Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz. 3 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-05, 16:35   #3811
rudaa20
Raczkowanie
 
Avatar rudaa20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 92
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Co prawda byłam dzienną studentką, ale broniłam się we wrześniu. Też mnie ktoś postraszył, że pracę muszę oddać w czerwcu, razem z osobami broniącymi się w lipcu, ale poszłam do dziekanatu i wszystkiego się dowiedziałam: 2 tyg przed obroną, w moim przypadku ostatnim dniem na złożenie pracy był 31 sierpnia
To rozumiem że pisałaś jeszcze przez wakacje czy miałaś już w czerwcu/lipcu sprawdzona? Pytam bo obawiam się że nie wyrobie się na czerwiec
rudaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 19:03   #3812
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez rudaa20 Pokaż wiadomość
To rozumiem że pisałaś jeszcze przez wakacje czy miałaś już w czerwcu/lipcu sprawdzona? Pytam bo obawiam się że nie wyrobie się na czerwiec
Pisałam ją jeszcze w sierpniu
Chcąc się bronić we wrześniu trzeba złożyć podanie do dziekanatu. Formalność, bo nie słyszałam o przypadku, żeby kogoś podanie zostało odrzucone.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2016-05-05 o 19:06
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 20:41   #3813
rudaa20
Raczkowanie
 
Avatar rudaa20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 92
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Pisałam ją jeszcze w sierpniu
Chcąc się bronić we wrześniu trzeba złożyć podanie do dziekanatu. Formalność, bo nie słyszałam o przypadku, żeby kogoś podanie zostało odrzucone.
A to podanie do końca semestru?
rudaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 20:57   #3814
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez rudaa20 Pokaż wiadomość
A to podanie do końca semestru?
Na pewno trzeba je złożyć przed końcem semestru, nie wiem czy czasami nie jeszcze wcześniej...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 18:53   #3815
miciusia06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Witam!
Chcę podjąc studia na UP i proszę o informację :
czy na inżynierii środowiska jest nauczane projektowanie i na jakiej zasadzie, czy są zajęcia z programu AUTO CAD ?
- czy na inżynierii środowiska i gospodarce przestrzennej poradzę sobie jeżeli nie miałam fizyki w liceum? i które z tych kierunków są łatwiejsze
- czy na technologii żywienia i żywieniu człowieka są zajęcia na których się przyrządza potrawy, czy tylko są zasady teoretyczne jak powinny by przyrządzane?
-inżynieria i gospodarka wodna,inzynieria srodowiska,odnawialne żródła energii- czym się różnią?
miciusia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 19:13   #3816
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez miciusia06 Pokaż wiadomość
- czy na inżynierii środowiska i gospodarce przestrzennej poradzę sobie jeżeli nie miałam fizyki w liceum? i które z tych kierunków są łatwiejsze
Fizyka na GP to wielka powtórka z liceum + 3% nowego materiału, więc jeśli byłabyś w stanie opanować licealną fizykę, to z tą na GP też dasz radę.

Nie wiem jak ocenić łatwość, ale wydaje mi się, że GP jest mniej "techniczna" i więcej na niej bitej pamięciówki niż na IŚ.
Cytat:
Napisane przez miciusia06 Pokaż wiadomość
- czy na technologii żywienia i żywieniu człowieka są zajęcia na których się przyrządza potrawy, czy tylko są zasady teoretyczne jak powinny by przyrządzane?
Nie ma takiego kierunku. Jest za to technologia żywności i żywienie człowieka. Wydaje mi się, że bardziej wyobrażasz sobie to jako dietetykę, a to raczej podejście do żywności od technicznej strony. Przejrzyj plan studiów, spójrz na nazwy przedmiotów.
Cytat:
Napisane przez miciusia06 Pokaż wiadomość
-inżynieria i gospodarka wodna,inzynieria srodowiska,odnawialne żródła energii- czym się różnią?
Zasadniczo ilością godzin przedmiotów z danej dziedziny Wskazówka podobna jak wyżej: przejrzyj plan studiów, spójrz na nazwy przedmiotów.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 22:08   #3817
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez miciusia06 Pokaż wiadomość
Witam!
Chcę podjąc studia na UP i proszę o informację :
czy na inżynierii środowiska jest nauczane projektowanie i na jakiej zasadzie, czy są zajęcia z programu AUTO CAD ?
- czy na inżynierii środowiska i gospodarce przestrzennej poradzę sobie jeżeli nie miałam fizyki w liceum? i które z tych kierunków są łatwiejsze
- czy na technologii żywienia i żywieniu człowieka są zajęcia na których się przyrządza potrawy, czy tylko są zasady teoretyczne jak powinny by przyrządzane?
-inżynieria i gospodarka wodna,inzynieria srodowiska,odnawialne żródła energii- czym się różnią?

fizyka była albo po prostu powtórką z liceum albo powtórką z liceum którą ciężko było przejść ze względu na prowadzącego
na IŚ dużo robi się w Cadzie, ale wg mnie to bardzo fajny, przydatny program, nie ma co się martwić
gospodarka wodna-oprócz tych typowych inżynierskich przedmiotów nacisk na zbiorniki wodne, ochronę wód itd
iś-trochę instalacji sanitarnych, trochę sieci, przedmioty typu budownictwo hydrotechniczne itp.
odnawialne-chyba wiadomo przedmioty typowo inż plus biomasa, elektrownie wiatrowe i wszystkie inne OZE
generalnie na każdym z kierunków mniej więcej na początku przedmioty się pokrywają, gospodarka wodna i iś więcej mają wspólnego bo to jeden wydział, odnawialne są na innym więc tu trochę inaczej
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 15:24   #3818
sernik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Mam pewien problem przy rejestracji. A mianowicie, jakie powinno być zdjęcie do legitymacji studenckiej? Bo są podane parametry na stronie i jest wzór takiego zdjęcia. Ale jak pisałam do nich na email'a to odpisują, że zdjęcie powinno być jak do NOWEGO dowodu osobistego. A to się różni od tego we wzorze na stronie. Tutaj są parametry zdjęcia http://www.csk.up.wroc.pl/parametry-zdjecia-do-ELS
Nie dali mi jasnej odpowiedzi czy mogę zostawić zdjęcie, które ma takie parametry jak w linku(zrobienie go kosztowało). Wychodzi na to, że muszę znowu robić do tego specjalnie nowe zdjęcie, bo piszą mi, że powinno być jak do nowego dowodu osobistego(wiecie takie z samą twarzą).
sernik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 15:33   #3819
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez sernik1 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem przy rejestracji. A mianowicie, jakie powinno być zdjęcie do legitymacji studenckiej? Bo są podane parametry na stronie i jest wzór takiego zdjęcia. Ale jak pisałam do nich na email'a to odpisują, że zdjęcie powinno być jak do NOWEGO dowodu osobistego. A to się różni od tego we wzorze na stronie. Tutaj są parametry zdjęcia http://www.csk.up.wroc.pl/parametry-zdjecia-do-ELS
Nie dali mi jasnej odpowiedzi czy mogę zostawić zdjęcie, które ma takie parametry jak w linku(zrobienie go kosztowało). Wychodzi na to, że muszę znowu robić do tego specjalnie nowe zdjęcie, bo piszą mi, że powinno być jak do nowego dowodu osobistego(wiecie takie z samą twarzą).
Chyba rok temu też ktoś miał z tym problem...
Nie jest tak, że po przesłaniu zdjęcia system daje odpowiedź czy je zaakceptował? Spróbowałabym załadować to zdjęcie które masz, jeśli system je przyjmie to bym się nie przejmowała. Zawsze możesz też dostarczyć nowe zdjęcie w roku akademickim - brak odpowiedniego zdjęcia podczas rekrutacji nie eliminuje Cię z niej.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 15:44   #3820
sernik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Chyba rok temu też ktoś miał z tym problem...
Nie jest tak, że po przesłaniu zdjęcia system daje odpowiedź czy je zaakceptował? Spróbowałabym załadować to zdjęcie które masz, jeśli system je przyjmie to bym się nie przejmowała. Zawsze możesz też dostarczyć nowe zdjęcie w roku akademickim - brak odpowiedniego zdjęcia podczas rekrutacji nie eliminuje Cię z niej.
Odpowiedzi żadnej nie dostałam, ale nawet jest taki cień przy wgrywaniu zdjęcia jak do zwykłej legitymacji. To dobrze, że mnie nie zdyskwalifikują z takiego głupiego powodu Dzięki.
sernik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 17:51   #3821
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez miciusia06 Pokaż wiadomość
- czy na technologii żywienia i żywieniu człowieka są zajęcia na których się przyrządza potrawy, czy tylko są zasady teoretyczne jak powinny by przyrządzane?
Na laborkach z przedmiotów takich jak technologia mięsa / drobiu i jaj / owoców i warzyw / weglowodanów itd. były 1-2 zajęcia, gdzie się coś tam do zjedzenia zrobiło kotleta, pasztet frytki, dżem, ajerkoniak zespoły przyrządzały je na różne sposoby (powiedzmy mające odniesienie do różnych procesów technologicznych) potem się ewentualnie oceniało jakieś tam parametry i wcinało

ale technologia żywności jest bardziej o przetwórstwie żywności w przemyśle, na większą skalę, niż o przyrządzaniu potraw (nie jak w technikum, albo w domu. gotowania tam nie uczą )
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 22:00   #3822
tajemnicalasu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cześć! Jestem tegoroczną maturzystką i także planuję podjąć studia na UP. Podobnie jak koleżanka wyżej zastanawiam się nad gospodarką przestrzenną. Kierunek wydaje się być spełnieniem moich marzeń, ale w oficjalnych opisach wszystko zawsze wygląda fajnie, a później w rzeczywistości może być różnie. Czy któraś z Was, która studiuje/studiowała GP mogłaby mi tak zupełnie od siebie opowiedzieć o wrażeniach? Czy możliwość zdobycia tytułu inżyniera wiąże się z rzetelnym przygotowaniem technicznym? Na jakich programach się pracuje? Które przedmioty najciekawsze? I może ktoś się orientuje - trudno jest się dostać? Jaki był zeszłoroczny próg? Przeszukałam pół internetów, a danych z zeszłego roku nigdzie nie mogę znaleźć. Przyjmę każdą przydatną informację. Plus dodatkowo - jak oceniacie samą uczelnię? Warto? Z góry dziękuję za odpowiedzi, będę niesamowicie wdzięczna
tajemnicalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 22:23   #3823
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez tajemnicalasu Pokaż wiadomość
Kierunek wydaje się być spełnieniem moich marzeń

Cytat:
Napisane przez tajemnicalasu Pokaż wiadomość
Czy możliwość zdobycia tytułu inżyniera wiąże się z rzetelnym przygotowaniem technicznym?
Nie. Coś tam "techniczności" się liźnie, ale na pewno nie jest to rzetelne przygotowanie. Ale wynika to ze specyfiki kierunku: możesz po nim projektować osiedla w pracowni projektowej i równocześnie możesz wysyłać pocztą decyzje o warunkach zabudowy w urzędzie gminy. Na pewno dużo bardziej technicznie jest na politechnikach
Cytat:
Napisane przez tajemnicalasu Pokaż wiadomość
Na jakich programach się pracuje?
Na takich, jakie student posiada. Czyli jeśli masz możliwość wykupienia licencji lub zdobycia w inny sposób ArcGISa, to do części zadań się przyda (można posługiwać się jego uboższą bezpłatną wersją: qGISem). AutoCADa można na szczęście pobrać darmowo ze strony producenta po rejestracji. Jednak zaznaczam, że są to dwa różne programy, pierwszy służy do analiz geoprzestrzennych, drugi do projektowania. Jednak to nie projektowania jest najwięcej, najczęściej przydają się programy, w których da się tworzyć kolorowe mapy z podziałem na jakieś obszary. Tutaj w grę wchodzi Photoshop, Corel, Gimp, a nawet Paint - ostatecznie często nie widać różnicy w jakim programie została wykonana mapa 50% osób wykonywało je w Paincie
Cytat:
Napisane przez tajemnicalasu Pokaż wiadomość
Które przedmioty najciekawsze?
Zależy co Cię interesuje. Ja np. bardzo lubiłam ekonomię, która była zmorą dla reszty Lubiłam też przedmioty związane z nieruchomościami, a ciężko znosiłam te przyrodnicze. Z przedmiotami jest różnie, łatwiej określić, który prowadzący potrafi prowadzić zajęcia w ciekawy sposób.
Cytat:
Napisane przez tajemnicalasu Pokaż wiadomość
I może ktoś się orientuje - trudno jest się dostać? Jaki był zeszłoroczny próg? Przeszukałam pół internetów, a danych z zeszłego roku nigdzie nie mogę znaleźć. Przyjmę każdą przydatną informację.
A to ci kwiatek, widzę, że UP przestało od tego roku publikować progi. Ale mam co nieco zapisane na dysku, wydaje mi się, że część publikowałam już w tym wątku, ale pewna nie jestem. Wrzucę
Cytat:
Napisane przez tajemnicalasu Pokaż wiadomość
Plus dodatkowo - jak oceniacie samą uczelnię? Warto?
Chyba każdemu studentowi trudno ocenić uczelnię ogólnie, bo nigdy nie będzie się miało ze wszystkim na niej styczności Np. ja rzadko chodziłam załatwiać coś do dziekanatu, więc nie mogę narzekać na jego działanie, osoba, która bywała w nim częściej miała większe szanse na niemiłe sytuacje. Jak jest na innych wydziałach zupełnie nie wiem
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 22:45   #3824
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Pierwszy plik to progi z 2015 r., jednak nie wiem z której tury rekrutacji.
Drugi plik to progi z 2014 r. z ostatniej tury rekrutacji (we wrześniu).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png progi2015.png (233,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg progi2014ostatnie.jpg (56,1 KB, 22 załadowań)
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2016-05-17 o 22:47
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 22:51   #3825
tajemnicalasu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

OGROMNE dzięki. Już wiem do kogo się zwrócę jak będę miała jeszcze jakieś pytanie Proszę jeszcze tylko o informację o tych progach, w miarę możliwości

EDIT: nie zauważyłam, że już wrzuciłaś. Bardzo dziękuję!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość


Nie. Coś tam "techniczności" się liźnie, ale na pewno nie jest to rzetelne przygotowanie. Ale wynika to ze specyfiki kierunku: możesz po nim projektować osiedla w pracowni projektowej i równocześnie możesz wysyłać pocztą decyzje o warunkach zabudowy w urzędzie gminy. Na pewno dużo bardziej technicznie jest na politechnikach

Na takich, jakie student posiada. Czyli jeśli masz możliwość wykupienia licencji lub zdobycia w inny sposób ArcGISa, to do części zadań się przyda (można posługiwać się jego uboższą bezpłatną wersją: qGISem). AutoCADa można na szczęście pobrać darmowo ze strony producenta po rejestracji. Jednak zaznaczam, że są to dwa różne programy, pierwszy służy do analiz geoprzestrzennych, drugi do projektowania. Jednak to nie projektowania jest najwięcej, najczęściej przydają się programy, w których da się tworzyć kolorowe mapy z podziałem na jakieś obszary. Tutaj w grę wchodzi Photoshop, Corel, Gimp, a nawet Paint - ostatecznie często nie widać różnicy w jakim programie została wykonana mapa 50% osób wykonywało je w Paincie

Zależy co Cię interesuje. Ja np. bardzo lubiłam ekonomię, która była zmorą dla reszty Lubiłam też przedmioty związane z nieruchomościami, a ciężko znosiłam te przyrodnicze. Z przedmiotami jest różnie, łatwiej określić, który prowadzący potrafi prowadzić zajęcia w ciekawy sposób.

A to ci kwiatek, widzę, że UP przestało od tego roku publikować progi. Ale mam co nieco zapisane na dysku, wydaje mi się, że część publikowałam już w tym wątku, ale pewna nie jestem. Wrzucę

Chyba każdemu studentowi trudno ocenić uczelnię ogólnie, bo nigdy nie będzie się miało ze wszystkim na niej styczności Np. ja rzadko chodziłam załatwiać coś do dziekanatu, więc nie mogę narzekać na jego działanie, osoba, która bywała w nim częściej miała większe szanse na niemiłe sytuacje. Jak jest na innych wydziałach zupełnie nie wiem

Edytowane przez tajemnicalasu
Czas edycji: 2016-05-17 o 22:52
tajemnicalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 22:54   #3826
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Już wrzuciłam progi

Studia już za mną, mogę mieć część informacji nieaktualnych - już podczas studiowania słyszałam, że młodszym rocznikom wprowadzane są zmiany zarówno odnośnie prowadzących, przedmiotów czy ilości ich godzin, także no, starość nie radość
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 17:56   #3827
antiba92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cześć Dziewczyny!
Pytanie szczególnie do Vivy Jak wygląda obrona pracy magisterskiej na WIKSIG (GP )

Pozdrawiam!
antiba92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 13:22   #3828
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez antiba92 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Pytanie szczególnie do Vivy Jak wygląda obrona pracy magisterskiej na WIKSIG (GP )

Pozdrawiam!
Tak samo jak inżynierskiej, ale jeśli nie broniłaś inż. na UP Wroc to w skrócie:
-wchodzisz do sali, masz chwilę na podłączenie pendriva z prezentacją z pracy lub możesz ją wgrać na pulpit zanim ktokolwiek zacznie się bronić (sala zwykle jest otwarta dużo wcześniej)
-wygłaszasz prezentację (max 7-10 minut)
-odpowiadasz na ewentualne pytania do pracy (rzadko) i na ewentualne pytanie recenzenta, które zadał wcześniej na recenzji
-siadasz przed komisją, losujesz 3 paseczki z pytaniami, mogliśmy udzielać odpowiedzi w dowolnej kolejności
-jesteś mgr
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 09:10   #3829
iinspiiriia
Przyczajenie
 
Avatar iinspiiriia
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Czeeść, miała któraś z was zajęcia z prof. Tańską-Hus? Prowadzenie albo podstawy działalności gospodarczej?
iinspiiriia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 10:49   #3830
sernik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Mam kolejny problem. Czy przy składaniu dokumentów kserokopia dowodu ma być potwierdzona przez notariusza? Na stronie http://www.rekrutacja.up.wroc.pl/kon...okumentow.html na obrazku piszę że tak, ale niżej pisze że kopię dowodu osobistego potwierdzoną przez komisje rekrutacyjną(czyli przez osoby przy składaniu dokumentów). Jaka jest różnica między kopią a kserokopią? Bo ja dowód po prostu skserowałam na kartce.
sernik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:21   #3831
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez sernik1 Pokaż wiadomość
Mam kolejny problem. Czy przy składaniu dokumentów kserokopia dowodu ma być potwierdzona przez notariusza? Na stronie http://www.rekrutacja.up.wroc.pl/kon...okumentow.html na obrazku piszę że tak, ale niżej pisze że kopię dowodu osobistego potwierdzoną przez komisje rekrutacyjną(czyli przez osoby przy składaniu dokumentów). Jaka jest różnica między kopią a kserokopią? Bo ja dowód po prostu skserowałam na kartce.

ja to zrobiłam dokładnie tak samo. po prostu podczas składania dokumentów pani poprosiła o dowód, przejrzała czy jest wszystko ok, podpisała to ksero i wsio
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:37   #3832
sernik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
ja to zrobiłam dokładnie tak samo. po prostu podczas składania dokumentów pani poprosiła o dowód, przejrzała czy jest wszystko ok, podpisała to ksero i wsio
Bo na stronie wynika z tego, że trzeba kserokopię dowodu potwierdzoną notarialnie i kopie dowodu potwierdzoną przez komisje rekrutacyjną.

Edytowane przez sernik1
Czas edycji: 2016-07-09 o 11:12
sernik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 17:33   #3833
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez sernik1 Pokaż wiadomość
Bo na stronie wynika z tego, że trzeba kserokopię dowodu potwierdzoną notarialnie i kopie dowodu potwierdzoną przez komisje rekrutacyjną. Już sama zgłupiałam, a nie wiem co zrobić. Głupio by było, gdyby się okazało, że bez podpisu notarialnego nie przyjmą dokumentów. A mam 300 km do Wrocławia.
Albo albo, to dwie opcje i trzeba zdecydować się na jedną z nich. To notarialne potwierdzenie potrzebne jest w przypadku, gdy za kandydata ktoś inny składa dokumenty i nie ma dowodu osobistego kandydata do porównania na miejscu.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 17:48   #3834
sernik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Albo albo, to dwie opcje i trzeba zdecydować się na jedną z nich. To notarialne potwierdzenie potrzebne jest w przypadku, gdy za kandydata ktoś inny składa dokumenty i nie ma dowodu osobistego kandydata do porównania na miejscu.
Weszłam jeszcze raz na tą stronę i patrze, że mój błąd I jak wpatrywałam się na ten obrazek to zauważyłam, że podpis notarialny jest wymagany przy wysłaniu pocztą albo przez osobę trzecią. Brawo ja Dzięki wielkie dziewczyny
sernik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 17:51   #3835
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez sernik1 Pokaż wiadomość
Weszłam jeszcze raz na tą stronę i patrze, że mój błąd I jak wpatrywałam się na ten obrazek to zauważyłam, że podpis notarialny jest wymagany przy wysłaniu pocztą albo przez osobę trzecią. Brawo ja Dzięki wielkie dziewczyny
Ehh 50% problemów opisywanych tu na forum na tym polega - CZYTAĆ, uważnie CZYTAĆ
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 00:39   #3836
NanaHachi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Drugi kierunek

Cześć!
Jestem studentką 1. roku GP, chciałabym od przyszłego roku studiować dwa kierunki. Dlatego mam pytanie do osób, które mają to już za sobą. Jak wyglądają zapisy na kolejne kierunki, muszę brać udział w normalnej rekrutacji? Będą mi potrzebne jakieś dokumenty z dziekanatu?
Z góry dzięki za odpowiedź, każda informacja będzie dla mnie cenna.
NanaHachi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 12:14   #3837
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Drugi kierunek

Cytat:
Napisane przez NanaHachi Pokaż wiadomość
Jak wyglądają zapisy na kolejne kierunki, muszę brać udział w normalnej rekrutacji? Będą mi potrzebne jakieś dokumenty z dziekanatu?
Tak, musisz brać udział w normalnej rekrutacji.
Możliwe, że będziesz musiała wyciągnąć na chwilę z dziekanatu świadectwa (maturalne i ukończenia szkoły), jeśli nie masz kopii lub uczelnia wymaga oryginałów lub kopii notarialnych.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 15:20   #3838
wiolet ka
Raczkowanie
 
Avatar wiolet ka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: 35km od WrocLove
Wiadomości: 39
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cześć dziewczyny
Wiecie może jak wygląda egzamin z Zarządzania budowlanym procesem inwestycyjnym u prof Bondar-Nowakowskiej ? Jakieś testy czy jak ?
__________________
You've been rejected, and now you can't find what you left behind.
[rock]662044[/rock]
wiolet ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 19:58   #3839
rudaa20
Raczkowanie
 
Avatar rudaa20
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 92
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Bardzo pilne ! Ma ktoś może z gospodarki przestrzennej albo z innego kierunku "Biuletyn cen robót budowlanych - obiekty inżynierskie " albo "Scalone normatywy do wycen budynków i budowli" ? Rocznik bez znaczenia. Mile widziane jedno i drugie.
rudaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 12:41   #3840
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - studentki, kandydatki i absolwentki cz.

Cytat:
Napisane przez rudaa20 Pokaż wiadomość
Bardzo pilne ! Ma ktoś może z gospodarki przestrzennej albo z innego kierunku "Biuletyn cen robót budowlanych - obiekty inżynierskie " albo "Scalone normatywy do wycen budynków i budowli" ? Rocznik bez znaczenia. Mile widziane jedno i drugie.
Jak rocznik bez znaczenia to poszukaj w necie, na chomiku na przykład. Te stare są na pewno.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-29 23:19:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.