Przed sesja-czyli lenistwo i stres;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 19:44   #1
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46

Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)


Czesc LaseczkiNie wiem czy byl taki post,ale kto wie moze sie przyjmie?Wlasnie wrocilam z uczelni-mialam kolkwium i zaliczylam))Po chwili uswiadomilam sobie,ze to znaczy,ze jestem dopuszczona do egzaminu...i...smiac sie czy plakac;P...grr...Przede mna 5cieeeeeezkich w pi*** egzaminow,a narazie wiedza znikoma,daty egazminow sie na siebie nakladaja,coraz blizej...grrr!Wy tez tak macie?Ja nie wiem jak to zdam.Laczymy sie w "zalu''?A macie jakies sposoby na mobilizacje,checi?skutecz na nauke(oczywisice mowie tu o rozsadnych sposobach bo innych nie uznaje)Pozdrawiam serdecznie i ciekawa jestem czy znajde bratnia dusze wsrod was
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:51   #2
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Oj, ja też mam lenia Właśnie siedzę (jak widać po tym poście) nad literaturą i staram się coś nauczyć o autorytaryźmie, ciężko idzie

U mnie pierwszy egzamin jest 19czerwca, a wiedza również znikoma. A co tam, muszę do jednego egzamu przeczytać tylko 500str W 25 h to zrobie

Ja myślę, że po prostu trzeba się zmusić i powiedzieć sobie, że lepiej zdać w terminie A i mieć wakacje niż ciągnąć tą sesje w nieskończoność

Tak więc, wszystkim życzę powodzenia
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:54   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

pociesze cie - ja mam w tej sesji 6 egzaminow. terminy tez sie cos niefajnie nakladaja. ale jakos sesja nie jest dla mnie dramatem przy zimowej sie denerwowalam, bo nie wiedzialam czego sie spodziewac (pierwsza sesja w zyciu ), teraz juz mniej wiecej wiem jak to wyglada, a ze z zimowej wyszlam cala i bez ubytku na zdrowiu to mysle, ze nie bedzie zle nio i przedmioty w tym semestrze jakies latwiejsze niz w pierwszym
zawsze ucze sie srednio tydzien wczesniej, probuje miec wczesniej przeczytane wszystkie potrzebne ksiazki i jakos to leci

Cytat:
Napisane przez Szczepcio
U mnie pierwszy egzamin jest 19czerwca, a wiedza również znikoma. A co tam, muszę do jednego egzamu przeczytać tylko 500str W 25 h to zrobie
brrr ja juz z poczatkiem czerwca zaczynam egzaminowanie. hmmm i tu sie dziwie skad u mnie jeszcze taki optymizm... to chyba to slonce i wiosna tak na mnie dzialaja
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:29   #4
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cytat:
Napisane przez lain
zawsze ucze sie srednio tydzien wczesniej, probuje miec wczesniej przeczytane wszystkie potrzebne ksiazki i jakos to leci
Ja z nauką startuje trochę wcześniej, ale literature staram się czytać na bierząco od początku semestru.

A u mnie teraz będą trudniejsze egzaminy, bo te pierwsze to jakby na rozgrzewkę Ale na szczęście tylko 3
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:35   #5
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

ech sesja jeszcze za szybko na nauke

ja mam egzaminy...nawet dobrze rozmieszczone, chociaz na ostatni mam malo czasu do nauki a dosc duzo materialu(a najlepsze jest to ze nie mam jeszcze zadnych notatekale spoko od czego jest ksero - przyjaciel studentow)

poki co mam na glowie kilka kol...i musze napisac w koncu porzadny plan pracy mgr i stworzyc litereture bo pan promotor mi jeszcze seminarki nie zaliczy..a wiecie najgorzej sie zebrac z tym wszystkim - len jestem
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:09   #6
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

a ja mam tylko 3 egzaminy.. bo jeden juz zdalam, a z jednego pisalam prace zamiast zdawac egzaminu. i co najlepsze.. z wszystkich tych trzech przemdiotow mam jedngo dnia zerówki.. bosko ktos byl pomyslowy..

w sesji zimowej bardziej sie stresowalam bo mialam 10 egzaminów, przez 2 tygodnie codziennie.. wracalam z jednego egzaminu , odsypialam noc, wstawalam i uczlam sie do rana.. koszmar to byl wiec teraz te 3 egzaminy.. to dla mnie nic
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:14   #7
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Ehh sesja. U mnie do sesji jeszcze dobry miesiąc, ale nawał kolokwiów też miły nie jest. Właśnie mam przerwę w nauce, jutro mam kolokwium z niemieckiego, tematyka ekonomiczna, facet bardzo wymagający. W piątek natomiast mam zerówkę z rocznego przedmiotu. Cegiełka ponad 500 stron. No tak, ale jutro mam zajęcia do 20, w czwartek do 19 .. a w piątek rano już egzamin. Nie musze na niego iść, ale chcę mieć już go z głowy, bo w sesji mam takich 8
Do 30 maja mam ok 6-7 kolokwiów + jeszcze 4 prace do oddania [min 15 stron każda, 3 inne prace już oddałam] + zrobić model prognostyczny + pochwalić się swoją znajomością programowania w Visual Basic ... a jak wszystko dobrze pójdzie, ładnie pozaliczam to bedę wspaniałomyslnie dopuszczona do tych 8 egzaminów

A może ktoraś z Was zna Visual Basic i mogłaby podpowiedzieć mi, czym sie można wykazać? Mam pomysł na jeden mały program, ale wiem, że to za mało
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 21:28   #8
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

jejku jak milo ,ze nie tylko ja mam takiego mega leniucha!!! niestety do jutra łacina przedemna caly semestr! nie wiem czy kazdy ma z nia takie problemy jak ja ,ale idzie mi nauka "jak krew z nosa"
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:33   #9
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Nie stresujcie mnie nawet, u mnie jeszcze nawet wykładowcy nie szykują sie do zaliczen, jak zawsze wszytsko zostanie na ostatni tydzien a co najlepsze pierwszy egzamin mam miec pod koniec maja albo na poczatku czerwca... A mam 4 egzaminy w tym semestrze i to wszystkie strasznie trudne
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:52   #10
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Ohoh widze ze trafilam w tematCiesze sie ze cos nie cos napisalyscieJa zaczynam 18maja-o zgrozo zostalo 9dni-bleeeee,materialu od fula na kazdy egzamin,a z gramatyki opisowej ni chusteczki wiem-jak caly rokGeneralnie ja mam tak,ze ucze sie szybko,rachu ciach do glowy wchodzi-ale z mobilizacja zeby usiasc jej znaaaacznie gorzej,a jak juz usiade to przerwka na kawke,a jeszcze siamto-wszystkie zajecia wydaja sie ciekawsze niz nauka.Zobaczymy co to bedzie sie dzialo....bleee!Feee!A moj mezczyzna pracuje i nie musi sie juz uczyc-tio Ci farciarzBuziaczki kobietki-akcja wspierana sie wzajemnie trwa
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:57   #11
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cytat:
Napisane przez kafetka
jejku jak milo ,ze nie tylko ja mam takiego mega leniucha!!! niestety do jutra łacina przedemna caly semestr! nie wiem czy kazdy ma z nia takie problemy jak ja ,ale idzie mi nauka "jak krew z nosa"
nienawidze łaciny wszystk o tylko nie łacina.. nie dam rady sie tego uczyc, ucze sie tylko do kolokwium, a potem wszystko zapominam. jutro mam o 8 łacine jak sobie pomysle ze mam na nia wstac i sluchac tej babki i tlumaczyc jakies testy przez 1,5 h to mi zle

kafetka ile CI jeszcze zostalo laciny? ja mam dopiero drugi semestr z czterech
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 22:00   #12
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cheezy-co do laciny-wiem jaki to bol z tymi koncowkami.Na moje szczescie nasza Pani doktor robila nam co miesiac,badz 2tyg zaliczenia z mterialu i nam oznajmila ze wezmie pod uwage wlasnie toJesli ktos ewentualnie ktoregos nie zaliczyl,badz nie byl obecny na cwiczeniach albo ma aspiracje na 5 to bedzie mial egzamin.A ci co maja wszystko uregulowane i starczy im 3 lub 4 moga sie cieszyc zaliczona lacina na koniec roku akademickiego)))Uf.Pami etam ze caly rok na nia zwalam ze co chwile ucze sie laciny,a teraz no prosze...jaka niespodzianka.Szkoda ze nie ma co sie ludzic ze inni wykladowcy tak zrobiaOd jutra zabieram sie za poetyke stosowana grrr.Obawiam sie ze znowu wyloze sie na hamaku i tyle z tego bedzie.Marzenia beda mi w glowce latacBuziaki
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 22:01   #13
rhapsody
Rozeznanie
 
Avatar rhapsody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 860
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

ja zaczynam sesje jakosw pierwszym tygodniu czerwca, narazie czekam do juwenaliow, pozniej zaczne sie xerowanie, zbieranie materialow i zakuwanie

powodzenia na zerowkach i kolosach
rhapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 22:05   #14
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Upsss pomylilam cheezy z kafetkaSorki babeczki-cale moje rozstrzepanie:P Nio to wy tez tak macie?Ja zawsze zasypiam na lacinie...buuu....te teksty,koniugacje,deklina cje sa straszne.Czasem sie przydaja jak czytam jakis tekst ale generalnie paranoooja!Afeeeee!Wiecie ....czytalam niektore odpowiedzi i zazdroszcze tej systematycznosci.To nie jest niestety moja domena,zawsze na ostatnia chwilJak narazie wszystko sie udawalo....i mam nadzieje ze nie przemieni sie to w zla passe.Po sesji zimowej obiecywalam sobie zabieram sie za codzienne czytanie-duuuupa-chyba postow na wizazu:P Lubie literatue,ksiazki,lubie wiedziec....ale niekoniecznie uczyc sie jakis smentow-eh....ktore nota bene(dla milosniczek laciny zwtot:P )do w wiekszosci do niczego sie nie przydajaPozdrawiam i ukoffuje
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 22:09   #15
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

A wracajac do laciny... wiecie co u mnie na uczelni odwalili-z racji tego ze zachorowala babeczka od laciny-nie mielismy jej pol roku,a teraz juz z inna pania doktor robilismy 2semestry w semestr-czyste szalenstwo prawda?Ahjoj!!!Mam serdecznie dosc-ale abstrachujac od tematu-czuje ze gramatyka opisowa po nocach mi sie bedzie snila niedlugo-aaaaafeee bleee pif paf!!!Chce sie tylko krzyczec....mocy przybywaj:P
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 22:19   #16
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cytat:
Napisane przez rhapsody
ja zaczynam sesje jakosw pierwszym tygodniu czerwca, narazie czekam do juwenaliow
u mnie juz sa juwenalia, wiec niestety zostalo mi juz tylko czekanie na sesje
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 22:22   #17
rhapsody
Rozeznanie
 
Avatar rhapsody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 860
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cytat:
Napisane przez lain
u mnie juz sa juwenalia, wiec niestety zostalo mi juz tylko czekanie na sesje
u mnie od konca przyszlego tygodnia 18-09.05
rhapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 22:35   #18
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cytat:
Napisane przez quizzz
Czesc Laseczki
A ja myślałam, że jesteśmy dziewczynami

Przepraszam za upierdliwość, ale mam alergię na "LASECZKI"
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 11:04   #19
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Coz ludzie sa mniej lub bardzie upierdliwi;PLaseczki ma u mnie wymowe pozytywna,szczegolnie w takich luznych i nieoficjalnych kontaktach.Moge to przerobic na kobietki-nawet taka sama liczba glosekPozdrawiam serdecznie i owocnej nauki zycze
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 11:09   #20
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cytat:
Napisane przez lain
pociesze cie - ja mam w tej sesji 6 egzaminow. terminy tez sie cos niefajnie nakladaja. ale jakos sesja nie jest dla mnie dramatem przy zimowej sie denerwowalam, bo nie wiedzialam czego sie spodziewac (pierwsza sesja w zyciu ), teraz juz mniej wiecej wiem jak to wyglada, a ze z zimowej wyszlam cala i bez ubytku na zdrowiu to mysle, ze nie bedzie zle nio i przedmioty w tym semestrze jakies latwiejsze niz w pierwszym
zawsze ucze sie srednio tydzien wczesniej, probuje miec wczesniej przeczytane wszystkie potrzebne ksiazki i jakos to leci

brrr ja juz z poczatkiem czerwca zaczynam egzaminowanie. hmmm i tu sie dziwie skad u mnie jeszcze taki optymizm... to chyba to slonce i wiosna tak na mnie dzialaja

Lain mam tak samo
To moja druga sesja i mniej się boję niż tej pierwszej Też mam 6 egzaminów w sumie a na zimowej było ich chyba 11 + 3 poprawki
Póki co mam skserowane książki, coś tam czytałam wczoraj, ale najpierw muszę sobie porobić streszczenia tych kserówek(takie ściągi, z których się potem uczę, bo mi łatwiej ).

Ja mam pierwszy egzamin 10 czerwca, wcześniej chyba nic innego się nie zapowiada
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:13   #21
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

A ja się właśnie zorientowałam, że mam za mało punktów z jednego przemiotu i jeszcze nie zalicze go To by była porażka. Ale mam jeszcze jedno koło, za które można dostać 100pkt, więc myślę, że będzie dobrze.
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:19   #22
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Przepraszam za upierdliwość, ale mam alergię na "LASECZKI"
Jeśli chodzi o mnie, to ja Ci wręcz dziękuję Monyczko, bo sama staram się piętnować ten zwrot.

A co do samej sesji; na czwartym roku człowiek zdążył już przywyknąć i nawet jakoś spokojnie o tym myślę
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:40   #23
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Moja druga sesja zapowiada się strasznie - 6 egzaminów, z czego 3 całoroczne, łatwa będzie chyba tylko socjologia. Nie wiem dlaczego domeną AE jest, ze sesja zimowa przechodzi bez większego echa, natomiast letnia to jakiś koszmar.

A zaczynam, uwaga, pojutrze, czyli 12 maja. Sam środek juwenaliów, a my piszemy egzamin, na dodatek mikroekonomia - jeden z najważniejszych przedmiotów na 1. roku. A potwornie nie chce mi sie uczyć, tym bardziej, że wszyscy normalni ludzie szaleją na juwenaliach...
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:54   #24
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cytat:
Napisane przez lullaby22
Jeśli chodzi o mnie, to ja Ci wręcz dziękuję Monyczko, bo sama staram się piętnować ten zwrot.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 13:03   #25
buckfast_superbee
Raczkowanie
 
Avatar buckfast_superbee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 223
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cytat:
Napisane przez Neni1984
Ehh sesja. U mnie do sesji jeszcze dobry miesiąc, ale nawał kolokwiów też miły nie jest. Właśnie mam przerwę w nauce, jutro mam kolokwium z niemieckiego, tematyka ekonomiczna, facet bardzo wymagający. W piątek natomiast mam zerówkę z rocznego przedmiotu. Cegiełka ponad 500 stron. No tak, ale jutro mam zajęcia do 20, w czwartek do 19 .. a w piątek rano już egzamin. Nie musze na niego iść, ale chcę mieć już go z głowy, bo w sesji mam takich 8
Do 30 maja mam ok 6-7 kolokwiów + jeszcze 4 prace do oddania [min 15 stron każda, 3 inne prace już oddałam] + zrobić model prognostyczny + pochwalić się swoją znajomością programowania w Visual Basic ... a jak wszystko dobrze pójdzie, ładnie pozaliczam to bedę wspaniałomyslnie dopuszczona do tych 8 egzaminów

A może ktoraś z Was zna Visual Basic i mogłaby podpowiedzieć mi, czym sie można wykazać? Mam pomysł na jeden mały program, ale wiem, że to za mało
ja robilam w Visualu gre "strzelanie do kaczki" ))) Mam ja nawet na kompie :P
buckfast_superbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 18:07   #26
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Cytat:
Napisane przez quizzz
Upsss pomylilam cheezy z kafetkaSorki babeczki-cale moje rozstrzepanie:P Nio to wy tez tak macie?Ja zawsze zasypiam na lacinie...buuu....te teksty,koniugacje,deklina cje sa straszne.Czasem sie przydaja jak czytam jakis tekst ale generalnie paranoooja!Afeeeee!
Co do łaciny to miałam 3 semestry i mam ją już za sobą, ale nie wspominam źle nawet....
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 07:19   #27
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Ech ....ja też mam teraz nawał kolokwiów ... a sesję zaczynam po 10 czerwca więc pewnie będzie jeszcze druga seria kolosów ;( Do tego wszystkie egzaminy mam ustne! co to się porobło to ja nie wiem szczęście ze to tylko 4 egzaminy
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 07:55   #28
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

ja jakoś nie jestem zestresowana, może dlatego, że to ostatnia moja sesja na tych studiach (robię licencjat na razie)

właściwie to u mnie na uczelni często mam examy w tarkcie semesrtu jak się zajęcia z danego przedmiotu skończą i tak bylo i w tym semestrze - pierwszy exam miałałam 24 kwietnia (oczywiście zaliczony )

teraz kolejny mam 21 maja i potem jeszcze 25 czerwca
ale dochodzą jeszcze zaliczenia, na które też trzeba się trochę pouczyć i dodatkowo projekt marketingowy (jestem w trakcie robienia go), który trzeba potem obronić

ale grunt to pozytywne myślenie
miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 21:54   #29
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

Jak widać ja się właśnie uczę ( do egzaminów). Heh a potem znów będzie to samo, mogłam zacząć się uczyć wcześniej, ale coż mobilizacji nie ma
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 22:22   #30
anatolcia
Raczkowanie
 
Avatar anatolcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 68
Dot.: Przed sesja-czyli lenistwo i stres;)

ah ta mobilizacja, ja niestety tez jej nie mam Czeka mnie 8 sztuk w tym semestrze, bo sie ostaly z zeszlego roku. Ja zreszta mam inny system studiow niz Wy. Ale tak naprawde tesknie za polskim Wszystkie egzaminki mam pod koniec czerwca, beda zapewne dzien po dniu, bo tak zawsze jest, albo 2 razy dziennie. Kolokwiow nie mam, mam za to praktycznie egzaminy ustne co tydzien caly czas. Ach ten len, jak go wypedzic... ??? Im blizej sesji, tym wiekszy przy mnie jest...
anatolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.