WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek ! ! ! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 20:29   #181
ulfrinn
Rozeznanie
 
Avatar ulfrinn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 824
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez zMoose Pokaż wiadomość
Ja przeglądając to forum hiphopowe znalazłam nawet wypowiedzi o treści:
mail: xy
hasło: 00
I to ich słownictwo - to w ogóle po polsku jest?
To jest najlepszy dowód, że człowiek pochodzi od małpy, a niektórzy jeszcze nie zdążyli za bardzo ewoluować
Weszłam tam na chwilę i jestem zniesmaczona ilością kretynów na jednym forum...
ulfrinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 21:06   #182
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez ulfrinn Pokaż wiadomość
To jest najlepszy dowód, że człowiek pochodzi od małpy, a niektórzy jeszcze nie zdążyli za bardzo ewoluować
Weszłam tam na chwilę i jestem zniesmaczona ilością kretynów na jednym forum...
Dokładnie
Też tam zaglądnęłam i się przeraziłam! Totalne dno! Słownictwo, tok myślenia, w ogóle BYCIE.
Przerosło mnie to i ja nie panimaju...
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 21:16   #183
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Dokładnie
Też tam zaglądnęłam i się przeraziłam! Totalne dno! Słownictwo, tok myślenia, w ogóle BYCIE.
Przerosło mnie to i ja nie panimaju...
Ja toże
gdzieś na wizażu ktoś użył pięknego określenia: prymitywizm umysłowy
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 21:59   #184
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
GG do Kasiunia66
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

jestem w szoku - przeczytałam forum hh, widziałam co zrobili tym biednym dziewczynom mam tylko nadzieję, że nikt nie zrobi sobie nic złego....matko! Przecież tyle się słyszy o samobójstwach przez takie debilne "zabawy" czyimś wizerunkiem.
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 22:14   #185
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ot i prosty sposób na włamania,
precz z fejsbukiem
dlatego nie posiadam tego ustrojstwa a jeśli już ktoś ma to nie kumam umieszczania tam mnóstwa informacji na swój temat, aż nazbyt szczegółowych nie wspominajac już o powiązywaniu tego typu portali z głownym, najwaznieszym mailem z którego załatwia się znaczące, życiowe sprawy ja mam specjalnego maila dla mniej lub bardziej śmieciowych stronek i nigdy nie miałam z niczym problemów

a co do dyskusji o zgłoszeniu włamania się na pocztę - może obiektywnie sens jest, bo trzeba być praworządnym i walczyć ze złem ale rzeczywistość jest nieco inna. w sytuacji gdy nic konkretnego się nie stalo - nikt nie wyprowadził jakiś poważnych danych, kompromitujących zdjęć itp, czyli nie zaistaniala żadna szkoda materialna i osobista, nie zostalo naruszone czyjeś dobre imie i to w znaczącym stopniu prawdopodobnie, to pan policjant jedynie przyjmie takie zawiadomienie, bo ma taki obowiązek i nic dalej z tego nie wyniknie jak ktos nie ma co robić to może się przejść, ale nic na tym nie zyska procz spokoju ducha (?)

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2012-12-19 o 22:17
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 22:22   #186
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
dlatego nie posiadam tego ustrojstwa a jeśli już ktoś ma to nie kumam umieszczania tam mnóstwa informacji na swój temat, aż nazbyt szczegółowych nie wspominajac już o powiązywaniu tego typu portali z głownym, najwaznieszym mailem z którego załatwia się znaczące, życiowe sprawy ja mam specjalnego maila dla mniej lub bardziej śmieciowych stronek i nigdy nie miałam z niczym problemów

a co do dyskusji o zgłoszeniu włamania się na pocztę - może obiektywnie sens jest, bo trzeba być praworządnym i walczyć ze złem ale rzeczywistość jest nieco inna. w sytuacji gdy nic konkretnego się nie stalo - nikt nie wyprowadził jakiś poważnych danych, kompromitujących zdjęć itp, czyli nie zaistaniala żadna szkoda materialna i osobista, nie zostalo naruszone czyjeś dobre imie i to w znaczącym stopniu prawdopodobnie, to pan policjant jedynie przyjmie takie zawiadomienie, bo ma taki obowiązek i nic dalej z tego nie wyniknie jak ktos nie ma co robić to może się przejść, ale nic na tym nie zyska procz spokoju ducha (?)
Ja również mam całkiem innego głównego maila. Do fb miałam całkowicie osobnego, który był mi tylko właśnie do fb potrzebny i na niego właśnie mi się włamano, a że nic ciekawego ani na nim, ani na moim fb nie znaleźli to też nic nie nabroili. Dla świętego spokoju i tak zmieniłam hasła gdzie się tylko dało. Nie zmienia to jednak faktu, że to co zrobiono innym osobą (pomijając to, co trzymają na swoich pocztach...) jest karygodne!
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa



Edytowane przez _Kajka_
Czas edycji: 2012-12-20 o 07:17
_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 22:37   #187
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Kajtek... karygodne a nie kategoryczne
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 22:47   #188
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Ja również mam całkiem innego głównego maila. Do fb miałam całkowicie osobnego, który był mi tylko właśnie do fb potrzebny i na niego właśnie mi się włamano, a że nic ciekawego ani na nim, ani na moim fb nie znaleźli to też nic nie nabroili. Dla świętego spokoju i tak zmieniłam hasła gdzie się tylko dało. Nie zmienia to jednak faktu, że to co zrobiono innym osobą (pomijając to, co trzymają na swoich pocztach...) jest kategoryczne!
no i tak powinien każdy postępować podczas zakladania kont w internecie maly wysilek a o ile bezpieczniej. a co do tych których zdjęcia, przede wszystkim te niestosowne, wypłyneły lub jakies inne istotne informacje - powinny stanowczo zglosić to na policję. kwestia tylko tego czy te osoby w ogole o tym wiedzą? myśle, że ktoś musiał by się dośc mocno postarać by na prawdę komuś zaszkodzić w takim stopniu, że potrzebna by była konkretna interwencja policji. co innego zgloszenie własciciela tej strony o hip hopie, w tym przypadku byloby co robić
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 07:20   #189
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Kajtek... karygodne a nie kategoryczne

ahahahahahahahaha
Oczywiście to słowo miałam na myśli! Przepraszam godzina zrobiła swoje, ale przynajmniej teraz mam polew z rana z samej siebie

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
no i tak powinien każdy postępować podczas zakladania kont w internecie maly wysilek a o ile bezpieczniej. a co do tych których zdjęcia, przede wszystkim te niestosowne, wypłyneły lub jakies inne istotne informacje - powinny stanowczo zglosić to na policję. kwestia tylko tego czy te osoby w ogole o tym wiedzą? myśle, że ktoś musiał by się dośc mocno postarać by na prawdę komuś zaszkodzić w takim stopniu, że potrzebna by była konkretna interwencja policji. co innego zgloszenie własciciela tej strony o hip hopie, w tym przypadku byloby co robić
Powinni to zgłosić. Wyobrażacie sobie, że takie zdjęcia zobaczył np. Wasz szef?! Czy rodzina, nauczyciel, współpracownicy... Każdy już sobie pomyśli swoje. Naprawdę mam gdzieś czy ktoś takie zdjęcia sobie robi czy nie, ale jak już stają się publiczne to inna bajka...
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 07:29   #190
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Jak by u nas była jakakolwiek kara za takie ośmieszanie w internecie to jeden z drugim by się zastanowił na następny raz. A tak?

Zobaczcie jak skończyła się podobna sprawa za oceanem http://swiat.newsweek.pl/haker-odpow...99733,1,1.html
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 08:02   #191
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Jak by u nas była jakakolwiek kara za takie ośmieszanie w internecie to jeden z drugim by się zastanowił na następny raz. A tak?

Zobaczcie jak skończyła się podobna sprawa za oceanem http://swiat.newsweek.pl/haker-odpow...99733,1,1.html

Ale to nie jest tak, że oni są całkowicie bezkarni. Sama znam podobny przypadek. Co prawda nie było to włamanie na czyjeś konto, ale zastraszanie publikacją kompromitujących zdjęć i próba wyłudzenia pieniędzy właśnie przez internet i to tylko przez jednego gościa, który też czuł się bezkarny. Sprawa wylądowała na policji, sama byłam wzywana jako świadek. Wystarczyło tylko IP i dotarli do niego prosto pod drzwi. Później była wyznaczona rozprawa w sądzie.
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 08:03   #192
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Jak by u nas była jakakolwiek kara za takie ośmieszanie w internecie to jeden z drugim by się zastanowił na następny raz. A tak?

Zobaczcie jak skończyła się podobna sprawa za oceanem http://swiat.newsweek.pl/haker-odpow...99733,1,1.html
Czy tylko ja o tym pomyślałam:
"Co za debile! Wyciek tych zdjęć jest przestępstwem, za które ktoś idzie siedzieć a oni je publikują. Dobrze, że usunęłam ich wczoraj z sub. "
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 09:43   #193
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Poczytałam to forum. Niewiarygodne, że są ludzie na takim "poziomie". Dno i 100 kilometrów mułu...Skąd się tacy biorą? Rynsztokowe słownictwo, co 2 słowo "beka", wszystko pisane Capsem. Masakra. Prymitywność do granic mozliwości.
"BEKA JAK KTOŚ SIĘ POWIESI PRZEZ TO" ;/
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 10:08   #194
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Podobno coś wczoraj mówili w TVN24, wiecie coś na ten temat?
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 10:39   #195
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Podobno coś wczoraj mówili w TVN24, wiecie coś na ten temat?
Nic nie wiem, poszukam.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 11:42   #196
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Przeczytałam kilka postów na tym forum i jestem załamana. Nigdy nie przepadałam za maniakami hip hopu ale to co ci ludzie tam prezentują jest tak żałosne, że każdemu po kolei bym taką grzywną dowaliła, że w życiu by się już nie odezwali na żadnym forum. Ciekawe ile ci kretyni mają lat
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 11:46   #197
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Przeczytałam kilka postów na tym forum i jestem załamana. Nigdy nie przepadałam za maniakami hip hopu ale to co ci ludzie tam prezentują jest tak żałosne, że każdemu po kolei bym taką grzywną dowaliła, że w życiu by się już nie odezwali na żadnym forum. Ciekawe ile ci kretyni mają lat
Gimnazjum? Podstawówka nie daj Boże Choć widziałam tam wypowiedź też jakiegoś "studenta"... Wiek nie gra roli, to opóźnienie rozwoju jest
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 13:03   #198
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Podobno coś wczoraj mówili w TVN24, wiecie coś na ten temat?
Może to zasłyga mojego maila? Byłoby miło gdyby ktoś zareagował po moich mailach do wiadomości itp. To forum wciąż działa?
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 13:25   #199
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Juz o nas wiedzą

Autor: tylko Bóg może nas sądzić, Elo! Link do posta
Host: ---.ap-media.pl14:14:38, 20-12-12
obczajać

https://wizaz.pl/forum/showthrea d.php?t=664022
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 14:05   #200
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
dlatego nie posiadam tego ustrojstwa
ja też i teraz widzę tego same korzyści
Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Jak by u nas była jakakolwiek kara za takie ośmieszanie w internecie to jeden z drugim by się zastanowił na następny raz. A tak?
zdefiniuj "ośmieszanie". ośmieszaniem może być wpis na blogu, że Tusk ma krzywy nos - i co wtedy, do więzienia z takim blogerem?
chodziło Ci chyba o rozpowszechnianie prywatnej korespondencji. inaczej podchodzi to pod ograniczanie wolności słowa.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------


Jestem zaszczycona, zacytowali mnie
Tylko szkoda, że śmieją się z tego, co sami napisali, bo:
Cytat:
Cytat:
Wiem, że to ich sprawa co z sobą robią i nic mi do tego, ale jak już wyszło to na jaw to trudno zahamować reakcje na te ich wyczyny, np:
Cytat:
Cytat: przeciez na tym mailu jest filmik jak gowniara sobie z palca jedzie ..
Autor: Pablo Escobar forum HH
albo koleś pisze, że wszedł dopiero na piątego maila i już gołe fotki znalazł, oferty prostytucji, sponsoringu... Są też donosy do pudelka o kupowaniu papieru toaletowego...
Wiedziałam, że to istnieje, ale nie widziałam, że w tak wielkiej skali.
BEKA CO TO ZNACZY JECHAC Z PALCA
"jechać z palca" zacytowałam z ich tematu, widać sami nieboraczki nie wiedzą co to znaczy, a tego używają
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-12-20 o 14:11
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:23   #201
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ja też i teraz widzę tego same korzyści

zdefiniuj "ośmieszanie". ośmieszaniem może być wpis na blogu, że Tusk ma krzywy nos - i co wtedy, do więzienia z takim blogerem?
chodziło Ci chyba o rozpowszechnianie prywatnej korespondencji. inaczej podchodzi to pod ograniczanie wolności słowa.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------


Jestem zaszczycona, zacytowali mnie
Tylko szkoda, że śmieją się z tego, co sami napisali, bo:

"jechać z palca" zacytowałam z ich tematu, widać sami nieboraczki nie wiedzą co to znaczy, a tego używają
A czego się spodziewać, widać, że mają IQ chomika...
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:25   #202
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
A czego się spodziewać, widać, że mają IQ chomika...
Powiem Ci, że mój chomik wydaje się inteligentniejszy
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:31   #203
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Juz o nas wiedzą

Autor: tylko Bóg może nas sądzić, Elo! Link do posta
Host: ---.ap-media.pl14:14:38, 20-12-12
obczajać

https://wizaz.pl/forum/showthrea d.php?t=664022
I będą nas hakować Ale lepiej niech nie dobierają się do mnie, ja nie mam krępacji by walczyć o swoje w sądzie.
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:40   #204
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

jezu próbowałam to znaleźć jak o nas piszą ale tam się nie da przebrnąć ..
tego się czytać nie da..
po jakiemu oni piszą?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

włączyłam tvn24 i będę słuchać może coś o tym usłyszę
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:42   #205
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
jezu próbowałam to znaleźć jak o nas piszą ale tam się nie da przebrnąć ..
przewiń na koniec, to ostatnie posty, wątek im się wyczerpał, beka się skończyła
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:48   #206
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

a no jest rzeczywiście

ej a to poważnie było w tym tvn24?
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:49   #207
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

ale zauwazylam, ze duzo linkow ktore wrzucali jest juz nieaktualnych.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:49   #208
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ale zauwazylam, ze duzo linkow ktore wrzucali jest juz nieaktualnych.
pewnie się wystraszyli i pokasowali konta czy coś..
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 14:50   #209
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

no, niby takie kozaki, a zawartosc pousuwali, a przeciez "policja nam nic nie moze zrobic"
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 15:04   #210
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: WŁAMANIA NA FB I POCZTĘ ! Wyciek 2 tys maili i haseł z portalu dla nastolatek !

Mnie nie działa ich aplikacja (mimo, że wszystko co tam każą mam zainstalowane) ale może któraś z was sprawdzi, czy w filmiku nagłownej z 19.12.2012 coś mówią o włamaniach
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.