Zapuszczanie włosów - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 08:49   #3961
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kusi mnie jak diabli, żeby ciachnac na rowno do tej warstwy, na półokragło, ale wtedy wroce do długości do końca szyi.
Jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza to podetnij te kilka cm nie jest to dużo przecież, latem będą już dłuuuugie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:50   #3962
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

Keratyna - w buteleczce takiej małej do kupienia prywatnie osobiście na przeciwko Arkadii, w tym wieżowcu, tam są dywany, babka medica.. i tam jest sklep, kosmetyki naturalne ,czy coś takiego

Chodzi Ci o ten sklep ajurwedyjski? Oni już podobno nie współpracują z ZSK Kiedyś tam też robiłam zakupy, ale na stronie ZSK nie widziałam ich ostatnio, no i na wizażu ktoś wspominał, że nie będą sprzedawali tych półproduktów.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:51   #3963
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Indios Bravos, DMK dziekuje !, wiem, ze musze sama cos zdecydowac. jak nosze fale, to nawet specjalnie tego zeba nie widac. Ale ja wiem, że on tam jest.. Wyprostowałam włosy na szczotce pierwszy raz od października. Przynajmniej widze, ze mają doskonała kondycję. Ale marza mi sie idealnie równe, bo wtedy jest ich tak strasznie duzo. Straszna sprawa.. bo niby lepiej sie faluja jak sa pocieniowane, ale ja osobiscie wolę równe.. I nie wiem czy jednak nei krótsze.. Ale musze to jakos przezyc

Z jednej strony chcialabym znów meic boba a z drugiej długie. A nie da sie miec i tego i tego. Równowagą byłoby wyrównac i poczekac az jeszcze podrosna, gdyby jednak wyrownanie przeraziło mnie tym, ze sa znacznie krótsze.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2012-02-07 o 08:53
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:27   #3964
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kłopot polega na tym, ze na tyle mam cos, co nazywam zębem. jest to wycieniowana wierzchnia warstwa, czego nie cierpie w moich włosach. Kusi mnie jak diabli, żeby ciachnac na rowno do tej warstwy, na półokragło, ale wtedy wroce do długości do końca szyi.
Ja bym ciachnęła, co prawda stracisz troszkę na długości ale ten ogonek i tak opiera się na ramionach. Ciachnięte w kształcie równego półokręgu będą wyglądać na jeszcze bardziej gęste i prosto od fryzjera

Też mam kryzys, muszę się ciągle czesać bo inaczej robią mi się cztery sfilcowane korkociągi na krzyż, jak to będzie wyglądać jeśli zapuszczę kolejne 10 cm Albo puch. Poza tym ta nasza pogoda - jak nie śnieg to deszcz, mgła, wilgoć, upał, wiatr - trzeba będzie w warkoczu latać żeby ludzi nie straszyć więc będę miała ładne włosy z raz na tydzień, pff...
Najchętniej bym je rozprostowała żeby nie mieć roboty
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:30   #3965
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja bym ciachnęła, co prawda stracisz troszkę na długości ale ten ogonek i tak opiera się na ramionach. Ciachnięte w kształcie równego półokręgu będą wyglądać na jeszcze bardziej gęste i prosto od fryzjera

Też mam kryzys, muszę się ciągle czesać bo inaczej robią mi się cztery sfilcowane korkociągi na krzyż, jak to będzie wyglądać jeśli zapuszczę kolejne 10 cm Albo puch. Poza tym ta nasza pogoda - jak nie śnieg to deszcz, mgła, wilgoć, upał, wiatr - trzeba będzie w warkoczu latać żeby ludzi nie straszyć więc będę miała ładne włosy z raz na tydzień, pff...
Najchętniej bym je rozprostowała żeby nie mieć roboty
przekonałas mnie.. ten ogonek spod spodu sie zwyczajnie nie układa. Co prawda jak wszystkie sa zarzucone do tyłu, to nie jest źle, ale mimo wsyztsko, to nie jest to.
dzieki!!!!!!!!

Ty masz mocno kręcone, to chyba bys miała sporo roboty z rozprostowywaniem :P a ta pogoda dopiero dałaby do pieca I tylko nie cztery na krzyz! masz piekne włosy!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:37   #3966
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Indios Bravos, DMK dziekuje !, wiem, ze musze sama cos zdecydowac. jak nosze fale, to nawet specjalnie tego zeba nie widac. Ale ja wiem, że on tam jest.. Wyprostowałam włosy na szczotce pierwszy raz od października. Przynajmniej widze, ze mają doskonała kondycję. Ale marza mi sie idealnie równe, bo wtedy jest ich tak strasznie duzo. Straszna sprawa.. bo niby lepiej sie faluja jak sa pocieniowane, ale ja osobiscie wolę równe.. I nie wiem czy jednak nei krótsze.. Ale musze to jakos przezyc

Z jednej strony chcialabym znów meic boba a z drugiej długie. A nie da sie miec i tego i tego. Równowagą byłoby wyrównac i poczekac az jeszcze podrosna, gdyby jednak wyrownanie przeraziło mnie tym, ze sa znacznie krótsze.
Hmm... nieważne co zdecydujesz, na pewno będzie ładnie Wg mnie wyglądasz super zarówno w dłuższych, jak i krótszych włosach

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Też mam kryzys, muszę się ciągle czesać bo inaczej robią mi się cztery sfilcowane korkociągi na krzyż, jak to będzie wyglądać jeśli zapuszczę kolejne 10 cm Albo puch. Poza tym ta nasza pogoda - jak nie śnieg to deszcz, mgła, wilgoć, upał, wiatr - trzeba będzie w warkoczu latać żeby ludzi nie straszyć więc będę miała ładne włosy z raz na tydzień, pff...
Najchętniej bym je rozprostowała żeby nie mieć roboty
Skąd ja to znam... teraz i tak suszę i rozprostowuję na szczotce, ale w sezonie wiosenno-letnim i tak mam dylemat. Fale zbijają mi się często w kolonie Ja zazwyczaj chodzę w warkoczu, ale najgorzej, jak chcę rozpuścić i ładnie wyglądać, a tu
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 11:19   #3967
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
przekonałas mnie.. ten ogonek spod spodu sie zwyczajnie nie układa. Co prawda jak wszystkie sa zarzucone do tyłu, to nie jest źle, ale mimo wsyztsko, to nie jest to.
dzieki!!!!!!!!

Ty masz mocno kręcone, to chyba bys miała sporo roboty z rozprostowywaniem :P
Polecam się
Owszem, jeśli już to twałe prostowanie ale włosów szkoda... Pewnie znowu by się poruszyły na wysokości ramion.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 11:26   #3968
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja mam kryzys.. miotam sie miedzy tym, zeby jednak obciac, a zeby nie obcinac, bo tyle zapuszczałam i szkoda byłoby to teraz popsuc. Ogladam Wasze długie wloski i próbuje sie zmotywowac. Kryzys trzyma mnie 2 tydzien. Kłopot polega na tym, ze na tyle mam cos, co nazywam zębem. jest to wycieniowana wierzchnia warstwa, czego nie cierpie w moich włosach. Kusi mnie jak diabli, żeby ciachnac na rowno do tej warstwy, na półokragło, ale wtedy wroce do długości do końca szyi. No i tak ani w prawo ani w lewo. Chodze w zwiazanych.

Pokazuje o co mi chodzi:
Ale masz grube włosy! Moim zdaniem ładnie wyglądają i nic z nimi nie musisz robić na razie
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 13:54   #3969
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Prezentują się świetnie, ale jakbyś obcięła to takie równiutkie...
Sama nie wiem co Ci poradzić Ja niedługo będę miała ten sam problem...jedna warstwa cieniowana zaczyna wyrównywać się z dołem...zostało jej jednak trochę cm...też nie wiem czy już ciachnąć wszystkie na raz czy znów stopniowo ;]
też mi zostało kilka cm cieniowanych i myślałam czy wyrównać czy nie... ale dam spokój, będę obcinać po cm lub 2 cm raz na 3 miesiące i niedługo zejdę powoli, małymi kroczkami
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:26   #3970
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hmm... nieważne co zdecydujesz, na pewno będzie ładnie Wg mnie wyglądasz super zarówno w dłuższych, jak i krótszych włosach

Skąd ja to znam... teraz i tak suszę i rozprostowuję na szczotce, ale w sezonie wiosenno-letnim i tak mam dylemat. Fale zbijają mi się często w kolonie Ja zazwyczaj chodzę w warkoczu, ale najgorzej, jak chcę rozpuścić i ładnie wyglądać, a tu
chciałabym dziekuję!

warkocz to tez niczego sobie uczesanie. Chyba troche niedoceniane w dzisiejszych czasach, mimo mody, czesto kojarzone z Marysią kopiacą w polu ziemniaki Mnie sie wydaje, ze to czysta kobiecosc, no moze nie to pole, ale warkocz tak A rozpuszczone z niego formuja sie w piekne fale. ech, ile ja bede czekac na cos takiego..
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Polecam się
Owszem, jeśli już to twałe prostowanie ale włosów szkoda... Pewnie znowu by się poruszyły na wysokości ramion.
szkoda na trwałe, a fale zawsze dodają objętości.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Ale masz grube włosy! Moim zdaniem ładnie wyglądają i nic z nimi nie musisz robić na razie
tylko tak wyglądają, sa cienkie, ale geste. Dziekuje
Widziałam twoje zapuszcanie i szczerze podziwiam, że mimo pewnych niedogodnosci, dałas rade i masz takie zadbane i lśniące.
Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
też mi zostało kilka cm cieniowanych i myślałam czy wyrównać czy nie... ale dam spokój, będę obcinać po cm lub 2 cm raz na 3 miesiące i niedługo zejdę powoli, małymi kroczkami
ja podcinałam juz dwukrotnie (chyba nawet 3 krotnie) po ok 2-3cm. dzieki temu duzo zeszłam z zebów, z całej jednej warstwy, ale nadal mi pomstuje ta brzytwa..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 14:30   #3971
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Zapuszczanie włosów

Właśnie umyłam włosy nowym szamponem- Ziaji Aloesowym. Potem nałożyłam odżywkę Placentę( jak zawsze). Włoski przy spłukiwaniu były gładkie jak dawno nie były Ciekawe jak będą wyglądać jak wyschną

Mysia m dziękuję Staram się o nie dbać. Wypadały mi bardzo, teraz już jest lepiej. No i schodzę z farbowania- ale nie widać za bardzo różnicy w kolorze

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2012-02-07 o 14:33
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 14:34   #3972
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
warkocz to tez niczego sobie uczesanie. Chyba troche niedoceniane w dzisiejszych czasach, mimo mody, czesto kojarzone z Marysią kopiacą w polu ziemniaki Mnie sie wydaje, ze to czysta kobiecosc, no moze nie to pole, ale warkocz tak A rozpuszczone z niego formuja sie w piekne fale. ech, ile ja bede czekac na cos takiego..
Ba, bardzo mi się podobają grube, luźne warkocze... Mój jest póki co wygryziony od połowy ale kiedyś się zrówna. Kiedyś...
Zawsze zazdroszczę dziewczynom ładnych, drobnych fal z warkocza, osobiście mam zbyt podatne włosy i koszmarnie się odkształcają.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 15:39   #3973
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Zapuszczanie włosów

Uh, kryzys panuje również i na wizażu... Też się zastanawiałam już czy nie dać sobie spokój z zapuszczaniem. Tyle czekania... Jakiś czas temu obcinałam końcówki, teraz znów widzę jaśniejsze końce, czyli kwestia tygodnia i już będą rozdwojone. Masakra;/ I jeszcze od tygodnia chyba piję pokrzywę ze skrzypem i mam znów wysyp pryszczy ;( Mam nadzieję, że teraz taki "szok" i do końca miesiąca wszystkie znikną. Eh... Tragedia.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 15:42   #3974
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Uh, kryzys panuje również i na wizażu... Też się zastanawiałam już czy nie dać sobie spokój z zapuszczaniem. Tyle czekania... Jakiś czas temu obcinałam końcówki, teraz znów widzę jaśniejsze końce, czyli kwestia tygodnia i już będą rozdwojone. Masakra;/ I jeszcze od tygodnia chyba piję pokrzywę ze skrzypem i mam znów wysyp pryszczy ;( Mam nadzieję, że teraz taki "szok" i do końca miesiąca wszystkie znikną. Eh... Tragedia.
no czekać trzeba.. patrz mój podpis z różami
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 15:46   #3975
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Zapuszczanie włosów

Właśnie! Dzięki bardzo Znam ten cytat, ale zawsze się zapomina. Kurcze, on jest bardzo motywujący. Napiszę go sobie i powieszę w widocznym miejscu. Dzięki Od razu lepiej się zrobiło
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:16   #3976
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Właśnie! Dzięki bardzo Znam ten cytat, ale zawsze się zapomina. Kurcze, on jest bardzo motywujący. Napiszę go sobie i powieszę w widocznym miejscu. Dzięki Od razu lepiej się zrobiło
no to super
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 16:19   #3977
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Właśnie umyłam włosy nowym szamponem- Ziaji Aloesowym. Potem nałożyłam odżywkę Placentę( jak zawsze). Włoski przy spłukiwaniu były gładkie jak dawno nie były Ciekawe jak będą wyglądać jak wyschną
Po wyschnięciu stwierdzam, że włosy troszkę się puszą. Jednak to może tylko zaraz po myciu, a potem im przejdzie Oprócz tego wyglądają ok.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 05:37   #3978
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: Zapuszczanie włosów

widzę, że nie jestem sama w moim włosowym kryzysie
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 06:57   #3979
krolewnazmarcepana
Raczkowanie
 
Avatar krolewnazmarcepana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 113
Dot.: Zapuszczanie włosów

nie stresujcie się ;p nawet nie wiecie ile ja miałam kryzysów ;p zaraz po rozpoczęciu zapuszczania przyszła do mnie fryzjerka czesać mnie na wesele i wypaliła czy nie podciąć mi włosów bo mam krzywo obcięte
prawie sie rozpłakałam ;p ale powiedziałam ze zapuszczam i koniec !
obiecałam sobie ze to lipca tego roku nie pojde ich obciąć i nie byłam jak narazie;p
w sumie to pielęgnacji włosów też troche odpuściłam ;p
wczesniej używałam wiele kosmetyków, teraz myje tylko szamponem co 2 dzien, może polecacie jakąś odżywke dobrą? bo nie jestem ostatnio na bieżąco w kosmetykach do włosów

chciałam dziś zmierzyć wlosy ale mi dziecię gdzies schowało jedyny metr w domu ;p zaraz bede szukac..
)))
__________________
trzy osoby mogą dochować tajemnicy, jeśli dwie z nich nie żyją PLL <3

włosy!
26.08.2014 - 26,5
24.09.2014 - 28,5


24.09.2010 pszczółka <3 19.03.2013 różyczka <3
krolewnazmarcepana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 07:16   #3980
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Zapuszczanie włosów

Ja szczerze powiedziawszy nie miałam "kryzysu" od jakichś 2 lat. Od tego czasu zapuszczam i lubię to Owszem, jak już zapuszczę do upragnionej długości i trochę w nich pochodzę to później pewnie znowu będę chciała obciąć na krócej na odmianę
Trzymajcie się Dziewczyny.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 07:54   #3981
krolewnazmarcepana
Raczkowanie
 
Avatar krolewnazmarcepana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 113
Dot.: Zapuszczanie włosów

mierzyłam moje włosy i wyszło mi 36 haha a na pewno mam o wiele więcej, bo 36 to miałam 8 miesięcy temu ;p hehe
tak to jest mierzyć linijką z płatków śniadaniowych
__________________
trzy osoby mogą dochować tajemnicy, jeśli dwie z nich nie żyją PLL <3

włosy!
26.08.2014 - 26,5
24.09.2014 - 28,5


24.09.2010 pszczółka <3 19.03.2013 różyczka <3
krolewnazmarcepana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 10:07   #3982
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez krolewnazmarcepana Pokaż wiadomość
mierzyłam moje włosy i wyszło mi 36 haha a na pewno mam o wiele więcej, bo 36 to miałam 8 miesięcy temu ;p hehe
tak to jest mierzyć linijką z płatków śniadaniowych
hahaha! też nią mierzę. Masz taką z rybkami?
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:31   #3983
krolewnazmarcepana
Raczkowanie
 
Avatar krolewnazmarcepana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 113
Dot.: Zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
hahaha! też nią mierzę. Masz taką z rybkami?
dokładnie taką
__________________
trzy osoby mogą dochować tajemnicy, jeśli dwie z nich nie żyją PLL <3

włosy!
26.08.2014 - 26,5
24.09.2014 - 28,5


24.09.2010 pszczółka <3 19.03.2013 różyczka <3
krolewnazmarcepana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:05   #3984
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczanie włosów

Melduje, ze chęć obcięcia mnie opuściła!!! Jupi!! Teraz zastanawiam się, co mnie wtedy napadło! Jak dobrze, że przetrwałam, bo już po paru dniach bym żałowała! nawet nie wyrównałam zęba. Wyrównam na wiosnę, bo żal mi jednak długości.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:03   #3985
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: Zapuszczanie włosów

mysia_m gratuluję przezwyciężenia kryzysu.

ja zmierzyłam moje (papierowym centymetrem z Ikei ): z przodu krótsze pasma: 35 cm, długie: 39 cm, najkrótsza wycieniowana warstwa z tyłu: około 25 cm (załamka), długość z tyłu około 31 cm


jak już mi odrosną (nie wiadomo kiedy) to w życiu więcej nie zetnę
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:52   #3986
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Zapuszczanie włosów

Śniło mi się dzisiaj, że sobie sama pocieniowałam włosy i się zastanawiałam czy mi się nie będą bardziej rozdwajać, bo przecież nie miałam degażówek
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:31   #3987
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Zapuszczanie włosów

O jak dobrze, że nie jestem sama. Też mam ostatnio straszny kryzys, ale ciągle powtarzam sobie NIE! Moje włosy sięgają już do połowy pleców, sporo za zapięcie od stanika, ale najkrótsza warstwa sięga mi do ramion Do tego kuracja bezsilikonowa nie do końca mi służy, bo znacznie szybciej niszczą mi się włosy. Nie ma ich co chronić przed mrozem, czapkami, szalikami, itd więc efektem teraz są moje nieszczęsne końcówki włosów. Przez co chyba będę musiała nieco zmodyfikować moją pielęgnację.
Cały czas chodzi za mną obcięcie ich do ramion, aby mieć mega zdrowe włosy. Do połowy są fajne, ale jakieś 7 cm nadaje się do ścięcia. Tak długo marzę już o włosach do pasa i w sumie brakuję mi jakichś 15 cm do szczęścia, dlatego ciągle staram się odwieść od tego pomysłu i zostawić je do wiosny.
Poza tym jestem w trakcie kuracji drożdżowej i nie chcę ich ruszać do jej zakończenia, aby zobaczyć pełen efekt po 3 msc

Wspierajmy się kochane Wizażanki Kiedyś osiągniemy swój wymarzony cel i wszyscy Nam będą zazdrościć pięknych, długich włosów

Btw. widziałam ulotkę apteki Świat Zdrowia i maja na przecenie serum Revitax (za 45,99zl) i szampon (za 17,29zl). Czytałam trochę o nim i opinie są podzielone. Jak ktoś chciał wypróbować, a szkoda mu było kasy to myślę, że to dobra okazja Chociaż na all są znacznie tańsze :P
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

Edytowane przez joracuppi
Czas edycji: 2012-02-15 o 14:38
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:45   #3988
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Zapuszczanie włosów

Minął miesiąc od mojego ostatniego mierzenia, było 61-62 cm a teraz już 64 Pokrzywa i Jantar najwyraźniej zadziałały Od jutra kontynuuję Jantarowanie bo dopiero 3 tyg minęły+ przerwa i liczę na dalsze efekty.
Jeszcze około 11 cm i będzie super, potem zacznę podcinać i równać.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 14:51   #3989
Alicja70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie włosów

Pamiętam jak sama zapuszczałam Rzeczywiście - straszne chwile Ale jak już się udało... to jaka była radość No i to mierzenie centymetrem codziennie Moja mama się ciągle denerwowała że "pożyczam" sobie od niej miarkę
Powodzenia dziewczyny, dacie radę na pewno!
Alicja70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:04   #3990
vacancy
Raczkowanie
 
Avatar vacancy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 307
Dot.: Zapuszczanie włosów

Laudik, Misiunia i jak idzie Wam zapuszczanie? Kurde, ja to już nawet nie mierzę swoich króciaków, rosną sobie same jak chcą. No i dalej mam ochotę iść do fryzjera, bo w kwestii, że wyglądam jak zarośnięty żul nic się nie zmieniło. Okropny to czas. Za jakieś 2/3 lata będę wyglądać przyzwoicie, no ale szkurde ile czasu jeszcze do tego... Zakupiłam na allegro koński ogon i powiem Wam, że bez niego nigdzie sie nie ruszam, strasznie fajnie i naturalnie to wygląda więc pomaga mi to jako tako przetrwać ten kryzys..
vacancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.