Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 18:37   #4081
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
smv no co ty jak nie chcesz to nie trzeba kobieto poc o az 11 kg chcesz gubic?!
anorekcji sie nabawisz...nie warto naprawde!
co do reszty to jestem - za i wspieram cie duchowo

Hehe no kochana musze musze schudnać bo własnie tyle mam nadwagi tylko najbardziej sie boje ze przgram z sama soba ze poprostu mi sie nie da tego osiagnac;(a anoreksji to i tak sie nie nabawie ani zadnych tam bulimihehehe dla mnie podstawa nie chodzić głodnym zdrowe jedzonko +cwczenia=efekt i szczesliwa ja;] a i dziekuje za reszte ze mnie wspierasz;*
__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 18:48   #4082
sawa_sawa
Rozeznanie
 
Avatar sawa_sawa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 756
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

APARATKI otoż z nadchodzaca nowiną nadejscia wakacji
życze Wam z calego serducha:
Dobrego wypoczynkuogrzanego słońcem
miłych śpotkań,
okazji do uśmiechu,
wielu chwil wartych wspomnień
Duuzo radochy
duzo miłosci
zero smutków
zero złośći

no kurde jednym słowem nie uczta się,włóczta się róbta co chceta;]]




__________________
...........
sawa_sawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 18:59   #4083
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Ja jeszcze jeden egzamin mam ech ale już jutro idę na wycisk, czyli do aparatu już niedługo ;-)
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 19:36   #4084
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

ja aparat bede miala zakladany na poczatk lipca
na razie dolny.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 21:22   #4085
katarzyna999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Maricken, a u którego orto będziesz zakładać aparat? Tez jestem z Wrocławia i mam zamiar w najblizszym czasie też pójść założyc aparat, a wolałabym u kogoś sprawdzonego...
katarzyna999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 21:58   #4086
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez katarzyna999 Pokaż wiadomość
Maricken, a u którego orto będziesz zakładać aparat? Tez jestem z Wrocławia i mam zamiar w najblizszym czasie też pójść założyc aparat, a wolałabym u kogoś sprawdzonego...
Po wizytach w kilku gabinetach zdecydowałam się na orto na ul Parafialnej (www.ortho.pl). Podoba mi się ich podejście do pacjenta i fakt że wyliczają całkowity koszt leczenia przez co nie płacisz za to że wizyty mogą wypaść częściej niż raz na miesiąc. Teraz tylko się modlę żeby mi nie wyskoczyli z jakąś szaloną sumą w tym kosztorysie ale jestem dobrej myśli Tobie radzę pochodzić trochę po rożnych orto na konsultacje, a szukaj takich co pogadają z Tobą za darmo - bo tacy jeszcze istnieją, ale zanim pójdziesz do jakiegoś to warto mieć dwa zdjęcia rtg - panoramiczne i boczne czaszki. Wtedy cokolwiek mogą Ci zasugerować życzę powodzenia w żmudnym procesie wybierania gabinetu
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 22:08   #4087
thougful-girl
Zadomowienie
 
Avatar thougful-girl
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 1 634
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sawa_sawa Pokaż wiadomość
APARATKI otoż z nadchodzaca nowiną nadejscia wakacji
życze Wam z calego serducha:
Dobrego wypoczynkuogrzanego słońcem
miłych śpotkań,
okazji do uśmiechu,
wielu chwil wartych wspomnień
Duuzo radochy
duzo miłosci
zero smutków
zero złośći

no kurde jednym słowem nie uczta się,włóczta się róbta co chceta;]]




Dziękuję za życzenia, też ci życzę udanych wakacji no i wszystkim aparatkom . Piątek zakończenie roku, a wtorek wizyta u ortodontki
__________________

thougful-girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 22:11   #4088
katarzyna999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 21
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Bardzo dziękuje, dużo osób poleca gabinet na parafialnej także w pierwszej kolejności tam sie wybiorę... narazie
katarzyna999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 22:31   #4089
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

http://www.sexsonorthodontics.com/orthotips.htm


hej ktos pytal o expander na tej stronce jest na dole o expanderach ogolnie i jest fotka
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 08:00   #4090
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Dzięki Kasiek

Gdy zdejmą mi 'rozszerzacz' będę miala zakładane rotatory.
Później jakieś wyciągi. Matko.. ile tego żelastwa w buzi.
A wyciągi to nie są czasami takie gumki, które zahacza się na górnych i dolnych zębach?
A rotatory to przepraszam bardzo do czego?
W ogóle jestem troche zla na moją orto z każdą wizytą (były 4) zmieniał się "plan leczenia" (na szczęscie jest już ostateczny). Ostatnio mowiłam Wam o ekspanderze, a teraz dowiedziałam się, że w lipcu będę miała zakładanego haasa.
W sumie to rozumiem, bo te pierwsze przypuszczenia były "na oko", teraz dowiedziałam się już o kosztach, czasie leczenia i o tym, co będzie zakładane po kolei.
Ortodontka stwierdziła, że jestem pacjentem z trudną wadą, moje zdjęcia i wyciski konsultowała z jakimś profesorem.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 12:41   #4091
merry_ann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

hejka
dawno mnie tu nie było..
pamietacie mnie jeszcze?

byłam juz na kanałowym i nie bolało...
termin wizyty 2 lipca

jeszcze zdążyłam wyleczyc nadprogramowo jednego ząbka na dole kanałowo (ale na dlo aparaciku nie bedzie :P )
jeszcze 11 dni

tak sie zastanawiam czy mi załorzą separatory czy od razu aparacik..
mam nadzieje ze aparacik hi hi
w koncu pani orto zarezerwowała godzinę tylko dla mnie
merry_ann jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 13:31   #4092
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

ja dwa tygodnie jeszcze poczekam
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 14:07   #4093
zlosnica85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Cool Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

fajnie że macie już wakacje ja dzisiaj byłam po ostani wpis na studiach licencjackich i się okazało że mi babka projektu nie zaliczyła (podobnie zresztą jak 30 innym osobom). Teraz będe miała pierwszą w życiu poprawkę :-( i to na tydzień przed obroną
Ja to nie rozumiem takich profesorek. Kurcze menopauza ciężka rzecz ale nie trzeba się od razu wyżywać na studentach.
zlosnica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 19:18   #4094
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez morelowa Pokaż wiadomość
Dzięki Kasiek

Gdy zdejmą mi 'rozszerzacz' będę miala zakładane rotatory.
Później jakieś wyciągi. Matko.. ile tego żelastwa w buzi.
A wyciągi to nie są czasami takie gumki, które zahacza się na górnych i dolnych zębach?
A rotatory to przepraszam bardzo do czego?
W ogóle jestem troche zla na moją orto z każdą wizytą (były 4) zmieniał się "plan leczenia" (na szczęscie jest już ostateczny). Ostatnio mowiłam Wam o ekspanderze, a teraz dowiedziałam się, że w lipcu będę miała zakładanego haasa.
W sumie to rozumiem, bo te pierwsze przypuszczenia były "na oko", teraz dowiedziałam się już o kosztach, czasie leczenia i o tym, co będzie zakładane po kolei.
Ortodontka stwierdziła, że jestem pacjentem z trudną wadą, moje zdjęcia i wyciski konsultowała z jakimś profesorem.

hmm rotator cos mi mowi ale nie pamietam ^^ a wyciagi to te gumeczki, ktore sie nosi miedzy szczekami do ulozenia zgryzu prawidlowo
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 08:19   #4095
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Ja jeszcze 3tyg.poczekam na ten aparat i wiecie co nie mogę się doczekać jak każda z Was.Życzę miłego wypoczynku i wszystkiego dobrego.
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 11:14   #4096
merry_ann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

ja wakacji nie mam... jedynie tygodniowy urlop na przyzwyczajenie sie do aparatu...eh
merry_ann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 15:53   #4097
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

hej babeczki ) wrrocilam komputerek dziala jak nowiuski

no i mamy wakacje rownziez zycze wszystkim udanych i slonecznych wakacji ja jade nad morze z TŻ Juz sie nie mofe doczekac;-))
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3

Edytowane przez smv
Czas edycji: 2007-06-22 o 18:36
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 21:27   #4098
tulipek
Raczkowanie
 
Avatar tulipek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

moze ktos mi pomoc. zalozylam aparat staly jakies 3 tygodnie temu . Ortodonta powiedzial ze mam byc na wizycie za okolo 4 tyg od zalozenie maxymalnie 6 tygodni. A co sie stanie jak sie nie zjawei na wizycie do tego czasu ale po dwoch miesiacach. Mieszkam za granica a bilety teraz sa strasznie drogie. nie iwecie czy to tylko chodzi o to zeby efekt sie nie opoznil i wszytsko szlo zgodnie z planem czy moze mi sie cos przekrzywic za bardzo i w ogole ze aparat bedzie do wyrzucenia ?
nie iwem co robic nie chce zeby na marne poszly te 4k.
Zaznace ze mam mala wade. 4 wysuniete lekko.
tulipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 22:00   #4099
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

to nie rozumiem po co go zakladalas skoro nie mozesz pojawiac sie na wizytach kiedy trzeba, w aparacie wazna jest systematycznosc raz ze opozniasz leczenie dwa ze cos moze pojsc nie tak jak trzeba i bedzie kiszka, a skoro wiedzialas ze nie mozesz byc na wizytach kiedy trzeba to trzeba bylo wczesniej pogadac z orto i znalezc odpowiednie rozwiazanie no chyba ze masz ochote nosic aparat bog wie ile czasu moj ex nosil ponad 5 lat przez wlasnie zaniedbania wlasnie z terminami wiec zalezy czy to jednorazowy incydent czy jak, najlepiej zadzwon do orto i pogadaj
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 22:34   #4100
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tulipek Pokaż wiadomość
moze ktos mi pomoc. zalozylam aparat staly jakies 3 tygodnie temu . Ortodonta powiedzial ze mam byc na wizycie za okolo 4 tyg od zalozenie maxymalnie 6 tygodni. A co sie stanie jak sie nie zjawei na wizycie do tego czasu ale po dwoch miesiacach. Mieszkam za granica a bilety teraz sa strasznie drogie. nie iwecie czy to tylko chodzi o to zeby efekt sie nie opoznil i wszytsko szlo zgodnie z planem czy moze mi sie cos przekrzywic za bardzo i w ogole ze aparat bedzie do wyrzucenia ?
nie iwem co robic nie chce zeby na marne poszly te 4k.
Zaznace ze mam mala wade. 4 wysuniete lekko.
jest tak jak napisała Kasiek, nie można przedłużać czasu leczenia, nieważne czy wada jest mała czy duża
gdy ja chciałam przełożyć termin zakładania łuku podniebiennego, to dr powiedziała ostro, że przedłużać nie można

smv nie ma się czego bać, aż taka strasznie zabrzmiało to co napisałam?

Dziewczyny powiem Wam tyle, że jak ja miałam zakładać aparat, to praktycznie nic o nim nie wiedziałam. Gdy orto na pierwszej wizycie powiedziała, że później będzie zakładać mi łańcuszki, to ja sobie wyobraziłam metalowe łańcuchy w mojej buzi w pomniejszonej wersji
Sądzę, że tłumaczenie typu "nie chcę zakładać w ciemno" jest bez sensu, ponieważ otro i tak lepiej zna się od nas i na pewno nie założy czegoś "niepotrzebnego", nawet jeśli nam się tak wydaje.
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 09:06   #4101
burakcukrowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

a ja za 2 tyg. ściągam!! <jupiiii> warto warto było. jedyne co mnie martwi, to że po jednej stronie mi się 2 ząbki nie nachodzą całkiem na siebie w zgryzie;/ ale tego nie widać, a mi to nie przeszkadza to chyba nie będzie z tym problemu...a nosiłam aparat tylko rok
burakcukrowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 12:20   #4102
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez burakcukrowy Pokaż wiadomość
a ja za 2 tyg. ściągam!! <jupiiii> warto warto było. jedyne co mnie martwi, to że po jednej stronie mi się 2 ząbki nie nachodzą całkiem na siebie w zgryzie;/ ale tego nie widać, a mi to nie przeszkadza to chyba nie będzie z tym problemu...a nosiłam aparat tylko rok
a jaka mialas wade?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 15:49   #4103
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

ha ja jak zakladalam to moja przyjaciola juz dlugo nosila i moja sis juz rok w trakcie byla wiec, ze ja jestem taka, ze wszysto wiedziec musze to sporo wiedzialam i wyszperalam w necie co sie dalo a ze mna do gima chodzila dziewczyna co nosila tylko 3 miesiace, bo miala tylko zeby lekko do przodu wysuniete, ale rowne a ze rodzice kupe kasy mieli, no to sobie zaplacila wtedy jeszcze grubsze pieniadze za wsuniecie doslownie o 1-2 mm zebow,w ogole tego widac nie bylo no ale coz rozni ludzie rozne potrzeby :P
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 16:20   #4104
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

A mi się wydawało, że ja góre też krótko będe nosić, bo właściwie to prawie proste mam górne zęby tylko właśnie jedynki mi się do przodu wysuwają, a za to dół mam strasznie pokręcony, a się okazało, że górę muszę przesunąć 10mm , a dół 6mm i moja orto powiedziała mi żebym sie nie łudziła, że po roku ściągne, bo nie ma takiej opcji, że wcześniej jak za 1.5 roku i to lepiej żebym sie nie nastawiała
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 17:22   #4105
agulkaaa14
Raczkowanie
 
Avatar agulkaaa14
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41
GG do agulkaaa14
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

A ja miałam zakładamyaparat przed wczoraj i powiem szczerze że boli mnie to przy jedzeniu ale z dnia na dzien ból jest coraz mniejszy) plusy które dostrzeglam to to ze terza bede musiala myc zeby po kazdym posilku i dobrze, przynajmniej ten nawyk wpoi mi sie i bede tak robila po zdjęciu aparatu) bo tak to mylam zeby rano i wieczór a teraz zdarza sie nawet ze myje 8x
agulkaaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 18:22   #4106
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

mi tez orto powioedziala z emniej niz 1.5 roku nie da rady...
kasiek bo ty tez usuwalas czwórki, ille juz nosisz swoj aparacik??

ps jesli chodzi o a6w-chyba mi zaszkodzilo;/ boli mnie zaj* kregoslup i chrupie mi na wysokosci piersiowej i dziwnie wystaje;/maskara odpuszczam sobie cwiczenia na jakis czas a szkoda 30 dni dobiłam
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 20:42   #4107
mimisia00
Raczkowanie
 
Avatar mimisia00
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 158
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Hej Hej Aparatki Ja aparat stały na górną szczekę nosze już 6 miesięcy. Problem miałam taki że wystawały mi kły i 2 jedynki lekko na siebie nachodziły, miałam tez jakoś zablokowaną chyba dolną szczękę i nie równała sięz górną czy coś. Efekty widziałam już po pierwszym miesiacu. Wizyty mam co miesiąc i mam już 5 łuk. A jak tam u was? Dziś byłam na wizycie u orto
mimisia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 20:45   #4108
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agulkaaa14 Pokaż wiadomość
A ja miałam zakładamyaparat przed wczoraj i powiem szczerze że boli mnie to przy jedzeniu ale z dnia na dzien ból jest coraz mniejszy) plusy które dostrzeglam to to ze terza bede musiala myc zeby po kazdym posilku i dobrze, przynajmniej ten nawyk wpoi mi sie i bede tak robila po zdjęciu aparatu) bo tak to mylam zeby rano i wieczór a teraz zdarza sie nawet ze myje 8x
częste mycie zębów to już chyba takie "zboczenie" większości ludzi którzy noszą/nosili aparat. Ja przed zadrutowaniem to myłam też tylko 2x dziennie, a teraz to już nie liczę, tak dużo.

Po zdjęciu aparatu mam zamiar sobie kupić elektryczną szczoteczkę, żeby zęby były idealnie czyste, białe i zdrowe
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 22:00   #4109
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
mi tez orto powioedziala z emniej niz 1.5 roku nie da rady...
kasiek bo ty tez usuwalas czwórki, ille juz nosisz swoj aparacik??

ps jesli chodzi o a6w-chyba mi zaszkodzilo;/ boli mnie zaj* kregoslup i chrupie mi na wysokosci piersiowej i dziwnie wystaje;/maskara odpuszczam sobie cwiczenia na jakis czas a szkoda 30 dni dobiłam
ja usowalam 1x4, 2 x5 i 1x6 i nosze juz 15 miesiecy i gdyby nie to ze moje zeby zeswirowaly pod koniec leczenia to juz bym byla bez zlomu, a ze zeswirowaly to tak ze 4 miechy jak dobrze pojdzie szkoda gadac jedynka nie chce sie obrocic jak trzeba ale dam rade


a ja sobie kupilam szczoteczke elektryczna jakies 3 dni temu i jest super lepiej czysci niz ta zwykla szorowac licznik ma wiec wiem kiedy 2 min mijaja srednio szoruje 4 min bo lubie ^^ ogolnie to naprawde duzo fajniej i dokladniej czysci, a zwykla to szorujesz i szorujesz i pupa :P tej jednopeczkowej dalej uzywam i nici tez a plyn mi sie skonczyl i zanim sie rusze po nowy to zapewne troche minie a schiza na mycie po kazdym posilku juz mi przeszlo, bo za czesto jem :P
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 23:17   #4110
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY

Własnie ja mam elektryczną brauna, i myślicie że będzie dobra jak mi założą aparat? Czy jednak trzeba kupić te końcówki specjalne? Poza tym nie wyobrażam sobie już teraz szorowania zwykłą szczotką bo bym się czuła "niedomyta" :P Ech we wtorek idę po "wyrok" w sprawie mojego leczenia
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.