Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach. - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 21:42   #2341
angel 310
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dragonheart
Wiadomości: 567
GG do angel 310
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

a ja ostatnio pecha mam chyba-w D kupilam baardzo drogi podklad i dostalam probke kremu do twarzy robiona i finito- a niby pani mila byla i w ogole
jak chce cos konkretnego to prosze o to przy zakupach ale jak nie mam pomyslu to mysle ze firma YSL ma gratisy ktore mozna klientce dac?
poza tym ostatnio zostalam potraktowana przez starsza pania kilkoma psikami prosto w twarz- nie wiem nie widziala gdzie psika czy co?
ochroniarze jakos za mna nie laza, albo moj zawod wyczuwaja albo mam strasznie niesympatyczny wyraz twarzy i sie boja
angel 310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 23:21   #2342
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

często wspominacie, że wkurzają Was ochroniarze łarzący za Wami i w sumie to się w ogóle nie dziwie.
Ja jednak mam co do nich zupełnie inne odczucia. Ja nie wiem...ale oni wydają mi się tacy słodcy Chodzą tacy pakerzy między pułkami z podpaskami i patrzą jak kobitki szukają odpowiedniej chłonności dla ich mniejszego lub większego wylewu lub z obłędem w oczach szukają jakiegoś odkrycia zapachowego, psikając się w każdym miejscu swojego ciała i zbierając garść blotterków
za to kobitki wkurzają mnie nie miłosiernie:/ i wręcz nie cierpię jak podchodzą i oferują swoja pomoc lub napastują mnie wzrokiem. jakbym potrzebowała pomocy to bym poprosiła.
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 09:24   #2343
BeYourself
Zadomowienie
 
Avatar BeYourself
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez GothicAristocrat Pokaż wiadomość
często wspominacie, że wkurzają Was ochroniarze łarzący za Wami i w sumie to się w ogóle nie dziwie.
Ja jednak mam co do nich zupełnie inne odczucia. Ja nie wiem...ale oni wydają mi się tacy słodcy Chodzą tacy pakerzy między pułkami z podpaskami i patrzą jak kobitki szukają odpowiedniej chłonności dla ich mniejszego lub większego wylewu lub z obłędem w oczach szukają jakiegoś odkrycia zapachowego, psikając się w każdym miejscu swojego ciała i zbierając garść blotterków
za to kobitki wkurzają mnie nie miłosiernie:/ i wręcz nie cierpię jak podchodzą i oferują swoja pomoc lub napastują mnie wzrokiem. jakbym potrzebowała pomocy to bym poprosiła.

Wiecie co, szczerze mówiąc, ja to chyba nigdy nie spotkałam ochroniarza-pakera. No serio, wszyscy tacy jacyś mimozowaci. I nie mówię tylko o perfumeriach.
Nikt nie przebije jednak pewnej pani ochroniarz, przechadzającej się kiedyś po Galerii Dominikańskiej we Wro: na oko z 1,60 m, drobniusieńka, szczuplutka, chudziutka wręcz. No nawet ja, choć gabarytami nie grzeszę dałabym jej radę. Ale pewnie szybko biega. I może zna karate?
__________________
Czasem jestem jak kolorowy ptak
Jak ptak patrzę w dół na góry
Patrzę w dół na góry


BeYourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 15:16   #2344
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Zdenerwowala mnie taka sytuacja w Sephorze: bylam w dwoch w celu kupienia blyszczykow benefit w ramach promocji poswiatecznej, tej ktora twrala do 31.12. Niestety juz w ogole tych blyszczykow nie bylo. Po dwoch dniach pojawily sie na polce w duzej ilosci... I w normalnej cenie. Nie wierze, ze nie mieli gdzies w magazynie.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 15:34   #2345
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Zdenerwowala mnie taka sytuacja w Sephorze: bylam w dwoch w celu kupienia blyszczykow benefit w ramach promocji poswiatecznej, tej ktora twrala do 31.12. Niestety juz w ogole tych blyszczykow nie bylo. Po dwoch dniach pojawily sie na polce w duzej ilosci... I w normalnej cenie. Nie wierze, ze nie mieli gdzies w magazynie.
Ropuszko, mogę się mylić, ale wydaje mi się, że promocja ta miała na celu wysprzedanie wszystkich kosmetyków z roku 2008, w styczniu przyszła dostawa z błyszczykami wyprodukowanymi w 2009. Jak myślicie?
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 15:38   #2346
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Ropuszko, mogę się mylić, ale wydaje mi się, że promocja ta miała na celu wysprzedanie wszystkich kosmetyków z roku 2008, w styczniu przyszła dostawa z błyszczykami wyprodukowanymi w 2009. Jak myślicie?
Hmmm, moze i tak Swoja droga moze nie ma czego zalowac, blyszczykow mam strasznie duzo
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 18:11   #2347
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez GothicAristocrat Pokaż wiadomość
często wspominacie, że wkurzają Was ochroniarze łarzący za Wami i w sumie to się w ogóle nie dziwie.
Ja jednak mam co do nich zupełnie inne odczucia. Ja nie wiem...ale oni wydają mi się tacy słodcy Chodzą tacy pakerzy między pułkami z podpaskami i patrzą jak kobitki szukają odpowiedniej chłonności dla ich mniejszego lub większego wylewu lub z obłędem w oczach szukają jakiegoś odkrycia zapachowego, psikając się w każdym miejscu swojego ciała i zbierając garść blotterków
za to kobitki wkurzają mnie nie miłosiernie:/ i wręcz nie cierpię jak podchodzą i oferują swoja pomoc lub napastują mnie wzrokiem. jakbym potrzebowała pomocy to bym poprosiła.
a ja ostatnio przyłapałam ochroniarza jak ogladał sobie róże do policzków z takim zainteresowaniem ze zapomnial o calym świecie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 18:23   #2348
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio przyłapałam ochroniarza jak ogladał sobie róże do policzków z takim zainteresowaniem ze zapomnial o calym świecie

Może zastanawiał się, po co to komu ?

Cytat:
Napisane przez GothicAristocrat Pokaż wiadomość
Ja jednak mam co do nich zupełnie inne odczucia. Ja nie wiem...ale oni wydają mi się tacy słodcy Chodzą tacy pakerzy między pułkami z podpaskami i patrzą jak kobitki szukają odpowiedniej chłonności dla ich mniejszego lub większego wylewu lub z obłędem w oczach szukają jakiegoś odkrycia zapachowego, psikając się w każdym miejscu swojego ciała i zbierając garść blotterków
.
Ochroniarze w Ross są właśnie tacy - szczególe ci,którzy stoją przy półce z podpaskami. Wyglądają,jakby chcieli uciec stamtąd gdzie pieprz rośnie.

W perfumeriach nie widziałam jeszcze żadnego tzw pakera,raczej chucherka.

Niby tacy niemrawi,ale potrafią przelustrować nieźle wzrokiem.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 18:39   #2349
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość



Ochroniarze w Ross są właśnie tacy - szczególe ci,którzy stoją przy półce z podpaskami. Wyglądają,jakby chcieli uciec stamtąd gdzie pieprz rośnie.
dokładnie! niby tacy meni, wielcy ochroniarze a z zażenowaniem przy podpaskach muszą stać! Doprawdy, niesamowicie męsko musza się czuć
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 18:44   #2350
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość

Może zastanawiał się, po co to komu ?

amelsss to w naszym rodzinnym douglasie moze faktycznie nie wiedzial po co i komu to potrzebne ogladal z takim zainteresowaniem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 19:17   #2351
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
amelsss to w naszym rodzinnym douglasie moze faktycznie nie wiedzial po co i komu to potrzebne ogladal z takim zainteresowaniem
Nie dziwię mu się .
Biedni ci nasi douglasowi ochroniarze są
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 19:24   #2352
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio przyłapałam ochroniarza jak ogladał sobie róże do policzków z takim zainteresowaniem ze zapomnial o calym świecie
wiecie co... nie ma co się tak śmiać. Mój tz zawsze gdy do mnie przychodzi to próbuje dobrać się do mojej toaletki. muszę go od niej odganiać! najchętniej to by się zanurzył w moich szufladach i z nich tydzień nie wychodził. jak otwieram przy nim jakąś szufladę z kosmetykami to zawsze coś migiem zobaczy i pyta: co to było? takie zielone? weź jeszcze raz otwórz! czasami nie wiem co o tym myśleć?
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 10:22   #2353
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez GothicAristocrat Pokaż wiadomość
wiecie co... nie ma co się tak śmiać. Mój tz zawsze gdy do mnie przychodzi to próbuje dobrać się do mojej toaletki. muszę go od niej odganiać! najchętniej to by się zanurzył w moich szufladach i z nich tydzień nie wychodził. jak otwieram przy nim jakąś szufladę z kosmetykami to zawsze coś migiem zobaczy i pyta: co to było? takie zielone? weź jeszcze raz otwórz! czasami nie wiem co o tym myśleć?
pewnie , to taki przyjemny rodzaj smiania , mi sie to podoba , milo ze interesuja sie "naszym swiatem kosmetycznym"
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:51   #2354
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
pewnie , to taki przyjemny rodzaj smiania , mi sie to podoba , milo ze interesuja sie "naszym swiatem kosmetycznym"
Taa? myślisz, że nie jest to pierwszy krok do malowania się i przepierania w damskie ciuszki
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 15:42   #2355
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez GothicAristocrat Pokaż wiadomość
Taa? myślisz, że nie jest to pierwszy krok do malowania się i przepierania w damskie ciuszki
o matko nie pomyslałam no wlasnie nigdy nic nie wiadomo...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 16:00   #2356
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

A ja widziałam jak starsza pani (oczywiście ukradkiem) ostro psika sobie Angelem pod pachami... Mmmm
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 16:31   #2357
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
A ja widziałam jak starsza pani (oczywiście ukradkiem) ostro psika sobie Angelem pod pachami... Mmmm


Rany!
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:50   #2358
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
A ja widziałam jak starsza pani (oczywiście ukradkiem) ostro psika sobie Angelem pod pachami... Mmmm
Ale to sie nie liczy jak nie była świeżo wydepilowana pod pachami
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:58   #2359
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
A ja widziałam jak starsza pani (oczywiście ukradkiem) ostro psika sobie Angelem pod pachami... Mmmm
o kurcze... dopiero jadłam zupę :/
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 16:14   #2360
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
A ja widziałam jak starsza pani (oczywiście ukradkiem) ostro psika sobie Angelem pod pachami... Mmmm
A mnie się właśnie przypomniało, jak kiedyś, nie pamiętam już w D., czy w S. zaczepiła mnie i mojego męża pewna starsza pani, bardzo piękna starsza pani i poprosiła mojego J., żeby podał jej (nie pamiętam już które) perfumy Valentino, bo stały na najwyższej półce i nie mogła dosięgnąć. Jak już je dostała, to potraktowała się nimi obficie, podziękowała za pomoc i z promiennym uśmiechem wyszła z perfumerii (a właściwie - odpłynęła...), szczęśliwa i jakby odmieniona.
Było to urocze i na swój sposób wzruszające

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:18
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 21:22   #2361
Rywka
Zakorzenienie
 
Avatar Rywka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Frankenstein
Wiadomości: 3 548
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Mnie za każdym razem denerwuje niekompetencja ekspedientek. Same się narzucają ze swoim "mogę w czymś pomóc? Na pewno coś doradzę", a jak mówię, że nie lubię zapachów kwiatowych i owocowych, to proponują mi tylko takie. Jak prosiłam o coś w typie Black Cashmere albo NU, to pani powiedziała, że czegoś takiego nie ma i nigdy nie było. No a słonik był dla niej owocowy.
Rywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 02:45   #2362
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

A mnie się właśnie przypomniało, jak kiedyś, nie pamiętam już w D., czy w S. zaczepiła mnie i mojego męża pewna starsza pani, bardzo piękna starsza pani i poprosiła mojego J., żeby podał jej (nie pamiętam już które) perfumy Valentino, bo stały na najwyższej półce i nie mogła dosięgnąć. Jak już je dostała, to potraktowała się nimi obficie, podziękowała za pomoc i z promiennym uśmiechem wyszła z perfumerii (a właściwie - odpłynęła...), szczęśliwa i jakby odmieniona.
Było to urocze i na swój sposób wzruszające

Śliczna historyjka! Scena jak z filmu...
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:58   #2363
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Rywka Pokaż wiadomość
Mnie za każdym razem denerwuje niekompetencja ekspedientek. Same się narzucają ze swoim "mogę w czymś pomóc? Na pewno coś doradzę", a jak mówię, że nie lubię zapachów kwiatowych i owocowych, to proponują mi tylko takie. Jak prosiłam o coś w typie Black Cashmere albo NU, to pani powiedziała, że czegoś takiego nie ma i nigdy nie było. No a słonik był dla niej owocowy.
To jest cos co i mnie bardzo irytuje.

Autentyczna sytuacja sprzed kilku tygodni:

Kilka tygodni temu na rynek wchodzily perfumy Insolence, ale w wersji EDP, wybralam sie wiec do Sephory w Galerii Krakowskiej aby je przetestowac.
Na wejsciu podbiegla do mnie pani ekspedietnka z czarujacym usmiechem i odwiecznym 'w czym moge pomoc', wiec po prosilam o wskazanie mi w/w wody.
Pokazala. Wersja EDP stala ramie w ramie z 'stara' wersja EDT, a kobieta do mnie, ze: Insolence to calkowita nowosc na naszym rynku....itp. widzialam juz, ze nie ma pojecia o czym mowi, wiec podstepnie powiedzialam, ze dla porownania chce przetestowac wersje EDT, a ona na to: 'Mowie wlasnie pani, ze Insolence to nowosc, jest tylko EDP, NIGDY nie bylo wersji EDT '
Mowila to tak przekonujaco, ze gdyby nie stojaca na mojej polce od kilku miesiecy 'flaszka nigdy nie istniejacej' EDT, moze bym i uwierzyla,ze uleglam mega mistyfikacjiGdy wskazalam jej stojace jak byk na wprost jej oczu, w kilku sztukach pudelka z napisem Insolence Eau de Toillette, skwitowala: 'Ooo,hmmm, musialysmy sie zle zrozumiec'
Rece mi opadly i poszlam testowac EDP do innej perfumerii.
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.






Edytowane przez Ptaszysko
Czas edycji: 2009-01-13 o 11:00 Powód: literówka
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 11:30   #2364
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Ja tylko raz poprosiłam o pomoc i tylko dlatego ze pani się napraszała więc zapytałam co może polecić:
słodkiego ale bez owoców, z przyprawami i kadzidłem
pani wymiękła i powiedziała:
Takich to nie mamy...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:07   #2365
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

ja mało co zawału nie dostałam jak otworzyłam prezent świąteczny od brata.

Poprosiłam go o orientalne perfumy. Mamuśce powiedziałam, żeby go zabrała na zakupy do Douglasa (podpowiedziała mu coś) i tak też poczyniła. jednak brat ją wygonił ze sklepu i dorwał się do pracownicy i poprosił ją aby poleciła mu jakieś orientlane i bardzo charakterystyczne perfumy a ona namówiła go na femme BossaO.o chyba wiekiem sie kierowała, bo na pewno nie orientalnością.

No i cały czas dążę do tego, że wkurza mnie dobieranie perfum do wieku. Mam 17 lat (no prawie 18) i wcale za bardzo nie lubie delikatnych i świeżych, lekkich zapaszków:/ i nie wydaje mi się żeby ciężkie, orientalne perfumy do mnie nie pasowały:/
jak się dowiedziałam, że Brat dorwał pracownice to już wiedziałam że perfumy bedą nie w moim typie:/
Podsumowująć:
BRAK KOMPETENCJI, KIEROWANIE SIE WIEKIEM, UOGÓLNIANIE
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 16:37   #2366
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Ropuszko, mogę się mylić, ale wydaje mi się, że promocja ta miała na celu wysprzedanie wszystkich kosmetyków z roku 2008, w styczniu przyszła dostawa z błyszczykami wyprodukowanymi w 2009. Jak myślicie?
Jasne wyprzedają wszystko z 2008 i półki wypełniają kosmetykami wyprodukowanymi w 2009 ... Mhm, baaardzo prawdopodobne.Szczególnie , że minęły niecałe 2 tygodnie roku.

Edytowane przez aaricia8
Czas edycji: 2009-01-13 o 16:40
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 13:06   #2367
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

A mnie zawsze jest trochę żal miłych, eleganckich, lekko zdezorientowanych pań które przychodzą po zakup perfum dla siebie (lub na prezent) i nieopacznie dadzą się zagadać "konsultantce". Ta, złapawszy ofiarę, biega od półki do półki jak na skrzydłach, oferując w 90% same jakieś nijakie, słodko-owocowe nowości (być może jakiś nakaz odgórny), pani zdezorientowana zarzucona blotterkami, oczywiście nieprzekonana do propozycji coś tam delikatnie oponuje, że wolałaby coś z klasyki, po czym konsultankta - przymuszona - sięga po... Code Armaniego.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 13:17   #2368
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
A mnie zawsze jest trochę żal miłych, eleganckich, lekko zdezorientowanych pań które przychodzą po zakup perfum dla siebie (lub na prezent) i nieopacznie dadzą się zagadać "konsultantce". Ta, złapawszy ofiarę, biega od półki do półki jak na skrzydłach, oferując w 90% same jakieś nijakie, słodko-owocowe nowości (być może jakiś nakaz odgórny), pani zdezorientowana zarzucona blotterkami, oczywiście nieprzekonana do propozycji coś tam delikatnie oponuje, że wolałaby coś z klasyki, po czym konsultankta - przymuszona - sięga po... Code Armaniego.
jakbym mojego tatusia widziała! Jego zawsze dorwie jakaś kobitka i oferuje co najdroższe a tatuś przerażony bierze cokolwiek bez wąchania i ucieka!
dlatego właśnie coraz częściej daje nam bony na zakupy
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 13:43   #2369
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez GothicAristocrat Pokaż wiadomość
Podsumowująć:
BRAK KOMPETENCJI, KIEROWANIE SIE WIEKIEM, UOGÓLNIANIE
Zawsze sama testuję perfumy, konsultantkom od dawna uprzejmie "dziękuję", ale może z ciekawości poudaję zagubioną duszyczkę poszukującą zapachu - ciekawe co mi zaproponują .
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:04   #2370
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Zachowania, które bulwersują Was w perfumeriach.

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
Zawsze sama testuję perfumy, konsultantkom od dawna uprzejmie "dziękuję", ale może z ciekawości poudaję zagubioną duszyczkę poszukującą zapachu - ciekawe co mi zaproponują .
myślę, że jakby mnie na żywo zobaczyło to by się nie odważyła zaproponować mi jakiegoś Femma Bossa, bo by się bała
a tak na serio, to najłatwiej znaleźć sobie jelenia i wcisnąć mu jakąś nowość, żeby na wycieczkę sobie uzbierać...
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-18 23:15:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.