moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-25, 20:19   #151
Ciii
Raczkowanie
 
Avatar Ciii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 259
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
To szampon koloryzujący..tak znienawidzonej marki jak schwartzkopf palette , jak dla mnie ten szampon ma same plusy
a to ten kolor po lewej ?
pewnie taki śliczny wyszedl bo byl nja jasny blond kladziony prawda?
a ja mam ciemny blond, i nie wyjdzie
__________________
... zmienić życie

Ciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 19:18   #152
codzienna1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 925
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

najladniej chyba wygladasz tak jak teraz
codzienna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:02   #153
asia2503si
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

jeju, świetny rudy, mega mi się podoba
platyna- łał, jak to zrobiłaś, ze włosy nie są zniszczony? bo zapewne rozjasniałaś rozjaśniaczem, bo chyba nie ma innego sposobu do uzyskania takiego koloru, więc jestem zaszokowana! ;o
asia2503si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:24   #154
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

wszystkie mi się podobają kolory jesteś mega-śliczna

kurde, nic nie wiem na temat przedłużania włosów, ale twoje aż zachęcają aby sobie takie zrobić

piekności! mi najbardziej podobał się czarny, ta czerwień i rudy (genialny)
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 14:06   #155
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez Madziuka Pokaż wiadomość
a od kiedy taki jasny platynowy bląd to natura????
Przegapiłaś zdjęcia ze strony 4 tam ginger ma karmelkowy blond, naprawde ładny i do tego wygląda naturalnie Pozdrawiam
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:02   #156
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

w czerwieni jest ci ślicznie , w blondzie wyglądasz młodziutko , w brązie bardzo naturalnie , w czerni kobietka z pazurem, najmniej podoba mi się rudy może dlatego że nie lubię.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

ślicznie ci w czerwieni , w blondzie wyglądasz bardzo młodo i dziewczęco , w brązie naturalnie , czarne kobietka z pazurem najmniej podobasz mi się w rudych ale moze dlatego ze nie lubię tego koloru
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:30   #157
melka81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 115
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

A mnie najbardzie podoba się czerwień i upięcie włosów na pierwszym zdjęciu, wygląda szałowo!!! .... taka drapieżna kobitka ewentualnie kolor czarny tez pierwsze zdjęcie. A tak swoją drogą to podziwiam Cię za taką odwage tzn. tak czeste eksperymentowanie z włosami, u mnie nie zostało by juz nic na głowie po takich częstych metamorfozach
melka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 14:28   #158
MadziulekA
Przyczajenie
 
Avatar MadziulekA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gda�sk
Wiadomości: 6
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Tak, czerwień powala, rewelacja ;] W i góle super włosy

Ja jestem naturalnie blondynką, od kilku lat farbuje na jasny blond, ale mimo ze lubię ten kolor dzis zmieniam na ciemniejszy, musze zregenerwować włoski, bo są zniszczone i nie chcą rosnąć- kruszą się
MadziulekA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 15:50   #159
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

cudowny był ten ognisty rudy
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 15:27   #160
tena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

B.ładnie wyglądasz w grzywce z blond włosami,tak naturalnie i dziewczęco,ewentualnie długie brąz włosy,moim zdaniem
tena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:08   #161
kasia_p5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 3
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Witam Przeczytalam wątek i jestem pod ogromnym wrazeniem Twoich przemin świetnie Ci w obecnych włoskach ale i we wczesniejszych było super i strasznie podobaja mi sie zdjecia te z clipami, sama wlasnie chce zamowic jakies, tylko nie wiem ktore Jakbys mogła to bardzo proszę o linka do sprzedawcy od ktorego zamawialas, będę baaaardzo bardzo wdzieczna pozdrawiam
kasia_p5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 20:29   #162
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Moim zdaniem najgorsza jest platyna. Kompletnie do ciebie nie pasuje.
Najbardziej podobałaś mi sie w rudym. Pasuje do twojego koloru skóry, wyglądasz tak promiennie. Nie sztucznie (jak w platynie).
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 21:53   #163
paul1nka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Moim zdaniem najładniej Ci w czerwieni;] A i ślicznego masz szynszylka;] sama mam dwa- mega slodziaki;]
paul1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 01:20   #164
julja69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Ginger umieram z ciekawosci jak teraz wygladasz??? tyle zmian ...
(moim zdaniem najladniej ci w bobku i srednim blondzie)pozdrawiam serdecznie i podziwiam
p.s. jutro ide sciac moje wlosy do pasa na bobka
troche sie boje
julja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 16:43   #165
gosiaxd_1
Raczkowanie
 
Avatar gosiaxd_1
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

rude- niesamowite
gosiaxd_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:34   #166
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

czerwien i blond to jest to
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:06   #167
vanessa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 6
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

najładniej w ognistym rudym oraz kontrasty pierwsze zdjecie, według mnie bląd zbyt sztuczny ...
vanessa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 11:45   #168
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

to i ja dorzuce cos od siebie w czarnym cie postarzalo czerwien hmm nie jestem jej wielbicielka to sztuczny kolor braz bylo ci ladnie dziewczeco naturalnie , platyna hmmm ladnie wygladalas choc to sztuczny wyglad polaczony z mocna opalenizna teraz wiele dziewczyn tak sie nosi kontrasty- jakos nie podoba mi sie zebra na glowie a najladniej zdrowiej naturalniej i dziewczeco wygladasz w tym blondzie na ostatnich fotach to byl strzal w dyszke sama jestem milosniczka blondow takich cieplych slonecznych i szukam wlasnie cos dla siebie...pozdrawiam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:14   #169
kucha
Wtajemniczenie
 
Avatar kucha
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 225
GG do kucha
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Z pomarańczowo-rudych doszłam do blondu... Stopniowo blondo-rude, aż w końcu totalna platyna
jakimi farbami robiłaś, że uzyskałaś taki piękny jasny blond?
__________________
MOJA WYMIANKA
kucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 21:25   #170
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Jak Ty to robisz, że masz takie śliczne włosy, takie gęste (to pewnie akurat natura)!!!!

Mi wypadły jak zaczęłam farbować... czy kiedyś bedą jeszcze gęste

według mnie tutaj najfajniej

__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 22:09   #171
mania265
Przyczajenie
 
Avatar mania265
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Stosując się do rad jestem w trakcie zapuszczania grzywki , przyciemniłam też włosy-zależało mi na ciepłym, karmelkowym odcieniu blondu...
Co sądzicie?


Błagam napisz dokładnie jakie farby nałozyłaś na platynowy blond żeby dojść do tego koloru co masz przy zapuszczaniu grzywki. nie tylko nazwe farby ale i odcien)
mania265 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 23:45   #172
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

hej,
chyba moja opinia będzie odbiegać

w tym ostatnim wcieleniu z pierwszej strony i w tym bardziej naturalnym odcieniu blondu wyglądasz za zwyczajnie, jak dziewczyna z sąsiedztwa

ja Cie widze w długich przedłużanych włosach, a ktory kolor? wszytskie cudne, byle nie czarne i nie te ostatnie
w tych pierwszych metamorfozach naprawdę świetna laska z Ciebie! z charakterem, trudno przejść obojetnie
a więc jestem za brązem, czerwienią, pomaranczem
czarny i platynowy blond mniej
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 04:55   #173
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Moim zdaniem wszystkie wcielenia Ci pasowały oprócz tej czerni która cie przytłaczała
Teraz wyglądasz ślicznie ,ale spokojnie w Blondzie jasnym wyglądałaś dziko ...w brazie uroczo jak czekolada mleczna w rudym ogniscie jak kocica
Takze wybor nalezy do ciebie i ps śliczne włoski
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 21:17   #174
mar128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Jestes bardzo ładna dziewczyną i widzę,że TWoje włosy już wiele przeszly...
Moim skromnym zdaniem najleplepiej Ci było w brazie ( w długich włoskach ) Tak naturalnie Platyna...? zbyt tandetniee ;D aa czeń - za sztucznie ;] resztaa sprawa gustu ale wedlug mnie brązik rządzi
mar128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:16   #175
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Zdecydowanie najlepiej Ci w czerwieniach i w tym, który masz teraz.Nigdy więcej nie krzywdź się brązem, bo u Ciebie ten kolor wyglądał strasznie szaro i smutno. Jesteś młodziutka i ładniutka i dobrze Ci w kolorach, które kontrastują z Twoimi oczami.
Platyna według mnie bardzo nie trafiona była (trudno jest idealnie wpasować się w ten kolor.) Podobnie jak ogniste włosy w kolorze miedzi, podkreśla wszelkie niedoskonałości i przebarwienia cery.
Czarne według mnie fajne i z pazurem, ale niepotrzebnie dodawały Ci lat.
Ogólnie jak na to, że włosy robiłaś własnoręcznie tak skrajnie (ja też tak kiedyś szalałam) to widać, że są w naprawdę dobrej kondycji!
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:04   #176
cosmo20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinie,
co do użytych farb (do Dziewczyn, które pytają) wszystko jest opisane na poprzedniej stronie...
Czas odświeżyć wątek.
Do tej pory nie miałam jeszcze... krótkich włosów...dlatego zdecydowałam się je ściąć
Był to dla mnie szok ;P , ale jakże wygodnie i schną tak szybciutko
najśliczniej!
cosmo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 12:48   #177
ulkensix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

czerwony !!
ulkensix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 06:43   #178
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Najlepiej w krótkich blond.
Nie wiem, ile masz lat, ale w długich wyglądasz na jakieś 15. A w tych krótkich masz ładniejsze rysy twarzy i wyglądasz doroślej - jakieś 19-20.
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 07:47   #179
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

w tej krotkiej super.. wygladasz tak jak ktos napisal.. zklasa! ale slicznie, zazdroszcze takiej kondycji wlosow i ze Ci dobrze w takich krotkich wlsach, sama chcialabym miec krotkie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 12:43   #180
diva29
Raczkowanie
 
Avatar diva29
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 61
Smile Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

zdecydowanie czerwień
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi. . . bo nie jesteś sam. . .


Wzrost: 167cm
Waga: 63,5kg
Cel: 52-55kg
diva29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.