Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 09:12   #1
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381

Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?


Czy kupując jakiś ciuch myślicie z czym wam będzie pasowal do czego to zalozycie, czy kupujecie po prostu bo wam sie podoba?

Czy zwracacie uwage na kolor? Np. Kupujecie tylko ciuchy w klasycznych kolorach czy nie?

Jakie kolory uważacie za klasyczne oprocz białego szarego bezowego i czarnego brązowego?

Czesto lapie sie na tym ze cos kupuje bo mi sie zwyczajnie podoba, a pozniej okazuje sie ze nie moge tego z niczym z szafy skompletowac i tak sobie lezy miesiacami w szafie.. To samo mam z butami. i ich kolorem..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:18   #2
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Czy kupując jakiś ciuch myślicie z czym wam będzie pasowal do czego to zalozycie, czy kupujecie po prostu bo wam sie podoba?

Czy zwracacie uwage na kolor? Np. Kupujecie tylko ciuchy w klasycznych kolorach czy nie?

Jakie kolory uważacie za klasyczne oprocz białego szarego bezowego i czarnego brązowego?

Czesto lapie sie na tym ze cos kupuje bo mi sie zwyczajnie podoba, a pozniej okazuje sie ze nie moge tego z niczym z szafy skompletowac i tak sobie lezy miesiacami w szafie.. To samo mam z butami. i ich kolorem..
ja kupuje zwykle to co mi się podoba, ale zwykle podobają mi się podobne kolory i klasyczne fasony więc nie mam problemu ze składaniem swych ciuchów w gustowne zestawy

Moim zdaniem zapomniałaś o najbardziej klasycznym z kolorów - granatowym
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:25   #3
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
ja kupuje zwykle to co mi się podoba, ale zwykle podobają mi się podobne kolory i klasyczne fasony więc nie mam problemu ze składaniem swych ciuchów w gustowne zestawy

Moim zdaniem zapomniałaś o najbardziej klasycznym z kolorów - granatowym

Ooo tak Granat tez jest swietny, choc nie nosze go za często
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:34   #4
unBeatable
Raczkowanie
 
Avatar unBeatable
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 249
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Mnie się zwykle podobają ubrania w moim stałym zestawie kolorów - czyli czarne, szare, zielone, czerwone, fioletowe i białe Jestem za mało odważna na neony, a w innych kolorach po prostu czuję się źle i wydaje mi się, że do mnie nie pasują
Chociaż ostatnio szaleję za wszystkim, co ma na sobie kwiatowe wzorki

Edytowane przez unBeatable
Czas edycji: 2011-03-31 o 09:35
unBeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:34   #5
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Ja ZAWSZE jak kupuję nowy ciuch, to pod kątem tego co już mam w szafie, często jest tak, że coś mi wpadnie w oko i nawet się podoba, ale po krótkiej analizie okazuje się, że nie pasuje to tego co mam w szafie, więc odkładam na półkę

Klasyczna jest też czerwień, moim zdaniem bezdyskusyjnie. I Grafit, który jest tak uniwersalnym kolorem, że pasuje zawsze i praktycznie do wszystkiego.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:37   #6
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja ZAWSZE jak kupuję nowy ciuch, to pod kątem tego co już mam w szafie, często jest tak, że coś mi wpadnie w oko i nawet się podoba, ale po krótkiej analizie okazuje się, że nie pasuje to tego co mam w szafie, więc odkładam na półkę

Klasyczna jest też czerwień, moim zdaniem bezdyskusyjnie. I Grafit, który jest tak uniwersalnym kolorem, że pasuje zawsze i praktycznie do wszystkiego.
Tez bym tak chciala Ja sobie zawsze tlumacze ze jak mi sie cos podoba a kolor jest beznadziejny to... ze w szafie i tak mam malo rzeczy wiec dokupie cos jeszcze co bedzie pasowalo do tej rzeczy ktora mi sie podoba..Ale to jakos mi nie wychodzi..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:38   #7
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Ja kieruję się zazwyczaj krojem, następnie kolor. Czasem niestety kolor jest kompletnie do mnie niepasujący, więc rezygnuję nawet jeśli ciuch wygląda ładnie. Patrzę też na to czy nie będzie to kolejna czerwona/czarna bluzka bo mam ich aż nadto, jeśli ciuch jest w którymś z tych kolorów to odkładam go i myślę że jak nic innego nie znajdę to rozpatrzę decyzję o kupnie raz jeszcze :P
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 09:43   #8
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Tez bym tak chciala Ja sobie zawsze tlumacze ze jak mi sie cos podoba a kolor jest beznadziejny to... ze w szafie i tak mam malo rzeczy wiec dokupie cos jeszcze co bedzie pasowalo do tej rzeczy ktora mi sie podoba..Ale to jakos mi nie wychodzi..
Aha, a później jaki ciuch lezy, bo nie ma go do czego założyć Znam to, bo kiedyś też tak robiłam zakupy, brałam co mi wpadło w oko, w efekcie czego miałam w szafie totalny misz masz, a jak przyszło co do czego to nie miałam się w co ubrać, mimo, że ciuchów masa Teraz praktycznie każdą bluzkę mogę zestawić z kilkoma parami spodni albo jakąś kiecką i odwrotnie Kwestia zmiany spojrzenia na garderobę.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:49   #9
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Aha, a później jaki ciuch lezy, bo nie ma go do czego założyć Znam to, bo kiedyś też tak robiłam zakupy, brałam co mi wpadło w oko, w efekcie czego miałam w szafie totalny misz masz, a jak przyszło co do czego to nie miałam się w co ubrać, mimo, że ciuchów masa Teraz praktycznie każdą bluzkę mogę zestawić z kilkoma parami spodni albo jakąś kiecką i odwrotnie Kwestia zmiany spojrzenia na garderobę.

Hihi dokladnie jest tak jak mowisz u mnie. Musze to koniecznie zmienic.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:50   #10
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Ja kupuje w wiekszosci klasyczne kolory bo mi pasuje do wszystkiego
W sumie moja szafe zdobi fiolet, szary, czarny,
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:06   #11
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Trzymam się klasycznej bazy kolorystycznej - biel, kremowy, beż, pudrowy róż, karmelowy, brąz, czerń - najczęściej kupuję ubrania w tych właśnie kolorach. Lubię za to kolorowe dodatki, głownie w kolorze czerwonym ale też cytrynowe, turkusowe, miętowe (zwłaszcza latem). Kolory są dla mnie bardzo ważne, bo trzymam się swojego typu kolorystycznego i wiem których wyglądam korzystnie, a w których nie. Gdy ma się szafę pełną dobranych kolorystycznie ubrań stworzenie udanych zestawów nie sprawia najmniejszego problemu
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 10:32   #12
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Nie lubię kolorów wymienionych w pierwszym poście, bo poza czarnym kompletnie mi nie pasują. Kieruję się jednak określonym zestawem kolorów, o których wiem, że jest mi w nich do twarzy. W mojej szafie są głównie ubrania czarne, czerwone, fioletowe i w intensywnych odcieniach niebieskiego (szafir, kobalt); mam też pojedyncze rzeczy ciemnozielone, turkusowe, koralowe i jaskraworóżowe. Lubię mocne kolory i najlepiej się w nich czuję. W pastelach po prostu blaknę i niknę, a w brązach i beżach wyglądam jak cięzko chora - może dlatego ich nie cierpię.

Moim zdaniem jedno z najbardziej klasycznych połączeń, a jednocześnie jedno z moich ulubionych to zestaw czerwień + czerń.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:33   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

mam swoje ulubione kolory-czerwień, fiolet, gorzka czekolada, odcienie szarości, fuksja, biel, turkus, kobalt, itp i często kupuję w tym kolorach. Jeśli choć bardzo mi się podoba a jest w innym kolorze to patrzę czy ten kolor jest w ciepłym czy chłodnym odcieniu (np żółć-kurczakowa odpada ale taka bananowa, rozbielona czy cytrynowa-może być) . Rzadko kupuję coś czarnego, źle mi w tym kolorze, zwłaszcza tuż przy twarzy.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:39   #14
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

ja zamiast kierować się ku ulubionym kolorom, raczej unikam tych, których nie lubię-żółty, pomarańczowy, błękitny
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:39   #15
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Tak się dziwnie składa, że większość rzeczy, które mi się podobają, krojem, fakturą, ogólnym wyglądem, jest robiona w moim ulubionym kolorze takim dosyć ciemnym

Obecnie moja szafa jest przełamana różnymi kolorami, lubię kolory ziemi, kiedyś nie znosiłam czerwonego, obecnie bardzo lubię, cenię amaranty.

Stronię od mysich kolorów, chociaż kilka rzeczy mam w tej kolorystyce, ale tylko ze względu na krój i raczej te rzeczy leżą w szafie
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:40   #16
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Jak kupuję jakiś ciuch to dlatego, że mi się podoba/potrzebuję takiego, ale od razu mam wizję do czego go mogę założyć

Co do kolorów (i deseni) to trzymam się tych, w których wyglądam dobrze, więc w szafie mam same zielenie, żółcie , granaty, czerń, biel, szarość i cieliste ciuchy Natomiast nie mam chyba ani pół czerwonego czy brązowego ciucha i mam tylko jedną fioletową koszulę i jedną koszulkę, w której zresztą nie chodzę, bo w intensywnym fiolecie (który niestety uwielbiam) wyglądam strasznie

Co do uniwersalności - buty i "okrycia wierzchnie" kupuję zawsze w klasycznych kolorach - najczęściej czarne, z tego prostego powodu, że nie stać mnie na to, żeby kupować takie rzeczy w kolorach, które nie do wszystkiego pasują Więc zawsze muszę mieć rzecz w wersji "uniwersalnej" + w ramach "mogę sobie na to pozwolić" drugą w wersji alternatywnej
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:00   #17
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Kupuję to co mi się podoba, ale w określonych kolorach Wiem w czym wyglądam źle i niegdy tego nie kupię, np. jasny róż, beż, ecru, turkus, khaki, cynober. Poza tym czasami szaleję Fakt, najwięcej ubrań mam czarnych, brązowych i bordo, ale np. kupiłam sobie kiedyś zieloną bluzkę, bardzo intensywnie zieloną, z dużym dekoltem, instynktownie, zupełnie nieracjonalnie, wbrew temu że mam bardzo jasną cerę i mogłam w niej wyglądać jak ufo. Okazało się że bardzo mi ona pasuje, fajnie wygląda i z jasnymi i z ciemnymi spodniami, można do niej założyć duży naszyjnik i nie jest "ciężko", a ile komentarzy miłych i zabawnych się nasłuchałam o niej Że patrzenie na nią uspokaja np. choć usłyszałam też że kolor jest "wsiowy". Dość ryzykownie kupiłam też bluzeczkę malinową, i też nie narzekam. I tunikę w kolorze miejscami szarozielonym, ale przy twarzy jest "skóra lamparta", więc nie jest źle, ze względu na krój ją wzięłam bo tyłeczek mi ładnie w niej wygląda :P
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:09   #18
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Ja kupuję w kolorach, w których dobrze się czuję i mam nadzieję dobrze wyglądam, a także podkreślają kolor oczu czy włosów Główne skrzypce gra czerń, wcześniej czerwień, teraz ciemna zieleń, mocny ciemny niebieski czy fiolet. Za to nie noszę różowego, bieli i innych jasnych odcieni.

Do tego lubię proste kroje, bez mnóstwa guziczków, kwiatuszków, świecącej nitki itd.
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:46   #19
KOTUCHA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: PODBESKIDZIE
Wiadomości: 305
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Kupuję ubrania w różnych kolorach, ale mam swoje ulubione: granat, ciemny, niebieski, szary, czarny, biały, jasno brązowy, pudrowy róż, beż, fiolet...
nie znoszę koloru (jesli chodzi o ubrania) żółtego, pomarańczowego, czerwonego, zielonego, błękitnego, różu, brązu ogólnie kolorów mocno nasyconych.

jako dodatki mogą być

ogólnie moje ubrania są jednokolorowe, chociaż zdażają się i są to najczęściej bluzki w jakieś wzorki.

aha no i nie patrze czy coś będzie pasowało czy nie... poprostu biorę.
a jak mi ewidentnie czegoś brakuję np białej bluzki to po tą konkretna idę
ale ogólnie kupuję rzeczy "na pałę"
KOTUCHA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 11:46   #20
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Rzadko kupuję coś czarnego, źle mi w tym kolorze, zwłaszcza tuż przy twarzy.
Doskonale wiem co masz na myśli. Mnie także czerń nie leży.
Podobnie cała paleta szarości.
W czerni wyglądam jak smutne dziecko wojny , a szary po prostu nie współpracuje z moim typem urody.
Podobnie jak dzustam lubię kolory ziemi, nie pasują do mnie pastele, przesadne jaskrawości i... łosoś.
Nie znoszę różu w stylu barbie. Na sobie oczywiście.

Wolę wyraźne barwy, ale złamane. Latem turkus, odcienie żółtego.
Zaskakująco dobrze wyglądam w czystej bieli i - zdecydowanie w przesadę popadam na punkcie brązów/czekolad wszelkiej maści. Czasem wydaje mi się, że moja szafa stanowić będzie niedługo jeden wielki zlepek wszystkich brązowości.

Lubię jeans (nie wiem jak go nazwać - ciemny denim?) i ta wieloletnia miłość jeszcze mi nie przeszła, podobnie jak klasykę bez przesadnych udziwnień, ćwieków, frędzli, czy błyskotek. Nie przepadam za złotymi dodatkami i nawet torebki, czy paski wybieram tak, aby łączenia były koloru srebrnego.

Staram się zwracać uwagę na to, by rzecz, którą kupuję współgrała z innymi.
Gdybym miała odpowiedzieć na tytułowe pytanie, to kupuję rzeczy w określonych kolorach i takie, które mi się podobają. Dwa w jednym.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:38   #21
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Do gustu przypadają mi ubrania w określonych kolorach. Kolejnym wyznacznikiem jest jakość materiału i wykonanie. Nie zakupię odzieży tylko kierując się kolorem.

Przepadam za bardzo jasnym popielem i bordeaux. Razem lub osobno.

Granat z domieszką szarości to ciekawy odcień.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:45   #22
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

A nie macie tak ze cos kupujecie bo jest w przecenie lub bardzo niskiej cenie - i podoba wam sie w sensie " może byc ale bez zachwytow" i kupujecie to bo po prostu.. tanie jest ..? Ja takich ciuchow " bo tanie" mam bardzo duzo i co wiecej w ogolnie w nich nie chodze..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:48   #23
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
A nie macie tak ze cos kupujecie bo jest w przecenie lub bardzo niskiej cenie - i podoba wam sie w sensie " może byc ale bez zachwytow" i kupujecie to bo po prostu.. tanie jest ..? Ja takich ciuchow " bo tanie" mam bardzo duzo i co wiecej w ogolnie w nich nie chodze..
Nie, wyrosłam z tego Wole odłożyć więcej pieniążków i przeznaczyć na rzecz która w 100% spełnia moje oczekiwania. Na wyprzedażach i innych superpromocjach kupuję tylko upatrzone wcześniej ubrania, które bez problemu wpasują się w moją szafę.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:50   #24
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
A nie macie tak ze cos kupujecie bo jest w przecenie lub bardzo niskiej cenie - i podoba wam sie w sensie " może byc ale bez zachwytow" i kupujecie to bo po prostu.. tanie jest ..? Ja takich ciuchow " bo tanie" mam bardzo duzo i co wiecej w ogolnie w nich nie chodze..
Tylko gładkie topy i tanktopy tak kupuję, bo to się zawsze przyda Nauczyłam, się, że lepiej odżałować i kupić w normalnej cenie coś, co mi się naprawdę podoba, niż popocieszać się 3 ciuchami za grosze, których nigdy nie będę nosić
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 12:53   #25
frittt
Przyczajenie
 
Avatar frittt
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Ja przeważnie też kupuję rzeczy, które mi się podobają i nie myślę o tym z czym będę je nosić. No i później mam problem co założyć np. do danej bluzki
__________________
kod rabatowy 5% na www.callitlove.pl - r3bw4
frittt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 13:39   #26
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Hm, u mnie kolor w dużym stopniu ma wpływ na zakup, nie kupię czegoś, co leży na mnie doskonale, a jest zielone.
Moje ukochane kolory to czarny, szary, brąz, beż, popiel, brudny róż, wiśniowy, ecru, biel, taka kawa z mlekiem, fiolet, ale taki ciemny, brudny.
Nie cierpię zielonego, kobaltowego, czerwonego, granatowego, żółtego, pomarańczowego i nie kupuję ubrań w tych kolorach choćby nie wiem jak wspaniały miały fason.
Na początku zwracam uwagę na kolor, później na krój i materiał, nigdy odwrotnie.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***

Edytowane przez Avv
Czas edycji: 2011-03-31 o 13:42
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 13:50   #27
Gandi
Raczkowanie
 
Avatar Gandi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Ja zwykle kupuję białe, czarne i niebieskie ubrania bo wiem już, że tylko w takich kolorach mi do twarzy . Jeśli bardzo spodoba mi się jakaś rzecz w innym kolorze, to naprawdę wiele czasu spędzam na sprawdzaniu, czy będzie ona wyglądać dobrze również na mnie, a nie tylko na wieszaku . Zwykle okazuje się, że gdy założę ową rzecz na siebie, czar pryska
__________________
52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47
165 cm

Jestem szczęśliwa, odkąd biorę życie we własne ręce.
Gandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 14:07   #28
LetniaLemoniada
Raczkowanie
 
Avatar LetniaLemoniada
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

U mnie różnie - staram się to kontrolować, ale wiadomo, że czasami skusi mnie coś zupełnie innego. Też staram się myśleć jak to nowe "coś" będzie się komponowało z tym co w szafie już mam. Często też taskam do domu, a potem kombinuje
LetniaLemoniada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 14:31   #29
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

Mam ubrania tylko w kilku kolorach, które naprawdę lubię: niebieskim (ale nigdy jasnym) z wyraźnym wskazaniem na granat, białym, wszelkich odcieniach szarości, czarnym, czerwonym (ale tylko dolne części - spodnie lub spódnice), kilka pudrowo różowych, no i trencz i letnie spodnie w klasycznym beżu.
Są kolory, których nie znoszę (pastele, fiolet, brąz, wszelkie odcienie zieleni, żółty, pomarańczowy). Nie miałam nigdy problemu z tym, że jakiś ciuch bardzo mi się podoba, ale jego kolor mi nie odpowiada. W 90% przypadków znajduję dany fason w akceptowalnym kolorze Mimo ograniczonej palety kolorów moje stroje nie są nudne (a przynajmniej tak mi się wydaje).
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 15:25   #30
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Kupujecie ciuchy w określonych kolorach czy raczej to co wam się podoba?

zazwyczaj patrzę na fason, niewiele rzeczy mi pasuje, ale zdarza się,że mam 'fazę' na jakiś kolor, np. ostatnio mięta i kupiłam miętowy sweterek , bo mi się spodobał kolor. Chociaż fason też jest fajny,wiadomo,że to musi iść razem Teraz szukam czegoś w pudrowym różu
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.