajnie gdy mamusia też troszkę się zmniejszyła, ale udała że nie słyszy ... , a najlepsza wymówka "gdzie ja znajdę dukanowe produkty" - to już mnie powaliło - przecież jak robie zakupy mogę kupić x 2, no ale ... szkoda gadać
no a mój tatus najlepszy motywator - on mnie zmotywował do diety - jak którys raz z rzędu powiedział mi - ale Ci dupsko urosło - a teraz mnie motywuje w ten sposób - zobaczysz znów będziesz wygladac jak wyglądałaś - a ja na przekór jemu ale i dla siebie pokaże że nie przytyje
Jej też coraz więcej osób mówi że powinna się za siebie wziąć Nawet jej TŻ coraz częściej sobie żartuje z jej tuszy
Jedyna dieta na jakieś była to South Beach jakieś 4,5 roku temu, jeszcze przed problemami z tarczycą. Wtedy ja też na niej byłam i jeszcze mieszkałam z mamą więc gotowałam dla nas 2 Codziennie miała naszykowane jedzenie do pracy
Teraz przede wszystkim nie wyobraża sobie tego codziennego szykowania Mieszka sama więc nie ma dla kogo gotować a sama wrzuca w siebie co popadnie plus dużo słodkości głównie w postaci ciast i ciasteczek
Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
no dokladnie
Może to przez pogodę

Uff właśnie skończyłam 1 dzień z 30 days shred jeszcze czuję jak mi pot spływa między piersiami
Dobrze że TŻ-ta nie ma bo by chyba pękł ze śmiechu jakby mnie zobaczył ćwiczącą
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 19:59   #3470
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
u mnie poszło szybko bo na raz zawiniła i tarczyca i złe odżywianie... na pierwsze działam lekami (choć przy hashi ciągłe wahania hormonów to standard, zwłaszcza z moim poziomem przeciwciał, więc o stabilność będzie tu trudno) a na drugie dukanem - trzeba z każdej strony atakować. teraz jeszcze atakuję kilogramy ruchem - regularnie biegamy, choć chwilę dziennie z koleżnką, po sesji planuje kontynuować sama, albo na rolki się przerzucić...
dziś biegałyśmy mimo deszczu który zaczął kropić na początku


więc jeszcze raz mówię - cuuudne taaakie nogi, jeszcze w takich butach - męska populacja na ulicach będzie padać z wrażenia!
heh jak na razie zbierają komplementy od robotników co pracują na stadionie, ostatnio było tak gorąco że szorty ubrałam to ciągle czułam ich wzrok na sobie a na razie jest taka droga że sie nie da ich ominąć
ale to wszystko dzięki dukanowi teraz jeszcze chce je dopracować przez BBl

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość


Uff właśnie skończyłam 1 dzień z 30 days shred jeszcze czuję jak mi pot spływa między piersiami
Dobrze że TŻ-ta nie ma bo by chyba pękł ze śmiechu jakby mnie zobaczył ćwiczącą
łoo boziu BBL hula hop i shred days
ostro jedziesz

a na co działa to shred
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:06   #3471
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
łoo boziu BBL hula hop i shred days
ostro jedziesz

a na co działa to shred
Jak szaleć to szaleć Skoro już się za coś wzięłam to poszłam na całość Szkoda że dziś taka kiepska pogoda bo jeszcze rowerek bym chętnie zaliczyła
Całych programów nie zrobię przez wyjazd ale chociaż 2 tyg poćwiczę, chyba lepsze to niż nic

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336613
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:38   #3472
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dziewczyny ja się pochlastam

Kupiłam sukienkę, byłam zadowolona, małżowi się podobała, ale w domu jak ją teraz przymierzyłam, to mi się nie podoba

Popolka buciki śliczne, a nogi zgrabniutkie


Metalku ja z Tobą będę na II fazie
Pewnie do 40stki będę


Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Uff właśnie skończyłam 1 dzień z 30 days shred jeszcze czuję jak mi pot spływa między piersiami
Dobrze że TŻ-ta nie ma bo by chyba pękł ze śmiechu jakby mnie zobaczył ćwiczącą
Ja się pocę głównie na twarzy i jak ćwiczę to mi dosłownie pot zalewa oczy
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:42   #3473
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
no mam nadzieję że mimo III-fazowania mnie tu samej nie zostawicie
oczywiście, że mimo III Was nie zostawię, będę częęęęsto wpadać,pewnie jak zwykle codziennie i (mam nadzieję) pocieszać Was że trzecia jest cudna, bo się chudnie
ale łyyyydki

po 6,5 h w pracy, jeszcze nogi mam nieprzyzwyczajone, stopy mnie strasznie bolą...:P zaraz zrobię shreda, chciałam jutro zrobić już drugi level, ale pewnie dziś kiepsko mi pójdzie bo jestem niewyspana i zmęczona;P a po treningu truskawy ile ich można zjeść?

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja się pochlastam

Kupiłam sukienkę, byłam zadowolona, małżowi się podobała, ale w domu jak ją teraz przymierzyłam, to mi się nie podoba
a nie możesz zwrócić? wg praw konsumenta masz 30 dni na zwrot - jak nie będą chcieli - kłóć się!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:53   #3474
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

wrocilam do domu wlasnego i tak sie objadlam,ze za tydzien nie zjadlam tyle co tu za jeden dzien, jeszcze mama mi zrobila zupe, to jak juz zjadlam 3 miski okazalo sie ze bylo 'troszke masła' wszyscy wiedza ze dietuje i co na zlosc mi robia czy nie wiem

jeszcze potwornie mi sie uczyc nie chce, czuje sie jak slon, mam nadzieje,ze to @!

buziam wszystkie

ja chyba lajtowo sobie wroce do 8 minute legs...
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:00   #3475
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja się pochlastam

Kupiłam sukienkę, byłam zadowolona, małżowi się podobała, ale w domu jak ją teraz przymierzyłam, to mi się nie podoba

Popolka buciki śliczne, a nogi zgrabniutkie


Metalku ja z Tobą będę na II fazie
Pewnie do 40stki będę




Ja się pocę głównie na twarzy i jak ćwiczę to mi dosłownie pot zalewa oczy
ja też na twarzy
skończyłam właśnie bum bum i caaała mokra jestem a twarz mi sie cała też swieci jak barrdziej pod nosem a przed ustami

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oczywiście, że mimo III Was nie zostawię, będę częęęęsto wpadać,pewnie jak zwykle codziennie i (mam nadzieję) pocieszać Was że trzecia jest cudna, bo się chudnie

ale łyyyydki

po 6,5 h w pracy, jeszcze nogi mam nieprzyzwyczajone, stopy mnie strasznie bolą...:P zaraz zrobię shreda, chciałam jutro zrobić już drugi level, ale pewnie dziś kiepsko mi pójdzie bo jestem niewyspana i zmęczona;P a po treningu truskawy ile ich można zjeść?

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------


a nie możesz zwrócić? wg praw konsumenta masz 30 dni na zwrot - jak nie będą chcieli - kłóć się!
przestańcie juz z tymi nogami bo sie rumienię

truskaweczek tyle ile sie w dłoni mieści

ale z nas zdeterminowane babki kazda ćwiczy
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:17   #3476
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ale z nas zdeterminowane babki kazda ćwiczy
bo my wszystkie chcemy byc szczupłe i mieć ujędrnione ciałka
będziemy wszystkich powalać
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:55   #3477
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Ja się pocę głównie na twarzy i jak ćwiczę to mi dosłownie pot zalewa oczy
Mi może aż tak pot nie zalewa twarzy ale za to krew mnie zalewa momentalnie mam buraka aż mnie twarz pali

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
wrocilam do domu wlasnego i tak sie objadlam,ze za tydzien nie zjadlam tyle co tu za jeden dzien, jeszcze mama mi zrobila zupe, to jak juz zjadlam 3 miski okazalo sie ze bylo 'troszke masła' wszyscy wiedza ze dietuje i co na zlosc mi robia czy nie wiem
Na pewno nie robią Ci tego na złość Dla nich to po prostu tylko "troszkę masła", nie rozumieją że jak jest zakaz to jest to całkowity zakaz, bez odstępstw. U mnie jest to samo i u mamy i u teściów
Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość


bo my wszystkie chcemy byc szczupłe i mieć ujędrnione ciałka
będziemy wszystkich powalać
TŻ jest dziś u rodziców i jak z nim rozmawiałam przez tel. to mówiłam że ćwiczyłam i właśnie że będzie ze mnie super laska
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 21:56   #3478
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
a po treningu truskawy ile ich można zjeść?
Objętość wielkości piąstki. Ja tam jem ich więcej
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 22:01   #3479
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

nie ma nic dzis w tv, a ja bym cos ogladnela
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 22:42   #3480
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witamza spadki a wzrosty niech idą preczJesteśmy na działce i robiliśmy grila,jestem obżarta jak smok
Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ja też na twarzy
skończyłam właśnie bum bum i caaała mokra jestem a twarz mi sie cała też swieci jak barrdziej pod nosem a przed ustami



przestańcie juz z tymi nogami bo sie rumienię

truskaweczek tyle ile sie w dłoni mieści

ale z nas zdeterminowane babki kazda ćwiczy
Ciekawe czy seks też się liczy do ćwiczeń?A truskawki do tego to by było super ale nie na II fazie-szkoda
Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
nie ma nic dzis w tv, a ja bym cos ogladnela
Fakt,mimo,że sobota to nic nie ma,tylko powtórki-jak zawsze gdy zaczynają się wakacje
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.