Torebki O-bag - miłośniczki:) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-12, 16:06   #4831
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

O idealnie ujelas ten kolor! Taki niebieski z szaroscia. .. uwielbiam go coraz bardziej
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 16:29   #4832
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

taki wiosenno letni zestawik z morską obag sukienkę dorwałam w lumpku za 7zł

za diabła nie mogę ujać koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-05-12_17.27.38.jpg (66,2 KB, 117 załadowań)
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka

Edytowane przez LaLaRe87
Czas edycji: 2015-05-12 o 16:32
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 16:49   #4833
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

mam dowód,że warto mieć kilka obagów wylazłam w niej i mimo,ze wszyscy wiedzą,że jestem zaobagowiona na maxa to jednak kilka osób zauważyło,ze inna i zebrałam kilka komplementów,ze ładna czuję się rozgrzeszona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11251704_1016352268396006_1748941909_n.jpg (46,8 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11263709_1016352338395999_1591673976_n.jpg (33,8 KB, 66 załadowań)
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 17:23   #4834
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
ten co Maxi. wiem, że to inny styl, ale jakoś tak mam Signal Blue i Stalową, a ta Lazurowa to dla mnie właśnie połączenie niebieskości z szarościami. fakt, że to zupełnie inny niebieski. dwóch nie chcę, łudzę się, że 3 Obagi mi wystarczą. do turkusu też nie jestem przekonana, ciągle szukam trzeciego, idealnego koloru.
Ja z typowo letnich chciałabym aż cztery kolory także nie dziwię Ci się, że masz problem
sama się zastanawiam czy moja pudrowa (na żywo mnie urzekła) będzie mi na pewno pasować... nie lubię pstrokato wyglądać


Moje zamówienie z schaffy wysłane

Edytowane przez Olcia
Czas edycji: 2015-05-12 o 17:49
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 17:53   #4835
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Olciu jakie letnie ci się marzą?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 17:56   #4836
tinamar
Przyczajenie
 
Avatar tinamar
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 10
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Hej dziewczyny! Dzis doszla wreszcie moja lazurowa prosto z Wloch. Z uchwytami wszystko okey, nic nie odstaje. Kolor stonowany i mysle, ze bedzie pasowal do wiekszosci codziennych outfitow. To moja pierwsza Obag. Rowniez nigdy wczesniej nie widzialam jej na zywo. Zamowilam standardowy rozmiar i szczerze obawialam sie, ze bedzie zbyt duza, ale jest idealna Mysle, ze przy najblizszej okazji zakupie do niej czarne uchwyty.

6tag_120515-183437.jpg
tinamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 17:59   #4837
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez tinamar Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dzis doszla wreszcie moja lazurowa prosto z Wloch. Z uchwytami wszystko okey, nic nie odstaje. Kolor stonowany i mysle, ze bedzie pasowal do wiekszosci codziennych outfitow. To moja pierwsza Obag. Rowniez nigdy wczesniej nie widzialam jej na zywo. Zamowilam standardowy rozmiar i szczerze obawialam sie, ze bedzie zbyt duza, ale jest idealna Mysle, ze przy najblizszej okazji zakupie do niej czarne uchwyty.

Załącznik 5978439

chcę ją, chcę, jest cudowna chyba się pośpieszyłam, z moją turkusową bo ta chyba mi sie bardziej podoba
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 18:06   #4838
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Olciu jakie letnie ci się marzą?
Turkus (dla mnie to też taka mięta ), signal blue, magenta no i pudrowa, która do mnie idzie - ale na czarnych linach. Najbardziej podoba mi się na jasnych, nie wygląda dla mnie mdło, ale mam jasne uchwyty, więc póki co jakoś wytrzymam z tymi dwoma opcjami


ta Wasza "dżinsowa" mi się na żywo nie podobała, ale jak tak piszecie o tych zestawach jeansy + tshirt + ona to w sumie nawet, nawet
ale pół roku temu sobie powiedziałam, że będę mieć 2-3 torebki skórzane + ew. dwie porządne małe i koniec z torebkami, a tu...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 18:15   #4839
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Olciu pudrowa jest obłędna ! Magenta zresztą też. . .ale na szczęście nie pasują do mnie...uff..magenta juz nawet niemal raz kupiłam. signal nie bardzo mi jednak pasowała. .chociaż też niebrzydka.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 18:46   #4840
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Olciu pudrowa jest obłędna ! Magenta zresztą też. . .ale na szczęście nie pasują do mnie...uff..magenta juz nawet niemal raz kupiłam. signal nie bardzo mi jednak pasowała. .chociaż też niebrzydka.
Noo jest, jest, ja staram się ubierać klasycznie - biel,beż, szarość, czerń więc powinna pasować, ale...
no i stalową bym chciała, ew. skalistą tę drugą mi już anulowali na schaffie i odkąd mam uchwyty z ekoskóry jasne i mini piaskową to cały czas (powtarzam się) pluję sobie w brodę czemu wzięłam uchwyty a nie jasne liny
więc w sumie potrzebuję jeszcze czarne uchwyty, jasne liny i ze dwa body
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 19:07   #4841
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Olciu na pociechę ci powiem ze skalista wygląda super z tymi rączkami co ty masz o niebo lepiej niż ze sznurami.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 19:11   #4842
tinamar
Przyczajenie
 
Avatar tinamar
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 10
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
chcę ją, chcę, jest cudowna chyba się pośpieszyłam, z moją turkusową bo ta chyba mi sie bardziej podoba
No to jest powod, zeby kupic kolejna Ja tam na tej pierwszej nie mam zamiaru skonczyc. Na zime planuje zakup czarnej a za dwa tygodnie bede w Warszawie i mam zamiar wybrac sie do sklepu stacjonarnego. Moze upoluje tam czarne uchwyty.... lub te nowe niebieskie... moze na zywo bedzie latwiej podjac decyzje :P
tinamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 20:57   #4843
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
skalista jest naprawdę przesuper! Pasuje mi niemal do wszystkiego. Moja ulubiona. Turkusową też uwielbiam- ale na lato. Jeszcze nie dojrzałam,żeby ją wygrzebać
A wulkanicznej jednak rezygnuje bo nie cierpię zieleni...jeśli wpada chociaż troszeczkę to idę w czerń
Ale..przyszła lazurowa...laski!:l ove: Z ciemnymi uchwytami obłęd! W ogóle te klamrowe uchwyty są cudowne!
Ale...tak na nią patrzę..i patrzę...i nie wiem kurde na co mi ona Przecież mam turkus...i co teraz?
Żeby odsyłać- za ładna. Żeby nie odsyłać- nie nadążę ich nosić wszystkich
hehe, dokałdnei, ja tam turkusową noszę latem ze sznurkami, obłędny kolor- letni i świeży , no i teraz wiosną z eco rączakmi

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Laski mam fotę ale nie umiem wkleić z tel! Jak mi da któraś mail albo fb to wyślę. Z turkusową. One się bardzo różnią....ale się umówmy. .nie wiem czy warto mieć obie. Tylko ze mowie to ja..posiadaczką niemal identycznych skaliste i stalowej
hehe, warto


Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Emka Dziękuję

Turkusowa ładniejsza... Ale tak sobie myślę, że ta lazurowa stwarza wrażenie jakby miała np. przy białych conversach pasować do absolutnie wszystkiego, turkus mniej bezpieczny. Sama nie wiem, muszę to mocno przemyśleć.
prawda ciężko zgrać turkusową , no chyba,ze ktoś nosi kolory neutralne jak ja
ta lazurowa to też moze byc taka całoroczna

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Anitka!!! W głowie mi siedzisz??? Właśnie przytargalam z garażu białe conversy! !! Bo tak sobie wykombinowalam..dżinsy biała bluzka i lazurowa .. <3

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Nie mogę powiedzieć że turkus ladniejszy..zależy do czego..oba cudne. Tym sposobem zostaje u mnie piąta obag!!!! Sic!
hehe, i bardzo dobrze

enkaa przez Ciebie mam chęć na lazurową, skoro podchodzi pod jeans

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Mnie sie z tych dwoch tez turkusowa bardziej podoba w ogole nie wiem czemu ona sie nazywa turkusowa jak jest mietowa

A macie moze zdjecie porownania szalwiowej i turkusowej?

bo jesli szalwiowa bedzie wygladac tak, to bede w niej absolutnie zakochana
http://www.cremasport.it/public/imag...BAG/1%20OK.jpg
dokładnie ta turkusowa, to bardziej miętowa

szałwia wygląda jak na tym zdjęciu

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Lady star dokladnieale kiedyś chyba wyszło ze w różnych krajach one się różnie nazywają. Z tego co pamiętam w Czechach była miętowa tylko ze nie wiem jaką to po naszemu. Turkus powinna się nazywać miętowa a lazurowa dzinsowa

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------



Snula signal to ten co był obag maxi? To zupełnie inny kolor jest..inny styl. Kupuj lazur i turkusja juz się oswoiłam z myślą że mam obie i juz uważam ze obie są mi absolutnie niezbędne
heh, to już uzależnienie


Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
ten co Maxi. wiem, że to inny styl, ale jakoś tak mam Signal Blue i Stalową, a ta Lazurowa to dla mnie właśnie połączenie niebieskości z szarościami. fakt, że to zupełnie inny niebieski. dwóch nie chcę, łudzę się, że 3 Obagi mi wystarczą. do turkusu też nie jestem przekonana, ciągle szukam trzeciego, idealnego koloru.
poczekaj do jesieni na nowe kolory i nowości
a jak podoba Ci się foro??

Cytat:
Napisane przez LaLaRe87 Pokaż wiadomość
taki wiosenno letni zestawik z morską obag sukienkę dorwałam w lumpku za 7zł

za diabła nie mogę ujać koloru
kolor bardzo dokładny, przynajmniej u mnie
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 21:49   #4844
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość


poczekaj do jesieni na nowe kolory i nowości
a jak podoba Ci się foro??
jak jeszcze dołożą nowości to w ogóle nie będę wiedziała. póki co myślę nad tym turkusem, dzisiaj zaczęłam myśleć o Magencie. ale nie wiem czy jest sens inwestować teraz, bo niedługo wyjeżdżam na 3 miesiące na staż i na pewno nie zabiorę ze sobą wszystkich Obagów. myślę, czy nie kupić na miejscu po prostu.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 22:05   #4845
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

ehh.. rzeczywiście odpuść na razie...z zakupem
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 22:06   #4846
obsesja1987
Rozeznanie
 
Avatar obsesja1987
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 772
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Turkus (dla mnie to też taka mięta ), signal blue, magenta no i pudrowa, która do mnie idzie - ale na czarnych linach. Najbardziej podoba mi się na jasnych, nie wygląda dla mnie mdło, ale mam jasne uchwyty, więc póki co jakoś wytrzymam z tymi dwoma opcjami


ta Wasza "dżinsowa" mi się na żywo nie podobała, ale jak tak piszecie o tych zestawach jeansy + tshirt + ona to w sumie nawet, nawet
ale pół roku temu sobie powiedziałam, że będę mieć 2-3 torebki skórzane + ew. dwie porządne małe i koniec z torebkami, a tu...
Olcia mamy podobny gust kolorystyczny, do mnie dziś dotarł obag foro- magneta, pudrową mam mini a w planach turkus i morską neibieską
obsesja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 22:21   #4847
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Moje niebieskie też wysłane,nie mogę się doczekać ale po Waszych opisach czuję że lazurowa będzie extra
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 07:21   #4848
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

się przespałam z tematem i uwielbiam lazurową coraz bardziej dzięki Wam również! Ale nadal uważam,że spokojnie można mieć obie! Turkus jest na tyle inny i na tyle cudny,ze też kocham. Skalistej i stalowej już nie bronię...niekonieczne są obie ...ale i tak je lubię i weź tu bądź mądry....

a teraz nowy temat...obasket...czarny na lato? Jakoś obasket podoba mi się tylko ciemny (wulkaniczny lub czarny- jako,że wulkaniczny wpada w zieleń to będzie czorny). To co? Organizer naturalny? Bo we wzorki chyba nie zdzierżę...chociaż? Czy czarny?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 07:22   #4849
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Anitka!!! W głowie mi siedzisz??? Właśnie przytargalam z garażu białe conversy! !! Bo tak sobie wykombinowalam..dżinsy biała bluzka i lazurowa .. <3

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Nie mogę powiedzieć że turkus ladniejszy..zależy do czego..oba cudne. Tym sposobem zostaje u mnie piąta obag!!!! Sic!
Ha ha ha... Ja w swoich ciągle śmigam, to nie trudno było o inspiracje. Na jesień i zimę fajnie będzie wyglądał do szarości, melanży + popielate Emu (mam wysokie czarne, ale od dłuższego czasu marzą mi się niskie, może tym razem Uggi... ).

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez LaLaRe87 Pokaż wiadomość
taki wiosenno letni zestawik z morską obag sukienkę dorwałam w lumpku za 7zł

za diabła nie mogę ujać koloru
Ty śliczna, sukienka rewelacja, ale Obag w tym kolorze to chyba jedyny który mi aż tak nie leży...

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez tinamar Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dzis doszla wreszcie moja lazurowa prosto z Wloch. Z uchwytami wszystko okey, nic nie odstaje. Kolor stonowany i mysle, ze bedzie pasowal do wiekszosci codziennych outfitow. To moja pierwsza Obag. Rowniez nigdy wczesniej nie widzialam jej na zywo. Zamowilam standardowy rozmiar i szczerze obawialam sie, ze bedzie zbyt duza, ale jest idealna Mysle, ze przy najblizszej okazji zakupie do niej czarne uchwyty.

Załącznik 5978439
Liny to jest jednak to! Oczyma wyobraźni poza kadrem widzę nadmorski pejzaż, tylko ja tak mam?

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
chcę ją, chcę, jest cudowna chyba się pośpieszyłam, z moją turkusową bo ta chyba mi sie bardziej podoba
Też tak miałam, tylko ze na odwrót (hę? ha ha ha). Myślałam, że zbyt się pospieszyłam z zakupem lazurowej, że tak trochę na siłę, żeby mieć namiastkę za turkus właśnie. Ale teraz dzięki kochanym wizażankom obagomaniaczkom, wiem że decyzja była słuszna, turkus jest absolutnie przepiękny, ale lazur, tak jak mówi Migotka jest całoroczny i to tak fajnie całoroczny, bo niby jest w kolorze, a jednak bezpieczny i stonowany, Obag idealny!
Na pierwszą obag dobrze kupić coś bezpiecznego, aby się nią w pełni cieszyć, bez przerwy i do wszystkiego, z drugą zaszalejesz z kolorem

W sumie teraz jak o tym myślę, to chciałam turkus i skalistą, a mam coś pomiędzy

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Noo jest, jest, ja staram się ubierać klasycznie - biel,beż, szarość, czerń więc powinna pasować, ale...
no i stalową bym chciała, ew. skalistą tę drugą mi już anulowali na schaffie i odkąd mam uchwyty z ekoskóry jasne i mini piaskową to cały czas (powtarzam się) pluję sobie w brodę czemu wzięłam uchwyty a nie jasne liny
więc w sumie potrzebuję jeszcze czarne uchwyty, jasne liny i ze dwa body
Do obioru w takiej kolorystyce Pudrowa będzie wyglądała najpiękniej, będzie na pierwszym planie, zdecydowanie, bo nie jest to mdły i rozmyty kolor, mimo iż bardzo jasny, to dość jaskrawy i najładniej się prezentuje przy łagodnych naturalnych kolorach

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez tinamar Pokaż wiadomość
No to jest powod, zeby kupic kolejna Ja tam na tej pierwszej nie mam zamiaru skonczyc. Na zime planuje zakup czarnej a za dwa tygodnie bede w Warszawie i mam zamiar wybrac sie do sklepu stacjonarnego. Moze upoluje tam czarne uchwyty.... lub te nowe niebieskie... moze na zywo bedzie latwiej podjac decyzje :P
No ciekawe jak te niebieskie mają się do lazurowej Albo ten niebieski zestaw w paseczki, on jest zdaje się dużo jaśniejszy i ładnie mógłby podbić niebieskość

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
poczekaj do jesieni na nowe kolory i nowości
a jak podoba Ci się foro??
Ano właśnie, Migotka Ty to masz łeb nie od parady!! Zawsze wrzucają sezonowo jakieś nowe kolorki? Fajnie by było jakby wpadło mi coś w oko z limitowanych...

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Moje niebieskie też wysłane,nie mogę się doczekać ale po Waszych opisach czuję że lazurowa będzie extra
he he... no tak też od początku czuję, że byś mi jej nie oddała

Edytowane przez Anitka25
Czas edycji: 2015-05-13 o 07:15
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 07:46   #4850
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
się przespałam z tematem i uwielbiam lazurową coraz bardziej dzięki Wam również! Ale nadal uważam,że spokojnie można mieć obie! Turkus jest na tyle inny i na tyle cudny,ze też kocham. Skalistej i stalowej już nie bronię...niekonieczne są obie ...ale i tak je lubię i weź tu bądź mądry....

a teraz nowy temat...obasket...czarny na lato? Jakoś obasket podoba mi się tylko ciemny (wulkaniczny lub czarny- jako,że wulkaniczny wpada w zieleń to będzie czorny). To co? Organizer naturalny? Bo we wzorki chyba nie zdzierżę...chociaż? Czy czarny?
Mnie Obasket się nie podoba, a za prawie 400zł to już w ogóle porażka Nie no kurcze, nie... takie wiaderko dyndające, w dodatku ona jest naprawdę maleńka, na żywo dużo mniejsza niż się zdaje na zdjęciach. Za te pieniążki w tej kategorii tj. torebki na ramię, to można kupić coś ślicznego i markowego.

Edytowane przez Anitka25
Czas edycji: 2015-05-13 o 07:53
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 07:55   #4851
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Mnie Obasket się nie podoba, a za prawie 400zł to już w ogóle porażka Nie no kurcze, nie... takie wiaderko dyndające, w dodatku ona jest naprawdę maleńka, na żywo dużo mniejsza niż się zdaje na zdjęciach. Za te pieniążki w tej kategorii tj. torebki na ramię, to można kupić coś ślicznego i markowego.
No tylko,że własnie obag się wpisują w mój styl (czyli jego brak ). A chodzi mi o coś do biegania na spacery z psem i takie klimaty. Tak to noszę opocket ale jednak mi za mała.A za 340 już lepiej?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:03   #4852
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
No tylko,że własnie obag się wpisują w mój styl (czyli jego brak ). A chodzi mi o coś do biegania na spacery z psem i takie klimaty. Tak to noszę opocket ale jednak mi za mała.A za 340 już lepiej?
Słuchaj, jak Ci się podoba i jesteś przekonana, to bierz i się na innych nie oglądaj Ale jak wcześniej Ci się nie szczególnie podobały i to takie chwilowe zauroczenie, to jeszcze to przemyśl, bo zaraz będziesz odsprzedawać Ja też jestem bezstylowa i np. na zallando w okolicacach 400zł znalazłabym, małych torebek do biegania na codzień znalazłabym na pęczki, coś z Donki, Ralpha, Korsa, Guessa.. kurde przebierać można
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:30   #4853
Anitka25
Rozeznanie
 
Avatar Anitka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 743
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Kurcze, dziewczyny, dopiero teraz zobaczyłam jak obłędnie szałwiowa wyszła na tym zdj. z aztecką opaską!
Piękna, czysta, jasnozielona, mięta!
Jeśli ten kolor jest tak sliczniutko, jaśniuteńki i wesoły na żywca, to to będzie moja 4 Obag i rezygnuję definitywnie z turkusu! Kto widział na żywca?
Ale wpadłam Czarna, pudrowa, lazurowa, szałwia i skalista - zestaw idealny dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jbjsb.jpg (34,7 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez Anitka25
Czas edycji: 2015-05-13 o 08:34
Anitka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:33   #4854
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Słuchaj, jak Ci się podoba i jesteś przekonana, to bierz i się na innych nie oglądaj Ale jak wcześniej Ci się nie szczególnie podobały i to takie chwilowe zauroczenie, to jeszcze to przemyśl, bo zaraz będziesz odsprzedawać Ja też jestem bezstylowa i np. na zallando w okolicacach 400zł znalazłabym, małych torebek do biegania na codzień znalazłabym na pęczki, coś z Donki, Ralpha, Korsa, Guessa.. kurde przebierać można
oki patrzę na zalando. Rzecz w tym,ze nie mogę powiedzieć, że mi się basket nie podobały. Jak weszły to ja myślałam,że one są duże- to wtedy się nimi nie zajmowałam. Ale odkąd dotarło do mózgu,ze małe to mi chodzi po głowie..cały czas...i teraz o...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:40   #4855
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Mnie Obasket się nie podoba, a za prawie 400zł to już w ogóle porażka Nie no kurcze, nie... takie wiaderko dyndające, w dodatku ona jest naprawdę maleńka, na żywo dużo mniejsza niż się zdaje na zdjęciach. Za te pieniążki w tej kategorii tj. torebki na ramię, to można kupić coś ślicznego i markowego.
mi też sie kompletnie nie podoba..


Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość

Na pierwszą obag dobrze kupić coś bezpiecznego, aby się nią w pełni cieszyć, bez przerwy i do wszystkiego, z drugą zaszalejesz z kolorem
haha ja się nie zgadzam z tym :P mam magentę i fiolet.. zdecydowanie nie są neutralne, a i tak często w nich chodzę ;D [głównie z różowa, bo ta druga to mini i do pracy trochę za mała]
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:41   #4856
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, dopiero teraz zobaczyłam jak obłędnie szałwiowa wyszła na tym zdj. z aztecką opaską!
Piękna, czysta, jasnozielona, mięta!
Jeśli ten kolor jest tak sliczniutko, jaśniuteńki i wesoły na żywca, to to będzie moja 4 Obag i rezygnuję definitywnie z turkusu! Kto widział na żywca?
Ale wpadłam Czarna, pudrowa, lazurowa, szałwia i skalista - zestaw idealny dla mnie
Ja ją widziałam, ale jakoś nie przemówiła do mnie. Taki wyblakły zielony ten jest... No ale co kto lubi w moim odbiorze ona jest taka, jak na tym zdjeciu...

anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:42   #4857
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Kurcze, dziewczyny, dopiero teraz zobaczyłam jak obłędnie szałwiowa wyszła na tym zdj. z aztecką opaską!
Piękna, czysta, jasnozielona, mięta!
Jeśli ten kolor jest tak sliczniutko, jaśniuteńki i wesoły na żywca, to to będzie moja 4 Obag i rezygnuję definitywnie z turkusu! Kto widział na żywca?
Ale wpadłam Czarna, pudrowa, lazurowa, szałwia i skalista - zestaw idealny dla mnie
piękna jest ta szałwiowa! od początku mi wpadła w oko. Dobrze,że mam miętową bo bym się zastanawiała ona wg mnie też jest miętowa tylko bardziej w zieleń, a turkosowa ma więcej niebieskiego. Co prawda szałwii nie widziałam na żywo ale piękna jest
Mnie się marzy jeszcze cytrynowa
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:47   #4858
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

ennkaa nie przypominaj mi o żółtej ) moja sąsiadka ma mini. Śmiga codziennie do pracy i np z granatowa marynarka wygląda pięknie... na jasnych linach
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:54   #4859
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
ennkaa nie przypominaj mi o żółtej ) moja sąsiadka ma mini. Śmiga codziennie do pracy i np z granatowa marynarka wygląda pięknie... na jasnych linach
ojejej
tylko mnie się marzy taka cytrynowa...nie ma takiego koloru (jeszcze). Pamiętacie jak limonkową kupiłam? To właśnie niby ona miała taka być na zdjęciu na Fullspot była idealna!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 09:10   #4860
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki:)

Cytat:
Napisane przez obsesja1987 Pokaż wiadomość
Olcia mamy podobny gust kolorystyczny, do mnie dziś dotarł obag foro- magneta, pudrową mam mini a w planach turkus i morską neibieską
Ja właśnie wolałabym raczej pudrową mini, a piaskową standard, no ale wyszło na odwrót
a rączki jakie masz?
Cytat:
Napisane przez Anitka25 Pokaż wiadomość
Do obioru w takiej kolorystyce Pudrowa będzie wyglądała najpiękniej, będzie na pierwszym planie, zdecydowanie, bo nie jest to mdły i rozmyty kolor, mimo iż bardzo jasny, to dość jaskrawy i najładniej się prezentuje przy łagodnych naturalnych kolorach

To prawda, ale mimo wszystko mam jednak trochę koszul/topów różnych kolorach, albo kolorowe marynarki do "przełamywania" zestawów więc aż tak to nie będzie dla mnie uniwersalna
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-15 12:13:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.