ABC zapuszczania włosów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-23, 07:49   #61
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
ostatnio wynalazłam u siebie na głowie duzo małych białych kropeczek na koncowkach co oznacza ze trzeba ciąć;/ musze skrócic do 10cm najlepiej. załamka, nigdy nie zapuszcze włosów;(
vouge13 dlaczego Tobie szybko rosną włosy a moje takie leniwe? pytanie za 100 pkt. hehehe
Każdemu rosną włosy inaczej (genetycznie), ale faktycznie, odpowiednie traktowanie włosa i zdrowe odżywianie się ma wpływ na porost.

Jeśli masz rozdwojone końcówki to weź te pojedyncze włoski i sama je podetnij o kilka milimetrów, nie ścinaj ich całych! Ja miałam mnóstwo rozdwojonych i niepotrzebnie się obcinałam aż o tyle cm, po prostu nakładaj co jakiś czas na końcówki olej roślinny, czy jakikolwiek, zadbaj o włosy i część Ci się zregeneruje. Za trzy miesiące idź obciąć do fryzjera, ale max 3-5cm! Dzięki temu i będą zdrowe, i długie.
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 10:19   #62
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
szybko?! toż to ślimacze tempo, 3 cm na miesiąc to byłoby szybko
czemu aż 10 cm?
nie martw się, odrosną zdrowsze
Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
Każdemu rosną włosy inaczej (genetycznie), ale faktycznie, odpowiednie traktowanie włosa i zdrowe odżywianie się ma wpływ na porost.

Jeśli masz rozdwojone końcówki to weź te pojedyncze włoski i sama je podetnij o kilka milimetrów, nie ścinaj ich całych! Ja miałam mnóstwo rozdwojonych i niepotrzebnie się obcinałam aż o tyle cm, po prostu nakładaj co jakiś czas na końcówki olej roślinny, czy jakikolwiek, zadbaj o włosy i część Ci się zregeneruje. Za trzy miesiące idź obciąć do fryzjera, ale max 3-5cm! Dzięki temu i będą zdrowe, i długie.
przez długi czas rozjasniałam włosy i nie trzymałam sie raczej z dala od prostownicy;/ od wiosny b.r. zaczełam wg wizażowych opini dbac szczegolnie o moje włosy, teraz je farbuje zrezygnowałam z rozjasniania i widze efekty . niestety koncowki mam troche popalone i włosy ale tak z wierzchu (nigdy nie prostowałam całych tylko wierzchnie warstwy).
moze zrobie tak jak mowicie, sama podetne to co widze ze zniszczone, chyba czeka mnie ciężka robota
własnie! możecie polecic mi jakies dobre i niedrogie nozyczki fryzjerskie tylko do podcinania koncówek bo wiem ze to ma duże znaczenie
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 16:21   #63
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

Moja długosc 35cm :-P jeszcze 5 i bedzie pierwszy etap zakonczony,
pozwolę sę zacytować się z 15 grudnia.
u mnie juz 37,5 jakoś idzie. Szkoda, że tylko 1,5cm/miesiąc.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:00   #64
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

ja od ponad miesiąca dzień w dzień wcieram coś w skalp....i 1cm jak zwykle;/
nic nie przyspieszyło
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 13:18   #65
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: ABC zapuszczania włosów

ja nic nie wcieram. Biorę vitapil 4rty miesiąc, zaczełam tez kolejna ture picia pokrzywy i drożdży. Choc to akurat nic nowego bo z tymi specyfikami kochamy sie od półtora roku, z ziołami dłuzej. natomiast zauwazyłam, ze ta sama kuracja na wiosnę i w wakacje daje przyrost nawet 2,5cm/miesiac a tylko 1,5 gdy zimno. Bez cudaków miesieczny odrost to 0,7-1cm
Najlepszy efekt dawało mi wcieranie mgieki z Radicala- nawet 3cm miesiecznie, ale obecnie mam zbyt wrazliwy na to skalp.

Plusy obecnej kuracji to kupki! babyharow o długosci po 3-5cm, ktore stercza jak żle przystrzyzona trwaka oraz minimalne wypadanie w ilosci do 50 włosów dziennie.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2012-02-11 o 13:20
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 21:30   #66
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Najlepszy efekt dawało mi wcieranie mgieki z Radicala- nawet 3cm miesiecznie, ale obecnie mam zbyt wrazliwy na to skalp.
A ja mam takie pytanie a propos. Ja mam mgiełkę Radicala (do farbowanych) i może wiesz, który składnik w niej wpływa tak na porost włosów? Bo jakoś boję się sama z siebie używać czegoś na skalp, jeżeli nie ma takiego przeznaczenia. No a na składach się nie znam.

Edytowane przez Frappgold
Czas edycji: 2012-02-11 o 21:31
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 22:04   #67
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

a suplementy? moze coś więcej na ten temat? co stosujecie i widzicie poprawe stanu włosów i lepszy przysrost
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 07:42   #68
sahana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 220
Dot.: ABC zapuszczania włosów

mysia m - napisałaś, że drożdże i pokrzywe pijesz od półtora roku - robiłaś jakieś przerwy w piciu drożdży? czy dzień w dzień tyle czasu?
__________________
nie tracę motywacji i kiedyś SKOŃCZĘ MOJE STUDIA

sahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:17   #69
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie a propos. Ja mam mgiełkę Radicala (do farbowanych) i może wiesz, który składnik w niej wpływa tak na porost włosów? Bo jakoś boję się sama z siebie używać czegoś na skalp, jeżeli nie ma takiego przeznaczenia. No a na składach się nie znam.
radical nie ma przeznaczneia na włosy, bo jest na denacie, wiec powinnas sie go bac stosowac na włosy a nie na skore głowy.
zawiera mnostwo ziołowych wyciagow, a tym samym mikroelementow i witamin, pobudza krazenie w skorze, wiec cebulki dostaja to, co trzeba.
Ja nie stosowałam tego do farbowanych, tylko wzmacniajacą.

Wszelkie doenisienia na temat skutecnzosci wraz ze zdjeciami zamieszczałam na moim blogu w dziale: aby zapuszczanie nei trwało wieki w metodzie made by mysia
Cytat:
Napisane przez sahana Pokaż wiadomość
mysia m - napisałaś, że drożdże i pokrzywe pijesz od półtora roku - robiłaś jakieś przerwy w piciu drożdży? czy dzień w dzień tyle czasu?
napisałam specjalnie, ze "zaczynam kolejną turę" zeby nikt nie pomyslał, z epije dzien w dzien
pije 2 miesiace a potem przerwa na miesiac i tak w kołko.
czasem pije bez wekendow, to wtedy nie robie przerwy, bo pijac 5 dni a 2-3 nie, to jakbym robiła przerwe.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2012-02-13 o 10:21
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 12:42   #70
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
radical nie ma przeznaczneia na włosy, bo jest na denacie, wiec powinnas sie go bac stosowac na włosy a nie na skore głowy.
zawiera mnostwo ziołowych wyciagow, a tym samym mikroelementow i witamin, pobudza krazenie w skorze, wiec cebulki dostaja to, co trzeba.
Ja nie stosowałam tego do farbowanych, tylko wzmacniajacą.
Niby racja ale jeżeli jest napisane, że do farbowanych to raczej co mają cebulki wspólnego z tym, że mam farbowane włosy.
W każdym razie dzięki za odpowiedź, może się przekonam do stosowania mgiełki na skalp.
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:53   #71
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
Niby racja ale jeżeli jest napisane, że do farbowanych to raczej co mają cebulki wspólnego z tym, że mam farbowane włosy.
W każdym razie dzięki za odpowiedź, może się przekonam do stosowania mgiełki na skalp.
napisałam, ze mgiełka wzmacniająca zawiera dobroczynne substancje w duzym stezeniu i stosowana na skalp pobudza krązenie.

a mgiełka do farbowanych moze miec inny, nie wiem która do farbowanych masz? wypowiadałam sie na temat tej pierwszej.

jesli zawiera denat tak jak ta wzmacniajaca, ktora tez jest niby na włosy, to lepiej jej na włosy nie stosowac, bo zwyczajnie niepotrzebnie je wysuszy.

jesli masz tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...sk-koloru.html
to ona na pierwsyzm meijscu ma alkohol i zadnych ziół w składzie. Nie nakładałabym jej ani an skalp ani na włosy.
ja uzywałam tej: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-wlosow.html
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2012-02-13 o 14:56
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 15:26   #72
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Skład żadnej z tych co mi podałaś nie zgadza się z moja ale juz przepisuje z opakowania:

Alcohol denat., cyclomethicone, aqua, ppg-3 benzyl ether myristate, ginkgo biloba extract, parfum, tocopheryl acetate, panthenol, ethylhexyl methoxycinnamate, benzyl salicylate, hexyl cinnamaldehyde, 2-(4-tert-butylbenzyl) propionaldehyde, limonene, linalool

Edytowane przez Frappgold
Czas edycji: 2012-02-13 o 15:33
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:39   #73
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
Skład żadnej z tych co mi podałaś nie zgadza się z moja ale juz przepisuje z opakowania:

Alcohol denat., cyclomethicone, aqua, ppg-3 benzyl ether myristate, ginkgo biloba extract, parfum, tocopheryl acetate, panthenol, ethylhexyl methoxycinnamate, benzyl salicyate, hexyl cinnamaldehyde, 2-(4-tert-butylbenzyl) propionaldehyde, limonene, linalool
hehe to sie dogadałysmy

po kolei:
denat - na poczatku składu, bardzo bedzie wysuszac
cyclomethicone - silikon odparowujący z włosa, rozpuszczalny w wodzie
aqua - woda
ppg-3 benzyl ether myristate - emolient nadajacy połysk- zmiekszy włos
ginko biloba - wyciag z miłorzabu poprawia krazenie
koniec dobrego, to co zapachu to w ilosci najwyzej 0,5%. Czyli panthenolu to tu prawie nie ma.

Decyzje o stosowaniu pozostawiam Tobie. Niby nadaje sie na skalp, bo denat i biloba poprwią ukrwienie, ale poza tym nic tu takiego nei ma, no chyba ze w miłorzebie zadzziała koenzym q10. Ale nie wiem. A na włosy to ja bym sie bała, bo nic dobrego tu nie ma.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 18:52   #74
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

ja juz wmasowałam sobie wodę brzozową i zastanawiam się jaki olej na włosy położyć dzisiejszego wieczoru.....może oliwe pomieszam z lnianym jeszcze tego nie próbowałam
trzeba jakąś walentynke sprawić swoim włosom
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 19:49   #75
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Każde włosy rosną indywidualnie, mogą ci urosnąć 1cm, a mogą i 3
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 10:44   #76
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

o co ja tu pacze hehehe nasz watek ruszył hehehe jeden post
wcieram nadal jantar - niedawno farbowałam włosy i o dziwo widze juz duzy odrost czyzby cos przyspieszyło.
nosze ostatnio też non stop zwiazane włosy wiec i sie wydaje ze szybciej rosną
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 14:58   #77
kot666
Przyczajenie
 
Avatar kot666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
GG do kot666
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
nosze ostatnio też non stop zwiazane włosy wiec i sie wydaje ze szybciej rosną
prawdą jest iż włosy rosną szybciej kiedy są spinane
__________________
"Jeśli nie mogę cię mieć, nie będzie miał cię nikt " ~Marilyn Manson - Deformography
kot666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:56   #78
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Cytat:
Napisane przez kot666 Pokaż wiadomość
prawdą jest iż włosy rosną szybciej kiedy są spinane
hhehe takie sprawiaja wrażenie przynajmniej.

ja jestem po dwóch farbowaniach w ciągu jednego tygodnia (próbuje przyciemnic włosy). oleje pozostawiłam w starym mieszkaniu u kolezanki nie mam co położyc na głowe. nie sa w najlepszym stanie..ale to może tez przez ten upał;/
a jak sie mają u was sprawy włosowe???
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 13:05   #79
kot666
Przyczajenie
 
Avatar kot666
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
GG do kot666
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Po prostu tragicznie. Nie wiem co się dzieje ale zaczęły się puszyć (a miałam z tym problem tylko wtedy kiedy było wilgotno a nie upalnie), straciły kształt i wyglądają na takie zmęczone.
Może ktoś zna wyjście z tej sytuacji ?
__________________
"Jeśli nie mogę cię mieć, nie będzie miał cię nikt " ~Marilyn Manson - Deformography
kot666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 18:46   #80
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Msc temu malowałam włosy i po odroście widze,że urosły może z pół cm.Od msc też pije drożdze,zarzywam vitapil i cynk.Włosy wypadają mi tragicznie a praktycznie nie rosną
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 21:20   #81
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

heey
wracajcie dziewczyny.
gorąco, gorąco , gorąco.....nie mam ochoty wcierac , nakładac, stosowac żadnych soecyfikow na włosy;/ moj bląd. przyciemniłam włosy na czym troszkę ucierpiały, dopiero teraz widze jak na długosci sa poszarpane. nosze je wciaz zwiazane nie prostuje i nie susze..moze urosna. farbowanie za 2 tyg wiec wtedy zamieszcze moze foto a teraz biegne wetre oliwe z oliwek
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 10:36   #82
elpii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 568
Dot.: ABC zapuszczania włosów

zapuszczanie wlosow jest okropne. a tym bardziej z wlosow bardzo krotkich. ja bylam scieta na chlopaka wiec sie mecze strasznie. minal rok i mam dopiero je do uszu ale co prawda podcinalam je co jakis czas. niepotrzebnie ..ale wywijaly mi sie na wszystkie strony wiec musialam je jakos uklepac.. teraz tez mam wlosy jedne krotsze drugie krotsze ale jakos daje rade. 3 miesiace i wszystko bede miala wyrownane (procz grzywki). nie stosuje zadnych medykamentow, poprostu cierpliwie czekam i zbytnio nie mysle o wlosach.
elpii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:06   #83
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

o coś się ruszyło na naszym wątku. dziewczyny wracajcie. mi przez wakacje udało się zmienić kolor włosów...przeszłam już 3 farbowania. mój obecny kolor to - miodowy blond. nie ukrywam że troszkę włosy ucierpiały...mam siano;/ staram sie nie prostować i nie suszyć noszę je wciąż związane.
nabyłam ostatnio oliwkę z alterry a dziś naftę ...będziemy wcierać, wcierać i olejować. Dodałam także kilka silikonów aby jakoś je zabezpieczyć.
a jak u was sprawy się maja?
aha! czy któraś z was uzywa do mycia włosów ten szampon z biedronki ze słoniem? nie pamiętam jak sie nazywa.
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 15:19   #84
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: ABC zapuszczania włosów

witajcie ja rowniez zapuszczam wloski niestety teraz musze je sciac mam poniszone koncowki wczesniej farbowalam prostowalam przez okolo rok czasu od 4miesiecy nie farbuje nie prostuje z racji tego ze sa wakacje i chce im dac odpoczac i odpoweidnio je odzywic poki mam czas uzywam odzywek ziolowych janatar farmony itd. od pazdziernika bede sporwotem farbowac i prostowac . myslalam ze wytrzymam bez prostownicy i farb ale wygladam jak wyplosz.... moje wlosy wygladaja jakby ktos mnie porazil pradem kazdy w inna strone do tego pusza sie nawet siostra mowi ze wygladam jak pudel probwalam krecic nic z tego szybko sie prostowaly a jak prostuje to sie kreca ...
zeby nie bylo ze nie dbam o swoje wlosy uzywam jedwabiu maski z kallosa ogolnie mam swira na punkcie kosmetykow czy ktos ma takie beznadziejne wlosy jak ja?>prosze o ewentualne rady aha i wlosy mam do piersi tak mniej wiecej

Edytowane przez sophisticated_
Czas edycji: 2012-08-18 o 15:20
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 06:14   #85
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

witaj
mi sie wciąż wydaje że z dnia na dzień jest coraz gorzej ;/
kupiłam ostatnio olejek arganowy z AVONU ( po czym sie okazało że jest tam jego bardzo malutko- w składzie) do stosowania na koncówki jak doczytałam że jest tam alkohol postanowiłam sie go jak najszybciej pozbyć.
dzis w planach laminowanie żelatyną

dziewczyny wracajcie! czas rozkręcić na nowo nasz wątek.
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 11:24   #86
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: ABC zapuszczania włosów

wiesz co ja mam olejek araganowy z marionu rowniez nie polecam ogolnie mam bardzo suche wlosy i wczesniej wystarczyla kropla jedwabiu zeby je wygladzic marion wogole nie radzi sobie z ich wygladzeniem jedyne co moge polecic na porost to jantar farmony moje kwc
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:01   #87
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

ja stosowałam ten jantar dosyć długo...nie widziałam efektów w poroście tzn teraz kiedy go nie stosuje i zanim zaczełam go stosowac włosy rosły tak samo.

Olejek z Avonu oddam komus w prezencie - ja dziękuje taki prezent hehehe
jak zwykle powracam do jedwabiu chi a i olejek z alterry kupiłam to czasami na końcówki położę.
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:02   #88
bloodzia21
Raczkowanie
 
Avatar bloodzia21
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Hej dziewczyny

Przeczytałam wszystko co napisałyscie
Sama chce zapuscic włosy. Moje włosy są za łopatki tak do połowy pleców
Stosuje olejowanie (olej kokosowy, alterra i Amla), napar pokrzywowy oraz tabletki z drożdzy. Włosy rosną mi mniej wiecej 1,5 cm na miesiac
Cel: włosy zdrowe i do ,,pupy" ( chodzi o długosc)

Czy ktos mi moze jeszcze doradzic co stosowac?

Pozdrawiam:brzyd al:
__________________
bloodzia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 11:42   #89
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: ABC zapuszczania włosów

hełoł!
ja powracam do jantara - włosy dłużej utrzymuja sie świeże
olejowanie ( olwj lniany, z pestek winogron, oliwa z oliwek i alterra)
powoli szykuje się do podcięcia końcówek...cos czuje że po wakacjach to może poleciec z 5cm nawet ;/
jakoś do tych drożdży nie mogę sie przekonac....kojarzy mi sie to z pieczywem a od tego mam wzdęcia właśnie przez drożdże
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 15:19   #90
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: ABC zapuszczania włosów

Witajcie

Poczytałam i także się wypowiem Ogólnie z kondycji włosów jestem nawet zadowolona. Nie farbuję od ponad roku, nie prostuję, nie stylizuję a suszę tak w awaryjnych sytuacjach. Włosy mam za łopatki, niestety jeszcze wycieniowane i co 3 miesiące podcinam aby je wyrównać. Chcę by były do wcięcia w talii i daję sobie na to czas do 2 lat. Wydaje mi się, że dość szybko rosną, ale jakoś strasznie nie przywiązuję do tego wagi bo walczę ciągle z wypadaniem i bardziej mi zależy na zaprzestaniu wypadania, oraz na większej objętości. Olej kładę tak średnio raz na tydzień ( khadi, babydream, oliwa z oliwek ) , zawsze stosuję maski po myciu i coś wcieram w głowę. Teraz jestem na etapie używania Rosyjskich kosmetyków i przyznam, że są cudowne
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.