Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 10:29   #2341
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

miałam zapuszczać włosy, ale oczywiście nie wytrzymuje monotonii wydłużania. Potrzebuję fryzjera, który wyczaruje mi coś dziwnego na głowie. Sebastian z GAWW czy jest ktoś lepszy w dziwactwach i metamorfozach?
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 14:35   #2342
arletta22
Raczkowanie
 
Avatar arletta22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Poznania:)
Wiadomości: 79
Dot.: Fryzjer Poznan

sebastian-jak najbardziej..a może ktos się wypowie,kto miał to szczęście i był na wizycie u samego Waldemara?ja już myśle o następnym pójściu do fryzjera(niestety)i zastanawiam sie nad tym panem
arletta22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 19:36   #2343
aundrea
Przyczajenie
 
Avatar aundrea
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Poznan

może moja opinia się komuś oprzyda więc napisze ...
właśnie wróciłam od fryzjera... udałam się do Laurenta ( kupiec ) i jestem jak najbardziej niezadowolona ;/ fryzjerka ściela mi wlosy w 10 - 15 min... zawsze siedze godzine ... wyraźnie się śpieszyła, była niedokładna, jakoś wysuszyła włosy no i d o w i d z e n i a !! Zapłacilam ok 45 zł, byly tam ze mna dwie kolezanki ktore tez wyszly od frzyjera w popsutych humorach... nie polecam !
aundrea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 16:14   #2344
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: Fryzjer Poznan

hejka.jak dobrze ,że znalazłam ten wątek.Mam teraz kilka dni wolnego i postanowiłam zrobić coś z moją fryzurką.Naczytałam się o Adamie i Sebastianie,ale cen nie zauważyłam.jedną chyba tylko 265zł nie no jak dla mnie to odpada.studentki nie maja łatwego życia myśle nad jakimś ścięciem poki co... Mam odrosty juz troszke ale u mnie tego nie za bardzo widac bo z natury mam mega ciemna czekolade a farbe czarna wiec sie zlewa i tak sie nawet troche mienią Ale jakby była jakas cena wporzadku todlaczego by nie?Ostatnio sie przeraziłam bo kumpela byla w czyms taki jak Laurent i za samo sciecie (wedlug mnie roznicy w dlugosci nie widac) zaplacila 100zł i jest bardzo zadowolona.Nouwazam ze za sciecie 100 to trohe przesada.Szukam teraz kogos dobrego ale w studenckiej cenie bo jednak nie chce stracic wszystkiego na fryzjera
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 22:21   #2345
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Fryzjer Poznan

Który to Sebastian z GAWW?? Jak wyglada??
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 03:46   #2346
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Fryzjer Poznan

czy ktora z Was byla moze u fryzjera w centru, handlowym Rodno? Ponoc bardzo fajny fryzjer tam pracuje - Grzesiu. Ja sie zamierzam ze zmiana kolorku i chce dobrze wybrac.
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 14:04   #2347
arletta22
Raczkowanie
 
Avatar arletta22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Poznania:)
Wiadomości: 79
Dot.: Fryzjer Poznan

Sebastiam..mmmhhh...troch ę łysy,nosi okulary i jest lekko :przypakowany"
(wogóle nie wygląda na fryzjera)
arletta22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 17:05   #2348
Wildflower
Raczkowanie
 
Avatar Wildflower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pyrkolandia
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Naczytałam się od Was o GAWW no i się zdecydowałam - zapisałam się na dziś wieczór. Moja poprzednia fryzjerka, kiedy byłam u niej po raz pierwszy ścięła mnie genialnie, niestety każda kolejna wizyta była klapą, choć zawsze szłam z tym samym zdjęciem. Tym razem ma tak nie być! Nie dość że zmieniam fryzjera to jeszcze konwencję. Będzie grzywka (ostatni raz grzywkę miałam w liceum) i pocieniowane boki. Tak się stresuję, że już się rozpisuję na forum, choć strzyżenie dopiero przede mną i jeszcze nie mam się czym chwalić....
Wildflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 23:30   #2349
manulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer Poznan

WitamJ
Byłam dziś u Piotrka w Paczkarni i jestem totalnie rozczarowana i zawiedziona. Chodziłam do niego już wcześniej i wszystko było ok. jednak dziś to kompletna katastrofa! Mam wrażenie, że po tych wszystkich zachwytach wizażanek Piotrek po prostu „obrósł w piórka”. Odniosłam wrażenie, ze robił mnie na „odczepnego”; byle było, byle szybko i następna. Co do fryzury to już w ogóle katastrofa. Na początku ustaliliśmy, ze mam mieć bałagan na głowie. Mówiłam ze tył ma być krótki a przód dłuższy i powiedziałam ze ten skos może być taki bardzo ostry i widoczny. A i co się okazało?? Mam totalnie przylizanego boba (prawie identycznego jak ostatnio)i włosy z przodu są praktycznie niewiele dłuższe od tych z tyłu. Jak to ma być bałagan to on jest chyba jakimś strasznym pedantem! Myślałam, że jak bałagan to będą jakieś kosmyki zaakcentowane itd. A tutaj po prostu mam proste przylizane włosy. Mówie wam jestem tak ulizana jak zmokła kura. Fatalnie to wygląda. Miałam tak dużo włosów a teraz są one tak wycieniowane ze wszystko mam oklapnięte i to wygląda tak jakbym miała pieć włosów na krzyż. Czuje się w tej fryzurze jak jakaś stateczna 40latka. W ogóle przód, grzywka sa jakieś takie niedopracowane. Jestem wkurzona by tych włosów jest tak mało i są takie krótkie ze nie ma nawet mowy o żadnych poprawkach.
manulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:10   #2350
hanka04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
GG do hanka04
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez arletta22 Pokaż wiadomość
Sebastiam..mmmhhh...troch ę łysy,nosi okulary i jest lekko :przypakowany"
(wogóle nie wygląda na fryzjera)
- jesZcze go nie widziałam..... może przy następnej wizycie z GAWW.....
hanka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 19:42   #2351
pepperoni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Wildflower Pokaż wiadomość
Naczytałam się od Was o GAWW no i się zdecydowałam - zapisałam się na dziś wieczór. Moja poprzednia fryzjerka, kiedy byłam u niej po raz pierwszy ścięła mnie genialnie, niestety każda kolejna wizyta była klapą, choć zawsze szłam z tym samym zdjęciem. Tym razem ma tak nie być! Nie dość że zmieniam fryzjera to jeszcze konwencję. Będzie grzywka (ostatni raz grzywkę miałam w liceum) i pocieniowane boki. Tak się stresuję, że już się rozpisuję na forum, choć strzyżenie dopiero przede mną i jeszcze nie mam się czym chwalić....
i jak wrazenia po wizycie w GAWW? jestem bardzo ciekawa bo sama wybieram sie tam w środę i troszkę sie denerwuję. Będę wdzięczna za informacje U kogo byłaś?

Edytowane przez pepperoni
Czas edycji: 2008-11-15 o 19:46
pepperoni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 20:47   #2352
holi666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam ;]

Mam pytanie do dziewczyn, które mają kręcone włosy. Którego stylistę/ fryzjera byście poleciły ? Ogólnie chciałabym ożywić moje włosy, dodać im blasku i wzmocnić je. Bardzo się puszą, oczywiście używam jedwabiu i tych innych pierdół, ale to nie to samo. Oczywiście jestem chętna na nową fryzurę, jeżeli fryzjer zaproponuje. Nie mam konkretnej wizji, liczę na pomysły fryzjera :P

Przeminęło się wielu proponowanych fryzjerów, ale mnie konkretnie chodzi o kręcące się włosy. Który ma to takiego typu włosów smykałkę i zaproponuje coś fajnego? :P

pozdrawiam
holi666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:33   #2353
holi666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Witam ;]

Mam pytanie do dziewczyn, które mają kręcone włosy. Którego stylistę/ fryzjera byście poleciły ? Ogólnie chciałabym ożywić moje włosy, dodać im blasku i wzmocnić je. Bardzo się puszą, oczywiście używam jedwabiu i tych innych pierdół, ale to nie to samo. Oczywiście jestem chętna na nową fryzurę, jeżeli fryzjer zaproponuje. Nie mam konkretnej wizji, liczę na pomysły fryzjera :P

Przeminęło się wielu proponowanych fryzjerów, ale mnie konkretnie chodzi o kręcące się włosy. Który ma to takiego typu włosów smykałkę i zaproponuje coś fajnego? :P

pozdrawiam
holi666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 08:41   #2354
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Wildflower Pokaż wiadomość
Naczytałam się od Was o GAWW no i się zdecydowałam - zapisałam się na dziś wieczór. Moja poprzednia fryzjerka, kiedy byłam u niej po raz pierwszy ścięła mnie genialnie, niestety każda kolejna wizyta była klapą, choć zawsze szłam z tym samym zdjęciem. Tym razem ma tak nie być! Nie dość że zmieniam fryzjera to jeszcze konwencję. Będzie grzywka (ostatni raz grzywkę miałam w liceum) i pocieniowane boki. Tak się stresuję, że już się rozpisuję na forum, choć strzyżenie dopiero przede mną i jeszcze nie mam się czym chwalić....
I jak było?
Byłam jakiś czas temu znowu u Adama, ściął mnie bardzo dobrze - trochę musiałam się przyzwyczaić do nowej fryzury, ale jest fajnie
Włosy wyglądają dobrze, a minął już ok. miesiąc od wizyty, cały czas chcą się układać. A co najważniejsze włosy, które kilka miesięcy temu Piotr z Pacykarni za mocno mi pocieniował (mam cienkie włosy, który przy zbyt mocnym cieniowaniu zaczynają się strasznie puszyć) spokojnie odrastają i są już całkie długie
Z Adamem doszliśmy do wniosku, że spróbujemy doprowadzić moje włosy do jednej długości i całkiem nieźle "nam" idzie

Co do Sebastiana, z opisu wygląda na to, że go widziałam. Faktycznie, nie wygląda w ogóle na fryzjera i tak siedząc na fotelu myślałam sobie, że chyba bałabym się powierzyc moje kłaczki człowiekowi tak bardzo niepozornemu
Kobieta, którą strzygł i farbował była bardzo zadowolona, od siebie mogę powiedzieć, że wyglądała naprawdę nieźle w swoich włosach - tyle, że nie wiem jak wyglądała wchodząc do salonu
Mimo wszystko, chyba zabrakło by mi odwagi No i jak na razie dobrze mi u Adama, co zresztą widać - byłam u niego już dwa razy, co nieczęsto mi się zdarza

Edytowane przez kachulka
Czas edycji: 2008-11-22 o 08:45
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 14:16   #2355
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Fryzjer Poznan

Zapisalam sie na dzis do Le Grand na farbowanie, mam nadzieje, ze mi ladnie doradza, bo waham sie miedzy brazem, a blondem
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 14:25   #2356
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Fryzjer Poznan

ja 2 raz poszlam do Farouka i bardzo zaluje.3 raz juz nie pojde pasemka ladne ale po tyg nie ma sladu nie wiem dlaczego.Placilam 140zl wlosy krotkie.Nie polecam
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:03   #2357
Poananianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
I jak było?
Byłam jakiś czas temu znowu u Adama, ściął mnie bardzo dobrze - trochę musiałam się przyzwyczaić do nowej fryzury, ale jest fajnie
Włosy wyglądają dobrze, a minął już ok. miesiąc od wizyty, cały czas chcą się układać. A co najważniejsze włosy, które kilka miesięcy temu Piotr z Pacykarni za mocno mi pocieniował (mam cienkie włosy, który przy zbyt mocnym cieniowaniu zaczynają się strasznie puszyć) spokojnie odrastają i są już całkie długie
Z Adamem doszliśmy do wniosku, że spróbujemy doprowadzić moje włosy do jednej długości i całkiem nieźle "nam" idzie

Co do Sebastiana, z opisu wygląda na to, że go widziałam. Faktycznie, nie wygląda w ogóle na fryzjera i tak siedząc na fotelu myślałam sobie, że chyba bałabym się powierzyc moje kłaczki człowiekowi tak bardzo niepozornemu
Kobieta, którą strzygł i farbował była bardzo zadowolona, od siebie mogę powiedzieć, że wyglądała naprawdę nieźle w swoich włosach - tyle, że nie wiem jak wyglądała wchodząc do salonu
Mimo wszystko, chyba zabrakło by mi odwagi No i jak na razie dobrze mi u Adama, co zresztą widać - byłam u niego już dwa razy, co nieczęsto mi się zdarza
Ja też przyznaje ,że Sebastian nie wygląda na fryzjera.Ale powiem Wam ,że byłam u niego na farbie i wyszłam bardzo zadowolona. Napewno odwiedze jeszcze ten salon i Sebastiana
Poananianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 21:59   #2358
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Fryzjer Poznan

ja wrocilam dzis z le grand, mam dlugie wlosy, farbowalam je cale plus dodatkowe blond pasemka i zaplacilam 312 zl (plus podciecie), troche duzo, ale warto bylo, kolor wyszedl przecudowny, obsluga bardzo mila, wszystko dograne na ostatni guzik i profesjonalne podejscie, jestem bardzo zadowolona


fotki nie sa wyrazne, bo chwilowy brak aparatu ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg braz.jpg (59,9 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg braz1.jpg (10,8 KB, 132 załadowań)

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2008-11-22 o 22:02
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 07:48   #2359
Wildflower
Raczkowanie
 
Avatar Wildflower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pyrkolandia
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez pepperoni Pokaż wiadomość
i jak wrazenia po wizycie w GAWW? jestem bardzo ciekawa bo sama wybieram sie tam w środę i troszkę sie denerwuję. Będę wdzięczna za informacje U kogo byłaś?
Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
I jak było?
Byłam jakiś czas temu znowu u Adama, ściął mnie bardzo dobrze - trochę musiałam się przyzwyczaić do nowej fryzury, ale jest fajnie
Włosy wyglądają dobrze, a minął już ok. miesiąc od wizyty, cały czas chcą się układać. A co najważniejsze włosy, które kilka miesięcy temu Piotr z Pacykarni za mocno mi pocieniował (mam cienkie włosy, który przy zbyt mocnym cieniowaniu zaczynają się strasznie puszyć) spokojnie odrastają i są już całkie długie
Z Adamem doszliśmy do wniosku, że spróbujemy doprowadzić moje włosy do jednej długości i całkiem nieźle "nam" idzie
Nie pisałam od razu po wizycie bo czekałam aż włosy mi się trochę ułożą i "przyzwyczają" do nowej fryzury. Byłam u Adama i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobało podejście do klienta - miło, sympatycznie, ze mną też zrobił wywiad jak suszę, jak układam włosy itd. Natomiast co do samego cięcia to niestety nie jestem jakoś bardzo zadowolona. Mimo że miałam zdjęcie co chciałabym zrobić - fryzura wyszła zupełnie inna. Mnie też potraktował prostownicą i jak wychodziłam na ulicę to miałam fajną fryzurkę, ale po umyciu okazało się, że:
1. grzywka jest masakrycznie krótka - wiadomo było że ma być zaczesywana na bok, póki ją spuszczę prosto w dół jest ok, ale po zaczesaniu sięga mi do połowy czoła a przecież nie o to chodziło
2. z tyłu włosy miały być ładnie wycieniowane od wysokości ucha\kolczyka aż do dołu (miałam włosy za ramiona i chciałam zostawić taką długość tylko ładnie pocieniować, żeby się jakoś układały) ale Adam zaczął cieniować za wysoko - efekt fryzura a la "czeski piłkarz" (a miało być tak pięknie). Na drugi dzień w pracy koleżanka mi wyrównała końcówki podcinając jakieś 5 cm.... Myślałam że się popłaczę.
Teraz mam włosy do połowy szyi, przykrótką grzywkę i znowu rozpoczynam terapię Seboradinem z czarną rzodkwią (polecam wszystkim rozczarowanym swoim fryzjerem, włosy rosną po nim w ekspresowym tempie )
__________________
Mam na zbyciu dwa razy psiknięte 50 ml Lovely Prism Givenchy....
Wildflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 10:19   #2360
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
ja wrocilam dzis z le grand, mam dlugie wlosy, farbowalam je cale plus dodatkowe blond pasemka i zaplacilam 312 zl (plus podciecie), troche duzo, ale warto bylo, kolor wyszedl przecudowny, obsluga bardzo mila, wszystko dograne na ostatni guzik i profesjonalne podejscie, jestem bardzo zadowolona


fotki nie sa wyrazne, bo chwilowy brak aparatu ;/


efekt naprawde bardzo ladny bardzo podoba mi sie kolor -wyszedł faktycznie taki jasny brazik czy to kwestia oswietlenia przy robieniu zdjecia?? marzy mi sie taki wlasnie kolorek
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 13:54   #2361
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Fryzjer Poznan

kolorek jest dokladnie taki jak drugim zdjeciu
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 21:53   #2362
kaaalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej dziewczyny!! Po waszych opisach postanowiłam się zapisać do GAWW. Tylko nie wiem kogo wybrać... Sebastiana czy Waldka... Hmmm. Chyba więcej pozytywnych opinii było na temat Sebastiana.. Orientujecie się może, jaki będzie teraz czas oczekiwania? Pozdrawiam!!
kaaalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 10:10   #2363
kaaalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

yyyyy twu! Miłam napisac Adama zamiast Waldka Chcę się tam dość szybko dostać:P
kaaalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:39   #2364
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

a dlaczego nie Waldka?
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 15:47   #2365
kaaalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Bo z tego co tu przeczytałam trzeba dłogo czekać, a ja już mam ogromną potrzebę zmiany fryzury :P Nie mogłam doczekać sie odpowiedzi i zapisałam się do Sebastiana na środę Troszkę się boję co to będzie, ale zobaczymy
kaaalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 15:21   #2366
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Fryzjer Poznan

helou
widzę, że GAWW rządzi ! tez się tam wybiorę jak tylko więcej kasy wpadnie, moja kolezanka umówiła się tam na trwałą i pierwszy wolny termin to po nowym roku !!! umawiła się ze dwa tygodnie temu

piszę do was bo mam pytanie : kojarzy może ktoś salon hair spa laurent z kupca ? ale ten naprzeciw schodów ? już go tam nie ma a znalazłam tam fajnego fryzjera wiecie może czy oni się gdzieś podziali czy poprostu połączyli salony ? konkretnie chodzi mi o chłopaka który tam pracował. będe wdzięczna za każde info !!

a co do moich poznańskich ekscesów fryzjerskich to :
najbardziej podobało mi się jak narazie u tego kolesia w kupcu, fajnie ściął i włosy super układały się dobre 4czy5 miechów bez prostownic i innych wynalazków!
byłam też w farouku i obcinała mnie tam P.>Żaneta - też mi się podobało, aczkolwiek szczerze mówiąc nie przepadam za tym salonem jako salonem bo zawsze czuje sie tam troche jak intruz który przyszedł przerwać pogaduchy :/
moja szefowa wychwala za to P.Sebastiana z HAIR DESIGN na słowiańskiej i może i tam niebawem zajrzy moja czupryna

pozdrawiam
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 20:37   #2367
Sonnika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Swietnie, że jest takie forum Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam bo w ciemno poszłam do GAWW tydzień temu na strzyżenie ale nie miałam za bardzo pomysłu na to co chce zrobić z włosami. I jestem bardzo zadowolona! Widać profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. A do tej pory nie miałam miłych wspomnień po wizytach w salonach. Na wejściu kawka lub herbata dla klienta, którą serwuje fajne ciacho bodajże Kuba ma na imie. Przynajmniej jest na czym oko zawiesić bo wystrój salonu raczej minimalistyczny. Później jakaś gazetka i czas leci Zapisałam się do Adama - też mega ciacho i też mogę się o nim wypowiedzieć w samych superlatywach. Zrobił dokładny wywiad jak dbam o swoje włosy, czego oczekuję od samej fryzury i zaproponował kilka fajnych koncepcji. W ostateczności zdecydowałam się na fantastyczną fryzurkę z asymetryczną grzywką. Podejście Adama do klienta jest rewelacyjne! Najpierw miło, sympatycznie i żartobliwie a później, gdy przyszła pora na decydujące cięcia Adam chyba wpadł w jakiś trans:P przynajmniej tak wynikało po pełnej skupienia minie:P nie odzywał sie juz ani słowem tylko w pełnym skupieniu "rzeźbił" mi fryzurkę. I z efektu jestem bardzo zadowolona! Co do pozostałych fryzjerów to za bardzo nie moge wiele powiedzieć...obok mnie ciął chyba Sebastian, umięśniony, krótko ścięty blondyn w okularkach - wyglada jak ochrona salonu a nie jak fryzjer:P ale za to bardzo sympatyczny i dowcipny i bardzo mi się podobało jak obciął swoją klientke.
Polecam wszystkim GAWW bo można tam miło spędzić czas w otoczeniu fajnych facetów i wyjść z czymś oryginalnym na głowie
Sonnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 00:25   #2368
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Fryzjer Poznan

zapisałam się do Adama na 4 grudnia, jestem ciekawa, co mi wyczaruje ciekawego trochę się boję i zastanawiam się, czy mogę się w pełni oddac w jego ręce, bo nie mam żadnej konkretnej wizji
postaram się w miarę możliwości zamieścic zdjęcia przed i po

aha, zapisałam się tylko na strzyżenie
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 08:17   #2369
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Fryzjer Poznan

myśle i myśle i może zainwestuję w ten GAWW kurcze wszystkie tak wychwalają ! a jak tam teraz jest z terminami ?
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 15:19   #2370
Poananianka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z GAWW. Chodze do p.Sebastiana.

Ostatnio czekałam 4 dni.

Edytowane przez Poananianka
Czas edycji: 2008-11-27 o 21:10
Poananianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.