Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-28, 09:09   #571
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
hm..a jak taką kartę dostać?
trzeba wziac ja w rossmannie i dopiero potem zarejestrowac na stronie rossne.pl
w srode pojade po ta karte chyba. wezme tez dla Tz bo czasami on robi sam zakupy, a w obecnej gazetce sa super promocje na obiadki.

chociaz weczoraj zaprawilam 8sloikow dla mlodego

dygotko dzieki za pw mozna na inflanckiej z dzieckiem ale nie polecam... zimno i tak jako przedwojennie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:21   #572
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Adam pospal calutkie 15 min
Moinchlopcy preferuja wczepianie sie we wlosy calymi garsciami, podciaganie na nich do siadu a jak sie uda to ugryzc w nos lub chociaz obslinic matce twarz
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:30   #573
Lori22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 196
GG do Lori22
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Dziewczyny przylaczam sie do narzekan. Mialam nocne pobudki co jakies 2 godziny.
Nie wiem o co malej chodzilo.
Pokszyfko gratki z okazji rocznicy. my obchodzilismy 5 dwa dni temu
Lori22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:35   #574
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Aco do zlobka to uwierzcie mi niekiedy to o wiele lepsza opcja nizopiekunki czy nawet babcie ( wiadomo oczywoscie ze sa super opiekunki i super babcie ale... Na placu zabaw nieraz widze babcie- nie biegaj bo sie spocisz o juz masz cala czerwona buzie
Nie wspinaj sie bo spadniesz
Nie zjezdzaj bo zjezdzalnia rozgrzana od slonca
Nie bujaj sie bo hustawka cie uderzy
Nie baw sie w piasku bo sie wybrudzisz
Ja cie nakarmie bo cos tam....)


O opiekunkach tez sie wielu historii nasluchalam

Do zloba sama chodzilam i wyroslam na ludzia samodzielnego. Moja siostra nie chodzila, do przedszkola tez nie bo alergia, ciagle choroby i co? Ma straszne problemy z nawiazywaniem kontaktow i w ogole jest taki dziwny odludek, nigdy za bardzo kolezanek nie miala, nie umie wspolpracowac. Moja mama do dzis zaluje ze jej do tego przedszkola nie przymusila

W zlobkach opieka jest profesjonalna, dziecko sie uczy samodzielnosci itd
Ja wiem ze pewnie bede strasznie przezywac jak chlopcy pojda ale moja mama mnie przekonuje ze to najlepsza opcja
Mam tylko nadzieje ze nie beda chorowali za bardzo

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Lori22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przylaczam sie do narzekan. Mialam nocne pobudki co jakies 2 godziny.
Nie wiem o co malej chodzilo.
Pokszyfko gratki z okazji rocznicy. my obchodzilismy 5 dwa dni temu
A ja sie odlaczam, cofam co powiedzialam, bylo super i wyspalam sie jak nie wiem
Przeczytalam na blizniakach o Ali- tej z podpisu mojego. Ma nowy lek na padaczke bo poprzwdni nie dosc ze nie dzialal to straszne skutki uboczne
Te leki wszystkie to sa psychotropy, reakcja na nowy jest silne pobudzenie i Ala nie spi prawie wcale
Jak to przeczytalam to mi sie wstyd zrobilo narzekania bo chlopaki marudne i nieznosne ale przynajmniej zdrowe
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:36   #575
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Aco do zlobka to uwierzcie mi niekiedy to o wiele lepsza opcja nizopiekunki czy nawet babcie ( wiadomo oczywoscie ze sa super opiekunki i super babcie ale... Na placu zabaw nieraz widze babcie- nie biegaj bo sie spocisz o juz masz cala czerwona buzie
Nie wspinaj sie bo spadniesz
Nie zjezdzaj bo zjezdzalnia rozgrzana od slonca
Nie bujaj sie bo hustawka cie uderzy
Nie baw sie w piasku bo sie wybrudzisz
Ja cie nakarmie bo cos tam....)


O opiekunkach tez sie wielu historii nasluchalam

Do zloba sama chodzilam i wyroslam na ludzia samodzielnego. Moja siostra nie chodzila, do przedszkola tez nie bo alergia, ciagle choroby i co? Ma straszne problemy z nawiazywaniem kontaktow i w ogole jest taki dziwny odludek, nigdy za bardzo kolezanek nie miala, nie umie wspolpracowac. Moja mama do dzis zaluje ze jej do tego przedszkola nie przymusila

W zlobkach opieka jest profesjonalna, dziecko sie uczy samodzielnosci itd
Ja wiem ze pewnie bede strasznie przezywac jak chlopcy pojda ale moja mama mnie przekonuje ze to najlepsza opcja
Mam tylko nadzieje ze nie beda chorowali za bardzo

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



A ja sie odlaczam, cofam co powiedzialam, bylo super i wyspalam sie jak nie wiem
Przeczytalam na blizniakach o Ali- tej z podpisu mojego. Ma nowy lek na padaczke bo poprzwdni nie dosc ze nie dzialal to straszne skutki uboczne
Te leki wszystkie to sa psychotropy, reakcja na nowy jest silne pobudzenie i Ala nie spi prawie wcale
Jak to przeczytalam to mi sie wstyd zrobilo narzekania bo chlopaki marudne i nieznosne ale przynajmniej zdrowe
zgadzam sie w 100%
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:36   #576
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Muffinka dzieki

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Adam pospal calutkie 15 min
Moinchlopcy preferuja wczepianie sie we wlosy calymi garsciami, podciaganie na nich do siadu a jak sie uda to ugryzc w nos lub chociaz obslinic matce twarz

e to mój mnie ostatnio skopał a na końcu opluł
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:40   #577
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Muffinka dzieki




e to mój mnie ostatnio skopał a na końcu opluł
brzmi to jakby napadl Cie ktos w szemranej okolicy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 09:43   #578
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
brzmi to jakby napadl Cie ktos w szemranej okolicy

: hahaha:
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:44   #579
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Muffinka dzieki




e to mój mnie ostatnio skopał a na końcu opluł
Ja ostatnio rozebralam adka do lapieli i tak go podnioslam nad swoja glowe zeby go nosem w brzuch pokiziac
A ta gnida mi sie we wlosy wczepila tak ze nawet nie mialam jak go wyplatac i korzystajac z zamieszania nasikal na mnie z gory, caly dekolt, bluzka, stanik

Sonia sie chwali dziadkowi ze idzie na basen. Dziadek pyta czy on tez moze
A sonia- nie tacy jak ty nie chodza na basen

Wczoraj cos smiesznego o krzyzakach gadala po wizycie w malborku ale zapomnialam co. Ze umarli i leza w zlobie ale cos jeszcze... Zaraz ja podpytam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:48   #580
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Glam Sonia jest genialna Adas widze tez niezly dowcipnis

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Dalia Ty czytasz Cobena, prawda? tez zauwazylas zamilowanie do koszykowki w jego ksiazkach? Myron koszykarz, Klinika smierci- koszykarz, Mistyfikacja-koszykarz
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:52   #581
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
ja nawet nie wiedziałam że małej już coś wyszło, wczoraj tż przyczaił a nawet nie zaopatrywałam się w ten żel na ząbki... kochana córeczka

moja to samo. lubi być na rączkach, ale broń Boże się przytulić. lubi zasypiać na cycusiu, ale tylko w południe. a tak to odkładam łapie za zabawki, które ma przywiązane do łóżeczka z dwóch str i kima. w wózku poprostu zasypia...pieluszki do przytulania jej nie interesują...

zmysł już ja bym mu dała wętke nie wie że ma w domu rodzinę...ja mojego ścigam z żartem, ale skutkuje. db że on nie lubi wędkowania

rano wzięłam moją panią na śpiocha do cycka, bo z jednego zrobiła mi się skała. jedno karmienie w nocy
dzisiaj z tż obchodzimy 1 rocznicę ślubu, wczoraj opędzlowaliśmy całą buteleczkę wina, było też ciacho i pizza i wiadomo co
szczęścia na kolejne latka
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 09:53   #582
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość


w ogole nawet mnie ostatnio mnie rodzinka zirytowala. NO bo wysylamy Kasie do zlobka i wciaz sie wahamy do ktorego, ona bedzie miala 9.5 miesiaca wtedy a tu gadanie, ze pierwszy rok to starsznie wazny dla rozwoju, ze jak pojdzie do zlobka to sie nie bedzie do nikogo przywiazywac i w ogole jaka to wielka krzywda dla niej. NO ale cos ja mam kurcze zrobic, z pensji tzt nie damy rady, niania to tez mnostwo kasy i tak naprawde nie wiadomo kto, a jedyna osoba ktora nie pracuje to tesc ktory jest typem bardzo narzucajacym swoje zdanie i nadgorliwym i musialby z nami caly czas mieszkac. Ehh
i sie poczulam wyrodnym rodzicem, ze dziecko do zlobka wysylam. Dodam, ze te opinie od osoby po pedagogice wiec poparte logicznymi argumentami.
Kochana olej i rób po swojemu.
Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość
Kasia lubi nam zjadac twarz a teraz jak ma katar to sie wyciera o nas, nie wiem czy swiadomie, ale napewno skutecznie.
a i wczoraj bawial sie grzechotka obracajac reke w nadgarstku, a n ie machajac cala reka jak sie patrzy na inne dzieci to to takie normalne sie wydaje, ze robia takie rzeczy, a swoje to 8 cud swiata

hehe bo robia to nasze wlasne dzieci i widac co robia po raz pierwszy. To jest takie urocze
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Tztowi daje sie czasami dotknac czarodziejska rozdzka
: hahaha:
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
zdziwilam sie niezle bo pierwszy raz widzialam zeby 80% pan w szatni chodzilo calkiem nago jeszcze jedna calkiem gola podeszla do mnie i zagadywala o Olka bo nigdy nie spotkala takiego malucha na tym basenie mlody patrzyl wielkimi oczami na jej cycki
prawdziwy facet
Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Aco do zlobka to uwierzcie mi niekiedy to o wiele lepsza opcja nizopiekunki czy nawet babcie ( wiadomo oczywoscie ze sa super opiekunki i super babcie ale... Na placu zabaw nieraz widze babcie- nie biegaj bo sie spocisz o juz masz cala czerwona buzie
Nie wspinaj sie bo spadniesz
Nie zjezdzaj bo zjezdzalnia rozgrzana od slonca
Nie bujaj sie bo hustawka cie uderzy
Nie baw sie w piasku bo sie wybrudzisz
Ja cie nakarmie bo cos tam....)


O opiekunkach tez sie wielu historii nasluchalam

Do zloba sama chodzilam i wyroslam na ludzia samodzielnego. Moja siostra nie chodzila, do przedszkola tez nie bo alergia, ciagle choroby i co? Ma straszne problemy z nawiazywaniem kontaktow i w ogole jest taki dziwny odludek, nigdy za bardzo kolezanek nie miala, nie umie wspolpracowac. Moja mama do dzis zaluje ze jej do tego przedszkola nie przymusila

W zlobkach opieka jest profesjonalna, dziecko sie uczy samodzielnosci itd
Ja wiem ze pewnie bede strasznie przezywac jak chlopcy pojda ale moja mama mnie przekonuje ze to najlepsza opcja
Mam tylko nadzieje ze nie beda chorowali za bardzo
nie znosze takiego gadania do dzieci, nie biegnij, ni skacz, pobrudzisz sie. Ja jako dziecko biegalam, skakalam, brudzilama sie jak nieboskei stworzenie, generalnei robilamam co chcialam na swoim podwrorki i o zgrozo drodze dojazdowej! Bawilam sie z siostrami i reszta dziciarni z ulicy.
Nie chodzilam zlobka ani przedszkola ale rodzenstwo i reszta bandy z sasiedztwa dalo mi szkole przetrwania w spolecznstwie. Moze nie umiem jakis tam dzieciecych piosenek, wierszykow, nie umiem wyklejac rysowac itd ale jakos zyje. Ale na wsi jest inaczej.
A Helcia pojdzie na bank do przedszkola.

co do opiekunek to wiem ze sa rózne. Sama bylam opiekunka i bede miala do Helusi. Ale mam sprawdzona u sis TZ, fajna dziewczyna, studiuje pedagogike i nawet w zlobie pracowala.


Pada, a musze z mloda do ortopedy pojechac nei pojade samochodem do scislego centrum a nie mam foli na wozek

A jeszcze mam remont windy od dzis do uwaga lipca. Mieszkamy na 8 pietrze. Niby na 10 jest przejscie do drugiej klatki ale nie wiem w jakim stanie. Chyba bede musiala zostawiac wozek w wozkowni ktora jest w piwnicy!!!
jestem bardzo niezadowolona!!!
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 09:57   #583
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
trzeba wziac ja w rossmannie i dopiero potem zarejestrowac na stronie rossne.pl
w srode pojade po ta karte chyba. wezme tez dla Tz bo czasami on robi sam zakupy, a w obecnej gazetce sa super promocje na obiadki.
I maja Enfamil w dobrej cenie! Ty Goldika tez malego karmisz Enfaiomilem, dobrze pamietam?


Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Aco do zlobka to uwierzcie mi niekiedy to o wiele lepsza opcja nizopiekunki czy nawet babcie ( wiadomo oczywoscie ze sa super opiekunki i super babcie ale... Na placu zabaw nieraz widze babcie- nie biegaj bo sie spocisz o juz masz cala czerwona buzie
Nie wspinaj sie bo spadniesz
Nie zjezdzaj bo zjezdzalnia rozgrzana od slonca
Nie bujaj sie bo hustawka cie uderzy
Nie baw sie w piasku bo sie wybrudzisz
Ja cie nakarmie bo cos tam....)


O opiekunkach tez sie wielu historii nasluchalam

Do zloba sama chodzilam i wyroslam na ludzia samodzielnego. Moja siostra nie chodzila, do przedszkola tez nie bo alergia, ciagle choroby i co? Ma straszne problemy z nawiazywaniem kontaktow i w ogole jest taki dziwny odludek, nigdy za bardzo kolezanek nie miala, nie umie wspolpracowac. Moja mama do dzis zaluje ze jej do tego przedszkola nie przymusila

W zlobkach opieka jest profesjonalna, dziecko sie uczy samodzielnosci itd
Ja wiem ze pewnie bede strasznie przezywac jak chlopcy pojda ale moja mama mnie przekonuje ze to najlepsza opcja
Mam tylko nadzieje ze nie beda chorowali za bardzo

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



A ja sie odlaczam, cofam co powiedzialam, bylo super i wyspalam sie jak nie wiem
Przeczytalam na blizniakach o Ali- tej z podpisu mojego. Ma nowy lek na padaczke bo poprzwdni nie dosc ze nie dzialal to straszne skutki uboczne
Te leki wszystkie to sa psychotropy, reakcja na nowy jest silne pobudzenie i Ala nie spi prawie wcale
Jak to przeczytalam to mi sie wstyd zrobilo narzekania bo chlopaki marudne i nieznosne ale przynajmniej zdrowe
Ja tez chodzilam do przedszkola i jest OK, a moja siostra nie, i tak samo jak twoja jest strasznym odludkiem i do tego dziwakiem

rany, jak czytam o tej amie Ali to plakac mi sie chce, czy jest szansa, ze ta dziewczynka kiedys bedzie w lepszej kondycji?
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:01   #584
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
hej Mamusie

My wczoraj sprzedaliśmy Polusie moim rodzicom (Pokszyfko pojechali zwiedzać do Ciebie park ),


Laska...ale Ty karmisz, prawda?odciągałas to mleko po winie?Jak Tz wrócił w sobote to też lampkę się napiłam (takiego słabszego), ale wyrzuty sumienia miałam straszne
ooo zapraszam, zapraszam, też byłam na spacerku

nie odciągałam a co trzeba odciagac?
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:03   #585
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Narzekacie na nie wyspane nocki a my mamy 4 nockę całą przespaną
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:03   #586
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

goldika - moi teściowie to już by dali Filipowi kiełbasę,rosół,herbatę i słodycze...

elf27 my mamy wesele znajomych we wrześniu i też nie wiem z kim zostawić Filipa z teściami to nie chcę... a z moją mamą mikeszka siostra z 2letnią córką która jest oczkiem w głowie mojej mamy i która jest bardzo zazdrosna o babcię...

pokszyfka wszystkiego najlepszego

witam...
u nas poghoda do dupy... narazie siedzimy w domu,Fifi leży bawi się grzechotką i "śpiewa ojejeje" hehe więc mam chwilkę dla Was
tż w☠☠☠☠ił mnie niesamowicie- zaczął od soboty... mam ochotę go . trzy wieczory spędzone z dzieckiem w domu a tż ze znajomymi i grille, a mnie smutno że zostawia mnie w domu,☠☠☠☠a jeden wieczór to bym zrozumiała ale 3 i najgorsze jest to że ten kretyn nei rozumie o co mam żal do niego,nei widzi w tym nic złego a mnie przykro jak cholera....

prawdopodobnie w sobotę idę zrobić sobie tatuaż - taki prezent na dzień mamy sobie robię teściowa jak zobaczy to zawału dostanie ale wale to słyszała moja rozmowę z koleżanką (jej znajomy mi zrobi) i już marudziła żebym sobie na dupie zrobiła i że głupia jestem - wredne babsko

uciekam do młodego bo wyje ...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:10   #587
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość

tż w☠☠☠☠ił mnie niesamowicie- zaczął od soboty... mam ochotę go . trzy wieczory spędzone z dzieckiem w domu a tż ze znajomymi i grille, a mnie smutno że zostawia mnie w domu,☠☠☠☠a jeden wieczór to bym zrozumiała ale 3 i najgorsze jest to że ten kretyn nei rozumie o co mam żal do niego,nei widzi w tym nic złego a mnie przykro jak cholera....
owieczko, bo im trzeba tłumaczyć łopatologicznie i jak krowie na granicy powiedz mu prosto z mostu, bo inaczej to chyba sam nie wydedukuje i bedzie sie utwierdzał w przekonaniu ze masz fochy bez powodu a on przeciez taki kofany
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:13   #588
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Sozaa tam my na enfamilu jestesmy. Ale ja zamawiam na allegro za 212zl 10puszek dastawa za free kurierem za pobraniem.

Owieczko co chcesz sobie wytatuowac? pierwszy tatuaz czy masz juz jakies? Wiem, ze Ggoraa i Dalia maja

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Owieczko Tz powinien gonga w leb dostac za takie zachowanie :/
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:16   #589
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
owieczko, bo im trzeba tłumaczyć łopatologicznie i jak krowie na granicy powiedz mu prosto z mostu, bo inaczej to chyba sam nie wydedukuje i bedzie sie utwierdzał w przekonaniu ze masz fochy bez powodu a on przeciez taki kofany

mówiłam mu ale to nic nie daje... on uważa że przecież on dziecka nie nakarmi to po co będzie z nami w domu siedział oczywiście po takich imprezach nie śpi z nami bo ja powiedziałam że ja i Filip nie będziemy wąchać jego wyziewów alkoholowych... ale to i tak nic nie daje...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 10:16   #590
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

kurde mlodemu nie podeszlo moje danie: warzywa z dorszem udawal odruch wymiotny...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:19   #591
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

Owieczko co chcesz sobie wytatuowac? pierwszy tatuaz czy masz juz jakies? Wiem, ze Ggoraa i Dalia maja

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Owieczko Tz powinien gonga w leb dostac za takie zachowanie :/

pierwszy chce zrobić na plecach napis "My love,my life ... F" i małe serduszko po literce F oczywiście ładną czcionką nie arialem hehe


a co do tżta to należy mu się...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:19   #592
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
goldika - moi teściowie to już by dali Filipowi kiełbasę,rosół,herbatę i słodycze...

prawdopodobnie w sobotę idę zrobić sobie tatuaż - taki prezent na dzień mamy sobie robię teściowa jak zobaczy to zawału dostanie ale wale to słyszała moja rozmowę z koleżanką (jej znajomy mi zrobi) i już marudziła żebym sobie na dupie zrobiła i że głupia jestem - wredne babsko

uciekam do młodego bo wyje ...
Moi rodzice na szczęście uważaja z dieta małej, teściów nie mam

A z tymi TZ to jakas plaga normalnie! Oni chyba tacy tepi przez to slonce? Juz sama nie wiem co gorsze, TZ ktory lazi na imprezy zostawiajac malude z mama w domu, czy moj TZ, przyrosniety do kanapy i obrazony na caly swiat!
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:21   #593
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Przyszla moja pierwsza henna do wlosow chyba dzis naloze... chociaz boje sie troche. I mam nowe tabletki wlosowe REVALID, kuracje na 3mce wzielam sobie lae najpierw musze MERZ SPECIAL wykonczyc.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:23   #594
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Goldi w sumie do Twojej miesciny tez mam wzglednie blisko chyba ok 60km
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:23   #595
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Sozaa Tzty to temat rzeka ale ciekawa jestem czy oni tez o nas tak rozprawiaja z kumplami
-ta moja to wcale bzykac sie nie chce
-ta moja Tajemnicza Zulka to ciagle sie dzieckiem zajmuje tylko, obiadow nie robi, przeciez dziecko to latwe w obsludze
tak to sobie wyobrazam
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:23   #596
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

ja na swojego póki co nie narzekam

ANIOLINA a jak jest z żywieniem alergika w żłobku?

GOLDI nie mogę się zarejestrować na fejsie
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:24   #597
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Goldi w sumie do Twojej miesciny tez mam wzglednie blisko chyba ok 60km
to moze faktycznie bysmy jakis zjazd sobie zorganizowaly w ladna pogode? Najlepiej w Wawie np w zoo? troche nas jest z tej okolicy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:24   #598
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

U nas dzisiaj brak słoneczka, chowa się za chmurami, czasami wyjrzy. Ale jest ciepło, więc idziemy na spacerek Moja niunia poranną drzemkę przespała na boczku, a zawsze na pleckach śpi Zaskoczyła mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0340.jpg (91,2 KB, 27 załadowań)
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:24   #599
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Sozaa Tzty to temat rzeka ale ciekawa jestem czy oni tez o nas tak rozprawiaja z kumplami
-ta moja to wcale bzykac sie nie chce
-ta moja Tajemnicza Zulka to ciagle sie dzieckiem zajmuje tylko, obiadow nie robi, przeciez dziecko to latwe w obsludze
tak to sobie wyobrazam
leżę i kwiczę
__________________
jak chłopu zależy, to choćby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób żeby Cię zadowolić
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:24   #600
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. IV

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
ja na swojego póki co nie narzekam

ANIOLINA a jak jest z żywieniem alergika w żłobku?

GOLDI nie mogę się zarejestrować na fejsie
to dziwne z tym fejsem, a probowalas z innej przegladarki?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.