Moje codzienne makijaze . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-19, 21:08   #1
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Talking

Moje codzienne makijaze .


Dziewczyny , po tych wszystkich eksperymentach wklejam wam swoje codziennosci Tak mozna mnie najczesciej zobaczyc. .Takie sa moje osobiste upodobania w makijazu . Im mniej tym wiecej

Pierwszy makijaz to wlasciwie nude make-up , bo nawet moj chlopak patrzac na zdjecia pytal sie czy mam makijaz Ale to chyba dobrze , bo to znaczy ,ze wygladam tak samo , gdy sie rano budze

Kosmetyki:
Podklad i puder Kryolan ,cienie Blush i Revlon , kredka Blush , Tusz Maybelline ,usta - nie pamietam Podejrzewam ,ze tez Kryolan . Roz Revlon.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Day lokk 1 . 1 .jpg (54,9 KB, 563 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Day look 1 . 3 .jpg (51,6 KB, 388 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Day look.1.2 .jpg (43,9 KB, 324 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (50,4 KB, 314 załadowań)
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:14   #2
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Drugi to dzisiejszy ,jesienny makijaz .Trudnosci ze swiatlem byly ogromne , wiec niektore fotki sa chlodne . Caly makijaz byl cieply.


Kosmetyki
Puder Revlona Skin Lights, oczy Bourjois, Paletka Revlona ,Bell,Virtual ,usta Kryolan i 17 . Tusz Bourjois . Roz - Loreal


No i zapomnialam dopisac waznej rzeczy ...Z dedykacja dla Madie

Dziekuje za komentarze i uwagi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jesiennie.jpg (64,1 KB, 341 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesiennie.4.jpg (58,6 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesiennie 8.jpg (51,7 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesiennie 7.jpg (46,4 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy jpg..jpg (48,0 KB, 192 załadowań)

Edytowane przez Daisy23
Czas edycji: 2007-11-19 o 21:17 Powód: Poprawka.
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:16   #3
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Moje codzienne makijaze .

slicznie! tak delikatnie i kobieco!
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:19   #4
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moje codzienne makijaze .

cuciola - bardzo Ci dziekuje Zadnych fajerwerkow , ale tak wlasnie lubie najbardziej .

Edytowane przez Daisy23
Czas edycji: 2007-11-19 o 21:20 Powód: I znow sie pomylilam , co za dzien :)
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:22   #5
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Daisy, bez żadnej przesady powiem, że jesteś tak piękna, że nie potrzebujesz mocniejszego podkreślania urody! Masz subtelne rysy i przepiękny uśmiech. A poza tym mam podobne upodobania jeśli chodzi o makijaż codzienny, no make'up, albo coś ciepłego i delikatnego
czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:28   #6
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moje codzienne makijaze .

czarnachinka - no taki "no make-up " a lista kosmetykow wcale nie ograniczyla sie do tuszu do rzes i blyszczyka Ja na codzien lubie minimaliaz ,nie tylko w makijazu .Szaleje w weekend albo " z okazji " . Dziekuje Ci za komplementy i taki zyczliwy komentarz ... Musze Ci powiedziec , ze usmiech to rzecz obowaizkowa w mojej codziennosci Zwlaszcza w takich dniach jak dzis .
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:29   #7
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Zgadzam sie w 100% z czarnachinka,że jesteś tak ładna,ze nie potrzebujesz mocniejszego podkreślenia urody Makijaże bardzo delikatne.Bardzo mi się podobają
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 21:31   #8
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Pierwszy bardzo delikatny, ale widać że oczy są subtelnie wycieniowane co ładnie podkreśla ich kształt. Taki lekko świetlisty odświeżający makijaż- bardzo fajny. Ja bym się w takim czuła jak golas Mnie by korciło by grubszą krechę dać lub ciemniejszy cień w zagłębieniu
Drugi- sama bym taki sobie zrobiła, jest bardzo ładny, tylko pewnie nie umalowałabym ust, bo nie lubię kolorowych błyszczyków, szminek

Fajne ciepłe, jesienne makijażyki
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:33   #9
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Lara-21 - dziekuje Ci bardzo W takich czuje sie najlepiej...Mam wrazenie wtedy ,ze makijazu nie mam . Mysle ,ze nasza slowinska uroda niewiele potrzebuje ,zeby ja wydobyc

madie - No drugi zadedykowalam Tobie ! Nie jest to moze romantyczna piosenka ,ale w tej sytuacji sie sprawdza A nalozylam szminke ,ale mi sciagnela usta i musialam ja zaraz "poblyszczykowac " .Jestem blyszczykowa dziewczyna Kiedys w ogole nie malowalam ust ...A odnosnie pierwszego - to ja sie nawet bez makijazu nie czuje jak golasek Tylko bez filtra na buzi czuje sie jak golasek i mam wrazenie ,ze za kazdym razem na mojej buzi dokonuja sie nieodwracalne zmiany . Filozofia filtromaniaczek zrobila mi calkowite pranie mozgu
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:41   #10
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Daisy, bo z tymi no make'up'ami to tak jest, że trochę trzeba się postarać, żeby mimo że są, to nie było ich widać (przynajmniej w moim przypadku muszę trochę naślęczeć przed lusterkiem nie tylko z błyszczykiem i tuszem) Trochę pokręcone zdanie, wybacz:P
Kiedyś moja siostra sprzedała mi taką tajemnicę, że "najlepszy makijaż, to makijaż, którego nie widać"...Czasami się sprawdza
czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 21:48   #11
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość

madie - No drugi zadedykowalam Tobie ! Nie jest to moze romantyczna piosenka ,ale w tej sytuacji sie sprawdza A nalozylam szminke ,ale mi sciagnela usta i musialam ja zaraz "poblyszczykowac " .Jestem blyszczykowa dziewczyna Kiedys w ogole nie malowalam ust ...A odnosnie pierwszego - to ja sie nawet bez makijazu nie czuje jak golasek Tylko bez filtra na buzi czuje sie jak golasek i mam wrazenie ,ze za kazdym razem na mojej buzi dokonuja sie nieodwracalne zmiany . Filozofia filtromaniaczek zrobila mi calkowite pranie mozgu
Dziękuję Ci za tą dedykację
To bardzo miłe
Ja bym bardzo chętnie w ogóle bez makijażu chodziła, gdybym miała ładniejszą cerę i ciemniejszą oprawę oczu. Naprawdę często zazdroszczę koleżankom, które widzę że mają pociągnięte lekko rzęsy i wyglądają przyjemnie, żadnych przebarwień na twarzy, popękanych naczynek... ach, marzenia
A do filtra bardzo się czaję już od dawien dawna. Tylko boję się że zapcha, a nie mam kaski na testowanie coraz to nowych filtrów. W aptekach przemiłe panie zawsze ze współczuciem odpowiadają że próbek nie ma... bo mają je w domu pewnie
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 21:56   #12
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Oba cudnie naturalne, bardzo mi się podobają Ślicznie wygladasz
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:01   #13
Blue Lagoon
Raczkowanie
 
Avatar Blue Lagoon
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 337
Dot.: Moje codzienne makijaze .

makijaże delikatne i bardzo starannie wykonane a Ty jesteś śliczna i w każdym Ci do twarzy
Blue Lagoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:08   #14
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moje codzienne makijaze .

czarnachinka- ja sie zgadzam z siostra

madie - taka drobnostka ! - a nie masz ciemnej oprawy ? Mnie sie wydawalo ,ze masz ...Fakt - ja troche lyso czuje sie bez tuszu ,ale o dziwo , ostatnio uslyszlam kilka komplementow od kolezanek ,ze mam ladne rzesy Kurcze, to niesamowite jak ostro i niesprawiedliwie sami siebie oceniamy...Ja uwielbiam filtry Avene , sa drogie ,ale warte swojej ceny .Zawsze nakladam go pod makijaz ,bo on sie nie gryzie z kosmetykami .Jak sie nie maluje to mam kilka innych . Moja buzia chyba wszystko wytrzyma ...no i mnie osobiscie w ogole nie przeszkadza swiecenie .

YenneferD- bardzo Ci dziekuje Naturalne ,owszem ,ale widac by bylo roznice ,gdybym wrzucila przed i po
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:25   #15
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Oba bardzo delikatne, podobają mi sie na Tobie Widać staranność wykonania, precyzję. Brawo Daisy
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:32   #16
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Moje codzienne makijaze .

No właśnie pałaszując ostatnio biochemię wyczytałam że avenki nie gryzą się z makijażem. Wybrałam sobie nawet jeden, nazwa gdzieś mi uciekła, mam zapisane gdzieś, taki w pomarańczowej tubce(50 ml i 50 SPF chyba). Jeśli już to na ten się zdecyduję.
Jak chodzi o świecenie to Ty nie masz się czym przejmować bo masz ładną skórę, a przy mojej tendencji do świecenia i bez żadnego filtra, dodatkowy błysk wyglądałby conajmniej niezdrowo I tak musiałabym się ostro matowić. Skrobi nie opanowałam, nie czułam się z nią najlepiej.
Co do moich oczu to mam cienkie rzęski i dość jasne, naturalnie mam lekko zaczerwienione powieki, więc bez makijażu wyglądam na schorowaną W brzoskwiniowych czy leciutko różowych kolorach niekorzystnie wyglądam, więc nie ściągnę od Ciebie tego pierwszego dziennego makijażu, a bardzo mi się on podoba Najbezpieczniej czuję się w brązach, ani ciepłych ani chłodnych, najlepiej neutralnych, choć ciężko mi dostać takie kolorki.
Coby nie odbiegać od tematu to powiem, że czekam na dalsze Twoje dzienne cudeńka. Będę podglądać i kopiować co się da
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 07:17   #17
ania_lublin
Raczkowanie
 
Avatar ania_lublin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 385
Dot.: Moje codzienne makijaze .

slicznie, a usta w drugiej opcji fajniutkie, bardzo Ci pasuje ten kolor
ania_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 07:37   #18
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Moje codzienne makijaze .

W pierwszym makijażu wyglądasz tak jakbyś go w ogóle nie miała. Wyglądasz świeżo, a oczy są podkreślone delikatnie i wygląda to naprawdę fajnie. Ja się źle czuję w makijażach no make-up, muszę zawsze mieć jakieś mocniejsze akcenty na oku, bo czuję się niewyraźna. A ostatnimi czasy to już w ogóle szkoda gadać, bo mam permanentny dzień paszteta, no ale nie o mnie tutaj
Drugi makijaż też delikatny, ale tu już widać że oczy są podkreślone. Bardzo ładnie wyglądasz. Ładnie ci w wyprostowanych włosach, choć w falach też super
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 07:47   #19
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Moje codzienne makijaze .

ten drugi dla mnie bomba!
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 09:19   #20
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Moje codzienne makijaze .

No jak tak rano, po przebudzeniu wyglądasz to gratuluję! Super ten pierwszy taki delikatny, żeczywiście poprostu podkreśla urodę. Na pewno słyszysz w nim,że pięknie wyglądasz,nie że masz piękny makijaż Drugi, jest elegancki, wyważony. Też bardzo mi się podoba

A tak ot. Jak jade na uczelnie widzę bilboard z reklamą sorayi i na nim jest Edyta Herbuś, no tak podobne jesteście ona na tym plakacie, i Ty (szczególnie w jednym z ostatnich makijaży) No i jak za nią nie przepadam, to normalnie lubię ten plakat
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:34   #21
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Moje codzienne makijaze .

obydwa bardzo ladne

ale mam wrazenie ze w pierwszym Ci lepiej.. tak swiezo... jak rusaleczka sliczna jestes normalnie
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:15   #22
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Pierwszy jest świeższy, natomiast drugi WOW, zapiera dech w piersi, cudownie wyglądasz, tak kobieco i klasycznie
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:05   #23
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Ojj, podoba mi się. Też jestem zwolenniczką takiego nude make-up. I bardzo się zaskoczyłam, ponieważ kiedy ubieram coś czerwonego wykonuje sobie niemal identyczny make up jak Ty
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:12   #24
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Daisy ales ty sliczna Ten pierwszy mi sie bardziej podoba, bo wygladasz tak dziewczeco
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:25   #25
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Bardzo ładne ...naturalne
Śliczna z Ciebie dziewczyna
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:26   #26
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moje codzienne makijaze .

maja55 - bardzo dziekuje Mysle ,ze kiedy ubiera sie czrwone rzeczy to przesada z makijazem nie jest wskazana , bo moze wygladac to troche wulgarnie .Przynajmniej ja bym tak wygladala .

madziunia80 - mam wrazenie ,ze drugi mnie troche "postarzyl " i dodal dojrzalosci . Mam nadzieje ,ze bede tak wygladac jak bede ok 30 Bardzo Ci dziekuje za komentarz

truskaffka- bardzo mi milo Dziekuje za odwiedziny !

perelka-20 - to strzelilas w dziesiatke Jest niewielu ludzi na tym swiecie do ktorych nie czuje sympatii...Panna Herbus jest jednym z nich . Ale obiektywnie musze stwierdzic ,ze to ladne dziewcze wiec chyba wypada mi podziekowac Watpie ,ze tak wygladam po przebudzeniu , raczej pisalam to z nadzieja ,ze tak wygladam ...Na pewno nie wygladam tak jak spie po 10 godzin na dobe - przy tej pogodzie nie moge wyjsc z lozka


guantanamera - bardzo dziekuje

Gween - ja sie nie bede spierac ,ze niektore dziewczyny naturalniej wygladaja w mocniejszym makijazu .To kwestia urody ...Brunetki raczej bym tak nie pomalowala A wlosy bardzo rzadko prostuje Jak mi sie przypomni ,ze czasami tez chcialabym miec proste ...Cudowne czasy przyszly -chcesz loki masz loki , chcesz proste masz proste Dzieki za mile slowa !

ania_lublin - bardzo Ci dziekuje A usta napackalam trzema szminkami i blyszczykiem , bo nijak nie mogl wyjsc taki kolor jaki chcialam .

madie- ja uzywam "Ultra high protection Lotion 50+ " - jak dasz mu czas ,zeby sie wchlonal to w zasadzie sie nie swieci,przynajmniej na mnie Jest w pomaranczowej tubce ,tylko ,ze ja mam 100 ml...Ja teraz probuje siostry namowic na kremy z filtrem , obydwie pala , ale jakos nie chca sie dac przekonac ...

pasywno-agresywna - dziekuje Ciesze sie , ze sie podoba ! Zawsze sie staram

Blue Lagoon - dziekuje za komentarz i komplementy
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:34   #27
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Swietnie wygladasz w takim no-make up i pewnie bez makijazu malo co sie roznisz od wygladu na zdjeciach.
Drugi bardzo mi sie podoba, kolorki bardzo fajne i ladnie wygladasz w takich cieplych odcieniach, technicznie jak zawsze wszystko ok.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:38   #28
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Pierwszy makijaż faktycznie tak naturalny że i mi się wydaje że jesteś bez makijażu
Drugi zdecydowanie bardziej mi sie podoba bo wydobywa Twoją urodę Usta i kolor szminki cudne - bardzo Ci pasuje
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:49   #29
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Moje codzienne makijaze .

no-make up jest świetny, wygladasz tak naturalnie i świeżo jakbys dopiero co wstala z łóżka bardzo mi sie podoba, chyba tez sie na cos takiego skuszę
a drugi: niby tez taki delikatny i prosty, ale szminka świetnie dopelnia calość, tak że spokojnie moglabys sie umalowac tak na wieczor,
super, jak zwykle bardzo mi sie podoba
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:14   #30
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Moje codzienne makijaze .

Twoja uroda zapiera dech w piersiach
Makijaże sliczne i jak zwykle baaardzo starannie wykonane i przemyślane
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.