Z gołymi plecami i ramionami w kościele - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 21:31   #31
gosiah
Rozeznanie
 
Avatar gosiah
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 713
GG do gosiah
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Jest, jest Bardzo byłabym wdzięczna, ślub za tydzień, a le krawcowa mówiła, ze taki szal to przecież moment
Przepraszam za opóźnienie, ale wrzucam to, co mam w zbiorach...

Chociaż muszę przyznać, że rzeczywiście najwięcej inspiracji znajdzie się w wizażowych Naszych Zdjęciach Ślubnych

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.vienna.jpg (28,5 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg portrait-lg.jpg (15,4 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scat_flower-lg.jpg (15,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tulle-lg.jpg (15,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w23-lg.jpg (19,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wraps200-lg.jpg (15,7 KB, 30 załadowań)
__________________
„Być może prawdą jest, że los, zamykając przed nami jedne drzwi, otwiera drugie, lecz jakże nieznośny jest ów moment przeciągu.”

Lidia Jasińska — Flirtuchy


gosiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 09:11   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez MoniaK
Od razu gdy założyłam tą sukienkę chciałam tylko ją kupić
No ja myślę że będziemy i wyjdą niezłe fotki
koniecznie wklej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 15:02   #33
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

gosiah, pieknie Ci dziekuję
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 15:11   #34
grrrx
Raczkowanie
 
Avatar grrrx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 51
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
We Włoszech w wiekszości kościołów trzeba mieć zakryte ramiona, dekolt i spódnicę sięgajacą za kolano - inaczej nie wpuszczają do świątyni. Bóg jest wszedzie ten sam - i we Włoszech, i w Polsce. Negliż, nawet częściowy, jest w kościele po prostu nieprzyzwoity i w złym guście- to, że czasem możemy się poczuć jak na dyskotece, jest spowodowane wyłacznie brakiem dobrego smaku i wyczucia pewnej kategorii kobiet - bynajmniej nie dam. Wiadomo, ze ślub to wyjatkowa uroczystość, ale nikt nikogo nie zmusza do ślubowania sobie miłości w kościele. Wymogiem prawnym jest jedynie obecność kapłana, jeżeli więc ktoś nie godzi się na ograniczenia wynikające z faktu brania ślubu w miejscu "uświęconym" (np. stosowny ubiór) - niech weźmie go po prostu w innym miejscu. Chyba, że ksiądz udzieli dyspensy i zezwoli na odkrycie tego i owego - wtedy nie ma problemu, aczkolwiek niesmak pozostaje.
Zgadzam się z Tobą w 100%.
Ja będę mieć ślub w październiku, może być chłodno, więc tak czy siak ramiona i plecy czymś zakryję
grrrx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 20:34   #35
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ja miałam suknię z gorsetem, był koniec września, ale pogoda cudna. Wszelkie okrycia typu szale, bolerka i pelerynki wyglądały na mnie fatalnie, więc z nich zrezygnowałam. Miałam gorset, rękawiczki za łokcie, welon do pół pleców i nic więcej, ramiona gołe, ale nie wyglądało to niestosownie, raczej delikatnie i stylowo, więc nie było w kościele problemu.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 05:39   #36
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ja brałam ślub 30 września 2006, było gorąco. Miałam na sobie gorset bez ramiączek i nikt nic nie powiedział. Myślę że to zależy od księdza, jedni nie mają nic przeciw inni są oburzeni. U mnie na szczęście można chodzić do kościoła z odkrytymi ramionami
Natomiast, przyjście do kościoła w mini to już przesada, ksiądz często upomina takie panie i........moim zdaniem bardzo dobrze robi. Do kościoła nie powinno chodzić się z gołą du...

Edytowane przez jotemka
Czas edycji: 2007-01-09 o 10:47 Powód: ups
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:57   #37
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Exclamation Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Witam serdecznie!

Ja biore slub pod koniec kwietnia. Niby powinno byc cieplo ale nigdy nic nie wiadomo. Dlatego musze miec w zanadrzu jakies okrycie. Moja suknia bedzie miala troche nietypowy gorset do ktorego nie mam pojecia co by pasowalo!? Moze ma ktos jakis pomysl???

Zalaczam zdjecie gorsetu. Moj bedzie w innym kolorze i inaczej zdobiony, ale chodzi mi o pokazanie fasonu (mocowany na szyi w postaci stojki, plecy odkryte).

Czekam na pomysly!!!

Ale jestem gapa!!! Zapomnialam o zdjeciu! Juz sie poprawiam.........
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gorset1.jpg (72,4 KB, 150 załadowań)

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-02-07 o 13:50 Powód: post pod postem
majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 11:39   #38
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Ale jestem gapa!!! Zapomnialam o zdjeciu! Juz sie poprawiam.........

Ja będę miała bardzo podobny gorset, też z koronkowym golfem. Moim zdaniem nic na górę nie pasuje. A wesele w lipcu. Liczę na przychylność pogody!
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 07:29   #39
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!

Ja biore slub pod koniec kwietnia. Niby powinno byc cieplo ale nigdy nic nie wiadomo. Dlatego musze miec w zanadrzu jakies okrycie. Moja suknia bedzie miala troche nietypowy gorset do ktorego nie mam pojecia co by pasowalo!? Moze ma ktos jakis pomysl???

Zalaczam zdjecie gorsetu. Moj bedzie w innym kolorze i inaczej zdobiony, ale chodzi mi o pokazanie fasonu (mocowany na szyi w postaci stojki, plecy odkryte).

Czekam na pomysly!!!
Cytat:
Napisane przez agnes23 Pokaż wiadomość
Ja będę miała bardzo podobny gorset, też z koronkowym golfem. Moim zdaniem nic na górę nie pasuje. A wesele w lipcu. Liczę na przychylność pogody!
DZIEWCZYNY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 08:47   #40
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez gosiah Pokaż wiadomość
Przepraszam za opóźnienie, ale wrzucam to, co mam w zbiorach...

Chociaż muszę przyznać, że rzeczywiście najwięcej inspiracji znajdzie się w wizażowych Naszych Zdjęciach Ślubnych

Pozdrawiam

Ciagle mam ten sam problem i sama nie wiem co zrobic. Slub mam w sierpniu sukienka z gorsetem czyli ramiona i po czesci plecy odsloniete do tego welon pol dlugi czyli bedzie zaslanial plecy . I nie pasuje do tego zadna etola szal czy inne bolerko, sukienka mimo zebardzo prosta jest z satyny i to w tej prostocie jest jej piekno. Zakladam ze welon zasloni co nieco, z jednej strony to jest on bardzo delikatny ale z drugiej strony zdjecia powyzej wklejone pokazuja wlasnie szale tak cienkie ze jakby ich nie bylo :d i co tu zrobic?
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:25   #41
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ja myślę, że nie ma się czym przejmować, tym bardziej że większość sukien ślubnych ma jednak odkryte ramiona i część pleców. Nie przesadzajmy, przecież to nie jest jakieś obnażanie. W zwykły dzień może tak nie wypada ale w wesele jak najbardziej (także wśród gości). Co innego gdyby mieć pół biustu na wierzchu, brzuch czy nogi, ale przy zwykłym gorsecie myślę że nei trzeba się dodatkowo niczym osłaniać. Na ślubach których byłam nikt nawet nie pomyślał o czymś takim, a wszystkie dziewczyny miały gorsety i nikogo to nie zgorszyło, nawet księdza. Ja owszem miałam koronkowe bolerko ale to tylko ze wzlędu na fason sukni, bo tworzył całość z suknią, a nie dlatego żeby przy księdzy czasem nie pokazać ramion.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 08:57   #42
basijak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 172
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Kościół jest specyficznym miejscem, jeśli więc zdecydowaliście się na przyjęcie sakramętu małżeństwa- ślub kościelny, a nie cywilny, to uważam że powinniście uszanować pewne wytyczne co do stroju.
Myślę, że możesz założyć szal z materiału, takiego jak suknia lub z tiulu w kolorze skukni. Pasować może również bolerko. Zakryte plecy i ramiona napewno nie pozbawią Cię piękna a mogą dodać elegancji.
Nadine a cóż to za sliczna sukienka????? Ta tzecia.
basijak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 09:46   #43
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ja też byłam "zasłonięta" tylko welonem i nikt nie zwracał na to uwagi. Suknie ślubne z gorsetem, czyli odkryte ramiona, są normą.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 13:44   #44
Arabelakasandra
Przyczajenie
 
Avatar Arabelakasandra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Moja suknia ma gorset całkowicie przezroczysty, do tego fantazyjne wiązanie. Do kościoła planuję bolerko, ale nawet bez niego plecy będą zakryte przez welon ( inny niz na fotce- z tego samego tiulu co dół sukni). Wyglądać to będzie mniej więcej tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC01311.JPG (50,0 KB, 183 załadowań)
Arabelakasandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 14:03   #45
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

A ja się zastanawiam, bo będę miała górę sukni taką jak na zdjęciu. O plecy się nie martwię, bo będę miała rozpuszczone włosy i welon do pasa, więc będą zasłonięte. Ale nie wiem czy powinnam się martwić o dekolt. Jest wykrojony w kształcie serca, natura postanowiła mnie hojnie obdarzyć i nie wiem czy nie powinnam mieć chociażby jakiegoś przezroczystego szala osłaniającego piersi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia moja.jpg (38,6 KB, 120 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 15:51   #46
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam, bo będę miała górę sukni taką jak na zdjęciu. O plecy się nie martwię, bo będę miała rozpuszczone włosy i welon do pasa, więc będą zasłonięte. Ale nie wiem czy powinnam się martwić o dekolt. Jest wykrojony w kształcie serca, natura postanowiła mnie hojnie obdarzyć i nie wiem czy nie powinnam mieć chociażby jakiegoś przezroczystego szala osłaniającego piersi.
Hmm, ja w sumie bede miec podobna gore, tyle ze na prosto 'scieta' a nie w ksztalcie serca i dlugi welon i nie zamierzam juz niczego dodawac. Myslalam tez o bolerkach etc., ale w sumie kompletnie nie pasuja jesli sie juz ma suknie i welon (obydwoje z koronka). Przymierzalam do sukni i pasujace szale i bolerka, ale z welonem zawsze wygladalo na zo duzo - wychodzilo ze albo szal/bolerko albo welon. A ze bardzo chcialam welon, wybralam welon i mam nadzieje, ze troche mnie zakryje. Ja na Twoim miejscu Marta bym sie nie przejmowala az za nadto dekoltem. Sama wiesz najlepiej czy Twojej sukni jeszcze jakis szal czy bolerko wogole by pasowalo. W sumie trudno jest mi tez sobie wyobrazic szal ktory by zaslanial dekolt. Choc jak mierzylam suknie w jednym salonie to pani sprzedawczyni wlasnie zawiazala mi bardzo fajnie szal w porsty sposob ktory zaslanial rowniez dekolt. Mianowicie byl to 'normalnie' zalozony na ramiona szal i przewiazany z przodu (podobnie jak na drugim zdjeciu ktore u gory zalaczyla gosiah, tylko ze ze zwisajacymi koncami), tylko ze wiazanie szala bylo umieszczone z przodu asymetrycznie - nie po srodku tylko z boku przodu - wypadalo jakby po boku jednej piersi czy na piersi. Wygladalo to bardzo fajnie. Musialabys sobie sprobowac czy do twojej sukni by cos takiego pasowalo.
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 16:01   #47
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

7sambra11 ewentualnie o czymś takim też pomyślałam . Taki szal służyłby mi tylko w Kościele, ślub biorę w sierpniu, więc ciepło będzie.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 17:57   #48
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
7sambra11 ewentualnie o czymś takim też pomyślałam . Taki szal służyłby mi tylko w Kościele, ślub biorę w sierpniu, więc ciepło będzie.
Jesli tylko pasuje do sukni, to jest to fajny pomysl. Mnie sie w kazdym badz razie podobalo, choc w teorii brzmi to moze prosto, ale w praktyce wyglada ciekawie

Dziewczyny, a mam jeszcze jedno pytanko. A kiedy zdejmuje sie welon z glowy? Czytalam gdzies ze dopiero na oczepinach przy rzucaniu welonem, czyli o polnocy. Ale moj welon bedzie dlugi, tak tylko troche dluzszy niz suknia i zdecydowanie bedzie przeszkadzal w tancu, wiec chcialabym sie go wczesniej 'pozbyc'. Czy wy tez widzialyscie zeby Panny Modle zdejmowaly welony np. tuz po pierwszym tancu?

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-02-07 o 18:23 Powód: post pod postem - proszę używać opcji EDYTUJ!
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 19:34   #49
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Przeważnie wybierane są welony o standardowej długości, czyli do pasa i wtedy spokojnie można przebalować całe swoje wesele a ściąga się go dopiero na oczepinach, ale słyszałam o przypadkach, że Panny Młode mające wielgaśnie welony na sali przemieniały na krótsze, wygodniejsze.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 21:14   #50
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Kurcze, moj welon jest cudny (w/g mnie , z koronka i jest taki dlugi, ze ciagnie sie po ziemi - do kosciola cudo, ale do tanca odpada, a szkoda mi kasy na nastepny krotki tym bardziej ze taki 'zwykly' krotki na pewno nie dorowna temu (a krotka wersja takiego samego to zdecydowanie za droga sprawa). Wiec chyba po prostu go zdejme po paru tancach, zaloze jakis stroik, i najwyzej na oczepiny zaloze jeszcze raz, by zdjac ponownie Czy to brzmi bardzo dziwnie? Mam nadzieje, ze nie.
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 21:37   #51
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Jest tez możliwość welonu 2 w 1 tzn długą część welonu ściaga się (odpina) po kościele i zostaje ta krótsza. Myśle że cena nie będzie się zbytnio różnić od takiego zwykłego. Widziałam film z wesela na którym Pani Młoda ma cały czas długi welon przewieszony przez rękę, nie było to wygodne rozwiązanie.
Mi marzy się dłuuugi welon oczywiście jeśli będzie pasował do sukni, wybiore wtedy welon 2 w 1

Cytat:
Napisane przez 7sambra11 Pokaż wiadomość
Wiec chyba po prostu go zdejme po paru tancach, zaloze jakis stroik, i najwyzej na oczepiny zaloze jeszcze raz, by zdjac ponownie Czy to brzmi bardzo dziwnie? Mam nadzieje, ze nie.
Pomysł aby go ściagnać do zabawy też ok.
Swoją drogą widziałam na Allegro welony krótkie za 20 kilka złotych, nie tak drogo
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 22:34   #52
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Jest tez możliwość welonu 2 w 1 tzn długą część welonu ściaga się (odpina) po kościele i zostaje ta krótsza.
Wiesz, że to też dobry pomysł.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 07:57   #53
7sambra11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Tak, zgadzam sie, ze pomysl 2 w 1 jest idealny. Niestety ja juz mam zamowiony dlugi 1, bo wiem ze z koronkowych pasujacych do mojej sukni (a taki chcialam) nie bylo wersji 2 w 1-nym. Watpie czy znajde krotka wersje, bo w salonie po prostu nie mieli i mowili ze nie istnieja z tego rodzaju krotkie. No nic, bede chyba szukac jeszcze taniego krotkiego na necie, a jak nie znajde to bede na zabawie bez i juz. W sumie wiele Panien Mlodych tez nie ma wcale welonow. W kazdym badz razie dzieki dziewczyny za wszystkie tip-y.
7sambra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 23:01   #54
Hanetka
Raczkowanie
 
Avatar Hanetka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 37
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

całkowicie zgadzam się z Nadin,chociaż z drugiej strony uważam że takie komentarze księży na temat stroju panny młodej i to jeszcze na Ślubie są delikatnie mówiąc nie na miejscu...
Ja planuje równiez raczej dośc odwazną gorsetową górę z koroneczki ,i równiez mam długie włosy ,wiec tył bedzie "grzecznie wygladał" Jednakze decyduje się na 100% na koronkowe bolerko,takze ze wzgledów praktycznych-mimo ze slub mamy w czerwcu,więc raczej bedzie cieplutko,ja mam tak dziwnie ze gdy sie denerwuje jest mi strasznie zimno ( a na 100% bede "troszke" zdenerwowana) nie chce dostac zw. trzesawki i mysle ze to bolerko to moze nie bedzie jakies super ciepłe ale zawsze coś mi da,moze chociaz troche mniej bedzie tej "trzesawki" hi hi.Jeśli bedzie super krytycznie to pozycze od TŻ marynare i bede najbardziej oryginalna panna młodą,a i ksiądz bedzie zadowolny ze parafianka tak zakryta i skromnie wygladająca )
pozrawiam wszystkie "odkryte" i zakryte " panny młode!
Hanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:17   #55
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

czytam i az gotuje sie we mnie! mam wrazenie, ze wiekszosc z was totalnie ignoruje pewne kanony... nie jestem zagorzała katoliczka, ale wydaje mi sie ze odkryte ramiona to tak jak odkryty tylek i trzeba znales rozroznienie miedzy plaza a kosciolem, do teatru filharmoni czy nawet na durny egzamin zadna nie pojdzie z odkrytymi ramionami i cyckami na wierzu, a widze do kosciola biegnie wiekszosc... mimo ze wiele osob to przemilczy, ksiadz nic nie powie ale to nie znaczy, ze mozna ubrac sie raczej rozebrac sie.... sama planuje odwazna sukienke totalnie bez plecow ale nie wyobrazam sobie aby pojsc w niej do kosciola i nie przykryc sie niczym... i w jakos nie interesuje mnie to, ze bedzie upal bo przez te godzine sie nie roztopie, chodzi o kulture i szacunek a nie poczucie gustu bo mozna to zrobic tez ze smakiem wystarczy odrobina wyobrazni...
a odkryte ramiona w kosciele i cycki na wierzu to dla mnie nic innego jak tylko brak kultury i zle wychowanie!
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 22:06   #56
Ulina2000
Raczkowanie
 
Avatar Ulina2000
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Oj, pomiedzy golym tylkiem i cyckami, a golymi ramionami jest zdecydowana roznica. Nie wiedze nic zdroznego w golych ramionach... Jesli komus poczucie estetyki mowi, ze nalezy je zakryc to dobrze, jesli nie to co w tym jest takiego wyuzdanego?
Ulina2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 23:01   #57
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Malinn, chyba się trochę zapędziłaś. Goły tyłek to goły tyłek. Ramiona tyłkiem nie są, lecz estetyczną częścią kobiecego ciała, która już nikogo nie gorszy.
Ja szłam do ślubu w sukni z gorsetem, więc z odkrytymi ramionami przykrytymi tylko welonem. Pytałam księdza, widział mnie w sukni przed ceremonią, nie widział w tym NIC nadzwyczajnego aby tak do ślubu nie iść.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 08:03   #58
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Ja też się zastanawiam nad okryciem ramion, ale nic mi się nie podoba, może tylko na wszelki wypadek wezmę jakiś szal do kościoła, ale nie założę czegoś, co mi się nie podoba (chyba że mi ksiądz zwróci uwagę). Ja nie mam bolerka do kompletu z suknią, nowego nie uszyję, bo takie zwykłe bolerka nie są ładne, a szal i welon tak naprawdę nic nie zakrywa, przecież tiul jest przezroczysty, spod welonu i tak widać plecy... Zostanę przy samej sukni, welon chyba też będę miała.
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 08:28   #59
sss_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 39
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
czytam i az gotuje sie we mnie! mam wrazenie, ze wiekszosc z was totalnie ignoruje pewne kanony... nie jestem zagorzała katoliczka, ale wydaje mi sie ze odkryte ramiona to tak jak odkryty tylek i trzeba znales rozroznienie miedzy plaza a kosciolem, do teatru filharmoni czy nawet na durny egzamin zadna nie pojdzie z odkrytymi ramionami i cyckami na wierzu, a widze do kosciola biegnie wiekszosc... mimo ze wiele osob to przemilczy, ksiadz nic nie powie ale to nie znaczy, ze mozna ubrac sie raczej rozebrac sie.... sama planuje odwazna sukienke totalnie bez plecow ale nie wyobrazam sobie aby pojsc w niej do kosciola i nie przykryc sie niczym... i w jakos nie interesuje mnie to, ze bedzie upal bo przez te godzine sie nie roztopie, chodzi o kulture i szacunek a nie poczucie gustu bo mozna to zrobic tez ze smakiem wystarczy odrobina wyobrazni...
a odkryte ramiona w kosciele i cycki na wierzu to dla mnie nic innego jak tylko brak kultury i zle wychowanie!


A we mnie się gotuje jak czytam takie wypowiedzi. Jak można porównywać kościół z plażą, teatrem, filharmonią czy durnym egzaminem!!! Ja myślałam, że do kościoła chodzi się w celu modlenia, zbliżenia się z Bogiem a w dniu ślubu przede wszystkim złożyć przysięgę przed Bogiem

„ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że Cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci."

I jak dla mnie to nie ważne jak kto jest ubrany bo nie chodzi o ciuch w którym przychodzi się aby poczuć więź z Bogiem.
W rozumieniu tej Pani do kościoła trzeba przyjść ładnie ubranym po szyje a jak kogoś nie stać na schludne ubranie to już nie może wejść do kościoła wg tej Pani!! Dewotki, które właśnie tak myślą to tak naprawdę nie rozumieją o co chodzi w naszej religii. Bo wg mnie Bóg kocha nas wszystkich bez względu na to jak jest ubrany. Do kościoła mają prawo wejść wszyscy w podartych brudnych ciuchach a także z gołymi PLECAMI i „o zgrozo” RAMIONAMI!!! A do filharmonii czy teatru czy (nawet ów religijne Panie) do Kościoła chodzą po to aby się pokazać ludziom, jakie mają sukienki a nie w celu do tego przystosowanym. Dla
Kościół – modlitwa
Filharmonia teatr – zobaczenie sztuki
plaża – opalanie się
sss_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:18   #60
mayeczka87
Rozeznanie
 
Avatar mayeczka87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 754
Dot.: Z gołymi plecami i ramionami w kościele

A ja uważam, że Bóg stworzył nas nagich i chyba nie był zadowolony, gdy Ewa i Adam się ubrali.... myślę, że Bóg się nie gniewa jak przychodzimy na ślub z gołymi ramionami.
__________________
www.gabrysiowo.pl zapraszam


Ćwiczę!! 1.12.2012

15.10.2008 12.12.2010 Zaręczyny 07.07.2012 Ślub

mayeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.