Mam talent - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 17:18   #121
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Dziewczynka od piosenki DZIWNY JEST TEN ŚWIAT ani trochę nie jest przez was faworyzowana.. ona jest po prostu świetna dzisiaj widziałam ją po raz pierwszy moja mama sie popłakała
ja oglądałam ją dwa razy.wczoraj i dziś.za każdym razem miałam łzy w oczach słuchając jej głosu.może głos nie jest jeszcze dopracowany,to lata ćwiczeń,ale przekaz był trafiony.rzadko muzyka wzrusza mnie do łez.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:32   #122
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Mi się wydaje, ze na ludziach takie wrazenie Klaudia zrobila, bo wybrala bardzo trudna, dla sporej czesci osob wzruszajaca sama w sobie piosenke... A, ze glos ma naprawde dobry, mocno to drugie.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:57   #123
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

A ja jestem zachwycona wystepem akrobatów. Nie uwierzyłabym, że cos takiego jest mozliwe gdybym nie widziała, wygladali jakby pokonali prawa fizyki. Dla tych, które nie widziały obejrzyjscie, naprawde warto http://mamtalent.plejada.pl/108,4298...deo_detal.html
ssue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:11   #124
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja oglądałam ją dwa razy.wczoraj i dziś.za każdym razem miałam łzy w oczach słuchając jej głosu.może głos nie jest jeszcze dopracowany,to lata ćwiczeń,ale przekaz był trafiony.rzadko muzyka wzrusza mnie do łez.
mnie też żadko wzrusza.. ale ona.. trafiła w samo sedno
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 19:11   #125
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, ze na ludziach takie wrazenie Klaudia zrobila, bo wybrala bardzo trudna, dla sporej czesci osob wzruszajaca sama w sobie piosenke... A, ze glos ma naprawde dobry, mocno to drugie.
a może sposób przekazu był trudniejszy.każdy może śpiewać,ale śpiew to nie wszystko,ważniejsze są emocje
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 20:24   #126
shonya
Raczkowanie
 
Avatar shonya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Przyznam, że mnie też Klaudia wzruszyła. Ale co z tego? Zauroczyła pewnie wiele osób, ale nawet jeśli wygra - co będzie trudne, jak widać - to co ona biedna zrobi?
Małe ma szanse na dobrego trenera i wypromowanie siebie. Za wygraną mogłaby gdzieś wyjechać i tam się szkolić, bo tutaj jej przyszłości nie wróżę, a szkoda - bo ma głos jak dzwon, jak powiedziała Chylińska.

Bardzo spodobali mi się Audiofeels, mimo że śmiesznie momentami - jakoś też mnie porwali.

Ale kciuki trzymam za akrobatów, szczęke zbierałam pół nocy.
shonya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 10:02   #127
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Dla mnie akrobaci byli najlepsi
I przyznam że ta dziewczynka co śpiewała jakoś nie zachwyciła mnie. Jednak nie poczułam żadnych dreszczy które towarzyszą przy odsłuchaniu oryginały piosenki. Ale każdy ma swój gust
Czekamy na kolejnych ludzi
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 10:22   #128
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez shonya Pokaż wiadomość
Przyznam, że mnie też Klaudia wzruszyła. Ale co z tego? Zauroczyła pewnie wiele osób, ale nawet jeśli wygra - co będzie trudne, jak widać - to co ona biedna zrobi?
Małe ma szanse na dobrego trenera i wypromowanie siebie. Za wygraną mogłaby gdzieś wyjechać i tam się szkolić, bo tutaj jej przyszłości nie wróżę, a szkoda - bo ma głos jak dzwon, jak powiedziała Chylińska.

Bardzo spodobali mi się Audiofeels, mimo że śmiesznie momentami - jakoś też mnie porwali.

Ale kciuki trzymam za akrobatów, szczęke zbierałam pół nocy.
z tego co usłyszałam w programie,to po eliminacjach bedą mieli swoich trenerów,coś jak w you can dance.więc troszkę pracy i dziewczyna zaskoczy wszystkich.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 10:28   #129
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

mnie spodobali się akrobaci i człowiek wąż to był gościu zespół też był fajny
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 13:15   #130
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Oj,żebym nie została źle zrozumiana.
Nie jestem Zapendowską i nie znam się fachowo na głosie
Tylko ja jestem wyczulona na całą tę otoczkę.
Weszła cichutka dziewczynka ,ubrana skromnie jak na szkolną akademię i wydobyła z siebie mocniejszy głos niż by się mogło wydawać .
Nic nowego. Nie raz i nie dwa taki kontrast zrobił furorę
(juz był taki śpiewak operowy co to miał zrobić karierę a jakoś nie zrobił )
Nie mam podstaw by jej źle życzyć więc zyczę jej dobrze a najbardziej to jestem ciekawa co pokaże dalej.
A uważam po prostu (!) ,ze te ochy i achy były nieadekwatne do występu(te ukłony na stojąco )
Zgadzam się. Ta dziewczynka wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiła. Owszem, głos silniejszy, niż można by się po takim chucherku spodziewać, ale nic więcej. Śpiewała monotonnie, szerokiej skali głosu też nie pokazała. Inna sprawa, ze ten utwór był raczej wybrany pod publiczkę, a nie jako prezentacja możliwości wokalnych. Ot, taka trochę lepsza dziewojka ze szkolnego apelu Poczekamy, zobaczymy, moze się jeszcze rozwinie

EDIT: To było dziecko z prawdziwym olbrzymim talentem. Różnica jest kolosalna, a wiek mniej więcej ten sam.
http://www.youtube.com/watch?v=3MQhd...eature=related
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!

Edytowane przez Cathas
Czas edycji: 2008-09-15 o 17:44
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:05   #131
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Tak się po cichu pochwalę,że jeden z akrobatów to mój kolega Jestem z nich dumna.Jednak największe wrażenie bez wątpienia wywarła na mnie Klaudia Kulawik-jak na swoje 11 lat to głos ma nieziemski.I uważam,że ta dziewczynka ma talent,ważne żeby teraz ten talent szlifowała,bo śpiewanie to jest coś,co nieustannie trzeba ćwiczyć.Poza tym piosenka "Dziwny jest ten świat" jest tak trudna,że mało kto potrafi ją zaśpiewać,żeby słuchający nie uciekli gdzie pieprz rośnie.A jej sie to udało-więc chylę przed nią czoła i to moja faworytka
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.
nellana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 16:10   #132
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

nellana - który kolega?
ten dzwigający czy ten bardziej giętki?
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:27   #133
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Klaudia jest świetna

Szkoda, że chłopaki tego nie zaśpiewali http://pl.youtube.com/watch?v=aXmW9zctXI4
Mnie tym wykonaniem porywają

W ogóle to chłopaki z moich rejonów i uczelni, więc trzymam kciuki
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 16:56   #134
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Audifeels wybrali dobry kierunek, brakuje takich zespolow ale osobiscie zdania nie zmienie - sa slabi, rok dzialanosci, to widocznie za malo, by tworzyc cos na poziomie. Niech ida dalej ta droga, zobaczymy co z tego wyjdzie i co osiagna

Dla porownania tytani tego "nurtu muzycznego" - Flying Pickets
http://pl.youtube.com/watch?v=YK7-YT...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=aXI_IkDO4C0
http://pl.youtube.com/watch?v=UDE-3M5l9io
http://pl.youtube.com/watch?v=2Gojnt...eature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=Rf6RIdgnLX8
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:10   #135
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

vril tak masz rację - porównując wypadają słabo.

Ale mimo wszystko uważam, że należy im się szansa, że to jest właśnie coś innego, dobry kierunek.

Jak na chór akademicki to i tak nieźle

Do posłuchania (jakość bardzo średnia, ale to nagrania z auli).

http://pl.youtube.com/watch?v=xupSmw...eature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=gs7fpZ...eature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=3kLMoF...eature=related

http://pl.youtube.com/watch?v=9Md5Xz...eature=related

Próba w kibelku przed występem w Japonii
http://pl.youtube.com/watch?v=eNMp7T...eature=related
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:53   #136
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
nellana - który kolega?
ten dzwigający czy ten bardziej giętki?

Ten dźwigający
__________________
Zaraz na początku życia ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie każdego dnia. Działaj! Kiedy poczujesz, że chcesz coś zrobić, zrób to od razu, teraz! Dni, które przyjdą, są policzone.
nellana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:54   #137
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

nellana - to powiedz koledze, ze patrzy się na niego z prawdziwą przyjemnoscia.
Ma swietne nogi
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:05   #138
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Ja równiez jestem rozczarowana występem Klaudii.Tak go reklamowali, Chylińska sie wypowiadała w wywiadach,że jej kopara opadła...widac mało talentów słyszała.Głosik bardzo słabiutki(jak na tą piosenkę i jak na taki program).Troszke mocnejszy może,niz maja zwykle dziewczynki,ale zaden tam talet.Poza tym, Klaudia miała wyraźne problemy z poprawnym zaspiewaniem piosenki-często nie w takt.
Często oglądam takie programy w zagranicznym wydaniu i jeśli chodzi o cudownie spiewajace dzieci, to niestety nie ma co porównywac. Obejrzyjcie sobie inną 11-latkę.Takie wykonania zadziwiają i po usłyszeniu u dziewczynki TAKIEGO głosu ludziom szczęka opada
http://www.youtube.com/watch?v=4RBLY...eature=related

Natomiast akrobaci mnie zaskoczyli pięknem i subtelnoscią swojego pokazu.Nie sądziłam,że mozna się wzruszyc ogladając wyginające sie ciała.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 20:36   #139
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

o matko boska, jak mozna miec taki głos
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 10:58   #140
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Ja równiez jestem rozczarowana występem Klaudii.Tak go reklamowali, Chylińska sie wypowiadała w wywiadach,że jej kopara opadła...widac mało talentów słyszała.Głosik bardzo słabiutki(jak na tą piosenkę i jak na taki program).Troszke mocnejszy może,niz maja zwykle dziewczynki,ale zaden tam talet.Poza tym, Klaudia miała wyraźne problemy z poprawnym zaspiewaniem piosenki-często nie w takt.
Często oglądam takie programy w zagranicznym wydaniu i jeśli chodzi o cudownie spiewajace dzieci, to niestety nie ma co porównywac. Obejrzyjcie sobie inną 11-latkę.Takie wykonania zadziwiają i po usłyszeniu u dziewczynki TAKIEGO głosu ludziom szczęka opada
http://www.youtube.com/watch?v=4RBLY...eature=related

Natomiast akrobaci mnie zaskoczyli pięknem i subtelnoscią swojego pokazu.Nie sądziłam,że mozna się wzruszyc ogladając wyginające sie ciała.
owszem,dziewczynka z twojego wyszukanego linku ma piękny głos.ale idę o zakład,że szlifowany jest już od małego.
kazdy brylant wyglada jak zwykłe szkiełko,ale po oszlifowaniu przypomina niebo z tysiacami gwiazd i kosztuje fortunę.

kaludia jest takim szkiełkiem,ktore po odpowiedniej obróbce i szlifowaniu bedzie przypominała taki diament.

ja znalazłam stare nagrania brintey spirce.śpiewała tak jako mała dziewczynka i powiem nie zachwyciła mnie.późniejsze jej utwory były łatwo wpadające w ucho.
dla osiągnięcia sukcesu potrzebny jest dobry utwór,dobry menadzer i dobre studio.talent wokalny jest na poźniejszym miejscu.

http://www.youtube.com/watch?v=KYoUi...eature=related
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 12:12   #141
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Ja mam tylko nadzieję ,ze program nie zaatakują wszelkiej maści Rolandy i inne Gracjany
Tzn pewnie zaatakują tylko ,ze nie puszczą tych skończonych durni *na wizji



* nie jestem w stanie upojenia alkh. ani pod wpływem innych używek
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 14:16   #142
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Ja mam tylko nadzieję ,ze program nie zaatakują wszelkiej maści Rolandy i inne Gracjany
Tzn pewnie zaatakują tylko ,ze nie puszczą tych skończonych durni *na wizji



* nie jestem w stanie upojenia alkh. ani pod wpływem innych używek
chyba postanowili nie pozazywać antytalentów.z jednej strony dobrze,bo czas antenowy jest krótki,a miło popatrzeć na coś ładnego.z drugiej strony,tacy ludzie ubarwiają nudne i przewidywalne życie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 17:31   #143
Baudolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 370
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
owszem,dziewczynka z twojego wyszukanego linku ma piękny głos.ale idę o zakład,że szlifowany jest już od małego.
kazdy brylant wyglada jak zwykłe szkiełko,ale po oszlifowaniu przypomina niebo z tysiacami gwiazd i kosztuje fortunę.

kaludia jest takim szkiełkiem,ktore po odpowiedniej obróbce i szlifowaniu bedzie przypominała taki diament.

ja znalazłam stare nagrania brintey spirce.śpiewała tak jako mała dziewczynka i powiem nie zachwyciła mnie.późniejsze jej utwory były łatwo wpadające w ucho.
dla osiągnięcia sukcesu potrzebny jest dobry utwór,dobry menadzer i dobre studio.talent wokalny jest na poźniejszym miejscu.

http://www.youtube.com/watch?v=KYoUi...eature=related
Bianca o ile mi wiadomo spiewala tylko w chorze kościelnym. Także nie wiem czy to mozna nazwac szlifowaniem. Takie samo szlifowanie jak u Klaudii. Ma mocniejszy i lepszy glos i juz. A co do drugiej czesci to oczywiście to prawda. Jest wiele bardzo dobrze spiewających ludzi ale co z tego. Kiedys trzeba zacząć spiewac własne piosenki. A to najtrudniejsze.

Bardzo dobrze że dano Klaudii szanse, napewno ma dobry głos z którego jeszcze wiele można wyciągnąc. Moze go wyszlifowac i taka okazje bedzie miala w tym programie. uwazam tylko że przesadzone byly pochwaly, opadające szczęki i ukłony. Zastanawia mnie czy taka osoba jak Chylińska naprawde aż tak była porażona tym występem. Czy to nie tylko troche taki "obowiązek" juriora w programie rozrywkowym. On tez musi troche się popodniecać aby widownie nakręcać. Przecież nie mogliby tam siedzieć zblazowani albo np powiedziec Klaudii - jest ok ale nie super, bo nie tego oczekuje widownia. Widownia oczekuje emocji i je dostaje. Prawdziwe badz nie.
__________________

"An eye for an eye only ends up making the whole world blind"
Mahatma Gandhi
Baudolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 17:36   #144
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
owszem,dziewczynka z twojego wyszukanego linku ma piękny głos.ale idę o zakład,że szlifowany jest już od małego.
kazdy brylant wyglada jak zwykłe szkiełko,ale po oszlifowaniu przypomina niebo z tysiacami gwiazd i kosztuje fortunę.

kaludia jest takim szkiełkiem,ktore po odpowiedniej obróbce i szlifowaniu bedzie przypominała taki diament.

ja znalazłam stare nagrania brintey spirce.śpiewała tak jako mała dziewczynka i powiem nie zachwyciła mnie.późniejsze jej utwory były łatwo wpadające w ucho.
dla osiągnięcia sukcesu potrzebny jest dobry utwór,dobry menadzer i dobre studio.talent wokalny jest na poźniejszym miejscu.

http://www.youtube.com/watch?v=KYoUi...eature=related
Nie zgadzam sie z Tobą.To jest program "Mam TALENT",a nie "mam jakieś zadatki,ale trzeba mnie oszlifowac".Do tego programu przychodzą ludzie, którzy cos potrafią, my jako widz ich oceniamy(i jury) na podstawie tego, co widzimy TERAZ.Nie mozna dac komuś kredytu, ponieważ teraz jest taki sobie,ale za pare lat i za kupe forsy MOŻE coś potrafic.My tu nie jesteśmy od gdybania.
A przykład z Breatney jest raczej chybiony-była taka sobie jako dziewczynka i później też nie ewoluowała zbytnio(mówię o wokalu).
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 18:59   #145
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez xandra78 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie z Tobą.To jest program "Mam TALENT",a nie "mam jakieś zadatki,ale trzeba mnie oszlifowac".Do tego programu przychodzą ludzie, którzy cos potrafią, my jako widz ich oceniamy(i jury) na podstawie tego, co widzimy TERAZ.Nie mozna dac komuś kredytu, ponieważ teraz jest taki sobie,ale za pare lat i za kupe forsy MOŻE coś potrafic.My tu nie jesteśmy od gdybania.
A przykład z Breatney jest raczej chybiony-była taka sobie jako dziewczynka i później też nie ewoluowała zbytnio(mówię o wokalu).
Uzdolnienie (talent) – wrodzone albo nabyte predyspozycje w dziedzinie intelektualnej lub ruchowej, przejawiające się większym lub mniejszym stopniem sprawności w danej dziedzinie.
W innym kontekście, talent jest to wrodzona umiejętność łatwego przyswajania wiadomości oraz ich łatwego zastosowania w praktyce. Często się mówi "ten, to ma do tego talent", znaczy to, iż ma on predyspozycje w danym kierunku.
Talent to predyspozycje, umiejętności do działań oryginalnych i wyjątkowych.
Źródło: "http://pl.wikipedia.org/wiki/Uzdolnienie"

ma predyspozycje w danym kierunku,czyli do oszlifowania.
tancerze z YOU CAN DANCE też często specjalizują się w jednej dziedzinie tańca,ale musza pezyswoić wszystkie rodzaje.muszą się ich nauczyć i wyszlifować.

a ta dziewczynka ma donośny głos i równiez potrzebuje szlifu.inną sprawą jest,czy we wszyskich wzbudza jednakowe emocje.kazdy ma inną wrażliwość,ale zawsze liczy się większość.to tak jak z komercyjnymi utworami,granymi dla większości.kiedy podoba się przeważającej liczbie słuchaczy jest hitem.to nie znaczy ,że musi podobac się każdemu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:08   #146
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

macie jakiegos linka do wystepu tej dziewczynki?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:14   #147
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez TmargoT
chyba postanowili nie pozazywać antytalentów.z jednej strony dobrze,bo czas antenowy jest krótki,a miło popatrzeć na coś ładnego.z drugiej strony,tacy ludzie ubarwiają nudne i przewidywalne życie.
Ale ja uwielbiam ..kolorowych ludzi
Nie oszukujmy się ubarwiają wiele programów.
Ale jak siw widzi wciąż i wciąż jedne i te same osoby przekonane o swoich zdolnościach a wlaściwie to robiące tylko z siebie durni to juz nie halo,prawda?



Cytat:
Napisane przez xandra78
Nie zgadzam sie z Tobą.To jest program "Mam TALENT",a nie "mam jakieś zadatki,ale trzeba mnie oszlifowac"
Trafne podsumowanie.


Cytat:
Napisane przez baudolina
....uwazam tylko że przesadzone byly pochwaly, opadające szczęki i ukłony. Zastanawia mnie czy taka osoba jak Chylińska naprawde aż tak była porażona tym występem. Czy to nie tylko troche taki "obowiązek" juriora w programie rozrywkowym. On tez musi troche się popodniecać
No własnie.
Teraz jury nie może sobie ot tak sobie ocenić występ /w jakimkolwiek programie/
Jury MUSI być jakieś tzn MUSI się między sobą kłócić/docinać ,musi im'szczęka opadać'' ,ogólnie MUSI być podział na dobrych jurorów i złych.
Nie oczekiwałabym od programów rozrywkowych super profesjonalistów
Od Jury właściwie oczekuje się by było znane , stało się cząstką walki o oglądalność ..tylko kurde bele takie oceny pod publiczkę mogą zrobić krzywdę uczestnikom o dzieciach już nie wspomnę

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2008-09-16 o 19:41
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:24   #148
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
macie jakiegos linka do wystepu tej dziewczynki?
wiesz podawałam go pare stron wczesniej, ale dzis chciałam zobaczyc na youtubie jeszcze raz ten wystep i wszystkie filmiki z jej wystepem zostały usuniete bo tvn posiada prawa autorskie do nich ;// nie ma po nich ani sladu =|
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:30   #149
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

własnie szukalam na youtubie i nie znalazłam;/ to ciekawe czemu RwT sa? a to tez TVNowskie
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 20:53   #150
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

http://mamtalent.plejada.pl/108,3662....html#autoplay
Klaudia na bis
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.