Grubsze i gęstsze włosy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 17:09   #751
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ostatnio farbowalam w sierpniu,myje szamponem pokrzywowym,nie uzywam zadnych odzywek ani nawet suszarki,a moje wlosy sa ciagle w tak samo beznadziejnym stanie.Im juz chyba nic nie pomoze,powinnam zaczac oszczedzac na przeszczep
A moze szampon pokrzywowy przesusza ci wlosy + brak nawilzenia ze strony odzywek sprawiaja ze wlosy ciagle sa takie same?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 18:28   #752
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Berlinka Pokaż wiadomość
Ja ograniczyłam sie tylko do niezbednych wyjazdow i ograniczam sie w przemieszczaniu po mieście..
Cytat:
Napisane przez Berlinka Pokaż wiadomość

Dzieki za namiary i cieny...

Ja zaopatruje sie na Rathaus Steglitz - Schloßstr. ale zapytam tam o ten olej w nastepnym tygodniu.. Chociaż może jeśli sie zmobilizuje to w ten piątek..


jaki ten swiat maly
na Schloßstr. jest juz od kilku miesiecy (przynajmniej jakos w ostatnich miesiacach sterego roku otwarli) nowy sklep z naturalnymi kosmetyki na Schloßstr. ale nie ten Naturkaufhaus w Gallerie tylko ten blizej Schloß ale po tej samej stronie ulicy co Gallerie. mam nadzieje ze kojarzysz

wlasnie chce tam jutro wpasc i sie zapytac czy tam nei mieliby olejow bo ostatnio jak bylam zwracalam uwage na kolorowke

i ma jeszcze male pytanie do pokrzywy:
czy moze byc taka do zaparzania z trawa cytrynowa (70% liscie pokrzywy a 30% ta trawa cytrynowa), bo na razie innej nie znalazlam i nie moge za bardzo sie poruszac po miescie ze wzgledu na strajk a rowerem mi za daleko o aucie nie wspomne-korki
z gory dziekuje
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 19:29   #753
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Żadnych? Kompletnie żadnych? Br, nie wyobrażam sobie, jaki kołtun byłby na moich włosach...
Zadnych,dobrze mi sie wlosy rozczesuja.Zreszta za bardzo nie ma z czego zrobic sie koltun
Nie mam przesuszonych wlosow,zreszta wczesniej uzywalam waxa a teraz maseczki z drozdzy,wiec chyba odzywienia im nie brakuje.Suplementy tez biore....Od 2 tygodni pije pokrzywe,daje jej jeszcze jedna szanse,ona i ta maska to moja ostatnia nadzieja
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 21:05   #754
Berlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość

jaki ten swiat maly
na Schloßstr. jest juz od kilku miesiecy (przynajmniej jakos w ostatnich miesiacach sterego roku otwarli) nowy sklep z naturalnymi kosmetyki na Schloßstr. ale nie ten Naturkaufhaus w Gallerie tylko ten blizej Schloß ale po tej samej stronie ulicy co Gallerie. mam nadzieje ze kojarzysz

wlasnie chce tam jutro wpasc i sie zapytac czy tam nei mieliby olejow bo ostatnio jak bylam zwracalam uwage na kolorowke

i ma jeszcze male pytanie do pokrzywy:
czy moze byc taka do zaparzania z trawa cytrynowa (70% liscie pokrzywy a 30% ta trawa cytrynowa), bo na razie innej nie znalazlam i nie moge za bardzo sie poruszac po miescie ze wzgledu na strajk a rowerem mi za daleko o aucie nie wspomne-korki
z gory dziekuje
Ja widzialam tą pokrzywe z cytryną, ale jej nie kupiłam.. W kazdej aptece możwsz kupić normalne zioła - pokrzywe również... Ja kupiłam włwśnie w aptece ... Za opakowanie 20 torebek ( każda osobno szczelnie zapakowana , pachnąca i smakowita ) zapłaciłam 2,90 euro..
Jeśli chodzi o sklep tp właśnie ten mniejszy miałam na myśli...
Mój Tż, twiedzi że jestem od tego sklepu już uzależniona ...

No ciekawa jestem czy bedzie ten olejek Khadi Alma ... Daj znać co Ci sie udało ustalić ... Bede wiedziała czy sie napalać , czy nie ...
A i jeszcze czy mają ten musztardowy... Bo sie napaliłam ..
z góry dziękuje...

PS. Ale ten sklep na już czyba ze dwa lata... No półtora na pewno !! Wczesniej tam były kawy...
Berlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 21:26   #755
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Berlinka Pokaż wiadomość
Ja widzialam tą pokrzywe z cytryną, ale jej nie kupiłam.. W kazdej aptece możwsz kupić normalne zioła - pokrzywe również... Ja kupiłam włwśnie w aptece ... Za opakowanie 20 torebek ( każda osobno szczelnie zapakowana , pachnąca i smakowita ) zapłaciłam 2,90 euro..
Jeśli chodzi o sklep tp właśnie ten mniejszy miałam na myśli...
Mój Tż, twiedzi że jestem od tego sklepu już uzależniona ...

No ciekawa jestem czy bedzie ten olejek Khadi Alma ... Daj znać co Ci sie udało ustalić ... Bede wiedziała czy sie napalać , czy nie ...
A i jeszcze czy mają ten musztardowy... Bo sie napaliłam ..
z góry dziękuje...

PS. Ale ten sklep na już czyba ze dwa lata... No półtora na pewno !! Wczesniej tam były kawy...

ok postaram sie jutro pojechac i skocze zaraz po drodze a raczej "przejde sie" do ulubionej apteki po pokrzywe
a ten sklep..tez chodzi mi ten mniejszy...tam wczesniej byly kawy racja potem nie zwracalam jakos uwagi i dopiero jakos na jesien chyba we wrzesniu go zobaczylam ale mozesz miec racje ze tak dlugo w kazdym badz razie egal..
jutro napisze jak to wyglada...a z tym musztardowym olejem i tymi innymi co podawalam wczesniej to byl inny sklep..
ale na Schloßstr. wszytsko sie wypytam...
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 20:19   #756
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Berlinka...
no wiec dzis pojechalam tam.
nic nei kupilam.
nic mnie nie przekonalo.
jakos na nic nei mialam ochoty.
a tak na marginesie to autobusy jezdza ale takie wycieczkowe na niektorycg liniach U-Bahn...a co najgorsze to strajk nie jest do 14.03. dzis spojrzalam na strone i jest UNBEFRISTET

w kazdym badz razie w sklepie sa jakies rozne oleje lawendowe migdalowe sesamowe usw. i jest tez arganowy 250 ml za ok. 23€ a z innej firmy 100 ml za jakies 20€
jak sie spytaöalam o Amla to mialam wrazenie jakby ekspedientka nigdy nie slyszala o nim choc starala sie tego nie pokazac. moze ja odnioslam takie wrazenie. ogolnie nie maja takiego oleju. do wlosow zaproponowala mi jeden ale juz nie pamietam z czym.
moze sie jutro przejade na Kreuzberg i zrobie wiekszy spacerek. tam jest sklep zielarski. moze tam znajd ecoa co mi pasuje

a dzis kupilam pokrzywe..
w mojej aptece mieli za jakies 1,50€ ale zapomnialam wziac portmonetki a potem juz kupilam kolo domu . ta sama herbata za 2,40€ juz mnie wiecej w tej aptece nie zobacza. kupilam bo koniecznie chcialam zaczac pokrzywke juz dzis...
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 09:26   #757
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

SerowyZelku, a czy po Twojej miksturze zmniejsza sie wypadanie wlosow? po jakim czasie mozna zauwazyc pierwsze efekty-pierwsze nowe włoski?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 11:07   #758
Berlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

hulya ...
Dzieki wielkie za relacje.. Teraz wiem ze nie moge liczyc na ten sklepik, jesli chodzi o moje "nowe" potrzeby... Ten olejek z amly bardzo chce kupic, poniewaz robie maske SerowegoZelka i jesli cytryna ma mi rozjasnic włosy ( chociaż nie wiem czy tak zrobi) to postaram sie stosowac rowniez amle zeby ten efekt zminimalizowac..
Jak bede miała dzisiaj chwile to postaram sie poszukac w internecie namiary na jakis sklepik gdzie moge kupic wszystkie interesujace mnie produkty..
Jesli znajde w Berlinie sklep gdzie dostane te amle o ktora nam chodzi, niezwlocznie Ci o tym napisze....
A jesli chodzi o strajk, to chyba we wtorek w gazecie widziałam ze zastanawiaja sie nad jego przedluzeniem ... Troche utrudnili nam zycie, no ale przeciez o to w tym strajku chodzi...
Tak czy owak, BARDZO dziekuje ze wiadomosci i jak tylko znajde cos konkretnego i godnego naszej uwagi napisze Ci o tym ...
Pozdrowienia ...
Berlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 12:53   #759
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Berlinka Pokaż wiadomość
hulya ...
Dzieki wielkie za relacje.. Teraz wiem ze nie moge liczyc na ten sklepik, jesli chodzi o moje "nowe" potrzeby... Ten olejek z amly bardzo chce kupic, poniewaz robie maske SerowegoZelka i jesli cytryna ma mi rozjasnic włosy ( chociaż nie wiem czy tak zrobi) to postaram sie stosowac rowniez amle zeby ten efekt zminimalizowac..
Jak bede miała dzisiaj chwile to postaram sie poszukac w internecie namiary na jakis sklepik gdzie moge kupic wszystkie interesujace mnie produkty..
Jesli znajde w Berlinie sklep gdzie dostane te amle o ktora nam chodzi, niezwlocznie Ci o tym napisze....
A jesli chodzi o strajk, to chyba we wtorek w gazecie widziałam ze zastanawiaja sie nad jego przedluzeniem ... Troche utrudnili nam zycie, no ale przeciez o to w tym strajku chodzi...
Tak czy owak, BARDZO dziekuje ze wiadomosci i jak tylko znajde cos konkretnego i godnego naszej uwagi napisze Ci o tym ...
Pozdrowienia ...
amle znajdziesz z dwoch firm z tego co ja sie orientuje
Dabur-te sa w prawie kazdym sklepie orientalnym/indyjskim -sa tansze od Khadi
bylam ostatnio w orientalnym i tam wtedy widzialam t rizne oleje jasminowe, muszatrdowei inne i to tam mi powiedziano ze amla raczej do ciemnych wlosow strad bylo moje zapytanie na forum i tak sie nad ta amla zastanawiam
ja tez chce robic maske SerowegoZelka ale chetnie z cytrynka
a druga firma to Khadi- mozna kupic na Prenzl.Berg Gleimstr.19 Gaiana sie ten sklep chyba nazywa-ale tam jeszcze nie bylam
i wlasnie nie wiem ktora wziac i czy w ogole wziac moze jasminowy bylby lepszy do blond? BErlinka jaki masz kolor wlosow, jeli moge pytac?
aa i na Prenzl.Berg na razie nie dolece
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:02   #760
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

a aporopos ciemnienia wlosow to sie dowiedzialam nastepujacej rzeczy
ze po Khadi wlosy nie ciemnieja tak mowia
a jak spojrzysz na opakowanie Dabur to tam jest napisane ze nei nadaja sie do blond

stad moje zawirowanie na forum

pozdrowienia
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:04   #761
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Co do tej tauryny o ktorej bylo pare stron wczesniej to myslicie że można ja wcierac w skore zamiast połykac? W końcu Aggie pisala ze to jest proszek to jakby tak dodac do wcierki ziołowej? Tylko pytanie czy pomoże No wlaśnie Aggie widzisz już jakieś efekty?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 16:27   #762
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Co do tej tauryny o ktorej bylo pare stron wczesniej to myslicie że można ja wcierac w skore zamiast połykac? W końcu Aggie pisala ze to jest proszek to jakby tak dodac do wcierki ziołowej? Tylko pytanie czy pomoże No wlaśnie Aggie widzisz już jakieś efekty?
ja tez jestem ciekawa

kto pisal, ze stosowana zewnętrznie nie ma wplywu na wlosy...

zaciekawil mnie ten preparat http://vena-vita.pl/produkt,id,67473,quinoral+

szkoda, ze miesieczna kuracja jest droga
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:34   #763
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Co do tej tauryny, efekty widzę - odrasta mi sporo nowych włosków. Wydaje mi się, że są nieco grubsze, ale przypuszczam, że jesli tak, to jest to bardzo delikatny efekt, bo sa one dosyć krótkie. Natomiast wyraźnie odrastaja mi włosy na tzw. zakolach - stosuję również wcierki z Seboradinu, to pewnie tez pomaga. Na razie jestem na ostrożne TAK co do tauryny, chociaż ostateczny wyrok wydam po skończeniu opakowania.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 17:50   #764
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja tez jestem ciekawa

kto pisal, ze stosowana zewnętrznie nie ma wplywu na wlosy...
No to nie ciekawie Wolałabym ja poprostu wcierac bo doustnie jakos mi sie nie widzi. I tak biore juz tysiace leków a pozatym boje sie ze podziala jak pokrzywa czyli wlosy zaczna rosnac na całym ciele a nie tylko na głowie

Edit: Znalazlam o tym stosowaniu zewnętrznie ale chodzilo o to że w ten sposob nie wplywa na porost wlosow. Może jeszcze jakas minimalna nadzieja jest ze na zagęszczenie i pogrubienie pomoże jak sie ją bedzie wcierac chociaż wątpie...

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Co do tej tauryny, efekty widzę - odrasta mi sporo nowych włosków. Wydaje mi się, że są nieco grubsze, ale przypuszczam, że jesli tak, to jest to bardzo delikatny efekt, bo sa one dosyć krótkie. Natomiast wyraźnie odrastaja mi włosy na tzw. zakolach - stosuję również wcierki z Seboradinu, to pewnie tez pomaga. Na razie jestem na ostrożne TAK co do tauryny, chociaż ostateczny wyrok wydam po skończeniu opakowania.
Dzieki za odp A mam jeszcze jedno pytanie. Czy jestes pewna ze to nie zasługa pokrzywy?

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2008-03-13 o 20:36
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:39   #765
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Dzieki za odp A mam jeszcze jedno pytanie. Czy jestes pewna ze to nie zasługa pokrzywy?
Szczerze?
....
Nie....
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:28   #766
Berlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość
amle znajdziesz z dwoch firm z tego co ja sie orientuje
Dabur-te sa w prawie kazdym sklepie orientalnym/indyjskim -sa tansze od Khadi
bylam ostatnio w orientalnym i tam wtedy widzialam t rizne oleje jasminowe, muszatrdowei inne i to tam mi powiedziano ze amla raczej do ciemnych wlosow strad bylo moje zapytanie na forum i tak sie nad ta amla zastanawiam
ja tez chce robic maske SerowegoZelka ale chetnie z cytrynka
a druga firma to Khadi- mozna kupic na Prenzl.Berg Gleimstr.19 Gaiana sie ten sklep chyba nazywa-ale tam jeszcze nie bylam
i wlasnie nie wiem ktora wziac i czy w ogole wziac moze jasminowy bylby lepszy do blond? BErlinka jaki masz kolor wlosow, jeli moge pytac?
aa i na Prenzl.Berg na razie nie dolece

Brąz - ciemna czekolada... Kiedys były normalne- brązowe , ale ostatnimi czasy zrobiły sie ciemniejsze i jestem z tego koloru bardziej zadowolona
dlatego nie chciałabym zeby był jaśniejszy po cytrynie...
Jeśli uda mi sie dolecieć do tej Gaiany to zdam relacje ...

Pozdrowienia !!!!!!
PS. Zresztą przez te strajki pewnie w ciągu najbliższych dni sie powstrzymam...
Berlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 13:00   #767
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Szczerze?
....
Nie....
No właśnie...
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 21:28   #768
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

dzis w aptece mi powiedziano ze najlepsze na wzmocnienie wlosow jest krzemionka z biotyna
polecila mi stosowac przez jakies 2-3 miesiace na poczatek
nie wiem jak w Polsce ale takie mieszanki to mozna tu dostac w drogerii (wybor ogromny)

na marginesie nie zrezygnuje z plukanek ktore bardzo lubie
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 07:47   #769
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

a te krzemionka z biotyna to osobno zakupujesz, czy w jednej tabletce?

czym nakladace ta miksture z drozdzami serowego zelka? ja probowalam szczoteczka do zebow ale zanim donioslam do glowy nakapalo mi po drodze, ten mix tez wam wychodzi taki rzadki?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 09:53   #770
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
a te krzemionka z biotyna to osobno zakupujesz, czy w jednej tabletce?

w jednej tabletce
jak zobaczylam taki wielki wybor bo niektore to byly np.drodze piwne z biotyna inne raczej cynk zawieraly i nie moglam sie zdecydowac wiec poszlam do apteki obok i tam sie poradzilam i powiedziala ze najlepsza mieszanka, lepsza niz plukanki, to wlasnie biotyna i krzemionka, ale tak 2-3 miesiace codziennie zazywania
no i te tabletki co kupilam w koncu to one sa duze i mam po dwie lykac dziennie opakowanie ma 40 sztuk wiec starczy na 20 dni...
pozdrawiam
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 10:56   #771
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

a oprocz tego i tak pozostane przy moich plukankach
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 11:03   #772
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość
w jednej tabletce
jak zobaczylam taki wielki wybor bo niektore to byly np.drodze piwne z biotyna inne raczej cynk zawieraly i nie moglam sie zdecydowac wiec poszlam do apteki obok i tam sie poradzilam i powiedziala ze najlepsza mieszanka, lepsza niz plukanki, to wlasnie biotyna i krzemionka, ale tak 2-3 miesiace codziennie zazywania
no i te tabletki co kupilam w koncu to one sa duze i mam po dwie lykac dziennie opakowanie ma 40 sztuk wiec starczy na 20 dni...
pozdrawiam
a z jakiej firmy, mozna to dostac tak bez problemu w w kazdej aptece, czy mowa tu o zagranicznych?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 11:12   #773
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
a z jakiej firmy, mozna to dostac tak bez problemu w w kazdej aptece, czy mowa tu o zagranicznych?
ja nie pisze tutaj o polskiej sytuacji bo jej nie znam, nie wiem czy mozna i gdzie mozna to zakupic

tu w Niemczech dostaniesz wszelkiego rodzaju supelmenty jak np. biotyna w kazdej drogerii. tych supelmentow jest bardzo duzo, do skory, do wlosow, itd.

ja kupowalam w drogerii a w aptece sie tylko poradzilam
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 11:23   #774
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

ale w aptece na pewno mozna cos dostac bez recepty
z biotyna i krzemionka, co?

pozdrowienia
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 13:13   #775
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

hej
czytam i czytam ale nigdzie tu nie widze abyście podawały ceny(jakby co to wybaczcie za moja ślepote )
moge cos łykac albo płukanki robic cokolwiek
ostatnio auważyłam że sporo włosów mi wypada i jak sie przyjże to są zdrowe włosy no i ostatnio moje włosy są takie suche
jaka rada?
może brak mi jakiś witamin?
bo ostatnio sie chyba źle odżywiam
pomóżcie ;(
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 14:44   #776
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
hej
czytam i czytam ale nigdzie tu nie widze abyście podawały ceny(jakby co to wybaczcie za moja ślepote )
moge cos łykac albo płukanki robic cokolwiek
ostatnio auważyłam że sporo włosów mi wypada i jak sie przyjże to są zdrowe włosy no i ostatnio moje włosy są takie suche
jaka rada?
może brak mi jakiś witamin?
bo ostatnio sie chyba źle odżywiam
pomóżcie ;(
poczytaj caly watek
zajrzyj rowniez do wątku o wypadających wlosach.
jezeli interesuje Cie cena konkretnego produktu, to skorzystaj z google. najczesciej dana nazwa wyskakuje w ofercie jakiejs apteki internetowej
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 14:45   #777
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
czym nakladace ta miksture z drozdzami serowego zelka? ja probowalam szczoteczka do zebow ale zanim donioslam do glowy nakapalo mi po drodze, ten mix tez wam wychodzi taki rzadki?
Palcami Możesz przelac do jakiejs butelki, a potem polewac głowe i wcierac

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
hej
czytam i czytam ale nigdzie tu nie widze abyście podawały ceny(jakby co to wybaczcie za moja ślepote )
moge cos łykac albo płukanki robic cokolwiek
ostatnio auważyłam że sporo włosów mi wypada i jak sie przyjże to są zdrowe włosy no i ostatnio moje włosy są takie suche
jaka rada?
może brak mi jakiś witamin?
bo ostatnio sie chyba źle odżywiam
pomóżcie ;(
Czesc

A jakie ceny masz na myśli? Tzn czego?

Co do wypadania to może ze wzgledu na przesilenie wiosenne (to normalne że wypada wiecej wlosow tak jak na jesien) albo wlasnie zla dieta, za malo witamin , minerałów itp. choc tak naprawde przyczyn może byc bardzo wiele. Napoczatek zmien diete (wiecej warzy, owoców, produktów zawierajacych cynk itp., możesz dodatkowo kupic multiwitamine musująca z minerałami), zacznij pic pokrzywe jest ponoc bardzo dobra na wypadanie i zagęszczenie wlosów, możesz tez stosowac sok z rzepy do wcierania podobnie jak wiele innych ziół. O wypadaniu jest cały watek wiec poszukaj Gdyby wlosy wypadały Ci dłuższy czas albo w naprawde dużych ilosciach dziennie to idz do dermatologa. Na suchosc też można zaradzic - wątek "walka o zdrowe i piękne wlosy" no i przede wszystkim przez odstawienie suszarki, bo z tego co pamietam to suszysz wlosy.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 14:56   #778
Berlinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 60
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość
w jednej tabletce
jak zobaczylam taki wielki wybor bo niektore to byly np.drodze piwne z biotyna inne raczej cynk zawieraly i nie moglam sie zdecydowac wiec poszlam do apteki obok i tam sie poradzilam i powiedziala ze najlepsza mieszanka, lepsza niz plukanki, to wlasnie biotyna i krzemionka, ale tak 2-3 miesiace codziennie zazywania
no i te tabletki co kupilam w koncu to one sa duze i mam po dwie lykac dziennie opakowanie ma 40 sztuk wiec starczy na 20 dni...
pozdrawiam
hulya , możesz napisać jakiej firmy kupiłaś te biotyne...??? I ewentualnie ile zapłaciłaś ..

Weszłam w apteke internetową, tak orietacyjnie chciałam sprawdzić cene, to tam jest tego MASA !!!!
Berlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 15:05   #779
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
hej
czytam i czytam ale nigdzie tu nie widze abyście podawały ceny(jakby co to wybaczcie za moja ślepote )
Wystarczy nazwę interesującego Cię preparatu wrzucić w google, znajdziesz mnóstwo informacji o cenach.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 15:11   #780
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Berlinka Pokaż wiadomość
hulya , możesz napisać jakiej firmy kupiłaś te biotyne...??? I ewentualnie ile zapłaciłaś ..

Weszłam w apteke internetową, tak orietacyjnie chciałam sprawdzić cene, to tam jest tego MASA !!!!

no dokladnie masa
tylko ze ja kupuje to w drogeriach (w mojej dm)
wiesz co, bylo tyle tego ze na poczatku myslalam o drozdzach piwnych z biotyna a potem o tej krzemionce (Kieselerde ) i jest to tez od np Abtei
ale ja w koncu zdecydowalam sie na Doppelherz. ile zaplacilam za te 40 tabletek? hmmm niecale 4€ to bylo chyba 3,79€ ale na 100% nie jestem pewna starczy na 20 dni potem kupie nastepne
tylko te tabletki sa wielki jeszcze w zyciu takch nie widzialam

a odnosnie olejow do wlosow to ten Khadi nie da sie kupic w orientalnych tylkow tej Gaiana. (na marginesie od pon ma wszytsko jezdzic)
moze jeszcze przed wyjazdem do PL dolece tam


na razie uzywam szamponu brzozowego Alverde, wody brzozowej, biotyne z krzemionka..uwielbiam herbatke pokrzywowa
mam wrazenie ze tego chyba jest za duzo
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.