Yves Rocher NOWOŚCI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-20, 13:39   #151
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Btw. możesz dać swój avatar do obróbki, jestem ciekawa co zrobi
Mój może co najwyżej zamknąć usta
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 20:31   #152
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Kobieta slonecznik - mam 3 kolory tych cieni,fioletowy (rozowy-jak kto woli), bezowy(moj ulubiony) i niebieski. Sa latwe z rozprowadzeniu, nie sypia sie i nawet sie trzymaja,podczas upalow nie
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 10:14   #153
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Miałam z tej firmy jedna wode toaletowa niestey nie odpowiada mi zupelnie chodzi niestety o trwalosc nie dla mnei bardzo cienka ale wiem ze inne sa oki dlatego chyba cos wezme bo mi tez przychodza te promocje wiec pewnie sie skusze zawsze marzylam o cieniach ale zobacze pozdrawiam ciekawi mnie ich trwalosc? te w sztyfcie ?
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 10:19   #154
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez sky1980
Kobieta slonecznik - mam 3 kolory tych cieni,fioletowy (rozowy-jak kto woli), bezowy(moj ulubiony) i niebieski. Sa latwe z rozprowadzeniu, nie sypia sie i nawet sie trzymaja,podczas upalow nie
Dzięki Dzisiaj pędzę do YR, więc sobie kupię bo kolory mają przepiękne
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 11:30   #155
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

W Salonach Urody jest teraz super promocja dla Stałych Klientów na ten Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i jeszcze na parę innych rzeczy: http://www.yves-rocher.com.pl/index.php
Tylko ja nie mam teraz jak tam jechać Będę go chyba musiała zamówić wysyłkowo - trochę drożej niestety
Może ktoś wie, jak długo będzie trwała ta promocja, bo nie mogę znaleźć na stronie??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 11:35   #156
Melody_pl
Raczkowanie
 
Avatar Melody_pl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 49
GG do Melody_pl
Red face Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Siemka! Fajne te kosmetyki! Wiecie może czy w Poznaniu jest ich sklep??
Melody_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-21, 11:53   #157
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Są, aż 4!!: http://www.yves-rocher.com.pl/index....lskie&m=Poznań
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 14:59   #158
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Dostalam dzisaj nowa oferte z YR na ich urodziny bardzo fajna jest kapitalny pled ktory mi sie strasznie podobai chyba sie na niego skusze
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 12:51   #159
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

ja dostałam ostatnio ulotkę promocyjną od YR - 40% na 2 wybrane produkty oraz przy zakupie powyżej 29zł. śliczny różowo-czarny elegancki notesik z ołówkiem
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 18:19   #160
varka
Raczkowanie
 
Avatar varka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Też dostałam tę ulotkę Tyle że ten notesik malkutki coś jest Mam pytanie - ta promocja jest na wszystkie kosmetyki, również na te po obniżonej cenie? nie orientujecie się jaka jest cena Neonatury Cocon oraz cieni Yria, tych potrójnych?

Edytowane przez varka
Czas edycji: 2006-08-28 o 19:09
varka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 18:41   #161
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

ja dziś też tą ulotkę dostałam, ale chyba jej nie wykorzystam, jakos nie lubie YR.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 19:14   #162
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez varka
Też dostałam tę ulotkę Tyle że ten notesik malkutki coś jest Mam pytanie - ta promocja jest na wszystkie kosmetyki, również na te po obniżonej cenie? nie orientujecie się jaka jest cena Neonatury Cocon oraz cieni Yria, tych potrójnych?
Zazwyczaj (może nawet zawsze) upusty odlicza się od ceny maksymalnej kosmetyku, a nie od aktualnej ceny na niego w danym momencie. Czyli nie możesz mieć podwójnej promocji.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 16:01   #163
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Elwinga
Zazwyczaj (może nawet zawsze) upusty odlicza się od ceny maksymalnej kosmetyku, a nie od aktualnej ceny na niego w danym momencie. Czyli nie możesz mieć podwójnej promocji.
i w dodatku promocja jak zwykle nie obejmuje Plaisirs Natuire
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 16:04   #164
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

dzisiaj byłam w YR wąchać perfumy i zakochałam się w Yria śliczny zapach
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 22:09   #165
varka
Raczkowanie
 
Avatar varka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

A możesz napisać coś więcej o tym zapachu? Do jakich innych perfum jest podobny? Właśnie się zastanawiam nad nimi i nad Neonatura Cocoon. Poszukuję jakiegoś zapachu na zimę, na dzień, by w czymś latać na uczelnie. Są one bardzo duszące? A i w jakiej cenie?
varka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 22:30   #166
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez varka
A możesz napisać coś więcej o tym zapachu? Do jakich innych perfum jest podobny? Właśnie się zastanawiam nad nimi i nad Neonatura Cocoon. Poszukuję jakiegoś zapachu na zimę, na dzień, by w czymś latać na uczelnie. Są one bardzo duszące? A i w jakiej cenie?
moja mama miala i Yrie i neonature cocon. Mnie bardziej podobala sie neo , mamie Yria. Neonatura jest specyficzna nie każdy ją zniesie, wyczuwam kakao, troche tortu ale tez troche mchu, ale nic aptecznego idealna na zime

Yria tez była bardzo ładna i bardzo trwała nie pamietam dokladnie juz zapachu wiec zmyślac nie bede(z reszta nie potrafie opisywac zapachów więc nic Ci po mnie) ale skoro mojej mamie tak pasowala tzn. ze napewno miala piżmo Yria była wielowymiarowa, zapach sie dłuugo rozwijał.

to chyba 2 najbardziej udane wody YR.
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 08:57   #167
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja dostałam ostatnio ulotkę promocyjną od YR - 40% na 2 wybrane produkty oraz przy zakupie powyżej 29zł. śliczny różowo-czarny elegancki notesik z ołówkiem
wczoraj dostałam tą ulotkę

też zastanawiam się nad perfumami
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 17:18   #168
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Yria to jedne z moich ulubionych perfum i uzywam niezmiennie edp jak tylko pojawila sie na rynku
Z Neonatura ona nie ma dla mnie nic wspolnego,Yria to ciezki,lekko przydymiony zapach,uwielbiam ja na zimowa wieczorowa pore i wszelkie randki,ktore koncza sie wspolnym sniadaniemchoc nie tylko poniewaz w ciagu dnia tez lubie miec Yrie na sobie. Cieply i bardzo seksowny zapach,ktory cudownie rozwija sie na skorze,mieszanka jasminu i rozy na poczatku zmienia sie w piekna otulajaca mgielke.
Trzeba uzywac ostroznie i z umiarem wtedy odwdzieczaja sie swoim wyrafinowaniem i glebia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 14:14   #169
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Byłam dziś w YR i dostałam ten czarno-różowy notes. Muszę przyznać, że jak na prezenty z tego sklepu, to jest dobrej jakości, a w dodatku ładny. Co do nowej ulotki promocyjnej, to jest tylko jakas wielka loteria w której można wygrać bony na zakup bielizny Triumph lub -40% na kosmetyk lub prezent niespodziankę. Z nowości, to widziałam tylko peeling roślinny i serię kosmetyków do włosów.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 08:46   #170
olunias
Raczkowanie
 
Avatar olunias
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 393
GG do olunias
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

ja nie wiem jak to jest z tą niby loterią. Wydaje mi się że to jest trochę naciagane. Byłam ostatnio w sklepie i pani faktycznie podała nam losy do wybrania. Oczywiście wszyscy w sklepie wylosowali tą samą nagrodę czyli zniżkę 40 % na wszystkie produkty.No i tym samym zachęcaja do kupowania...a czy ten bon na bieliznę tam jest-szczerze wątpię.Chociaz może i jest...ale jeden na 1000 losów.;-))
__________________
lepiej spłonąć niz wyblaknąć..
olunias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 12:19   #171
vanilla_blossom
Raczkowanie
 
Avatar vanilla_blossom
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 214
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

a mnie w promocjach YR najbardziej wkurza to że nigdy nie obejmują tej serii Plisairis czy jak się to pisze tej owocowej w każdym razie.
__________________

vanilla_blossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 10:06   #172
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Jest już nowa ulotka na październik: broszka w prezencie, -40% na dowolny kosmetyk i ponczo z polaru (kremowe albo czarne) przy zakupie od 9,90zł. Jeśli któraś z Wizażanek będzie miała juz to ponczo, to proszę o opinię .
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 11:23   #173
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez maswerka Pokaż wiadomość
Jest już nowa ulotka na październik: broszka w prezencie, -40% na dowolny kosmetyk i ponczo z polaru (kremowe albo czarne) przy zakupie od 9,90zł. Jeśli któraś z Wizażanek będzie miała juz to ponczo, to proszę o opinię .
Też ją mam, pewnie skorzystam- jestem ciekawa broszki (choć broszek nie noszę ), a moja mama jest chętna na ponczo. Może ktoś napisze, jak prezentuje się na żywo?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 08:48   #174
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Kto juz ma nowa oferte wysylkowa,gdzie jest przedstawiona premiera perfum Rose Absolue?
Bede wdzieczna za info dotyczacej tej oferty,plus cena nowych perfum
Czekam z niecierpliwoscia na nia ale narazie nic do mnie nie dotarlo a chcialabym kupic je poki mam jeszcze bon z YR

Co do ulotki z listy mailingowej to....jakos nie zachwycila mnie,po czesci pewnie dlatego,ze akurat nie siegam juz po pielegnacje od nich tak czesto jak wczesniej.
Zostalam jedynie wierna zelom pod prysznic i serii Plaisirs Nature,ktora lubie zafundowac sobie od czasu do czasu kompleksowo
Ponczo ogladalam w sklepie i .....zostawie bez komentarza,kawalek szmatki,ale kazdemu moze podobac sie cos innego W kazdym razie uwazam,ze byly bardziej trafione tego typu dodatki.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 12:56   #175
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Też ją mam, pewnie skorzystam- jestem ciekawa broszki (choć broszek nie noszę ), a moja mama jest chętna na ponczo. Może ktoś napisze, jak prezentuje się na żywo?
też dostałam tą ulotkę broszka raczej mnie nie interesuje, za to moją mamę ciekawi to ponczo
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 13:03   #176
~~Karolina~~
Przyczajenie
 
Avatar ~~Karolina~~
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 16
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

dziewczyny a jak z antyperspirantami tej firmy?polecacie,dobre są??
~~Karolina~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 10:34   #177
olunias
Raczkowanie
 
Avatar olunias
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 393
GG do olunias
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z tą ofertą pażdziernikową?? Bo będac ostatnio w sklepie usłyszałam rozmowe sprzedawczyni z klientka że oferta pażdziernikowa ma być bardziej przystosowana pod kątem konkretnej klientki. Byłam więc ciekawa co tez mi oni przyślą. No i dostałam ofertę (standardowo broszka,ponczo, 40 procent na wybrany produkt) ale w środku mam jeszcze informację o tym że jestem wierną klientą marki Inositol i mam dodatkową zniżkę 40 procentową na jeden z produktów tej serii. Faktycznie Inositol czesto kupowałam więc interesuje mnie czy Wy tez dostałyście zniżkę na ta serię czy może na inne prodykty?? Bo jeśli na inne produkty to wynika że oni w sklepach rejestrują to kto jakie kosmetyki kupuje!! Czyli osoba o konkretnym nazwisku kupuje to i to...
__________________
lepiej spłonąć niz wyblaknąć..
olunias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 10:48   #178
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez olunias Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z tą ofertą pażdziernikową?? Bo będac ostatnio w sklepie usłyszałam rozmowe sprzedawczyni z klientka że oferta pażdziernikowa ma być bardziej przystosowana pod kątem konkretnej klientki. Byłam więc ciekawa co tez mi oni przyślą. No i dostałam ofertę (standardowo broszka,ponczo, 40 procent na wybrany produkt) ale w środku mam jeszcze informację o tym że jestem wierną klientą marki Inositol i mam dodatkową zniżkę 40 procentową na jeden z produktów tej serii. Faktycznie Inositol czesto kupowałam więc interesuje mnie czy Wy tez dostałyście zniżkę na ta serię czy może na inne prodykty?? Bo jeśli na inne produkty to wynika że oni w sklepach rejestrują to kto jakie kosmetyki kupuje!! Czyli osoba o konkretnym nazwisku kupuje to i to...
Zaciekawiłaś mnie tym faktem i sprawdziłam jak to jest. Tak się składa, że od niedawna przychodzą na nasz adres oferty mojej kumpeli (byłej współlokatorki) i przez pomyłkę otworzyłam najpierw jej ofertę. Na drugi dzień przyszła moja, ale jej nie ruszałam, bo stwierdziłam, że przecież mogę jej dać nową, a sobie zostawić tą otwartą - no bo co za różnica. A jednak różnica jest Ona, z racji tego, że jest stosunkowo nową klientką i mało co kupowała dostała zniżkę -40% na dowolny produkt do pielęgnacji twarzy, a ja na Inositol. Nie żebym była jakąś miłośniczką tej serii Kupiłam raz mleczko z tonikiem, które nota bene w ogóle mi nie podpasowało i chyba na tej podstawie dostałam ofertę na tą, a nie inną serię. Bez sensu, bo raczej nic z niej nie kupię Zraziłam się do tej serii to raz, a dwa nic z pielęgnacji, jaką ta seria oferuje nie potrzebuję. Także niech się wypchają taką "specjalną" ofertą. Mało specjalna jak dla mnie
EDIT: A powiedzcie mi czy dobrze rozumiem, że to jest oferta dodatkowa? Czyli, że mogę skorzystać ze zniżki -40% na dowolny kosmetyk, dostać broszkę i kupić poncho, a oprócz tego niejako dodatkowo mogę skorzystać z tej wewnętrznej specjalnej oferty na Inositol? Bo jeśli tak, to jednak może się skuszę na coś z tą 40% zniżką...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 10:53   #179
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ~~Karolina~~ Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z antyperspirantami tej firmy?polecacie,dobre są??

Ten ma bardzo dobre oceny na KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=1492
Sama się na niego czaję (czyt. czekam aż będzie dostępny w promocji 2 w cenie 1 )
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 11:03   #180
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ~~Karolina~~ Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z antyperspirantami tej firmy?polecacie,dobre są??
Świetny był antyperspirant w kremie z serii Pur Desir, ale wraz ze zmianą szaty graficznej serii wycofali go i teraz go nie ma Mam nadzieję, że wróci...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.