Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 05:37   #1981
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Lola ma antybiotyk... tyle w temacie
zdrowka !!!
trzymajcie się dzielnie !

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Mamy ząbka.prawa dolna jedynka


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Radosne dwie pobudki za nami. A zasnął po 20... Zapowiada się ciekawa noc
mam nadzieję, że niepotrzebnie się martwiłaś i Edzik dał jednak pospać




Witam na froncie !
jem z Wami śniadanko,
chyba będę MISZCZEM CICHEGO PORUSZANIA
na razie żadnej nie obudziłam

dziękuje dziewczyny za wspracie i za to, że jesteście z mną !!!!


buźka !
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 07:26   #1982
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Dzieeeń Dobryyyy

A wstawię zaraz jakieś fotki do albumu a co!

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Lola ma antybiotyk... tyle w temacie
Zdrówka dla mojego słodkiego lokersika

aniu26 gratuluję U nas wczoraj pediatra orzekła, że za miesiąc będziemy mieć wszystkie 4 jedynki więc jeszcze czekamy

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
Witam na froncie !
jem z Wami śniadanko,
chyba będę MISZCZEM CICHEGO PORUSZANIA
na razie żadnej nie obudziłam
andziotko a do tego jesteś "miszczem" organizacji! Daj znać jak tam wielki come back
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 07:37   #1983
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

andziot trzymam dużo siły! nie denerwuj się ( Boże, jak ja pamiętam to uczucie!) wracaj szczęśliwa do dziewczynek i do naś teś ...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 07:51   #1984
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

7 pobudek zamiast 17. Widac progres.
Lecimy do pediatry i calujemy wszystkie mamusie pracujace w domu i poza nim.

[ide pakowac torbe - na palcach niczym Kot Sylwester]
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:46   #1985
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Moria zdjęcia oczywiscie bezbłedne ! Powtórzę tu pytanie - to nowy juz aparat? Kobieto, Ty wyglądasz szałowo ! Pięknie, kwitnąco ! No napatrzec sie nie mogę na Ciebie!!

Andziotko, trzymam mocno kciuki, zresztą wiesz o tym. Gratuluje zakupów dla SIEBIE no i że Gabi tak pięknie na macie śmiga i że Zosia tak bystre oko ma... Czekamy na Twoje wrażenia z 1 dnia!! Pierwsze koty za płoty, jutro bedzie lepiej

Camomile, jak po wizycie u alergologa? Bo zdaje się miałyscie iśc Dziewczynki ?? A Ty kiedy powracasz w przestworza moja Droga?

Moniqac, gratuluję ząbka !! Pięknie Jak po wizycie u nocnej pani dr? Wyniki Szymonka zadawalające?

Lolus, haalloooo wróciłam

Aguś, swietnie, że Oleńka zdrowa ! A jak buźka i w ogóle AZS?

Mimbi, ja nie mam żadnych traumatycznych przeżyć związanych ze świętami, ale jestem na siebie wściekła bo kompletnie nie czuję ich amosfery a co gorsza, nie robię NIC aby ją poczuć

Zosiaaa a Tobie jak dzionki w pracy mijają? Pewnie juz sie troszkę przyzwyczaiłaś? Da się, prawda?

Grazin, wracaj tu ! Musimy ożywić nasze korzenie, nie możemy pozwolić na
śmeirć naturalną naszego forum!!! W końcu gdyby nie ono to nie byłoby FB

Anulko, już wiem z sms, ze Zosia znów dała Ci popalić I to w takim dniu ??!! Kurcze a może Ona ma skok?? Ja średnio w to wierzę, jednak nóż widelec czasem coś może być na rzeczy?

Mary, wiesz, że ja o tych bransoletkach nie słyszałam Pandora owszem, ale te drugie nie.... gamoń ze mnie Nie znam się na modzie Super, że z Hanutką ok!! A Ciebie domyslam się antybiotyk także do pionu postawił? Ale zazdroszczę weny twórczej do wymyślania dekorów świątecznych. To pierniki się z takim wyprzedzeniem piecze? Łuszczeniem się nie martw, potem będziesz PIEEEEEEEEEEEEKNA

Nooo witam się!!
Przepraszam za tak długą nieobecność, ale byłam u rodziców.. wiecie jak jest. Pomagałąm mamie robić uszka na wigilię (108sztuk!!) Maszyna do wypieku chleba sprawdziła się idealnie pod kątem wyrabiania ciasta
Ząb nr 4 zaleczony - ze znieczuleniem !! Dziękuje Wam za opinie Pozostały jeszcze ósemki do naprawy... przeżyję
Z nowości u nas.. hmm w piątek Gabi spała od 21 do 11.45 !! Chodziłam kilka razy zaglądać czy żyje, bo aż się martwiłam. PRawie 15h snu z 3 pobudkami na cyca.
Teraz Gabik ma manie machania główką jakby pokazując "nie" Odrywa też dupkę i brzuszek do czworakowania??? czy do raczkowania?? No nie wiem do czego, w każdym bądź razie podnosi tułów
Ja co wieczór mam problem z zasypianiem, średnio zajmuje mi to ok 1h-1,5
Świra można dostać. Myślę już o powrocie do pracy i to pewnie dlatego.
Podjęłam też decyzję, że jednak spróbujemy ze żłobkiem.. Mała już będzie miała 9msc, może nie będzie łapała tak bardzo choróbsk? A żłobek świetny z angielskim, francuskim, rytmiką i na dodatek pod nosem. Jakoś bardziej ufam paniom przedszkolankom niż męża cioci.... Mam wrażenie, że w żłobku będzie się lepiej rozwijała, "nauczy" czegoś nowego, będzie miała kontakt z dziećmi... Sama nie wiem, biję się z myślami. No zobaczymy.

Rozpisałam się
aa wczoraj pyszną sobie pierś zrobiłam jeśli ktoś nie ma weny na obiad Nafaszerowałam szpinakiem, pomidorami suszonymi, mozarella i czosnek ofc. Zapiekłam w piekarniu w folii aluminiowej. PYCHA
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...


Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2011-12-13 o 08:47
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:59   #1986
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Lola ma antybiotyk... tyle w temacie
Zdrówka dla Lolci...

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
zdrowka !!!
trzymajcie się dzielnie !







mam nadzieję, że niepotrzebnie się martwiłaś i Edzik dał jednak pospać




Witam na froncie !
jem z Wami śniadanko,
chyba będę MISZCZEM CICHEGO PORUSZANIA
na razie żadnej nie obudziłam

dziękuje dziewczyny za wspracie i za to, że jesteście z mną !!!!


buźka !
Miłego dnia w pracy, żeby Ci szybko dzień zleciał i miłego powrotu do domu


Noc nie była taka zła
Jak Eda zasnął koło tej 23, to spał do 5:30!!
Zjadł i spał do 8:30!!!!!
Wyspana
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:33   #1987
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Hello!

melduję się w piżamie i z kawunią, Hania wyciera podłogę i sprawdza wytrzymałość zabawek przez napierniczanie nimi w kafle

Anula, wszystkiego dobrego! Gratulerer med dagen!

Odpisuję z małym opóźnieniem, ale co tam

Andziot, zamiast muzy w uszach wolałabym to "czemu"

Caffe, chyba nie w stałej, był w którejś gazetce i załapałam się. Chociaż ostatnio jeszcze były

Aguś, nie rozumiem oburzenia, wcześniej napisałaś, że katar jej może spływa, więc tym się zasugerowałam i spytałam, czy odciągasz

Mimbi, sprecyzowana lista życzeń Myślisz, że TŻ czyta Wizaż? No i wypraszam sobie, ja żadnych złych fluidów nie wysylam, to Wy się same zarażacie Zresztą u mnie wszystko wytłuczone antybiotykiem

Camomile, chyba kiedyś rozmawiałyśmy o Twojej cerze i zapadło mi w pamięć

Graża, a jak tam w(ch)ujek reaguje na Twoje pakowanie?

Zosiaaa, zlocik rodzinny bardzo udany, tylko Hanka na początku dzika, bo oswajała się z otoczeniem

Anula, Lolka, najwyraźniej wszystkie bakterie i wirusy Hanka wysłała, bo sama już zdrowa

Andziot, mocno trzymam za Was kciuki! Oby rozłąka nie była taka straszna

Daisy, ja też się nie znam na modzie, zresztą chyba już moda na Lilou i te nieszczęsne Pandory minęła ja już zdrowa! co do dekoracji, to ja zaczynam na początku grudnia, jestem fanką całego tego świątecznego kiczu, światełek, szyszek, pomarańczy ozdobionych goździkami A pierniki taaaak, wcześniej można piec


Co do krzesełka do karmienia, to my ściągnęliśmy po cioci Morii i cioci Matall i mamy śliczne, tanie, minimalistyczne i bardzo fajne krzesełko z IKEA

Jeśli chodzi o prezenty, to nietrafione zawsze były i będą maskotki! Nienawidzę dostawać maskotek, albo kiedy Hanka dostaje maskotki

A trafiona jest zawsze kasa No i większość kosmetyków
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 09:34   #1988
night25
Rozeznanie
 
Avatar night25
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 514
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór.
Mamy ząbka.prawa dolna jedynka

Dla dzisiejszych solenizantów samych uśmiechów
Dla wszystkich chorych dużo zdrówka.

Dobranoc.
a my nadal czekamy

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Lola ma antybiotyk... tyle w temacie
dużo zdrówka życzymy

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
7 pobudek zamiast 17. Widac progres.
Lecimy do pediatry i calujemy wszystkie mamusie pracujace w domu i poza nim.

[ide pakowac torbe - na palcach niczym Kot Sylwester]


andziot trzymaj sie dzielnie i napisz po powrocie jak było

daisy mój Maciuś też kiwa główka na Nie (tylko on to robi jak zasypia)
a pupki nie ruszy do raczkowania leniuszek jeden

Czy Wasze dzieci też w kąpieli dają czadu?? Maciej jak go kąpiemy tak kopie nogami że wylewa pół wody z wanienki i na chwile nie przestaje, więc nie da się go praktycznie umyć

Moje dziecko gadało dziś od 3
__________________
Maciuś 26.05.11r 56cm 3400g

Edytowane przez night25
Czas edycji: 2011-12-13 o 09:38
night25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:11   #1989
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

witam

Gusiu dziękuję Ci bardzo za życzenia

Magda u mnie z prezentami od tż jest identycznie, sama muszę sobie wybierać, na każdą okazję poza dniem kobiet wtedy standardowo kwiaty ( które też mnie denerwują bo już 10 lat z rzędu dostałam je na to święto) dla odmiany mógłby mi kupić np. czekoladki byłabym w siódmym niebie i buntowałam się już wiele razy ale nie przyniosło to skutku

Kasia łódzka napisz jak po wizycie u lekarza

Amarcia dużo zdrówka dla Lolci

Ddaaiissyy przyzwyczaiłam się, albo raczej wpadłam w taki codzienny rytm, no i teraz oprócz minusów tego że nie ma mnie w domu zauważyłam też plusy, np. jednym z nich jest fakt że tż spędza więcej czasu z Matim i ma z nim lepszy kontakt niż na początku
jeju ile twoja Gabcia śpi chciałabym się zamienić, chociaż na jedną noc, a święta gdzie spędzacie w Krakowie czy Częstochowie?

Andziot za pierwszy dzień w pracy

Mary widzę że Hanex pomaga Ci w porządkach przedświątecznych , Mati podłóg na razie nie chce wycierać no ale to w końcu facet

Night u nas też jest szał podczas kąpieli, dlatego przenieśliśmy się już do łazienki, Mati teraz ma fazę że chlapię rączkami, od wczoraj obydwoma na raz

dla Franusia!

na dziś potrzebuję zatyczek do uszu
Matiemu chyba idą ząbki, bo jak coś gryzie to denerwuję się tak że aż piąstki zaciska
no i od rana jest tak marudny że moja głowa już pęka a to dopiero 11
__________________



Edytowane przez zosiaaa
Czas edycji: 2011-12-13 o 10:12
zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:15   #1990
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Okk, trzasnęłam pierniczki wg Camomile - zdjęcie w albumie i za przepis choć w kuchni był pogrom i już miałam majtnąć ciastem do śmieci bo ja to muszę mieć przepis na gramy i odważam sobie wszystko jak pan w aptece na wadze a pojęcie łyżka/pół szklanki itd. jest dla mnie mocno abstrakcyjne No ale jakoś jakoś się udało

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Powtórzę tu pytanie - to nowy juz aparat?
Tak Mam już tyle nowych zdjęć i filmów, że na gwałt potrzebuję nowego dysku do kompa. Mam nadzieję, że Mikołaj mnie słyszy
Dzięki za komplementy, kochana jesteś I zazdroszczę śpioszka Gabika

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o prezenty, to nietrafione zawsze były i będą maskotki! Nienawidzę dostawać maskotek, albo kiedy Hanka dostaje maskotki
Mam to samo Wszystkie idą na allegro i opycham za bezcen aby mi tylko się po pokoju nie walały i nie zbierały kurzu

matall u nas też dziś nocka w miarę była - uwielbiam takie dni, mam wtedy ochotę sikać ze szczęścia

night u nas szaleństwo w wiadrze przychodzi i odchodzi falami, raz jest walenie w wodę tak, że TŻ jest cały mokry, raz jest spokojna. Ostatnio ma fazę na wstawanie, łapie się za krawędzie, staje i nie da się posadzić więc ją tylko TŻ wodą polewa aby nie zmarzła
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:18   #1991
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Mary, ja też chciałabym, naprawdę chciałabym być taką fanką jak Ty, bo własnie te wszystkie pierdółki tworzą klimat.... Przez moje lenistwo chyba nic nie robię.. Wstyd

Night, Macius po prostu delikatnie daje Ci do zrozumienia, że nie chce iśc spac Co do wariacji w kąpieli to jest identycznie jak u Ciebie. To chyba domena wszystkich niemowlaków, że kochają się pluskać. A ba basenie też tak Maciejka dokazuje?

Matall, ale super poprawa u Edzika. Dajesz nadzieję innym dziewczynom walczącym z brakiem ochoty na sen podczas nocy ich Maluszkom. A Ty wyzdrowiałaś? Bo zdaje isę, też jakies przeziębienie Cię toczyło?

Amarcia, szybkiego powrotu do zdrowia dla Karolci !!

Zosia, to był ewenement ten dłuugi sen na co dzień aż tak długo nie sypia A święta z moimi rodzicami !
A dziś do pracy idziesz?

Melduję, że moja nieobecność na zlocie we Wrocku nie poszła na marne.. choć tyle mi pozostało na otarcie łez, że nie mogłam zobaczyć Was osobiście - zostałam zwolniona z opłaty karnej za nieobronienie się w terminie jednak postawiono mi warunek - muszę to zrobić do 15.02 :sciana: Blue, uśmiechnę się do Ciebie, co?? Nadal aktualna Twoja propozycja? Zresztą w Sosnowcu się widzimy, nie ?

Ciekawe jak tam Andziotka sobie radzi...
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 10:19   #1992
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Mamy obie niegrozna, acz upie*rdli*wa wirusowke. Misia dostala krople, witaminki, masc do oklepywania, mamy sie chlodzic w domu i wymrazac wirusy, ja mam lykac aspiryny i inne wynalazki na pierwszy rzut. Wszystko przez to, ze nie jest zimno i sobie te wstretne wiruchy fruwaja w powietrzu.
No ale dzieki temu moge teraz lezec i jeczec "zrob mi herbaty", "ugotuj rosol" i takie tam

Poza tym chcialam sie pochwalic, ze bylam wczoraj na mega zakupach i wydalam milion milionow, ale co tam, raz sie zyje. Kupilam aparat nowy fotograficzny, ciuchy dla Misiaka w H&M [sa juz super wyprzedaze - ubranka po 10, 20, 30 zl] <-- cos mnie jednak dobrze podkusilo, by kupic cieplejsze dwie bluzy, dzisiaj pani doktor kazala ubrac w bluzy i otwierac okno; smoczki i pajace w smyku [70zl za 3 pajace, zawsze taniej niz w MC, no ale jednak sporo drozej niz w Tesco], prezenty dla TZ i taty (dodatkowo dostana po koszuli i swetrze, bo byla fajna promocja w C&A- bardzo fajne zestawy koszula i swter za 99zl), Misi jeszcze wyczesane kozaki i spiwor na 86 cm w C&A, a sobie kupilam tuniko-sweter w C&A i jeszcze upatrzylam torebke w H&M.

Teraz siedze i sie zastanawiam, jak sie tym cudem robi zdjecia... Powinnam Misie ubrac w te nowosci i obfotografowac w siedmiu pozach, ale ubranka w praniu, a Misiak ze smarami zwisajacymi z nosa. [ale paputki - smoki kusza, kusza, zeby im na nozkach zrobic zdjecia]

A pisze o zakupach dlatego, ze to pierwsze wieksze wyjscie od czasu jak bylam w ciazy, czyli jakies 1,5 roku??? Jaka mialam radosc, jak tak szlam z tymi siatami Jeszcze na wyprzedazy w H&M kupilam prezenty dla siostrzenca TZ - w sumie 4 bluzki, 2 z dlugim, 2 z krotkim, kazda za 20zl, a fajne obrazki m.in. z tym Rajdkiem z Autek. Wiec jak macie cos do kupienia dla dzieciakow to juz do H&M - te tshirty przecenione z 40zl na 20 to fajna okazja.

Swetra oczywiscie nie przymierzylam i chyba juz raz na zawsze zrezygnowalam z przymierzania ubran w sklepach, a teraz - jakem prawdziwa kobieta - ide wypic czarna, gorzka i zimna kawe.

Krecic filmiki na youtube tym aparatem czy nie krecic ??
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:07   #1993
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Mimbasku, poszlałas z zakupami !!!
Co to za pytanie czy kręcić filmiki.. Przecież rozumie się samo przez się
CZekamy !!!

Zdrowiejcie Dziewczyny!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:32   #1994
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Lolciu malutka zdrowka

Mimbi, Michalinko zdrowka i dla Was

Franuś

zosiuuu Alez proszę

Anula Wszystkiego najlepszego Kochana spelnienia marzen i przespanej kazdej nocy

andziot Mam nadzieje, ze milo leci pierwszy dzień w pracy

ania numerki Gratulujemy ząbka



Mam pytanie
Czy wprowadzajac gluten moge uzywac tej, albo tej kaszki ??




Dzień dobry
Jakos ostatnio nie potrafię sobie czasu zorganizować. Nadia gorzej śpi, w nocy masa pobudek, w dzień marudzenie, sama nie wyleży chwili, ciągle skrzypi. Trochę mnie to przytłacza
Czy to się skończy?
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:36   #1995
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Aguś, swietnie, że Oleńka zdrowa ! A jak buźka i w ogóle AZS?
nie chce zapeszać ani nie chcę się za bardzo cieszyć
ale od ponad tygodnia Ola ma niesamowicie gładką skórkę, żadnych plam, wysypek, krostek

po dzisiejszej nocki wyszły jej trochę potoweczki bo od temperatury bardzo się poci, ale to nie AZS
pod kolankami czyste

od tygodnia stosuję A-derma EXOMEGA
nic więcej, żadnej cutibazy, żadnych sterydów







mamy z Olą armagedon
dziąsła spuchnięte na maxa, nie chce jeść, wszystko gryzie, łóżeczko, mnie, koce, pościele, ubrania, palce
temperatury na razie nie ma
ale rozwolnienie ma
nie da sobie posmarować dziąseł - ale jakoś się udaje
ma masakrycznie twarde górne dziąsła
wrzeszczy i kwiczy z bólu noszona jest prawie całymi dniami
w nocy nie chce spać, płacze, mruczy jęczy


szkoda mi jej jak nie wiem
przeciwbóle nie pomagają
nie wiem czy do lekarza po coś silniejszego nie będziemy musieli się udać :pro si:
biedna moja mała...
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez agus87
Czas edycji: 2011-12-13 o 11:39
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 12:12   #1996
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Mimbi, Michalinko zdrowka i dla Was

Mam pytanie
Czy wprowadzajac gluten moge uzywac tej, albo tej kaszki ??
A dziekujemy za zyczonka i kciuki. Wlasnie wciagamy krople.

Wedlug mnie mozesz uzywac tych kaszek, ale ja nie jestem fachowcem, wiec moze Ci jeszcze ktos napisze. A czemu obie bezmleczne? Nadusia chyba nie ma skazy bialkowej ani nic takiego?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 12:25   #1997
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Gusiaczku juz ok 3,5tygodnia wprowadzam gluten własnie za pomocą TEJ kaszki
a co bys chciala wiedziec?
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 12:32   #1998
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Jeszcze jedno mi sie przypomnialo - od nowego roku mleko na recepte wypisywac moze tylko alegrolog dzieciecy. W zwiazu z powyzszym moja pediatra zaproponowala wprowadzenie mleka ze sklepu tylko ze HA. Mowila o Nan albo Bebilon, my wczesniej pilismy Hippa - tu moje pytanie - czy Bebilon Pepti i Bebilon sklepowy maja ze soba cos wspolnego oprocz marki?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 12:37   #1999
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Dzien dobry.

Przyszly kalendarze sa suuuuper!!
Caly wozek mam obladowany paczkami i kartkami, normalnie jak Swiety Mikolaj, wiec zaraz wybywamy na poczte i na spacerek.


Andziot, powodzenia dzisiaj!!!

Daisy, mamy dietetyka dzieciecego 21-go grudnia dopiero.

Dobrze, ze zalatwilas zeba.
Ten zlobek brzmi swietnie, ja tez nie mam obiekcji co do zlobkow generalnie i Nadia bedzie do zlobka chodzic. Ja do pracy wracam jakos w kwietniu (jeszcze nie wiem dokladnie kiedy... myslalam nad poczatkiem, teraz zastanawiam sie czy by nie wziasc dodatkowych bezplatnych 4 tyg. i wrocic 30/04), wiec jeszcze mamy troche czasu.
A Ty kiedy do pracy wracasz? Chyba luty, nie wiem czy dobrze pamietam?

Mary
Oooo tak, maskotek tez nie cierpie dostawac.

Night,
Nadia tez nam szaleje w wannie, tylko ze od dawna juz kapana jest w takiej duzej (plus bath support, nie wiem jak to sie zwie po polsku...), wiec luzik.

Moria
, i jak pierniczki, smaczne wyszly?
Zdjecia pozniej obowiazkowo obejrze.

Agus, nooooo trzymam kciuki, zeby Exomega dalej tak dzialala.
A jak sie okaze pelnym sukcesem, to wiesz co Ci z Mary powiemy?
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 13:09   #2000
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Wedlug mnie mozesz uzywac tych kaszek, ale ja nie jestem fachowcem, wiec moze Ci jeszcze ktos napisze. A czemu obie bezmleczne? Nadusia chyba nie ma skazy bialkowej ani nic takiego?
dzieki
Dorzucamy do obiadku po pól łyżeczki, dlatego bezmleczne
Nadia samych kaszek jeszcze nie je, tylko obiady


Daisy nawet nie wiedziałam. My dzisiaj pierwszy dzień z glutenem
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 13:26   #2001
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez Camomile Pokaż wiadomość
Agus, nooooo trzymam kciuki, zeby Exomega dalej tak dzialala.
A jak sie okaze pelnym sukcesem, to wiesz co Ci z Mary powiemy?
zgadzam się
juz mam zestaw 4 sztuk zamówionych nowych
zobaczymy czy to to
a może AZS poszło precz



PRZEBIJA SIĘ LEWA GÓRNA JEDYNKA
jest dziurka, przekrwiona, zęba jeszcze nie widać, ale coś się dzieje
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 13:51   #2002
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Wystawilam na allegro szpilki ślubne. Dzwoni telefon, tako rzecze mily pan: "Kupie od pani te buty, ale pod warunkiem, ze dorzuci mi pani znoszone, nieprane rajstopy". WTF???
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 14:05   #2003
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Wystawilam na allegro szpilki ślubne. Dzwoni telefon, tako rzecze mily pan: "Kupie od pani te buty, ale pod warunkiem, ze dorzuci mi pani znoszone, nieprane rajstopy". WTF???
erotoman
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 14:44   #2004
night25
Rozeznanie
 
Avatar night25
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 514
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość

Night, Macius po prostu delikatnie daje Ci do zrozumienia, że nie chce iśc spac Co do wariacji w kąpieli to jest identycznie jak u Ciebie. To chyba domena wszystkich niemowlaków, że kochają się pluskać. A ba basenie też tak Maciejka dokazuje?

.
ano po basenie tak zaczął wygląda jakby chciał przepłynąć kraulem (tzn nogi do karula) przynajmniej 50 m w wanience robi sobie przerwe na 2 oddechy i od nowa

mimbi dużo zdrówka dla Was

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez night25 Pokaż wiadomość
ano po basenie tak zaczął wygląda jakby chciał przepłynąć kraulem (tzn nogi do karula) przynajmniej 50 m w wanience robi sobie przerwe na 2 oddechy i od nowa

mimbi dużo zdrówka dla Was
a i dla Frania

ps. jak ja to zrobiłam że sama siebie zacytowałam .....
__________________
Maciuś 26.05.11r 56cm 3400g
night25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 15:18   #2005
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Wystawilam na allegro szpilki ślubne. Dzwoni telefon, tako rzecze mily pan: "Kupie od pani te buty, ale pod warunkiem, ze dorzuci mi pani znoszone, nieprane rajstopy". WTF???
Fetyszysta

Camomile-ćwicze z MelB.
http://www.onet.tv/%28%C4%86wiczenia...29,1,tag.html#

Anula Wszystkiego Najlepszego Kochana.Żyj nam 100 lat
__________________

Edytowane przez ania2631
Czas edycji: 2011-12-13 o 15:27
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 15:58   #2006
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Hej kochane
U nas dolina dolina i jeszcze raz dolina (((((( ehhh, w nocy milion pobudek i zaczęło się szykowanie mleka, bo piersią się już Tymcio nie najada Na dodatek jak dziś usnął po tej butli to ja nie mogłam zasnąć przez dwie godziny. Gdy w końcu mi się udało chwilę drzemnąć, Tymek się obudził i trzeba było wstawać po takiej cudownej nocy do pracy. Dodam że mąż ma nocki i ja sama muszę wstawać; jest po prostu cudnie Poza tym jem mniej a nie chudnę

Andziot, jak po pierwszym dniu w pracy? Ty masz dyżury tylko w dzień czy w nocy też?

Kasiu łódzka,

Amarcia, zdrówka

Mimbi, jakiś fetyszysta Ci się trafił
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:24   #2007
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

mamy zębaaaaaaaaaaaa
lewa górna jedynka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 17:58   #2008
Weredka
Zadomowienie
 
Avatar Weredka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 003
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
mamy zębaaaaaaaaaaaa
lewa górna jedynka
klask i: Gratulacje!
__________________
Czy jakąkolwiek inną radość na świecie można porównać z radością wywołaną przyjściem na świat dziecka?(C. Norton)
Moje córeczki
Ania 6 sierpnia 2007
Zuzia 31 maja 2011

Weredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 18:04   #2009
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Wystawilam na allegro szpilki ślubne. Dzwoni telefon, tako rzecze mily pan: "Kupie od pani te buty, ale pod warunkiem, ze dorzuci mi pani znoszone, nieprane rajstopy". WTF???


MoniaK bardzo współczuję. Siły życzę Zarówno do wstawania nocnego, jak i tego do pracy.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
mamy zębaaaaaaaaaaaa
lewa górna jedynka





Nadia dziś podczas kąpieli ssala swojego dużego placa u stopy A jak głośno cmokała


Dala mi trochę popalić
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 18:07   #2010
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona szósta!

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
matall u nas też dziś nocka w miarę była - uwielbiam takie dni, mam wtedy ochotę sikać ze szczęścia
Dziś, jak się obudziłam SAMA po raz pierwszy od porodu i załapałam, że Eda NADAL śpi, to sikałam ze szczęścia

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Matall, ale super poprawa u Edzika. Dajesz nadzieję innym dziewczynom walczącym z brakiem ochoty na sen podczas nocy ich Maluszkom. A Ty wyzdrowiałaś? Bo zdaje isę, też jakies przeziębienie Cię toczyło?
No bywa lepiej i gorzej, ale muszę przyznać, że są takie noce, że aż chce się żyć, tańczyć i śpiewać

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Mam pytanie
Czy wprowadzajac gluten moge uzywac tej, albo tej kaszki ??
Możesz dowolną glutenową, więc te jak najbardziej możesz


No i tyle, bo coś małego mi marudzi, że chce do mamy
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.