Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta! - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 08:44   #871
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Tutaj tez sie pochwale
Nadia pierwszy raz w życiu usnęła sama na drzemke
Chciałam poczytać wizaz i fejsa, wiec położyłam ja i dalam w łapkę pieluche tetrowa. Postękała, pociumkala pieluchę, zrobila myk na brzusio i śpi
Może nadszedł czas, ze powinniśmy już ćwiczyć samodzielne usypianie, również na noc

Ale jestem z niej DUMNA
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 08:44   #872
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia zdrówka na pewno się przydały, bo czuję się już trochę lepiej.

Dżizas, dopiero wróciły z jednego zlotu a już obmyślają następny
MoniaK bo zloty uzależniają choć ja w "az" jednym uczestniczyłam, jednak z wielką chęcią garnę się do wszystkich kolejnych - gorzej z realizacją
Cieszę sie, że lepiej sie czujesz! Tymus się nie zaraził?

Antropia a Twoje zdrówko?

Matall i o Edzika spytam - zdrowieje?

Gusiagatko; ja juz kupiłam to krzesełko Czekam na kuriera. Myślę, że max jutro będę je miała. Oglądałam je w Smyku 2x testując na wszystkie sposoby, nawet umieszczając w nim modelkę no i jest cool Jakoś na tle wszystkich pozostałyc, dostępnych w sklepie najbardziej mi się podobało.... Jak będę miała to Ci zrobię zdj jak będziesz chciała Gusiaczku Widziałam jeszcze ich model za 1299 !!!! Ze skóry !! Białej ! Idealne do karmienia niemowlaka ofc nie to kupiłam Takie mam

Grazin, wiedziałam, ze przełamiesz Sebulka. GUpi by był gdyby gardził Twoimi pysznosciami Poznał sie wreszcie facet na dobrej kuchni

Andziotko, również kupiłam chrupki, ale jak je podajesz? Tak całego chrupa dajesz do łapki Gabuni? Bo ja sie bałam i wczoraj odgryzłam jej kawalątek wielkości dosłownie 1cm x 1cm i dałam do buzi pociumciać

Agusia, a jak to dzieciątko Twojego kuzyna bodajze? czy znajomego? w wieku Oleńki, które miało nowotwór? Troszkę lepiej ?

Lolusia, oj w DE atmosfera swiąteczna cuuudowna ! Zazdraszczam Można naprawdę wczuć się w klimat świąt. Kiedy wracacie? A tam jak nie tajemnica mieszkacie w hotelu czy już macie jakieś mieszkanko nagrane ?? Jeszcze raz dziękuję za pomoc glucikową

Blue i Paulizia !! Dziewuchy, jesteście the best, że kolejny zlot już rozkminiacie !! Tylko gdyby to było w weekend........ to choćby skały sr...y to ja będę !!!!! chociaż 03.12 na pewno mi nie pasuje, bo w domu impreza barbórkowa ale potem jak najbardziej !! Moża Lolusia by dojechała np razem z Night?

Anulinko, ja mam podobne odczucia odnośnie FB. Smutno mi, że tu nas tak mało. Tam jeśli nie jest się na czacie to ciężko nadrobić zaległości i przez to często nie jestem w temacie

Anulko, nooo ale Zosia pięknie śpi !!!! Brawo Kochana no i czekamy tu na Ciebie !! Nareszcie dzień lenia - należy Ci się !!

Klaterinko, a jak zlot będzie tak jak dziewczyny planują na śląsku, to będziesz, co ??

Mimbi gratuluję zęba !! Misi oczywiście, nie Tobie

Helllooo !!
na szczęście wiele zaległosci nie miałam.
O zlocie wolę się nie wypowiadać. Decyzja, że nie jadę padła ok godz 20 w piątek, kiedy to się okazało, że pismo, które na uczelnie wysyłam z prośbą o anulowanie kary oraz o przedłużenie terminu na obronę pracy dtplomowej, które musiało dojść do 20.11 nie ma szans by doszło do poniedziałku !! Byłam w ciężkim szoku, bo pewna byłam, że jak list ma iśc w ramach tego samego miasta to z palcem w nosie dojdzie ale nie.... gdybym wysłała przed 15 w piatek to tak a tak dopiero we wtorek. Ja i tak pewna nie byłam czy nawet poniedziałkowy termin będzie ok.. no ale KC mówi, że jak termin wypada np w niedzielę to przyjmuje się dzień kolejny... No i suma sumarum musiałam zasuwać na uczelnię W niedzielę tego zrobić nie mogłam bo moja podyplomówka ma zajęcia tylko piątek-sobota.. no i nie dotarłam do Wrocka.
Mało tego, w piątek także lekarz ginekolog (nie był to lekarz prowadzący moją ciąże, tylko jakiś przypadkowy że tak powiem) odmówił mi wypełnienia świstka na becikowe !!!! Mąż zadzwonił do luxmedu skargę złożyc
Z przyjemniejszych rzeczy to upiekłam szarlotkę spod samiuśkich tater, uzupełniliśmy bazę zabawek Gabikowi, zainwestowaliśmy w krzesło do karmienia bo wczoraj już dałam pół słoiczka dyni i ziemniaka a schylać się to masakra. No i dzięki Dziewczynom kupilismy automat do pieczenia chlebka Jeszcze nie próbowałam bo odpowiednie mąki kupić musimy.
Aha i siatkę na owoce kupiłam (nie pytajcie ile, myślałam, ze krew mnie zaleje... ale w zamian udało sie wyrwac za 1 grosz 4 zapasowe sztuki siateczek) I moje pytanie: wystarczy sparzyć ją wrzątkiem przed podaniem czy co? Przecież prać nie będę
UWAGA w Smyku suuuuper wyprzedaże na ciuszki zimowe !!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...


Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2011-11-21 o 08:48
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 08:50   #873
Magda060184
Raczkowanie
 
Avatar Magda060184
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość


Obstawiam, że było jej zimno Śpi ciągle pod cienką kołderką, pod którą spała latem no i teraz się z niej dodatkowo wygrzebuje. Wczoraj kiedy ją podniosłam z łóżeczka miała chłodny kark, naprawdę chłodny więc przełożyłam ją do raczej ciepłego śpiworka ale bez rękawów. Zasnęła ładnie ale nad ranem przy pobudkach ręce od łokci miała lodowate, no loooody.
Jak śpią Wasze dzieci? Możecie polecić jakiś patent? Czy macie kołderki, takie zimowe? Czy polecacie te z Ikeii czy lepiej coś innego?

Dodam jeszcze, że ja śpię w nocy w podkoszulce, bluzce z długim rękawem, długich spodniach, czasem skarpetkach i jestem przykryta grubą zimową kołdrą.


Moria, moja Ania śpi w pajacu i pod kołderką TAKĄ i jest ok w sypialni mamy około 20 stopni..

A tak w ogóle to Dzień Dobry!

Podczytywałam jakis czas z krzaczorów, bo Ania jest mega absorbująca teraz, nauczyła się pełzac do tyłu i od wczoraj podnosi się na czworakach i tańczy śmiesznie to wyglada.. hehe Także mój weekend przebiegł pod znakiem wnoszenia Ani na "matę" edukacyjną, bo przeciez na parkiecie jest tak fajowo.. na marginesie dzięki Moria za za☠☠☠isty pomysł z matą... kołdra rullez

A mam jeszcze pytanie do mam których dzieciaki maja matę rainforest z FP.. Czy Wasze dzieciaki tez tak szarpią za te motylki u góry? Bo moja córa to mało tego nie urwie Da sie jakos te motyle zdemontować? BO boję się, że sobie zrobi krzywdę jak szarpnie i ten plastik strzeli jej np w oczko???
__________________
Anulka 12.05.2011
Magda060184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 08:54   #874
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Gusia brawo dla Nadenki !!!!!!! a do tej pory jak ją usypiałaś ?
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 08:59   #875
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Daisy dziękuję za odp. Pewnie, ze chce fotke (oczywiście z Gabrysia w srodku ).
Tz wybrał ten drugi kolorek, Savanna Azzurro. Mam nadzieje, ze teściowa sie nie rozmysli, bo nam to krzeselko bardzo do gustu przypadlo (poki co wyglądem )
Oczekuje relacji z Waszego pierwszego karmienia

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Gusia brawo dla Nadenki !!!!!!! a do tej pory jak ją usypiałaś ?
Na raczkach albo w bujaczku. Ostatnio częściej na raczkach
__________________

06.07.2011
06:06

Edytowane przez gusiagatko
Czas edycji: 2011-11-21 o 09:01
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:00   #876
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Będąc na ostatnim szczepieniu pytałam lekarza o te nocne przerwy spanku.
Powiedział z lekkim uśmiechem: "Niech zgadnę, zazwyczaj miedzy 2 a 5 ?? Ulubiony czas wszystkich mam" Stwierdził, ze "winny" jest układ nerwowy a dzieci odbierają teraz mnóstwo bodźców. Do roku (roku?) powinno przejść.

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeee ja nie wytrzymam jeszcze pol roku




moria seba spi w pajacu bawełnianym i pod kołderką a jak go biore do siebie do łożka t oprzykrywam go kołdrą moja (mega gruba) ale sebie czasami jest za ciepło wiec przykrywam tylko kocykiem.
patentu nie mam:/


noc koszmarna
juz nie wyrabiam
budziłąm sie co 15 min bo seba sie wierci jak cholera
steka i jęczy jakby pozycji nie mogl znaleźć
mniej wiecej co 2 budzi sie z krzykiem, ale nie płaczem tylko jakby był wkurzony na cos

zła jestem...
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:09   #877
blueberry_11
Raczkowanie
 
Avatar blueberry_11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
A to my z Gusią serdecznie zapraszamy Świdnica ma swój urok
To może Świdnica maj 2012??? Będzie tam jakieś fajne miejsce na spotkanie z rozbieganymi roczniakami?

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
i ja sie witam z rana!
Zoska po wczorajszej imprezie roczkowej u znajomych spala od 19:15 do 6 rano!!!! zjadla troche podrzemala i przed 7 ma juz rozbawiona na maxa, wlasnie mi tu pluje na wszystko co mozliwe

ja dzis sie lenie, potrzebuje.


caluje porannie, bez kawy!!! bo mleka zabraklo................. .......
Częściej ją zabieraj na takie spotkania

Mamaoptymistka - znalazłam Żabę z Lamaze na allegro, nówka sztuka nieśmigana, oczywiście zakupiłam

Moria - Kubuś śpi pod kocem w bodziaku z długim rękawem i śpiochach albo rajtuzkach. U nas generalnie jest ciepło, ale kołdrę mam przygotowaną na wierzchu (kilka razy użytą).

Dzień dobry!

Wszystkiego najlepszego dla Oliwii i Ignasia z okazji kolejnych miesięcznic!!!
__________________
Kubusiątko
24/06/2011
blueberry_11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 09:17   #878
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez blueberry_11 Pokaż wiadomość
To może Świdnica maj 2012??? Będzie tam jakieś fajne miejsce na spotkanie z rozbieganymi roczniakami?
Dziewczonka będzie bardziej zorientowana. Mnie juz tam daaaaawno nie było.
Jeśli innym Mamusiom będzie bardziej pasował Wrocław, oczywiście tez będę ZA



Nadia nadal drzemie...lalalala tralalalala
Tylko ja jeszcze nawet nie umyta Czekam, aż wstanie.
__________________

06.07.2011
06:06

Edytowane przez gusiagatko
Czas edycji: 2011-11-21 o 09:18
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:19   #879
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
i ja sie witam z rana!
Zoska po wczorajszej imprezie roczkowej u znajomych spala od 19:15 do 6 rano!!!! zjadla troche podrzemala i przed 7 ma juz rozbawiona na maxa, wlasnie mi tu pluje na wszystko co mozliwe

ja dzis sie lenie, potrzebuje.


caluje porannie, bez kawy!!! bo mleka zabraklo................. .......
Jeju Anulka zazdroszcze takiej nocki

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Matall Mam nadzieje, ze się uda
Bardzo liczę na spotkanko

Będąc na ostatnim szczepieniu pytałam lekarza o te nocne przerwy spanku.
Powiedział z lekkim uśmiechem: "Niech zgadnę, zazwyczaj miedzy 2 a 5 ?? Ulubiony czas wszystkich mam" Stwierdził, ze "winny" jest układ nerwowy a dzieci odbierają teraz mnóstwo bodźców. Do roku (roku?) powinno przejść.
Do roku zastrzelcie mnie

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Tutaj tez sie pochwale
Nadia pierwszy raz w życiu usnęła sama na drzemke
Chciałam poczytać wizaz i fejsa, wiec położyłam ja i dalam w łapkę pieluche tetrowa. Postękała, pociumkala pieluchę, zrobila myk na brzusio i śpi
Może nadszedł czas, ze powinniśmy już ćwiczyć samodzielne usypianie, również na noc

Ale jestem z niej DUMNA
Brawo dla Nadusi

Dzień Dobry

U nas nocka z serii koszmar Pobudki co kilka sekund, minut - wiercenie, popłakiwanie a czasami nawet nagłe ryki. O co chodzi
Spac...

Dzisiaj pokonuje lenia....
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:22   #880
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Dzień dobry

Nocka taka, że lepiej nie mówić

Znowu mi się dzieć popsuł


Gusia cieszę się, że chociaż u was lepiej Ja na pewno nie odstawię teraz słoiczków, bo tak jak wczoraj pisałam, tak czy tak za trzy tygodnie Antonek będzie miał pół roczku, więc nie ma sensu odwlekanie tegi w czasie.. bo nawet jakby teraz nocki się uspokoiły to pewnie wtedy znowu zaczęły..
Zadzownię chyba jutro do pediatry.. Tylko nie wiem, cyz sobie obciachu nie narobię hehe Ale tak sobie myślę, że skoro tutaj lekarze mają płacone z ubezpieczenia nawet za porady telefoniczne to pewnie będa ze mna chętnie gadać i może coś poradzą chociaż w głębi duszy wątpię, bo co tu można wymysleć..


Daisy ja też za krzesełkiem się rozglądam.. do tej pory numerem 1 było Chicco, ale jeszcze myślę.. O twoim tzn, Gabrysiowym nic nie wiem, nie znam tego krzese łka, a firme tylko z wózków.. pogogluje za chwilę

Daisuś mężula ma mieszkanie w DE jedno i to samo od 5 lat.. to znaczy nie na własność, ale wynajmowane.. Mieszkał w nim, jak pracował jeszcze tu, a później jak utworzyli filę w Polsce to nadal płacił za czynsz, ale połowe zwracała mu firma - bo tak czy tak firma musiałaby mu jakieś lokum zapewnić na czas przyjazdu sprawach służbowych, więc takie rozwiązanie było korzystne dla obu stron
Mieszkanie dwupokojowe, z duża kuchnią, ale malusieńką łazieńką, w samiuśkim centrum.. ale wyglądowo do bani! I nie chodzi o same meble (chociaż to swoją drogą), ale ta ogólnie kafelki w kuchni takie jak ma moja babcia.. tapeta z grysikiem na ścianach! Maskara jakaś..
Jak sprowadzimy się na stałe, to na pewno będziemy szukać czgeoś innego..


Moria mój Urwis śpi w pajac i śpiworku.. kark ma raczej ciepły, więc uznaje, że jes okej.. ale łapki też zimne zazwyczaj
__________________
Antonek

Edytowane przez Lolka1212
Czas edycji: 2011-11-21 o 09:27
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:23   #881
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez blueberry_11 Pokaż wiadomość
To może Świdnica maj 2012??? Będzie tam jakieś fajne miejsce na spotkanie z rozbieganymi roczniakami?
Jeżeli tylko zdecydujecie się przyjechac, na pewno się coś znajdzie Są dwie albo trzy dosyc duże sale zabaw, ze stolikami dla rodziców, więc nawet tam...tylko wcześniej musiałabym je odwiedzic Do maja jeszcze troszkę czasu
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 09:28   #882
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Co do zlotu w Sosnowcu, to jak się większa grupa zbierze i obędzie się w połowie grudnia to ja się na ta chwilę piszę..

A może w Krakowie tym razem zrobić? Sosnowiec już był
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:30   #883
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Lolus, no ja tez nad chicco myslalam - nie pamiętam modelu ale pewnie o tym samym mówimy.
Kuknij opinie i tu jeszcze masz opinie
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:34   #884
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Lolka Ja również nie rezygnuje ze słoiczków. Trzeba to po prostu przeczekać Moze za jakis czas spróbuje podać kaszkę

Mogę Ci podać linka do krzesełka, ale tylko z niemieckiej stronki No ale skoro już jesteś w de PROSZĘ

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Daisy Super, ze linki z opiniami wrzuciłaś Masz buziaka
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:35   #885
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Ha! czyli opcji przykrywania i ubierania dzieci na noc jest mniej więcej tyle ile mam na naszym wątku ale bardzo mi pomogłyście
Jedziemy za godzinę do Ikeii, kołderkę kupię bo jeśli nie teraz to pewnie później się przyda a jeśli Iga będzie się z niej wykopywać to zostaniemy przy obecnej a będę ją cieplej na noc ubierać np. w body pod cienkiego pajaca

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
(...) Stwierdził, ze "winny" jest układ nerwowy a dzieci odbierają teraz mnóstwo bodźców. Do roku (roku?) powinno przejść.
Hmmm, "powinno" ... to słowo mnie niepokoi Ja już straciłam nadzieję, że Iga prześpi mi całą noc, tak od zaśnięcia o 20 do 7 rano Był taki moment, że przez kilka dni pobudek było mniej 1-2 ale teraz znów się rypło, pobudek nawet nie liczę bo szybko tracę rachubę

mimbko - weź no mi powiedz dobra kobieto taką rzecz - kupiłam tą miękką książeczkę z canpola no i umyłam ją tak jak kazali pod bieżącą wodą z mydłem bez wyparzania. Iga bardzo lubi ją ciumkać i ta książeczka jest ciągle mokra, bardzo mokra - strony się lepią do siebie. Czy to jest efekt zaślinienia (megazaślinienia) czy moja książeczka jest nieszczelna?

matall zdrówka dla naszego przodownika

Grażko, Dziewczonka łączę się w bólu
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:39   #886
Lolka1212
Zadomowienie
 
Avatar Lolka1212
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 765
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Daisy, Gusia dziękuje Jesteś przekochane!

A czy te kółka można jakoś zablokować??
__________________
Antonek
Lolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:40   #887
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Kochane, ale ja nie pytałam lekarza o nocne pobudki, tylko o te nocne przerwy w spaniu co sie dziec budzi (czyt. Nadia i Eda) w środku nocy i spać nie chce przez parę godzin !! To powinno ustąpić do roku

A nocne pobudki na jedzonko, smoka czy maminy uścisk? Tego nie wie nikt
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:50   #888
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Daisy, Gusia dziękuje Jesteś przekochane!

A czy te kółka można jakoś zablokować??

kółka mają hamulec
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:04   #889
blueberry_11
Raczkowanie
 
Avatar blueberry_11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 323
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Lolka - jak dla mnie zlot by mógł być nawet w Zakopanem albo w Gdyni, dojadę wszędzie. Tylko tym razem chodziło o Eweskę, żeby mogła być, bo ona nie mobilna, a Paulizia chce się z nią spotkać. W Krakowie też możemy zrobić nie ma problemu

Zastanówcie się nad datą, bo widzę, że Daisy już wspomniała kiedy jej nie pasuje, a Andziot od 13 grudnia wraca do pracy ratować inne dzieciaczki... Może Matal jak ogarnie Edzika sporządzi ankietę i jakoś to pójdzie dalej

Dziecko mi zasnęło, idę się ogarnąć, bo wyglądam jak idź stąd i nie wracaj...
__________________
Kubusiątko
24/06/2011
blueberry_11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 10:05   #890
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

subskrybuje
...ja dalej w krzakach...moze kiedys dobiegne...
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:23   #891
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Jak śpią Wasze dzieci? Możecie polecić jakiś patent? Czy macie kołderki, takie zimowe? Czy polecacie te z Ikeii czy lepiej coś innego?
Misiek spi w bodziaku z krokim rekawem, na to pajac bawelniany. Potem ja wsadzam do spiworka z rekawami (nie za gruby, uzywany z C&A) i jak juz spi, tak zanim ja sie poloze spac, przykrywam ja w poprzek koldra z Ikei, ta tansza dla maluchow.
U nas jest dosc zimno, a bylo mega zimno, kiedy Misiek spal w spiworku i pod 4 kocami. Sama jestem zmarzlak, a ona tez jest cieplolubna, bo lubi np. wode i mleczko cieplejsze.
A poza tym posciele z Ikei przepiekne, mamy te w truskawki i w paski, przy nastepnej wizycie kupimy te http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10153243/ Jeszcze musze poduszke kupic, bo ta z Jyska jest za duza i Misiek zjezdza, a wydaje mi sie, ze juz by mogla spac na poduszce.

Odnosnie konkursu, to powiem Wam, ze to ogromna radosc moc Was obdzielic prezentami! Nie mialam zadnych typow i gdybym tylko mogla, kazda by cos otrzymala, no ale tak to juz jest w konkursach, ze nie kazdy moze wygrac. W kazdym razie ciesze sie bardzo, ze sie cieszycie

Misiek od rana drze sie na caly regulator. Podejrzewam, ze to zeby nieszczesne, oszaleje przez nie. Dobrze, ze nocki cale przespane [ale ile spalam to Wam nie napisze, zeby Was nie dolowac]. Bylam wczoraj w galerii i kupilam malenstwu ☠☠☠☠☠☠☠ki w MC, sa juz obnizki, ale przeceny dopiero w grudniu, a w SP sloiczki, maja super wybor i Hippa i Gerbera Bio, dostalam jeszcze szalik Hippa. I w Zara Kids kupilam sobie super beret w kropki, taki wlasciwie czapko-beret, pewnie dla dziewczynek to jest czapka, na mnie wyglada nieco bardziej plasko.
Czy tez tak macie, ze nie znajdujecie zadnej frajdy w kupowaniu dla siebie, ale przy glupich malych skarpetusiach i smoczkach mozecie spedzic pol godziny i sie zachwycac?
Jak widzicie zycie mi sie zmienia jak w kalejdoskopie. Jak uda mi sie uciszyc dziecioka, to biore sie za lazienke/kuchnie/pranie/prasowanie/modlitwe o spokoj. Zarosne grzybem przez te zeby, grzybem muchomorem wstydliwym http://www.google.pl/search?q=muchom...PM2ChQe3ucTjDw
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:36   #892
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

heloł heloł

lecę po kawkę i zaraz poczytam co się dzieje
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 10:49   #893
niebieska.lwica
Rozeznanie
 
Avatar niebieska.lwica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 786
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

moria chyba już nie potrzebne, ale i tam odpowiem
Ania śpi w bawełnianym pajacu i pod Ikeową kołderką. Nie rozkopuje się, a rączki nigdy nie są przykryte (nawet jakbym chciała to się nie da )

Weredko ja jadam wszystkie rodzaje SAŁAT, każda jest pyszna

dorkabl run Dorka! run!


mimbi my też mamy posciele w truskawki i w paski
----------------

się witam słonecznie
my z Anią u baby, dziecko przeszczęśliwe tyle zabawy

Edytowane przez niebieska.lwica
Czas edycji: 2011-11-21 o 10:51
niebieska.lwica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:02   #894
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

cześć
nocki nie komentuję
może ze 3 godziny spaliśmy
o 5 wielce wyspana
a wcześniej chciała się non stop drapać
nawet jej założyłam zakładki z pajaca na rączki by się paluszkami nie siorbała
dodam, że dostała hydroksyzyne by nie drapała się tak
nie pomogła

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Powiedział z lekkim uśmiechem: "Niech zgadnę, zazwyczaj miedzy 2 a 5 ?? Ulubiony czas wszystkich mam" Stwierdził, ze "winny" jest układ nerwowy a dzieci odbierają teraz mnóstwo bodźców. Do roku (roku?) powinno przejść.
do roku
a zęby?
czyli ze 2 lata nie wyspimy się
Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Tutaj tez sie pochwale
Nadia pierwszy raz w życiu usnęła sama na drzemke
Chciałam poczytać wizaz i fejsa, wiec położyłam ja i dalam w łapkę pieluche tetrowa. Postękała, pociumkala pieluchę, zrobila myk na brzusio i śpi
Może nadszedł czas, ze powinniśmy już ćwiczyć samodzielne usypianie, również na noc

Ale jestem z niej DUMNA




Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Agusia, a jak to dzieciątko Twojego kuzyna bodajze? czy znajomego? w wieku Oleńki, które miało nowotwór? Troszkę lepiej ?
mojego przyjaciela
tydzień młodszy od Oli
6 chemia w trakcie
raz tragicznie raz lepiej
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:05   #895
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Mojemu dziecku przybywa ( w końcu ) włosów na głowie
za włoski

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Jak śpią Wasze dzieci? Możecie polecić jakiś patent?
body+pajac+kocyk lub pajac+śpiworek bez rękawów - ale jak ma w nocy zimne ręce to przykrywam je cienkim kocykiem, jak śpi przy mnie to pod moją gruba kołdrą jak będzie zima i będą cyklicznie dalej wyłączać ogrzewanie to po pierwsze kogoś uduszę a po drugie to zobaczę w czym będzie w sam raz

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Będąc na ostatnim szczepieniu pytałam lekarza o te nocne przerwy spanku.
Powiedział z lekkim uśmiechem: "Niech zgadnę, zazwyczaj miedzy 2 a 5 ?? Ulubiony czas wszystkich mam"
matko kochana, jak do roku to ja się wykończę

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Tutaj tez sie pochwale
Nadia pierwszy raz w życiu usnęła sama na drzemke
dla Nadusi

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Klaterinko, a jak zlot będzie tak jak dziewczyny planują na śląsku, to będziesz, co ??
chciałbym i jestem na TAK, tylko jedna sobota mi odpada

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Czy tez tak macie, ze nie znajdujecie zadnej frajdy w kupowaniu dla siebie, ale przy glupich malych skarpetusiach i smoczkach mozecie spedzic pol godziny i sie zachwycac?


Radzio się znowu rozgadał na macie a ja się zaraz biorę za obiad
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11

Edytowane przez Klaterina
Czas edycji: 2011-11-21 o 11:06
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:16   #896
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Czy tez tak macie, ze nie znajdujecie zadnej frajdy w kupowaniu dla siebie, ale przy glupich malych skarpetusiach i smoczkach mozecie spedzic pol godziny i sie zachwycac?
ja już tak mam od ponad dwóch lat
teraz podwójnie !!!
rezultat jest taki, że mam niemodne ciuchy
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:23   #897
Magda060184
Raczkowanie
 
Avatar Magda060184
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
ja już tak mam od ponad dwóch lat
teraz podwójnie !!!
rezultat jest taki, że mam niemodne ciuchy
Ja też tak mam, powiedzcie, że to uleczalne, bo przy każdym ubieraniu na wyjście siedzę w garderobie i buczę, a mój małż się ze mnie nabija... Ostatni mój zakup ubraniowy to były spodnie ciążowe, gdzies koło 5 miesiąca no i buty na platformie, 5 dni po porodzie..... ale były obiecane, więc dostałam...
__________________
Anulka 12.05.2011
Magda060184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:24   #898
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Hello

Witam sie poweekendowo.
Mamy nowy uklad z TZ, poniewaz ja sie zajmuje mala rano codziennie przez caly tydzien, on zajmuje sie Nadia w soboty i niedziele. Powiem Wam, ze to cudowna sprawa, miec taki spokojny poranek dla siebie, w oba dni pospalam do 9tej, a mala nakarmiona, przewinieta, wykremowana, ubrana.

Dzisiaj wsunela 100g gruszki (jak na razie to jej ulubione danie), teraz molestuje gasienice...
Idziemy dzis na wazenie, potem na zakupy. Dzis bedzie debiut obiadkowy cukinia (mam nadzieje, ze mala polubi, bo z TZ lubimy i czesto jemy).

Ide doczytac co u Was...


Anula, ale Ci Zosia pieknie pospala.
Nooooo, kawa bez mleka to nie kawa, dla mnie tez mleko obowiazkowo zawsze.

Moria, juz masz duzo odpowiedzi, ja tylko dorzuce moje 2 pensy, ze Nadia spi w pajacu na gole cialko, przykryta kocem welnianym (takim pachworkowym z dziurkami). Koldry sie na razie boje , bo ona sobie wszystko zarzuca na glowe...

Lolka, uwielbiam atmosfere przedswiateczna niemieckich miast! Swieta '06 spedzilismy z TZ we Frankfurcie i do dzis je milo wspominamy.

Gusia, brawo dla Nadiiza samodzielnie zasniecie na drzemke! Moja jeszcze nie opanowala tej umiejetnosci ...

Dorka, co u Ciebie?

Grazin, super, ze Sebus w koncu sie poznal na Twoich zupkach i zaczal ladniej jesc


Fotki ze zjazdu suuuuuuper!!!
Takie z was laski, a dzieciaczki widac coraz wieksze rosna.
Zazdroszcze Wam zjazdu i mozliwosci spotkania, jak zwykle...
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 11:56   #899
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
ja już tak mam od ponad dwóch lat
teraz podwójnie !!!
rezultat jest taki, że mam niemodne ciuchy
Ja sobie kupilam w Zarze sweter do nowej pracy, ale tak mi sie nie chcialo, ze go nawte nie przymierzylam i nie wiem czy jest dobry
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:46   #900
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

.







Przybiegłam szybko Wam napisać,
że Gaba buja się na czworaka






.
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.