Wszystko o Avonie 3 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 14:13   #451
olenk@@
Raczkowanie
 
Avatar olenk@@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Który z podkładów w płynie jest jaśniejszy? Bisque czy Nude?
olenk@@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 14:22   #452
missurwis
Raczkowanie
 
Avatar missurwis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 31
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez olenk@@ Pokaż wiadomość
Który z podkładów w płynie jest jaśniejszy? Bisque czy Nude?
Nude jest jaśniejszy
missurwis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 14:27   #453
olenk@@
Raczkowanie
 
Avatar olenk@@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez missurwis Pokaż wiadomość
Nude jest jaśniejszy
DziękiA duża jest różnica między nimi? Potrzebuje odcienia troszke ciemniejszego od nude, również wpadającego bardziej w żółty niż w różowy, ale jaśniejszego niż cream.
olenk@@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 14:34   #454
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Dostalam paczuche. Az dziw, bo dostawe mam na piatek.

I tak...
*Minimasazery takie bleee... Plastikowe i nie wydaje mi sie, ze będą skuteczne. Zwyczajne kulki poprzyczepiane do uchwytu. Nic szczegolnego. Teraz mam ochote na ten zestaw SSS zielony. Moze ten "iglak" bedzie lepszy.

*Lakier (fioletowy) całkiem ładny, bardzo ciemny. Mamie sie nie podoba, ale nie wyglada zle... I calkiem niezle sie nim maluje. Juz 1 (!!) warstwa wystarczy na ładne pokrycie.

*Na formularzu wyczytalam, ze do kazdego produktu z różową wstążeczką dodawana jest zawieszka.

Na razie chyba tyle.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 14:45   #455
aniaszew
Raczkowanie
 
Avatar aniaszew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Dostalam paczuche. Az dziw, bo dostawe mam na piatek.

I tak...
*Minimasazery takie bleee... Plastikowe i nie wydaje mi sie, ze będą skuteczne. Zwyczajne kulki poprzyczepiane do uchwytu. Nic szczegolnego. Teraz mam ochote na ten zestaw SSS zielony. Moze ten "iglak" bedzie lepszy.

*Lakier (fioletowy) całkiem ładny, bardzo ciemny. Mamie sie nie podoba, ale nie wyglada zle... I calkiem niezle sie nim maluje. Juz 1 (!!) warstwa wystarczy na ładne pokrycie.

*Na formularzu wyczytalam, ze do kazdego produktu z różową wstążeczką dodawana jest zawieszka.

Na razie chyba tyle.
Mam ten zielony masażer z sss i jest do bani.Twardy , te igły plastikowe i nie ruszają się .Poki co leży w łazience i czeka na zmiłowanie.Myślałam że ten z Solutions będzie lepszy ale jak piszesz że kiepski to nie będę zamawiać.
aniaszew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:38   #456
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
Hosenko, ja czekam na Twoją fakturę, bo jestem ciekawa czy te torebki przyjdą mam nadzieje, że nie, bo też chce sobie nimi zamówienie podbić
nie ma torebek

Z wyprzedazowych stron zamawiałam tylko kulkę Surreal i Pure - obei przyjdą.

Dostanę 2 katalogi 03 (ciekawe po co ), 19 kuponów i 2 prezenty przeprosinowe za za duży pierścionek Erin (+ korekta faktury)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:43   #457
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie 3

o to sobie chociaż z 1 torebkę podbiję
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 15:43   #458
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
nie ma torebek

Z wyprzedazowych stron zamawiałam tylko kulkę Surreal i Pure - obei przyjdą.

Dostanę 2 katalogi 03 (ciekawe po co ), 19 kuponów i 2 prezenty przeprosinowe za za duży pierścionek Erin (+ korekta faktury)
Co zrobiłaś,że dostałaś prezenty przeprosinowe za pierścionki Erin. Mnie odprawili z kwitkiem.Dobra wiadomość z tymi torebkami.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:50   #459
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Co zrobiłaś,że dostałaś prezenty przeprosinowe za pierścionki Erin. Mnie odprawili z kwitkiem.Dobra wiadomość z tymi torebkami.
Napisałam im co nie co - że klientka jest bardzo niezadowolona, że dostała co innego niż chciała (wg katalogu nr 10 ma 15,67 mm a tak naprawde ma 20 mm ) że poprosiła zeby juz nie pokazywać jej katalogów, że straciłam dobrą klientkę itp

Ciekawa jestem w takim razie który numer ma rzeczywiście 15,67 mm
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:51   #460
Rozilla
Raczkowanie
 
Avatar Rozilla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 133
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez olenk@@ Pokaż wiadomość
DziękiA duża jest różnica między nimi? Potrzebuje odcienia troszke ciemniejszego od nude, również wpadającego bardziej w żółty niż w różowy, ale jaśniejszego niż cream.
hmmm...to chyba nie znajdziesz takiego odcienia moim zdaniem cream byłby odpowiedni skoro szukasz czegoś ciemniejszego od nude i wpadające w żółty...ja mam ten odcień[crem] i jak dla mnie jest idealny z początku przy nakładaniu sprawiał wrażenie jakby był o wiele jaśniejszy od mojej skóry ale po dokładnym rozprowadzeniu i wchłonieciu ładnie się zlał z odcieniem skóry
__________________

Nie traktuj życia zbyt poważnie bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy...
Rozilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:56   #461
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Czy wiecie może od jakiego czasu nie pojawia się w katalogach Głęboko oczyszczający kremowy żel myjący do twarzy "Drzewo herbaciane i grejpfrut" z serii Naturals (całkiem niedawno się zapisałam więc nie wiem)? Mam taką klientkę, co pokończyły jej się już zapasy tego żelu i mnie maltretuje o to kiedy będzie. Jak piszę ze strefy to mi wciskają kit, że jest przecież z tej serii żel, ale to nie ten tylko 2 w 1 z tonikiem, a ona go nie chce. I teraz nie wiem co jej mam powiedzieć, czy ma czekać, czy już nie będzie. Przeglądałam katalogi kilka w tył i w przód i nie znalazłam
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 17:05   #462
weekend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Widziałyście najnowszą reklamę Avonu? Wypowiadają się w niej konsultantki i generalnie zachęca do zostania konsultantką Ponoć jest ich już 5 mln ... Szkoda, że leci w dziwnym, jak dla mnie czasie antenowym (po "Klanie"), ale może tylko ja generalnie jeśli oglądam TV, to po 20 ..
weekend jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 17:15   #463
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Napisałam im co nie co - że klientka jest bardzo niezadowolona, że dostała co innego niż chciała (wg katalogu nr 10 ma 15,67 mm a tak naprawde ma 20 mm ) że poprosiła zeby juz nie pokazywać jej katalogów, że straciłam dobrą klientkę itp

Ciekawa jestem w takim razie który numer ma rzeczywiście 15,67 mm
Prawidłowe wymiary pierścionków Erin są w katalogu 04.
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 17:46   #464
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Dziewczyny, jak pachnie Wish of Peace?
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:45   #465
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
a ja jeszcze zapomniałam pochwalić kredki Miękkość kaszmiru są cudowne pokochałam je od pierwszego użycia mam trzy kolory (soft green, gold wrap, cozy brown-zamieściłam ich zdjęcia w wątku z katalogami)
A odcień cozy brown wpada w pomarańcz, bo na zdjęciach tak wygląda? Bardzo miłoby było gdyby miał więcej z brązem wspólnego BigColour chocolate jest do kitu jak na całą powiekę ale już liliac ice jest ok i dlatego pytałam się o te kredki czy może tutaj brąz jest ok, piszesz, że tak ale czy ten kolor naprawdę ma tak mało wspólnego z brązem?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kilka katalogów wstecz była jeszcze tańsza - 69,90
I wtedy ja się załapałam
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zapach wywąchałam w katalogu i spodobał mi się, ale zostaje jeszcze kwestia trwałości.
Na ciele kilka godzin a na ciuchach do wyprania A zapachy trzymają się na mnie przeciętnie ale CA jest słabsza od True Glow, które trzyma cały dzień
Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
tak..mozaika jest za 36.90 nowe Senses takze tylko co niektóre strony się różnią...ale można powiedzieć że prawie identyczna szata graficzna i zawartość co w rosyjskim
UUuu jeaa!!!! Sporo perełek wczoraj rozkruszyłam i w końcu się elegancko nakładały ale mimo to robią placki Poczekam na opinie tej mozaiki albo poprostu, sama się na nią rzucę
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:59   #466
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
nie ma torebek
Hosenko czy to chodzi o tą torebkę Eleanor ? czy o jakąś inną ?

Napewno jej nie ma ? Bo mi brakuje do zamówienia i muszę coś wykombinować
purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:45   #467
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie 3

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;6657830]A odcień cozy brown wpada w pomarańcz, bo na zdjęciach tak wygląda? Bardzo miłoby było gdyby miał więcej z brązem wspólnego BigColour chocolate jest do kitu jak na całą powiekę ale już liliac ice jest ok i dlatego pytałam się o te kredki czy może tutaj brąz jest ok, piszesz, że tak ale czy ten kolor naprawdę ma tak mało wspólnego z brązem?[/quote]

odcień cozy brown to brąz ale bardzo delikatny taki jak kakao taki jakby mleczny (nie wiem jak go opisać mój chłopak powiedział że jest taki jakby cielisty (tak wygląda w kredce) bo jest naprawdę bardzo delikatny.. z mnóstwem mieniących się złotych drobinek które widać w zasadzie dopiero na skórze.. nałożeniu moja siostra stwierdziła że jak światło na nią pada to ma jakby nieco z miedzi przez te złote drobinki ale stanowczo nie jest to pomarańczowyna zdjęciu tak wyszło przez odbicie lampy od tych złotych drobinek..

edit: obejrzałam jeszcze raz te zdjęcia które zamieściłam przykładałam kredki do monitora żeby sprawdzić ich wiarygodność i u mnie na kompie te kolory są identyczne jak w rzeczywistości i cozy brown nie ma absolutnie nic wspólnego z pomarańczem wydaje mi się że to też zależy trochę od kompa i są pewne przekłamania niestety..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 19:47   #468
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Ja też potwierdzam brak torebek Eleanor. Faktura wystawiona dziś. Poza tym wszystko przyjdzie. Nawet dodatkowo 5 katalogów 03. Znowu nie mają co z nimi robić, więc spodziewajcie się napływu makulatury
malbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:04   #469
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez purple Pokaż wiadomość
Hosenko czy to chodzi o tą torebkę Eleanor ? czy o jakąś inną ?

Napewno jej nie ma ? Bo mi brakuje do zamówienia i muszę coś wykombinować
Cały czas piszemy o Eleanor Ktś podawał tu informacje ze jest ona dostępna tylko w programie dla konsultantek,a z katalogu nie mozna jej zamówić.

ja przy moich 5 mam 0 więc widocznie nie ma

Ptaszysko: http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=7352715
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 20:04   #470
mgpoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z mieszkania
Wiadomości: 149
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Dziewczyny, a więc jakie są 100% braki prócz torebki eleanor??
__________________
Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
mgpoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:07   #471
Rosiczka_Przeżuwacz
Raczkowanie
 
Avatar Rosiczka_Przeżuwacz
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Czyli na tak czy na nie.?
Czyli ogólnie jestem na tak względem Wish of Peace trudno mi go dokładnie opisać... Na początku, jak już wspominałam, "rzuca mi sie w nos" skojarzenie z Light Blue, potem całkowiecie sie przepotwarza i przestaje przypominac mi owy zapach. Staje się świeży i pudrowy zarazem, taki jakby skórzany (mam na myśli ciepłą, kobiecą skórę). Najprościej określiłabym go jednym słowem - przytulny
__________________





Rosiczka_Przeżuwacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:11   #472
jagoda1984
Raczkowanie
 
Avatar jagoda1984
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 37
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak pachnie Wish of Peace?
Właśnie dostałam paczuszkę. Podzielę się z Wami moimi wrażeniami.
Wish of Peace-pachnie jak mydło.. jak kosmetyki nivea
Przeplatanka do oczu (niebieska)-bardzo jasne te kolorki są, a ciemnoróżowy bardzo jasny, prawie niewidoczny
Iskrzący lakier do paznokci icicle- szybko schnie, ma ładne drobinki, jednak paznokcie wygladają jakby były lekko sine
żel Spring Sensation- śliczny zapaszek, czuję tam jabłuszko
Filiżanka z różową wstążką- duża, porządna, podoba mi się
nie mogę się doczekać kiedy użyje trilaseru i zobacze efekty
jagoda1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:15   #473
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez weekend Pokaż wiadomość
Widziałyście najnowszą reklamę Avonu? Wypowiadają się w niej konsultantki i generalnie zachęca do zostania konsultantką Ponoć jest ich już 5 mln ... Szkoda, że leci w dziwnym, jak dla mnie czasie antenowym (po "Klanie"), ale może tylko ja generalnie jeśli oglądam TV, to po 20 ..
5 mln to chyba na swiecie... Nie wyobrazam sobie, zeby w Polsce co 9 czlowiek byl konsultantką
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:34   #474
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
odcień cozy brown to brąz ale bardzo delikatny taki jak kakao taki jakby mleczny (nie wiem jak go opisać mój chłopak powiedział że jest taki jakby cielisty (tak wygląda w kredce) bo jest naprawdę bardzo delikatny.. z mnóstwem mieniących się złotych drobinek które widać w zasadzie dopiero na skórze.. nałożeniu moja siostra stwierdziła że jak światło na nią pada to ma jakby nieco z miedzi przez te złote drobinki ale stanowczo nie jest to pomarańczowyna zdjęciu tak wyszło przez odbicie lampy od tych złotych drobinek..

edit: obejrzałam jeszcze raz te zdjęcia które zamieściłam przykładałam kredki do monitora żeby sprawdzić ich wiarygodność i u mnie na kompie te kolory są identyczne jak w rzeczywistości i cozy brown nie ma absolutnie nic wspólnego z pomarańczem wydaje mi się że to też zależy trochę od kompa i są pewne przekłamania niestety..
Hmm w sumie jak polukać na smarnięte kredki na dłoni, to w sumie jest bardziej brąz ale faktycznie taka kawa z mlekiem, troszkę szkoda ale nie wiem pomyślę a dokładnie to mam do wyboru odcień brązu albo tej kredki albo nowych cieni mineralnych z k05, hmmm albo wezmę oba Ale w to wątpię, brakuje mi cienia brązowego, wszystkie wykończone A'propos k03 i paczuszki, która powinna być w sumie wczoraj

* krem do ciała "zimowa miękkość" SSS - baardzo gęsty, wcale się nie rusza, jak został wlany, tak zastygł, konstystencję ma jak jogurtowy krem beauty milky bielendy zapach ma jak różowa seria SSS przetesuję dzisiaj po kąpięli ale sądzę, że dobrze sobie poradzi z suchą skórą
* szminka glass mist - mmm zapach jak w diamentowej i bardzo podobny efekt tj kolor jest bardzo delikatny, faktycznie jak mgiełka na ustach bardzo mi pasuje, daje troszkę kolorku wrzosu ale takie cimnejszego troszkę i niesamowicie się mieni - jak diamentowa i też dłużej zostają srbrne drobinki niż sam kolor Trzyma się na ustach 2h, nie tak źle, jak się spodziewałam I ma konsystencję prawie jak błyszczyk, świetna szminka. Pomyślę czy kupić jeszcze jedną
* no i wzięłam jeszcze serum AT na końcówki ale to wiadomo
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 20:41   #475
monaliza666
Raczkowanie
 
Avatar monaliza666
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 144
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Skończyłam 1 etap dermabrazji - wczoraj zaczełam 2 etap Drobinki ze srebrnej tubki juz nie sa tak niepozorne jak z białej - czuć je już przy wyciskaniu na dłoń (przypomne: z białej wydają się własnie nie pozorne - nie jest ich zbyt dużo i sa malutkie ale przy masowaniu twarzy okazuje się że sa baaradzo ostre). Przy masowaniu są jeszcze bardziej stre niż z białej - nie wyobrażam sobie 4 etapu w którym używa się tylko zawartości srebrnej tubki

Dzisiaj mam zamiar użyć dermabrazji 1 raz, aż jestem ciekawa jaka będzie jej skuteczność, no to dziewczyny teraz sobie nasze zmarszczki pościeramy mam nadzieje, że nie będzie żadnych skutków ubocznych typu, że samoistnie naskurek nie będzie sie sam chciał ścierać tylko się rozleniwi i będzie trzeba ścierać go ciągle mechanicznie


Cytat:
Napisane przez weekend Pokaż wiadomość
Widziałyście najnowszą reklamę Avonu? Wypowiadają się w niej konsultantki i generalnie zachęca do zostania konsultantką Ponoć jest ich już 5 mln ... Szkoda, że leci w dziwnym, jak dla mnie czasie antenowym (po "Klanie"), ale może tylko ja generalnie jeśli oglądam TV, to po 20 ..


Widziałam tą reklamę ogólnie wydaje mi się beznadziejna chyba zrobili ją na wzór reklamy McDonald's taka sama gadanina, że swietne warunki daja, że maja kartę i telefon phiii reklama jakby dawali to za darmo hahaha
__________________
;]
monaliza666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:15   #476
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie 3

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;6659511]Hmm w sumie jak polukać na smarnięte kredki na dłoni, to w sumie jest bardziej brąz ale faktycznie taka kawa z mlekiem, troszkę szkoda ale nie wiem pomyślę a dokładnie to mam do wyboru odcień brązu albo tej kredki albo nowych cieni mineralnych z k05, hmmm albo wezmę oba Ale w to wątpię, brakuje mi cienia brązowego, wszystkie wykończone A'propos k03 i paczuszki, która powinna być w sumie wczoraj

* krem do ciała "zimowa miękkość" SSS - baardzo gęsty, wcale się nie rusza, jak został wlany, tak zastygł, konstystencję ma jak jogurtowy krem beauty milky bielendy zapach ma jak różowa seria SSS przetesuję dzisiaj po kąpięli ale sądzę, że dobrze sobie poradzi z suchą skórą
* szminka glass mist - mmm zapach jak w diamentowej i bardzo podobny efekt tj kolor jest bardzo delikatny, faktycznie jak mgiełka na ustach bardzo mi pasuje, daje troszkę kolorku wrzosu ale takie cimnejszego troszkę i niesamowicie się mieni - jak diamentowa i też dłużej zostają srbrne drobinki niż sam kolor Trzyma się na ustach 2h, nie tak źle, jak się spodziewałam I ma konsystencję prawie jak błyszczyk, świetna szminka. Pomyślę czy kupić jeszcze jedną
* no i wzięłam jeszcze serum AT na końcówki ale to wiadomo
[/quote]

Reeva, ten krem do ciała bardzo dobrze sobie radzi z suchą skórą. Gdyby nie zapach którego wręcz nie cierpię, były super Ja myślę, że będziesz zadowolona
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:38   #477
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Ratujcie!!!
Klientka zapragnęła pozbyć się "drugiego" podbródka kosmetykami Avonu
Co ja mam jej polecić?
Nawet nie wiem, czy taki kosmetyk po za Avonem w ogóle istnieje?
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:43   #478
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
Ratujcie!!!
Klientka zapragnęła pozbyć się "drugiego" podbródka kosmetykami Avonu
Co ja mam jej polecić?
Nawet nie wiem, czy taki kosmetyk po za Avonem w ogóle istnieje?
hehehe tu raczej trzeba polecić dietę najlepiej ŻP (żrej połowę ) ale swoją drogą dobijają mnie kobiety, które uważają że są magiczne kosmetyki które zdziałają cuda.. jak dla mnie nie ma możliwości pozbyć się drugiego podbródka kosetykami jeśli już to przy diecie używać czegoś na ujędrnienie skóry ale i tak wydaje mi się że będzie problem..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:47   #479
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie 3

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Czy wiecie może od jakiego czasu nie pojawia się w katalogach Głęboko oczyszczający kremowy żel myjący do twarzy "Drzewo herbaciane i grejpfrut" z serii Naturals (całkiem niedawno się zapisałam więc nie wiem)? Mam taką klientkę, co pokończyły jej się już zapasy tego żelu i mnie maltretuje o to kiedy będzie. Jak piszę ze strefy to mi wciskają kit, że jest przecież z tej serii żel, ale to nie ten tylko 2 w 1 z tonikiem, a ona go nie chce. I teraz nie wiem co jej mam powiedzieć, czy ma czekać, czy już nie będzie. Przeglądałam katalogi kilka w tył i w przód i nie znalazłam
ten kremowy żel myjący nie pojawia się już dłuższy czas (dokładnie nie pamiętam kiedy go wycofali)

żel był bardzo sympatyczny - dobrze oczyszczał twarz (szczególnie mieszaną i tłustą cerę) - dla mnie miał konsystencję kremu do golenia dla mężczyzn
jeśli Twoja klientka tak lubiła ten żel to może zaproponuj jej piankę nawilżająco-oczyszczającą Solutions (w tubce) - ma podobną konsystencję, przyjemny zapach i też dobrze oczyszcza skórę
pianki nie ma w katalogu 3, ale jest w katalogu 4 na stronie 46 - kosztuje 11,90 zł

Edytowane przez marta_md
Czas edycji: 2008-02-20 o 21:50 Powód: dopisek
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 22:29   #480
Yen.not
Raczkowanie
 
Avatar Yen.not
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków / Słupsk
Wiadomości: 326
GG do Yen.not
Dot.: Wszystko o Avonie 3

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;6659511][I]Hmm w sumie jak polukać na smarnięte kredki na dłoni, to w sumie jest bardziej brąz ale faktycznie taka kawa z mlekiem, troszkę szkoda ale nie wiem pomyślę a dokładnie to mam do wyboru odcień brązu albo tej kredki albo nowych cieni mineralnych z k05, hmmm albo wezmę oba Ale w to wątpię, brakuje mi cienia brązowego, wszystkie wykończone [/QUOTE]

A myslałaś o tym Shadow Stix? Ja mam kolor Chocolate i jest boski. Brązowiutki absolutnie. I bardzo ładny.
__________________
"Arma nissi ut summoveas, ne sumpseris"
Yen.not jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.