YR, krem Prevention Soleil F40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-11, 18:01   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

YR, krem Prevention Soleil F40


Czy któraś z Was miała ten kremik? Zastanwiam się nad kupnem jakiegoś niezbyt drogiego mazidła z filtrami i ten wpadł mi w oko. Jaki on jest? Nadaje się do cery mieszanej? Czy twarz się po nim bardzo świeci? Pomóżcie, bo jutro albo najpóźniej w poniedziałek wybieram się na zakupy. Myślę jeszcze nad nowym Iwostinem z filtrami i naprawdę nie wiem, który będzie dla mnie lepszy. Dodam, że nie zależy mi na tym, żeby filtry były aż 40, takie 20-25 wystarczy.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 20:10   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: YR, krem Prevention Soleil F40

Może jeszcze dodam, że szukam kremu, który byłby łagodny dla mojej wrażliwej cery, a do tego żeby miał filtry i matowił (albo chociaż nie nabłyszczał i nie przetłuszczał bardziej). A jakby jeszcze działał na naczynka to by była pełnia szczęścia Może mi coś doradzicie? Od razu mówię, że Antirougeurs Avene odpada - mam go od 1,5 miesiąca i jakoś nie bardzo mi pasi.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 20:19   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: YR, krem Prevention Soleil F40

chej kochana pamietacz mnie doradzalas mi w kremach na naczynka.
Bylam dzis w aptece i nbiestety nie dostalam tych probek ale pani dala mi probki serii slonecznej od Avene.Filtr 25 w bielej tubce i filtr 60 w pomaranczowej na obu pisze ze to Lioton ale konsystencje maja troche inne,tzn. ten 25 jest troche gesciejszy i nie ma zapachow to dla tych co maja uczulebnie na filtry mineralne czy jakies tam a ten drugi 60 jest o delikatnej konsystencji z pieknym zapachem. niestety to tylko wrazenie na rece ale juztro posmaruje sie tym 25 bo malo slonka taraz mam i zapowiadaja dlouszy czas takie ochlodzenie,a w upaly wyprobuje ten drugi 60.
Na wizazu wiele razy juz czytamam jak wizazanki nie chwala kremow od YR, bo maja tylko filtr chroniacy przed tylko jednym promieniowaniem. Chyba chodzi o UVB a UVA to bardziej szkodliwe nie maja albo maja slabe filtry. Jak masz problemy z naczynkami to lepiej porzadny krem ze stalymi filtrami z apteki, albo zobacz u Ambre Solai czy jak to sie pisze. Widzialam na polce w markecie ze tez maja te stabilne filtry, a sa tansze niz te z apteki
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 20:27   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: YR, krem Prevention Soleil F40

moni napisał(a):
> chej kochana pamietacz mnie doradzalas mi w kremach na naczynka.
> Bylam dzis w aptece i nbiestety nie dostalam tych probek ale pani dala mi probki serii slonecznej od Avene.Filtr 25 w bielej tubce i filtr 60 w pomaranczowej na obu pisze ze to Lioton ale konsystencje maja troche inne,tzn. ten 25 jest troche gesciejszy i nie ma zapachow to dla tych co maja uczulebnie na filtry mineralne czy jakies tam a ten drugi 60 jest o delikatnej konsystencji z pieknym zapachem. niestety to tylko wrazenie na rece ale juztro posmaruje sie tym 25 bo malo slonka taraz mam i zapowiadaja dlouszy czas takie ochlodzenie,a w upaly wyprobuje ten drugi 60.
> Na wizazu wiele razy juz czytamam jak wizazanki nie chwala kremow od YR, bo maja tylko filtr chroniacy przed tylko jednym promieniowaniem. Chyba chodzi o UVB a UVA to bardziej szkodliwe nie maja albo maja slabe filtry. Jak masz problemy z naczynkami to lepiej porzadny krem ze stalymi filtrami z apteki, albo zobacz u Ambre Solai czy jak to sie pisze. Widzialam na polce w markecie ze tez maja te stabilne filtry, a sa tansze niz te z apteki
No jak mogłabym zapomnieć... Dzięki za rady. Też myslę i nad tymi LRP, ale że one są nieco droższe, to chciałam najpierw zasięgnąć opinii o jakichś tańszych kremikach. Zresztą, z tego, co wyczytałam na KW, te wymienione przez Ciebie kremiki zostawiają jednak jakiś film na twarzy. A tego nie lubię, szczególnie w lecie. Niemniej jednak opisz i swoje wrażenia jak już przetestujesz je na buźce. Będę wdzięczna. Pozdrawiam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.