Suknia classa c-619 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 12:02   #1
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Unhappy

Suknia classa c-619


Help!
Przeszukałam internet, Wizaż, również stronę firmy Classa, jak również pisałam do nich maila z prośbą o jakiekolwiek zdjęcia sukienki Classa model c-619 z kolekcji 2009 i NIGDZIE ich nie ma.
Pomijam fakt, że Classa nawet nie odpowiedziałą na mojego maila...
Tak już sobie myślę, czy ta sukienka to podróbka jakiegoś innego modelu, że nie można jej nigdzie zlokalizować?
Może któraś z Was też się zdecydowała na tę sukinkę i ma jakieś fotki.
Tak bym chciała zobaczyć kogoś w tej sukience jak wygąda jak wszystko idealnie leży.
Zwątpiłam...
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:14   #2
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

czasami jest tak ze ten model jest stworzony przez krawcowe w salonie z propozycji klientek Moja siostra tak miała Jej sukienki nie było w żadnym katalogu ale był to model Classy Osobiście bardzo polecam salon ślubny Classa ja swoja suknie ślubna na drugi rok tez tam na pewno kupie Obsługa super, wszystko na czas doradza doskonale
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:40   #3
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: Suknia classa c-619

To skąd wiesz, że taka istnieje jak jej nigdzie nie ma? Widziałaś w sklepie? To może tam wróć?
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 15:16   #4
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
czasami jest tak ze ten model jest stworzony przez krawcowe w salonie z propozycji klientek Moja siostra tak miała Jej sukienki nie było w żadnym katalogu ale był to model Classy Osobiście bardzo polecam salon ślubny Classa ja swoja suknie ślubna na drugi rok tez tam na pewno kupie Obsługa super, wszystko na czas doradza doskonale
Może masz rację. Dziwi mnie fakt, że się nią nigdzie nie chwalą.
Nawet w salonie jak byłam tam pierwszy raz szukać sukienki to nie ja ją wypatrzyłam, przyniosła mi ją niewiadomo skąd właścicielka salonu z uśmiechem i tekstem :a może ta?" i z tego może wyszła właśnie ta.
Nie wisiała na wystawie ani na wieszaku. Nawet po jakiś 2 miesiącach poszłam tam znowu, żeby zapytać się co z ramiączkami i poprosiłam, żeby mi ją pokazali jeszcze raz, tym razem wyniosła ją z zupełnie innego pomieszczenia.
Dziwna ta cała sytuacja...
Nawet się nią pochwalić nikomu nie mogę
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 07:44   #5
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

krawcowe tworzą suknie z typów jakie najbardziej się sprzedają w danym sezonie i pewnie tez tak było w twoim wypadku
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:14   #6
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

To nawet jest fajne, wniosek jest taki, że moja sukeinka nie będzie po wielokroć powielanym modelem. Można powiedzieć, że będzie na swój sposób oryginalna i jedna z niewielu
Nie mogę się już doczekać końca lipca, bo dopiero wtedy będzie już ta moja dopasowana.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:17   #7
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

Racja będzie niepowtarzalna
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 09:46   #8
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Muszę was zmartwić, model classa 619 to taki sam model jak każdy inny, nie ma go w internecie, żeby nikt jej nie splagiatował. Wiem, bo sama ją zamówiłam w salonie Classy w Bielsku i tak mi pani powiedziała. Akurat u nas, tzn w Bielsku suknia ta bardzo długo stała na wystanie, teraz stoi w salonie. Niestety tak się zdarza, że w mniejszych salonach nie wszystkie suknie można wystawić. Pewnie dlatego sukienka była schowana. Ja mam ślub za dwa tygodnie, suknia na prawdę super, ale ja połączyłam dwa modle- całaść to model c- 408 z koronką z 619. Dziwne, ale pani ostatnio mi powiedziała, że sprzedali już kilka modeli białych 619 i nie zbyt się prezentowały w tym kolorze i na tym materiale...... ehhhh...... dziwne, bo mi się ona i w wersji zmienionej przeze mnie i w wersji z 2009 bardzo podoba. Co do obsługi w salonie classy to na prawdę pełen profesjonalizm POLECAM a na prawdę mogłabym sporo napisać o pewnych salonach w którch obsługa jest na najniższym poziomie

Edytowane przez Bika83
Czas edycji: 2009-07-07 o 09:23
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:28   #9
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Cieszę się, że jest ktoś jeszcze, kto widział, mierzył tę sukienkę.
A masz może swoje zdjęcia w tym przerobionym modelu, bo chętnie obejżę.
Ja swojej wkleję, ale jak będzie już moja pod koniec lipca, bo to co teraz mam to aż wstyd, za duża, za długa i sama sobie się w tym czymś nie podobam.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 13:19   #10
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

pokaż fotkę
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 22:12   #11
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Na pewno fotkę pokażę, ale po 18 lipca czyli po ślubie jeszcze narzeczony odkryje to forum i będzie po niespodziance, tak więc cierpliwości
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 08:08   #12
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

ok to czekamy z niecierpliwością
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO



Edytowane przez ultraradiola
Czas edycji: 2009-07-08 o 08:11
ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 11:59   #13
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Dziwne, ale pani ostatnio mi powiedziała, że sprzedali już kilka modeli białych 619 i nie zbyt się prezentowały w tym kolorze i na tym materiale...... ehhhh...... dziwne, bo mi się ona i w wersji zmienionej przeze mnie i w wersji z 2009 bardzo podoba.
Co ta pani miała na myśli, że brzydka jest w białym kolorze?
Ja mam zamówioną ecru, ale to dla mnie jest raczej śmietankowy, bądź ciepły biały jak kto woli. To właśnie o ten kolor chodzi, bo powiem Ci szczerze, że ja nawet nie zostałam poinformowana, że jest ewentualnie inny kolor do wyboru.
Moja pani z salonu za to powiedziała, że dla niej jest to najpiękniejsza suknia z kolekcji Classy 2009 i nic nie da się równać z jedwabiem i koronką tej sukienki.
To się tylko cieszmy, że mamy właśnie te
Oglądałam c-408 i na pewno będzie dobrze wyglądąć z koronką z 619.

Edytowane przez klaudynia
Czas edycji: 2009-07-08 o 12:03
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 15:47   #14
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez klaudynia Pokaż wiadomość
Co ta pani miała na myśli, że brzydka jest w białym kolorze?
Ja mam zamówioną ecru, ale to dla mnie jest raczej śmietankowy, bądź ciepły biały jak kto woli. To właśnie o ten kolor chodzi, bo powiem Ci szczerze, że ja nawet nie zostałam poinformowana, że jest ewentualnie inny kolor do wyboru.
Moja pani z salonu za to powiedziała, że dla niej jest to najpiękniejsza suknia z kolekcji Classy 2009 i nic nie da się równać z jedwabiem i koronką tej sukienki.
To się tylko cieszmy, że mamy właśnie te
Oglądałam c-408 i na pewno będzie dobrze wyglądąć z koronką z 619.
Hmmmm...... nie mam pojęcia o co jej chodziło, mogę się tylko domyślać.... możliwe, że miała na myśli to, że na salonie była ta suknia w kolorze toffi i koronka na niej miała złotą nitkę, co bardzo ładnie podkreślało urok koronki. Ja mam suknię białą, co za tym idzie koronkę z białą nitką i już nie jest ona tak bardzo widoczna..... może o to jej chodziło.... pojęcia nie mam

aha, mi wydawało się, że w oryginale 619 jest na tafcie... hm... mogę się mylić, ale dla mnie ten materiał był za sztywny, dlatego połączyłam ją z 408 żeby uzyskać lekkość poprzez "lejący" się materiał z jakiego uszyta jest 408.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode szukające sukni, to na prawdę ciężki wybór.
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:07   #15
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

To jedyne co mi przychodzi do głowy to tylko to, że muszą być dwie lub więcej wersji materiałów tego modelu. Ja doskonale pamiętam chwilę kiedy mierząc ją zaczęłam się prezyglądać materiałowi nie mogąc go dopasować do niczego co do tamtej pory mierzyłam a materiał był bardzo lekki, delikatny i się zapytałam co to jest na co usłyszałam odpowiedź jedwab naturalny i to był ten moment kiedy zrozumiałam, że to będzie moja sukienka
Pozatym cena jej nie jest mała, więc nie może to byc tafta.
Byłam w salonie z sukniami Agnes i tam się dowiedziałam, że jest możliwość zmiany np z tafty na satynę i odwrotnie, więc pewnie i w tym przypadku jest to samo.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:41   #16
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez klaudynia Pokaż wiadomość
To jedyne co mi przychodzi do głowy to tylko to, że muszą być dwie lub więcej wersji materiałów tego modelu. Ja doskonale pamiętam chwilę kiedy mierząc ją zaczęłam się prezyglądać materiałowi nie mogąc go dopasować do niczego co do tamtej pory mierzyłam a materiał był bardzo lekki, delikatny i się zapytałam co to jest na co usłyszałam odpowiedź jedwab naturalny i to był ten moment kiedy zrozumiałam, że to będzie moja sukienka
Pozatym cena jej nie jest mała, więc nie może to byc tafta.
Byłam w salonie z sukniami Agnes i tam się dowiedziałam, że jest możliwość zmiany np z tafty na satynę i odwrotnie, więc pewnie i w tym przypadku jest to samo.
A w jakim salonie mierzyłaś i jaką Ci podali cenę sukni?? Ja mierzyłam w Bielsku, cena jak się nie mylę to chyba 2870.
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:58   #17
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Ja w Warszawie, więc chociażby z tego powodu cena może być wyższa, ale moja kosztowała 3200 z tym że w przypadku salonu Scarlett jest tak, że w cenę jest wliczona halka i ja mam jeszcze dwa welony krótki i długi i ten długi jest wart jakieś 200zł. Wydaje mi się, że bez tych "gratisów" cena byłaby taka sama jak u Ciebie. Niestety nie podają tam pierwotnej ceny sukienki, tylko plus to plus tamto. Jeszcze się nie zdziwie jak mi bolerko gratis wypożyczy kobitka.

Edytowane przez klaudynia
Czas edycji: 2009-07-09 o 10:59
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:53   #18
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez klaudynia Pokaż wiadomość
Ja w Warszawie, więc chociażby z tego powodu cena może być wyższa, ale moja kosztowała 3200 z tym że w przypadku salonu Scarlett jest tak, że w cenę jest wliczona halka i ja mam jeszcze dwa welony krótki i długi i ten długi jest wart jakieś 200zł. Wydaje mi się, że bez tych "gratisów" cena byłaby taka sama jak u Ciebie. Niestety nie podają tam pierwotnej ceny sukienki, tylko plus to plus tamto. Jeszcze się nie zdziwie jak mi bolerko gratis wypożyczy kobitka.
Eh, dziwne, ja jestem konkretna i podoba mi się, że w salonach których byłam do każdej sukni była przyczepiona metka z ceną przynajmniej wiem że nikt sobie ekstra nie dolicza.

Kiedy masz ślub?? ja już za tydzień..... <stresik, stresik>
Też proszę o Twoje fotki.

POZDRAWIAM
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:56   #19
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Eh, dziwne, ja jestem konkretna i podoba mi się, że w salonach których byłam do każdej sukni była przyczepiona metka z ceną przynajmniej wiem że nikt sobie ekstra nie dolicza.

Kiedy masz ślub?? ja już za tydzień..... <stresik, stresik>
Też proszę o Twoje fotki.

POZDRAWIAM
Zawsze te metki chyba są, tylko wiesz, wchodzi ktoś z Tobą do przymierzalni, ja wyciągam tylko ręce i nic więcej nie robie, nawet nie myślałam wtedy żeby oglądać metkę tym bardziej, że ta kobitka cały czas ze mną była.
Ja ślub 22-08-2009, ale zdjęcia umieszczę jak tylko moja suknia będzie w salonie., czyli jeszcze ze 2 tygodnie.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 08:30   #20
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Unhappy Dot.: Suknia classa c-619

Wiecie co, podłamałam się.
Znalazłam tę moją pięknotę na allegro. Nie umieszczę zdjęć, bo dziewczyna nie ma zasłoniętej twarzy.
Normalnie przestaje mi się podobać ta sukienka w jej wydaniu. Wiem, nie ładnie tak mówić, może mam taka nadzieję, do mnie ta sukienka bardziej pasuje, ale po prostu nie podoba mi się ta dziewczyna w niej.
Może to przez to, że rozmiar tej sukienki to 38/40 a mój to 34, może to jej fryzura, która dla mnie jest nijaka a dziewczyna ma ładne, długie włosy i uważam, że powinna mieć coś lepszego na głowie, może to brak widocznego makijażu na zdjęciach , ale aż jestem zła sama na siebie, że te zdjęcia znalazłam, bo zaczynam myśleć, że mam wstrętną sukienkę...
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 07:10   #21
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez klaudynia Pokaż wiadomość
Wiecie co, podłamałam się.
Znalazłam tę moją pięknotę na allegro. Nie umieszczę zdjęć, bo dziewczyna nie ma zasłoniętej twarzy.
Normalnie przestaje mi się podobać ta sukienka w jej wydaniu. Wiem, nie ładnie tak mówić, może mam taka nadzieję, do mnie ta sukienka bardziej pasuje, ale po prostu nie podoba mi się ta dziewczyna w niej.
Może to przez to, że rozmiar tej sukienki to 38/40 a mój to 34, może to jej fryzura, która dla mnie jest nijaka a dziewczyna ma ładne, długie włosy i uważam, że powinna mieć coś lepszego na głowie, może to brak widocznego makijażu na zdjęciach , ale aż jestem zła sama na siebie, że te zdjęcia znalazłam, bo zaczynam myśleć, że mam wstrętną sukienkę...
Klaudynia proszę prześlij mi linka do tej aukcji- to mój mail bika83@tlen.pl zobaczę i sama ocenię, ale na pewno nie może być tak źle!!!! Sama we wtorek odebrałam swoją suknię i jestem zachwycona, a na prawdę cały czas mówiłam, że jest brzydka, że inne są ładniejsze, że źle wybrałam..... a prawda jest taka, że przymierzyłam z chyba 50 sukien, cały tydzień poświęciłam na poszukiwanie tej jednej jedynej i teraz wierzę, że w sobotę będę najpiękniejszą panną młodą tak, tak, gdzie moja skronność...... hihihihihi..... no co Trzeba sie dowartościować czasami :P i wierzę, że Ty też będziesz piękna w tej sukni, bo dokonałaś najlepszego wyboru

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Znalazłam tę aukcję...... hmmmmm........... kurcze.......... faktycznie cosik nie bardzo....... ale czego to wina to nie wiem. W salonie tę suknie przymierzałam w kolorze toffi i na prawdę była rewelacyjna, ale toffi to zupełnie inny kolor niż ecru, może o to chodzi....... pojęcia nie mam......... może faktycznie ta dziewczyna jakaś mało wyraźna......... nie wiem.........

Mi ogólnie wszystkie suknie podobają się z szelką na szyi i dlatego połączyłam ją z modelem 408, już niedługo wstawię zdjęcia to sobie porównasz i ocenisz..... taką szelkę do każdej sukni bez problemu można doszyć, ja polecam, bo taka szelka optycznie wysmukla sylwetkę, chociaż jak Ty masz rozmiar 34 to takie zabiegi (optycznego wysmuklania) są Ci zupełnie nie potrzebne.

Zobaczysz, będzie dobrze trzymaj się
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 07:55   #22
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

Nie martw sie na pewno będziesz pięknie wyglądała
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 08:41   #23
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Dzięki dziewczynki za pocieszenie. Ja mam ogromną nadzieję, że po prostu ta dziewczyna źle dopasowała do siebie sukienkę, nie jej styl i tyle. Przy tej "naturalnej" fryzurze powinna była wybrać bardziej lejącą się sukienkę.,.
Ja mam identyczny kolor jak ona... z tym, że ja będę mieć zupełnie inną oprawę siebie. Byłam już u fryzjera, będę mieć kręcone włosy spięte do lewego boku w koczka, tak romantycznie Będę mieć długie kolczyki i bukiecik chyba mała kulka z różowymi różami i jedna kremowa lilia, na pznokciach to co każda ma czyli french. Oby to dało inny efekt niż jej, bo się porycze chyba.
Na pewno będę mieć jakieś ramiączka, jakieś, bo jeszcze nie wiem jakie, coś będzie, żeby mi sukeinka nie opadała, pozatym wystają mi kości obojczykowe i to wcale fajnie nie wygląda.
Też mierzyłam dużo sukeinek i nigdzie nic nie mogłam znaleść, ciągle było nie to, albo cena nieadekwatna do jakości sukienki. Ogólnie to myślałam, zanim jeszcze zaczęłam mierzyć, że będę mieć takiego "fruwaka" z szyfonu, taką "plażową" bardziej, zwiewną, delikatną bez ozdób, ale jak się okazało jestem za niska, za drobna i sukienka ginęła razem ze mną a dziewczyna z allegro chyba właśnie powinna była się na taką zdecydować.
Chciałabym, żeby wszyscy się mną w dzień ślubu zachwycali, i tak niby będą, ale chciałabym słyszeć, że mam prześliczną sukienkę a się boję, że tak nie będzie.

Edytowane przez klaudynia
Czas edycji: 2009-07-16 o 09:01
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:10   #24
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Co do opadania sukni to nie ma szans żeby cokolwiek Ci opadło na prawdę, też się o to baaaaaardzo bałam, ale przecież w talii mamy mniej niż w biodrach- niemożliwe żeby suknia opadła. Żeby mi to udowodnić, pani w salonie mocno ciągła za dół sukni i ona ani rusz, więc ten problem mam z głowy podobno to tylko nasza psychika Pani i poradziła tak: jak mi się będzie wydawało, że suknia mi opada mam iść do toalety i spokojnie się obejrzeć w lustrach, gwarantowała, że suknia będzie na miejscu a to tylko mnie się będzie wydawało, że coś mi tam opada. Tak więc o to jestem spokojna, bo w sumie szelkę mam, ale ona nic a nic sukni nie podtrzymuje bo jest bardzo delikatna.

Pozdrawiam, i już nie mogę się doczekać Twoich zdjęć

Edytowane przez Bika83
Czas edycji: 2009-07-16 o 09:11
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:32   #25
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Bika Ty chyba już po ślubie, zdjęcia prosimy
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 17:49   #26
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Suknia classa c-619

Tak, tak, już po, ale nie bardzo mam teraz czas.... zdjęć ze ślubu też jeszcze nie mam, więc wstawię kilka z przymiarki.

PS. Suknia super się spisała- przede wszystkim baaaardzo wygodna

Edytowane przez Bika83
Czas edycji: 2009-08-24 o 07:42
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 07:04   #27
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

suknia piękna jest
Powiem ci ze jak siostra oglądała suknie z Classy w Katowicach na swój ślub to ten model wisiał na wystawie bo ja kojarzę bo też ja przymierzała. Ja również coś z tego modelu bym chciała i jest szelka na szyje i piękne zdobienia krój tez super PO PROSTU PIĘKNA.
Powiedz mi tylko z którego roku jest t kolekcja 2009 czy 2008 ?
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 08:47   #28
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Ładna sukienka i koronkę poznaję z mojej 619
Szelka fajnie wyglądała, też nad takim rozwiązaniem myślałam, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Twoja ładnie na zdjęciach wygląda a ja się obawiam, że moja będzie się potwornie świecić przez jedwab, bo to nie jest matowy materiał.
Najgorsze jest to, że na razie się z salonu nie odzywają, że już jest a moja mama wyjeżdza za kilka dni na wakacje, więc moja przymiarka opóźni się do pierwszych dni sierpnia, bo bez mamy nic nie przymierze i nie dam w niej nic poprawić co najwyżej sama pódę obejżeć ją na wieszaku.
Jestem bardzo ciekawa zdjęć ze ślubu, ale jestem pewna, że wyglądałaś jeszcze ładniej, masz czarne włosy a ja zawsze uważam, że ciemna dziewczyna jest wyraźniejsza niż drobna blondyneczka jak ja
Proszę, żebyś umieściła jakieś zdjęcie z bukiecikiem.
I oczywiście gratuluję bycia już mężatką!!!
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:44   #29
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Suknia classa c-619

Cytat:
Napisane przez ultraradiola Pokaż wiadomość
suknia piękna jest
Powiem ci ze jak siostra oglądała suknie z Classy w Katowicach na swój ślub to ten model wisiał na wystawie bo ja kojarzę bo też ja przymierzała. Ja również coś z tego modelu bym chciała i jest szelka na szyje i piękne zdobienia krój tez super PO PROSTU PIĘKNA.
Powiedz mi tylko z którego roku jest t kolekcja 2009 czy 2008 ?
Odpowiem Ci za Bikę, bo też znam odpowiedź na Twoje pytanie.
Jest to model Classa c-408 z 2007 roku z tym, że koronka którą jest pokryta ta sukienka jest z mojej sukienki czyli z c-619 z 2009 roku.
Efekt rzeczywiście bardzo fajny. Sukienka jest subtelna, delikatna i nieprzeładowana.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:28   #30
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Suknia classa c-619

To jednak chyba nie była ta sama co siostra mierzyła ale jest łudząco podobna
ALE JEST PIĘKNA TRZEBA PRZYZNAĆ

To jest ta tylko ze w nowszym wydaniu ?
http://www.classa.com.pl/p/kol2007/k...1652&alt=C-408
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO



Edytowane przez ultraradiola
Czas edycji: 2009-07-22 o 12:32
ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.