Kolorówka Giorgio Armani - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 14:29   #91
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

oki-czekam z niecierpliwością
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 14:33   #92
sniegotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Podklad pojawil sie juz w Douglasie.
Jak zwykle u Armianiego mam problem z wyborem odcienia. Z powodu braku 4,5 wzielam probke 5. Jest odrobine za ciemny, wpada w brzoskwinie. 4 byl odrobine za jasny, wpada w zimny zolty (kolor woskowy). Nie wiem jak 4,5. Zwykle uzywam najjasniejszych z danej palety - ale np. 20 z Chanela jest dla mnie za ciemna a 10 juz tylko u Azjatow. Podklad po nalozeniu ciemnieje lekko na twarzy.
Na razie mi sie podoba. Jest delikatniejszy niz Luminous Silk - nie wchodzi w pory ani nie tworzy zmarszczek mimicznych. Wykonczenie jest naturalne, zatem ani matowe, ani rozswietlajace. Nie potrafie okreslic stopnia krycia bo go nie potrzebuje, ale chyba wielkie ono nie jest. Jesli trafie na swoj odcien to mozliwe, ze sie zdecyduje.
sniegotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 07:53   #93
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Napisz proszę czy nie wysusza i jaką masz cerę?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:14   #94
sniegotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Teraz mam lekko przesuszona (Locacid), ale normalnie to raczej mieszana w strone przetluszczajacej sie. Czyli 3 w 1
Podklad moze lekko wysuszac, zauwazylam, ze gdy pod spodem byl zwykly krem matujacy - skora byla lekko sciagnieta. Ale pod nawilzajacym juz jest ok. Od Luminous Silk rozni sie tym, ze nie tworzy zmarszczek, nie wchodzi w pory, w czym na mojej cerze LSF byl mistrzem. Pomimo mozliwego wysuszania bardziej sie wiec nadaje dla skory suchej i luszczacej sie, ale musi byc przedtem dobrze nawilzona kremem. Nie wiem jak na tlustej bo takiej nie mam, matuje naturalnie, wiec wielbicielki mocno matujacych podkladow moga byc zawiedzione.
sniegotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 11:26   #95
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

kurcze też mam chęć na ten podkład, luminos silk też mi właził w pory,ale poza tym byłam z niego zadowolona
cena w polskim douglasie to 200zl???
sniegotaka mogłabym Cie prosic o sprawdzenie-oczywiście jak będziesz mogła-koloru 6.5 -czy nadaje się do ciemniejszej karnacji
mam zamiar zamówić u siebie w douglasie i sama nie wiem jaki kolor
aha- a czy można zamawiać do Polski ze str. Armaniego0?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:18   #96
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Kurczę, wysłałam 3 smsy na konkurs o makijaz z okładki listopadowego TS (zestawy Armani byy do wygrania) ale nie dostałam odpowiedzi a już kupiłan następny numer czyli pewnie nici z wygranej
No ale raz już wygrałam Maestro więc pewnie pule wyczerpałam

Póki co dalej zapytuję o tusz Eyes to Kill, znalazłam fotki szczotki i rzęsek
http://innenundaussen.blogspot.com/2...derreview.html szkoda tylko, że z niemieckiego nic nie rozumiem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 18:57   #97
sniegotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Nie wiem jaki jest ten 6,5, w tym oswietleniu trudno powiedziec, dla mnie wszystkie odcienie powyzej 5,5 sa ciemne. Dla mamy wzielam 7, ona jest dosc sniada - efekt super, to delikatnie opalony, ale bardzio neutralny kolor (nie pomaranczowy). Przypuszczam ze 6,5 jest bardziej zolta/sloneczna.
Mam ochote zamordowac Armaniego za ta beznadziejna kolorystyke. I jak w przypadku LSF bylam mu w stanie to wybaczyc (podklad byl dla mnie mocno sredni) - tak ten podklad bardzo mu sie udal, i gdyby nie problem z doborem koloru bylby to moj absolutny hit! Powinni zwolnic tego daltoniste co im tam miesza te barwniki.
Dla jasnoskorych:
2 - ladny, neutralny, ale BARDZO jasny, jak ktos lubil 100 z Lasting Performance Maxa Factora to sie zawiedzie
4 nastepnzy po 2, bardzo jasny, ale zolty, niby wlasnie takiego szukalam, ale daje efekt woskowej maski na twarzy bo jest odrobine i za zolty
5 wglada na conajmniej 2 odcienie ciemniej od poprzednika, chyba o czyms zapomnieli po drodze? Dla mojej cery juz za ciemny, ma dziwna brzoskwiniowa poswiate, choc z zalozenia mial byc neutralnym mezem. Podczas noszenia ultenia sie na delikatny pomarancz
4,5 ponoc jest ale nikt nie widzial testera, na stronie Armaniego wyglada makabrycznie ciemno, podobno bardzo zolty. Brakuje mi ladnego, neutralnego, zoltawego i jasnego bezu.
sniegotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 10:39   #98
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

dzieki Ci kochana za podpowiedź
ja na pewno go zamówię u siebie w douglasie,żeby mi prowadzili
chociaż trochę się boję z tymi kolorami,bo nie chę wydać 200zł za zły kolor podkładu
ja miałam LS kolor 7 i był ciut za ciemny
czy w tym matującym odcienie są takie same?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:06   #99
sniegotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Abar - chyba nie bedzie za ciemny. Wiekszosc odcieni tego podkladu jest jasniejsza niz w LSF. Sa oczywiscie wyjatki np. 2 i 4 - jest mniej wiecej taka sama, 5 - ciemniejsza i to duzo od LSF, reszta moim zdaniem jasniejsza, a juz szczegolnie 5,5 w ktorym to odcieniu w LSF wygladalam jak Murzyn, tu nawet ujdzie (ale dla mnie za sloneczny/cieply). 7 mojej mamy tez jest jasniejsza, ten kolor jest naprawde udany, w miare neutralny dla opalonych cer. 6,5 moze byc ciemniejsza, choc w douglasowym swietle naprawde malo co bylo widac.

I jeszcze: to nie jest podklad typowo matujacy, kryjacy, zastygajacy i trwajacy 24/7. Ale jest super. Poza tym, ze ciagle nie moge dobrac odcienia.
sniegotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:58   #100
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez sniegotka Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki jest ten 6,5, w tym oswietleniu trudno powiedziec, dla mnie wszystkie odcienie powyzej 5,5 sa ciemne. Dla mamy wzielam 7, ona jest dosc sniada - efekt super, to delikatnie opalony, ale bardzio neutralny kolor (nie pomaranczowy). Przypuszczam ze 6,5 jest bardziej zolta/sloneczna.
Mam ochote zamordowac Armaniego za ta beznadziejna kolorystyke. I jak w przypadku LSF bylam mu w stanie to wybaczyc (podklad byl dla mnie mocno sredni) - tak ten podklad bardzo mu sie udal, i gdyby nie problem z doborem koloru bylby to moj absolutny hit! Powinni zwolnic tego daltoniste co im tam miesza te barwniki.
Dla jasnoskorych:
2 - ladny, neutralny, ale BARDZO jasny, jak ktos lubil 100 z Lasting Performance Maxa Factora to sie zawiedzie
4 nastepnzy po 2, bardzo jasny, ale zolty, niby wlasnie takiego szukalam, ale daje efekt woskowej maski na twarzy bo jest odrobine i za zolty
5 wglada na conajmniej 2 odcienie ciemniej od poprzednika, chyba o czyms zapomnieli po drodze? Dla mojej cery juz za ciemny, ma dziwna brzoskwiniowa poswiate, choc z zalozenia mial byc neutralnym mezem. Podczas noszenia ultenia sie na delikatny pomarancz
4,5 ponoc jest ale nikt nie widzial testera, na stronie Armaniego wyglada makabrycznie ciemno, podobno bardzo zolty. Brakuje mi ladnego, neutralnego, zoltawego i jasnego bezu.
z Luminous Silk jest jeszcze 3 - jasny beżyk z odrobinką żółtego
kolor coś ok Bone z Estee Lauder DW
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:32   #101
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

ja mam już 34 lata) i taki całkiem matujący to podkreśla u mnie zmarszczki mimiczne
jak w końcu się skuszę to dam znać
pozdarawiam
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 18:53   #102
sniegotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
z Luminous Silk jest jeszcze 3 - jasny beżyk z odrobinką żółtego
kolor coś ok Bone z Estee Lauder DW
W Lasting Silk nie ma numeru 3.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
ja mam już 34 lata) i taki całkiem matujący to podkreśla u mnie zmarszczki mimiczne
jak w końcu się skuszę to dam znać
pozdarawiam
Abar - jestesmy w podobnym wieku - mam nadzieje ze bedziesz zadowolona
sniegotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:41   #103
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez sniegotka Pokaż wiadomość
W Lasting Silk nie ma numeru 3.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



Abar - jestesmy w podobnym wieku - mam nadzieje ze bedziesz zadowolona
myślałam, ze skrót LS oznacza Luminous Silk - sorki za wtrącenie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 15:09   #104
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez sniegotka Pokaż wiadomość
W Lasting Silk nie ma numeru 3.

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------



Abar - jestesmy w podobnym wieku - mam nadzieje ze bedziesz zadowolona

ja właśnie dzisiaj rano zamówiłam go u siebie w douglasie, powinien być w przyszłym tygodniu
zamówiłam nr 7 , bo jeżeli tak jak mówiłaś kolory w lasting silk są jaśniejsze,to powinien byc odpowiedni
jak tylko go kupię to zdam relację
na razie bardzo Ci jeszcze raz dziekuję za podpowiedzi-pozdrawiam

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-11-21 o 15:11
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 22:24   #105
sniegotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Abar - mam nadzieje ze bedziesz zadowolona.
Dorwalam probke 4,5. W pudeleczku sliczna - jasny bez z zoltym pigmentem, ale troche ciemniejszy od 4. Jest jasniejszy od 4,5 z LSF i jednoczesnie bardziej zolty i mniej pomaranczowy. Po nalozeniu na twarz trwalam jakis czas w zachwycie. Niestety, podklad ciemnieje, a to powoduje, ze silny zolty pigment staje sie na mojej skorze jeszcze bardziej intensywny i w zimnym zimowym swietle wygladam jak po ataku zoltaczki. Kolor staje sie ciemny i ziemisty. We wszystkich jasnych odcieniach brakuje mi swiezosci. Azjatki pewnie skacza z radosci. Armani wie co robi, w koncu to 3-4 populacji ;-)
sniegotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 14:53   #106
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Spieszę donieść iż otwarto następne stoisku z kosmetykami Giorgio Armani. Miejsce Kraków-Galeria Krakowska-Douglas
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 15:26   #107
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Mam już mój wymarzony podkład Armaniego!!
ale jak zwykle kupiłam za jasny odcien-tzn. kupiłam nr 7,ale on jest znacznie jaśniejszy niż w LF i chyba będę go musiała wymienić na wizażu lub sprzedać
co do właściwości to trzyma się prawie cały dzień, u mnie matuje wystarczająco, zakrywa wszelkie niedoskonałaości, nie jest widoczny i twarz nabiera takiej szlachetności-chyab tutaj przesadziłam))))))i jedna wada-podkreśla mi trochę pory(
w sumie to trochę szkoda mi się go pozbyć ,ale odznacza mi się blada twarz od opalonej reszty ciała
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 15:54   #108
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Spieszę donieść iż otwarto następne stoisku z kosmetykami Giorgio Armani. Miejsce Kraków-Galeria Krakowska-Douglas
pozostaje mi już tylko jeden problem- kasa
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 16:03   #109
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Wielkie to stoisko jest i nie było Eyes To Kill a tak chciałam zobaczyć szczoteczkę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 21:18   #110
sniegotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Abar, przykro mi ze kolor nie ten. Mi sie wydaje bardzo ciemny, ale ja z kolei jestem blada. Z tego co wiem, powyzej no. 7 nie ma juz nic. 6,5 moze byc jednak troche ciemniejszy (bardziej pomaranczowy), musisz przetestowac. Moze jednak ten no, 7 na zime bedzie dobry?
Mi tez minimalnie podkresla pory ale tylko wtedy, gdy przesadze z Locacidem. Generalnie jestem z tego podkladu BARDZO zadowolona. Szkoda tylko, ze tez nie ma dla mnie koloru i musze mieszac 4,5 z 4.
sniegotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 13:37   #111
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

ja i tak jestem Ci wdzięczna za podpowiedzi
gdyby nie Ty to wziełabym jeszcze jaśniejszy)
na zimę bedzie dobry, w najgorszym wypadu będę go mieszać z jakimś innym ciemniejszym
a zauważyłaś,że dość szybko znika z buteleczki?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:33   #112
Garniera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Tusz jest naprawdę fajny. Na poczatku jakos mi nie wychodzilo ale po kilku dniach robi piekne geste rzesy i takie widoczne. Napewno lepszy od YSL-efekt sztucznych rzęs. Cena jest duża ale przynajmniej wg mnie tusz jest dobry. Trzyma sie na rzęsach długo. Nie powiem nic na temat wysychania samego tuszu bo mam go gdzies od 2 tyg. Pozdrawiam
Garniera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:30   #113
sniegotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
ja i tak jestem Ci wdzięczna za podpowiedzi
gdyby nie Ty to wziełabym jeszcze jaśniejszy)
na zimę bedzie dobry, w najgorszym wypadu będę go mieszać z jakimś innym ciemniejszym
a zauważyłaś,że dość szybko znika z buteleczki?
Abar, ja jakos woooolno go zuzywam. Teraz na mrozy jest chyba za malo nawilzajacy i cera jest lekko sciagnieta. Na zdjeciach wychodzi ladnie, ale bardzo jasno. A jak twoje wrazenia po dluzszym stosowaniu?
sniegotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 16:06   #114
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

czesc
ja go w koncu wyminiłam na wizaz]u)
bardzo szybko mi znikał z buteleczki, zuzyłam ok 40%,ale najbardziej wkurzał mnie kolor-za jasny
traz choruję na gurrlain parure gold,ale przed zakupem muszę sobie go wypróbować ze wzg. na cenę
pozdrawiam Cię serdecznie
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 21:39   #115
sniegotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

No to moze komus posluzy. Ja Parure Gold testowalam, dla mnie byl zbyt "bogaty" to jeden z tych podkladow, ktory na mojej cerze z dloni wedruje na gazete, telefon, komputer itp. No i kolory u Guerlaina zdecydowanie nie dla jasnych cer, dziwne, maja sliczna modelke o jasnej twarzy, a kolory jak dla latynosek. I tu pojawia sie pytanie - czym ona jest umalowana bo na pewno nie Guerlainem. Przetestuj koniecznie, moja mama jest tym podkladem zachwycona, ona lubi kremowe konsystencje, ma sniada cere, uzywa No.3.
sniegotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:29   #116
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Tusz do rzęs - Giorgio Armani - Maestro !!!

Odkopuję wątek Czy ktoś dysponuje zdjęciami z efektem jaki daje ten tusz? Kusi mnie on, jednak musiałabym specjalnie po niego do wawy jechać..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 10:04   #117
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

dziewczyny, orientujecie się czy w ZT są pomadki Armani Silk? Interesuje mnie kolor nr 3 - fuchsia. Będę niebawem w Warszawie i chciałabym kupić tą pomadkę
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:19   #118
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Czy możecie mi porównać tusz Telescopic Loreala do Maestro?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:55   #119
JoasiaPl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Który odcień podkładu luminous silk foundation jest porównywalny do No 20 z palety odcieni Chanel??
JoasiaPl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:54   #120
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Kolorówka Giorgio Armani

Interesuję mnie podkłam lasting silk,który ma niestety tylko 2 rec. więc czy któraś z Was go używała ? zastanawiam się na kupnem i pomiedzy kolorami 5 a 4.Proszę o recenzję :P Jeśli ktoś chcę służe pomocą w ocenie podkładu GA face fabric oraz tuszu maestro oraz obsydian black.z góry dzięki za pomoc
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.