Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości et.31 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-21, 17:21   #4531
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Danula - no ja nie wiem czemu zapomniałaś o naszej DJ. kiedyś to była główna bohaterka naszego wątku .
aleeee...jakie dane? miałam rozmowę z takim fajnym PANEM i się skupić nie mogłam na tym, co mówi i większości zawodów, które mi proponował nie pamiętam . yhhhhhh . dostałam za to płytę z opisem 1500 zawodów. hmmmm, może coś dla siebie znajdę

Monia - już po prostu nie wiem co mam robić . a tż widzę tak samo kocha piątki jak ja
nie piatki a piątunie kocha

kochana- nie wiem czy mogę ci doradzać, wszak jesteś moim doradcą mózgowym


albo wybierz coś bardzo konkretnego/protetyk?/ i najwyżej zmienisz jak się okaże nie tym albo coś co trwając da ci możliwość myśleć co robić /no taka socjologia na przykład- znam dużo osób po każda robi kompletnie co innego zawodowo/ ale się nie martw tak bardzo w ogóle

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

roxi
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 17:22   #4532
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Danula - no ja nie wiem czemu zapomniałaś o naszej DJ. kiedyś to była główna bohaterka naszego wątku .
aleeee...jakie dane? miałam rozmowę z takim fajnym PANEM i się skupić nie mogłam na tym, co mówi i większości zawodów, które mi proponował nie pamiętam . yhhhhhh . dostałam za to płytę z opisem 1500 zawodów. hmmmm, może coś dla siebie znajdę

Monia - już po prostu nie wiem co mam robić . a tż widzę tak samo kocha piątki jak ja
Ach bo ona taka szalona wymknęła mi się z komputera

No właśnie takie dane A co ci proponował?
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 17:26   #4533
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Nudi Jeszcze do matury pewnie Ci się kilka razy zmieni kierunek studiów A ku czemu się obecnie najbardziej skłaniasz ?

Monia Nie pojechałam dzisiaj do Łodzi, na ten wieczór kina polskiego, może za tydzień pojadę na te horrory
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 17:30   #4534
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Monia - pomyślę

Danula - dużo mi mówił, mało zapamiętałam . pamiętam o: księgowej ( niieee, raczej nie ), ponieważ podobno jestem dokładna. zwrócił mi uwagę na to, że lubię być w grupie, ale wolę pracować samodzielnie (dokładnie tak jest ) i tutaj zaproponował mi szkoleniowca BHP. mówił, żebym zastanowiła się nad tym protetykiem (), bo zadania przestrzenne kiepsko mi wyszły.
pamiętam, że wspominał też o logistyce.
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 17:31   #4535
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Hej

Dam znać


---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------



To dam wam znać tu na wątku
Dzięki

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Kali,jak będziesz robiła to następne zamówienie w grudniu - ja też się wpisuję
Jacky zamówiona,zapłacona - czekam Marzy mi się okrutniaście teraz czarna Carla Ale też jestem spłukana teraz na maxa,dziecko z wszystkiego wyrosło począwszy od czapki do kozaczków,mężul też coś tam kupił ja kilka rzeczy również ... a w listopadzie mam wesele brata to już w ogóle masakrejszyn ,a nie mam nic jeszcze kupionego
Jacky jest taka super i nigdy mnie nie zawiodła, że na pewno kupię drugą
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 17:32   #4536
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Nudi Jeszcze do matury pewnie Ci się kilka razy zmieni kierunek studiów A ku czemu się obecnie najbardziej skłaniasz ?
Skłaniam się ku temu, na co mogę się dostać z moimi przedmiotami,które zdaję na maturze . czyli gospodarka przestrzenna (ale boję się o rysunek tutaj... nie mam kompletnie w tym doświadczenia), turystyka i rekreacja (ale nie wiem co z pracą po tym ). ewentualnie własnie ta szkoła policealna - technik dentystyczny
poczytam o tych kierunkach co on mi zaproponował i musze tę płytę z zawodami przejrzeć, ale nie mam czytnika cd

co u Ciebie?
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 17:39   #4537
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Skłaniam się ku temu, na co mogę się dostać z moimi przedmiotami,które zdaję na maturze . czyli gospodarka przestrzenna (ale boję się o rysunek tutaj... nie mam kompletnie w tym doświadczenia), turystyka i rekreacja (ale nie wiem co z pracą po tym ). ewentualnie własnie ta szkoła policealna - technik dentystyczny
poczytam o tych kierunkach co on mi zaproponował i musze tę płytę z zawodami przejrzeć, ale nie mam czytnika cd

co u Ciebie?
Turystyka i rekreacja - bardzo fajny kierunek

Co u mnie hmm ? W szkole średnio Babka z WOSu robi nam ostatnio co lekcję jakąś kartkówkę, z lekcji, ale też z takich zadań maturalnych, wkurza mnie (z ostatniej dostałam 1, ale to nic). Z polskiego nie oddała jeszcze wypracowań, sprawdzianów, a dzisiaj zrobiła niezapowiedzianą kartkówkę z lektury, jak odda nam to wszystko do grudnia to będzie cud Z angielskiego mieliśmy sprawdzian, ale miałam odpowiedzi, więc luzik
Jeśli chodzi o obiekty, to cichoszaaa. Nic się nie posuwa
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 17:41   #4538
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Skłaniam się ku temu, na co mogę się dostać z moimi przedmiotami,które zdaję na maturze . czyli gospodarka przestrzenna (ale boję się o rysunek tutaj... nie mam kompletnie w tym doświadczenia), turystyka i rekreacja (ale nie wiem co z pracą po tym ). ewentualnie własnie ta szkoła policealna - technik dentystyczny
poczytam o tych kierunkach co on mi zaproponował i musze tę płytę z zawodami przejrzeć, ale nie mam czytnika cd

co u Ciebie?
Rysunek można zawsze wyćwiczyć, choć wiadomo, że potrzeba na to dużo czasu i nie zaczynać szlifować go dopiero na studiach
Po turystyce i rekreacji mówi się, że nie ma pracy, ale jeśli ktoś nie ma pomysłu na siebie to przecież zwykle może nie potrafić wkręcić się gdzieś do fajnej pracy w tym zawodzie, w którym ma wykształcenie. Koleżanka na turystyce zrobiła sobie kurs pilota wycieczek i teraz jeździ Chce otworzyć swoje biuro, ale nie mam już z nią za dużego kontaktu, więc nie wiem, jak jej to idzie.
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 17:55   #4539
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Monia - pomyślę

Danula - dużo mi mówił, mało zapamiętałam . pamiętam o: księgowej ( niieee, raczej nie ), ponieważ podobno jestem dokładna. zwrócił mi uwagę na to, że lubię być w grupie, ale wolę pracować samodzielnie (dokładnie tak jest ) i tutaj zaproponował mi szkoleniowca BHP. mówił, żebym zastanowiła się nad tym protetykiem (), bo zadania przestrzenne kiepsko mi wyszły.
pamiętam, że wspominał też o logistyce.
Księgowa

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Turystyka i rekreacja - bardzo fajny kierunek

Co u mnie hmm ? W szkole średnio Babka z WOSu robi nam ostatnio co lekcję jakąś kartkówkę, z lekcji, ale też z takich zadań maturalnych, wkurza mnie (z ostatniej dostałam 1, ale to nic). Z polskiego nie oddała jeszcze wypracowań, sprawdzianów, a dzisiaj zrobiła niezapowiedzianą kartkówkę z lektury, jak odda nam to wszystko do grudnia to będzie cud Z angielskiego mieliśmy sprawdzian, ale miałam odpowiedzi, więc luzik
Jeśli chodzi o obiekty, to cichoszaaa. Nic się nie posuwa
No ładnie
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:18   #4540
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość

No ładnie
Trzeba sobie jakoś w życiu radzić Była okazja, to czemu by nie skorzystać
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:18   #4541
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Turystyka i rekreacja - bardzo fajny kierunek

Co u mnie hmm ? W szkole średnio Babka z WOSu robi nam ostatnio co lekcję jakąś kartkówkę, z lekcji, ale też z takich zadań maturalnych, wkurza mnie (z ostatniej dostałam 1, ale to nic). Z polskiego nie oddała jeszcze wypracowań, sprawdzianów, a dzisiaj zrobiła niezapowiedzianą kartkówkę z lektury, jak odda nam to wszystko do grudnia to będzie cud Z angielskiego mieliśmy sprawdzian, ale miałam odpowiedzi, więc luzik
Jeśli chodzi o obiekty, to cichoszaaa. Nic się nie posuwa
u mnie na polskim też tak jest - dwóch sprawdzianów nie oddała, a robi trzeci . z kolei z angielskiego na każdej lekcji albo robi sprawdzian, kartkówke, albo oddajemy jej jakąś pracę pisemną. chyba będę miała najwięcej ocen z angielskiego

jak to miałaś pytania? od innej klasy? u nas zawsze nasza klasa jest trochę do przodu i my jesteśmy pierwszą klasą do sprawdzianu

u mnie też cichosza . dziś sobie znowu powzdychałam do tego z równoległej.
Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Rysunek można zawsze wyćwiczyć, choć wiadomo, że potrzeba na to dużo czasu i nie zaczynać szlifować go dopiero na studiach
Po turystyce i rekreacji mówi się, że nie ma pracy, ale jeśli ktoś nie ma pomysłu na siebie to przecież zwykle może nie potrafić wkręcić się gdzieś do fajnej pracy w tym zawodzie, w którym ma wykształcenie. Koleżanka na turystyce zrobiła sobie kurs pilota wycieczek i teraz jeździ Chce otworzyć swoje biuro, ale nie mam już z nią za dużego kontaktu, więc nie wiem, jak jej to idzie.
myślałam nad rysunkiem, ale nie wiem, czy jest sens wydawać kasę - jak mi się zmieni albo nie dostanę się .
właśnie kusi mnie to, że turystyka jest raczej przyjemna, tak myślę. ale nie chciałabym też tak ciągle jeździć - to nie dla mnie . oczywiście zależy jak czesto . tak, wiem, dziwna jestem, ale tak samo nie wyobrażam sobie być stewardessą
Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Księgowa
znam kilka i żadna nie narzeka na brak pracy . gdybym tylko była lepsza z matmy i matematycznego myślenia (), to bym wolała coś pewnego, choć być może nudnego .
Danula, a Ty co teraz robisz??
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 18:22   #4542
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
u mnie na polskim też tak jest - dwóch sprawdzianów nie oddała, a robi trzeci . z kolei z angielskiego na każdej lekcji albo robi sprawdzian, kartkówke, albo oddajemy jej jakąś pracę pisemną. chyba będę miała najwięcej ocen z angielskiego

jak to miałaś pytania? od innej klasy? u nas zawsze nasza klasa jest trochę do przodu i my jesteśmy pierwszą klasą do sprawdzianu

u mnie też cichosza . dziś sobie znowu powzdychałam do tego z równoległej.

myślałam nad rysunkiem, ale nie wiem, czy jest sens wydawać kasę - jak mi się zmieni albo nie dostanę się .
właśnie kusi mnie to, że turystyka jest raczej przyjemna, tak myślę. ale nie chciałabym też tak ciągle jeździć - to nie dla mnie . oczywiście zależy jak czesto . tak, wiem, dziwna jestem, ale tak samo nie wyobrażam sobie być stewardessą

znam kilka i żadna nie narzeka na brak pracy . gdybym tylko była lepsza z matmy i matematycznego myślenia (), to bym wolała coś pewnego, choć być może nudnego .
Danula, a Ty co teraz robisz??
Jem kanapkę
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:24   #4543
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
u mnie na polskim też tak jest - dwóch sprawdzianów nie oddała, a robi trzeci . z kolei z angielskiego na każdej lekcji albo robi sprawdzian, kartkówke, albo oddajemy jej jakąś pracę pisemną. chyba będę miała najwięcej ocen z angielskiego

jak to miałaś pytania? od innej klasy? u nas zawsze nasza klasa jest trochę do przodu i my jesteśmy pierwszą klasą do sprawdzianu

u mnie też cichosza . dziś sobie znowu powzdychałam do tego z równoległej.
To widzę, że też nawał masz

Koleżanka z klasy znalazła na necie sprawdzian, modliłyśmy się żeby dała taki sam i proszę

Ja znowu wyhaczyłam nowego z pierwszej klasy Ale co z tego
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:27   #4544
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

heee, a ja grzybka . pytam o prace, bo wiem, że nie mogłaś nic znaleźć sensownego...

Roxi - czy ja wiem czy nawał . znaczy tak, jest duzo, ale...jakoś sobie daję radę. ale Roxi, daj mi trochę przykładania się do nauki z siebie . ciutkę!
co to za pierwszak . ja też mam tego jednego - nie wygląda na pierwszaka, wysoki i calkiem całkiem, ale niiieeee, jednak ten z równoległej wymiata

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2011-10-21 o 18:28
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:28   #4545
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości



u mnie teraz impreza za imprezą, dziś są otrzęsiny mojej uczelni ale już wymiękłam i nie idę, bo wczoraj byłam na polibudzie ;p

miałam dziś monografy z kryminologii i kryminalistyki - ale były fajne

chcę torebkę
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:29   #4546
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
heee, a ja grzybka . pytam o prace, bo wiem, że nie mogłaś nic znaleźć sensownego...

Roxi - czy ja wiem czy nawał . znaczy tak, jest duzo, ale...jakoś sobie daję radę. ale Roxi, daj mi trochę przykładania się do nauki z siebie . ciutkę!
O grzybka też bym zjadła
Jak coś będzie to na pewno się dowiecie
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:30   #4547
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Jem kanapkę


Nudi, ale ona jeździ często, bo sama tak chce i to lubi. Wiesz, brak dzieci, chłopa itd. to nic ją nie trzyma Miała praktyki w biurze podróży na studiach i jej się podobało
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:31   #4548
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
u mnie na polskim też tak jest - dwóch sprawdzianów nie oddała, a robi trzeci . z kolei z angielskiego na każdej lekcji albo robi sprawdzian, kartkówke, albo oddajemy jej jakąś pracę pisemną. chyba będę miała najwięcej ocen z angielskiego

jak to miałaś pytania? od innej klasy? u nas zawsze nasza klasa jest trochę do przodu i my jesteśmy pierwszą klasą do sprawdzianu

u mnie też cichosza . dziś sobie znowu powzdychałam do tego z równoległej.

myślałam nad rysunkiem, ale nie wiem, czy jest sens wydawać kasę - jak mi się zmieni albo nie dostanę się .
właśnie kusi mnie to, że turystyka jest raczej przyjemna, tak myślę. ale nie chciałabym też tak ciągle jeździć - to nie dla mnie . oczywiście zależy jak czesto . tak, wiem, dziwna jestem, ale tak samo nie wyobrażam sobie być stewardessą

znam kilka i żadna nie narzeka na brak pracy . gdybym tylko była lepsza z matmy i matematycznego myślenia (), to bym wolała coś pewnego, choć być może nudnego .
Danula, a Ty co teraz robisz??
moja siostra skończyła TiR była pilotem wycieczek, dzięki temu zwiedziła pół Europy, ale ona lubi podróżować, chciała być też stewardessą w liniach lotniczych, była nawet na takich ostatecznych testach kwalifikacyjnych czy jakoś tak w Anglii ale ostatecznie potem jej się coś odwidziało i zrezygnowała
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:32   #4549
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość


u mnie teraz impreza za imprezą, dziś są otrzęsiny mojej uczelni ale już wymiękłam i nie idę, bo wczoraj byłam na polibudzie ;p

miałam dziś monografy z kryminologii i kryminalistyki - ale były fajne


chcę torebkę
Kiedyś marzyłam o kryminalistyce lub o psychologii sądowej, ale finalnie wybrałam, co innego, choć małe zainteresowanie nadal pozostało
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 18:34   #4550
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
heee, a ja grzybka . pytam o prace, bo wiem, że nie mogłaś nic znaleźć sensownego...

Roxi - czy ja wiem czy nawał . znaczy tak, jest duzo, ale...jakoś sobie daję radę. ale Roxi, daj mi trochę przykładania się do nauki z siebie . ciutkę!
co to za pierwszak . ja też mam tego jednego - nie wygląda na pierwszaka, wysoki i calkiem całkiem, ale niiieeee, jednak ten z równoległej wymiata

Za mną od miesiąca chodzą ogórki kiszone ! Niestety w domu nie mam, a jak jestem w sklepie to zawsze zapominam kupić

Ja i tak za mało się przykładam do nauki

Jako jedyny w całej szkole (!!!) tylko i wyłącznie on podoba się z wygląda mojej znajomej (dobrze, że ma chłopaka ), no i dzisiaj miał koło nas lekcje, popatrzyłam sobie na niego i taki fajny jest Ci powiem Ja niedługo będę miała więcej obiektów niż włosów na głowie

Edytowane przez roxana222
Czas edycji: 2011-10-21 o 18:35
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:36   #4551
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość

Za mną od miesiąca chodzą ogórki kiszone ! Niestety w domu nie mam, a jak jestem w sklepie to zawsze zapominam kupić

Ja i tak za mało się przykładam do nauki

Jako jedyny w całej szkole (!!!) tylko i wyłącznie on podoba się z wygląda mojej znajomej (dobrze, że ma chłopaka ), no i dzisiaj miał koło nas lekcje, i taki fajny jest Ci powiem Ja niedługo będę miała więcej obiektów niż włosów na głowie
Zapraszam do mnie W domu cała szafka i piwnica ogórków kiszonych własnej roboty
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:49   #4552
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Danula, wiesz, jak byłam rok temu w Poznaniu, akurat na 11go listopada, to taaak się najadłam rogali marcińskich . i mi się dziś przypomniały i mi się smutno zrobiło, bo w tym roku chyba nie pojadę
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 18:59   #4553
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Danula, wiesz, jak byłam rok temu w Poznaniu, akurat na 11go listopada, to taaak się najadłam rogali marcińskich . i mi się dziś przypomniały i mi się smutno zrobiło, bo w tym roku chyba nie pojadę
Ach niedługo będą Chociaż ja wolę domowej roboty z dżemem śliwkowym też własnej produkcji Tego z makiem to "daję radę" zjeść 1/3 za treściwe dla mnie są
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 19:06   #4554
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości



Ale beznadziejny dzień .

Obejrzałabym jakiś fajny film na pocieszenie
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 20:06   #4555
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Hej

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
fajna, pomyślę o niej

fajna ta vivien, teraz będę miala dylemat, którą wybrać
a porządnej jakości ?
Vivien jest świetna Mam brązową i różową - obie noszę bardzo często Świetnie wykonana i pojemna - wygodna do noszenia na ramieniu zarówno na tym pasku - warkoczowym jak i regulowanym - ja lubię też ją nosić jak listonoszkę no i ten fason - dużo osób się nią zachwyca

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Dziękuję



Taka jak w załączniku z H&M
(na żywo ładniejsza )


Wrzucam także zdj płaszczyka - nie oddają jego uroku
Piękny płaszczyk wygląda jak nowy

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
kali- nie kelnerujesz już?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Nie umiem posługiwać się eyelinerem- muszę się nauczyć- jaki mam kupić???????:pMyro si:
Kup jakiś w pisaku takim najłatwiej Ja lubię z Avonu i świetny jest też z Elf'a w słoiczku (ale to zamówienie zagraniczne albo z all), pewnie dobre są też z Essence albo Catrice czyli coś w Drogerii Natura

Cytat:
Napisane przez molka86 Pokaż wiadomość
A na allegro są realne foty Niny karmelowej

http://allegro.pl/nowa-torba-mizensa...887103280.html
Oooo dzięki za linka Myślałam nad ta beżową - ale teraz nie wiem sama - mam mieszane uczucia

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Maggie jestes jeszcze? (nie ma szminki w kolorze pure nude)
Dor1kaaa nie ma rózu Red(new)... chcesz w zamian jakiś inny?
Iduś dziś to doczytałam ale nie szkodzi - ja mam aż za dużo szminek i ciągle kupuję kolejne - to chyba choroba

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Witam maniaczki

Mam takie może trochę głupie pytanie... zastanawiam się jak Wy przechowujecie torebki, czy macie na to jakieś specjalne sposoby? Bo ja już sama nie wiem co zrobić, nie chcę żeby mi się skórka odkształcała czy zaginała, nie mam już pomysłów
ja torebki trzymam na dolnej półce w szafie - mam tam półki na kartony z butami i na tym układam torebki jedna na drugiej i jakoś się mieszczą (jeszcze ), ale chciałabym mieć garderobę i specjalne półki lub wieszaki tylko dla torebek
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 20:14   #4556
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Kolejny pasek mi się urwał w nowej Kryśce I znowu nie miałam jej napakowanej - jedna cienka książka, jeden cienki zeszyt + portfel i klucze. I to na tych samych pasach padła, co w Evie Pójdę się pochlastać.
no co za ... Kryśka jedna

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość
Dobry

ale jestem nieżywa a nie mogę iść spać, bo przyjechała rodzina, a ojciec strategicznie uciekł do pokoju obok i zajął moje łóżko
msndjnvjxcbvb
Hej najbardziej mnie zaintrygowało podkreślone ?

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość


Mnie by taki komin powodował klaustrofobię, nie cierpię mieć szyi w takim "potrzasku" Szalik ok ale np.golf, czy jakaś stójka



Do mnie pijesz?
Jakoś radzę sobie Torby, które noszę leżą swobodnie na półkach meblościanki. Na szafce i obok na podłodze mam te "stojące" np. roboty i vivi. Rzadziej noszone leża obok szafy a bardzo rzadko noszone albo kopmletnie nienoszone są w szafce schowane w workach przeciwkurzowych. Przydałaby mi się taka szafa na całą ścianę z przegródkami/szufladami itd. bo ta moja meblościanka to o kant d rozbić, do niczego jest
A ja kocham GOLFY i właśnie rozpoczęłam na nie sezon mam w szafie prawie każdy kolor i zamierzam nosić przez całą jesień i zimę Poza tym kominy też kocham
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 20:20   #4557
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Przeprowadziłam wywiad środowiskowy dla Evy i Kryśki, i dowiedziałam się, że szewc, do którego mam jakieś 50m naprawia torebki W poniedziałek lub we wtorek (zależy kiedy zdążę, bo ma czynne tylko do 15.00), zajdę do niego po zajęciach i dowiem się, ile sobie życzę
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 20:25   #4558
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
czeeeść

Danula, czemu zmieniłaś czcionkę?
Monia, to czułości bądą od doradcy, a co


a teraz zgodnie z tradycją (nie, nie zapomniałam )
PIĄTEK...PIĄTECZEK...PIAT UNIOOO
ale ale...czy nie brakuje Wam czegoś? haaaa, a Mariola? no co Wy (Danula!!!!!) zapomniałyyyście?

powinnam się uczyć jutro. i pomyśleć nad swoją przyszłością . miałam dziś takie spotkanie indywidualne w szkole z programu integracji społecznej dot. preferencji zawodowych. no i tak też takie stwierdzanie osobowości było (bo wcześniej robiliśmy kilka takich testów). i czytam w kółko te moje cechy co mi zanalizowali jaka jestem. ale czy mi to w czym pomoże . ja wiem, że jestem społeczniakiem . tylko nadal nie widzę się w zadnym zawodzie. i w ogóle mam myśli pt. "czy warto iść na studia" - już myślę o jakieś szkole policealnej, np. technik protetyk, gdzie mogłabym potem robić aparaty, szczęki i implanty .
ja sobie nie dam rady na studiach

ok, skończyłam. idę Was nadrobic, bo wczoraj mnie nie było i mi się trochę zabrało do poczytania
Nudi Też się cieszę z PIĄTKU i z weekendu ogólnie

Protetyk to niezły zawód i przyszłościowy bez zębów się przecież żyć nie da i będziesz miała może kiedyś klientki z tego wątku (mam na myśli Danulę i mnie bo my problemowe jesteśmy jeśli chodzi o uzębienie to zamówimy u Ciebie sztuczne na wymiar )
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 20:26   #4559
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Witam maniaczki
pare dni temu odebralam moje torebki i przyszlam sie pochwalic zdjeciami

Najbardziej jestem zadowolona z ceglastoczerwonej Ethel
Jest sliczna i wygodna w noszeniu, no i nie smierdzi rybą
Polecam

Marti tez jest super, niestety moj aparat nie wspolpracuje najlepiej z czarnymi obiektami do fotografowania, wiec wybaczcie marne zdjecia.
Torebka jest ekstra, chociaz moglaby byc troche mniejsza.

Ostatnia moja zdobycz to bezowa Zuzanna - fajnie wykonana i pojemna, moze wizualnie nie robi megawrazenia, ale chcialam cos uniwersalnego, wiec jestem zadowolona Kolor wpada lekko w szary.

Teraz czaje sie na te zieloną teczkowatą
oo, dzięki za zdjęcia Zuzanny. to prawda, że nie ma fajerwerków, ale od razu na nią zwróciłam uwagę, właśnie przez tę prostotę. no i zwykły zamek, żadnych klapek i kluczyków. ładnie wygląda, więc pewnie kupię niedługo.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-21, 20:34   #4560
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Jem kanapkę


Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość


Ale beznadziejny dzień .

Obejrzałabym jakiś fajny film na pocieszenie
Co się stało Iduś ?? Niestety w TV nic nie ma ciekawego

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam wywiad środowiskowy dla Evy i Kryśki, i dowiedziałam się, że szewc, do którego mam jakieś 50m naprawia torebki W poniedziałek lub we wtorek (zależy kiedy zdążę, bo ma czynne tylko do 15.00), zajdę do niego po zajęciach i dowiem się, ile sobie życzę
To wyjdzie Ci taniej niż odsyłanie
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.