Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 21:06   #3031
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
mój tez ostatnio tata i tata...czasem tylko łazi i mama mama...a ostatnio wszystko mu się poplątało...patrzy na mnie i z takim zapytaniem w głosie...tata tata ?? ja nic...no to ten baba baba? ja nic...mamamamama...

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Za to ja mam "cudowne" dziecko, ktore majac niecale 21 m-cy juz sie uczy alfabetu i zna kilka liter tzn potrafi je pokazac i powiedziec i moglby tak pol dnia
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:18   #3032
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

napiszę tylko że winna się przyznała
znaczy Jagi1111 nie ma na prawdę i to wszystko kłamstwa
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:44   #3033
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
napiszę tylko że winna się przyznała
znaczy Jagi1111 nie ma na prawdę i to wszystko kłamstwa
a ja naiwna do końca miałam nadzieje, ze tak nas w ch*** nie robiła...


Buziaczek dla Dawida!!!
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 09:39   #3034
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

o proszę
przyznała się?
a jakieś tam np. wytłumaczenie było?
czy echo
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 09:46   #3035
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Gabi, nie tłumaczyła
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 09:47   #3036
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Alkamor
to zależy
ja dziś kupiłam Kai 2pary rękawiczek za 3,30 zł! w tesco
dwie pary rajstopek za 6 zł!
były jakieś przeceny -wyprzedaże
duzo było czapek i rękawiczek i szalików zimowych też tanich
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 09:59   #3037
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

gabi - no tak ale wiadomo, że czapki,rajtopy etc to zawsze są tańsze. No ale tak jak właśnie te wspomniane spodnie gdzie kosztują 45 zł to jak przecenią 50 % wychodzi w sumie niedużo ale jednak w porównaniu z tymi po 6-7 zł to już różnica w cenie jest

a co do motylka tzn Jagi i cholera wie kogo tam jeszcze to napisała do mnie wiadomość na PW ale bez tłumaczeń...tylko, że przeprasza i że kłamstwo ma krótkie nogi
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 10:05   #3038
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
a co do motylka tzn Jagi i cholera wie kogo tam jeszcze to napisała do mnie wiadomość na PW ale bez tłumaczeń...tylko, że przeprasza i że kłamstwo ma krótkie nogi
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:09   #3039
pelnia1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk - Legnica
Wiadomości: 1 538
GG do pelnia1980
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
poj.e.b.ana jakas?


Z nudow. I jedno jest pewne - skoro ma czas na zakladanie tylu nickow i udzielanie sie na forach, to na 100% nie ma ani jednego dziecka I dobrze, bo zdrowa to ona raczej nie jest.


one nie sa sznurowane. Maja sznurowki z przodu, ale z boku suwak. Ale faktycznie moznaby te sznurowki poluzowac...hmmm...

Wiecie co? Strasznie mnie wkurza marudzenie i hipochondria. Zostalam wychowana w taki sposob, ze nie narzekam na zdrowie, nie zwalnialam sie z pracy ani szkoly bo jestem chora, chyba ze mialam temperature powyzej 39 i ja wtedy zwykle zwidy mam i majacze wiec maly ze mnie pozytek.
Nie wiem, czy to przypadlosc mojego pokolenia, ale moi znajomi sa tak upierdliwi pod tym wzgledem... Status ok. 70% znajomych na facebooku dotyczy jak to sie zle czuja, zmeczeni sa itp. Po cholere tak jeczec? Zeby ludzie komentowali 'ojej biedactwo?'I tak codziennie??
Do tego mam 13 kolezanek aktualnie w ciazy i pomyslalybyscie, ze nikt wczesniej w ciazy nie byl. No co za kuzwa mac marudy. Ja pracowalam do 4 dni przed terminem, przytylam 30kg, bolaly mnie stawy, serce, kulalam i jakos nie 'chwalilam' sie nigdzie. A te gwiazdy, bo zaszly i teraz sie uzalaja nad soba.
Grrrrrr..
(Sorki, musialam sie gdzies poskarzyc)
hej
hehe no niezle - ale nas czasem wysluchasz co??
wiesz przy pierwszym dz. nic nie narzekalam mimo iz mialam ogromne problemy, ale teraz sobie pozwalam ! i fajnie jest czasem sie wyzalic jak juz tz cie nie slucha lub nie ma go poprostu w domu - zas zale sie np na forum zwlaszcza o tych potwornych wymiotach... ale w real hmm mowie realnie jak jest nie jest kolorowo zwlaszcza jak brzdac ci sie pod nogami kreci... ale mimo tych zlych stanow jest cudnie !

CZY BUZIACZEK DAŁ ZNAC JAK WYSZLY WYNIKI???????????????? nie wiem czy przeoczylam :/
pelnia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:17   #3040
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
gabi - no tak ale wiadomo, że czapki,rajtopy etc to zawsze są tańsze. No ale tak jak właśnie te wspomniane spodnie gdzie kosztują 45 zł to jak przecenią 50 % wychodzi w sumie niedużo ale jednak w porównaniu z tymi po 6-7 zł to już różnica w cenie jest

a co do motylka tzn Jagi i cholera wie kogo tam jeszcze to napisała do mnie wiadomość na PW ale bez tłumaczeń...tylko, że przeprasza i że kłamstwo ma krótkie nogi



1. no nie no za 6-7 zł to jeszcze mi się nie zdarzyło, ale za 12-15 zł kupiłam kiedyś dwie pary w tesco,
znaczy jedne 12 zwykłe a drugie 15 ocieplane
Tak czy siak postanowiłam "raz an jakiś czas" zajrzeć do "przybytku dziwnego zapachu" i oglądać i szukać

2. krótkie???
dość długo to wszystko trwało!!!!

w biedronie tanie banany
a w Lidlu coś tam innego warzywnego
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:54   #3041
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
[/B]

1. no nie no za 6-7 zł to jeszcze mi się nie zdarzyło, ale za 12-15 zł kupiłam kiedyś dwie pary w tesco,
znaczy jedne 12 zwykłe a drugie 15 ocieplane
Tak czy siak postanowiłam "raz an jakiś czas" zajrzeć do "przybytku dziwnego zapachu" i oglądać i szukać

2. krótkie???
dość długo to wszystko trwało!!!!

w biedronie tanie banany
a w Lidlu coś tam innego warzywnego

ja czuję ten zapach jeszcze po praniu, podczas prasowania (za każdym razem)
czym są dwa lata wobec wieczności


cukinia? Slyszalam w radiu reklame
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 13:20   #3042
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Spice nie czytaj

Ale mi k. źle!
Ola pół nocy nie spała (zęby) a teraz po 2 h ryku takiego ze spazmami.... padła.
Jeszcze muszę jechać na osłuchanie (kontrole) po antybiotyku na 16. To se za długo nie pośpi
Idę sie robić, bo wyglądam jak zombi a idę do PANA doktora
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:41   #3043
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Pelnia napisze ci pozniej co i jak na PW, tutaj nie pisalam bo nie chce zeby sie Spice denerwowala moimi problemami i narzekaniami na ciaze
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:49   #3044
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:51   #3045
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Spice nie czytaj

Ale mi k. źle!
Ola pół nocy nie spała (zęby) a teraz po 2 h ryku takiego ze spazmami.... padła.
Jeszcze muszę jechać na osłuchanie (kontrole) po antybiotyku na 16. To se za długo nie pośpi
Idę sie robić, bo wyglądam jak zombi a idę do PANA doktora
ooo do PANA doktora powiadasz

a do kiedy siedzisz w domu ??

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Pelnia napisze ci pozniej co i jak na PW, tutaj nie pisalam bo nie chce zeby sie Spice denerwowala moimi problemami i narzekaniami na ciaze
no bez przesady

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez jo@n@ Pokaż wiadomość
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 15:40   #3046
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

alkamor moze przesada a moze nie ale poczulam sie glupio po tym poscie bo to jakby tyczylo sie po czesci mnie bo ja tu ostatnio wam tylko smece o moich problemach ciazowych i zlym humorze i marudze jak to mi źle i ciezko i wogole... wiec nie bede wiecej pisac o ciazy i moim samopoczuciu bo to wkoncu nie ten watek i byc moze nikt tego niechce czytac

Napisze tylko ze to nie Cholestaza
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 15:49   #3047
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Witajcie
Kurde, coś mi dzis wielocyowanie nie idzie
Buziaczek, brawa dla synka!!!
To ja też się pochwalę, a co Nineczka też zna kilka literek i potrafi liczyć do trzech Dwa to jest "waba", a trzy to "cz".
Ale z Jagi poj......na laska. No cóż, inaczej nie da się tego skomentować.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
napiszę tylko że winna się przyznała
znaczy Jagi1111 nie ma na prawdę i to wszystko kłamstwa
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
alkamor moze przesada a moze nie ale poczulam sie glupio po tym poscie bo to jakby tyczylo sie po czesci mnie bo ja tu ostatnio wam tylko smece o moich problemach ciazowych i zlym humorze i marudze jak to mi źle i ciezko i wogole... wiec nie bede wiecej pisac o ciazy i moim samopoczuciu bo to wkoncu nie ten watek i byc moze nikt tego niechce czytac

Napisze tylko ze to nie Cholestaza
Buziaczku, wiem, co Spice miała na myśli, ale nie sadzę, żeby miała Ci za złe narzekanie Ty masz trochę więcej problemów niż zwyczajne pobolewanie pleców. Także ja Cię rozgrzeszam i możesz ponarzekać
Jak sie ma fajną ciążę, to rozumiem, że nie ma powodów do gderania. Ja, przyznam, że narzekałam, bo miałam zagrożoną, i czuję się moralnie usprawiedliwiona ze zrzędzenia
No to dawaj, Buziaczku!
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 16:58   #3048
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
ooo do PANA doktora powiadasz

a do kiedy siedzisz w domu ??
no bez przesady
Do końca miesiąca w domu.
Ola osłuchana! Wszystko ok!
Buziak Ty nie marudzisz! Ty informujesz! Bo my jesteśmy bardzo zainteresowane! Jak byś marudziła, to bym pierwsza Ci to powiedziała
Napisz proszę czy nadal Cię swędzi i jak tam wyniki!
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:09   #3049
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 17:17   #3050
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
napiszę tylko że winna się przyznała
znaczy Jagi1111 nie ma na prawdę i to wszystko kłamstwa
W sumie to dziwie sie jej... sama nie jestem przesadna (a z kreseczka) ale nigdy bym nie zartowala ani nie klamala ze poronilam...

Cytat:
Napisane przez pelnia1980 Pokaż wiadomość
hej
hehe no niezle - ale nas czasem wysluchasz co??
no pewnie, haha, z wami jestem ponad 2 lata juz, to zupelnie co innego
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Pelnia napisze ci pozniej co i jak na PW, tutaj nie pisalam bo nie chce zeby sie Spice denerwowala moimi problemami i narzekaniami na ciaze
ty serio mowisz? Myslisz, ze to o ciebie mi chodzilo? Czy w ogole o kogos na tym watku? No wiesz? hormony chyba Pomysl, ze jestem tu ponad 2 lata i jeszcze nigdy nikomu nie wypomnialam, ze marudzi albo ze nie na temat rozmowa, nie wdalam sie w ani jedna klotnie watkowa (choc pare razy sama z***ke dostalam ), wiec to nie w moim stylu zupelnie, zeby kogokolwiek wyganiac na prive.
To byl oryginalnie watek ciazowy, a teraz jest o dzieciach, wiec jak najbardziej jest tu miejsce na narzekania ciazowe i inne. Klikajac na link do tego watku spodziewam sie rozmow o ciazach i dzieciach.
W poprzednim poscie chodzilo mi o status info na facebooku czy nk, ktore sa publiczne i musze je czytac logujac sie do mojego profilu i kazdy inny musi je czytac. U zadnej z was na FB czy NK tego nie widzialam, ale wiele z moich znajomych do znudzenia o chorobach gada. Mlodzi ludzie !
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
alkamor moze przesada a moze nie ale poczulam sie glupio po tym poscie bo to jakby tyczylo sie po czesci mnie bo ja tu ostatnio wam tylko smece o moich problemach ciazowych i zlym humorze i marudze jak to mi źle i ciezko i wogole... wiec nie bede wiecej pisac o ciazy i moim samopoczuciu bo to wkoncu nie ten watek i byc moze nikt tego niechce czytac

Napisze tylko ze to nie Cholestaza
a mi sie przypomina jak na ciazowym co chwile sie ktos o jakis post obrazal i bral do siebie, bo wtedy wszystkie mialysmy hormonalnego haja Teraz jestescie w mniejszosci wiec jakos mniej dramatycznie jest
Przepraszam buziak i inne ciazarne, moj komentarz nie dotyczyl ABSOLUTNIE tego watku, po to on przeciez jest
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:20   #3051
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
a mi sie przypomina jak na ciazowym co chwile sie ktos o jakis post obrazal i bral do siebie, bo wtedy wszystkie mialysmy hormonalnego haja Teraz jestescie w mniejszosci wiec jakos mniej dramatycznie jest
Przepraszam buziak i inne ciazarne, moj komentarz nie dotyczyl ABSOLUTNIE tego watku, po to on przeciez jest
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:52   #3052
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

No dobra
Wyniki bardzo dobre, swedzi nadal jak cholera jestem juz do krwi podrapana wszedzie, mloda 2-3 dni prawie wogole sie nie ruszala (ja nie czulam) po wieczornym ataku drapania sie wczoraj wkurzylam sie i pojechalam do szpitala zeby mnie jakis gin obejrzal i zrobili ktg, akurat moj gin mial dyzur, uczulenie nie ma nic wspolnego z ciaza bo wyniki i ktg wyszly bardzo dobre, wladowal mi kolejne 2 leki, jedne to essentiale forte (na watrobe) drugie to bardzo silne tabletki alergiczne Diphergan i kazal isc do rodzinnego bo on juz nie pomoze mi skoro to nie od ciazy, dzis lekarka rodzinna kazala brac te leki dalej i dorzucila kolejne tabletki clemastinum hasco, uczulenie jest jednak po tej masci Posterisan na 99% a nie schodzi bo hormony szaleja i uczulenie sie nie poddaje, w chwili obecnej mam juz tyle tych tabletek ze sama sie pogubilam ile i co kiedy biore, ale ok 30 na dobe bedzie
Po tych silnych tabletkach chodze i zasypiam na stojaca, obijam sie o sciany, czuje sie nacpana, cialo mi drzy, jestem rozdrazniona (skutki uboczne tych tabletek) po nich tez nie moza prowadzic auta itd, a biore 3x1 musialam budzic tz wczesniej po nockach po akcji kiedy to od sennosci nie trafilam do drzwi i dobilam do sciany (12 w poludnie), w nocy do wc prawie na czworakach szlam tak mi sie spac chcialo a do tego zajmowanie sie Dawidem, tz wstal a ja zasnelam

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-10-21 o 18:01
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:56   #3053
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Alkamor co to za ziewanie pod moim postem

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Buziaczek jesteś dzielna dziewczyna! Jeszcze trochę i będziesz mogła większość leków odstawić No i zrobić testy alergiczne !
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:03   #3054
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
No dobra
Wyniki bardzo dobre, swedzi nadal jak cholera jestem juz do krwi podrapana wszedzie, mloda 2-3 dni prawie wogole sie nie ruszala (ja nie czulam) po wieczornym ataku drapania sie wczoraj wkurzylam sie i pojechalam do szpitala zeby mnie jakis gin obejrzal i zrobili ktg, akurat moj gin mial dyzur, uczulenie nie ma nic wspolnego z ciaza bo wyniki i ktg wyszly bardzo dobre, wladowal mi kolejne 2 leki, jedne to essentiale forte (na watrobe) drugie to bardzo silne tabletki alergiczne Diphergan i kazal isc do rodzinnego bo on juz nie pomoze mi skoro to nie od ciazy, dzis lekarka rodzinna kazala brac te leki dalej i dorzucila kolejne tabletki clemastinum hasco, uczulenie jest jednak po tej masci Posterisan na 99% a nie schodzi bo hormony szaleja i uczulenie sie nie poddaje, w chwili obecnej mam juz tyle tych tabletek ze sama sie pogubilam ile i co kiedy biore, ale ok 30 na dobe bedzie
Po tych silnych tabletkach chodze i zasypiam na stojaca, obijam sie o sciany, czuje sie nacpana, cialo mi drzy, jestem rozdrazniona (skutki uboczne tych tabletek) po nich tez nie moza prowadzic auta itd, a biore 3x1 musialam budzic tz wczesniej po nockach wczesniej po akcji kiedy to od sennosci nie trafilam do drzwi i dobilam do sciany, w nocy do wc prawie na czworakach szlam tak mi sie spac chcialo a do tego zajmowanie sie Dawidem, tz wstal a ja zasnelam

a lekarz wie o tym? bo to chyba nie jest normalne... jeszcze do tego w ciazy, niebezpieczne nawet.
a probowalas domowymi sposobami? nalozyc platki owsiane na przyklad?
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:24   #3055
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

buziak - ta senność to pewnie od tych leków na alergię.One bardzo często powodują senność a odstawiłaś ten Posterisan (chyba coś pisałaś ale nie pamiętam)
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:30   #3056
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Spice a mi się skojarzyło:
Wybierałam sie na urlop, bo Ola kaszlała. Jeżeli wezmę cięgiem 2 tygodnie to dostanę tzw. gruszę. A, że niewiele mi urlopu zostało, to wziełam teraz 2 tygodnie. Siedzę przy śniadaniu i rozmawiam z koleżanką. Pyta dokąd się wybieram na urlop. Zaczęłam narzekać na to, że będę z chorym dzieckiem w domu siedzieć. Koleżanka na to: co mi się żalisz, ja Ci to dziecko zrobiłam
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:36   #3057
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez anya_krk Pokaż wiadomość

ja czuję ten zapach jeszcze po praniu, podczas prasowania (za każdym razem)
czym są dwa lata wobec wieczności
1. mówisz ?
ja dopiero teraz wyjęłam z reklamówy i piorę
zobaczymy czy coś będzie czuć

2. no niby nic ale dwa lata "to nie krótkie nogi"

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Spice a mi się skojarzyło:
Wybierałam sie na urlop, bo Ola kaszlała. Jeżeli wezmę cięgiem 2 tygodnie to dostanę tzw. gruszę. A, że niewiele mi urlopu zostało, to wziełam teraz 2 tygodnie. Siedzę przy śniadaniu i rozmawiam z koleżanką. Pyta dokąd się wybieram na urlop. Zaczęłam narzekać na to, że będę z chorym dzieckiem w domu siedzieć. Koleżanka na to: co mi się żalisz, ja Ci to dziecko zrobiłam


ogólnie zajefajna laska
grzecznie i miło "Cie ustawiła"
choć jako koleżanka powinna wysłuchać
co nie zmienia faktu że



ps. Buziak
z drugiej strony inne w ciąży narzekaja na bezsenność, że niby spać nie mogą
Ty sie prochów nałykasz i masz "nadsenność"
ale prawda taka że współczuje
strasznie CI daje mała w kość
pewnie będzie śliczną zdrową grzeczną dziewczynką w podzięce za to jak dzielnie zniosłaś ciąże
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:46   #3058
spicegirl
Zadomowienie
 
Avatar spicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 872
GG do spicegirl
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Spice a mi się skojarzyło:
Wybierałam sie na urlop, bo Ola kaszlała. Jeżeli wezmę cięgiem 2 tygodnie to dostanę tzw. gruszę. A, że niewiele mi urlopu zostało, to wziełam teraz 2 tygodnie. Siedzę przy śniadaniu i rozmawiam z koleżanką. Pyta dokąd się wybieram na urlop. Zaczęłam narzekać na to, że będę z chorym dzieckiem w domu siedzieć. Koleżanka na to: co mi się żalisz, ja Ci to dziecko zrobiłam
super kolezanka, podoba mi sie Ja nie mam na tyle jaj, siedze i slucham marudzenia zwykle, a jak tylko probuje znalezc 'jasna strone sytuacji' to obrywam, ze bagatelizuje problemy Wychodze z zalozenia zawsze, ze jak ktos mowi o problemach to po to, zeby mu pomoc czy doradzic, co zawsze chetnie czynie, w miare mozliwosci. Ale powoli ucze sie, ze niektorzy sie uzalaja nad soba dla samego efektu i trzeba siedziec cicho i uzalac sie nad nimi dla towarzystwa

Zmieniajac temat -Jaka tam u was pogoda tak w ogole? Dziewczyny z okolic Krakowa, nie wiecie jakie maja byc Swieta? Chyba nie mamy watkowej goralki, zeby mi przepowiedziala, co? A nie wiem, jak sie spakowac. Wiem, ze jeszcze prawie 2 miesiace mam, ale nogami przebieram z radosci
__________________
I'm very definitely a woman and I enjoy it. - Marilyn Monroe

Juleczka

Maleństwo




spicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:53   #3059
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

ogólnie zajefajna laska
grzecznie i miło "Cie ustawiła"
choć jako koleżanka powinna wysłuchać
co nie zmienia faktu że
Ruda żmija! Kocham jak siostrę

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
super kolezanka, podoba mi sie Ja nie mam na tyle jaj, siedze i slucham marudzenia zwykle, a jak tylko probuje znalezc 'jasna strone sytuacji' to obrywam, ze bagatelizuje problemy Wychodze z zalozenia zawsze, ze jak ktos mowi o problemach to po to, zeby mu pomoc czy doradzic, co zawsze chetnie czynie, w miare mozliwosci. Ale powoli ucze sie, ze niektorzy sie uzalaja nad soba dla samego efektu i trzeba siedziec cicho i uzalac sie nad nimi dla towarzystwa

Zmieniajac temat -Jaka tam u was pogoda tak w ogole? Dziewczyny z okolic Krakowa, nie wiecie jakie maja byc Swieta? Chyba nie mamy watkowej goralki, zeby mi przepowiedziala, co? A nie wiem, jak sie spakowac. Wiem, ze jeszcze prawie 2 miesiace mam, ale nogami przebieram z radosci
Z reguły w grudniu jest zimno.... chyba, że jest akurat ciepło
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:58   #3060
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Pierwsze kroczki już za nami, a więc mówić zaczynamy! Mamusie marcowo-kwietniow

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość

a lekarz wie o tym? bo to chyba nie jest normalne... jeszcze do tego w ciazy, niebezpieczne nawet.
a probowalas domowymi sposobami? nalozyc platki owsiane na przyklad?

Jest normalne tak jak alkamor pisze one tak dzialaja niestety, maja bardzo duzo dzialan niepozadanych wypisanych, glownym jest wlasnie sennosc, drzenie i kolatanie serca, zawroty glowy (ja mam sennosc i drzenie ciala) co niby mija po kilku dniach a z takich najgorszych dzialan niepozadanych ktore moga wystapic to koszmary senne, utrata orientacji itp
W ciazy je mozna zazywac a nie mozna zazywac 2 tygodnie przed planowanym terminem porodu

alkamor Posterisanu uzylam ostatni raz w niedziele wieczorem, teraz mam czopki Hemorectal

Tunia kolezanka swietny tekst rzucila

Spice spadl pierwszy snieg w Zakopanym, synoptycy mowia ze prawdziwy snieg u nas bedzie w listopadzie, tak dzis mowili po faktach w pogodzie na tvn ale nie powiedzieli kiedy w listopadzie


A jutro bedzie tydzien i dzien ciazy w ktorym urodzil sie Dawid

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-10-21 o 20:03
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.