Contour make up a opryszczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 22:31   #1
dove76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3

Contour make up a opryszczka


Witam
Jestem po zrobieniu ust metodą contour make up i w 3 dobie dopadła mnie opryszczka. Miałam nadzieję ze tego uniknę, brałam max dawkę Heviranu.
Mam pytanie do dziewczyn które robiły makijaż permanentny i pojawiła się u nich opryszczka - czy przy uzupełnianiu też się to zdarzyło ?
Mam wątpliwości czy wogóle jechać na tę II wizytę, pójdzie więcej barwnika i jak znów mnie dopadnie ubytki będą bardziej widoczne przecież.
Znacie inne leki poza Heviranem ? Moze mogłabym wziać coś mocniejszego ? Mam jeszcze pytanie o schemat w jakim brałyscie Heviran lub inny p/wirusowy. Ja miałam zalecone branie przez 3 dni: 7 dni przed wizytą 600 mg, w dniu wizyty 600 mg i 7 dni po 600 mg.
Opanowałam sytuację dość szybko, w drugiej dobie od wysypu zrobiły się juz strupki, rozgniatałam tabletkę, mieszłam z Zoviraxem i nakładałam na całe usta i okolice. Ubytek barwnika nie jest duży ale i tak się boję tego drugiego podejscia.
dove76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.