Blizny-wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 01:36   #421
malentas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 13
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

słuchajcie, a jak ja mam w strefie bikini (pachwiny ale tez wzgórek i podbrzusze) wszedzie te krostki, przebarwienia, jakies male blizny - stosuje przede wszystkim masc cynkowa, sprirytus ale to kompletnie nie pomaga - to moge kupic w aptece krem z mocznikiem 10% i to pomoze, a nie zaszkodzi?"?a moze na taka konkretna przypadlosc cos innego byloby lepsze??

na nogach nie mam takiego problemu z wrastajacymi wloskami, tam glownie sa krostki i inne podraznienia od maszynki, wloski wrastaja jak uzywam depilatora....to cale cholerstwo w okolicach bikini mam z powodu depilatora wlasnie;(
malentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 08:40   #422
konwalia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Witam. Gojenie się blizn zależy w głównej mierze od jej umiejscowienia. Najgorzej goją się blizny w okolicy mostka, obojczyków i klatki piersiowej. Jestem na to najlepszym(niestety...)pr zykładem:
około 2 lata temu na dekolcie wyskoczyły mi dwa małe pryszcze, wielkości łepka od szpilki. Oczywiście wycisnęłam je od razu, ale ku mojemu zdziwieniu po wyciśnięciu miejsca te zaczęły robić się opuchnięte, czerwone i generalnie nie wyglądało to dobrze. Przecierałam te miejsca spirytusem, perfumami itp, ale było coraz gorzej. Dziś, dwa lata później mam na dekolcie dwa duże bliznowce, ok. 1 cm ,(tzw. Keloidy) i niestety muszę zapomnieć o noszeniu bluzek z dekoltem. Parę dni temu konsultowałam to z dermatologiem i niestety szanse na polepszenie wyglądu są znikome. Mam smarować naprzemiennie Contratubexem i Flucinarem, MOŻE coś pomoże.
Dziewczyny, NIGDY, PRZENIGDY nie wyciskajcie nic z okolicy obojczyków i mostka!!!!! Nie ja jedna tak zrobiłam(czytałam masę wypowiedzi na forach) i nie ja jedyna teraz mam wielki dyskomfort. Skóra w tych właśnie obszarach jest bardzo wrażliwa i podatna na takie właśnie wykwity.
Za namową znajomego poddałam się jakiś czas temu zabiegowi z użyciem lasera(dzięki Bogu tylko na jedną bliznę i tą wówczas mniejszą...). Przez pierwsze kilka tygodni efekt był super, prawie śladu nie było. Niestety, minęło 8 miesięcy a moja blizna jest znacznie większa i grubsza, niż była przed zabiegiem. Lekarz był na tyle niedoświadczony( i niedouczony), że nie ostrzegł mnie o skutkach i 75%-100% szansie na pogorszenie wyglądu blizny.
Niech moje doświadczenie będzie dla wszystkich przestrogą. Trzymajcie rączki z dala od dekoltów. Powodzenia!!!
konwalia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 17:20   #423
jma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Mam pytanie kilka tat temu miałam wypadek, w wyniku którego mam bliznę nad okiem - pod brwią. Czy istnieje możliwość jej usunięcia? Wydaje mi się, iż nie można usunąć jej laserowo, bowiem jest zbyt blisko górnej powieki. Proszę o odpowiedź.
jma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 09:51   #424
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Jma, Ja mam taką samą sytuację jak Ty, tylko że wypadek miałam m-c temu. Smaruję bliznę kremem, pomaga. Mogę podać Ci nazwę ale nie wiem jak podziała na starsze blizny.
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:48   #425
jma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Dzięki, ale blizna jest zbyt "stara" i krem tu nic nie pomoże - niestety. Pewnie jedynie określony zabieg może tu coś zdziałać - tylko nie wiem jaki i czy to będzie bezpieczne dla oka. Jeżeli wiadomo Wam coś na temat usuwania tego typu blizn, to chętnie skorzystam z Waszych porad.
jma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:52   #426
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Radziłabym iść do dermatologa i najlepiej nie do jednego, żeby mieć porównanie co jeden i drugi mówi. Ja tak robiłam. Powodzenia!
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 20:13   #427
elinka92
Raczkowanie
 
Avatar elinka92
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 197
Wklęsłe blizny pooperacyjne

Witam!

Przejrzałam cały wątek, ale odpowiedzi nie znalazłam.
Mianowicie, jakim sposobem można pozbyć się dość głębokich (0,5cm, może trochę więcej) blizn po drutach? Dwa lata temu miałam zakładany aparat Ilizarowa na udzie, a teraz i jeszcze wcześniej był na podudziu, i niestety zostawił po sobie spore ślady. Można je jakoś wypełnić, bez zabiegów chirurgicznych?

Dziękuje za odpowiedzi.
elinka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 17:33   #428
bellavita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Mam problem. Pojawiło mi się zimno, aby (tak myślałam wtedy błąd) szybko mi zeszło nalałam na wacik aromatol(odpowiednik amola) i zaczęłam trzeć niestety została trwała przebarwiona blizna, w tym miejscu ciało ma inny kolor, proszę o pomoc. Co teraz aby skóra wróciła do tego samego koloru? (mam to już 2 miesiące).
bellavita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 17:43   #429
bellavita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.
bellavita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 18:14   #430
bellavita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Mam problem. Pojawiło mi się zimno, aby (tak myślałam wtedy błąd) szybko mi zeszło nalałam na wacik aromatol(odpowiednik amola) i zaczęłam trzeć niestety została trwała przebarwiona blizna, w tym miejscu ciało ma inny kolor, proszę o pomoc. Co teraz aby skóra wróciła do tego samego koloru? (mam to już 2 miesiące).
bellavita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 19:46   #431
bellavita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

ljlyovkti
bellavita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 15:07   #432
Psulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Re: Blizny potradzikowe.

Witam!!!
Panie doktorze moim problem jest blizna przerosła tzw. bliznowiec na nosie. Bliznę mam od roku oczywiście w tym czasie stosowałam przeróżne preparaty gojące które rzeczywiście dały rezultaty- blizna spłyciła się i przybrała naturalny kolor skóry. Mimo wszystko nie jestem na tyle usatysfakcjonowana. Czy istnieja zabiegi, które pomogą mi ja jeszcze bardziej wygładzić???jestem w trakcie leczenia w centrum dermatologii estetycznej, ale zastanawiam się czy nie udać się do lekarza chirurgii plastycznej???Bardzo proszę pana doktora o poradę, bo sama nie wiem co robić, nie znam tez dobrego chirurga z Krakowa zajmującego się tego typu problemami. Będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam serdecznie
Psulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 15:39   #433
Psulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Witam!!!
Panie doktorze moim problem jest blizna przerosła tzw. bliznowiec na nosie. Bliznę mam od roku oczywiście w tym czasie stosowałam przeróżne preparaty gojące które rzeczywiście dały rezultaty- blizna spłyciła się i przybrała naturalny kolor skóry. Mimo wszystko nie jestem na tyle usatysfakcjonowana. Czy istnieja zabiegi, które pomogą mi ja jeszcze bardziej wygładzić???jestem w trakcie leczenia w centrum dermatologii estetycznej, ale zastanawiam się czy nie udać się do lekarza chirurgii plastycznej???Bardzo proszę pana doktora o poradę, bo sama nie wiem co robić, nie znam tez dobrego chirurga z Krakowa zajmującego się tego typu problemami. Będę wdzięczna za każdą pomoc. Pozdrawiam serdecznie
Psulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 10:51   #434
owca273
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

POTRZEBNA NATYCHMIASTOWA PORADA!!! 4 tygodnie temu zemdlalam w gorach, upadlam na kamien i rozcielam sobie czolo. Rana zostala zszyta ale tuz po zdjeciu szwow zaczela sie poszerzac. Wg mnie z dnia na dzien robi sie coraz gorsza. Jak temu zapobiec?? Lekarze nabieraja wody w usta i kaza mi czekac. Slyszalam juz mnwstwo opinii o stosowaniu kremow na blizny. Czy to nie za wczesnie? Czy pani doktor moglaby mi poradzic od kiedy zaczac stosowac kremy na blizny? Moze istnieja inne sposoby na zachamowanie rozrostu tej blizny?? Niestety pomocy w przychodniach nie otrzymalam. Jak juz wspomnialam lekarze traktuja to jak kolejny pechowy przypadek. Dla mnie to katastrofa!!! Mam oszpecona twarz i chcialabym wiedziec co robic zeby zminimalizowac widocznosc blizny! To forum to moja ostatnia deska ratunku. Z gory dziekuje
owca273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:12   #435
gosiadance
Przyczajenie
 
Avatar gosiadance
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Daleekoo :)
Wiadomości: 14
Unhappy Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Mam powazny problem a wiec chciałam schylic się po torbe kolezanka stala nademną i rozmawiała z kims po czym ja nie zauwazylam ze paliła papierosa ona zamachneła sie niechcaco reka i przypaliła mnie nim ! mam mała dziurke prawie na środku czoła , stało się to wczoraj nie wiem co mam robić , smaruje maścią tranową , slyszałam ze regeneruje naskórek , ale nie wiem czy to pomoze na moją DZIURĘ a nie blizne , blagam pomozcie ! (((((((((((((
__________________
Wakacyjnie DAMIANOWO ...
gosiadance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 22:06   #436
asik9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Jak byłam mała to rozdrapywałam każdą zmianę skórką i mam teraz pełno mołych brązowych blizn, dekold, plecy [które kiedyś były w idealnym stanie] ręce-przedramiona. Moja dermatolog twierdzi,ze przy regularnym stosowaniu peelingów 1-1,5 roku i wszytsko powinno zejść. [Po każdym uszkodzeniu naskórka takie blizny bedą przez jakiś czas na ciele.]Problem w tym,ze powiedziała tak pół roku temu i owszem na dekoldzie jest juz lepiej ale reszta ciał to dramat. Za kilka miesięcy mam wazną komisję lekarską i przez te blizny mogę być nieprzyjęta na sudia. Macie jakieś skuteczne metody ?


PS: Na zmiany w stylu wypryski zaczęłam stosować spirytus mrówczany. Przez przypadek odkrylam,ze jest swietny, bardzo mocno wygladza i uelastycznia skórę.
asik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 18:30   #437
sasibela
Przyczajenie
 
Avatar sasibela
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 24
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Czy ten wątek żyje? Czy jakąś poradę tu dostanę?
sasibela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 00:24   #438
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

hej mam takie pytanie. Postanowilam ze sprobuje sobie blizny rozjasnic mascia cepan ale niestety ma ona doscy nieprzyjemny zapach. Czy ktoras z Was znalazla sposob zeby ten zapach jakos stlumic ?? bo dla mnie jest od obzydliwy i odrazu jak sobie nim blizny posmaruje to zaczyna bolec mnie glowa
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:40   #439
asik9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Ludki ja polecam benzacne 10% i benzacne 5%. Naprawsde rewelka tylko trezba uwazać na reczniki i ubrania bo obdarwia
asik9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 22:55   #440
rexy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
hej mam takie pytanie. Postanowilam ze sprobuje sobie blizny rozjasnic mascia cepan ale niestety ma ona doscy nieprzyjemny zapach. Czy ktoras z Was znalazla sposob zeby ten zapach jakos stlumic ?? bo dla mnie jest od obzydliwy i odrazu jak sobie nim blizny posmaruje to zaczyna bolec mnie glowa
nie sądzę aby cepan nadawał się do tego typu blizn..sama używałam bo chciałam rozjaśnić przebarwienia na skórze i nic a nic mi to nie dało -.-

Ogólnie mam cerę w bardzo dobrym stanie,nigdy nie miałam jakieś większego trądziku natomiast zdarzyło mi się,że raz na jakiś czas wyskoczyła mi jakaś krostka na czole a ja zawsze to drapałam jak głupia...i zostało mi teraz sporo blizn (plamek ciemniejszych od skóry)..bardzo mnie to drażni. w jaki sposób to usunąć? myślicie,że jest taka opcja,że uda się jakimiś maściami/kremami czy jakiś zabieg u kosmetyczki będzie konieczny?;> jeśli tak to jakie ceny mniej więcej

P.S Jeśli już pojawiła się odpowiedź w wątku to przepraszam ale czytałam pobieżnie bo całkiem sporo jest tych stron i niczego nie uchwyciłam
rexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 00:15   #441
Veneno
Raczkowanie
 
Avatar Veneno
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 241
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Jaki zabieg uważacie za najskuteczniejszy w usuwaniu blizn?
Veneno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 22:55   #442
labella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Veneno Pokaż wiadomość
Jaki zabieg uważacie za najskuteczniejszy w usuwaniu blizn?
Obecnie lasery frakcyjne. Mosaic, Fraxel.
labella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 23:38   #443
Veneno
Raczkowanie
 
Avatar Veneno
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 241
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Po jakim czasie są rezultaty??
Veneno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:26   #444
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Witam, przerzuciałam ten wątek i mam pytanie - kiedy bliznę powypadkową można uznać za wygojoną? Wskutek wypadku miałam m.in. rozerwaną dolną wargę. Szwy miałam zdjęte około tygodnia temu. Aktualnie blizna się goi. Opuchlizna prawie zeszła, zostało zaczerwienienie i zgrubienie. Smarję ją epitheliale A-Dermy. A czy mogę stosować, a jeśli tak to po jakim czasie np. contratubex?
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 13:08   #445
Agga12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Mam problem, otóż na ręce mam dwie blizny jedna około 3 cm a druga 4, mam je już sporo czasu, bo jakies 5 lat. Czy istnieje mozliwość usunięcia ich za pomocą jakis maści, bo kiedyś smarowałam maścią " cepan", potem przestałam, a teraz nie wiem czy dalsze stosowanie pomoże?
Agga12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:44   #446
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Odświeżam
Mam bliznę po drobnym 'wypadku' otóż zębatka od roweru wbiła mi się w kolano, pojechałam na pogotowie, tam powiedziano, że jest za płytka, by ją zszywać, ładnie się zagoi itp. Było to prawie rok temu. Niedługo lato, a blizna wcale nie znikła, przeciwnie jest różowa, czasem fioletowa, ma 1 cm szerokości i 2 długości. Wstydzę się nosić jakieś krótkie spodenki, spódniczki czy szorty przed kolano... Co można z tym zrobić?
Załączam zdjęcie.

jajo 157.jpg
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:16   #447
Abigail123
Rozeznanie
 
Avatar Abigail123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 526
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rexy Pokaż wiadomość
Ogólnie mam cerę w bardzo dobrym stanie,nigdy nie miałam jakieś większego trądziku natomiast zdarzyło mi się,że raz na jakiś czas wyskoczyła mi jakaś krostka na czole a ja zawsze to drapałam jak głupia...i zostało mi teraz sporo blizn (plamek ciemniejszych od skóry)..bardzo mnie to drażni. w jaki sposób to usunąć?
podpinam się.
Mam dużą bliznę na nosie jest ciemniejsza od mojej skóry na twarzy i też mnie to denerwuje a nie chce cały czas chodzić z tapetą na twarzy nie lubię tego. Kiedyś wyskoczyła mi mała krostka na nosie no to wycisnęłam ją.. no a jak... później robiła się większa i większa i taka 'ciecz' zaczęła z niej wypływać i puchnąć to ja to rozdrapywałam i wyrywałam tą skórę. I tak przez 3 tyg. i została teraz blizna.
Jak się jej pozbyć? Przeczytałam wątek ale nadal nie wiem co do tego typu blizn jest najlepsze
__________________
www.szkla.com/164183
zapraszam!
Abigail123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:48   #448
star23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Witam! Mam do was pytanie Co sądzicie o plastrach silikonowych? Mam dośc bolacego bliznowca na mostku. Zastanawiam się czy takie plastry ochronilyby blizne przed promieniami slonecznymi! Proszę o odp bo juz nie wiem co mam zrobić....
star23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:16   #449
majkal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
hej mam takie pytanie. Postanowilam ze sprobuje sobie blizny rozjasnic mascia cepan ale niestety ma ona doscy nieprzyjemny zapach. Czy ktoras z Was znalazla sposob zeby ten zapach jakos stlumic ?? bo dla mnie jest od obzydliwy i odrazu jak sobie nim blizny posmaruje to zaczyna bolec mnie glowa
Polecam krem NO-SCAR
majkal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 09:12   #450
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Blizny-wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Abigail123 Pokaż wiadomość
podpinam się.
Mam dużą bliznę na nosie jest ciemniejsza od mojej skóry na twarzy i też mnie to denerwuje a nie chce cały czas chodzić z tapetą na twarzy nie lubię tego. Kiedyś wyskoczyła mi mała krostka na nosie no to wycisnęłam ją.. no a jak... później robiła się większa i większa i taka 'ciecz' zaczęła z niej wypływać i puchnąć to ja to rozdrapywałam i wyrywałam tą skórę. I tak przez 3 tyg. i została teraz blizna.
Jak się jej pozbyć? Przeczytałam wątek ale nadal nie wiem co do tego typu blizn jest najlepsze

To zalezy jeżeli nie jest głeboka to pomogą peelingi medyczne ewentualnie mezoterapia. Moza zastosować tzw wypełniacze (od niedawna są dostępne takie przeznaczone do trwałych wypełnień A jeżeli blizna jest głęboka, to można zastosowac laser - powieżchnia nie jest dośc duża, więc zabieg również wbrew pozorom nie będzie horrendalnie drogi
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-09 10:35:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.