Klub Świata Książki - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-18, 18:15   #271
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez pysslaw Pokaż wiadomość
witam kochane dziewczyny!! jestem pierwszy raz na Wasym wątku chciałam się dolączyć i powiedzieć że za Waszą "namową" zapisałam się do ŚK
Witam serdecznie


Ehh, gdyby oferta z mini-katalogu dostępna była w księgarniach to bym sobie chętnie 'Janka i Marię' oraz 'Bogumiła Wiślanina' wzięła... A tak to... Ehh, chociaż może to lepiej, że nie obowiązuje?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 18:36   #272
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

"Bogumił Wiślanin " bardzo mi sie podobał. Wiele w tej ksiażce o wierzeniach Słowian , magii. Dobrze sie czyta.

Edytowane przez Ondine
Czas edycji: 2008-02-18 o 19:05 Powód: literówka
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:17   #273
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
"Bogumił Wiślanin " bardzo mi sie podobał. Wiele w tej ksiażce o wierzeniach Słowian , magii. Dobrze sie czyta.
Dużo dobrego słyszałam o tej książce, a Twoje słowa tylko zaostrzyły mój apetyt na nią Kiedyś była w pakiecie z 'Baśnią średniowieczną', również autorstwa Rochały, ale już się na niego nie załapałam. A później jakoś mi umknęła...
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:26   #274
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

A ja się wczoraj zapisałam do Świata Książki.
Jak zobaczyłam Miłość Peonii za 10zł to się nie mogłam powstrzymać. Potem miałam problem z wyborem kolejnej książki, bo tyle ciekawych było w ofercie.
Ile czekałyście na pierwszą przesyłkę? Było napisane, że ok. 5 dni, ale jest jakaś szansa, że przyjdzie szybciej?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:31   #275
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Ana ,szkoda że nie możesz skorzystać z oferty ŚK. Gdy tylko zobaczyłam ksiażke Rochały, wiedziałamze bedzie moja. Za mało na rynku pozycji o Słowiańszczyźnie.
Natomiast nie załapałam sie na "Baśń średniowieczną".Będę miała na co polować . Przypomniałaś mi o niej.
Wiem,że nie ten wątek, ale czy spotkałas sie z pozycją "Lubuskie dziewanny"J. Brzostowskiej? Polecam .
W " Bogumile .." na poczatku jest nawet rozrysowane drzewo genealogiczne slowiańskich bogów....
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 20:35   #276
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Dziś dostałam nowy katalog ŚK. Stosunkowo poźno.Nawet mysłałam,ze gdzieś sie zwieruszył . Jest kilka ciekawych ksiązek. A Wy już macie ? Co was zaciekawiło?
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 20:38   #277
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Ja też dzisiaj dostałam nowy katalog Na razie w sumie nie zagłębiałam się w niego, ale pewnie coś się znajdzie
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 19:55   #278
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Ja też dostałam

Wczoraj skończyłam czytać "Biała Masajka" i czułam duży niedosyt, skończyła się tak, że myślałam że ktoś wyrwał mi kilka ostatnich stron, w katalogu widziałam kontynuację więc od razu zamawiam

Widziałam jeszcze kilka ciekawych pozcji, ale finanse mi nie pozwolą na zbytnie szaleńwo
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 13:05   #279
pysslaw
Raczkowanie
 
Avatar pysslaw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 80
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

ja też dostałam katalog

kochane wizażanki mam prośbę czy któraś z Was mogłaby wytłumaczyć mi gdzie jest księgarnia w katowicach? jutro jadę na uczelnię więc od razu bym podskoczyła koło jakich znanych budynków się mieści? którędy mam iść jak wysiadam na pksie i czy mniej więcej daleko do niej jest z pksu? dziękuję z góry za pomoc

aha i jak kupię jakąś książke w księgarni( która obecnie jest w katalogu) to nie muszę już żadnej zamawiać?
pysslaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 05:47   #280
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Dziś dostałam nowy katalog ŚK. Stosunkowo poźno.Nawet mysłałam,ze gdzieś sie zwieruszył . Jest kilka ciekawych ksiązek. A Wy już macie ? Co was zaciekawiło?
A Ciebie?

Mi szczególnie wpadły w oko "Pomaluj to na czarno" Fitch oraz "Mozart" Jacq.
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:59   #281
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale chciałabym zaprzeczyć powtarzanej często informacji, iż w Świecie Książki jest absolutny wymóg kupienia co najmniej 1 książki z każdego katalogu. Ja zawsze kupuję książki osobiście w księgarni, a gdy nie miałam takiej możliwości, wysyłałam po prostu maila do Klubu, że nic nie zamawiam tym razem oraz aby nie wysyłali mi książki sezonu. I nigdy nie było problemów, nie narzucali się. A tak w ogóle to jestem wierna KŚK od lat i nie zdarza się tak, by nic nie przypadło mi do gustu Warto też doczekać do srebrnej karty (-40% )

Do pysslaw - tak, zakupy w księgarni zastępują zamówienie pocztą i już nie musisz
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 22:06   #282
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

mam pytanie do Was. Na jaki okres jest podpisany "kontrakt" z ŚK?? Pamiętam, że kidyś wypisać się można było dopiero po roku. Bo kusi mnie strasznie oferta książek dla nowych klubowiczów za 10 zł. Np. dwie Pauliny Simons chciałam spróbować przeczytać, a 10 zł to nie 45
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 22:47   #283
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Wyciąg z regulaminu:
4.5 Członkostwo w Klubie Świat Książki jest bezpłatne i trwa 1 rok, a po upływie tego terminu zostaje przedłużone na czas nieokreślony.
4.9 Członek Klubu może wypowiedzieć swoje członkostwo z jednomiesięcznym terminem wypowiedzenia – patrz punkt 4.5. Klub może zaproponować pozostanie w Klubie lub przywrócenie członkostwa na innych warunkach.
Ja bardzo polecam, jeśli ma się dostęp do księgarni klubu w swoim mieście. Karmieniu Poczty Polskiej jestem przeciwna.
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:38   #284
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

chyba się zdecyduję zwłaszcza, że z tego co wiem mam ich kilka sklepów w mieście a te 4 czy 5 książek w roku jakoś nie zrobią różnicy zwłaszcza, że mają bardzo ładne wydania
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:17   #285
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez kaasia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale chciałabym zaprzeczyć powtarzanej często informacji, iż w Świecie Książki jest absolutny wymóg kupienia co najmniej 1 książki z każdego katalogu. Ja zawsze kupuję książki osobiście w księgarni, a gdy nie miałam takiej możliwości, wysyłałam po prostu maila do Klubu, że nic nie zamawiam tym razem oraz aby nie wysyłali mi książki sezonu. I nigdy nie było problemów, nie narzucali się. A tak w ogóle to jestem wierna KŚK od lat i nie zdarza się tak, by nic nie przypadło mi do gustu Warto też doczekać do srebrnej karty (-40% )

Do pysslaw - tak, zakupy w księgarni zastępują zamówienie pocztą i już nie musisz
Dobry sposob z tym mailem, taka mala asekuracja

Ale co do zasady wymog zakupu przynajmniej jednej ksiazki istnieje
Moje konto zostalo zablokowane gdy przez cztery miesiace nie kupilam zadnej ksiazki---fakt, ze bylo to zwykle zawieszenie, nie stracilam przywilejow jak srebrna karta, ale jednak byla to jakas kara
Po zakupie ksiazki od razu przywrocono mi poprzedni status.
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:23   #286
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Zapisałam się. mam do Was pytanie, ile mniej więcej czeka się na przesyłkę??
A co do przymusu kupna książki, pamiętam, że kiedyś moja babcia zadzwoniła, że nie może kupić z tego katalogu książki i nie chce książki miesiąca i też nie robili problemu.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:51   #287
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Wiem,że nie ten wątek, ale czy spotkałas sie z pozycją "Lubuskie dziewanny"J. Brzostowskiej? Polecam .
W " Bogumile .." na poczatku jest nawet rozrysowane drzewo genealogiczne slowiańskich bogów....
Nie, nie spotkałam się i przyznam, że nawet o niej nie słyszałam. Dziękuję za namiary Do tej pory nie czytałam powieści odnoszących się do słowiańskiego dziedzictwa i koniecznie muszę nadrobić te zaległości

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Dziś dostałam nowy katalog ŚK. Stosunkowo poźno.Nawet mysłałam,ze gdzieś sie zwieruszył . Jest kilka ciekawych ksiązek. A Wy już macie ? Co was zaciekawiło?
Zaciekawiło mnie bardzo dużo pozycji: wspominani już w tym wątku Albom, Goldreich, 'Tajemnica markiza de Valfierno', 'Pan Norris się przesiada'. A do tego na liście must-have mam zaległego Shaw, Eliot, nowego Lemura, Mozarta. Wiem też, że na pewno zasubskrybuję tę nową serię klasyki literatury światowej. Ale co ostatecznie wybiorę, nie mam pojęcia Pewnie zakupy rozdzielę sobie na dwa miesiące, bo na raz wszystkiego nie byłabym w stanie kupić

A na koniec odrobina prywaty, bo PW coś mi nie chcą funkcjonować - Shachownico, a Ty kiedy wybierałabyś się do ŚK na zakupy? Może mogłybyśmy to połączyć z kawą?

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 14:01   #288
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Do tej pory nie czytałam powieści odnoszących się do słowiańskiego dziedzictwa i koniecznie muszę nadrobić te zaległości
Ale Starą baśń Ignacego Kraszewskiego znasz?
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 18:41   #289
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
A Ciebie?

Mi szczególnie wpadły w oko "Pomaluj to na czarno" Fitch oraz "Mozart" Jacq.
Mnie zaciekawiło kilka tytułow jednak innych niz Ciebie. Przygladałam sie "Pomaluj to na czarno", ale raczej sie wstrzymam. Ch.Jacq`a uwielbiam, ale w powieściach o Egipcie starożytnym. Przeczytalam wszystko, posiadam 95%.Obawiam się, co wyniknęło z mariażu egiptologa i zycia Mozarta.poczekam aż przeczytasz
Ja sie przymierzę do P.Vincenzi"Chwila zapomnienia ", "Kolacja z Anną Kareniną" Goldreichai "Tajemnicy markiza de Valfierno" Caparrosa. A dodam jeszcze "Teplariusze" B.Frale.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Nie, nie spotkałam się i przyznam, że nawet o niej nie słyszałam. Dziękuję za namiary Do tej pory nie czytałam powieści odnoszących się do słowiańskiego dziedzictwa i koniecznie muszę nadrobić te zaległości

Zaciekawiło mnie bardzo dużo pozycji: wspominani już w tym wątku Albom, Goldreich, 'Tajemnica markiza de Valfierno', 'Pan Norris się przesiada'. A do tego na liście must-have mam zaległego Shaw, Eliot, nowego Lemura, Mozarta. Wiem też, że na pewno zasubskrybuję tę nową serię klasyki literatury światowej. Ale co ostatecznie wybiorę, nie mam pojęcia Pewnie zakupy rozdzielę sobie na dwa miesiące, bo na raz wszystkiego nie byłabym w stanie kupić
Ana , milo Cię widzieć. Widze ,ze kilka pozycji z katologu mamy identyczne.
Ja zawsze lubilam czytac powiesci ,ukazujące początki panstwa polskiego, ale nieco byłam rozczarowana ,ze troche ich mało.
Nie wiem , czy miałaś przyjemnosc poznać powiesci Wladysława Strumskiego. Napisal kilka o czasach slowianskich własnie , np."Narodziny Polski", "Rycerz z Głodomanka".Bardzo lubie też wielotomową powieść"Bolesław Chrobry" Gołubiewa.
A "Stara baśń" zawsze mnie porusza.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 18:54   #290
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A na koniec odrobina prywaty, bo PW coś mi nie chcą funkcjonować - Shachownico, a Ty kiedy wybierałabyś się do ŚK na zakupy? Może mogłybyśmy to połączyć z kawą?

witaj po przerwie
najprawdopodobniej pod koniec tygodnia, muszę ogarnąć rachunki na allegro i ostatecznie zdecydować się na którąś pozycję waham się między fitch a lehanem, podobał mi się bardzo "biały oleander" ale na amazonie dominuje nuta rozczarowania przy porównywaniu tych dwóch książek.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:23   #291
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość


Ana , milo Cię widzieć. Widze ,ze kilka pozycji z katologu mamy identyczne.
Ja zawsze lubilam czytac powiesci ,ukazujące początki panstwa polskiego, ale nieco byłam rozczarowana ,ze troche ich mało.
Nie wiem , czy miałaś przyjemnosc poznać powiesci Wladysława Strumskiego. Napisal kilka o czasach slowianskich własnie , np."Narodziny Polski", "Rycerz z Głodomanka".Bardzo lubie też wielotomową powieść"Bolesław Chrobry" Gołubiewa.
A "Stara baśń" zawsze mnie porusza.
Ja wlasnie jestem w trakcie tej serii i przyznam sie, ze czyta mi sie ja gladko, chociaz obawialam sie,ze nie przebrne nawet przez pierwszych kilkadziesat stron

Ale musze przyznac, ze nie jest to lektura latwa, wymaga skupienia

Dzieki za wspomnienie o P. Rochala i W Strumskim --- na pewno po nich siegne
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 11:53   #292
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Mnie zaciekawiło kilka tytułow jednak innych niz Ciebie. Przygladałam sie "Pomaluj to na czarno", ale raczej sie wstrzymam. Ch.Jacq`a uwielbiam, ale w powieściach o Egipcie starożytnym. Przeczytalam wszystko, posiadam 95%.Obawiam się, co wyniknęło z mariażu egiptologa i zycia Mozarta.poczekam aż przeczytasz
Ja z Jacq jeszcze nie miałam przyjemności, ale też zastanawiam się, co ma Mozart do Egiptu Z książką na razie się wstrzymam - teraz ma wyjść pierwszy tom; poczekam, aż będą wszystkie i wtedy kupię. Jak znam życie, w pakiecie będzie taniej
"Pomaluj to na czarno" trochę kusiło, ale teraz spadło mi zainteresowanie tym tytułem.
Najprawdopodobniej jednak kupię coś nie z nowości - "Ogród Afrodyty", "Pogodę dla bogaczy" czy 'Goyę"... (A co z tego planu wyjdzie, to nie wiem )
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 14:47   #293
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Ondine Pokaż wiadomość
Mnie zaciekawiło kilka tytułow jednak innych niz Ciebie. Przygladałam sie "Pomaluj to na czarno", ale raczej sie wstrzymam. Ch.Jacq`a uwielbiam, ale w powieściach o Egipcie starożytnym. Przeczytalam wszystko, posiadam 95%.Obawiam się, co wyniknęło z mariażu egiptologa i zycia Mozarta.poczekam aż przeczytasz
Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Ja z Jacq jeszcze nie miałam przyjemności, ale też zastanawiam się, co ma Mozart do Egiptu Z książką na razie się wstrzymam - teraz ma wyjść pierwszy tom; poczekam, aż będą wszystkie i wtedy kupię.
Jesteście pewne, że chodzi o tego Christiana Jacq, francuskiego egiptologa, specjalizującego się w literaturze starożytnego Egiptu??!!
Ja również go uwielbiam i przeczytałam większość jego książek i tym bardziej sprawa z Mozartem nie podoba mi się.
To kto pierwszy na ochotnika?
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 18:17   #294
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Jesteście pewne, że chodzi o tego Christiana Jacq, francuskiego egiptologa, specjalizującego się w literaturze starożytnego Egiptu??!!
Ja również go uwielbiam i przeczytałam większość jego książek i tym bardziej sprawa z Mozartem nie podoba mi się.
To kto pierwszy na ochotnika?
Tak Foxino, chodzi o tego Jacq`a. Nawet w katalogu napisno,że połączył w ksiazce 3 pasje :Egipt, geniusz Mozarta i masonerię. Jakos jednak nie moge sie przekonac ,by ksiażke zamówić.
Nie, ja nie bedę na ochotnika Boję sie. Wolę o Egipcie.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 20:49   #295
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Mam do Was pytanie, czy jeśli zapiszę się bezpośrednio w księgarni to wprowadzą moje dane od razu do systemu informatycznego i będę mogła zamówić książki z aktualnego katalogu?

Chciałabym zapisanie sie i zakupy załatwić bez czekania podczas jednej wizyty.

Czy można zrezygnować z 2 książek, które dostaje sie za 10zł podczas zapisywania?
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 23:10   #296
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Ja się zastanawiam nad 'W niewoli pożądania', 'Pomalu to na czarno' ,'To wiem na pewno' i 'Powolny człowiek'.Ciężki wybór,decyzje podejmę pewnie będąc w księgarni
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 18:08   #297
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

No i w końcu zdecydowałam się na "Pomaluj to na czarno"


Po dzisiejszym zakupie przysługuje mi srebrna karta. Ciekawe, czy doczekam się jej tak samo jak błękitnej...



Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie, czy jeśli zapiszę się bezpośrednio w księgarni to wprowadzą moje dane od razu do systemu informatycznego i będę mogła zamówić książki z aktualnego katalogu?
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 22:31   #298
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
No i w końcu zdecydowałam się na "Pomaluj to na czarno"


Po dzisiejszym zakupie przysługuje mi srebrna karta. Ciekawe, czy doczekam się jej tak samo jak błękitnej...




Dziękuję

Gdybym nie była w gorącej wodzie kąpana to wykorzystałabym tą wiedzę w praktyce już w tym katalogu, ale pobiegłam dziś o dziesiątej do księgarni i kupiłam trzy książki na konto koleżanki. Została mi do dokupienia tylko jedna, więc chyba znów przełożę moje przystąpienie na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Wiesz może czy jest szansa na zapisanie się do ŚK bez korzystania z ich wstępnej oferty dwóch książek za 10zl?
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 14:27   #299
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Wiesz może czy jest szansa na zapisanie się do ŚK bez korzystania z ich wstępnej oferty dwóch książek za 10zl?
Pojęcia nie mam, ale wydaje mi się że jest taka szansa. Spytaj w księgarni, gdy zawitasz tam następnym razem
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 16:49   #300
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Pojęcia nie mam, ale wydaje mi się że jest taka szansa. Spytaj w księgarni, gdy zawitasz tam następnym razem
Tak zrobię.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.